BETFAIR

Κατάσταση
Δεν είναι ανοιχτό για περαιτέρω απαντήσεις.

Sabat...bet365

New Member
22 Απρ 2022
11
2
3
Καλησπέρα ομάδα..... Ενδιαφέρομαι κλονο της Betfair στην Ελλάδα οποίος ασχολείται με αυτό η έχει τον κλονο ας επικοινωνήσει να βοηθησει

• Like
Αντιδράσεις: betover
Καλησπέρα ομάδα..... Ενδιαφέρομαι κλονο της Betfair στην Ελλάδα οποίος ασχολείται με αυτό η έχει τον κλονο ας επικοινωνήσει να βοηθησειΚαλημερα,,... στειλε μηνυμα φιλε
Βασικα νομιζω οτι απαγορευεται η Βετφεαρ.... κατ επεκταση και οι κλονοι

Οπότε, μπορούμε να παίζουμε μόνο στους κλέφτες, που βάζουν όρια σε όσους κερδίζουν και βγάζουν κέρδος από άρρωστους τζογαδόρους. Μυρίζει υγεία.

• Like
Αντιδράσεις: seftelos και betover
Οπότε, μπορούμε να παίζουμε μόνο στους κλέφτες, που βάζουν όρια σε όσους κερδίζουν και βγάζουν κέρδος από άρρωστους τζογαδόρους. Μυρίζει υγεία.
Δεν έπιασα τι θέλεις να πεις αδερφέ......αλλά δίκιο θα εχεις

Για να μην μασαμε τα λογια μας!!!! Οι εταιριες - Bookmakers ειναι επιχειρησεις και πανε για κερδη απο την δικια μας τσεπη. Το σκεπτικο τους ειναι οτι μας δινουν εναν τροπο να διασκεδασουμε (ημαρτων) . Ετσι λενε ...<< Μονο για ψυχαγογικους λογους>>.... Τωρα στο θεμα μας..... για να εχεις σκοπο να μπεις σε <<αλλα>> μονοπατια, θα πρεπει να εχεις βρει κατι και να κερδιζεις......αν εχεις βρει ενα τροπο να κερδιζεις σε αλλες γειτονιες....κανεις οτι θες!!!!!! βρες ακρες .... ευκολο ειναι...παιξε... Αν δεν εχεις βρει τροπο κερδοφορο....τοτε δεν αξιζει να ασχοληθεις..... και τα λεφτα σου θα χανεις και υπαρχει κινδυνος να εκτεθεις!!!!

Για να μην μασαμε τα λογια μας!!!! Οι εταιριες - Bookmakers ειναι επιχειρησεις και πανε για κερδη απο την δικια μας τσεπη. Το σκεπτικο τους ειναι οτι μας δινουν εναν τροπο να διασκεδασουμε (ημαρτων) . Ετσι λενε ...<< Μονο για ψυχαγογικους λογους>>.... Τωρα στο θεμα μας..... για να εχεις σκοπο να μπεις σε <<αλλα>> μονοπατια, θα πρεπει να εχεις βρει κατι και να κερδιζεις......αν εχεις βρει ενα τροπο να κερδιζεις σε αλλες γειτονιες....κανεις οτι θες!!!!!! βρες ακρες .... ευκολο ειναι...παιξε... Αν δεν εχεις βρει τροπο κερδοφορο....τοτε δεν αξιζει να ασχοληθεις..... και τα λεφτα σου θα χανεις και υπαρχει κινδυνος να εκτεθεις!!!!
Πολύ σωστός!!!

Είχα φίλο που έπαιζε βφ και αδιαφορούσε για όλες τις απαγορεύσεις. Είναι μακαρίτης τώρα.
Αλλά αυτός είχε καράβια και γραφεία στην Αγγλία εκτός από τον Πειραιά που ήταν η έδρα του.
Η βφ με το σύστημα που διαμορφώνει τις τιμές δεν έχει λόγους να κάνει αποκλεισμούς και τέτοια
αλλά το 13 που τους απαγόρεψαν στην Ευρώπη οι δικηγόροι τους ήταν χασοδίκες ααααα κατηγορίας
και τα έκαναν θάλαττα.

