Cards 2019-2020

Λεστερ - Γουλβς
Αντερ 3.5 @1.95
2/10
0-2 (+1.9)

18/27 και 19/27 αντερ 3.5 του Μαρινερ τα τελευταία 2 χρόνια! Την τελευταία 5ετια ο Μαρινερ απέναντι στη Λεστερ έβγαλε 9/11 αντερ 1.5 και στους Λυκους 5/7 οβερ 1.5

20190811_181008.jpg
 
Ωραίος ρε φίλε! το είχες μελετήσει το πράγμα. Έτσι θέλει, οι αριθμοί και τα στατιστικά δεν λένε πάντα την αλήθεια, αλλά σε οδηγούν προς τον σωστό δρόμο τις περισσότερες φορές. Μπράβο!
 
Το πάντα και το για πάντα στο στοίχημα δυστυχώς δεν υπάρχει! Μας ενδιαφέρει μόνο να κερδίζουμε παραπάνω φορές από την απόδοση σε λαιν που συμφέρουν οπως ενα χθεσινό καλό! Άμα ο διαιτητής στα 20 ματς σου βγάζει 16 αντερ είσαι κομπλέ!

20190811_195428.jpg


20190811_200140.jpg


20190811_200108.jpg


Αμα παίξεις ενα τέτοιο τσακαλι ενα 300αρι που σε αφήνει μαξ να παίξεις, 20 φορες όλη τη χρονιά και σου γυρίσει 16 ταμεία, κερδίζεις ενα 2.000αρο κι αμα βρεις καμιά 10αρια τσακάλια μπορεί να βρεθείς και με 20.000 κέρδος! Ο στχμν κάποτε έδινε σε τετοια μαξ μπετ 1.000 και 1.500 ευρω, 5 φορες πάνω απο τα ασιατικά μαξ μπετ και κατέληξε πλέον να δίνει σε όλους 100-150 και στα λιμιταρισμενα ενα 20αρικο! Ουτε πάντα θα κερδίζεις ουτε για πάντα(δυστυχως). Αυτα τα 2 ματς ηταν free απο τα ξένα χωράφια αλλά πέρασα μόνο το σημερινό. Στο θεμα της μελέτης πλεον δεν χρειάζεται καν να μελετήσεις αφου το κάνουν άλλοι για σένα(ρομποτ). Θα αφήνω μερικά ξένα που και που ,τα δικα μου θα ξεκινήσουν πιο μετά! Εχει ενδιαφέρον αυτή η αγορά αλλά μόνο στα μελετημένα γιατι αν βάλεις ότι σου κατεβαίνει στο κεφάλι το αποτέλεσμα στην καλύτερη θα είναι μηδέν!
 
  • Like
Αντιδράσεις: pipilas
Βαλενθια - Σοσιεδαδ
Οβερ 4.5 @1.30


Εσπανιολ - Σεβιλλη
Οβερ 4.5 @1.40

2αδα @1.81

5/10
 
  • Like
Αντιδράσεις: tino
Αστον Βιλα - Μπορνμουθ
Αντερ 4.5(κιτρινες) @1.47

Λεγκανες - Οσασουνα
Αντερ 5.5(κιτρινες) @1.39

Εσπανιολ - Σεβιλλη
Οβερ 4.5(κιτρινες) @1.63

3αδα @3.33

1.5/10
 
Εσπανιολ - Σεβιλλη
Αντερ 5.5(κιτρινες) @1.90
3.5/10

Σε αυτο το παιχνίδι σήμερα μπαίνω με ρισκο 6.5/10 για κερδος 7.5 σε 2αδα και 3αδα. Για αλλο λογο τα έβαλα και τα 2 τελευταίο ματς αλλά η χθεσινή ατυχία που ξεκίνησε απο λάθος δικο μου με βγάζει απο αυτό που ήθελα να κάνω αρχικά. Το άλλο ήταν ενα δίλημμα του σημερινού με τον Εστραντα στο Βιγκο αλλά κι εδω νομίζω ότι έκανα λάθος οπότε το μόνο που μπορώ να κάνω τώρα για να μην μπλέξω άλλο με την ψυχολογία και το μυαλό μου, είναι να κόψω στη μεση το ρισκο και το άλλο μισό να γίνει μιντλ με το 5.5 που ουτως η αλλως τα είπαμε με το Μαρτινεζ πολλές φορες το θεματακι που εχει στο 5-6. Το ματς είναι πολυ απρόβλεπτο λογω 100% διαφορετικής Σεβίλλης που δεν ξέρουμε τι μέταλλο είναι! Η κόκκινη λογικά δεν θα μας επηρεάσει σε κάτι, βγήκαν πολλές χτες και πάμε για το ακριβές 5 κουτσα στραβα!
 
