Betting Systems

Αφού είναι οι πληροφορίες free όπως λές ανέφερέ και σε μας κανένα από τα SITE που τα αναφέρουν...

και δεν εννοώ να γράψεις του στυλ http://www.talkgold.com/forum/ κλπ.
 
Επίσης υπάρχει κάποιος που να έκανε τον κόπο να αγοράσει κάποιο σύστημα ?
Έκανε αυτά που περίμενε ή όχι ?

Ευχαριστώ

Για τα Betfair exchange games επίσης ?
 
Kαταρχην αμα δεν εχεις μαρουλι εστω και λιγο.. μη παιζεις στοιχημα.... εκτος και αν παιζεις για ψυχαγωγικους λογους και οχι για να βγαλεις χρημα:eye:.Αμα το συστημα του ειναι τοσο καλο σιγα σιγα και καβα θα φτιαξει και λεφτα θα βγαλει..... (αυτα που λες ειναι φτηνες δικαιολογιες).Ας κοψει τα τσιγαρα για ενα μηνα και θα βρει τα λεφτα.....:smk1:(Εδω βρηκε λεφτα να πληρωσει το hosting του site του για να προωθησει το προιον του...:eye:) η αφου ειναι τοσο καλο το συστημα ας δανειστει......


Ουτε εγω εχω δει κανεναν που να αγορασε συστημα που εννοεις εσυ και να προσφερει τα οσα υποστηριζει:eye:.

Εγω δεν μιλαω για συγκεκριμενο συστημα, ουτε για συγκεκριμενο ανθρωπο.

Δεν ξερω αν το εχεις υπ οψιν σου αλλα η τραπεζα δανειζει μονο σε αυτους που αποδεικνυουν οτι δεν εχουν αναγκη τα λεφτα.

Και εκτος απο αυτο εγω μιλαω για συστηματα που γυρναν την γκανιοτα περιπου 5% υπερ του παιχτη... Αν δανιστει του τα φαγαν οι τοκοι...




Αν καποιος εχει 10000 καβα και θες να βγαζει σταθερα καθε μηνα 500 ευρω αυτο για μενα δεν λεει κατι ... πειθαρχεια και σωστη διαχειρηση χρηματων χρειαζεται και πολυ ευκολα με ελαχιστο ρισκο τα καταφερνει... αν καποιος τωρα τον χρεωσει γιαυτο μαγκια του μεν... αλλα μαλακια του αλλου που θα το παρει.... αλλα αυτος που εχει τα 10000 θελει να βγαζει 6000 καθε μηνα πραγμα που δεν μπορει να του το εγγυηθει κανενας με κανενα συστημα.

Ξεκινα ενα ταμειο απο σημερα στο φορουμ με 10.000 ευρω και βγαζε 500 ευρω το μηνα σταθερο κερδος... Για να δουνε ολοι ποσο ευκολο ειναι.



Τα ιδια παντελακη μου τα ιδια παντελη μου.... Αν εισαι σοβαρος και πειθαρχημενος καταρχην δεν θα χασεις ποτε...(τουλ ασχημα) ανεξαρτητα απο το τι συστημα χρησιμοποιεις.Δεν χρειαζεσαι να πληρωσεις λεφτα για να το μαθεις αυτο.Οσο για το αλλο παλι τα ιδια..... κανενας εγωισμος φιλε μου... απλα οταν λες οτι εχεις κερδοφορο συστημα που βγαζει και μαλιστα και πολλα τα βγαζεις μονος σου τα λεφτακια σου και δεν πας να δαγκωσεις κοσμάκη για να βγαλεις κατι παραπανω.

Και κλεινοντας(γιατι βαρεθηκα να γραφω) αν καποιος βρηκε τη μηχανη που κοβει λεφτα δεν την βγαζει στην παραγωγη για να κοβουν λεφτα και αλλοι....( δεν ξερω πια ποσο απλα πρεπει να το γραψω)Επειδη λοιπον ολοι αυτοι δεν την εχουν βρει.....γιαυτο εμφανιζονται με τετοια συστηματακια και ιστοριες ... που ναι μεν μπορει να ειναι σωστα να εχουν βαση.... να σε βαζουν στο σωστο δρομο...κτλ... αλλα δεν αξιζει να πληρωσεις γιαυτα... αναλογες πληροφοριες βρησκεις παντου.Τωρα αυτος που θελει να τα σκασει θα τα σκασει.... καπως πρεπει να ζησουν και αυτα τα παλικαρια... για οπως φαινεται... με τις συστηματαρες τους... δεν βγαινουν.....:eye:

Ποιος μιλησε για μηχανες που κοβουν λεφτα;;;
 
Τελευταία επεξεργασία:
mathman ,μιλαμε παντα για ενα συστημα που κυκλοφορει ευρεως ετσι;
Αυτοι που θιγονται απο την επιτυχια του συστηματος δεν θα παρουν μετρα;


ps.Φυσικα δεν υποστηριζω οτι δεν υπαρχουν συστηματα που κερδιζουν ,αυτη τι στιγμη που μιλαμε καποιος να εχει ανακαλυψει κατι καινουργιο και να μαζευει 1.000.000ε την μερα!!:sign:,oυτε αρνουμαι οτι υπαρχουν μικρες παρεες που εφαρμοζουν καποιο κερδοφορο συστημα.:sign:

Ειπα και πριν οτι αυτο το ενδεχομενο δεν αξιζει να το συζηταμε καν.

