bwin

Στα αρνητικά όλων των εταιρειών του ομίλου μπορώ να πω ότι είναι οι απαιτήσεις που έχουν για να ξεκλειδώσεις διάφορες προσφορές. Σε γενικές γραμμές όμως δε νομίζω ότι υπάρχει κάποιο πρόβλημα. Εξαρτάται και τι ψάχνεις πχ αποδόσεις, προσφορές κλπ.
 
  • Like
Αντιδράσεις: ligdomenos
Τρομερή εμπειρία απο bwin μολις τωρα μαγκες
Φρεσκος-φρεσκος λογαριασμος , μολις πριν 2 ωρες εκανα εγγραφη και ταυτοποιηση επιτυχημένα όλα.
Βάζω λεφτα μεσω σκριλλ και παιζω το 1ο μου στοιχημα (εδω μαλλον ηταν το λαθος μου :bravo:)
Δειτε παρακατω το τεραστιο στοιχημα των 10ευρω σε λαιβ του τεννις.
στοιχημα.png

Μετα παω να παιξω ποδοσφαιρο και προκριματικα παγκοσμιου και δειτε μηνυμα
δειτε εδω bwin.png

1ευρω περιορισμος μαγκες μου σε 2 ωρες με 1 κερδισμενο στοιχημα του τεραστιου πονταρισματος των 10ευρω
Φαινεται δεν αντεξαν να χασουν ενα 20ρικο και ειπαν " Διωξτε τον θα μας φαλιρισει!"
Σήκωσα λεφτα και έφυγα ( Θα μου τα δώσουν όμως? )

Αυτά είναι για όποιον θέλει να ανοιξει λογαριασμό και ζητάει γνώμες για κάτι τέτοιες εταιρειούλες της σειράς που είναι και αδειοδοτημένες ,τρομάρα τους, στο στοιχηματικο Ισλαμαμπάντ των Βαλκανίων.
 
  • Like
Αντιδράσεις: nansas και My Big Tip
Τρομερή εμπειρία απο bwin μολις τωρα μαγκες
Φρεσκος-φρεσκος λογαριασμος , μολις πριν 2 ωρες εκανα εγγραφη και ταυτοποιηση επιτυχημένα όλα.
Βάζω λεφτα μεσω σκριλλ και παιζω το 1ο μου στοιχημα (εδω μαλλον ηταν το λαθος μου :bravo:)
Δειτε παρακατω το τεραστιο στοιχημα των 10ευρω σε λαιβ του τεννις.Προβολή συνημμένου 33739
Μετα παω να παιξω ποδοσφαιρο και προκριματικα παγκοσμιου και δειτε μηνυμα Προβολή συνημμένου 33741
1ευρω περιορισμος μαγκες μου σε 2 ωρες με 1 κερδισμενο στοιχημα του τεραστιου πονταρισματος των 10ευρω
Φαινεται δεν αντεξαν να χασουν ενα 20ρικο και ειπαν " Διωξτε τον θα μας φαλιρισει!"
Σήκωσα λεφτα και έφυγα ( Θα μου τα δώσουν όμως? )

Αυτά είναι για όποιον θέλει να ανοιξει λογαριασμό και ζητάει γνώμες για κάτι τέτοιες εταιρειούλες της σειράς που είναι και αδειοδοτημένες ,τρομάρα τους, στο στοιχηματικο Ισλαμαμπάντ των Βαλκανίων.
Χαχαχαχαχα! Τους εκατσε βαρυ το 20αρικο (n) Παλι καλα που δε σε αφησε να παιξεις να λες γιατι το Μπενιν ηρθε 1-1 :p

Παρτα και τρεχα :ROFLMAO:
 
Το μπενιν ήθελα να το παιξω under2.5 στην αρχη (μισο λεπτο αφου εληξε το τεννισ) , το βαζω , τοποθετω πονταρισμα 10ευρω και λεει οτι το δελτιο δεν εγινε δεκτο επειδη το οριο υπερβαινει το 1,00Ε που μου εχει επιβληθει για μονα στοιχηματα.
Λεω bug θα ειναι δεν παιζει απο 1 μπετ των 10ευρω σε αποδοση 2.8 ( οταν στην αγορα επαιζε στο 2.5max) να μου εκαψαν τον λογαριασμο.
Επικοινωνώ με το τσατ και μου είπαν τα γνωστα ρομποτικα.
Εγω βεβαια αυτά τα ηξερα πανω/κατω , δηλ οτι η bwin είναι ο,τι χειροτερο και εταιρεια ψιλικατζηδικο μαζι με το 95% των εταιρειων που εχουν μεινει και δραστηριοποιουνται στο Ελλαδα απλά το παρεθεσα για τον φίλο που είχε ρωτήσει για την bwin και για άλλους που συνεχίζουν να παίζουν σε αυτό το τσιρκο.
 
