Betsson

Mounakias1981

New Member
1 Νοε 2021
5
0
1
Κατέθεσα για πρώτη φορά προ ημερών μέσω viva wallet. Τα λεφτά δεν πιστωθηκαν στον λογαριασμό μου στην ιστοσελίδα τους. Έδειχνε 0.
Μετα από ένα πρώτο email του τύπου, το προωθησαμε στο αρμόδιο τμήμα, δεν ξανά απάντησαν. Τελικά μόλις σήμερα εμφανίστηκαν τα λεφτά, αφού κίνησα γη και ουρανό από νομικές διαδικασίες. Το μπόνους το οποίο διαφήμιζαν και λειτούργησε ωε δόλωμα για να καταθέσω δε το έχω λάβει φυσικα.

Πολύ προσοχή στην εταιρεία αυτή
 
Έχει δίκιο ο φίλος.
Έλαβα ένα free bet 100€ στις 6 Οκτωβρίου,ως ανταμοιβή νέου μέλους, ,το οποίο πρέπει να χρησιμοποιήσω εντός 60 ημερών.δηλαδη μέχρι 5 Επισυνάπτω αποδεικτικό στοιχείο.

Σήμερα που έκανα είσοδο στην betsson το free bet είχε εξαφανιστεί!!!!!!!

Επίσης έχουν τραγικό, απαράδεκτο, άσχετο,και τρομερά αργό customer service.
Μην χάσετε ούτε μια μέρα μαζί τους.αν αποφασίσετε να παίξετε,να προσέχετε όλα τα στοιχήματα σας, όλα τα ψιλά γράμματα,και όλα τα μπόνους.θα προσπαθήσουν να σας κλέψουν.
Έχω μάθει κι άλλα παρόμοια περιστατικά από φίλους μου,αλλά δεν έχω στοιχεία για να τα αναφέρω.ας τα γράψουν εκείνοι άμα θέλουν.
 

Συνημμένα

  • Screenshot_2021-11-07-00-15-25-210_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2021-11-07-00-15-25-210_com.android.chrome.jpg
    290.5 KB · Προβολές : 409
εμενα πριν κανα δυο μηνες πηγαν να μου φανε σχεδον 500 ευρω απο τη betsson. διευθετησαν ως χαμενο ,ενα εμφανως νικηφορο στοιχημα με το ετσι θελω.
ευτυχως με τα πολλα το άλλαξαν και πιστωσαν τα λεφτα στο λογαριασμο μου.
να κοιτατε ολα τα στοιχηματα σε ολες τις εταιρειες πολυ προσεκτικα. μην υποθετετε οτι ειναι τιμιοι κι οτι αν βγαλουν χαμενο ενα στοιχημα απο εναν αγωνα που δεν ειδατε τσην τηλεοραση ή εναν αγωνα απο ενα μικρο πρωταθλημα που παιξατε για πλακα ,και δεν ξερετε ποσο ηρθε οτι το στοιχημα εχει διευθετηθει σωστα.
τα εχουν κανει κι αλλες εταιρειες αυτα.
αμα το παρει χαμπαρι ο πελατης ζητανε συγνωμη,λενε δηθεν "εγινε λαθος"κι ολα καλα. αμα δε το παρει χαμπαρι,κανουν τους τρελους και το αφηνουν χαμενο φυσκα.
επισης πολλες εταιρειες εχουν ακυρωσει νικηφορα στοιχηματα με το ετσι θελω ,μετα το τελος του αγωνα, ή εχουν αλλαξει αποδοση με το ετσι θελω σε νικηφορα στοιχηματα.
θελει πολυ προσοχη
 
  • Like
Αντιδράσεις: magon
Καλά εδώ έχει διευθετήσει ο ΟΠΑΠ στοίχημα ότι έχει χαθεί και το έχει διορθώσει μετά από τηλέφωνα πρακτόρων κλπ. Όπως επίσης είχα δει σε πρακτορείο να πληρώνεται δελτίο που είχε παίξει κάποιος με άλλο σκορ από το κανονικό. Έβαλε το δελτίο κατά λάθος στο μηχάνημα που έχουν όλα τα πρακτορεία και του έβγαλε ότι κερδίζει το ποσό γιατί προφανώς είχαν περάσει λάθος το σκορ. Γίνονται λάθη μερικές φορές και καλό είναι να κάνουμε έναν έλεγχο όταν παίζουμε ειδικά μεγάλα ποσά.
 
