Binary Options = Χοντρό χρήμα.

Eλα να γεμισουμε και σημερα την τσεπουλα χρημα ζεστο με 2-3 εντολιτσες.
Ελαααααα.

INFOBETO.png


 
Εκλεισα για σημερα με μια νικη μεγαλη που την πηρα στο τελευταιο τριλεπτο με εντυπωσιακο come back.
Την ανοδικη ταση ακολουθησε ισορροπια στην τιμη.
Η εκτιμηση μου ηταν πτωση σε εξοδο απο το τουνελ.
Βιαστηκα και εβαλα εντολη στην αρχη του τουνελ ενω επρεπε να περιμενω να μπει η τιμη πιο μεσα.
Αποτελεσμα μετα απο πλευρικη κινηση η τιμη ανεβηκε αλλα η εκτιμηση ηταν σωστη οτι θα ερχοταν πτωση.
Μεσα σε 12 λεπτα με μπαραζ κοκκινων κεριων πηραμε μια περιτρανη νικη πανω στο νημα αξιας 400 δολλαριων καθαρα.
Ειναι αυτο που λεμε.
Υπομονη και οχι βιασυνη.
Εαν εμπαινα πιο μετα θα ειχα μια εντελως ανετη νικη καθως η τιμη επεσε σαν τρελη στην πορεια.
Τελος καλο ολα καλα και κλεινουμε για σημερα.

BMP.png
 
καλησπέρα Θεόδωρε το μόνο που βρήκα αν είναι αυτό ότι και στα 3 υπάρχει ένα μοτίβο ανόδου και καθόδου αυτό είναι?
 
πως θα πάμε παρακάτω αν δεν μου λυθούν οι απορίες για το προηγούμενο ,πες μου τι είναι να το σημειώσω να πάμε παρακάτω μετά
 
Θα ψαξεις και θα το βρεις. Ετοιματζιδικα όχι. Θα μάθεις να ψαχνεις αλλιως δεν αξίζει να ασχοληθείς με το φορεξ.
 
ναι αλλα ακόμα δεν έχω εμπειρία για αυτό που λες ακόμα μαθαίνω οπότε για κάποιον αρχάριο είναι πολύ δύσκολο εώς απίθανο να βρει αυτό που λες
 
Εχεις περάσει χωρις πραξη μεγαλο ογκο εκμαθησης. Δεν ξέρεις καν να ξεχωριζεις τους σχηματισμούς. Ερωτήσεις φορεξ στο εξης. ΑΣΕ το binary. Θέλει Άντερο και δεν το εχεις για την ωρα.
 
ωραία σίγουρα ΔΕΝ μπήκες γιατί είδες να παίρνουν κλίση η μπολινγκερ ή ο μέσος όρος κάτι τέτοιο δεν συμβαίνει εδώ οπότε άλλος είναι ο λόγος.Ενας λόγος που μπορεί να μπήκες είναι στο βελάκι που έβαλα μας δείχνει κούραση των αγοραστών με μεγάλο φιτίλι προς τα πάνω που σημαίνει ότι δεν μπόρεσαν να κραρτήσουν την τιμή εκεί έγινε επίθεση απο πωλητές μετά βλέπουμε πτωτικο κερί και μετά ένα μαριμπόζου κάτι που μας λέει ότι έρχεται αντιστροφή και οι πωλητές κερδίζουν..σωστά?
εδώ σου έγραψα κάποιους λόγους για τους οποίους μπήκες εκείνη την στιγμή έκανες like προφανώς είναι σωστά.μην περιμένεις όμως να τα βρω όλα ακόμα ούτε μήνα έκλεισα και πάλι καλά που βρήκα και αυτά οπότε υπάρχει κάποια πρόοδος δεν θα συμφωνήσω σε αυτό που είπες ότι ακόμα είμαι στην θεωρία το παρπάνω που έγραψα σημαίνει ότι και επι του έργου κάτι κάνω και με την δικιά σου παραδοχή.
 
Προχώρας γρηγορα και θα φας τα μούτρα σου. Σου είπα θέλει υπομονή, διάβασμα και παρατήρηση. Μην κομπαζεις. Εαν θέλεις να σε αποζημιωσει με καλο χρημα ασχολησου βαθιά. Εγώ δεν έμαθα απο κάποιον. Μόνος μου έμαθα. Αλλά τώρα βγάζω πολλα φραγκα. Με αποζημιωνει. Το ίδιο πρεπει να κανεις. Ρωτά αλλά πρεπει να τριψεις και το μυαλό σου πανω στο αντικείμενο.
 
