Bonus bagging ελλάδα;

Perpatoura

New Member
10 Φεβ 2014
2
1
3
Γειά σας, έχω κάποιες ερωτήσεις σχετικά με bonus bagging για τις επιτρεπόμενες εταιρίες στην ελλάδα. Πριν μερικά χρόνια σε μια άλλη χώρα έβγαλα ένα υψηλό τετραψήφιο ποσό γυρίζοντας όλες τις εταιρίες, μόνο μια από τις 60+ εταιρίες μου έφαγε τότε ενα χιλιάρικο (και αυτό επειδή φαλίρισε, όχι για τα bets). Αξίζει να ασχοληθώ ή θα μου φάνε τα λεφτά με το πρώτο bet; Διαβάζοντας τους όρους της novibet π.χ. είναι σαν να σου λέει "ότι και να παίξεις θα σε μπλοκάρουμε", δεν έχω ξαναδεί τέτοιους όρους. Επίσης γνωρίζει κανείς αν η pinnacle κάνει αναλήψεις κανονικά για κατοίκους ελλάδας;
Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

• Like
Αντιδράσεις: PANATHA

Adamant

Active Member
24 Νοε 2013
217
50
28
Φίλε μου, δε μπορείς να βγάλεις κάτι καλό με τις εταιρείες που υπάρχουν στην Ελλάδα, αλλά και στο εξωτερικό υπάρχουν μερικές που θα σου φάνε τα χρήματα με το έτσι θέλω.

joker9424

Active Member
13 Δεκ 2009
132
64
28
το bonus hunting ειναι ενας ευκολος τροπος να χασεις λεφτα

Perpatoura

New Member
10 Φεβ 2014
2
1
3
@joker9424 @Adamant Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας, αλλά από ποιά άποψη το λέτε; Έχω χρόνια να ασχοληθώ, πάντως τότε στο εξωτερικό μια χάρα μου βγήκαν και έναν φίλο που έμαθα να το κάνει στην ελλάδα, τα είχε πάρει όλα. Έχουν αλλάξει τα πράγματα;

Adamant

Active Member
24 Νοε 2013
217
50
28
Τα πράγματα έχουν αλλάξει, καθώς οι εταιρίες μπορούν να σου βάλουν όριο πονταρίσματος αν κερδίζεις σε αυτούς και χάνεις στο ανταλλακτήριο, με αποτέλεσμα να είναι αδύνατο να εκπληρώσεις τις απαιτήσεις του μπόνους.

GATHS

Active Member
4 Σεπ 2018
119
61
28
ΑΘΗΝΑ
Μπορείς να το προσπαθήσεις και στην χειρότερη εταιρία αρκεί στους όρους να αναγράφει ότι πρώτα παίζεις τα χρήματα σου και μετά το bonus. Όσο έχεις κέρδη από τα χρήματα σου συνεχίζεις την προσπάθεια γιατί και limit na φας τα κέρδη είναι από τα δικά σου χρήματα και είναι αναληψημα. Πολύ προσοχή όταν χάσεις τα δικά σου χρήματα εκεί ισχύει ότι έγραψε ο joker9424 η ζημιά μπορεί να είναι μεγάλη ενώ στην προηγούμενη περίπτωση το ανώτερο που θα φτάσει είναι το κόστος των καλύψεων, όπου πρέπει να υπάρχει κόστος γιατί αν δεν υπάρχει θα είσαι σε αποδόσεις arb στον book και δεν θ προλάβεις να κάνεις κιχ.
Είναι δύσκολο και θέλει και αρκετή τύχη για να χάσεις στον book. Θα βρεις αρκετά θελκτικές τις υψηλές αποδόσεις για πιο φθηνές καλύψεις προσοχή στην παγίδα γιατί πολύ εύκολα και χωρίς να το θέλεις θα βγεις κερδοφόρος στον book το θέμα είναι πότε θα σου σκάσουν οι επαληθεύσεις στον book. Εγω δεν θα έμπαινα στην διαδικασία.
Καλή τύχη!

• Like
Αντιδράσεις: joker9424

swsias7

Member
21 Αυγ 2018
37
32
18
Συντομη απάντηση, ναι μπορεις.
Εκτενης απαντηση: Θες κάβα, αλλα μαλλον αυτό το ξερεις. Επίσης θα πρέπει να αρκεστεις σε qualifying losses της τάξης του 97% και σε μεγάλες κατηγορίες εάν δεν θέλεις να κινήσεις υποψίες. Επίσης θες υπομονή. Ξέχνα τα ποντάρω με το καλημέρα 100 και κάνω τον σταυρό μου. Ακόμα,πρέπει να περιοριστείς σε πολύ συγκεκριμένες. Σπορτινγκ, Βιστα,, Μπιγουιν Στοιχιμαν, β365 θα τα παρεις. Ιντερβετεν και winmasters δεν ξέρω να σου πω αλλα μαλλον ναι. Νοβι παλιότερα θα σου λεγα ναι, αλλα με αυτά που ακούω εδω μέσα είναι καθικάκια οι άνθρωποι..Τις άλλες δεν θα τις άγγιζα. Αυτά για τα αρχικά μπονους κατάθεσης. Για τα μπονους μέτα από αυτά, πρέπει να είσαι δραστήριος για να σου δίνουν και αρκετά κωλόφαρδος για να μην σε κλείσουν. Άσε που τα ύψη των μπόνους είναι για κλάματα.
Σε συνδυασμό με τις μετρημένες στα χέρια του ενός χεριού εταιρείες στη διάθεσή σου δεν ξέρω εάν αξίζει.

Προγνωστικά

• 19:30
    Novasports 1HD
    • Ατρόμητος - Παναιτωλικός
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Μπράιτον - Γουέστ Μπρομ
  • 21:30
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Λεβερκούζεν - Άουγκσμπουργκ
  • 21:45
    Novasports 1HD
    • Μίλαν - Ρόμα
  • 21:45
    Novasports 2HD
    • Σοσό - Αμιάν
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Μπέρνλι - Τότεναμ
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Οσασούνα - Μπιλμπάο
  • 22:15
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Μπενφίκα - Μπελενένσες
  • 18:00:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Τσμόκι Μινσκ - Χίμκι
  • 19:00:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Μπεσίκτας - Αναντολού Εφές
  • 15:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • 2020 ATP 500
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • 2020 ATP 500
  • 18:00
    ΕΡΤ Sports HD
    • Κηφισιά - Ολυμπιακός
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • 2020 ATP 500
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • 2020 ATP 500

Σχετικά με εμάς

• Η κοινότητα του infobeto θεωρείται σημείο συνάντησης των παικτών και των ανθρώπων της αγοράς των τυχερών παιχνιδιών για διαβουλεύσεις, συμβουλές, ενημερώσεις, ανταλλαγές πληροφοριών, επίλυσης προβλημάτων με εταιρείες κλπ. Είμαστε υπερήφανοι που διαθέτουμε το μεγαλύτερο forum τυχερών παιχνιδιών στην Ελλάδα και ένα από τα μεγαλύτερα παγκοσμίως και δουλεύουμε καθημερινά για να κρατάμε υψηλό το επίπεδο της κοινότητάς μας.

Μενού χρήστη

Ακολουθήστε μας στο Facebook

Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.