Cash out? Ούτε καν!

Κατάσταση
Δεν είναι ανοιχτό για περαιτέρω απαντήσεις.

qazdas

Active Member
14 Αυγ 2018
142
77
28
Εδώ και ένα μήνα περίπου, στο λογαριασμό μου στη STOIXIMAN, οποιοδήποτε ποντάρισμα από 0,50 - max bet και σε οποιαδήποτε απόδοση από 1,01- max odd και αν τοποθετώ κλειδώνεται κατευθείαν και δεν μου δίνει τη δυνατότητα cash out σε ΚΑΜΙΑ ΧΡΟΝΙΚΗ ΣΤΙΓΜΗ!
Σε επικοινωνία μαζί τους, μου είπαν ότι αυτός ο περιορισμός είναι απόφαση του αρμοδίου τμήματος και αν αλλάξει στο μέλλον θα ενημερωθώ με email.
Φαντάζομαι ότι κάποιοι θα μου πουν welcome to the club.. :wlcm:

Και η ερώτησή μου είναι ρητορική..έχουν δικαίωμα να κάνουν ό,τι θέλουν..?

Υ.Γ.: μιλάμε για λογαριασμό που είναι σίγουρα αρνητικός στο σύνολο του
 
Και η ερώτησή μου είναι ρητορική..έχουν δικαίωμα να κάνουν ό,τι θέλουν..?
Προφανώς και έχουν

Υ.Γ.: μιλάμε για λογαριασμό που είναι σίγουρα αρνητικός στο σύνολο του
λογικά θα έκανες κάτι που τους πείραξε, το τι και πως δεν το ξέρω
 
  • Like
Αντιδράσεις: qazdas
Εδώ και ένα μήνα περίπου, στο λογαριασμό μου στη STOIXIMAN, οποιοδήποτε ποντάρισμα από 0,50 - max bet και σε οποιαδήποτε απόδοση από 1,01- max odd και αν τοποθετώ κλειδώνεται κατευθείαν και δεν μου δίνει τη δυνατότητα cash out σε ΚΑΜΙΑ ΧΡΟΝΙΚΗ ΣΤΙΓΜΗ!
Σε επικοινωνία μαζί τους, μου είπαν ότι αυτός ο περιορισμός είναι απόφαση του αρμοδίου τμήματος και αν αλλάξει στο μέλλον θα ενημερωθώ με email.
Φαντάζομαι ότι κάποιοι θα μου πουν welcome to the club.. :wlcm:

Και η ερώτησή μου είναι ρητορική..έχουν δικαίωμα να κάνουν ό,τι θέλουν..?

Υ.Γ.: μιλάμε για λογαριασμό που είναι σίγουρα αρνητικός στο σύνολο του
Άστο φίλε, εγώ που παίζω μόνο live σε μπάσκετ μου καθυστερούν υπερβολικά τα δελτία μέχρι να γίνουν αποδεκτά, με αποτέλεσμα να αλλάζει η απόδοση και η αγορά να μην περνάει ποτέ. Τραγωδία η συγκεκριμένη, ότι γουστάρουν κάνουν.
 
  • Like
Αντιδράσεις: qazdas
Σου έχουν προσθέσει καθυστέρηση δλδ ? .... γιατί κανονικά είναι το αντίθετο , μπορεί να μπει πόντος στο τένις ή καλάθι και αν είσαι γρήγορος και έχεις καλο live score προλαβαίνεις την απόδοση, στο cashout αλλάζει ακόμα πιο αργά.
(πάντα για μικρά ποσά μέχρι 50 ευρω )
 
Σου έχουν προσθέσει καθυστέρηση δλδ ? .... γιατί κανονικά είναι το αντίθετο , μπορεί να μπει πόντος στο τένις ή καλάθι και αν είσαι γρήγορος και έχεις καλο live score προλαβαίνεις την απόδοση, στο cashout αλλάζει ακόμα πιο αργά.
(πάντα για μικρά ποσά μέχρι 50 ευρω )
Ναι μου έχουν προσθέσει καθυστέρηση και όχι απλά δεν μπορώ να προλάβω κάποιο shooting φάουλ, αλλά ούτε καν την επίθεση μιας συγκεκριμένης ομάδας. Δηλαδή πάνω στην ροή του παιχνιδιού πολύ δύσκολα να μου περαστεί κάποια αγορά. Απίστευτη μαμουνιά, για να μην πω τίποτα άλλο.
 
