Cash out? Ούτε καν!

Κατάσταση
Δεν είναι ανοιχτό για περαιτέρω απαντήσεις.
δεν ξέρω κατά πόσο βέβαια υπάρχει κίνδυνος να σου φάνε και τα λεφτά αν το θεωρήσουν bonus abusing
Δεν ηταν bonus abusing ακριβως.Βonus abusing ειναι αν τζιραρεις με surebets.Εγω οταν τα επαιζα φροντιζα να μην υπαρχει sure bet γιαυτον τον λογο που λες.Αν πας στα εμπορικα ματς που τα εχει με 0% γκανιοτα και παιξεις στον στοιχημαν ασο 2.00 αποδοση , συνηθως θα εχει 1.96-1.98 αλλου το αντιθετο (διπλο +0.5) αν ψαξεις για τοπ τιμες αλλου, oποτε παιζεις με γκανιοτα 0. κατι % εως 2%...Αυτο δεν ειναι bonus abusing, γιατι αν κανεις τζιραρισμα 200€ για να παρεις το full bet των 50€, στο τελος του τζιραρισματος το καθαρο σου κερδος θα ειναι καπου στα 40€ - 45€ και οχι 50€.
Βεβαια αμα ειναι καμια κωλοεταιρια θα γινει αυτο που λες.
 
  • Like
Αντιδράσεις: blizard και qazdas
Ένας λόγος κατάχρησης του cash out που φαντάζομαι εννοούν οι στοιχηματικές είναι ο εξής...και αφορά value bet...
πχ Παίζω διπλό την προηγούμενη αγωνιστική ένα ματς στο Καζακστάν και το διπλό το έχω πάρει στο 4.5 και κατρακυλάει 2 μέρες με τα στο 2.60...Κι ας πούμε έχω παίξει 30 ευρώ και φτάνει το κας άουτ λέμε στα 75-80 ευρώ και γω το κασαρω πριν καν γίνει ο αγώνας ...Ε νομίζω σε αυτήν την περίπτωση τους μπαίνεις στο ματι...
Ναι αυτο εννοουν.Υπαρχουν περιπτωσεις παιχτων που εκαναν cash out στην championsbet τα value bets πριν ξεκινησει ο αγωνας και οταν ζητησαν αναληψη ειδαν να εχουν ακυρωθει ολα τα κερδη απο τα κερδισμενα cash out και να μην εχουν ακυρωθει τα χαμενα.Αυτο εχει γινει σε 3 ατομα που γνωριζω.Και μαλιστα χωρις να υπαρχει θεμα μπονους αφου δεν το ειχαν παρει.
 
  • Like
Αντιδράσεις: qazdas
Ένας λόγος κατάχρησης του cash out που φαντάζομαι εννοούν οι στοιχηματικές είναι ο εξής...και αφορά value bet...
πχ Παίζω διπλό την προηγούμενη αγωνιστική ένα ματς στο Καζακστάν και το διπλό το έχω πάρει στο 4.5 και κατρακυλάει 2 μέρες με τα στο 2.60...Κι ας πούμε έχω παίξει 30 ευρώ και φτάνει το κας άουτ λέμε στα 75-80 ευρώ και γω το κασαρω πριν καν γίνει ο αγώνας ...Ε νομίζω σε αυτήν την περίπτωση τους μπαίνεις στο ματι...
ναι δεν διαφωνώ, αλλά αν η απόδοση αντί για 2.60 κατέληγε 9.00 και από τα 30€ σου έδινε κασάουτ 2€, τότε όλα καλά.
και στην τελική αν με καλύπτει το κέρδος γιατί να μην τα βγάλω ακόμα και πριν τον αγώνα?
επομένως δεν προσφέρει cashout η εταιρεία..από τη στιγμή που σου "απαγορεύει" να το πατάς όταν έχεις κέρδος ή σε τιμωρεί αν το κάνεις, ποιο είναι το νόημα της ύπαρξής του?
 
ναι δεν διαφωνώ, αλλά αν η απόδοση αντί για 2.60 κατέληγε 9.00 και από τα 30€ σου έδινε κασάουτ 2€, τότε όλα καλά.
και στην τελική αν με καλύπτει το κέρδος γιατί να μην τα βγάλω ακόμα και πριν τον αγώνα?
επομένως δεν προσφέρει cashout η εταιρεία..από τη στιγμή που σου "απαγορεύει" να το πατάς όταν έχεις κέρδος ή σε τιμωρεί αν το κάνεις, ποιο είναι το νόημα της ύπαρξής του?
Για τον ιδιο λογο που λιμιταρουν αν κερδιζεις και αυξανουν ορια αν χανεις.Ολα υπολογισμενα για να βγαλει κερδοςη εταιρια, οσο το δυνατον περισσοτερο.
 