Ευρεως θα κυκλοφορουσε αν ηταν δωρεαν. Τη στιγμη που πωλειται και οι πιο πολλοι δεν πιστευουν σε αυτα δεν κυκλοφορει ευρεως...

:sign:
 
αν καποιος βρηκε τη μηχανη που κοβει λεφτα δεν την βγαζει στην παραγωγη για να κοβουν λεφτα και αλλοι....( δεν ξερω πια ποσο απλα πρεπει να το γραψω)

Και για να το καταλαβεις καλυτερα. Υπαρχει τετοιο μηχανημα. Αλλα ειναι τοσο ακριβο ωστε δε μπορει να βγει στην παραγωγη... Καλυτερα ομως γιατι τοτε τα λεφτα δε θα ειχαν αξια ουτε γι αυτον που το πουλησε ουτε γι αυτους που το αγορασαν...
 
Ρε συ mathman επειδη εδω μαλλον κοροιδευομαστε μεταξυ μας.... για πες μας... αφου υπαρχουν τοσα καλα συστηματα .... με τοσο καλα αποτελεσματα.... εσυ ποσα απο αυτα εχεις αγορασει?:?
 
Ρε συ mathman επειδη εδω μαλλον κοροιδευομαστε μεταξυ μας.... για πες μας... αφου υπαρχουν τοσα καλα συστηματα .... με τοσο καλα αποτελεσματα....

Δεν ειπα πουθενα οτι υπαρχουν πολλα.

Οσο για το καλα ειναι σχετικο. Εμενα 500 ευρω το μηνα σταθερο κερδος με 10000 κεφαλαιο ειναι γαμω τα συστηματα. Εσυ πριν το απαξιωσες και ειπες οτι μπορει να το κανει ο καθενας. Αρα αν για σενα τα καλα αποτελεσματα ειναι 6000 ευρω κερδος με 10000 κεφαλαιο τοτε οχι, δεν υπαρχουν καλα συστηματα...

Υ.Γ. 500 ευρω το μηνα στα 10000 κεφαλαιο ειναι 6000 ευρω το χρονο καθαρα. 60% :surprise::surprise:
Ποσο σου δινει η τραπεζα σου denisgiann και σου φαινεται λιγο;;;

εσυ ποσα απο αυτα εχεις αγορασει?:?

Προβλημα μου αυτο... Εγω σου λεω οτι υπαρχουν. Αν θες με πιστευεις αν θες οχι. Προβλημα σου...
 
Δεν ειπα πουθενα οτι υπαρχουν πολλα.

Οσο για το καλα ειναι σχετικο. Εμενα 500 ευρω το μηνα σταθερο κερδος με 10000 κεφαλαιο ειναι γαμω τα συστηματα. Εσυ πριν το απαξιωσες και ειπες οτι μπορει να το κανει ο καθενας. Αρα αν για σενα τα καλα αποτελεσματα ειναι 6000 ευρω κερδος με 10000 κεφαλαιο τοτε οχι, δεν υπαρχουν καλα συστηματα...

Υ.Γ. 500 ευρω το μηνα στα 10000 κεφαλαιο ειναι 6000 ευρω το χρονο καθαρα. 60% :surprise::surprise:
Ποσο σου δινει η τραπεζα σου denisgiann και σου φαινεται λιγο;;;
Ποιος σου ειπε οτι το απαξιωσα... κανεις μεγαλο λαθος...αλλο ειπα εγω.. οτι δεν χρειαζεσαι να πληρωσεις καποιο συστημα για να βγαλεις αυτα τα λεφτα... και μονο με μετριοπαθες trading,απλα λογική διαχειρηση χρημάτων,αψογη γνωση τουλ μιας αγορας και σταματημα οταν πετυχεις τον στοχο...βγαινουν....και μαλιστα νωριτερα απο τον μηνα....
Οσο για το αλλο που λες... εγω δεν σνομπαρα τα 500... εγω σνομπαρα το οτι χρειαζεσαι να πληρωσεις ενα απο αυτα τα προγραμματα για να το πετυχεις...
Η ουσια ειναι.. αξιζει να πληρωσεις για κατι τετοιο οταν αναλογες πληροφοριες βρισκεις παντου? Εσυ λες ναι... (παρολο που και εσυ δεν εχεις παρει ουτε ενα)εγω παλι οχι..... Απλα ειναι τα πραγματα...
 
Η ουσια ειναι.. αξιζει να πληρωσεις για κατι τετοιο οταν αναλογες πληροφοριες βρισκεις παντου

ΠΟΥ ΠΑΝΤΟΥ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΑΠΟ ΘΕΩΡΙΕΣ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΕΣ...
ΣΑΝ ΤΙΣ ΑΣΥΜΜΕΤΡΕΣ ΑΠΕΙΛΕΣ ...
 