Τελευταία επεξεργασία:
20190818_183624.jpg


0.5/10

Το μισό μιντλ είναι με κίτρινες που ξεχασα να το γραψω και το αλλο μισό μερική καλυψη με το ακριβές 4!
 
1.95 / 2/10 / +1.9
1.82 / 5/10 / -5
3.33
/ 1.5/10 / -1.5
1.50
/ 3/10 / -3
1.90 / 3.5/10 / +3.15
6.50
/ 0.5/10 /
+2.75

-1.7


Δεν ξερω ποσο απλο φαινεται για οποιον ετυχε να τα παιξει αλλα για μενα που τα κανω σερι καμια 10αρια χρονια, ειναι πανευκολο! Στο 60 ειχαμε 4 κιτρινες στο τελευταιο ματς της 2αδας και 3αδας, ο Μαρτινεζ το εσβησε στη συνεχεια δηλαδη οτι κανει καθε χρονο τουλαχιστον 1-2 φορες και το εχω τονισει τα τελευταια χρονια σε ολες τις χρονιες και νομιζω οτι οποτε το εχει κανει ημουν σε ολα του τα παιχνιδια στοιχηματικα! Φτανει προς το τελος και γινεται 0-2 δηλαδη αν ηταν 50-50 μεχρι εκεινο το σημειο για μια καρτα, μετα το 0-2 παμε στο τουλαχιστον 20-80 υπερ του αντερ λογω παιχνιδιου και λογω διαιτητη που τον ξερουμε πιο καλα και απο την μανα του. Βγαινει το τελικο λαιν μιας καρτας δηλαδη το 4.5 σε last card για τα υπολοιπα λεπτα 1.57 το οβερ και 2.25 το αντερ και με μια καρτα εβγαινε το μιντλ + το οβερ της 2αδας οποτε ο καθενας μπορει να κανει οτι καταλαβαινει σε εκεινο το σημειο οχι λογω γνωσεων η εμπειριας η δεν ξερω κι εγω τι αλλο, καθαρα λογω στοιχηματικης νοημοσυνης! Για την ιστορια ολη η αγωνιστικη πηγε εξαιρετικα στις καρτες, ολα τα νορμαλ 5.5 που μπορουσαν να βγουν βγηκαν και 4.5 και 5.5 εκτος απο το 1 του μαρτινεζ που εκανα λαθος και το εδωσα κακως αξια παραπανω απο οσο επρεπε οποτε για εδω χρεωνομαι τις 2 λαθος κινησεις μαζι με το αγγλικο, στην τσεπη μπορει να εβγαλα και πιο πολλα με το αντερ 4.5 απο οσο θα εβγαζα με το οβερ 4.5 στο τελος γιατι για μενα ηταν περιπου 90% με 95% οτι δεν θα εβγαινε αλλη καρτα. Την επομενη φορα που θα εχουμε το ιδιο θα μπω στη διαδικασια να το γραψω απο το 60ο λεπτο για να υπαρχει και χρονος να ενεργοποιθει η στοιχηματικη νοημοσυνη εκτακτης αναγκης και επιβιωσης!
 
  • Like
Αντιδράσεις: manupao
Coria παίζεις αρκετό καιρό με αυτόν τον τρόπο?Επειδή με ενδιαφέρει το στοίχημα με κάρτες.
 
