Bundesliga bets by Gambler33

Απάντηση: Bundesliga bets by Gambler33

Χέρτα - Μάιντζ 1 & OVER 2.5(3.40)Stoiximan x 40 EUR
xerta 1 over.png

ΑΡΧΙΚΟ ΤΑΜΕΙΟ:1000 EURO
ΤΡΕΧΩΝ ΤΑΜΕΙΟ:1140 EURO

OPEN BETS:40 EUR
 
  • Like
Αντιδράσεις: Η ΑΛΕΠΟΥ
Απάντηση: Bundesliga bets by Gambler33

Καλησπέρα παιδια.Σημερα θα παω με ένα αποτέλεσμα που βολευει και τις 2 ομαδες πιστευω,καλη τυχη ότι επιλεξετε!


Μάιντζ - Φράιμπουργκ X(3.30) Bet365 x 30 EUR

mainz.png

ΑΡΧΙΚΟ ΤΑΜΕΙΟ:1000 EURO
ΤΡΕΧΩΝ ΤΑΜΕΙΟ:1080 EURO
OPEN ΒΕΤS:30 EUR
 
Απάντηση: Bundesliga bets by Gambler33

2-0 -30

ΑΡΧΙΚΟ ΤΑΜΕΙΟ:1000 EURO
ΤΡΕΧΩΝ ΤΑΜΕΙΟ:1050 EURO
 
Απάντηση: Bundesliga bets by Gambler33

Γκλάντμπαχ - Βόλφσμπουργκ X(3.95)Stoiximan x 10 EUR
GLAD.png

ΑΡΧΙΚΟ ΤΑΜΕΙΟ:1000 EURO
ΤΡΕΧΩΝ ΤΑΜΕΙΟ:1050 EURO
OPEN BETS:10 EUR
 
Απάντηση: Bundesliga bets by Gambler33

3-0 -10

ΑΡΧΙΚΟ ΤΑΜΕΙΟ:1000 EURO
ΤΡΕΧΩΝ ΤΑΜΕΙΟ:1040 EURO
 
Απάντηση: Bundesliga bets by Gambler33

Βόλφσμπουργκ - Αμβούργο X(3.40)Bet365 x 20 EUR

wolf XXX.png


ΑΡΧΙΚΟ ΤΑΜΕΙΟ:1000 EURO
ΤΡΕΧΩΝ ΤΑΜΕΙΟ:1040 EURO
OPEN BETS:20 EUR

 
  • Like
Αντιδράσεις: Η ΑΛΕΠΟΥ
Απάντηση: Bundesliga bets by Gambler33

1-3 -20

ΑΡΧΙΚΟ ΤΑΜΕΙΟ:1000 EURO
ΤΡΕΧΩΝ ΤΑΜΕΙΟ:1020 EURO

 
Απάντηση: Bundesliga bets by Gambler33


Βόλφσμπουργκ - Χολστάιν Κίελ X(3.56)Stoiximan x 10 EUR



ΑΡΧΙΚΟ ΤΑΜΕΙΟ:1000 EURO
ΤΡΕΧΩΝ ΤΑΜΕΙΟ:1020 EURO
OPEN BETS:10 EUR
 
Απάντηση: Bundesliga bets by Gambler33

3-1 -10
ΑΡΧΙΚΟ ΤΑΜΕΙΟ:1000 EURO
ΤΡΕΧΩΝ ΤΑΜΕΙΟ:1010 EURO
 
Απάντηση: Bundesliga bets by Gambler33

Λοιπον παιδια,τωρα που εχω λιγο ελευθερο χρονο να σας πω καποια πραγματα.Δεν ημουν οσο ενεργος θα ηθελα-υπολογιζα τον τελευταιο καιρο επειδη παλευω για την υγεια μου με διαφορες δραστηριοτητες γυμναστηριο,τεννις,μποξ,ποδηλατο εχοντας στοχο να ριξω καποιες κακες τιμες στις εξετασεις μου+οτι πρεπει να ελλατωσω το λιπος που εχει μαζεψει το συκωτι μου(ας μου επιτραπει να ανεβασω και φωτο).Ολο σκεφτομουν οτι θα βρω χρονο να μελετησω και να γραψω αλλα παντα ημουν πτωμα,χρωσταω μια μικρη συγγνωμη προς καποια παιδια που με ακολουθουσαν και περιμεναν ισως να ανεβασω(και γω το ιδιο περιμενα αλλα ποτε δεν υπολογιζα την κουραση).Στοιχηματικα τωρα ηταν απτις χειροτερες χρονιες που εκανα τερματισαμε στα χρηματα μας σχεδον,οριακα 10 EUR +,θα μου πειτε τοσος κοσμος εκτος φορουμ που παιζει δεν ειναι καν + η στα χρηματα του,ναι αλλα δεν ηταν ο στοχος μου το να βρισκομαι σχεδον στα ιδια.