Betrebels ''κόλπο'' για να τα παίρνει από τους ανυποψίαστους!!!

Απάντηση: Betrebels ''κόλπο'' για να τα παίρνει από τους ανυποψίαστους!!!

φιλε denmasao μακαρι να σε ειχα διπλα μου και να τοποθετουσαμε τα στοιχηματα μαζι. Πραγματικα, θα ηθελα να σου αποδειξω οτι δεν ειμαι ο κ. νικος και οτι δεν εχω καμια σχεση με την εταιρια τους.

mpalako αστο, στιγματιστηκες πλεον, δε σε σωζει τπτ.
δεν εχεις ακουσει που λενε ''καλυτερα να σου βγει το ματι, παρα το ονομα ? ''
εσενα σου βγηκε το ονομα δυστυχως.
απορω παντως πως τα προλαβαινεις ολα, κ φορουμ κ μαγαζι (ξερεις ποιο μαγαζι )
:) :) :)
αληθεια σημερα πως πηγαν οι εισπραξεις ? ολα καλα ?

παντα φιλικα, ξερεις εσυ
 
Απάντηση: Betrebels ''κόλπο'' για να τα παίρνει από τους ανυποψίαστους!!!

φιλε καισαρα πραγματικα βλακια εκανα εξαρχεις και εγραψα στο θεμα. Βασικα δεν με νοιαζει τι πιστευει καπιος τι ειμαι και πιος ειμαι αλλα πησμωσα γιατη ηθελα να γραψω την δικη μου εμπειρια και βγηκα το αφεντικο μιας στοιχηματικης εταιριας. Μπραβο μου ομως. Θα το δηλωσο στο επομενο δανειο μηπως και παρω εγγριση. Τσεκαρε την IP μου , δωσε μου το εμαιλ σου να σου στειλω την ταυτοτητα μου, να σου πω το ονομα μου στο φμπου να γινουμε και φιλοι, φωτογραφιες απο τα παιδια μου, το αφμ μου...οτι θελεις...απλα για να σου φυγει αυτη η καχηπωψια για εμενα. Οχι οτι με ενδιαφερει, απλα δεν μου αρεσει να λενε κατι που δεν ειμαι. :eye:


mpalako αστο, στιγματιστηκες πλεον, δε σε σωζει τπτ.
δεν εχεις ακουσει που λενε ''καλυτερα να σου βγει το ματι, παρα το ονομα ? ''
εσενα σου βγηκε το ονομα δυστυχως.
απορω παντως πως τα προλαβαινεις ολα, κ φορουμ κ μαγαζι (ξερεις ποιο μαγαζι )
:) :) :)
αληθεια σημερα πως πηγαν οι εισπραξεις ? ολα καλα ?

παντα φιλικα, ξερεις εσυ
 
Απάντηση: Betrebels ''κόλπο'' για να τα παίρνει από τους ανυποψίαστους!!!

κοιταξε, προσωπικα πλεον το εχω παρει στο χαβαλε. κ αυτο που εγραψα σημερα για καζουρα στο γραψα.
κ φυσικα δεν προκειται να μπω στη διαδικασια να τσεκαρω προσωπικα σου στοιχεια.

υ.γ. αν μου ταξεις παντως κανενα καλο μπονους, θα κανω στροφη 180 μοιρες κ θα λεω κ εγω τα καλυτερα για το ρεμπελο :)
καλο βραδι φιλαρακο
:sign:
 
  • Like
Αντιδράσεις: juanito
Απάντηση: Betrebels ''κόλπο'' για να τα παίρνει από τους ανυποψίαστους!!!

το πιστευεις ετσι; οτι ειμαι του μαγαζιου! χαχαχα..ρε ωραια ωραια!! Καλο βραδυ σου ευχομαι κι εγω και το μπονους ειναι καθοδον. Ισως με λιγη καθηστερισει και ισως να ακυρωθει. :D
 
Απάντηση: Betrebels ''κόλπο'' για να τα παίρνει από τους ανυποψίαστους!!!