Coria παίζεις αρκετό καιρό με αυτόν τον τρόπο?Επειδή με ενδιαφέρει το στοίχημα με κάρτες.
Με τον εναλλακτικο τροπο δηλαδη ενα λαιν πανω κατω απο το βασικο ειτε στο αντερ ειτε στο οβερ, ασχολουμαι μονο τα τελευταια 2 χρονια ενω αρκετα χρονια πιο πισω επαιζα πανω στο βασικο λαιν με το γνωστο μεσο ορο του 1.83 αλλα ειδα οτι χανεται κερδος συνεχως στη μια καρτα δηλαδη αν ζηταω μια καλη καλη συχνοτητα στα 6 με 7 κερδισμενα στη 10αδα, βλεπω οτι χανω σταθερα τουλαχιστον 2 για μια καρτα και στην ουσια αυτα τα 1-2 παιχνιδια ειναι το κερδος μου οποτε δεν εχει καποιο νοημα να παιζεις και να περιμενεις, σιγα σιγα τα καλυπτα στο λαιβ και κατι εμενε αλλα δεν ηταν αρκετο. Στη πορεια με το εναλλακτικο ειδα οτι μπορω να βγαλω μια 8αδα σε καθε 10 παιχνιδια και περυσι ηταν μια καταπληκτικη χρονια στα πρωτα 50 παιχνιδια και φετος θελω να δω πανω στο περσινο πλαισιο αν μπορει να ξαναεπαληθευτει η εστω να ειναι εκει κοντα! Στο εναλλακτικο θα προσπαθησω να ανεβω σε αποδοση ειτε σε καποια pregame ειτε μεσα στο λαιβ δηλαδη σε παιχνιδια του 1.25-1.35 να τα φτασω στο 1.45-1.55 οπως το χθεσινο ας πουμε που το 3.5 το εβρισκες και 1.50-1.60 πριν χαμηλωσει αρκετα! Το ξεκιναω με τις 2αδες αρχικα αρχικα να γνωρισουμε και λιγο τις ομαδες πως θα παιζουν και να αρχισουμε να φτιαχνουμε ενα προφιλ για καθε διαιτητη ωστε να δουμε με ποιους θα ασχοληθουμε σοβαρα στα πρωτα σοβαρα ντερμπυ οπως το Ατλετικο - Χεταφε ας πουμε που ο διαιτητης με κρατησε pregame μακρια γιατι τον εχω στα αρνητικα αλλα ειδαμε στο 1ο τεταρτο του αγωνα οτι το παιχνιδι θα ξεφυγει αργα η γρηγορα και οτι ο διαιτητης δεν θα μπορει να το κρατησει.

Τωρα ας πουμε ενα παραδειγμα εχουμε πολυ νωρις 2 καλες μονομαχιες την ιδια μερα(παρασκευη) Γραναδα - Σεβιλλη και Λεβαντε - Βιγιαρεαλ με διαιτητες που μπορουν να παιχτουν και τα 2 αλλα θα εχουμε λαιν προς το 6.5 βασικο και εναλλακτικο αντι για 4.5 θα παει 5.5 κι εκει κανονικα δεν μπορουμε να παιξουμε με 5/10 και θα ξεκινησουμε αρχικα μεχρι 3/10 στη 2αδα και οσο περναει η ωρα το 5.5 λαιν θα γινει βασικο και το 4.5 σαν εναλλακτικο με καθαρη εικονα στο λαιβ θα μπορουμε να παιξουμε στα 5/10. Το ιδιο θα γινει και στο επομενο ματς μετα!

Αλλα 2 ματς Θελτα - Βαλενθια και Χεταφε - Μπιλμπαο με τον χθεσινο διαιτητη στην Κυπρο, εχουν ενα μικρο ενδιαφερον και θα εχουν 5.5 βασικο και 4.5 εναλλακτικο αλλα θα τα δω αυριο πως θα τα παιξω!

Αγγλιες Γερμανιες κτλ απο περυσι δεν θα ασχολουμαι αλλα οταν βαριεμαι τα κοιταω απο αλλους τι παιζουν και αν μαρεσει κατι θα το βαλω για χαβαλε πιο πολυ οπως το προηγουμενο που ο χαβαλες μου κοστισε ψυχολογικα κι ετσι παλι θα ξεκινησει το σαβ/κυρ απο το μηδεν κι ελπιζω χωρις κανενα λαθος. Αν οχι απο αυτο το σαβ/κυρ σιγουρα στον επομενο μηνα θα γραψω ολες τις σκεψεις αρχικα και ολες τις κινησεις με λεπτομερειες στο λαιβ με βαση τις αρχικες τοποθετησεις που θα εχω κανω λιγες μερες νωριτερα δηλαδη απο τεταρτη-πεμτη που θα βγαινουν τα λαιν.
 