Ποιος σου ειπε οτι το απαξιωσα... κανεις μεγαλο λαθος...αλλο ειπα εγω.. οτι δεν χρειαζεσαι να πληρωσεις καποιο συστημα για να βγαλεις αυτα τα λεφτα... και μονο με μετριοπαθες trading,απλα λογική διαχειρηση χρημάτων,αψογη γνωση τουλ μιας αγορας και σταματημα οταν πετυχεις τον στοχο...βγαινουν....και μαλιστα νωριτερα απο τον μηνα....

Ολα αυτα με το κοκκινο τα θεωρεις ευκολα;

Αν καποιος εχει 10000 καβα και θες να βγαζει σταθερα καθε μηνα 500 ευρω αυτο για μενα δεν λεει κατι ... πειθαρχεια και σωστη διαχειρηση χρηματων χρειαζεται και πολυ ευκολα με ελαχιστο ρισκο τα καταφερνει...αν καποιος τωρα τον χρεωσει γιαυτο μαγκια του μεν... αλλα μαλακια του αλλου που θα το παρει.... αλλα αυτος που εχει τα 10000 θελει να βγαζει 6000 καθε μηνα πραγμα που δεν μπορει να του το εγγυηθει κανενας με κανενα συστημα.

Οσο για το αλλο που λες... εγω δεν σνομπαρα τα 500... εγω σνομπαρα το οτι χρειαζεσαι να πληρωσεις ενα απο αυτα τα προγραμματα για να το πετυχεις...
Η ουσια ειναι.. αξιζει να πληρωσεις για κατι τετοιο οταν αναλογες πληροφοριες βρισκεις παντου? Εσυ λες ναι... (παρολο που και εσυ δεν εχεις παρει ουτε ενα)εγω παλι οχι..... Απλα ειναι τα πραγματα...

To τι εχω κανει και τι οχι δεν το ξερει κανεις και ποσο μαλλον εσυ. Τωρα για το αν αξιζει να πληρωσεις ευκολα τα λες. Εμενα αν μου ζητουσαν 100 ευρω το μηνα για να εχω κερδος 500 το μηνα θα τα εδινα. Εσυ θα τα εδινες;;;;;; Και αν οχι γιατι;; Α ξεχασα μπορεις και μονος σου... Στο προηγουμενο μηνυμα που σου ειπα να κανεις ενα πειραμα (με φυστικια οχι με λεφτα που ανοιγοκλεινει το γκροβερ απο το αγχος) στο φορουμ να δουμε ολοι ποσο ευκολο ειναι το εκανες γαργαρα.
 
Ολα αυτα με το κοκκινο τα θεωρεις ευκολα;
To τι εχω κανει και τι οχι δεν το ξερει κανεις και ποσο μαλλον εσυ. Τωρα για το αν αξιζει να πληρωσεις ευκολα τα λες. Εμενα αν μου ζητουσαν 100 ευρω το μηνα για να εχω κερδος 500 το μηνα θα τα εδινα. Εσυ θα τα εδινες;;;;;; Και αν οχι γιατι;; Α ξεχασα μπορεις και μονος σου... Στο προηγουμενο μηνυμα που σου ειπα να κανεις ενα πειραμα (με φυστικια οχι με λεφτα που ανοιγοκλεινει το γκροβερ απο το αγχος) στο φορουμ να δουμε ολοι ποσο ευκολο ειναι το εκανες γαργαρα.

Ρε μεγαλε ποιος σε ρωτησε τι εχεις κανει και τι οχι(τουλαχιστον εμενα δεν ενδιαφερει καθολου ουτε το πως παιζεις ουτε το τι... ουτε ακομα ακομα και αν παιζεις)...
Αυτα με το κοκκινο τα θεωρω ευκολα ναι ειδικα με τετοια καβα... τα εχω κανει με πολυ μικροτερη καβα.... και απο οτι ξερω η μπετφερ δεν δεχεται φυστικια σαν πληρωμη.
Αν ο αλλος δεν εχει πειθαρχεια,παιζει οτι του σφυριζει ο καθενας μονο και μονο επειδη θεωρειται "value" kai κανει τρελες προκειμενου να ρεφαρει ενα κακο αποτελεσμα δεν τον σωζει κανενας.Τωρα αν καποιος χρειαζεται να πληρωσει για να τα μαθει αυτα.. τοτε πασο.... οπως ειπαμε και πριν... πούλα το αυτονοητο.