  • Like
Αντιδράσεις: GGiR
Τώρα είναι η στιγμή! αν ήμουν στην θέση σου ακόμη και αυτήν την στιγμή που πνίγομαι θα εκανα ερώτημα στην εταιρία γιατί από το πρώτο bet δεν μου επιτρέπει ουσιαστικά να παίξω, θα λάβεις την προκατ απάντηση, μετα καταγγελία προς την αρμόδια αρχη! ΕΕΕΕΕ! τώρα είναι η ΕΕΕΠ να δουμε που θα βγει! θα εχει πλακά αν αυτό το κανω εγώ, ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ, όταν θα εχω σε ολες τις εταιρίες ορια. Γιατί η ΕΕΕΠ είμαι σίγουρος ότι δεν θα κανει τίποτα και ο δικηγόρος μου θα στραφεί προς την ΕΕΕΠ και στα δικηγορίστικα θα του πει ότι σαν πολιτης της Ε.Ε εχω δικαίωμα στην διασκέδαση, και αλλά πολλα, μέσω στοιχηματισμου οπου πρακτικά ειναι αδύνατο λόγω τον αθέμιτων συμπεριφορών των εταιριών και θα απαιτήσει λύση του προβλήματος.
Δεν θέλω να σκέφτομαι πως 1000 άτομα θα γυρίσουν να πουν πως από την στιγμή που η ΕΕΕΠ δεν κανει κατι η πρόσβαση στις μη αδειδοτημενες εταιρίες στην Ελλαδα είναι μονόδρομος. Φυσικά θα κληθούν να αποφανθούν τα δικαστήρια αλλά δεν είναι μια αρχή και αυτή;
 
Δυσκολο αυτο που εχεις στο μυαλο σου να πετυχεις GATHS.

Δικο τους μαγαζακι ειναι , εκεινοι εχουν θεσει τους ορους , εμεις τους αποδεχομαστε για να παιξουμε σε αυτους αρα για το οτι σου βαζουν ορια δεν μπορεις να κανεις τιποτα.

Οι εταιρειες εχουν και το καρπουζι και το μαχαιρι.

Αν εισαι μερος της μαριδας , των 5-6αγωνων παρολι και αρρωστακι των καζινο τους θα στα παρουν ολα και το εννοω ΟΛΑ και χωρις δισταγμο μαλιστα.

Αν ειναι στη μεση ή στην άλλη μεριά της ζυγαριας (καλος παιχτης προς επαγγελματιας δηλαδη -αν και οι επαγγελματιας παντα θα βρισκουν loopholes για να τους τα περνουν και ορθως κανουν-) , δυσκολεύουν τα πράγματα γιατι δεν σε θελουν πολύ απλά.

Το παραπανω παραδειγμα που εγινε σε μενα ειναι το πιο προδηλο και εμφατικο "δεν σε θελουμε στην εταιρεια μας γιατι απο αυτο το 1ο σου μπετ υποθετουμε οτι μπορει να μην εισαι μαριδα και εμεις θελουμε μονο μαριδα γιατι ειμαστε ψιλικατζιδικο που τα παιρνει απο τους παρολακιδες και τους αρρωστους στο τρομερο καζίνο μας ".

Τίποτα λιγοτερο και τιποτα περισσοτερο και δεν αξιζει (ουτε θα δικαιωθεις) αν το κυνηγησεις δικαστικως.
Να ισχυριστεις τί δηλαδη?
Ούτε δικό τους όρο παραβίασαν , ούτε λεφτά σου καταχραστηκαν.