το πιστευεις ετσι; οτι ειμαι του μαγαζιου! χαχαχα..ρε ωραια ωραια!! Καλο βραδυ σου ευχομαι κι εγω και το μπονους ειναι καθοδον. Ισως με λιγη καθηστερισει και ισως να ακυρωθει. :D

Μην δινεις σημασια αρχηγε κι εγω εγραψα οτι οι καλυτερες εταιριες ειναι οι cashpoint,playbet,admiral και με κοροιδευαν εδω στο φορουμ.Που να εβαζα και την τιτανοτεραστια betrebels δλδ μαζι με τα μεγαθηρια που προανεφερα.Aπαπα ουτε να το σκεφτομαι.
 
Απάντηση: Betrebels ''κόλπο'' για να τα παίρνει από τους ανυποψίαστους!!!

Μαγκες καλησπερα και απο μενα

Εχει μεγαλη πλακα αυτο που γινεται με την BETREBEL....

Δεν ειναι ετσι ακριβως οπως τα λενε οι παραπανω φιλοι.Οντως εχει καποια μικρα προβληματα η betrebel αλλα θα διορθωθει πιστευω στην πορεια.
Δεν εχουμε την προθεση να σας κλεψουμε , αλλα αν μας δοθει η ευκαιρια να εισαστε σιγουροι οτι θα το κανουμε...
Αν , λεμε αν πατησετε κατα λαθος το κουτακι το τεραστιο με το ΟΚ το οποιο σας λεει οτι εαν δεν περασει το στοιχημα που επιλεξατε ειναι σαν να υπογραψατε την μεταβιβαση του σπιτιου σας , σιγουρα δεν φταιει η εταιρεια μας.
Βεβαια τωρα , αν το παραπανω στοιχημα περασει , να ειστε βεβαιοι οτι εαν δεν εχει ηδη ακυρωθει λογο ασταθμητων παραγοντων θα ακυρωθει το συντομοτερο...
Εαν δεν εχει τυχει ποτε να δειτε σε μεγαλη στοιχηματικη εταιρεια (τυπου BETREBEL) να σας ζηταει να επιβεβαιωσετε τα στοιχεια σας πρωτα και να σας στελνει το user name σας (καλος ως εδω) αλλα και το PASSWORD (το δικο σας ) στο email σας ε τοτε δεν εχετε δει τιποτα ακομα στην ζωη σας.Ελατε σε μας......

φιλε KAISARA Ειμαι σιγουρος οτι εχεις καταλαβει ποιος ειμαι ......

φιλε DEN MASAO αυτον τον που*τ*ρ* τον Κυριο Νικο της ABGBET που ανεφερες (που μου εχει φαει κατι χιλιαρικα) εαν τον πετυχω πουθενα .........
φιλε ΚΥΡΙΕ ΝΙΚΟ της BETREBEL ελπιζω να μην εισαι ο Νικος της ABGBET


φιλικα παντα ο ΓΑΜΠΡΟΣ ΤΟΥ ΚΥΡΙΟΥ ΝΙΚΟΥ
 
  • Like
Αντιδράσεις: denmasao και mpalakos
Απάντηση: Betrebels ''κόλπο'' για να τα παίρνει από τους ανυποψίαστους!!!

Αυτό με το password είναι όλα τα λεφτά.Σου λένε,θες Password?πάρτο φόρα παρτίδα στο mail για να μην νομίζεις ότι είναι προσωπικό και το ξέρεις μόνο εσύ.ΤΡΑΓΙΚΟ.
Φίλε mpalako,μπορώ να σου αποδείξω ότι είμαι γκόμενα με τεράστια ''μπαλκονια''...θες ταυτότητα,αφμ,facebook,twitter,φώτο στο χέρι...σε πείθω ότι είμαι αυτή,τι λες?
Πάμε παρακάτω...δεν υπάρχει η εταιρεία αυτή και δεν παίζει κανείς εκεί που να είναι σχετικός με το άθλημα.Δηλαδή,έχεις την bet365 από την μία και την betrebel από την άλλη και λες εγώ θα πάω στους ρέμπελους?ΗΜΑΡΤΟΝ φίλε...
Πάρτο χαμπάρι...είστε απατεώνες με περικεφαλαία και με αποδείξεις.
 
