Betstars-ταυτοποίηση λογαριασμου

Gastone13

Member
3 Νοε 2018
30
17
8
Έχω ανοίξει λογαριασμό στην στοιχηματικη betstars.gr και έχω στείλει όλα τα απαραίτητα δικαιολογητικά για την πλήρη επαλήθευση του λογαριασμού.

Μου στείλανε απάντηση όπου μου εξηγούν πως για να μπορέσουν να προχωρήσουν στον έλεγχο των εγγράφων μου πρέπει να κάνω είσοδο στο λογαριασμό μου να πατήσω στην επιλογή Ταμείο->εξαργύρωση να συμπληρώσω τα απαραίτητα πεδία και στη συνέχεια να πατήσω στην επιλογή .

Έκανα την παραπάνω διαδικασία βήμα-βήμα αλλά στην επιλογή εξαργύρωση δεν μου εμφανίζει περαιτέρω επιλογές για να συμπληρώσω οποιοδήποτε στοιχείο έχει σχέση με επαλήθευση λογαριασμού.
Εμφανίζει μόνο το μήνυμα ότι για να προχωρήσω σε εξαργύρωση πρέπει να έχω και υπόλοιπο λογαριασμού που δεν έχω

Μήπως θέλουν να κάνω κατάθεση?

Το πρόβλημα είναι ότι έχουν περάσει 20 μέρες από την δημιουργία λογαριασμού έχουν πολύ αργή εξυπηρέτηση και μόνο μέσω email και τελειώνει η προθεσμία των 30 ημερών μέχρι να φραγει οριστικά ο λογαριασμός.

Παρακαλώ θέλω την άποψη κάποιου που να έχει ολοκληρώσει με επιτυχία όλα τα βήματα στην betstars.

Με την πάροδο των 30 ημερών γνωρίζει κάποιος τι γίνεται?
Κλειδώνει ο λογαριασμός και δεν επιτρέπεται είσοδος?

Παρακαλώ τα φώτα σας γιατι στενεύουν και τα περιθώρια μένουν μόνο 10 μερες

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Δεν γίνεται τίποτα τρομερό, απλά θα σου στέλνουν μαιλ στείλε τα έγραφα για να ανοίξει ... αφου δεν έχεις βαλει λεφτά οκ.
Στην bwin βαριόμουν να τα στείλω στην αρχή , μετά τις 30 μέρες όταν δοκίμασα login μου έβγαλε ενα technical error και κόλλησε η σελίδα
 
Δεν γίνεται τίποτα τρομερό, απλά θα σου στέλνουν μαιλ στείλε τα έγραφα για να ανοίξει ... στην bwin βαριόμουν να τα στείλω στην αρχή και όταν έμπαινα μου έβγαζε ενα technical error και κόλλαγε η σελίδα
Το θέμα είναι ότι τους τα έχω στείλει τα έγγραφα και μου λένε ότι δεν μπορούν να τα ελέγξουν μέχρι να έχω συμπληρώσει την 'Φόρμα Εγγραφής Παίκτη'

Με κατατοπιζουν ότι βρίσκετε στην ενότητα 'Ταμείο' και υπόενοτητα 'Εξαργυρωση' πατάω και μου λέει για να κάνεις εξαργύρωση πρέπει να έχεις υπόλοιπο.Λογικοτατο.

Δεν βγάζω άκρη τι ακριβώς ζητανε

Τα έγγραφα τα έχουν αλλά δεν τα ελεγχουν

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Αυτό ακριβώς ζητανε που έχω παραθέσει στην εικόνα αλλά δεν υπάρχει τέτοια επιλογή και το τμήμα εξυπηρέτησης λειτουργεί μόνο μέσω mail και απαντάνε το νωρίτερο μετά από 1 μέρα

Κάποιος που να του έχει τύχει κάτι παρόμοιο?
794d8f5be0f14e732f28ed767d9fbfdb.jpg


Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Ναι συγνώμη δεν διάβασα προσεκτικά, κάτι πάει στραβά ή με την μετάφραση ή με το σύστημά τους...