Βέβαια αν σου φάνε φράγκα , εκεί πρέπει να το κυνηγήσεις και επειδη θα τη χασουν την υποθεση αν εχουν κανει μαιμουδια , θα στα δωσουν εστω και αργα.

Τα παραπάνω βέβαια ισχύουν για το 95% των εταιρειων στην Ελλάδα και ειδικα για τις Bwin , Sportingbet ,και λοιπες του κλάδου.

Ούτως ή αλλως το παραπάνω περιστατικό δεν το έκανα για να κινηθώ δικαστικά και να δικαιωθώ (που δεν υπάρχει τέτοια περιπτωση) , αλλά το έβγαλα στη δημοσιότητα του πιο δημοφιλες στοιχηματικου φορουμ της Ελλάδας για να καταδείξω πως η bwin(μαζι με τις περισσοτερες νόμιμες εταιρειες εκτος 2-3 πλεον) είναι τσίρκο/απατεώνες και για να αποτρεψω νεους παιχτες απο το χασουν λεφτα ή χρόνο και να tiltαρουν απο αυτό που τους περιμενει απο την εν λόγω εταιρεία...
 
Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
Αντιδράσεις: nansas και ganiotas80
Δυσκολο αυτο που εχεις στο μυαλο σου να πετυχεις GATHS.

Δικο τους μαγαζακι ειναι , εκεινοι εχουν θεσει τους ορους , εμεις τους αποδεχομαστε για να παιξουμε σε αυτους αρα για το οτι σου βαζουν ορια δεν μπορεις να κανεις τιποτα.

Οι εταιρειες εχουν και το καρπουζι και το μαχαιρι.

Αν εισαι μερος της μαριδας , των 5-6αγωνων παρολι και αρρωστακι των καζινο τους θα στα παρουν ολα και το εννοω ΟΛΑ και χωρις δισταγμο μαλιστα.

Αν ειναι στη μεση ή στην άλλη μεριά της ζυγαριας (καλος παιχτης προς επαγγελματιας δηλαδη -αν και οι επαγγελματιας παντα θα βρισκουν loopholes για να τους τα περνουν και ορθως κανουν-) , δυσκολεύουν τα πράγματα γιατι δεν σε θελουν πολύ απλά.

Το παραπανω παραδειγμα που εγινε σε μενα ειναι το πιο προδηλο και εμφατικο "δεν σε θελουμε στην εταιρεια μας γιατι απο αυτο το 1ο σου μπετ υποθετουμε οτι μπορει να μην εισαι μαριδα και εμεις θελουμε μονο μαριδα γιατι ειμαστε ψιλικατζιδικο που τα παιρνει απο τους παρολακιδες και τους αρρωστους στο τρομερο καζίνο μας ".

Τίποτα λιγοτερο και τιποτα περισσοτερο και δεν αξιζει (ουτε θα δικαιωθεις) αν το κυνηγησεις δικαστικως.
Να ισχυριστεις τί δηλαδη?
Ούτε δικό τους όρο παραβίασαν , ούτε λεφτά σου καταχραστηκαν.

Βέβαια αν σου φάνε φράγκα , εκεί πρέπει να το κυνηγήσεις και επειδη θα τη χασουν την υποθεση αν εχουν κανει μαιμουδια , θα στα δωσουν εστω και αργα.

Τα παραπάνω βέβαια ισχύουν για το 95% των εταιρειων στην Ελλάδα και ειδικα για τις Bwin , Sportingbet ,και λοιπες του κλάδου.

Ούτως ή αλλως το παραπάνω περιστατικό δεν το έκανα για να κινηθώ δικαστικά και να δικαιωθώ (που δεν υπάρχει τέτοια περιπτωση) , αλλά το έβγαλα στη δημοσιότητα του πιο δημοφιλες στοιχηματικου φορουμ της Ελλάδας για να καταδείξω πως η bwin(μαζι με τις περισσοτερες νόμιμες εταιρειες εκτος 2-3 πλεον) είναι τσίρκο/απατεώνες και για να αποτρεψω νεους παιχτες απο το χασουν λεφτα ή χρόνο και να tiltαρουν απο αυτό που τους περιμενει απο την εν λόγω εταιρεία...
Η bwin είναι μεγάλο καφενείο
Συμφωνώ απόλυτα μαζί σας
Αφού έφαγα το όριο γράφτηκα στη sportingbet και με έκλεισαν σε 1 μερα
Αλλά υπάρχουν κ άλλα καφενεία όπως novibet και stoiximan έχω φάει παντού όρια εκτός από τη pamestoixima του οπαπ
 