Και μένα με εξαπάτησε η betsson και διαβάστε όλοι προσεκτικά γιατί συνεχίζει και το κάνει.
Κάποιες φορές στο live βγάζει αποδόσεις στα κόρνερ σε τριπλή επιλογή χάντικαπ του τύπου
Αγιαξ - 2, ισοπαλία - 2, Φεγενορντ +2
Ολα καλά ως εδώ, αφού είναι απόλυτα ξεκάθαρο και όποιος ξέρει στοίχημα καταλαβαίνει τι εννοει.
Άλλες φορές στην ίδια θέση δίνει τριπλή επιλογή και γράφει
1 Αγιαξ, Ισοπαλία, 2 Φεγενορντ.
Οποιοσδήποτε φυσιολογικός άνθρωπος καταλαβαίνει ότι η πρώτη επιλογή σημαίνει Αγιαξ νικητής κόρνερ, η 2η επιλογή ισοπαλία στα κόρνερ και η 3η να κάνει η Φεγενορντ περισσότερα κόρνερ.
Αυτοί δεν εννοούν αυτό. Εννοουν κάποιο χάντικαπ κόρνερ το οποίο πρέπει να μυρίζεις τα νύχια σου για να καταλάβεις ποιο είναι.
Έτσι την πάτησα μια μέρα στο champions league. Νόμιζα ότι έπαιζα νικητή κόρνερ, και μάλιστα σε ελκυστική απόδοση, και κοίταξα τα ανοιχτά στοιχήματα κι έλεγαν χάντικαπ - 1 κόρνερ, το οποίο φυσικά και δε θα έπαιζα, αν ήξερα ότι εννοούν χάντικαπ κι όχι νικητή.
Εξαπάτηση με τα όλα της, και κάνουν τους τρελούς. Και συνεχίζουν. Το έχω ξαναδεί. Προσέξτε.
Καταγγελία ΕΕΕΠ το επόμενο βήμα
 
τραγική εξυπηρέτηση πελατών.
Έστειλαν μήνυμα με email να καταθέσω (είχα γραφτεί αλλά δεν είχα καταθέσει, ούτε είχα παίξει) στις 30 Οκτωβρίου.
Απαντάω "θέλω να δω τους όρους".
Καμία απάντηση.
Ξαναρωτάω 2 μέρες μετά . Στα φρύδια τους.
Ρωτάω 3η φορά. 4 μέρες μετά.
Απαντάνε για άλλη προσφορά. Χάος.
Ξαναρωτάω και ζητάω τη σωστή προσφορά. Έρχεται σωστή απάντηση 6 μέρες μετά το αρχικό email.
Καταθέτω την 7η μέρα.
Αρνούνται το μπόνους επειδή δήθεν έπρεπε να καταθέσω εντός εβδομάδας. Άργησα λίγα λεπτά λένε, πράγμα ψευδές. Κάνω επίσημο complain στη φόρμα της εταιρείας τους. Στέλνω τα screenshots ως αποδεικτικό. Με τα πολλά η επόπτης μου έδωσε ένα άλλο μπόνους ίσης αξίας 50 ευρώ, και δικαιολόγησε αυτούς που μου το αρνούνταν ότι μπέρδεψαν τη θερινή ωρα με τη χειμερινή και για αυτό φάνηκε εκπρόθεσμη η κατάθεση μου.
Καφενείο.
Μην ασχοληθείτε. Δεν αξίζει.
 
Η κοροϊδία συνεχίζεται.
Προφανώς δεν φταίνε αυτά, παρότι δοκιμάστηκαν τα πιο πολλά.απλα εξαφάνισαν το δωρεάν στοίχημα 100€.
Έκανα επίσημο αίτημα στην φόρμα παραπόνων.
Αναμένω απάντηση.
Η ΕΕΕΠ είμαι περίεργος να δω τι θα πει
 