Πρώτα κάνεις εγγραφή , συμπληρώνεις σε μια φόρμα τα πάντα, και μετά έχεις 30 μερες να στείλεις και τις εικόνες σε αυτόματοποιημένο σημειο upload η με μαιλ. ετσι δουλευει κανονικα.

Σου εδωσαν κωδικό με μια πολύ απλή εγγραφή, χωρίς να δώσεις καν στοιχεια σε καποια φορμα?
 
Όχι έχω δώσει και κανονικά όλα τα στοιχεία μου πόλη διεύθυνση όνομα τα πάντα

Δεν μπορώ να βγάλω άκρη τι ακριβώς ζητανε παραπανω

Δεν μου έχει ξανατυχει τέτοια μετάφραση

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Ναι το επαλήθευσα και εγώ, έβαλα τα στοιχεία μου στην φόρμα και τώρα όταν πατάω εξαργύρωση λέει ότι δεν έχω λεφτά ... οπότε αν τους στείλω τα έγγραφα, θα έχω ακόμα πρόβλημα και θα θέλει κατάθεση πρώτα ?
οτι ναναι ;) θέλουν λεφτά πρώτα και μετά να το κοιτάξουν λογικά, αλλά δεν ξέρω αν θα το έκανα εγω αν δεν στο λένε στο εμαιλ

τεσπα , αφου τα έκανες όλα, μαλλον πρέπει να βάλεις 5 ευρω με skrill και πες μας τι εγινε...
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gastone13
Ναι το επαλήθευσα και εγώ, έβαλα τα στοιχεία μου στην φόρμα και τώρα κάθε που την πατάω λέει ότι δεν έχω λεφτά ... οπότε αν τους στείλω τα έγγραφα, θα έχω ακόμα πρόβλημα και θα θέλει κατάθεση πρώτα ?
οτι ναναι ;)
Δηλαδή λες όλη η ιστορία είναι να κάνεις μια καταθεση?

Εμενα μόνο εκεί πάει το μυαλό μου αφού απέκλεισα όλα τα ενδεχομενα

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Ναι .. αλλά ρωτα και πόση είναι η ελάχιστη ανάληψη , γιατί μπορεί να θέλουν να κάνεις αίτημα ανάληψης πρώτα "εξαργυρωση" .
Δεν έχουν bonus εγγραφής όπως οι πιο πολλοί, οπότε μπορεί να δουλευουν ετσι.

Δεν ξέρω , περίεργο είναι και που έχουν βάλει την φορμα εγγραφής στην εξαργύρωση -ανάληψη ,
 
Ναι .. αλλά ρωτα και πόση είναι η ελάχιστη ανάληψη , γιατί μπορεί να θέλουν να κάνεις αίτημα ανάληψης πρώτα "εξαργυρωση" .
Δεν έχουν bonus εγγραφής όπως οι πιο πολλοί, οπότε μπορεί να δουλευουν ετσι.

Δεν ξέρω , περίεργο είναι και που έχουν βάλει την φορμα εγγραφής στην εξαργύρωση -ανάληψη ,
Θα κάνω σήμερα μια μικρή κατάθεση με paysafe 10αρα και βλεπουμε

Το τμήμα υποστήριξης δεν υπάρχει πουθενα

Και απαντάνε μέσω mail μετά από μέρες

Το μενού είναι ωραίο και εύχρηστο αλλά υποστήριξη παίρνουν ένα μεγάλο ΜΗΔΕΝ

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Είναι από τις πιο αργές η betstars.
Λογικά θα θέλει να κανείς πρώτη κατάθεση,εγώ έκανα εγγραφή-κατάθεση-επαλήθευση και δεν μου ζήτησαν κάτι άλλο.
Bonus εγγραφής πάντως έχει. (Παίζεις 10€ και σου δίνουν 2*10 freebet)
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gastone13
Μιλήσαμε λίγο και με πμ με το φίλο ... το πρόβλημα είναι ότι σου ανοίγουν το λογαριασμό μόνο με ενα απλό email , και μετά πρέπει να συμπληρώσεις τα στοιχεία σου πατώντας το κουμπί ανάληψη- εξαργύρωση ....