Τώρα είναι η στιγμή! αν ήμουν στην θέση σου ακόμη και αυτήν την στιγμή που πνίγομαι θα εκανα ερώτημα στην εταιρία γιατί από το πρώτο bet δεν μου επιτρέπει ουσιαστικά να παίξω, θα λάβεις την προκατ απάντηση, μετα καταγγελία προς την αρμόδια αρχη! ΕΕΕΕΕ! τώρα είναι η ΕΕΕΠ να δουμε που θα βγει! θα εχει πλακά αν αυτό το κανω εγώ, ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ, όταν θα εχω σε ολες τις εταιρίες ορια. Γιατί η ΕΕΕΠ είμαι σίγουρος ότι δεν θα κανει τίποτα και ο δικηγόρος μου θα στραφεί προς την ΕΕΕΠ και στα δικηγορίστικα θα του πει ότι σαν πολιτης της Ε.Ε εχω δικαίωμα στην διασκέδαση, και αλλά πολλα, μέσω στοιχηματισμου οπου πρακτικά ειναι αδύνατο λόγω τον αθέμιτων συμπεριφορών των εταιριών και θα απαιτήσει λύση του προβλήματος.
Δεν θέλω να σκέφτομαι πως 1000 άτομα θα γυρίσουν να πουν πως από την στιγμή που η ΕΕΕΠ δεν κανει κατι η πρόσβαση στις μη αδειδοτημενες εταιρίες στην Ελλαδα είναι μονόδρομος. Φυσικά θα κληθούν να αποφανθούν τα δικαστήρια αλλά δεν είναι μια αρχή και αυτή;
Φίλε άμα κάνεις καταγγελία στην εεεπ συνυπογράφω και εγω
Αυτές οι κ@λοεταιρειες θα βάλουν μυαλό εάν σταματήσουμε μαζικά να παίζουμε η άμα γίνει μια μαζική καταγγελία
Αφού έτσι κ αλλιώς αυτοί βγάζουν κέρδος λόγω γκανιότας τι τους πειράζει όσοι σύστηματικα κερδίζουν γιατί δε γίνονται τύπου Pinnacle οι εταιρείες?
Δε μπορώ να καταλάβω πως αυτό το καφενείο η εεεπ δίνει άδεια στις εταιρείες με τόσο γελοίους όρους προς εμάς
 