  • Like
Αντιδράσεις: pipilas
Με τον εναλλακτικο τροπο δηλαδη ενα λαιν πανω κατω απο το βασικο ειτε στο αντερ ειτε στο οβερ, ασχολουμαι μονο τα τελευταια 2 χρονια ενω αρκετα χρονια πιο πισω επαιζα πανω στο βασικο λαιν με το γνωστο μεσο ορο του 1.83 αλλα ειδα οτι χανεται κερδος συνεχως στη μια καρτα δηλαδη αν ζηταω μια καλη καλη συχνοτητα στα 6 με 7 κερδισμενα στη 10αδα, βλεπω οτι χανω σταθερα τουλαχιστον 2 για μια καρτα και στην ουσια αυτα τα 1-2 παιχνιδια ειναι το κερδος μου οποτε δεν εχει καποιο νοημα να παιζεις και να περιμενεις, σιγα σιγα τα καλυπτα στο λαιβ και κατι εμενε αλλα δεν ηταν αρκετο. Στη πορεια με το εναλλακτικο ειδα οτι μπορω να βγαλω μια 8αδα σε καθε 10 παιχνιδια και περυσι ηταν μια καταπληκτικη χρονια στα πρωτα 50 παιχνιδια και φετος θελω να δω πανω στο περσινο πλαισιο αν μπορει να ξαναεπαληθευτει η εστω να ειναι εκει κοντα! Στο εναλλακτικο θα προσπαθησω να ανεβω σε αποδοση ειτε σε καποια pregame ειτε μεσα στο λαιβ δηλαδη σε παιχνιδια του 1.25-1.35 να τα φτασω στο 1.45-1.55 οπως το χθεσινο ας πουμε που το 3.5 το εβρισκες και 1.50-1.60 πριν χαμηλωσει αρκετα! Το ξεκιναω με τις 2αδες αρχικα αρχικα να γνωρισουμε και λιγο τις ομαδες πως θα παιζουν και να αρχισουμε να φτιαχνουμε ενα προφιλ για καθε διαιτητη ωστε να δουμε με ποιους θα ασχοληθουμε σοβαρα στα πρωτα σοβαρα ντερμπυ οπως το Ατλετικο - Χεταφε ας πουμε που ο διαιτητης με κρατησε pregame μακρια γιατι τον εχω στα αρνητικα αλλα ειδαμε στο 1ο τεταρτο του αγωνα οτι το παιχνιδι θα ξεφυγει αργα η γρηγορα και οτι ο διαιτητης δεν θα μπορει να το κρατησει.

Τωρα ας πουμε ενα παραδειγμα εχουμε πολυ νωρις 2 καλες μονομαχιες την ιδια μερα(παρασκευη) Γραναδα - Σεβιλλη και Λεβαντε - Βιγιαρεαλ με διαιτητες που μπορουν να παιχτουν και τα 2 αλλα θα εχουμε λαιν προς το 6.5 βασικο και εναλλακτικο αντι για 4.5 θα παει 5.5 κι εκει κανονικα δεν μπορουμε να παιξουμε με 5/10 και θα ξεκινησουμε αρχικα μεχρι 3/10 στη 2αδα και οσο περναει η ωρα το 5.5 λαιν θα γινει βασικο και το 4.5 σαν εναλλακτικο με καθαρη εικονα στο λαιβ θα μπορουμε να παιξουμε στα 5/10. Το ιδιο θα γινει και στο επομενο ματς μετα!

Αλλα 2 ματς Θελτα - Βαλενθια και Χεταφε - Μπιλμπαο με τον χθεσινο διαιτητη στην Κυπρο, εχουν ενα μικρο ενδιαφερον και θα εχουν 5.5 βασικο και 4.5 εναλλακτικο αλλα θα τα δω αυριο πως θα τα παιξω!

Αγγλιες Γερμανιες κτλ απο περυσι δεν θα ασχολουμαι αλλα οταν βαριεμαι τα κοιταω απο αλλους τι παιζουν και αν μαρεσει κατι θα το βαλω για χαβαλε πιο πολυ οπως το προηγουμενο που ο χαβαλες μου κοστισε ψυχολογικα κι ετσι παλι θα ξεκινησει το σαβ/κυρ απο το μηδεν κι ελπιζω χωρις κανενα λαθος. Αν οχι απο αυτο το σαβ/κυρ σιγουρα στον επομενο μηνα θα γραψω ολες τις σκεψεις αρχικα και ολες τις κινησεις με λεπτομερειες στο λαιβ με βαση τις αρχικες τοποθετησεις που θα εχω κανω λιγες μερες νωριτερα δηλαδη απο τεταρτη-πεμτη που θα βγαινουν τα λαιν.
Παίζεις στις 2 καλές εταιρίες από νόμιμες ή ασχολείσαι και με άλλες?πέρυσι τι yield είχες και σε πόσα στοιχηματα?
 