Για κάποιο λόγο δεν του άνοιγε η φόρμα για να βάλει τα στοιχεία του αλλά του έλεγε δεν έχεις λεφτά ... ακόμα και όταν έκανε κατάθεση τον πάει στο διάλογο εξαργύρωσης ανάληψης και μετά λέει πρέπει να περιμένεις 24 ώρες για νέο αίτημα, δεν βλέπει την φόρμα για να βάλει τα στοιχεία που είδα και εγώ όταν με ενα εμαιλ απλά άνοιξα λογαριασμό.
 
Είναι από τις πιο αργές η betstars.
Λογικά θα θέλει να κανείς πρώτη κατάθεση,εγώ έκανα εγγραφή-κατάθεση-επαλήθευση και δεν μου ζήτησαν κάτι άλλο.
Bonus εγγραφής πάντως έχει. (Παίζεις 10€ και σου δίνουν 2*10 freebet)
Έκανα μια καταθεση 10αρα paysafe όπως τα είπα και με τον blizzard σε πμ αυτό λεγαμε

Πάλι δεν μου έβγαλε την φόρμα εγγραφής που θέλουν να συμπληρώσω για να ταυτοποιηθει πλήρως ο λογαριασμός το ανέφερε και παραπάνω ο blizzard!!

Οι μέρες περνάνε και είναι πιθανό να ακούσω κανένα κουφό ότι ο λογαριασμός κλειδώνει λόγω μη πλήρους ταυτοποιησης

Θα ενημερώσω στο παρόν θέμα για τις τελεσιδικες εξελίξεις στο τέλος της ιστοριας

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Έκανα μια καταθεση 10αρα paysafe όπως τα είπα και με τον blizzard σε πμ αυτό λεγαμε

Πάλι δεν μου έβγαλε την φόρμα εγγραφής που θέλουν να συμπληρώσω για να ταυτοποιηθει πλήρως ο λογαριασμός το ανέφερε και παραπάνω ο blizzard!!

Οι μέρες περνάνε και είναι πιθανό να ακούσω κανένα κουφό ότι ο λογαριασμός κλειδώνει λόγω μη πλήρους ταυτοποιησης

Θα ενημερώσω στο παρόν θέμα για τις τελεσιδικες εξελίξεις στο τέλος της ιστοριας

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ακόμα και να περάσουν οι 30 μέρες απλά δεν θα έχεις πρόσβαση στον λογαριασμό σου μέχρι να γίνει η ταυτοποίηση.Δεν σου κλείνουν τον λογαριασμό γι’αυτο.Το ίδιο ισχύει για όλες τις στοιχηματικες.
 
Επανέρχομαι σχετικά με το πρόβλημα που αντιμετωπίζω στην πλατφόρμα της betstars

Τους έχω στείλει επανειλημμένα μηνύματα ότι έχει πρόβλημα η πλατφόρμα τους και δεν μου εμφανίζει το παράθυρο για να συμπληρώσω τα στοιχεία που μου ζητάνε αλλά απάντηση δεν έχω πάρει

Αν υπάρχει κάποιος που να του έχει συμβεί κάτι παρόμοιο ή ακόμα και εκπρόσωπος της εταιρείας ας απαντήσει σε αυτό το θέμα μήπως βγάλουμε καμία άκρη...