• Like
Καλησπερα....να κανω μια ισως ανουσια ερωτηση;;;; οκ ...η απαντηση ειναι ΝΑΙ
Υπαρχει κατι που πρεπει να κανουμε αλλα δεν το εχουμε κανει ακομα για να αλλαξει το καθεστος της betfair????
Εγω αν και Αποστρατος που θα επρεπε να ημουν εναντια σε τετοιες κινησεις..... λεω οτι κατι πρεπει να κανουμε για να επαναφερουμε την Μαμα...... ειμαστε πολλοι παιδια ...<<Φωνη Λαου , Οργη Θεου>> Φυσικα σε καμια περιπτωση δεν λεω κατι το παρονομο η αντιθετα στους Νομους.... ομως ολο και καποιος τροπος θα υπαρχει να ζητησουμε με νομιμο τροπο αυτο που θελουμε !!!!!! σαν παικτες..... Οι εταιριες μας ρουφανε το αιμα και δεν μπορουμε να κανουμε τιποτα. Αναγκαστικα παιζουμε εκει για να διασκεδασουμε!!!!!! οκ συμφωνω...το στοιχημα το παιζουμε για διασκεδαση γιατι ετσι μας εχουν υποχρεωσει να το βλεπουμε......ομως ...να ερθει ενας να μας πει, αν υπαρχει μεγαλυτερη ψυχαγωγία στο στοιχημα απο το ανταλλακτηριο !!!!!!!!!!!! Να κανουμε καποιο αιτημα;;;; κατι τελος παντων ...δεν ξερω.

Καλησπερα....να κανω μια ισως ανουσια ερωτηση;;;; οκ ...η απαντηση ειναι ΝΑΙ
Υπαρχει κατι που πρεπει να κανουμε αλλα δεν το εχουμε κανει ακομα για να αλλαξει το καθεστος της betfair????
Εγω αν και Αποστρατος που θα επρεπε να ημουν εναντια σε τετοιες κινησεις..... λεω οτι κατι πρεπει να κανουμε για να επαναφερουμε την Μαμα...... ειμαστε πολλοι παιδια ...<<Φωνη Λαου , Οργη Θεου>> Φυσικα σε καμια περιπτωση δεν λεω κατι το παρονομο η αντιθετα στους Νομους.... ομως ολο και καποιος τροπος θα υπαρχει να ζητησουμε με νομιμο τροπο αυτο που θελουμε !!!!!! σαν παικτες..... Οι εταιριες μας ρουφανε το αιμα και δεν μπορουμε να κανουμε τιποτα. Αναγκαστικα παιζουμε εκει για να διασκεδασουμε!!!!!! οκ συμφωνω...το στοιχημα το παιζουμε για διασκεδαση γιατι ετσι μας εχουν υποχρεωσει να το βλεπουμε......ομως ...να ερθει ενας να μας πει, αν υπαρχει μεγαλυτερη ψυχαγωγία στο στοιχημα απο το ανταλλακτηριο !!!!!!!!!!!! Να κανουμε καποιο αιτημα;;;; κατι τελος παντων ...δεν ξερω.

Μα αυτό θα μπορούσε να είχε γίνει αν οι της βφ άκουγαν τη συμβουλή μου τότε:
Συμμαχία εταιρείας - παικτών.
Αλλά μου έλεγαν "άφτα αφτά" από την εταιρεία και επίσης οι χασοδίκες.
Δεν ξέρω τι αποτέλεσμα θα είχε, πράγματι, αλλά το πρότεινα.

Εν τω μεταξύ η βφ η ίδια είχε φτιάξει ένα site υποστηρικτικό της υποθέσως
το fair2bet νομίζω το 2008. Αλλά όταν έχαε την άδεια στη Γαλλία το εγκατέλειψε.
Έγραφα εγώ και ξαναέγραφα αλλά δεν απαντούσε κανένας - ήταν relic.