Παίζεις στις 2 καλές εταιρίες από νόμιμες ή ασχολείσαι και με άλλες?πέρυσι τι yield είχες και σε πόσα στοιχηματα?
Περυσι στα μισα της χρονιάς στα πρωτα 50 βγήκαν τα 40 άνετα και καθαρά με μέσο όρο το 1.40 χωρίς τις καλύψεις/διορθώσεις τα μισα χαμένα θα μπορουσαν να βγουν κατι σαν βοιντ! Ολοκάθαρο ενα 10% γιελντ που στην πορεία άρχισε να χαλάει αλλά οπως ειχα πει ηταν απόλυτα φυσιολογικό να αρχίσουν να χαλάνε τα νούμερα μεχρι τα 70 αλλά δεν ασχολήθηκα παρα πολυ γιατί ενας καλός στόχος ειχε καλυφθεί οπότε δεν υπήρχε λογος να το τραβάμε με το ζόρι για να μεγαλώνει το δείγμα ωστε να βγουν συμπεράσματα. Ας βγουν και τα 100 σε 2 χρονιες! Ψάχνουμε 10 το μήνα σε 5 καλους μήνες και ζητάμε τα 8 κερδισμένα 1 βοιντ κι ενα χαμένο περιθώριο αυστηρά! Στους 3 κακους μηνες έχουμε ενα περιθώριο 7 κερδισμένα εως 3 χαμενα για να μην βγει ζημιά. Εννοείτε οτι δεν μιλάμε για τιποτα σπουδαίο σε χρήματα αφου η καλύτερη νομιμη εταιρία που θα σου δώσει ξεχασμένη την καλύτερη απόδοση, μαξ μπετ στο βασικό πλέον τα 150 ευρω περίπου που σημαίνει στο εναλλακτικό 300ευρω χ 1.50 παράδειγμα στο χθεσινό ματς. Αλλου μπορείς και παραπάνω αλλά θα πάρεις αντι για 1.50 το 1.30-1.40 και αλλου οπως μπετσοπ στο λαιβ ας πούμε θα σου βγάλει μια ειδοποίηση δεν παρέχεται εξουσιοδότηση για να τοποθετηθεί στοίχημα των 50-60 ευρώ σε οβερ 3.5 του 1.30-1.40 και θα σου παίρνει σπασμένα 10αρικα οσο περνάει η ωρα. Πάνω κάτω μιλάμε για ταβάνι ανα ατομο στα 300 ευρώ μαξ μπετ με καβα τα 3.000 και απο εκεί και πέρα ψάχνεις παραπάνω λογαριασμούς. Ειτε θελουμε είτε οχι σε όλες τις βαλιου αγορές ακόμα κι εκεί που δεν σε διώχνουν, τα όρια είναι στα 300 με 400 ευρώ και οποιος κερδίζει στις fair αγορες με 500 και 1000 μπραβο του! Γενικά το παιχνίδι παίζεται σε συγκεκριμένα όρια σε στχμν και νοβιμπετ! Στην 365 θα δούμε με 2αδες και 3αδες που μπορούμε να φτάσουμε με καλυψεις και διορθώσεις! Λαιβ εναλλακτικά δεν υπάρχουν στην 365!
 
  • Like
Αντιδράσεις: pipilas
Περυσι στα μισα της χρονιάς στα πρωτα 50 βγήκαν τα 40 άνετα και καθαρά με μέσο όρο το 1.40 χωρίς τις καλύψεις/διορθώσεις τα μισα χαμένα θα μπορουσαν να βγουν κατι σαν βοιντ! Ολοκάθαρο ενα 10% γιελντ που στην πορεία άρχισε να χαλάει αλλά οπως ειχα πει ηταν απόλυτα φυσιολογικό να αρχίσουν να χαλάνε τα νούμερα μεχρι τα 70 αλλά δεν ασχολήθηκα παρα πολυ γιατί ενας καλός στόχος ειχε καλυφθεί οπότε δεν υπήρχε λογος να το τραβάμε με το ζόρι για να μεγαλώνει το δείγμα ωστε να βγουν συμπεράσματα. Ας βγουν και τα 100 σε 2 χρονιες! Ψάχνουμε 10 το μήνα σε 5 καλους μήνες και ζητάμε τα 8 κερδισμένα 1 βοιντ κι ενα χαμένο περιθώριο αυστηρά! Στους 3 κακους μηνες έχουμε ενα περιθώριο 7 κερδισμένα εως 3 χαμενα για να μην βγει ζημιά. Εννοείτε οτι δεν μιλάμε για τιποτα σπουδαίο σε χρήματα αφου η καλύτερη νομιμη εταιρία που θα σου δώσει ξεχασμένη την καλύτερη απόδοση, μαξ μπετ στο βασικό πλέον τα 150 ευρω περίπου που σημαίνει στο εναλλακτικό 300ευρω χ 1.50 παράδειγμα στο χθεσινό ματς. Αλλου μπορείς και παραπάνω αλλά θα πάρεις αντι για 1.50 το 1.30-1.40 και αλλου οπως μπετσοπ στο λαιβ ας πούμε θα σου βγάλει μια ειδοποίηση δεν παρέχεται εξουσιοδότηση για να τοποθετηθεί στοίχημα των 50-60 ευρώ σε οβερ 3.5 του 1.30-1.40 και θα σου παίρνει σπασμένα 10αρικα οσο περνάει η ωρα. Πάνω κάτω μιλάμε για ταβάνι ανα ατομο στα 300 ευρώ μαξ μπετ με καβα τα 3.000 και απο εκεί και πέρα ψάχνεις παραπάνω λογαριασμούς. Ειτε θελουμε είτε οχι σε όλες τις βαλιου αγορές ακόμα κι εκεί που δεν σε διώχνουν, τα όρια είναι στα 300 με 400 ευρώ και οποιος κερδίζει στις fair αγορες με 500 και 1000 μπραβο του! Γενικά το παιχνίδι παίζεται σε συγκεκριμένα όρια σε στχμν και νοβιμπετ! Στην 365 θα δούμε με 2αδες και 3αδες που μπορούμε να φτάσουμε με καλυψεις και διορθώσεις! Λαιβ εναλλακτικά δεν υπάρχουν στην 365!
Τι ποσά παίζεις περίπου στο over/under συνολο καρτων?και πόσο είναι το maxbet σου στην στοιχιμαν?αν πιάνεις 10%yield τι κέρδος υπολογίζεις τον μήνα περίπου?
 