Συνημμένα

  • Screenshot_2021-11-10-17-25-32-433_com.google.android.gm.jpg
    Screenshot_2021-11-10-17-25-32-433_com.google.android.gm.jpg
    140.3 KB · Προβολές : 347
Και μένα με εξαπάτησε η betsson και διαβάστε όλοι προσεκτικά γιατί συνεχίζει και το κάνει.
Κάποιες φορές στο live βγάζει αποδόσεις στα κόρνερ σε τριπλή επιλογή χάντικαπ του τύπου
Αγιαξ - 2, ισοπαλία - 2, Φεγενορντ +2
Ολα καλά ως εδώ, αφού είναι απόλυτα ξεκάθαρο και όποιος ξέρει στοίχημα καταλαβαίνει τι εννοει.
Άλλες φορές στην ίδια θέση δίνει τριπλή επιλογή και γράφει
1 Αγιαξ, Ισοπαλία, 2 Φεγενορντ.
Οποιοσδήποτε φυσιολογικός άνθρωπος καταλαβαίνει ότι η πρώτη επιλογή σημαίνει Αγιαξ νικητής κόρνερ, η 2η επιλογή ισοπαλία στα κόρνερ και η 3η να κάνει η Φεγενορντ περισσότερα κόρνερ.
Αυτοί δεν εννοούν αυτό. Εννοουν κάποιο χάντικαπ κόρνερ το οποίο πρέπει να μυρίζεις τα νύχια σου για να καταλάβεις ποιο είναι.
Έτσι την πάτησα μια μέρα στο champions league. Νόμιζα ότι έπαιζα νικητή κόρνερ, και μάλιστα σε ελκυστική απόδοση, και κοίταξα τα ανοιχτά στοιχήματα κι έλεγαν χάντικαπ - 1 κόρνερ, το οποίο φυσικά και δε θα έπαιζα, αν ήξερα ότι εννοούν χάντικαπ κι όχι νικητή.
Εξαπάτηση με τα όλα της, και κάνουν τους τρελούς. Και συνεχίζουν. Το έχω ξαναδεί. Προσέξτε.
Καταγγελία ΕΕΕΠ το επόμενο βήμα
Το παρατήρησα και γω αυτό στο μπάσκετ σήμερα.
Πρόσφεραν στο live , ένα χαντικαπ με άγνωστο line!!!!

Εύκολα μπορεί κάποιος πάνω στη βιασύνη του να το περάσει για νικητή αγώνα με αυτό το 1 και το 2 που αναγράφεται. Φουλ παραπλάνηση η betsson
 

Συνημμένα

  • Screenshot_20211110-225742.png
    Screenshot_20211110-225742.png
    89.7 KB · Προβολές : 282
Εξακολουθούν να προσπαθούν να ξεγελάσουν κόσμο. Δείτε εδώ στο live πριν λίγο.
Σε αγώνα που τα κόρνερ ήταν 5-2 υπέρ του φαβορί, γράφουν περισσότερα κόρνερ 1(δηλαδη νικητής κόρνερ γηπεδούχος) 2,70. Να χαρεί κανα κορόιδο και να νομίζει ότι βρήκε value bet
 

Συνημμένα

  • Screenshot_20211113-202341.png
    Screenshot_20211113-202341.png
    247.8 KB · Προβολές : 307
  • Screenshot_20211113-202403.png
    Screenshot_20211113-202403.png
    92.5 KB · Προβολές : 305
Εξακολουθούν να προσπαθούν να ξεγελάσουν κόσμο. Δείτε εδώ στο live πριν λίγο.
Σε αγώνα που τα κόρνερ ήταν 5-2 υπέρ του φαβορί, γράφουν περισσότερα κόρνερ 1(δηλαδη νικητής κόρνερ γηπεδούχος) 2,70. Να χαρεί κανα κορόιδο και να νομίζει ότι βρήκε value bet
Το παρατήρησα και γω σήμερα στο live. Δεν ξέρω αν το κάνουν επίτηδες, ή αν η ιστοσελίδα τους έχει θέμα ,αλλά όπως και να έχει είναι απαράδεκτο.
 
  • Like
Αντιδράσεις: kotsos1
εγω νομιζω οτι και μονο που βλεπεις τη λεξη χαντικαπ σταματας ν ασχολεισαι μ αυτες τις αποδοσεις
 
Και μένα πήγαν να με εξαπατήσουν. Μου έδωσαν μπόνους 50 ευρώ το οποίο σύμφωνα με τους όρους έληγε σε 30 μέρες. Όταν. Μπήκα στο λογαριασμό μου στην ιστοσελίδα τους έλεγε ότι λήγει σε 7 μέρες.
Έχουν κάνει την απάτη επάγγελμα. Προσέχετε τους πάρα πολύ. Αν πάρεις χαμπάρι την απάτη σου λένε ένα "συγνώμη λάθος" και σου διορθώνουν το δήθεν λάθος. Αν δεν έχεις διαβάσει τους όρους ή απλά θεωρήσεις ότι για να λένε ότι η γη είναι επίπεδη, τότε όντως είναι και δε το ψάξεις θα σε φάνε λάχανο, όπως πήγαν να φάνε εμένα κι όλους τους παραπάνω φίλους
 
μπορει να προσεγγισει την ιστοσελιδα αυτης της εταιρειας παρωδια κανεις αυτη τη στιγμη?