Α οσο και για τις ειρωνιες και τα σχετικα...σιγα μη καθομαι να χανω το χρονο μου για να βαζω τα trade poy επαιξα καθε μερα η τα παρολι για να αποδειξω σε σενα η στον οποιονδηποτε τι κερδιζω και τι οχι. Aν θες υπαρχουν και τα αποτελεσματα του τι εχω κανει καθε μηνα και στην μπετφερ και στην εχπεκτ οπου και παιζω και φαινονται ολα καθαρα.Βεβαια εμενα ποσως με ενδιαφερει αν θα βγαλω μια σελιδα της μπετφερ(πχ με διευρα) δηλ αν σου βγαλω σελιδες ολοκληρες με 20ευρα και 30ευρα και 50 α ευρα τι εγινε? θα σου αποδειξω κατι?αυτο για μενα δεν λεει κατι και οποιος κανει κατι τετοιο και θελει να ειναι σωστος το κανει με pm και οχι φορα παρτιδα στο φορουμ για επιδειξη...

Θες εναν πραγματικα ρεαλιστικο τροπο απόδειξης και οχι να κρυβεσαι πισω απο units?Εγω εχω πει παλιοτερα οτι αμα γουσταρεις εσυ η οποιος αλλος πραγματικα να δεις τι γινεται και ποιος παιζει και τι ,τα πραγματα ειναι απλα... πες πχ στο ινφομπετo οτι μαζευτηκαμε 50-60 ατομα και θα ανοιξουμε ολοι λογαριασμο σε μια εταιρεια(την ιδια) με δικά μας λεφτα παντα(οχι φυστικια...understand?) na πανε οι υπευθυνοι να παρουν και μια προσφορα για λιγο καλυτερο μπονους καταθεσης(γιατι οχι?) και να βαλουμε ολοι απο ενα σταθερο ποσο... πχ 80 ευρω....(τωρα μην αρχισεις που θα τα βρει ο ενας και ο αλλος ειπαμε... λεφτα οχι στραγαλια) συν το μπονους εγγραφης...

Απο κει και περα ο καθενας θα πονταρει οτι γουσταρει,οσο συχνα γουσταρει με οποιο τροπο γουσταρει... παρολι,μονα κτλ... και καθε μηνα η εταιρεια που θα εχουμε λογαριασμους θα στελνει τα αποτελεσματα...και μια σουμα βεβαια στο τελους του ετους.....

Εδω σε θελω λοιπον φιλαρακο.... στην πραγματικοτητα.... εκει φαινεται πως διαχειριζεται ο καθενας την τσεπη του....με δικα σου λεφτα... Εγω σε κατι τετοιο μεσα ειμαι.... και το ειχα προτεινει παλιοτερα αλλα απορριφθηκε.... οποτε γουσταρεις εγω λοιπον μεσα ειμαι.....
Καταλαβες τωρα η θα κρυφτεις πισω απο units παλι?:bored:
 
Ρε μεγαλε ποιος σε ρωτησε τι εχεις κανει και τι οχι(τουλαχιστον εμενα δεν ενδιαφερει καθολου ουτε το πως παιζεις ουτε το τι... ουτε ακομα ακομα και αν παιζεις)...
Αυτα με το κοκκινο τα θεωρω ευκολα ναι ειδικα με τετοια καβα... τα εχω κανει με πολυ μικροτερη καβα.... και απο οτι ξερω η μπετφερ δεν δεχεται φυστικια σαν πληρωμη.
Αν ο αλλος δεν εχει πειθαρχεια,παιζει οτι του σφυριζει ο καθενας μονο και μονο επειδη θεωρειται "value" kai κανει τρελες προκειμενου να ρεφαρει ενα κακο αποτελεσμα δεν τον σωζει κανενας.Τωρα αν καποιος χρειαζεται να πληρωσει για να τα μαθει αυτα.. τοτε πασο.... οπως ειπαμε και πριν... πούλα το αυτονοητο.

Α οσο και για τις ειρωνιες και τα σχετικα...σιγα μη καθομαι να χανω το χρονο μου για να βαζω τα trade poy επαιξα καθε μερα η τα παρολι για να αποδειξω σε σενα η στον οποιονδηποτε τι κερδιζω και τι οχι. Aν θες υπαρχουν και τα αποτελεσματα του τι εχω κανει καθε μηνα και στην μπετφερ και στην εχπεκτ οπου και παιζω και φαινονται ολα καθαρα.Βεβαια εμενα ποσως με ενδιαφερει αν θα βγαλω μια σελιδα της μπετφερ(πχ με διευρα) δηλ αν σου βγαλω σελιδες ολοκληρες με 20ευρα και 30ευρα και 50 α ευρα τι εγινε? θα σου αποδειξω κατι?αυτο για μενα δεν λεει κατι και οποιος κανει κατι τετοιο και θελει να ειναι σωστος το κανει με pm και οχι φορα παρτιδα στο φορουμ για επιδειξη...