Καλο ειναι να μην γραφουμε τι παιζει ο καθενας η τι θελει να παιξει η τι εχει σκοπο να παιξει γιατι δεν ξερουμε για τον καθενα τι ειναι τα ποσα και μπορει να το δει καποιος ασχετος ας πουμε και να παει να παιξει τα επομενα λαθος, να χαθει καποιο για μια καρτα και να περασω καμια καλυψη εδω και να μαλωνω οπως με τον καθε φιλο μου που τα 300 η τα 150 γι αυτον μπορει να ειναι κερματα και να μην θελει να καλυψει ενω για μενα μπορει να ειναι ενα ιερο ποσο. Ανεφερα τυπικα ποσο ειναι το μαξ μπετ της εταιριας ας πουμε στχμν που δεν εχω και παιζω σπασμενα σε φιλους μαζι με αλλες εταιριες και βγαζω απλα ενα μεσο ορο. Τονισα τυπικα μην πονηρευτει κανενας και νομιζει οτι βγαινουν σοβαρα χρηματα με καρτες γι αυτο και εβαλα το χθεσινο παραδειγμα με μαξ μπετ σε ολους στο βασικο λαιν 128 ευρω και 20 λεπτα δηλαδη μαξιμουμ κερδους 140 ευρω δηλαδη η εταιρια ειτε στο βασικο ειτε στο εναλλακτικο δεν θελει να σου προσφερει παραπανω απο 150ευρω κερδος ανα παιχνιδι και βαζω αυτο το παραδειγμα γιατι ο στχμν εχει πολλα ξεχασμενα η βγαλμενα λαθος και αν πρεπει να παιξεις γραμμη ολα το ιδιο ποσο πρεπει να υπολογιζεις το μαξ μπετ της εταιριας για να παιζεις και αλλου το ιδιο οπως στη νοβιμπετ ας πουμε η τσαμπιονς μπετ η ιντερβετεν και οποιαδηποτε αλλη μπορει να βρει ο καθενας να παιξει. Το γιελντ βγαινει το ιδιο ειτε παιξω 300 ειτε 30 ειτε 50 ειτε 5 ειτε 0.5 οποτε βαζω τυπικα τι μπορει να παιχτει και να κερδισει μαξ ανα λογαριασμο οποιος θελει να ασχοληθει και βαζω τα νουμερα τυπικα χωρις να σημαινει οτι τα παιζω ακριβως ετσι.