Σας υποσχομαι οτι απο την νεα χρονια οτι προβλημα και να εχω θα ειμαι παραπανω ενεργος και θα παλεψουμε για καλα ταμεια.Βαζω φωτο απο τις εξετασεις μου μηπως καποιος θελησει να με βοηθησει μεσω πμ για καποια συγκεκριμενη διατροφη π.χ.στους γιατρους που εχω παει μου λενε διαιτα σκετο και οχι τηγανιτα,δεν μου λενε παραπανω λεπτομερειες,φροντιζουν μονο να μου κανουν γνωστο οτι αν συνεχισω ετσι θα παθω εμφραγμα κατα τ αλλα δεν ασχολουνται.Σας ευχαριστω απο τωρα για την κατανοηση.
eksetaseis1.jpg
 
  • Like
Αντιδράσεις: Η ΑΛΕΠΟΥ
Απάντηση: Bundesliga bets by Gambler33

Καλησπερα Ακη
Στοιχηματικα ειχες μια μετρια χρονια , δεν εχασες ομως και αυτο ειναι πολυ σημαντικο. Επαιξες , το απολαυσες , δεν εχασες , ολα καλα !!!
Κοιτα οχι εδω μεσα αλλα παραεξω απο δω τιπστερ 15 - 20 χρονια και ειναι χαμενοι .Αρα εισαι καλυτερα απ αυτους , να μαστε καλα και του χρονου πιο δυνατος . Εξαλλου οπως λεει κι ενας φιλος παραδιπλα εχει αξια και το ταξιδι , οι φιλοι που θα γνωρισεις , και οχι αυτος καθαυτος ο προορισμος .:)
Τωρα για το θεμα υγειας δεν ειμαι ειδικος αλλα μαλλον πρεπει να εμπιστευτεις εναν ειδικο που θα επιλεξεις εσυ στην πολη που ζεις ...τουλαχιστον ετσι νομιζω .
Καλο καλοκαιρι να εχεις και ευχαριστουμε για τις ομορφες στιγμες που μας προσφερες .
Ας ειναι του χρονου περισσοτερες οπως ακριβως επιθυμεις :).
Καλο καλοκαιρι !
 
Απάντηση: Bundesliga bets by Gambler33

Το στοίχημα έρχεται απο 10ο εως 20ο στη ζωη μας. Την πλάκα μας κάνουμε.
Η Υγεια είναι το 1ο στη ζωή μας.

Δεν πρεπει να νιωθεις ασχημα για το +10. Δεν εχασες. Αυτοί που λεει παραπάνω ο fairplay, (καμια σχεση με infobeto) που χάνουν καθ' έξιν, οχι άσχημα δεν νιωθουν, "Καρδιναλιοι" είναι και... business as usual. Ουτε κατα διανοια να νιώθεις ασχημα για το στοιχημα.
:)




Στάλθηκε από το SM-J510FN μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Απάντηση: Bundesliga bets by Gambler33

το μεγαλύτερο στοίχημα είναι η υγεία φίλε,βρες έναν γιατρό σοβαρό και ακολούθα τις συμβουλές του.Και με το καλό μετά να ανεβάσεις και τα κέρδη σου
 
Απάντηση: Bundesliga bets by Gambler33


Την υγεία μας να έχουμε, και όλα τα άλλα θα έρθουν με την σειρά τους. Τα νούμερα των εξετάσεων σου δεν είναι και ότι καλύτερο θα μπορούσες να έχεις, αλλά με λίγη καλή προσπάθεια και μέτρο στο φαγητό, όλα θα μειωθούν. Καλή υγεία να έχεις και περαστικά να είναι.
Τα καμάρια μας εξ άλλου ξεκινάνε το Αύγουστο. Στις 3 τα μικρά, και στις 24 τα μεγάλα. Καλή ξεκούραση και καλό καλοκαίρι.
:sign:
 