  • Like
Αντιδράσεις: nansas
Απάντηση: Betrebels ''κόλπο'' για να τα παίρνει από τους ανυποψίαστους!!!

μετα απο ολα οσα εχω διαβασει εδω μεσα, μια απορια εχω.
αυτος ο κυρ Νικος τελικα ποσες θυγατερες εχει ?
ενας γαμπρος του απο δω , ενας απο κει, εχω χασει λιγο την μπαλα.
κ αν εχει καμια θυγατερα που δεν την παντρεψε ακομα, δηλωνω οτι ειμαι ελευθερο παιδι κ ιδιαιτερα εργατικο. κ την κορη του θα παρω κ ατομο θα εχει να αφησει τον στοιχηματικο κολοσσο που εχει φτιαξει κ διαχειριζεται απο το skype.
περιττο να πω οτι παιζω στα δαχτυλα κ το skype.
 
  • Like
Αντιδράσεις: denmasao
Απάντηση: Betrebels ''κόλπο'' για να τα παίρνει από τους ανυποψίαστους!!!

ρε φιλε..πιος σου ειπε να παιξεις στην ρεμπελς;;;; πεσμου σε παρακαλω......εχω γραψει εγω κατι τετιο;;;; και πιος σου ειπε οτι εγω δεν παιζω στην bet365; δλδ μαθετε πρωτα να διαβαζετε και μετα να γραφετε....και πιος δεν μου λει οτι εσει δεν εισαι απο μια αλλη εταιρια που θελει το κακο της ρεμπελς;; εαν εγω γραψω αυριο οτι η bwin ειναι απατεωνες με αποδειξεις τι θα γινει; θα με πιστεψεις;;; βαλτο καλα στο μυαλο σου και το γραφω για τελευταια φορα, εκανες της εμπειριες σου, δεν σου αρεσε, ειναι απατεωνες. Εκανα της εμπειριες μου και ειμαι ευχαριστημενος. Τπτ απο ολα αυτα δεν μου συνεβουν. Θελεις να βρεθουμε και να παμε σε ενα i-cafe να παιξουμε μαζι; να δουμε πιος ειναι ψευτης και πιος ο κ. νικος. Αλλα θα ανακαλεσεις οτι εχεις γραψει για εμενα...για την εταιρια καρφι δεν μου καιγετε. Δικο τους θεμα. Στειλε pm και ευχομαι να εισαι κοντα και θα σου πληρωσο και τα μεταφορικα σου. Αντε γιατη μια προσωπικη σας εμπειρια λες και ειναι εμπειρια ολων.
Αυτό με το password είναι όλα τα λεφτά.Σου λένε,θες Password?πάρτο φόρα παρτίδα στο mail για να μην νομίζεις ότι είναι προσωπικό και το ξέρεις μόνο εσύ.ΤΡΑΓΙΚΟ.
Φίλε mpalako,μπορώ να σου αποδείξω ότι είμαι γκόμενα με τεράστια ''μπαλκονια''...θες ταυτότητα,αφμ,facebook,twitter,φώτο στο χέρι...σε πείθω ότι είμαι αυτή,τι λες?
Πάμε παρακάτω...δεν υπάρχει η εταιρεία αυτή και δεν παίζει κανείς εκεί που να είναι σχετικός με το άθλημα.Δηλαδή,έχεις την bet365 από την μία και την betrebel από την άλλη και λες εγώ θα πάω στους ρέμπελους?ΗΜΑΡΤΟΝ φίλε...
Πάρτο χαμπάρι...είστε απατεώνες με περικεφαλαία και με αποδείξεις.
 
Απάντηση: Betrebels ''κόλπο'' για να τα παίρνει από τους ανυποψίαστους!!!