Τώρα ;
Πρώτα κι απ΄ όλα οι ίδιοι οι μπετφεαράκηδες θα έπρεπε να ενδιαφερθούν.
Αλλά κι αυτοί είναι εν μέσω μπρέξιτ.

Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
Απο οτι εχω δει.....οι τζιροι της βφ απο τοτε που εφυγε απο Ελλαδα, εχουν πεσει πολυ !!! ...Οι Ελληναρες παικτες ηταν πολυ δυνατοι παικτες !!!

Δεν υπήρχε καμία αντίρρηση εκ μέρους μου να φορολογείται η βφ στην Ελλάδα για τους εκ .gr προερχόμενους τζίρους και άλλωστε αυτό θα ήταν το σωστό.
Αλλά η προπαγάνδα των οπαπάκηδων ήταν πανίσχυρη.
Τελικά έφτασε να γίνει "μολύβι-δελτίο-πρακτορείο" για μιά μέρα, αλλά στο τέλος απαγορεύτηκε μόνο η βφ και τα άλλα ανταλλακτήρια ενώ επετράπησαν οι μπουκ.

• Like
Πολύ ωραία όλα αυτά κύριοι και σας ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον σας.....εμένα όμως μήπως μπορεί να με βοηθήσει κάποιος σε αυτό που ψάχνω

Πολύ ωραία όλα αυτά κύριοι και σας ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον σας.....εμένα όμως μήπως μπορεί να με βοηθήσει κάποιος σε αυτό που ψάχνω

Κλώνος ; Κλώνος ήταν η μπετντακιού, ένα δευτερεύον ανταλλακτήριο που επίσης υπόκειται στην απαγόρευση (δεν παίζουν στην Ευρώπη τα ανταλλακτήρια).
Άλλο τι ; Αλβανικό στο dark web ;
Η λύση θα ήταν ... σπίτια στο Βουκουρέστι (Αγγλία) για να σε βάλει η βφ και vpn όταν βρίσκεσαι γκρίχενλαντ.

• Like
Αντιδράσεις: Sabat...bet365 και betover
το topic κλεινει καθως ειναι εναντια στους κανονισμους του forum

Κατάσταση
Δεν είναι ανοιχτό για περαιτέρω απαντήσεις.