  • Like
Αντιδράσεις: tipois, fairplay και qazdas
ναι δεν διαφωνώ, αλλά αν η απόδοση αντί για 2.60 κατέληγε 9.00 και από τα 30€ σου έδινε κασάουτ 2€, τότε όλα καλά.
και στην τελική αν με καλύπτει το κέρδος γιατί να μην τα βγάλω ακόμα και πριν τον αγώνα?
επομένως δεν προσφέρει cashout η εταιρεία..από τη στιγμή που σου "απαγορεύει" να το πατάς όταν έχεις κέρδος ή σε τιμωρεί αν το κάνεις, ποιο είναι το νόημα της ύπαρξής του?
Μονά-ζυγα του book...Κερδισμένα και κασαρισμένα σε σφαζω...χαμένα όλα καλά...
 
  • Like
Αντιδράσεις: tipois, qazdas και fairplay
Θα ήθελα να ακούσω κάποιον να λέει "παίζω στην εταιρία betman, παίζω με το Χ σύστημα, κερδίζω συστηματικά και δε με λιμιτάρισαν ακόμα".
Μετά φταίω εγώ που το έκοψα όταν έφυγε η bf...
 
Θα ήθελα να ακούσω κάποιον να λέει "παίζω στην εταιρία betman, παίζω με το Χ σύστημα, κερδίζω συστηματικά και δε με λιμιτάρισαν ακόμα".
Μετά φταίω εγώ που το έκοψα όταν έφυγε η bf...
Αυτό δε γίνεται οπότε δε θα το πει κανείς
 
Θα ήθελα να ακούσω κάποιον να λέει "παίζω στην εταιρία betman, παίζω με το Χ σύστημα, κερδίζω συστηματικά και δε με λιμιτάρισαν ακόμα".
Μετά φταίω εγώ που το έκοψα όταν έφυγε η bf...

Αντε φτιάξε το πρόγραμμα και σου υπόσχομαι πως μετά από 6 μήνες θα ανεβάζω δελτία και θα λέω τα παίζω στον ΟΠΑΠ με 15% γκανιότα μοιράζω δελτία σε 15 φίλους μου εκτός από εμένα και έχουμε το θύμα τον ΟΠΑΠ να μας τρέφει! :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
 
  • Like
Αντιδράσεις: Larry και lilis
Θα ήθελα να ακούσω κάποιον να λέει "παίζω στην εταιρία betman, παίζω με το Χ σύστημα, κερδίζω συστηματικά και δε με λιμιτάρισαν ακόμα".
Μετά φταίω εγώ που το έκοψα όταν έφυγε η bf...

Αν είχε φύγει θα υπήρχε πικρία και όχι αγανάκτηση..
Δυστυχώς για μας, βάσει τού λεξικού τής νέας ελληνικής έχουμε και λέμε..

Φεύγω: αφήνω, εγκαταλείπω κπ. χώρο, απομακρύνομαι από κάπου.

Διώχνω: αναγκάζω κπ. να απομακρυνθεί από κάποιο χώρο με βίαιο τρόπο ή με απότομη συμπεριφορά.
 
  • Like
Αντιδράσεις: FunBet και Larry
Την απορια μου γιατι να κανετε κασαουτ ενω μπορειτε μονοι σας να παιξετε σε αλλη εταιρια το αντιθετο αποτελεσμα και να παρετε πιο πολλα χρηματα επιστροφη θα μου τη λυσει κανεις;
 
  • Like
Αντιδράσεις: magon και FunBet
Αντε φτιάξε το πρόγραμμα και σου υπόσχομαι πως μετά από 6 μήνες θα ανεβάζω δελτία και θα λέω τα παίζω στον ΟΠΑΠ με 15% γκανιότα μοιράζω δελτία σε 15 φίλους μου εκτός από εμένα και έχουμε το θύμα τον ΟΠΑΠ να μας τρέφει! :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:

Στείλε πμ με ότι θες να φτιάξω και θα στο φτιάξω.

@Grim Reaper Οι εταιρίες νομίζω ότι ανταλλάσουν στοιχεία μεταξύ τους για να αποφύγουν τέτοια φαινόμενα, του να υπάρχουν παίκτες σε πολλές εταιρίες και να κάνουν τέτοιες μόντες.
Αν δεν κάνω λάθος.
 