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Προγνωστικά

    • Δεν υπάρχουν ποδοσφαιρικές αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
  • 20:00
    Novasports Start
    • Ζάλγκιρις Κάουνας - Αρμάνι Μιλάνο
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Μπάγερν Μονάχου - Μπαρτσελόνα
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Μπασκόνια - Αναντολού Εφές
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Παρτίζαν - Ολυμπιακός
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Βιλερμπάν - Μονακό
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Ατλάντα Χοκς - Μπόστον Σέλτικς
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Νιου Ορλίνς Πέλικανς - Μιλγουόκι Μπακς
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 21:00
    Novasports 6HD
    • Ριμπάκινα - Αζαρένκα
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 02:30
    Novasports 6HD
    • Αλεξάντροβα - Κόλινς
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Είδες ριπλέι?
  • Ertzan Ertzan:
    ναι
  • PANATHA PANATHA:
    Η Φενέρμπαχτσε επιθυμούσε να πάρει αναβολή το ντέρμπι της 7ης Απριλίου με την Γαλατάσαραϊ για το τουρκικό Super Cup ελέω... Ολυμπιακού, όμως το συγκεκριμένο αίτημά της δεν έγινε αποδεκτό από την ποδοσφαιρική ομοσπονδία της χώρας.
  • PANATHA PANATHA:
    Η ποδοσφαιρική ομοσπονδία της Τουρκίας (TFF) ενημερώσε και τους δύο συλλόγους πως
    αυτό έχει να κάνει με το ότι δεν υπάρχει εναλλακτική ημερομηνία λόγω του φορτωμένου αγωνιστικού προγράμματος των ομάδων.
  • Ertzan Ertzan:
    Θα το έγραφα το πρωί αλλά από το κινητό δεν ήρθε. Οι αλλόθρησκοι όπως ήταν φυσιολογικό είπαν πως δεν θα δεχτούν την αναβολή του αγώνα. Οι δικοί μας έκαναν αίτηση για αναβολή και απότι διάβασα έλεγαν να γίνει ο αγώνας με την λήξη του πρωταθλήματος όμως η Ομοσπονδία που έχει χεστεί πάνω της και ακόμα να βγάλει την απόφαση για τις "τιμωρίες" δεν το έκανε αποδεκτό.
  • Ertzan Ertzan:
    Η Fenerbahce είναι η ομάδα που μάζεψε τους περισσότερους πόντους στην Ευρώπη αλλά δεν το βλέπουν έτσι δεν πειράζει όμως είναι μεγάλος ο θεός
  • PANATHA PANATHA:
    Δειχνει ο ΑΝΤ1 F1 την Κυριακή το πρωι??
  • Ertzan Ertzan:
    Νομίζω μόνο το plus θα το έχει
  • PANATHA PANATHA:
    ρε τα λαμογια....
  • Ertzan Ertzan:
    είχε προσφορά μέσω της ΔΕΗ για 9 μήνες δωρεάν πριν 1 μήνα
  • PANATHA PANATHA:
    ναι το ξερω....
  • PANATHA PANATHA:
    κ μαγνητοσκόπηση το δείχνει ο Αντ1 το ελεύθερο κανάλι στης 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Αγγλία - Βραζιλία 0-0 στο 36......Over 0,5 στο πρωτο μερος
  • PANATHA PANATHA:
    Απόδοσ
    η @31.0
  • M Forum Bot:
    Ο χρήστης MrChow ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Maurice Moss Tips" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Ertzan Ertzan:
    συνεχίζει η προσφορά της ΔΕΗ για Αντέννα plus νομίζω μέχρι 14 Απριλίου
  • Ertzan Ertzan:
    Λίγες μέρες πριν την συνέλευση της Fenerbahce βγήκε στην φόρα η συνάντηση που είχε ο Hugh Dallas με τους διαιτητές και οι συνομιλίες για τον αγώνα Galatasara-Antalyaspor όπου εκεί ο διαιτητής του VAR παραδέχεται πως έκανε λάθος στο πέναλτι που πήρε ο παίκτης της Γαλατσαραϊ όπου στην ουσία το είπε πως "βούτηξε" ο παίκτης στην μικρή επαφή που είχε που δεν ήταν για πέναλτι. Γι'αυτήν την φάση είχε μιλήσει και ο Πρόεδρος μας όπου είπε αυτά που συμβαίνουν και η Ομοσπονδία τον έβγαλε ψεύτη, ωραία πράγματα
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης std157489 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Φοιτητική Έρευνα για το Λιανικό Εμπόριο" στο Καφενείο.
  • PANATHA PANATHA:
    Μονο ο Τζαβελας θα μπορουσε να φαει κοκκινη καρτα χωρις να παιζει....πραγματικα ειναι ηλιθιο το παιδι...
  • Ertzan Ertzan:
    το είχε παίξει στοίχημα γι'αυτό :p
  • PANATHA PANATHA:
    Πραγματικα απορω....αφου σε καθε ματς ειναι με νευρα γιατι δεν το κοβει το ρημαδι και να ξεκινησει το ψαρεμα....
  • PANATHA PANATHA:
    Σε λιγο θα το καρφωσει ο Φωτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Δεν γινονται αυτα....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
    Ertzan Forum Bot: Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)"...