  • Wow
  • Like
Αντιδράσεις: qazdas και blizard
Εδώ και ένα μήνα περίπου, στο λογαριασμό μου στη STOIXIMAN, οποιοδήποτε ποντάρισμα από 0,50 - max bet και σε οποιαδήποτε απόδοση από 1,01- max odd και αν τοποθετώ κλειδώνεται κατευθείαν και δεν μου δίνει τη δυνατότητα cash out σε ΚΑΜΙΑ ΧΡΟΝΙΚΗ ΣΤΙΓΜΗ!
Σε επικοινωνία μαζί τους, μου είπαν ότι αυτός ο περιορισμός είναι απόφαση του αρμοδίου τμήματος και αν αλλάξει στο μέλλον θα ενημερωθώ με email.
Φαντάζομαι ότι κάποιοι θα μου πουν welcome to the club.. :wlcm:

Και η ερώτησή μου είναι ρητορική..έχουν δικαίωμα να κάνουν ό,τι θέλουν..?

Υ.Γ.: μιλάμε για λογαριασμό που είναι σίγουρα αρνητικός στο σύνολο του



είχες κέρδος από τα κας αουτ όσο διάστημα τα έκανες;
 
  • Like
Αντιδράσεις: MM Bamiangel 00000 nokuku
απάντησέ μας
έκανες χρήση της λειτουργίας ή κατάχρηση;
πως ορίζεις την κατάχρηση? Η λειτουργία του cashout υπάρχει για να χρησιμοποιείται ή για τα μάτια του κόσμου?
αν είναι απλά για να το βλέπεις και να απαγορεύεται να το πατάς, τότε ναι έκανα κατάχρηση!

είχες κέρδος από τα κας αουτ όσο διάστημα τα έκανες;
αυτός δεν είναι ο λόγος ύπαρξης της λειτουργίας? να μπορείς να βγάζεις τα λεφτά που έχεις ποντάρει τη στιγμή που θα είσαι ικανοποιημένος από το προσφερόμενο κέρδος?
 
  • Like
Αντιδράσεις: magon και FunBet
πως ορίζεις την κατάχρηση? Η λειτουργία του cashout υπάρχει για να χρησιμοποιείται ή για τα μάτια του κόσμου?
αν είναι απλά για να το βλέπεις και να απαγορεύεται να το πατάς, τότε ναι έκανα κατάχρηση!


αυτός δεν είναι ο λόγος ύπαρξης της λειτουργίας? να μπορείς να βγάζεις τα λεφτά που έχεις ποντάρει τη στιγμή που θα είσαι ικανοποιημένος από το προσφερόμενο κέρδος?

Μα γιατί αφού ο στοίχημαν χαρίζει λεφτά :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
 
  • Haha
  • Like
Αντιδράσεις: JordanRules, FunBet και qazdas
Μα γιατί αφού ο στοίχημαν χαρίζει λεφτά :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
ίσως να μου έκλεισαν την επιλογή του cash out τότε γιατί είδαν ότι παίζω μόνο κερδισμένα δελτία και βιάζομαι να τα κλείσω, παίρνοντας μικρότερο κέρδος. :hammer: :LOL:
 
  • Haha
  • Like
Αντιδράσεις: FunBet και Balaton
Κατάχρηση ονομάζεται οποιαδήποτε πράξη που αφαιρεί χρήματα από τα κέρδη του στοίχημαν και πρέπει να τιμωρείται με λίμιτ, αφού δυστυχώς δεν ισχύει η θανατική ποινή στην Ελλάδα, οπότε προς το παρόν αποτελεί την αμέσως καλύτερη εναλλακτική επιλογή.
 