ναι δεν διαφωνώ, αλλά αν η απόδοση αντί για 2.60 κατέληγε 9.00 και από τα 30€ σου έδινε κασάουτ 2€, τότε όλα καλά.
και στην τελική αν με καλύπτει το κέρδος γιατί να μην τα βγάλω ακόμα και πριν τον αγώνα?
επομένως δεν προσφέρει cashout η εταιρεία..από τη στιγμή που σου "απαγορεύει" να το πατάς όταν έχεις κέρδος ή σε τιμωρεί αν το κάνεις, ποιο είναι το νόημα της ύπαρξής του?
Χαχα...Σωστός.
Ο λόγος είναι για να χάνεις λιγότερα, όχι για να κερδίζεις. Οι εταιρίες σε σκέφτονται βρε...
 
  • Haha
Αντιδράσεις: qazdas
και σε μένα συνέβη κάτι παρόμοιο κάτι παρόμοιο στο τελευταίο στοίχημα που έβαλα την Κυριακή
είχα ένα παρόλι με απόδοση 8.5 και σε κάποια στιγμή μου έκλεισε τον αγώνα Μπόρεχαμ Γουντ - Έμπσφλιτ
δεν έδωσα σημασία και ούτε είχα σκοπό να κλείσω το στοίχημα,ποτέ δεν τα κλείνω άλλωστε
τώρα όμως διαβάζοντας το νήμα σου @qazdas μπαίνω σε σκέψεις για τις τακτικές της εταιρείας.

υ.γ. για την ιστορία το παρόλι με 8.5 απόδοση το κέρδισα..!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: qazdas
πως ορίζεις την κατάχρηση? Η λειτουργία του cashout υπάρχει για να χρησιμοποιείται ή για τα μάτια του κόσμου?
αν είναι απλά για να το βλέπεις και να απαγορεύεται να το πατάς, τότε ναι έκανα κατάχρηση!

όπως την καταλαβαίνεις την ορίζω
όλοι κάνουμε κας αουτ κατά καιρούς και κανένας δεν είχε ποτέ παράπονο
γιατί πιστεύεις ότι σε εσένα ειδικά αφαίρεσαν όπως λες τη λειτουργία;
 
όπως την καταλαβαίνεις την ορίζω
όλοι κάνουμε κας αουτ κατά καιρούς και κανένας δεν είχε ποτέ παράπονο
γιατί πιστεύεις ότι σε εσένα ειδικά αφαίρεσαν όπως λες τη λειτουργία;
θέλεις να τους ρωτήσω και να ανεβάσω την απάντηση εδώ, η οποία θα είναι άλλα λόγια να αγαπιόμαστε.
αν όπως υποστηρίζεις έκανα κατάχρηση γιατί δεν μου το λένε? ντρέπονται? είναι κοινό μυστικό?
Εσύ δηλαδή αν είσαι ευχαριστημένος από το προσφερόμενο cashout, δεν το πατάς?
Έχει σημασία αν κάποιος το πατάει 5 φορές το μήνα και κάποιος άλλος 10?
Ποιο είναι το επιτρεπτό όριο για σένα έτσι ώστε ένα κλικ παραπάνω να θεωρηθεί κατάχρηση?
 
  • Like
Αντιδράσεις: vaf3
θέλεις να τους ρωτήσω και να ανεβάσω την απάντηση εδώ, η οποία θα είναι άλλα λόγια να αγαπιόμαστε.
αν όπως υποστηρίζεις έκανα κατάχρηση γιατί δεν μου το λένε? ντρέπονται? είναι κοινό μυστικό?
Εσύ δηλαδή αν είσαι ευχαριστημένος από το προσφερόμενο cashout, δεν το πατάς?
Έχει σημασία αν κάποιος το πατάει 5 φορές το μήνα και κάποιος άλλος 10?
Ποιο είναι το επιτρεπτό όριο για σένα έτσι ώστε ένα κλικ παραπάνω να θεωρηθεί κατάχρηση?


δεν υποστήριξα τίποτα,απλά σε ρώτησα
το τι θα κάνεις είναι δικό σου θέμα,εγώ από τη μεριά μου αυτό που ξέρω είναι ότι ποτέ και κανένας δεν είχε θέμα με το κας αουτ
 
δεν υποστήριξα τίποτα,απλά σε ρώτησα
το τι θα κάνεις είναι δικό σου θέμα,εγώ από τη μεριά μου αυτό που ξέρω είναι ότι ποτέ και κανένας δεν είχε θέμα με το κας αουτ
το ότι δεν το έχει αναφέρει κάποιος δεν σημαίνει ότι δεν υπάρχει. μπορεί για κάποιον άλλον να του περνάει αδιάφορο αφού έτσι κι αλλιώς δεν του αρέσει να κάνει cash out. εγώ το θεώρησα τραγικό και άξιο αναφοράς μία στοιχηματική να σου αποκλείει μία λειτουργία που είναι διαθέσιμη αν όχι στο 100% των στοιχηματικών, σίγουρα στο 99,5% αυτών.
Σαν να μου κλειδώνουν τα streams και εσύ να με "ρωτάς" :
Μήπως έκανες κατάχρηση γι αυτό στο έκλεισαν? δεν έχω ξανακούσει κάποιον να είχε πρόβλημα με το stream.