ρε φιλε..πιος σου ειπε να παιξεις στην ρεμπελς;;;; πεσμου σε παρακαλω......εχω γραψει εγω κατι τετιο;;;; και πιος σου ειπε οτι εγω δεν παιζω στην bet365; δλδ μαθετε πρωτα να διαβαζετε και μετα να γραφετε....και πιος δεν μου λει οτι εσει δεν εισαι απο μια αλλη εταιρια που θελει το κακο της ρεμπελς;; εαν εγω γραψω αυριο οτι η bwin ειναι απατεωνες με αποδειξεις τι θα γινει; θα με πιστεψεις;;; βαλτο καλα στο μυαλο σου και το γραφω για τελευταια φορα, εκανες της εμπειριες σου, δεν σου αρεσε, ειναι απατεωνες. Εκανα της εμπειριες μου και ειμαι ευχαριστημενος. Τπτ απο ολα αυτα δεν μου συνεβουν. Θελεις να βρεθουμε και να παμε σε ενα i-cafe να παιξουμε μαζι; να δουμε πιος ειναι ψευτης και πιος ο κ. νικος. Αλλα θα ανακαλεσεις οτι εχεις γραψει για εμενα...για την εταιρια καρφι δεν μου καιγετε. Δικο τους θεμα. Στειλε pm και ευχομαι να εισαι κοντα και θα σου πληρωσο και τα μεταφορικα σου. Αντε γιατη μια προσωπικη σας εμπειρια λες και ειναι εμπειρια ολων.


Ηρέμησε...
Όσοι με ξέρουν,γνωρίζουν πολύ καλά ότι όσα λέω είναι αληθή και διασταυρωμένα και από άλλες πηγές...προκαλώ όποιον θέλει να ανοίξει λογαριασμό στην εταιρεία κι αν δεν του τύχει κάτι από όσα αναφέρω θα του βάλω άλλα 100€ εγώ στον λογαριασμό του.
Μην μας το παίζεις τσάμπα μάγκας...όλοι εκτός από εσένα έχουν παρόμοιες εμπειρίες με την δική μου.Προσωπική εμπειρία είναι η δική σου.
Τέλος.
 
Απάντηση: Betrebels ''κόλπο'' για να τα παίρνει από τους ανυποψίαστους!!!


Εχοντας δοκιμάσει ολες τις εταιρίες σχεδόν έχω να πω οτι ειναι η χειροτερη!
Πλεον αναξιοπιστη ,στο τσατ αναγωγοι εντελως....
Μακριααααααααααααααααααα εντελως!
(Και λιγα ειπα να ξερετε)
 
Απάντηση: Betrebels ''κόλπο'' για να τα παίρνει από τους ανυποψίαστους!!!

Μακριά από αυτούς λέμε...Υπενθύμιση: betrebels=90bet
Στην κόκκινη λίστα του bookmakersreview είναι και η bet770. Ξέρει κανείς για ποιο λόγο; Τους θεωρώ αρκετά αξιόπιστους μέχρι στιγμής. Έχει ακούσει κανείς τπτ;
 
Απάντηση: Betrebels ''κόλπο'' για να τα παίρνει από τους ανυποψίαστους!!!

Και myBet επισης.
 
Απάντηση: Betrebels ''κόλπο'' για να τα παίρνει από τους ανυποψίαστους!!!

και η UNIBET ειναι δυνατον?
 
Απάντηση: Betrebels ''κόλπο'' για να τα παίρνει από τους ανυποψίαστους!!!

Το ότι η Betrebels είναι απατεώνες,είναι γνωστό τοις πάσοι.
Ας πάμε στο γιατί το θεωρώ έτσι.