Θες εναν πραγματικα ρεαλιστικο τροπο απόδειξης και οχι να κρυβεσαι πισω απο units?Εγω εχω πει παλιοτερα οτι αμα γουσταρεις εσυ η οποιος αλλος πραγματικα να δεις τι γινεται και ποιος παιζει και τι ,τα πραγματα ειναι απλα... πες πχ στο ινφομπετo οτι μαζευτηκαμε 50-60 ατομα και θα ανοιξουμε ολοι λογαριασμο σε μια εταιρεια(την ιδια) με δικά μας λεφτα παντα(οχι φυστικια...understand?) na πανε οι υπευθυνοι να παρουν και μια προσφορα για λιγο καλυτερο μπονους καταθεσης(γιατι οχι?) και να βαλουμε ολοι απο ενα σταθερο ποσο... πχ 80 ευρω....(τωρα μην αρχισεις που θα τα βρει ο ενας και ο αλλος ειπαμε... λεφτα οχι στραγαλια) συν το μπονους εγγραφης...

Απο κει και περα ο καθενας θα πονταρει οτι γουσταρει,οσο συχνα γουσταρει με οποιο τροπο γουσταρει... παρολι,μονα κτλ... και καθε μηνα η εταιρεια που θα εχουμε λογαριασμους θα στελνει τα αποτελεσματα...και μια σουμα βεβαια στο τελους του ετους.....

Εδω σε θελω λοιπον φιλαρακο.... στην πραγματικοτητα.... εκει φαινεται πως διαχειριζεται ο καθενας την τσεπη του....με δικα σου λεφτα... Εγω σε κατι τετοιο μεσα ειμαι.... και το ειχα προτεινει παλιοτερα αλλα απορριφθηκε.... οποτε γουσταρεις εγω λοιπον μεσα ειμαι.....
Καταλαβες τωρα η θα κρυφτεις πισω απο units παλι?:bored:



:sign:
 
Παιδιά ξεκολλήστε... έχει γίνει σπαστική η κουβέντα αν υπάρχει σύστημα ή όχι...

Συστήματα υπάρχουν πολλά και αποδίδουν αρκετά (ίσως όχι τόσο αρκετά όσο θα ήθελαν μερικοί άπληστοι που το 5% το μήνα τους φαίνεται λίγο) αλλά δεν είναι εύκολο να τα βρεις γιατί πολλοί πουλάνε φύκια για μεταξωτές κορδέλες κατά την άποψη μου. Είχα ζήσει την εποχή που άλλαξαν εκ βάρθρων οι αποδόσεις στα ακριβή σκορ γιατί βγήκαν συστήματα που τις έσπαγαν και γύριζαν την γκανιότα υπέρ του παίχτη. Τώρα πολλοί και διάφοροι υπόσχονται επιτυχία με συστήματα τους, την οποία προσωπικά δεν την αποδέχομαι χωρίς στοιχεία. Οπως λέει και ο mathman υπάρχουν σύμβουλοι που σου λενε τι να κάνεις με τα λεφτά σου, αλλά υπάρχουν πολλοί σύμβουλοι στον έξω κόσμο που αν τους ακολουθούσες θα πήγαινες :prison:.

Να στο πω αλλιώς εγώ πολύ ευχαρίστως θα πλήρωνα 100 € κάποια άτομα που είναι tipsters εδώ να μου δίνουν προγνωστικά το μήνα και θα έβγαζα από αυτά πάνω από 500, γιατί έχω σαφή δείγματα της εργασίας τους και της σοβαρότητας τους πάνω στον τομέα αυτό. Τώρα για το ότι το σύστημα είναι σαν την μηχανή που κόβει λεφτά, εγώ προσωπικά έχω βρει ένα σύστημα το οποίο αποδίδει πάρα πολύ και το οποίο εφαρμόζω για 1 χρόνο τώρα περίπου. Για να το έδινα σε κάποιον δεν υπήρχε περίπτωση (εκτός αν μου έδινε ένα τεράστιο ποσό) γιατί το θεωρώ την μηχανή που κόβει 500ευρα. Ομως ευχαρίστως θα πουλούσα ένα σύστημα που είναι η μηχανή που κόβει 2ευρα μια και το κέρδος μου θα πολλαπλασιαζόταν έτσι.

Τώρα το τι κάνει ο καθένας με τα λεφτά του, με τα φυστίκια του, με την κάβα του και το πόσα βγάζει το μήνα μου είναι παντελώς αδιάφορο. Την δική μου κάβα έχω να ασχοληθώ και τα δικά μου πονταρίσματα.
 
Ρε μεγαλε ποιος σε ρωτησε τι εχεις κανει και τι οχι(τουλαχιστον εμενα δεν ενδιαφερει καθολου ουτε το πως παιζεις ουτε το τι... ουτε ακομα ακομα και αν παιζεις)...


(παρολο που και εσυ δεν εχεις παρει ουτε ενα)

Ρε μεγαλε ξαναρωταω. Που ξερεις εσυ τι εχω κανει γιατι πριν οπως αναμενοταν δεν καταλαβες που αναφερομουν.

Α οσο και για τις ειρωνιες και τα σχετικα...σιγα μη καθομαι να χανω το χρονο μου για να βαζω τα trade poy επαιξα καθε μερα η τα παρολι για να αποδειξω σε σενα η στον οποιονδηποτε τι κερδιζω και τι οχι.