Προγνωστικά

  • 14:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • UEFA Youth League Show
  • 15:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Ολυμπιακός - Ναντ
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • UEFA Youth League Show
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Αλ Νασρ - Αλ Φάιχα
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Πόρτο - Μίλαν
  • 19:30
    Novasports 2HD
    • Νυρεμβέργη - Πάντερμπορν
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Τζένοα - Λάτσιο
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Αλ Αχλί - Αλ Χιλάλ
  • 21:30
    Novasports 3HD
    • Άιντραχτ Φρανκφούρτης - Άουγκσμπουργκ
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Παλέρμο - Πάρμα
  • 21:30
    Novasports Start
    • Τενερίφη - Λεγανές
  • 21:45
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Κάλιαρι - Γιουβέντους
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Αθλέτικ Μπιλμπάο - Γρανάδα
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Νις - Λοριάν
  • 22:15
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Ρίο Άβε - Αρούκα
  • 13:35
    Action 24
    • Σειρήνες Γρεβενών - Καστοριά
  • 14:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Λέστερ - Γουέστ Μπρομ
  • 15:00
    Novasports 1HD
    • Θέλτα - Λας Πάλμας
  • 15:00
    Novasports 2HD
    • Αστέρας Τρίπολης - Παναιτωλικός
  • 16:30
    Novasports 2HD
    • Βόλφσμπουργκ - Μπόχουμ
  • 16:30
    Novasports 3HD
    • Χόφενχαϊμ - Γκλάντμπαχ
  • 16:30
    Novasports 5HD
    • Χάιντενχαϊμ - Λειψία
  • 16:30
    Novasports Prime
    • Matchday Live Λεπτό προς Λεπτό
  • 16:30
    Novasports Start
    • Κολωνία - Ντάρμσταντ
  • 17:00
    Novasports 4HD
    • Λούτον - Μπρέντφορντ
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Γουότφορντ - Χαλ
  • 17:00
    Novasports Premier League
    • Σέφιλντ Γιουνάιτεντ - Μπέρνλι
  • 17:15
    Novasports 1HD
    • Βαγιεκάνο - Οσασούνα
  • 18:00
    Novasports Extra 1
    • Ναντ - Ρεν
  • 18:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • ΟΦΗ - Βόλος ΝΠΣ
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Έμπολι - Νάπολι
  • 19:15
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Μάντσεστερ Σίτι - Τσέλσι
  • 19:15
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • ΚΠΡ - Πρέστον
  • 19:30
    Novasports 1HD
    • Βαλένθια - Μπέτις
  • 19:30
    Novasports 3HD
    • Ουνιόν Βερολίνου-Μπάγερν Μονάχου
  • 19:30
    Novasports Prime
    • Ατρόμητος - Κηφισιά
  • 19:30
    Novasports Prime
    • Ατρόμητος - Κηφισιά
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Αλ Έτιφακ - Αλ Γουέχντα
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Αμβούργο - Χόλσταϊν Κίελ
  • 21:30
    Novasports Premier League
    • Γουλβς - Άρσεναλ
  • 21:45
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Ελλάς Βερόνα - Ουντινέζε
  • 21:45
    Novasports Start
    • Γκενκ - Άντερλεχτ
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Ζιρόνα - Κάδιθ
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Λανς - Κλερμόν
  • 22:30
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Μπράγκα - Βιζέλα
  • 20:15
    ΕΡΤ3
    • Παναθηναϊκός - Περιστέρι
  • 20:55
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA Action 2023-24 Ε3326
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Μπασκόνια - Βίρτους Μπολόνια
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 04:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 15:30
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Φενέρμπαχτσε - Νταρουσάφακα
  • 16:00
    Action 24
    • Ηρακλής - Μεγαρίδα
  • 17:15
    ΕΡΤ3
    • Άρης - Κολοσσός H Hotels
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA on Fire 2023-24 Ε25
  • 20:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA 2023-24
  • 21:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Κρεμόνα - Μπρέσια
  • 22:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • NBA 2023-24
  • Αύριο 21-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 06:30
    ΑΝΤ1+
    • Formula 1 Shanghai International Circuit Practice 1
  • 09:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 10:30
    ΑΝΤ1+
    • Formula 1 Shanghai International Circuit Sprint Qualifying
  • 10:40
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 11:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 12:45
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 13:30
    Novasports 6HD
    • WTA 500 Porsche Tennis Grand Prix
  • 13:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 14:30
    Novasports 5HD
    • WTA 250 Open Metropole
  • 15:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 17:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 06:00
    ΑΝΤ1+
    • Formula 1 Shanghai International Circuit Sprint
  • 10:00
    ΑΝΤ1+
    • Formula 1 Shanghai International Circuit Qualifying
  • 10:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Κύπελλο Ελλάδας Ανδρών - Γυναικών 2024
  • 12:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Κύπελλο Ελλάδας Ανδρών - Γυναικών 2024
  • 14:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 15:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 16:20
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Για αυτο ειμαι εγω εδω...να ενημερωνω για τα παντα :bravo: :ROFLMAO: :p
  • B Forum Bot:
    Ο χρήστης BraShaVa8888 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "|_ Λάϊβ _|" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Infobetakias Forum Bot:
  • Ertzan Ertzan:
    σύμφωνα λέει με τα Ελληνικά μέσα όπως διάβασα η Πανάθασπορ αποφάσισε να αγοράσει τον Γιάννη Γκούμα της Τουρκίας. Πολύ καλή κίνηση μπράβο :smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    Σύμφωνα με τον προπονητή Ισμαήλ Καρτάλ πλην του Οστερβόλντε όπου εγχειρίστηκε και του Πέρεζ δεν υπάρχει κάποια απουσία. Άρα αυτό που περιμένω και περιμένουν το 99% όσων βλέπουν την Fener περιμένουμε την παρακάτω ενδεκάδα