Μα γιατί αφού ο στοίχημαν χαρίζει λεφτά :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
O στοίχημαν χαρίζει στανταρ σχεδόν 20 ευρώ το μήνα από τα freebet της δευτέρας , και επιπλέον έκτακτα κάθε μήνα ανάλογα τους αγώνες , τα οποία κατά μέσο όρο πρέπει να είναι άλλα 20.

Εχει και την 0 γκανιότα με το 2-0 σε μεγάλα πρωταθλήματα σαν κερδισμένο , επίσης ότι καλύτερο , οπότε μαζέυονται τα δωράκια ακόμα και αν παίζεις στην τύχη.

Τωρα το cashout του έχει μια ιδιαιτερότητα , δλδ αν έχεις παίξει τέννις και βλεπεις ενα καλό scoreboard σαν του williamhill και όχι το δικό τους που το συγχρονίζουν με το stream , μπορείς να κάνεις cashout αμέσως μόλις χαθει ένας σημαντικός πόντος και να στο δεχτεί με την επιστροφή που θα είχες πριν αυτός χαθει.

Εχει μια καθυστέρηση δλδ , που δεν υπάρχει στο ποντάρισμα φυσικά . Το απενεργοποιούν αν είναι τελευταίος πόντος σε στοίχημα που κρίνεται , αλλά αν έχεις παίξει πχ νικητή αγώνα μπορείς να κανείς cashout πριν το break ... 6-7 φορές το δοκιμάσα και 1-2 το πολύ δεν έπιασε , βέβαια δεν το έχω παρακάνει.

Ισως εχει σχέση αυτό, η ίσως κατάχρηση του cashout σαν ακύρωση με 100% επιστροφή, γιατί σε κανονικές συνθήκες έχουν και την γκανιότα μέσα έστω και μειωμένη όταν το κάνεις, γιατί να στο κόψουν ?
 
O στοίχημαν χαρίζει στανταρ σχεδόν 20 ευρώ το μήνα από τα freebet της δευτέρας , και επιπλέον έκτακτα κάθε μήνα ανάλογα τους αγώνες , τα οποία κατά μέσο όρο πρέπει να είναι άλλα 20.
Back to school Βlizard.Μου αρεσει που θεωρεις τον ευατο σου ξουραφι στα μαθηματικα.ΔΕΝ ειναι μονο 40€ τον μηνα τα κερδη απο τα fullbets του στοιχημαν.Ειναι πολυ παραπανω, 200€+ η ακομα και250-300, και μαλιστα υπαρχει και τροπος να ειναι εγγυημενα ασχετα απο το αποτελεσμα.Φυσικα αυτο θα εχει διαρκεια για ενα χρονο αν εισαι τυχερος και δεν σε παρουν αμεσως χαμπαρι πως τα τζιραρεις.Μετα δεν θα ερθει το συνηθες λιμιτ 1% αλλα οριο 1€ παντου.
 
  • Like
Αντιδράσεις: qazdas
O στοίχημαν χαρίζει στανταρ σχεδόν 20 ευρώ το μήνα από τα freebet της δευτέρας , και επιπλέον έκτακτα κάθε μήνα ανάλογα τους αγώνες , τα οποία κατά μέσο όρο πρέπει να είναι άλλα 20.

Εχει και την 0 γκανιότα με το 2-0 σε μεγάλα πρωταθλήματα σαν κερδισμένο , επίσης ότι καλύτερο , οπότε μαζέυονται τα δωράκια ακόμα και αν παίζεις στην τύχη.

Τωρα το cashout του έχει μια ιδιαιτερότητα , δλδ αν έχεις παίξει τέννις και βλεπεις ενα καλό scoreboard σαν του williamhill και όχι το δικό τους που το συγχρονίζουν με το stream , μπορείς να κάνεις cashout αμέσως μόλις χαθει ένας σημαντικός πόντος και να στο δεχτεί με την επιστροφή που θα είχες πριν αυτός χαθει.