μην μου λες για χρήματα και ότι θα βγάλω φράγκα δεν με ενδιαφέρει αυτό προς το παρών με ενδιαφέρει να μάθω πρώτα το ξέρω ότι άμα μάθω θα έρθει και το κέρδος,το ότι προχωράω γρήγορα αυτό δεν είναι απαραίτητα κακό σημαίνει θέληση,όσο για το αν έμαθες μόνος σου μαγκιά σου και εγώ έχω πάρει ήδη ένα βιβλίο και περιμένω και δεύτερο ,τώρα αν είναι να σε ρωτάω κάτι και να μου λες δεν έχεις άντερα και να μην απαντάς και να παίζουμε την κολοκυθιά άστο
 
Το οτι προχωρας γρήγορα είναι πολύ κακό. Όταν πχ θα μπαινεις στις γραμμές τασειςετα την θεωρια εξσασκησου για κάποιο διαστημα. Παρακολουθώ τα κεριά πως αντιδρούν όταν πέφτουν πανω της. Παρατήρησε τις ακολουθιες των κεριών όταν πλησιάζουν και όταν την διασπούν. Όχι διαβασαμε και ολα οκ.
 
"Παρατήρησε τις ακολουθιες των κεριών όταν πλησιάζουν και όταν την διασπούν" αυτό είναι η απάντηση για το χθεσινό?
 
40 βιβλια να πάρεις αν δεν εχεις τροπο δεν θα μάθεις. Αυτό έχω να σου πω ξεκάθαρα. Τα υπολοιπα δεν τα ακούω. Κάτσε και ασχολησου σοβαρά αλλιως κάνε κάτι άλλο.
 

Προγνωστικά

  • 14:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • UEFA Youth League Show
  • 15:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Ολυμπιακός - Ναντ
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • UEFA Youth League Show
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Αλ Νασρ - Αλ Φάιχα
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Πόρτο - Μίλαν
  • 19:30
    Novasports 2HD
    • Νυρεμβέργη - Πάντερμπορν
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Τζένοα - Λάτσιο
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Αλ Αχλί - Αλ Χιλάλ
  • 21:30
    Novasports 3HD
    • Άιντραχτ Φρανκφούρτης - Άουγκσμπουργκ
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Παλέρμο - Πάρμα
  • 21:30
    Novasports Start
    • Τενερίφη - Λεγανές
  • 21:45
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Κάλιαρι - Γιουβέντους
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Αθλέτικ Μπιλμπάο - Γρανάδα
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Νις - Λοριάν
  • 22:15
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Ρίο Άβε - Αρούκα
  • 20:15
    ΕΡΤ3
    • Παναθηναϊκός - Περιστέρι
  • 20:55
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA Action 2023-24 Ε3326
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Μπασκόνια - Βίρτους Μπολόνια
  • Αύριο 20-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 04:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 06:30
    ΑΝΤ1+
    • Formula 1 Shanghai International Circuit Practice 1
  • 09:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 10:30
    ΑΝΤ1+
    • Formula 1 Shanghai International Circuit Sprint Qualifying
  • 10:40
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 11:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 12:45
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 13:30
    Novasports 6HD
    • WTA 500 Porsche Tennis Grand Prix
  • 13:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 14:30
    Novasports 5HD
    • WTA 250 Open Metropole
  • 15:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 17:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Για αυτο ειμαι εγω εδω...να ενημερωνω για τα παντα :bravo: :ROFLMAO: :p
  • B Forum Bot:
    Ο χρήστης BraShaVa8888 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "|_ Λάϊβ _|" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Infobetakias Forum Bot:
  • Ertzan Ertzan:
    σύμφωνα λέει με τα Ελληνικά μέσα όπως διάβασα η Πανάθασπορ αποφάσισε να αγοράσει τον Γιάννη Γκούμα της Τουρκίας. Πολύ καλή κίνηση μπράβο :smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    Σύμφωνα με τον προπονητή Ισμαήλ Καρτάλ πλην του Οστερβόλντε όπου εγχειρίστηκε και του Πέρεζ δεν υπάρχει κάποια απουσία. Άρα αυτό που περιμένω και περιμένουν το 99% όσων βλέπουν την Fener περιμένουμε την παρακάτω ενδεκάδα