Αν και φανταζεσαι ειρωνιες θα σου απαντησω. Και μενα καρφι δε μου καιγεται τι εχεις κανει. Εγω δεν εκανα δηλωσεις ομως περι ευκολων σιγουρων και σταθερων κερδων οπου παρολο που ο χρονος σου ειναι πολυτιμος, βρηκες λιγο για να μας τα πεις.

Aν θες υπαρχουν και τα αποτελεσματα του τι εχω κανει καθε μηνα και στην μπετφερ και στην εχπεκτ οπου και παιζω και φαινονται ολα καθαρα.Βεβαια εμενα ποσως με ενδιαφερει αν θα βγαλω μια σελιδα της μπετφερ(πχ με διευρα) δηλ αν σου βγαλω σελιδες ολοκληρες με 20ευρα και 30ευρα και 50 α ευρα τι εγινε? θα σου αποδειξω κατι?αυτο για μενα δεν λεει κατι και οποιος κανει κατι τετοιο και θελει να ειναι σωστος το κανει με pm και οχι φορα παρτιδα στο φορουμ για επιδειξη...

Ακομα και αν θεωρεις επιδειξη τη σελιδα με τα διευρα, εσυ ξερεις τι εκανες με το να πεις οτι βγαζεις ευκολα τα 500 ευρω... Ακριβως το ιδιο αλλα χωρις φωτο. Κοιτα πρωτα λοιπον να βγαλεις το παλουκι απο το ματι σου και μετα την οδοντογλυφιδα απο το ματι του αλλουνου. :eye:


Θες εναν πραγματικα ρεαλιστικο τροπο απόδειξης και οχι να κρυβεσαι πισω απο units?Εγω εχω πει παλιοτερα οτι αμα γουσταρεις εσυ η οποιος αλλος πραγματικα να δεις τι γινεται και ποιος παιζει και τι ,τα πραγματα ειναι απλα... πες πχ στο ινφομπετo οτι μαζευτηκαμε 50-60 ατομα και θα ανοιξουμε ολοι λογαριασμο σε μια εταιρεια(την ιδια) με δικά μας λεφτα παντα(οχι φυστικια...understand?) na πανε οι υπευθυνοι να παρουν και μια προσφορα για λιγο καλυτερο μπονους καταθεσης(γιατι οχι?) και να βαλουμε ολοι απο ενα σταθερο ποσο... πχ 80 ευρω....(τωρα μην αρχισεις που θα τα βρει ο ενας και ο αλλος ειπαμε... λεφτα οχι στραγαλια) συν το μπονους εγγραφης...

Απο κει και περα ο καθενας θα πονταρει οτι γουσταρει,οσο συχνα γουσταρει με οποιο τροπο γουσταρει... παρολι,μονα κτλ... και καθε μηνα η εταιρεια που θα εχουμε λογαριασμους θα στελνει τα αποτελεσματα...και μια σουμα βεβαια στο τελους του ετους.....

Εδω σε θελω λοιπον φιλαρακο.... στην πραγματικοτητα.... εκει φαινεται πως διαχειριζεται ο καθενας την τσεπη του....με δικα σου λεφτα... Εγω σε κατι τετοιο μεσα ειμαι.... και το ειχα προτεινει παλιοτερα αλλα απορριφθηκε.... οποτε γουσταρεις εγω λοιπον μεσα ειμαι.....


Μια χαρα καταλαβα. Αν ηξερες βεβαια τι σου γινεται θα καταλαβαινες οτι αυτο δεν μπορει να εφαρμοστει πρακτικα με μια μονο εταιρια γιατι εγω μπορει να παιζω mlb και εσυ ημιχρονα τελικα. Αν αυτα γινουν σε μια εταιρια καποιος απο τους δυο θα παιζει με μη δικαιες αποδοσεις.

Καταλαβες τωρα η θα κρυφτεις πισω απο units παλι?
:bored:

Το προνομιο να μην καταλαβαινουν τι διαβαζουν το εχουν αλλοι σε αυτο το φορουμ. Οπως εσυ ας πουμε εκτος αν μπορεις να μας δειξεις ποτε κρυφτηκα πισω απο units.

Και κατι τελευταιο.

Παιδιά απο trading δεν ξέρω την τύφλα μου

Για το trading παρότι δεν ξέρω να το εφαρμόζω στην πράξη

Τα παραπανω μηνυματα τελη του 2006 τα εγραψες. Αν και δε σου φαινεται πρεπει να μαθαινεις γρηγορα για να βγαζεις με μετριοπαθες trading ευκολα ενα μηνιατικο...

Αντε καληνυχτα τωρα. :fear1:
 
Ακομα και αν θεωρεις επιδειξη τη σελιδα με τα διευρα, εσυ ξερεις τι εκανες με το να πεις οτι βγαζεις ευκολα τα 500 ευρω... Ακριβως το ιδιο αλλα χωρις φωτο. Κοιτα πρωτα λοιπον να βγαλεις το παλουκι απο το ματι σου και μετα την οδοντογλυφιδα απο το ματι του αλλουνου. :eye:

Μια χαρα καταλαβα. Αν ηξερες βεβαια τι σου γινεται θα καταλαβαινες οτι αυτο δεν μπορει να εφαρμοστει πρακτικα με μια μονο εταιρια γιατι εγω μπορει να παιζω mlb και εσυ ημιχρονα τελικα. Αν αυτα γινουν σε μια εταιρια καποιος απο τους δυο θα παιζει με μη δικαιες αποδοσεις.