μου βγαζει error
 
Μου κάνει εντύπωση που δεν έχει σχολιάσει κανείς πόσο κακή γκανιότα έχει στο live η betsson.
Μιλάμε οτι τις πιο πολλές φορές και οι 2 αποδόσεις της (πχ over, under) είναι αρκετά χειρότερες και από τις 2 αποδόσεις της 365 ή του σιχαμαν κτλ.
Καλά το να βρεις να έχει την καλύτερη απόδοση απο οποιαδήποτε άλλη εταιρία είναι σαν να προσπαθείς να κερδίσεις το λόττο.

Επισης αδικαιολογητα λίγες επιλογές σε κόρνερ και κάρτες στο live ποδόσφαιρο κορυφαίων πρωταθληματων. Ουτε κόρνερ ημιχρόνου, ουτε κόρνερ ομάδας, ουτε κάρτες ομάδας ούτε τίποτα. Σε πολλα ματς δεν έχει καν κάρτες στο live ούτε καν στη serie A ή στη μπουντεσλιγκα πχ.

Στο μπάσκετ είναι λίγο καλύτερα τα πράγματα, αλλά ΜΟΝΟ στα πρωτοκλασάτα πρωταθλήματα. Έχει 4-5 lines handicap, over under αλλα μέχρι εκεί.

Επισης δεν καλύπτει τους φόρους πέραν των 100 ευρω, σε αντίθεση με τις πιο πολλές εταιρείες που καλύπτουν όλο το φόρο.

Τραγωδία....

Γενικά οι 2 καινούριες εταιρείες είναι για πέταμα. Ο νέος νόμος περί μόνιμης αδειοδότησης μας έσκισε.

Χάσαμε championsbet, και πηραμε αυτά τα αίσχη...
 
  • Like
Αντιδράσεις: grosan
Παιδιά Καλησπέρα! Στην betsson μου ακυρώσαν καρδισμενο δελτίο και σαν αιτιολογία μου γράψαν το εξής


To δελτίο σας στάλθηκε για μη αυτόματο έλεγχο από εσάς και απορρίφθηκε από τον έμπορό μας για λόγους που δεν παρέχουμε.

Για τέτοια στοιχήματα αποστέλλονται σε μη αυτόματο έλεγχο

είναι ένα στοίχημα στατιστικών στοιχείων και σύμφωνα με οδηγίες δεν δεχόμαστε μη αυτόματες κριτικές για αυτό.



έχει τύχει σε κανέναν;;;;
 
Εγω δεν κατάλαβα τίποτα απο την απάντησή τους! Αυτοματη μεταφραση google πρέπει να είναι... αντε να βγαλεις άκρη
 
  • Like
Αντιδράσεις: PANATHA
Εγω δεν κατάλαβα τίποτα απο την απάντησή τους! Αυτοματη μεταφραση google πρέπει να είναι... αντε να βγαλεις άκρη
Έλα ντε ,επέμενα και πάλι τις ίδιες χαζομάρες μου είπαν




Betmed Ltd διατηρεί το δικαίωμα να αναθεωρεί και να ενημερώνει τους κανόνες και τους κανονισμούς οποιαδήποτε στιγμή. Ο πελάτης του στοιχηματισμού είναι υπεύθυνος για την ενημέρωσή του σχετικά με τις τρέχουσες εν ισχύ διατάξεις. Με την ολοκλήρωση ενός στοιχήματος, ο πελάτης του στοιχηματισμού αποδέχεται την εγκυρότητα και την εφαρμοσιμότητα των παρουσών διατάξεων στοιχηματισμού στην αντίστοιχη έγκυρη έκδοση.