Καταρχήν,είναι η μόνη εταιρεία που στο live έχεις αναμονή για επιβεβαίωση στοιχήματος ανάλογα με την εξέλιξη του γεγονότος.Για παράδειγμα,αν παίξεις τέννις live ας πούμε νικητή σετ,θα περιμένεις για επιβεβαίωση στοιχήματος κάνα δυο Games και αν αυτός που έπαιξες πάει για νίκη (δηλαδή πέσει η απόδοση) τότε θα στο ακυρώσουν το στοίχημα,αν την ''τρώει'',θα στο κάνουν αποδεκτό και θα γελάνε μαζί σου.Πάει αυτό.
Πάμε στο ΜΕΓΑΛΟ ΚΟΛΠΟ.
Παίζεις ένα ματς πριν,στο live οπουδήποτε ας πούμε στο 2,00 απόδοση 100 ευρώ στον άσσο.
Βγαίνει ένα μύνημα που σου λέει αν θέλεις να παίξεις το στοίχημα για 150 ευρώ μικτά κέρδη.Λες εσύ,οκ ας είναι.
ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΕΣ ΑΣΧΕΤΕ!ΓΕΛΑΝΕ ΜΑΖΙ ΣΟΥ!
Έπαιξες 100 ευρώ για 150 ευρώ κέρδος.Όχι 75 ευρώ.Δηλαδή στο 1,50 απόδοση.
Και έτσι και τολμήσεις και τους πεις σε κανα mail ότι σε έκλεψαν,σου λένε ''τι θες ρε τραχανά,αφού το δέχτηκες!!!)(το τραχανάς είναι δικό μου αλλά φαντάζομαι έτσι σκέφτονται).
Επίσης,αν είσαι πρωινός τύπος και τοποθετήσεις τα στοιχήματα σου πριν τις 9 το πρωί,απλά θεώρησα τα ακυρωμένα εξ ορισμού.Το μαγαζί το ανοίγει ο κυρ Νίκος κατά τις 9 με 10 οπότε σου έρχεται ένα ωραίο μύνημα ότι τα στοιχήματα σου ακυρώθηκαν λόγω ''διαχείρισης διαλλείματος'' !!!Παναγία μου βόηθαγε...
Για το μπόνους,άλλο γέλιο...λέει στο site βάλε 100 να παίξεις με 200 άμεσα.
''άμεσα'' : τους στέλνεις mail να σου βάλουν το μπόνους και περιμένεις κάνα δυο μέρες να σου απαντήσουν και να σου που ότι θέλουν έγγραφα (ταυτότητες,δέκο κ.λ.π.)
Αφού τους τα στείλεις περιμένεις πάλι κάνα δυο μέρες και αν είσαι καλό παιδί θα πάρεις το μπόνους αλλιώς μπορεί να ακούσεις και κάνα δεν...
Τέλος πάμε (που εδώ που έχεις φτάσει τα έχεις χάσει όλα από τα νεύρα σου) στην ανάληψη.
Υποτίθεται ότι τους έχεις στείλει τα έγγραφα για επιβεβαίωση στοιχείων και τα έχουν κάνει αποδεκτά.
ΠΡΙΤΣ!!!
Θέλουν και να τους στείλεις και φώτο ΚΑΤΑΔΙΚΟΥ με την ταυτότητα στο χέρι!!!Δεν θυμάμαι αν αναφέρθηκαν και στην ταμπελίτσα του φυλακισμένου ότι πρέπει να κρατάς.
Μετά από όλα αυτά ίσως δεις φως...και αυτή είναι εταιρεία που θέλει και πελατεία τρομάρα της...
Αν έστω σε ένα λέω ψέμματα,ας βγει κάποιος εκπρόσωπος της να με διαψεύσει και θα φάει στην μούρη όλα τα mail τους!!!
Αλλά που να προλάβει...ένας είναι και τρέχει!

επισης, σε περιπτωση αναληψης με πορτοφολι σου ζητανε τις λεπτομερεις κινησεις του τελευταιου 6μηνου σε σκρινσοτ (απιστευτοι!?!??!)..στην αρχη δεν ημουν σιγουρος οτι καταλαβα καλα και τις εσβησα αφηνοντας μονο την καταθεση σε αυτους και τλκ δεν εγινε αποδεκτο.. στο τελος τους εστειλα τις κινησεις κανονικα και με πληρωσαν σε 2-3 μερες..