Τα παραπανω μηνυματα τελη του 2006 τα εγραψες. Αν και δε σου φαινεται πρεπει να μαθαινεις γρηγορα για να βγαζεις με μετριοπαθες trading ευκολα ενα μηνιατικο...

Αντε καληνυχτα τωρα. :fear1:

Παρολο που λες οτι δεν ειρωνευεσαι μια χαρα το πας το αθληματακι.. εισαι σε καλο δρομο....
Καταρχην εσυ που λες οτι καταλαβαινεις αυτα που διαβαζεις θα εβλεπες οτι εγραψα οτι για 10.000 καβα τα 500 ειναι ευκολα. Εγω δεν εχω 10.000 καβα... εχω πολυ λιγοτερα οπως επισης εγραψα... αλλα ειπα οτι αυτο τον στοχο τον εχω πετυχει αρκετες φορες και με πολυ μικροτερη καβα......το καταβαλες τωρα φιλαρακο μου?
Τωρα αν εσυ θεωρεις αυτο επιδειξη και οχι το οτι καποιος οταν εχει καποιο κερδισμενο δελτιο να το κοτσαρει φορα παρτιδα στο φορουμ ε τι να πω... προφανως τα κριτηρια μας και η αισθητικη μας ειναι πολυ διαφορετικα..... Στην τελικη...αμα θες print screen στειλε pm να σου στειλω....Με αυτο τον τροπο δεν το κανεις και σαν επιδειξη στο φορουμ.Αυτο ξερεις θυμιζει αυτους τους νεοπλουτους που πανε να κανουν αγαθεργιες, να δωσουν καποια χρηματα βρε αδερφε, αλλα φωναζουν δημοσιογραφους,καναλια,τοπικες αρχες και προβαλουν τις μουρες τους.Η μαγκια ειναι να το κανουν χωρις να το ξερει κανενας... Αλλα ξερω δεν μπορεις να τα καταλαβεις εσυ αυτα...

Τωρα για το αλλο που εγραψες για το trading και εβγαλες παλιο μου μηνυμα...ειναι γεγονος δεν ηξερα τοτε και ουσιαστικα στη μπετφερ καταθεσα χρηματα και παιζω απο τελη ανοιξης αρχες καλοκαιριου.Και ουτε τωρα ξερω τελεια αλλα και δεν με ενδιαφερει εντελει... καθοτι ξερω οσα χρειαζεται να ξερω για το στυλ παιχνιδιου που ακολουθω.

Για αυτο που ειπα για την προταση, εχεις δικιο δεν υπαρχει ενας μπουκ που να τα χει ολα.Το ειπα ομως μονο και μονο επειδη παλι εσυ αρχισες να μου λες γενικοτητες για φορουμ,units και καντο αν μπορεις και τετοια...Και σου ειπα στα ισια με κανονικα λεφτα.... με ολοιδιες συνθηκες.... και σε συγκεκριμενο μπουκ...Ακομα λοιπον και να μην εχει τα παντα( που δεν θα τα εχει) θα ειναι πολυ πιο αντικειμενικο και ρεαλιστικο απο units και ιστοριες για αγριους.Οτι δεν παιζεται με πραγματικα λεφτα σε πραγματικες συνθηκες για μενα δεν εχει καμια αξια:sign:.

Και τελος ...για το αν εχεις παρει η οχι αυτα τα προγραμματα(γιατι για αυτα ξεκινησε η κουβεντα και αλλου βρεθηκε).... δεν απαντησες...... και δεν ξερω αν ειναι τοσο δυσκολο να πεις ενα ναι η ενα οχι..... Απο τη στιγμη που τα πιστευεις τοσο και ασχολεισαι με το στοιχημα αρκετα... θα επρεπε εστω να ειχες τσιμπησει καποιο(τουλαχιστον εγω αν τα πιστευα θα ειχα ψαξει αρκετα απο δαυτα).......Εγω δεν θελω να μου πεις ποιό ή αν ειναι καλο.... ή τι κανει....μη φοβασαι ....δεν θα σου κλεψω το μεγαλο μυστικο (που μπορει η οχι ) να περιεχει... Απλα ετσι απο περιεργεια .... γιατι αν δεν αγοραζουν ουτε αυτοι που τα πιστευουν τοτε......

ΥΓ.Και για να τελειωνουμε με αυτη την ιστορια, δεν αμφισβητω οτι μπορει να υπαρχουν πολυ δυνατα συστηματα.... αμφιβαλλω οτι αυτα θα τα βρεις σε πακετακι προς πωληση:sign:.
 