Προγνωστικά

• Αύριο 18-07-2024
  • 03:30
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Ιντεπεντιέντε ντελ Βάλε - Μπόκα Τζούνιορς
  • Αύριο 18-07-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 13:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 13:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Λουτσιάνο Νταρντέρι - Αλεξάντερ Σεβτσένκο
  • 15:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 15:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Αλεξάντερ Ζβέρεφ - Γιέσπερ Ντε Γιόνγκ
  • 16:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • Στέφανος Τσιτσιπάς - Χαμάντ Μετζέντοβιτς
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 18:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • Γιαν-Λέναρντ Στρουφ - Λέαντρο Ρίντι
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • G Forum Bot:
    Ο χρήστης ginikou ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Στοιχηματική κλείνει λόγω χρεών;" στο Τα νέα της αγοράς του στοιχήματος.
  • PANATHA PANATHA:
    Κοντα πέσαμε στον χθεσινο ημιτελικο...βγηκε παντως ευκολα το goal - goal
  • Αδιάβροχος Forum Bot:
    Ο χρήστης Αδιάβροχος ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Προεδρικές Εκλογές" στο Διασκέδαση.
  • Costas1974 Forum Bot:
    Ο χρήστης Costas1974 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "11/06/2024 ...Τα λέμε φιλικά !!!" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • PANATHA Forum Bot:
    Ο χρήστης PANATHA ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Μακροχρονια 2024-2025" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Αδιάβροχος Forum Bot:
    Ο χρήστης Αδιάβροχος ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "νικητής Euro 2024" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • PANATHA PANATHA:
    Βγηκε η πρωτη καρτα στον τελικο...και με αυτην επιασα ενα ακομα μακροχρονιο...έστω και μια κάρτα σε όλα τα μας της διοργάνωσης με απόδοση 4.00
  • PANATHA PANATHA:
    Το γιδι εβγαλε εξω τον Κέιν...
  • PANATHA PANATHA:
    Παμε για μεγαλη βραδια....
  • Conscious Player Conscious Player:
    Όντως πολύ γίδι συμφωνώ
    Οι Ισπανοί κάνανε το ίδιο λάθος όπως με την Γερμανία
    Αν αξίζει ΕΝΑΣ Άγγλος να πάρει euro αυτός είναι
    μόνο ο Πικφορντ
    Ο Φόντεν ήταν στο γήπεδο?
  • Ertzan Ertzan:
    Δεν ξέρω ποιος έκανε σχολιασμό στην ΕΡΤ αλλά στο 2-1 της Ισπανίας παίζει και να ξύπνησε αυτός. Ο άλλος που περιέγραφε στον πανηγυρισμό ακούω ένα "είναι γκολ" από κάτω
    Μια χαρά ήταν πάντως η περιγραφή γλιτώσαμε και από τον χαριστέα μια χαρα, συγχαρητήρια στην ερτ
  • Ertzan Ertzan:
    όχι παράπονο δεν έχω απλά μου έκανε εντύπωση αυτός που έκανε τον σχολιασμό που και που
  • Ertzan Ertzan:
    η μοναδική φορά που είδα με Ελληνική περιγραφή τα υπόλοιπα είτε στα Τούρκικα είτε σε ξένο κανάλι το έβλεπα
  • Ertzan Ertzan:
    Από το 66 μέχρι σήμερα από την Εθνική Αγγλία πέρασαν 16 προπονητές και 450 παίκτες όταν δεν γίνεται δεν γίνεται
    Θα γίνει όταν κατέβουν με μότο "it's not coming home"
    Ίσως το 2020(2021) να το άξιζαν αλλά φέτος ντάξ με τίποτα δηλαδή τελείως δίκαια το πήρε η Ισπανία. πέρα από το τι έπαιξε στοίχημα ο καθένας
  • PANATHA PANATHA:
    " Κατ’ αρχάς οι Αγγλοι δεν τραγουδούν «it's coming back home» αλλά it's coming home», ήτοι «έρχεται σπίτι» και όχι «επιστρέφει σπίτι». Δεν τραγουδούν δηλαδή για κάποιο τρόπαιο που το είχαν κάποτε και που ελπίζουν ότι θα το έχουν ξανά.Και ο τίτλος «It's coming home» αφορά το ποδόσφαιρο, όχι το τρόπαιο. Ένα τραγούδι που βγήκε με αφορμή το 1996, όταν η Αγγλία φιλοξενούσε μεγάλη διοργάνωση για πρώτη φορά μετά από 30 χρόνια: το Euro. Απολάμβαναν την επιστροφή ενός τέτοιου event στα γήπεδα τους, στα οποία γεννήθηκε το ποδόσφαιρο και για το λόγο αυτό θεωρούν το συγκεκριμένο άθλημα ως δικό τους. Ως μέρος της εθνικής τους κληρονομιάς."
  • PANATHA PANATHA:
    Ξερει καποιο αλανι στοιχηματικα τι εγινε με τον πρώτο σκόρερ στο Euro?
  • K Kavajim:
    Στον Stoiximan εμένα μου πλήρωσαν κανονικά και με το νόμο τον Olmo ως πρώτο σκόρερ ολόκληρο το bet (στο 100%). Παράλληλα πλήρωσαν όμως και τους υπόλοιπους 5 πρώτους σκόρερς (Kane/Gakpo/Wirtz/Mikautadze και άλλον ένα μου διαφεύγει), αλλά δια 6.
    +1
  • K Kavajim:
    Σε bet365/Novi νομίζω θα πλήρωσαν μόνο το dead rules (δηλαδή όλους δια 6) γιατί αυτό είχαν γράψει εξαρχής
    +1
  • PANATHA PANATHA:
    Στην γενικη σουμα στα μακροχρόνια του Euro το πρόσημο ήταν θετικό
    PANATHA PANATHA: Στην γενικη σουμα στα μακροχρόνια του Euro το πρόσημο ήταν θετικό