φυσικα προηγηθηκε ολη η διαδικασια ακριβως οπως την περιεγραψε ο προλαλησας (με ταυτοποιηση στην αρχη, πριν την καταθεση και κατα την αναληψη φωτογραφια και σκρινσοτ, ακυρωμενα στοιχηματα, ορια κερδους τα 300ε στην αρχη και στη συνεχεια 100ε κτλ κτλ)..

τα συμπερασματα δικα σας...
 
Τελευταία επεξεργασία:
Έχετε απόλυτο δίκιο, κατάλαβα ότι πριν από πολύ καιρό όταν συνειδητοποίησα ότι ο αλγόριθμος Betrebels στη ρουλέτα με έκανε να χάσω 20 φορές παίζοντας το ίδιο χρώμα 20 φορές !! Έχασα συνολικά περίπου 500 €!

Εάν το κάνετε σε ένα σοβαρό καζίνο, μπορείτε να απαγορευτείτε για να κερδίσετε πολλά χρήματα, αλλά ο αλγόριθμος δεν πρέπει να είναι δύσκολος.
 
Καλά τα "μικτά κέρδη" τι είναι ;
Δεν μπορεί να παίζω 100 τον άσσο με απόδοση 2.00 και να παίρνω λιγώτερα από 200 μικτά.
Μήπως σου χαρίζουν τίποτα και άρα μειώνεται η απόδοση ;
 
Τελευταία επεξεργασία:
Απάντηση: Betrebels ''κόλπο'' για να τα παίρνει από τους ανυποψίαστους!!!

Ρε παιδιά, να πω κι εγώ μια απορία:

ΠΟΥ ΠΑΤΕ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΒΡΙΣΚΕΤΕ;

όσο υπάρχουν στην αγορά BET365, και Pinnacle και άλλοι

γιατί κάποιος να ψαχτεί σε άλλη εταιρία;

Μα η Pinnacle δε παίζει Έλλαδα ή μήπως έχασα κάνα επεισόδιο;
 