Εχει μια καθυστέρηση δλδ , που δεν υπάρχει στο ποντάρισμα φυσικά . Το απενεργοποιούν αν είναι τελευταίος πόντος σε στοίχημα που κρίνεται , αλλά αν έχεις παίξει πχ νικητή αγώνα μπορείς να κανείς cashout πριν το break ... 6-7 φορές το δοκιμάσα και 1-2 το πολύ δεν έπιασε , βέβαια δεν το έχω παρακάνει.

Ισως εχει σχέση αυτό, η ίσως κατάχρηση του cashout σαν ακύρωση με 100% επιστροφή, γιατί σε κανονικές συνθήκες έχουν και την γκανιότα μέσα έστω και μειωμένη όταν το κάνεις, γιατί να στο κόψουν ?
Όχι φίλε μου Δε χαρίζει...Σε τσιγκλαει να παίξεις και Αν είσαι εύστοχος στις επιλογές σου τότε και μόνο θεωρείς ότι κερδίζεις στη συγκεκριμένες προσφορές...Αλλά για ποιες προσφορές μιλάμε? Για το free bet των 5 ευρώ της Δευτέρας? Να παίξω τι 20 ευρώ σε ένα ματς...Κι αν το πιασω, να μου δώσει 5 ευρώ...ναι καλά ακούσατε! 5 ευρώ να τα διπλασίασω...Κάνε μας τη χάρη ρε ψιλικατζίδικο...
Για το μόνο που του βγάζω το καπέλο είναι τα free mission μέχρι 25 ευρώ free bet σε ΠΑΟΚ και κάτι έκτακτα τελικούς chl, euro κτλ που του χω πάρει το σκαλπ
 
  • Like
Αντιδράσεις: qazdas
Όχι φίλε μου Δε χαρίζει...Σε τσιγκλαει να παίξεις και Αν είσαι εύστοχος στις επιλογές σου τότε και μόνο θεωρείς ότι κερδίζεις στη συγκεκριμένες προσφορές...Αλλά για ποιες προσφορές μιλάμε? Για το free bet των 5 ευρώ της Δευτέρας? Να παίξω τι 20 ευρώ σε ένα ματς...Κι αν το πιασω, να μου δώσει 5 ευρώ...ναι καλά ακούσατε! 5 ευρώ να τα διπλασίασω...Κάνε μας τη χάρη ρε ψιλικατζίδικο...
Για το μόνο που του βγάζω το καπέλο είναι τα free mission μέχρι 25 ευρώ free bet σε ΠΑΟΚ και κάτι έκτακτα τελικούς chl, euro κτλ που του χω πάρει το σκαλπ
Απο fullbets που ηταν ολα 25€ Δευτερα και 50€ στα champions - europa η εμπορικα του Σ/Κ, τα εκανε τωρα freebet 5€ και 25€?
 
Απο fullbets που ηταν ολα 25€ Δευτερα και 50€ στα champions - europa η εμπορικα του Σ/Κ το εκανε τωρα freebet 5€ και 25€?
Ναι...τα δευτεριατικα free bet είναι ταλιράκι...και τα full bet πχ Αγιαξ-Παοκ και τούμπαλιν 25! Από πέρσι τον Ιούνιο δε θυμάμαι να πρόλαβα full bet των 50 ευρώ αν δε κάνω λάθος...και στο Παγκόσμιο νομίζω στον τελικό 25 ηταν
 
  • Like
Αντιδράσεις: qazdas
Back to school Βlizard.Μου αρεσει που θεωρεις τον ευατο σου ξουραφι στα μαθηματικα.ΔΕΝ ειναι μονο 40€ τον μηνα τα κερδη απο τα fullbets του στοιχημαν.Ειναι πολυ παραπανω, 200€+ η ακομα και250-300, και μαλιστα υπαρχει και τροπος να ειναι εγγυημενα ασχετα απο το αποτελεσμα.Φυσικα αυτο θα εχει διαρκεια για ενα χρονο αν εισαι τυχερος και δεν σε παρουν αμεσως χαμπαρι πως τα τζιραρεις.Μετα δεν θα ερθει το συνηθες λιμιτ 1% αλλα οριο 1€ παντου.
δεν ξέρω κατά πόσο βέβαια υπάρχει κίνδυνος να σου φάνε και τα λεφτά αν το θεωρήσουν bonus abusing
 