Βαζουμε τυπικα μια καβα 3.000ευρω και ο λογος ειναι καθαρα ημερολογιακος εφοσον ψαχνω 10 ματς τον μηνα με μαξ μπετ ταβανι τα 300 ευρω τοτε θα εχω σιγουρα την ευκαιρια να τζιραρω 300χ10=3.000 και ψαχνω 8 επιτυχιες το μηνα με τουλαχιστον 1.40 παιχνιδι που εγω θεωρω οτι ειναι μαξιμουμ για 1.25 οποτε εχουμε 300χ1.40=420 και σε 8 επιτυχιες 420χ8=3360. Αν κατσεις σε ενα κακο μηνα και βγαλεις μονο 7 θα εισαι σχεδον στα λεφτα σου γιατι θα εχεις και καποιο 1.42 η 1.44 η 1.50 μεσα οποτε δεν θα βγει ζημια μεγαλη. Αν δεν βγαλεις ουτε 7 σε ενα μηνα σημαινει οτι υπαρχει αποτυχια και κατι γινεται λαθος. Εχει πολυ αγχος ο πρωτος μηνας και τα 3 πρωτα παιχνιδια γι αυτο δεν δινουμε σημασια πολυ τις 2-3 πρωτες αγωνιστικες κι ας πανε χαμενα καποια παιχνδια της χρονιας οπως το ατλετικο - χεταφε και τα αλλα δυο της παρασκευης! η αληθεια ειναι οτι ποτε δεν θα μπω να πω το πρωτο παιχνιδι ετσι απλα απο το μηδεν γι αυτο και θελω να δημιουργηθει πρωτα ενα μικρο κερδος να βγαλουμε δωρεαν το 1ο βημα γιατι ειναι αδικο εγω να βγαλω ενα 300αρι απο 10 sure bet των 30 ευρω σε ενα μηνα και να κανω βημα ουσιαστικα χωρις χασουρα κι εσυ να χασεις, ειμαι περιεργος ανθρωπος και περιεργος χαρακτηρας σε αυτα! Σεπτ-Οκτ-Νοε-Δεκ ειναι 4 μηνες σε πρωτη φαση και Γεν-Φλεβ-Μαρτ-Απρλ οι αλλοι 4 σε δευτερη φαση δηλαδη 8 μηνες με 5 θετικους και 3 μηνες αρνητικους. Ψαχνεις 5 μηνες κερδους δηλαδη αν πιασεις τον στοχο 360χ5=1800 και σιγουρα το 90% εδω μπορει να γελαει με αυτα αλλα μιλαμε καθαρα ενδεικτικα τι μπορει να βγει μαξιμουμ. Εγω ας πουμε κανω το ιδιο και με το οβερ 1.5 ομαδικο αλλα εκει παμε σε αλλα λεβελ δηλαδη μπορεις να παιξεις και 3.000 ανα παιχνιδι η και 30.000 ανα παιχνιδι και ειναι και πιο ευκολο αλλα σιγουρα δεν υπαρχουν τα λεφτα σε αρκετους. οποτε θα βολευτουμε με οτι εχει ο καθενας! 7-8 σεπτ θελω να πιστευω οτι θα εχω ενα +10/10 εδω και θα μπορω να περασω το 1ο βημα σαν 10/10. Εχω και την κατσικα την κοπελα μου με το σεναριο του 0/2 ξεκινημα σε ενα μηνα κι εκει εχουμε επιβιωσει νομιζω σε ενα μηνα μετα τα 50 πρωτα η φλεβαρη η μαρτη εσκασαν 2 αποτυχιες και τα 7 ηρθαν μετα και ακολουθησε μια φασαρια στο 8 με τις καλυψεις και ποσο σημαντικο ειναι θα φανει στη πορεια γιατι δεν ψαχνω ουτε 1.000 ματς ουτε 5.000 ματς τον χρονο. Ειναι παρα πολυ σημαντικο βημα γιατι αν εχεις πλεονεκτημα σε ενα ματς που γυριζει μακρια απο τις πιθανοτητες σου και πλησιαζει στο 50-50 και μπορεις να σωθεις, πρεπει να το κανεις γιατι παιζεις με 80-20! Μεχρι να φερω το +10/10 θα μεινουμε στη θεωρια. Περα απο αυτο υπαρχουν κι αλλα πραγματα στις καρτες που θα τα βαλω σιγα σιγα οπως με τις 2αδες και 3αδες που θελω να κανω αλλα κι εκει στο τελευταιο θα παιζουμε με την καλυψη. Ειναι πολυ σημαντικο σε αυτα με το πιο ξεκιναει πριν το αλλο δηλαδη το Θελτα - Ρεαλ ηταν πριν το καλο ματς του Gil(Βαλενθια-Σοσιεδαδ) οποτε κοιταξα το αδυνατο ματς που μπορει να χαθει οριακα να ειναι μετα το καλο γιατι στο 1ο δεν μπορεις να κανεις κατι με την καλυψη αφου εχει κι αλλο ματς μετα. Σε ολα τα βασικα του 1.83 εννοειτε οτι παιζω αλλα παντα στο λαιβ λιγο πανω απο το 2.00+ για να εχω τα περιθωρια καλυψης στο τελος! Αλλες λεπτομερειες θα ερθουν στην ωρα τους και ολες οι αποριες θα λυθουν στην ωρα τους!
 