Προγνωστικά

    • Δεν υπάρχουν ποδοσφαιρικές αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
  • 20:00
    Novasports Start
    • Ζάλγκιρις Κάουνας - Αρμάνι Μιλάνο
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Μπάγερν Μονάχου - Μπαρτσελόνα
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Μπασκόνια - Αναντολού Εφές
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Παρτίζαν - Ολυμπιακός
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Βιλερμπάν - Μονακό
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Ατλάντα Χοκς - Μπόστον Σέλτικς
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Νιου Ορλίνς Πέλικανς - Μιλγουόκι Μπακς
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Είδες ριπλέι?
  • Ertzan Ertzan:
    ναι
  • PANATHA PANATHA:
    Η Φενέρμπαχτσε επιθυμούσε να πάρει αναβολή το ντέρμπι της 7ης Απριλίου με την Γαλατάσαραϊ για το τουρκικό Super Cup ελέω... Ολυμπιακού, όμως το συγκεκριμένο αίτημά της δεν έγινε αποδεκτό από την ποδοσφαιρική ομοσπονδία της χώρας.
  • PANATHA PANATHA:
    Η ποδοσφαιρική ομοσπονδία της Τουρκίας (TFF) ενημερώσε και τους δύο συλλόγους πως
    αυτό έχει να κάνει με το ότι δεν υπάρχει εναλλακτική ημερομηνία λόγω του φορτωμένου αγωνιστικού προγράμματος των ομάδων.
  • Ertzan Ertzan:
    Θα το έγραφα το πρωί αλλά από το κινητό δεν ήρθε. Οι αλλόθρησκοι όπως ήταν φυσιολογικό είπαν πως δεν θα δεχτούν την αναβολή του αγώνα. Οι δικοί μας έκαναν αίτηση για αναβολή και απότι διάβασα έλεγαν να γίνει ο αγώνας με την λήξη του πρωταθλήματος όμως η Ομοσπονδία που έχει χεστεί πάνω της και ακόμα να βγάλει την απόφαση για τις "τιμωρίες" δεν το έκανε αποδεκτό.
  • Ertzan Ertzan:
    Η Fenerbahce είναι η ομάδα που μάζεψε τους περισσότερους πόντους στην Ευρώπη αλλά δεν το βλέπουν έτσι δεν πειράζει όμως είναι μεγάλος ο θεός
  • PANATHA PANATHA:
    Δειχνει ο ΑΝΤ1 F1 την Κυριακή το πρωι??
  • Ertzan Ertzan:
    Νομίζω μόνο το plus θα το έχει
  • PANATHA PANATHA:
    ρε τα λαμογια....
  • Ertzan Ertzan:
    είχε προσφορά μέσω της ΔΕΗ για 9 μήνες δωρεάν πριν 1 μήνα
  • PANATHA PANATHA:
    ναι το ξερω....
  • PANATHA PANATHA:
    κ μαγνητοσκόπηση το δείχνει ο Αντ1 το ελεύθερο κανάλι στης 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Αγγλία - Βραζιλία 0-0 στο 36......Over 0,5 στο πρωτο μερος
  • PANATHA PANATHA:
    Απόδοσ
    η @31.0
  • M Forum Bot:
    Ο χρήστης MrChow ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Maurice Moss Tips" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Ertzan Ertzan:
    συνεχίζει η προσφορά της ΔΕΗ για Αντέννα plus νομίζω μέχρι 14 Απριλίου
  • Ertzan Ertzan:
    Λίγες μέρες πριν την συνέλευση της Fenerbahce βγήκε στην φόρα η συνάντηση που είχε ο Hugh Dallas με τους διαιτητές και οι συνομιλίες για τον αγώνα Galatasara-Antalyaspor όπου εκεί ο διαιτητής του VAR παραδέχεται πως έκανε λάθος στο πέναλτι που πήρε ο παίκτης της Γαλατσαραϊ όπου στην ουσία το είπε πως "βούτηξε" ο παίκτης στην μικρή επαφή που είχε που δεν ήταν για πέναλτι. Γι'αυτήν την φάση είχε μιλήσει και ο Πρόεδρος μας όπου είπε αυτά που συμβαίνουν και η Ομοσπονδία τον έβγαλε ψεύτη, ωραία πράγματα
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης std157489 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Φοιτητική Έρευνα για το Λιανικό Εμπόριο" στο Καφενείο.
  • PANATHA PANATHA:
    Μονο ο Τζαβελας θα μπορουσε να φαει κοκκινη καρτα χωρις να παιζει....πραγματικα ειναι ηλιθιο το παιδι...
  • Ertzan Ertzan:
    το είχε παίξει στοίχημα γι'αυτό :p
  • PANATHA PANATHA:
    Πραγματικα απορω....αφου σε καθε ματς ειναι με νευρα γιατι δεν το κοβει το ρημαδι και να ξεκινησει το ψαρεμα....
  • PANATHA PANATHA:
    Σε λιγο θα το καρφωσει ο Φωτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Δεν γινονται αυτα....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
    Ertzan Forum Bot: Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)"...