    Λιβακόβιτς

    Οσάγι Σαμουέλ-Τζίκου-Μπεκάο-Καντίογλου

    Ισμαηλ Γιουκσέκ-Φρέντ
    Σιμάνσκι
    Καχβετζί-Τάντιτς
    Τζέκο
    αυτή είναι η εργοστασιακή ρύθμιση της Fener εδώ δεν χρειάζεσαι καν προπονητή όλα λειτουργούν στον αυτόματο
  • PANATHA PANATHA:
    Που το διαβασες αυτο?
  • Ertzan Ertzan:
    σύμφωνα με την beisports τουρκίας είναι δημοσίευμα του sportime λέει
  • Ertzan Ertzan:
    κατηγορήθηκε ο ερωτιάρης για ντόπα? μάλλον το παράκανε με τα βιάγκρα :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    To Sportime εχει πιασει πατο....μην το πιστευεις ποτε...
  • PANATHA PANATHA:
    Εσυ φυσικα γελας αλλα η ιστορια με τον Ιωαννιδη εδειξε μια ακομα φορα ποσο πατο εχουν πιασει τα social....ο καθε ηλιθιος γραφει οτι σαχλαμαρα του ερθει χωρις φυσικα συνεπειες....και παλι καλα που μεσα σε λιγες ωρες αποδειχτηκε η υποθεση μουφα....και δεν τραβηξε
    2-3 μερες....
  • Ertzan Ertzan:
    μα για γέλια είναι η κατάσταση, Στην σήμερον ημέρα δεν απορώ για τίποτα πραγματικά
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 ΤΕΛΙΚΟΣ (20-21/4/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
  • Ertzan Ertzan:
    Στα δικά μου μάτια με την ενδεκάδα που έχει κατεβάσει η Fener και είναι αυτή που έγραψα παραπάνω η Fener κανονικά κερδίζει 2-0 τουλάχιστον όμως επειδή η μπάλα είναι πόρνη που έλεγε και ο Όσιμ όλα όσα βλέπουμε μπορούν να πάνε στράφη (δείτε τα χθεσινά)
  • Ertzan Ertzan:
    Ο Ατζούν έδειξε για άλλη μια φορά πόσο μεγάλος οπαδός της Fenerbahce είναι και τον αγώνα θα τον δείξει το ελεύθερο TV8 :smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    με την είσοδο του Ζάιτς η Fener παίζει με 10 παίκτες αυτήν την στιγμή
  • PANATHA PANATHA:
    Εγω λεω θα πανε στα πεναλτι
  • Ertzan Ertzan:
    μακάρι
  • Ertzan Ertzan:
    ο Τζίκου κρατάει την άμυνα
  • Ertzan Ertzan:
    αυτην την στιγμή η Fener παίζει με 10 παίκτες
  • Ertzan Ertzan:
    μπαίνει ο Κρούνιτς μάλιστα
  • Ertzan Ertzan:
    αν ο Ολυμπιακός μπορέσει και σκοράρει μαγκιά του πραγματικά, αν χάσει είναι άξιος της μοίρας του
  • Ertzan Ertzan:
    Τώρα ο προπονητής της Fener τα "γάμησε" αλλά σου λέει δεν έρχεται ο Ολυμπιακός οπότε μπορώ να τους βάλω
  • Ertzan Ertzan:
    όπως έγραφα και σε έναν φίλο πέραν Μπατσουάγι δεν θα άλλαξα κανέναν και ας χρειαστεί να τους κοπούν τα πόδια, ίσως αντί Μπεκάο αν τραυματίστηκε να έβαζα Μπονούτσι για τα πέναλτι
  • Ertzan Ertzan:
    Krunic, Zaijc, Under, Caglar ότι άχρηστο υπάρχει έβαλε ο ανίκανος
  • Αδιάβροχος Forum Bot:
    Ο χρήστης Αδιάβροχος ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "υπάρχει ανώνυμο πορτοφόλι ?" στο Ηλεκτρονικά Πορτοφόλια.
    Αδιάβροχος Forum Bot: Ο χρήστης Αδιάβροχος ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "υπάρχει ανώνυμο πορτοφόλι ?" στο...