Προγνωστικά

  • 19:45
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Φιορεντίνα - Βικτόρια Πλζεν
  • 19:45
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Λιλ - Άστον Βίλα
  • 20:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • European Football Show Greek Edition 2023-24
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • ΠΑΟΚ - Κλαμπ Μπριζ
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Φενέρμπαχτσε - Ολυμπιακός
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Ρόμα - Μίλαν
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • Γουέστ Χαμ - Λεβερκούζεν
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Αταλάντα - Λίβερπουλ
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Μαρσέιγ - Μπενφίκα
  • 20:15
    ΕΡΤ3
    • Ολυμπιακός - Προμηθέας
  • Αύριο 19-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 14:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Οποτε την Τριτη εχουμε Μπακαμπι - Μπασκονια σε μονο ματς....ο νικητης παιζει με Παναθα.....ο ηττημενος θα παιξει με τον νικητη του Εφες - Βίρτους και η νικητρια με την Ρεαλ Μαδριτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Με την φορα που εχει παρει η Εφες μπορει να κερδισει Βιρτους και οποια χασει στο Μακαμπι - Μπασκονια και να κοντραρει την Ρεαλ...
  • PANATHA PANATHA:
    Στα εξηγησα ωραια?
  • animusbet animusbet:
    Δεν υπάρχει ομάδα Εφές,επειδή κέρδισε 2 φορές σε μια εβδομάδα τη Φενέρ την κάναμε και ομαδάρα?
  • Ertzan Ertzan:
    Η Ρεάλ δεν χάνει από Efes εκτός και αν ο Λάρκιν τα βάζει και από το σπίτι του τότε υπάρχει ελπίδα
  • Ertzan Ertzan:
    να και ο άλλος πελατάκος :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Στα 5 ματς πιστευω πως η Ρεαλ θα περασει.....απλα ενω εχει βγει πρωτη μπορει να μην εχει τοσο ευκολο αντιπαλο οσο θα ηταν το φυσιολογικο
  • PANATHA PANATHA:
    1900 ματς και συνεχιζουμε :p
  • Ertzan Ertzan:
    Η Λίβερπουλ είμαι σίγουρος έστειλε κόσμο και κοσμάκι κουβά, σημεία, χάντικαπ όβερ τα πάντα όλα
  • PANATHA PANATHA:
    Σιγουρα τα πολλα λεφτα θα χαθηκαν στο live
  • Ertzan Ertzan:
    Στο ρελαντί τα κορίτσια μας την Βιλνέβ στον τελικό 58-45 λήξη του πρώτου ημιχρόνου
  • Ertzan Ertzan:
    Οι Άγγλοι αυτήν την αγωνιστική κυριολεκτικά γάμησαν κόσμο και κοσμάκι 0-2 η Άστον Βίλλα
  • PANATHA PANATHA:
    Σοκαριστικές στιγμές στο Ουντινέζε - Ρόμα, κατέρρευσε ο Έβαν Εντικά στο 72' της αναμέτρησης.
    1f691.png
    Αποχώρησε με το φορείο, έχοντας ευτυχώς τις αισθήσεις του ο στόπερ των Ρωμαίων, ενώ το παιχνίδι διεκόπη οριστικά.
  • Ertzan Ertzan:
    α γι'αυτό διεκόπη λέω και εγώ τι έγινε εδώ
  • PANATHA PANATHA:
    Για αυτο ειμαι εγω εδω...να ενημερωνω για τα παντα :bravo: :ROFLMAO: :p
  • B Forum Bot:
    Ο χρήστης BraShaVa8888 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "|_ Λάϊβ _|" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Infobetakias Forum Bot:
  • Ertzan Ertzan:
    σύμφωνα λέει με τα Ελληνικά μέσα όπως διάβασα η Πανάθασπορ αποφάσισε να αγοράσει τον Γιάννη Γκούμα της Τουρκίας. Πολύ καλή κίνηση μπράβο :smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    Σύμφωνα με τον προπονητή Ισμαήλ Καρτάλ πλην του Οστερβόλντε όπου εγχειρίστηκε και του Πέρεζ δεν υπάρχει κάποια απουσία. Άρα αυτό που περιμένω και περιμένουν το 99% όσων βλέπουν την Fener περιμένουμε την παρακάτω ενδεκάδα

    Λιβακόβιτς

    Οσάγι Σαμουέλ-Τζίκου-Μπεκάο-Καντίογλου

    Ισμαηλ Γιουκσέκ-Φρέντ
    Σιμάνσκι
    Καχβετζί-Τάντιτς
    Τζέκο
    αυτή είναι η εργοστασιακή ρύθμιση της Fener εδώ δεν χρειάζεσαι καν προπονητή όλα λειτουργούν στον αυτόματο
  • PANATHA PANATHA:
    Που το διαβασες αυτο?
  • Ertzan Ertzan:
    σύμφωνα με την beisports τουρκίας είναι δημοσίευμα του sportime λέει
  • Ertzan Ertzan:
    κατηγορήθηκε ο ερωτιάρης για ντόπα? μάλλον το παράκανε με τα βιάγκρα :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    To Sportime εχει πιασει πατο....μην το πιστευεις ποτε...
  • PANATHA PANATHA:
    Εσυ φυσικα γελας αλλα η ιστορια με τον Ιωαννιδη εδειξε μια ακομα φορα ποσο πατο εχουν πιασει τα social....ο καθε ηλιθιος γραφει οτι σαχλαμαρα του ερθει χωρις φυσικα συνεπειες....και παλι καλα που μεσα σε λιγες ωρες αποδειχτηκε η υποθεση μουφα....και δεν τραβηξε
    2-3 μερες....
  • Ertzan Ertzan:
    μα για γέλια είναι η κατάσταση, Στην σήμερον ημέρα δεν απορώ για τίποτα πραγματικά
    Ertzan Ertzan: μα για γέλια είναι η κατάσταση, Στην σήμερον ημέρα δεν απορώ για τίποτα πραγματικά