    Λιβακόβιτς

    Οσάγι Σαμουέλ-Τζίκου-Μπεκάο-Καντίογλου

    Ισμαηλ Γιουκσέκ-Φρέντ
    Σιμάνσκι
    Καχβετζί-Τάντιτς
    Τζέκο
    αυτή είναι η εργοστασιακή ρύθμιση της Fener εδώ δεν χρειάζεσαι καν προπονητή όλα λειτουργούν στον αυτόματο
  • PANATHA PANATHA:
    Που το διαβασες αυτο?
  • Ertzan Ertzan:
    σύμφωνα με την beisports τουρκίας είναι δημοσίευμα του sportime λέει
  • Ertzan Ertzan:
    κατηγορήθηκε ο ερωτιάρης για ντόπα? μάλλον το παράκανε με τα βιάγκρα :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    To Sportime εχει πιασει πατο....μην το πιστευεις ποτε...
  • PANATHA PANATHA:
    Εσυ φυσικα γελας αλλα η ιστορια με τον Ιωαννιδη εδειξε μια ακομα φορα ποσο πατο εχουν πιασει τα social....ο καθε ηλιθιος γραφει οτι σαχλαμαρα του ερθει χωρις φυσικα συνεπειες....και παλι καλα που μεσα σε λιγες ωρες αποδειχτηκε η υποθεση μουφα....και δεν τραβηξε
    2-3 μερες....
  • Ertzan Ertzan:
    μα για γέλια είναι η κατάσταση, Στην σήμερον ημέρα δεν απορώ για τίποτα πραγματικά
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 ΤΕΛΙΚΟΣ (20-21/4/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
  • Ertzan Ertzan:
    Στα δικά μου μάτια με την ενδεκάδα που έχει κατεβάσει η Fener και είναι αυτή που έγραψα παραπάνω η Fener κανονικά κερδίζει 2-0 τουλάχιστον όμως επειδή η μπάλα είναι πόρνη που έλεγε και ο Όσιμ όλα όσα βλέπουμε μπορούν να πάνε στράφη (δείτε τα χθεσινά)
  • Ertzan Ertzan:
    Ο Ατζούν έδειξε για άλλη μια φορά πόσο μεγάλος οπαδός της Fenerbahce είναι και τον αγώνα θα τον δείξει το ελεύθερο TV8 :smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    με την είσοδο του Ζάιτς η Fener παίζει με 10 παίκτες αυτήν την στιγμή
  • PANATHA PANATHA:
    Εγω λεω θα πανε στα πεναλτι
  • Ertzan Ertzan:
    μακάρι
  • Ertzan Ertzan:
    ο Τζίκου κρατάει την άμυνα
  • Ertzan Ertzan:
    αυτην την στιγμή η Fener παίζει με 10 παίκτες
  • Ertzan Ertzan:
    μπαίνει ο Κρούνιτς μάλιστα
  • Ertzan Ertzan:
    αν ο Ολυμπιακός μπορέσει και σκοράρει μαγκιά του πραγματικά, αν χάσει είναι άξιος της μοίρας του
  • Ertzan Ertzan:
    Τώρα ο προπονητής της Fener τα "γάμησε" αλλά σου λέει δεν έρχεται ο Ολυμπιακός οπότε μπορώ να τους βάλω
  • Ertzan Ertzan:
    όπως έγραφα και σε έναν φίλο πέραν Μπατσουάγι δεν θα άλλαξα κανέναν και ας χρειαστεί να τους κοπούν τα πόδια, ίσως αντί Μπεκάο αν τραυματίστηκε να έβαζα Μπονούτσι για τα πέναλτι
  • Ertzan Ertzan:
    Krunic, Zaijc, Under, Caglar ότι άχρηστο υπάρχει έβαλε ο ανίκανος
  • Αδιάβροχος Forum Bot:
    Ο χρήστης Αδιάβροχος ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "υπάρχει ανώνυμο πορτοφόλι ?" στο Ηλεκτρονικά Πορτοφόλια.
    Αδιάβροχος Forum Bot: Ο χρήστης Αδιάβροχος ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "υπάρχει ανώνυμο πορτοφόλι ?" στο...