Προγνωστικά

    • Δεν υπάρχουν ποδοσφαιρικές αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
  • 20:00
    Novasports Start
    • Ζάλγκιρις Κάουνας - Αρμάνι Μιλάνο
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Μπάγερν Μονάχου - Μπαρτσελόνα
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Μπασκόνια - Αναντολού Εφές
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Παρτίζαν - Ολυμπιακός
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Βιλερμπάν - Μονακό
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Ατλάντα Χοκς - Μπόστον Σέλτικς
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Νιου Ορλίνς Πέλικανς - Μιλγουόκι Μπακς
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 21:00
    Novasports 6HD
    • Ριμπάκινα - Αζαρένκα
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 02:30
    Novasports 6HD
    • Αλεξάντροβα - Κόλινς
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Είδες ριπλέι?
  • Ertzan Ertzan:
    ναι
  • PANATHA PANATHA:
    Η Φενέρμπαχτσε επιθυμούσε να πάρει αναβολή το ντέρμπι της 7ης Απριλίου με την Γαλατάσαραϊ για το τουρκικό Super Cup ελέω... Ολυμπιακού, όμως το συγκεκριμένο αίτημά της δεν έγινε αποδεκτό από την ποδοσφαιρική ομοσπονδία της χώρας.
  • PANATHA PANATHA:
    Η ποδοσφαιρική ομοσπονδία της Τουρκίας (TFF) ενημερώσε και τους δύο συλλόγους πως
    αυτό έχει να κάνει με το ότι δεν υπάρχει εναλλακτική ημερομηνία λόγω του φορτωμένου αγωνιστικού προγράμματος των ομάδων.
  • Ertzan Ertzan:
    Θα το έγραφα το πρωί αλλά από το κινητό δεν ήρθε. Οι αλλόθρησκοι όπως ήταν φυσιολογικό είπαν πως δεν θα δεχτούν την αναβολή του αγώνα. Οι δικοί μας έκαναν αίτηση για αναβολή και απότι διάβασα έλεγαν να γίνει ο αγώνας με την λήξη του πρωταθλήματος όμως η Ομοσπονδία που έχει χεστεί πάνω της και ακόμα να βγάλει την απόφαση για τις "τιμωρίες" δεν το έκανε αποδεκτό.
  • Ertzan Ertzan:
    Η Fenerbahce είναι η ομάδα που μάζεψε τους περισσότερους πόντους στην Ευρώπη αλλά δεν το βλέπουν έτσι δεν πειράζει όμως είναι μεγάλος ο θεός
  • PANATHA PANATHA:
    Δειχνει ο ΑΝΤ1 F1 την Κυριακή το πρωι??
  • Ertzan Ertzan:
    Νομίζω μόνο το plus θα το έχει
  • PANATHA PANATHA:
    ρε τα λαμογια....
  • Ertzan Ertzan:
    είχε προσφορά μέσω της ΔΕΗ για 9 μήνες δωρεάν πριν 1 μήνα
  • PANATHA PANATHA:
    ναι το ξερω....
  • PANATHA PANATHA:
    κ μαγνητοσκόπηση το δείχνει ο Αντ1 το ελεύθερο κανάλι στης 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Αγγλία - Βραζιλία 0-0 στο 36......Over 0,5 στο πρωτο μερος
  • PANATHA PANATHA:
    Απόδοσ
    η @31.0
  • M Forum Bot:
    Ο χρήστης MrChow ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Maurice Moss Tips" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Ertzan Ertzan:
    συνεχίζει η προσφορά της ΔΕΗ για Αντέννα plus νομίζω μέχρι 14 Απριλίου
  • Ertzan Ertzan:
    Λίγες μέρες πριν την συνέλευση της Fenerbahce βγήκε στην φόρα η συνάντηση που είχε ο Hugh Dallas με τους διαιτητές και οι συνομιλίες για τον αγώνα Galatasara-Antalyaspor όπου εκεί ο διαιτητής του VAR παραδέχεται πως έκανε λάθος στο πέναλτι που πήρε ο παίκτης της Γαλατσαραϊ όπου στην ουσία το είπε πως "βούτηξε" ο παίκτης στην μικρή επαφή που είχε που δεν ήταν για πέναλτι. Γι'αυτήν την φάση είχε μιλήσει και ο Πρόεδρος μας όπου είπε αυτά που συμβαίνουν και η Ομοσπονδία τον έβγαλε ψεύτη, ωραία πράγματα
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης std157489 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Φοιτητική Έρευνα για το Λιανικό Εμπόριο" στο Καφενείο.
  • PANATHA PANATHA:
    Μονο ο Τζαβελας θα μπορουσε να φαει κοκκινη καρτα χωρις να παιζει....πραγματικα ειναι ηλιθιο το παιδι...
  • Ertzan Ertzan:
    το είχε παίξει στοίχημα γι'αυτό :p
  • PANATHA PANATHA:
    Πραγματικα απορω....αφου σε καθε ματς ειναι με νευρα γιατι δεν το κοβει το ρημαδι και να ξεκινησει το ψαρεμα....
  • PANATHA PANATHA:
    Σε λιγο θα το καρφωσει ο Φωτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Δεν γινονται αυτα....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
    Ertzan Forum Bot: Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)"...