Ναι...τα δευτεριατικα free bet είναι ταλιράκι...και τα full bet πχ Αγιαξ-Παοκ και τούμπαλιν 25! Από πέρσι τον Ιούνιο δε θυμάμαι να πρόλαβα full bet των 50 ευρώ αν δε κάνω λάθος...και στο Παγκόσμιο νομίζω στον τελικό 25 ηταν
Α μαλιστα.Εγω τα θυμηθηκα μεχρι περυσι το καλοκαιρι που μου τα εδιναν και ηταν 25 Δευτερα και 50 τα υπολοιπα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Mixalis81
δεν ξέρω κατά πόσο βέβαια υπάρχει κίνδυνος να σου φάνε και τα λεφτά αν το θεωρήσουν bonus abusing
Ένας λόγος κατάχρησης του cash out που φαντάζομαι εννοούν οι στοιχηματικές είναι ο εξής...και αφορά value bet...
πχ Παίζω διπλό την προηγούμενη αγωνιστική ένα ματς στο Καζακστάν και το διπλό το έχω πάρει στο 4.5 και κατρακυλάει 2 μέρες με τα στο 2.60...Κι ας πούμε έχω παίξει 30 ευρώ και φτάνει το κας άουτ λέμε στα 75-80 ευρώ και γω το κασαρω πριν καν γίνει ο αγώνας ...Ε νομίζω σε αυτήν την περίπτωση τους μπαίνεις στο ματι...
 
  • Like
Αντιδράσεις: qazdas
Για το free bet των 5 ευρώ της Δευτέρας? Να παίξω τι 20 ευρώ σε ένα ματς...Κι αν το πιασω, να μου δώσει 5 ευρώ...ναι καλά ακούσατε! 5 ευρώ να τα διπλασίασω...Κάνε μας τη χάρη ρε ψιλικατζίδικο...
Τα 10 ευρώ της Δευτέρας που παίζεις ακόμα και στην τύχη , αν αφαιρέσουμε την γκανιότα δίνουν 19 ευρώ κάθε μήνα , το έχουμε υπολογίσει πως σε άλλο τοπικ αναλυτικά.

Οι αλλες προσφορές που λές είναι πολύ μεγαλύτερες αλλά δεν είναι σταθερές, πότε είπα 20 ευρώ ακόμα για να είμαι μεσα.

ΥΓ
Ποτε μην κοροιδέυεις τα λεφτά όσα και να έχεις γιατί είναι ασέβεια και κάποια στιγμή μπορεί να τα έχεις ανάγκη ... και φυσικά στα δίνει σαν τυράκι για να παίξεις , δεν στα δίνει να πληρώνεις μπουρμπουαρ για το καφέ σου , αλλά είναι καθαρό δώρο που το κερδίζεις έυκολα ακόμα και με τυχαίο παίξιμο
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοιχτό για περαιτέρω απαντήσεις.