…έκανα καταγγελία στην φόρμα παραπόνων
 
  • Like
Αντιδράσεις: nklaps

Προγνωστικά

    • Δεν υπάρχουν ποδοσφαιρικές αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
  • 20:00
    Novasports Start
    • Ζάλγκιρις Κάουνας - Αρμάνι Μιλάνο
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Μπάγερν Μονάχου - Μπαρτσελόνα
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Μπασκόνια - Αναντολού Εφές
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Παρτίζαν - Ολυμπιακός
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Βιλερμπάν - Μονακό
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Ατλάντα Χοκς - Μπόστον Σέλτικς
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Νιου Ορλίνς Πέλικανς - Μιλγουόκι Μπακς
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 21:00
    Novasports 6HD
    • Ριμπάκινα - Αζαρένκα
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 02:30
    Novasports 6HD
    • Αλεξάντροβα - Κόλινς
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Είδες ριπλέι?
  • Ertzan Ertzan:
    ναι
  • PANATHA PANATHA:
    Η Φενέρμπαχτσε επιθυμούσε να πάρει αναβολή το ντέρμπι της 7ης Απριλίου με την Γαλατάσαραϊ για το τουρκικό Super Cup ελέω... Ολυμπιακού, όμως το συγκεκριμένο αίτημά της δεν έγινε αποδεκτό από την ποδοσφαιρική ομοσπονδία της χώρας.
  • PANATHA PANATHA:
    Η ποδοσφαιρική ομοσπονδία της Τουρκίας (TFF) ενημερώσε και τους δύο συλλόγους πως
    αυτό έχει να κάνει με το ότι δεν υπάρχει εναλλακτική ημερομηνία λόγω του φορτωμένου αγωνιστικού προγράμματος των ομάδων.
  • Ertzan Ertzan:
    Θα το έγραφα το πρωί αλλά από το κινητό δεν ήρθε. Οι αλλόθρησκοι όπως ήταν φυσιολογικό είπαν πως δεν θα δεχτούν την αναβολή του αγώνα. Οι δικοί μας έκαναν αίτηση για αναβολή και απότι διάβασα έλεγαν να γίνει ο αγώνας με την λήξη του πρωταθλήματος όμως η Ομοσπονδία που έχει χεστεί πάνω της και ακόμα να βγάλει την απόφαση για τις "τιμωρίες" δεν το έκανε αποδεκτό.
  • Ertzan Ertzan:
    Η Fenerbahce είναι η ομάδα που μάζεψε τους περισσότερους πόντους στην Ευρώπη αλλά δεν το βλέπουν έτσι δεν πειράζει όμως είναι μεγάλος ο θεός
  • PANATHA PANATHA:
    Δειχνει ο ΑΝΤ1 F1 την Κυριακή το πρωι??
  • Ertzan Ertzan:
    Νομίζω μόνο το plus θα το έχει
  • PANATHA PANATHA:
    ρε τα λαμογια....
  • Ertzan Ertzan:
    είχε προσφορά μέσω της ΔΕΗ για 9 μήνες δωρεάν πριν 1 μήνα
  • PANATHA PANATHA:
    ναι το ξερω....
  • PANATHA PANATHA:
    κ μαγνητοσκόπηση το δείχνει ο Αντ1 το ελεύθερο κανάλι στης 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Αγγλία - Βραζιλία 0-0 στο 36......Over 0,5 στο πρωτο μερος
  • PANATHA PANATHA:
    Απόδοσ
    η @31.0
  • M Forum Bot:
    Ο χρήστης MrChow ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Maurice Moss Tips" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Ertzan Ertzan:
    συνεχίζει η προσφορά της ΔΕΗ για Αντέννα plus νομίζω μέχρι 14 Απριλίου
  • Ertzan Ertzan:
    Λίγες μέρες πριν την συνέλευση της Fenerbahce βγήκε στην φόρα η συνάντηση που είχε ο Hugh Dallas με τους διαιτητές και οι συνομιλίες για τον αγώνα Galatasara-Antalyaspor όπου εκεί ο διαιτητής του VAR παραδέχεται πως έκανε λάθος στο πέναλτι που πήρε ο παίκτης της Γαλατσαραϊ όπου στην ουσία το είπε πως "βούτηξε" ο παίκτης στην μικρή επαφή που είχε που δεν ήταν για πέναλτι. Γι'αυτήν την φάση είχε μιλήσει και ο Πρόεδρος μας όπου είπε αυτά που συμβαίνουν και η Ομοσπονδία τον έβγαλε ψεύτη, ωραία πράγματα
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης std157489 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Φοιτητική Έρευνα για το Λιανικό Εμπόριο" στο Καφενείο.
  • PANATHA PANATHA:
    Μονο ο Τζαβελας θα μπορουσε να φαει κοκκινη καρτα χωρις να παιζει....πραγματικα ειναι ηλιθιο το παιδι...
  • Ertzan Ertzan:
    το είχε παίξει στοίχημα γι'αυτό :p
  • PANATHA PANATHA:
    Πραγματικα απορω....αφου σε καθε ματς ειναι με νευρα γιατι δεν το κοβει το ρημαδι και να ξεκινησει το ψαρεμα....
  • PANATHA PANATHA:
    Σε λιγο θα το καρφωσει ο Φωτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Δεν γινονται αυτα....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
    Ertzan Forum Bot: Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)"...