Απάντηση: Bundesliga bets by Gambler33

Καλη σεζον να εχουμε παιδια με υγεια και πολλα κερδη!!Θα αφησω να περασουν καποιες εβδομαδες(2-3) πριν ξεκινησω τα πονταρισματα εκτος εαν προκυψει καποιο value..παμε δυνατα
 
Απάντηση: Bundesliga bets by Gambler33

Καλη σεζον να εχουμε παιδια με υγεια και πολλα κερδη!!Θα αφησω να περασουν καποιες εβδομαδες(2-3) πριν ξεκινησω τα πονταρισματα εκτος εαν προκυψει καποιο value..παμε δυνατα

Καλή σεζόν κι από μένα. Μήπως να σε περιμένω να "μπούμε" μαζί από το Oktoberfest και μετά ? :cool:
 
  • Like
Αντιδράσεις: nklaps, THEO-007 και Gambler33
Απάντηση: Bundesliga bets by Gambler33

Ειμαι μεσα ΑΛΕΠΟΥ!Ξεκιναμε μαζι!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: THEO-007

Προγνωστικά

  • 17:00
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • ΠΑΣ Λαμία - ΠΑΟΚ
  • 19:30
    Novasports Prime
    • Άρης - Ολυμπιακός
  • 20:00
    Novasports 2HD
    • Μονακό - Λιλ
  • 20:00
    Novasports 3HD
    • Λοριάν - Παρί Σεν Ζερμέν
  • 20:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • ΑΕΚ - Παναθηναϊκός
  • 21:30
    Novasports Extra 2
    • Κλαμπ Μπριζ - Γκενκ
  • 21:30
    Novasports News
    • Άντερλεχτ - Σερκλ Μπριζ
  • 21:45
    Novasports Extra 1
    • Γουλβς - Μπόρνμουθ
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Αγιαξ - Εξέλσιορ
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Αταλάντα - Φιορεντίνα
  • 22:00
    Novasports 3HD
    • Μαρσέιγ - Νις
  • 22:00
    Novasports 5HD
    • Μάντσεστερ Γ. - Σέφιλντ Γιουνάιτεντ
  • 22:00
    Novasports Start
    • Κρίσταλ Πάλας - Νιούκαστλ
  • 22:00
    Novasports Premier League
    • Έβερτον - Λίβερπουλ
  • Αύριο 25-04-2024
  • 03:30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Ιντεπεντιέντε ντελ Βάλε - Παλμέιρας
  • 16:00
    Star Κεντρικής Ελλάδας
    • Έσπερος Λαμίας - ΑΕ Ψυχικού
  • 20:00
    Novasports 6HD
    • Μονακό - Φενέρμπαχτσε
  • 22:00
    Novasports 4HD
    • Μπαρτσελόνα - Ολυμπιακός
  • Αύριο 25-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Μπόστον Σέλτικς - Μαϊάμι Χιτ
  • 03:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA 2023-24
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 12:00
    Novasports 6HD
    • WTA 1000 Mutua Madrid Open - Φάση των 128
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 15:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    To Sportime εχει πιασει πατο....μην το πιστευεις ποτε...
  • PANATHA PANATHA:
    Εσυ φυσικα γελας αλλα η ιστορια με τον Ιωαννιδη εδειξε μια ακομα φορα ποσο πατο εχουν πιασει τα social....ο καθε ηλιθιος γραφει οτι σαχλαμαρα του ερθει χωρις φυσικα συνεπειες....και παλι καλα που μεσα σε λιγες ωρες αποδειχτηκε η υποθεση μουφα....και δεν τραβηξε
    2-3 μερες....
  • Ertzan Ertzan:
    μα για γέλια είναι η κατάσταση, Στην σήμερον ημέρα δεν απορώ για τίποτα πραγματικά
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 ΤΕΛΙΚΟΣ (20-21/4/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
  • Ertzan Ertzan:
    Στα δικά μου μάτια με την ενδεκάδα που έχει κατεβάσει η Fener και είναι αυτή που έγραψα παραπάνω η Fener κανονικά κερδίζει 2-0 τουλάχιστον όμως επειδή η μπάλα είναι πόρνη που έλεγε και ο Όσιμ όλα όσα βλέπουμε μπορούν να πάνε στράφη (δείτε τα χθεσινά)
  • Ertzan Ertzan:
    Ο Ατζούν έδειξε για άλλη μια φορά πόσο μεγάλος οπαδός της Fenerbahce είναι και τον αγώνα θα τον δείξει το ελεύθερο TV8 :smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    με την είσοδο του Ζάιτς η Fener παίζει με 10 παίκτες αυτήν την στιγμή
  • PANATHA PANATHA:
    Εγω λεω θα πανε στα πεναλτι
  • Ertzan Ertzan:
    μακάρι
  • Ertzan Ertzan:
    ο Τζίκου κρατάει την άμυνα
  • Ertzan Ertzan:
    αυτην την στιγμή η Fener παίζει με 10 παίκτες
  • Ertzan Ertzan:
    μπαίνει ο Κρούνιτς μάλιστα
  • Ertzan Ertzan:
    αν ο Ολυμπιακός μπορέσει και σκοράρει μαγκιά του πραγματικά, αν χάσει είναι άξιος της μοίρας του
  • Ertzan Ertzan:
    Τώρα ο προπονητής της Fener τα "γάμησε" αλλά σου λέει δεν έρχεται ο Ολυμπιακός οπότε μπορώ να τους βάλω
  • Ertzan Ertzan:
    όπως έγραφα και σε έναν φίλο πέραν Μπατσουάγι δεν θα άλλαξα κανέναν και ας χρειαστεί να τους κοπούν τα πόδια, ίσως αντί Μπεκάο αν τραυματίστηκε να έβαζα Μπονούτσι για τα πέναλτι
  • Ertzan Ertzan:
    Krunic, Zaijc, Under, Caglar ότι άχρηστο υπάρχει έβαλε ο ανίκανος
  • Αδιάβροχος Forum Bot:
    Ο χρήστης Αδιάβροχος ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "υπάρχει ανώνυμο πορτοφόλι ?" στο Ηλεκτρονικά Πορτοφόλια.
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης ssk ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Στοίχημα με διπλάσιο" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • PANATHA PANATHA:
    Τι τρελο πρωταθλημα ειναι αυτο....
  • K Forum Bot:
    Ο χρήστης kandalf ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Διαχείριση λογαριασμών" στο Στοιχηματικές κουβέντες.
  • Ertzan Ertzan:
    Τα πιτσιρίκια μας έχουν κάνει γιο γιο τους Ιταλούς ειδικά το 3-0 θα το ζήλευε και ο Κριστιάνο Ρονάλντο
  • Ertzan Ertzan:
    Η ΠΡΩΤΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ που παίρνει ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ τίτλο στο ποδόσφαιρο οι νέοι του ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Πρώτο ευρωπαϊκό τρόπαιο για την Ελλάδα και την ομάδα του Παναθηναϊκού Κ19 στην Ολλανδία το 1980 ... απέκλεισαν τότε Μπαρτσελόνα και Άγιαξ !!!!
  • Ertzan Ertzan:
    Ο ταβερνιάρης δήλωσε πως αν δεν πάτε Final Four δεν θα είναι του χρόνου στην ομάδα. Εντάξει εμείς ξέρουμε πόσο καραγκιόζης είναι ελπίζω να το μάθατε και εσείς. Χάνεις τον αγώνα οι παίκτες προβληματισμένοι τους πετάς και εσύ το μπαλάκι "εσείς φταίτε" φορτώνεις και άλλη πίεση
  • Ertzan Ertzan:
    PANATHA είπε :
    Πρώτο ευρωπαϊκό τρόπαιο για την Ελλάδα και την ομάδα του Παναθηναϊκού Κ19 στην Ολλανδία το 1980 ... απέκλεισαν τότε Μπαρτσελόνα και Άγιαξ !!!!
    Στο Milko cup? :paidi:
    Ertzan Ertzan: Πρώτο ευρωπαϊκό τρόπαιο για την Ελλάδα και την ομάδα του Παναθηναϊκού Κ19 στην Ολλανδία το 1980...