Προγνωστικά

    • Δεν υπάρχουν ποδοσφαιρικές αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
  • 20:00
    Novasports Start
    • Ζάλγκιρις Κάουνας - Αρμάνι Μιλάνο
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Μπάγερν Μονάχου - Μπαρτσελόνα
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Μπασκόνια - Αναντολού Εφές
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Παρτίζαν - Ολυμπιακός
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Βιλερμπάν - Μονακό
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Ατλάντα Χοκς - Μπόστον Σέλτικς
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Νιου Ορλίνς Πέλικανς - Μιλγουόκι Μπακς
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Είδες ριπλέι?
  • Ertzan Ertzan:
    ναι
  • PANATHA PANATHA:
    Η Φενέρμπαχτσε επιθυμούσε να πάρει αναβολή το ντέρμπι της 7ης Απριλίου με την Γαλατάσαραϊ για το τουρκικό Super Cup ελέω... Ολυμπιακού, όμως το συγκεκριμένο αίτημά της δεν έγινε αποδεκτό από την ποδοσφαιρική ομοσπονδία της χώρας.
  • PANATHA PANATHA:
    Η ποδοσφαιρική ομοσπονδία της Τουρκίας (TFF) ενημερώσε και τους δύο συλλόγους πως
    αυτό έχει να κάνει με το ότι δεν υπάρχει εναλλακτική ημερομηνία λόγω του φορτωμένου αγωνιστικού προγράμματος των ομάδων.
  • Ertzan Ertzan:
    Θα το έγραφα το πρωί αλλά από το κινητό δεν ήρθε. Οι αλλόθρησκοι όπως ήταν φυσιολογικό είπαν πως δεν θα δεχτούν την αναβολή του αγώνα. Οι δικοί μας έκαναν αίτηση για αναβολή και απότι διάβασα έλεγαν να γίνει ο αγώνας με την λήξη του πρωταθλήματος όμως η Ομοσπονδία που έχει χεστεί πάνω της και ακόμα να βγάλει την απόφαση για τις "τιμωρίες" δεν το έκανε αποδεκτό.
  • Ertzan Ertzan:
    Η Fenerbahce είναι η ομάδα που μάζεψε τους περισσότερους πόντους στην Ευρώπη αλλά δεν το βλέπουν έτσι δεν πειράζει όμως είναι μεγάλος ο θεός
  • PANATHA PANATHA:
    Δειχνει ο ΑΝΤ1 F1 την Κυριακή το πρωι??
  • Ertzan Ertzan:
    Νομίζω μόνο το plus θα το έχει
  • PANATHA PANATHA:
    ρε τα λαμογια....
  • Ertzan Ertzan:
    είχε προσφορά μέσω της ΔΕΗ για 9 μήνες δωρεάν πριν 1 μήνα
  • PANATHA PANATHA:
    ναι το ξερω....
  • PANATHA PANATHA:
    κ μαγνητοσκόπηση το δείχνει ο Αντ1 το ελεύθερο κανάλι στης 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Αγγλία - Βραζιλία 0-0 στο 36......Over 0,5 στο πρωτο μερος
  • PANATHA PANATHA:
    Απόδοσ
    η @31.0
  • M Forum Bot:
    Ο χρήστης MrChow ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Maurice Moss Tips" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Ertzan Ertzan:
    συνεχίζει η προσφορά της ΔΕΗ για Αντέννα plus νομίζω μέχρι 14 Απριλίου
  • Ertzan Ertzan:
    Λίγες μέρες πριν την συνέλευση της Fenerbahce βγήκε στην φόρα η συνάντηση που είχε ο Hugh Dallas με τους διαιτητές και οι συνομιλίες για τον αγώνα Galatasara-Antalyaspor όπου εκεί ο διαιτητής του VAR παραδέχεται πως έκανε λάθος στο πέναλτι που πήρε ο παίκτης της Γαλατσαραϊ όπου στην ουσία το είπε πως "βούτηξε" ο παίκτης στην μικρή επαφή που είχε που δεν ήταν για πέναλτι. Γι'αυτήν την φάση είχε μιλήσει και ο Πρόεδρος μας όπου είπε αυτά που συμβαίνουν και η Ομοσπονδία τον έβγαλε ψεύτη, ωραία πράγματα
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης std157489 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Φοιτητική Έρευνα για το Λιανικό Εμπόριο" στο Καφενείο.
  • PANATHA PANATHA:
    Μονο ο Τζαβελας θα μπορουσε να φαει κοκκινη καρτα χωρις να παιζει....πραγματικα ειναι ηλιθιο το παιδι...
  • Ertzan Ertzan:
    το είχε παίξει στοίχημα γι'αυτό :p
  • PANATHA PANATHA:
    Πραγματικα απορω....αφου σε καθε ματς ειναι με νευρα γιατι δεν το κοβει το ρημαδι και να ξεκινησει το ψαρεμα....
  • PANATHA PANATHA:
    Σε λιγο θα το καρφωσει ο Φωτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Δεν γινονται αυτα....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
    Ertzan Forum Bot: Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)"...