Υ.Γ.: εσύ γιατί κόπτεσαι να αποδείξεις ότι φταίω εγώ , βαδίζοντας στα χνάρια του φίλου σου? Μήπως εργάζεσαι κι εσύ για την συγκεκριμένη στοιχηματική?
(δεν υποστηρίζω κάτι, ερώτηση κάνω)
 
  • Like
Αντιδράσεις: vaf3 και fairplay
όπως το περίμενα
θέλεις να δημιουργήσεις εντυπώσεις,να αλλάξεις θέμα και επί της ουσία τίποτα

αυτό που κρατώ εγώ είναι ότι ΟΛΟΣ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΚΑΝΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ CASH OUT
 
  • Haha
Αντιδράσεις: qazdas
  • Like
Αντιδράσεις: qazdas
όπως το περίμενα
θέλεις να δημιουργήσεις εντυπώσεις,να αλλάξεις θέμα και επί της ουσία τίποτα

αυτό που κρατώ εγώ είναι ότι ΟΛΟΣ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΚΑΝΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ CASH OUT
χαχα εχεις δικιο, με καταλαβες, κανεις δεν εχει παραπονο απο τον στοιχημαν, ειμαι ο πρωτος!!!

Υ.Γ.: την επόμενη φορά θα κανω ενα γκαλοπ να δω σε τι ποσοστο έχουν κάνει τις αυθαιρεσίες τους, πριν το καταγγείλω
 
  • Like
Αντιδράσεις: vaf3 και FunBet
Κατάσταση
Δεν είναι ανοιχτό για περαιτέρω απαντήσεις.

Προγνωστικά

    • Δεν υπάρχουν ποδοσφαιρικές αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
  • 20:00
    Novasports Start
    • Ζάλγκιρις Κάουνας - Αρμάνι Μιλάνο
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Μπάγερν Μονάχου - Μπαρτσελόνα
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Μπασκόνια - Αναντολού Εφές
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Παρτίζαν - Ολυμπιακός
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Βιλερμπάν - Μονακό
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Ατλάντα Χοκς - Μπόστον Σέλτικς
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Νιου Ορλίνς Πέλικανς - Μιλγουόκι Μπακς
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 21:00
    Novasports 6HD
    • Ριμπάκινα - Αζαρένκα
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 02:30
    Novasports 6HD
    • Αλεξάντροβα - Κόλινς
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Είδες ριπλέι?
  • Ertzan Ertzan:
    ναι
  • PANATHA PANATHA:
    Η Φενέρμπαχτσε επιθυμούσε να πάρει αναβολή το ντέρμπι της 7ης Απριλίου με την Γαλατάσαραϊ για το τουρκικό Super Cup ελέω... Ολυμπιακού, όμως το συγκεκριμένο αίτημά της δεν έγινε αποδεκτό από την ποδοσφαιρική ομοσπονδία της χώρας.
  • PANATHA PANATHA:
    Η ποδοσφαιρική ομοσπονδία της Τουρκίας (TFF) ενημερώσε και τους δύο συλλόγους πως
    αυτό έχει να κάνει με το ότι δεν υπάρχει εναλλακτική ημερομηνία λόγω του φορτωμένου αγωνιστικού προγράμματος των ομάδων.
  • Ertzan Ertzan:
    Θα το έγραφα το πρωί αλλά από το κινητό δεν ήρθε. Οι αλλόθρησκοι όπως ήταν φυσιολογικό είπαν πως δεν θα δεχτούν την αναβολή του αγώνα. Οι δικοί μας έκαναν αίτηση για αναβολή και απότι διάβασα έλεγαν να γίνει ο αγώνας με την λήξη του πρωταθλήματος όμως η Ομοσπονδία που έχει χεστεί πάνω της και ακόμα να βγάλει την απόφαση για τις "τιμωρίες" δεν το έκανε αποδεκτό.
  • Ertzan Ertzan:
    Η Fenerbahce είναι η ομάδα που μάζεψε τους περισσότερους πόντους στην Ευρώπη αλλά δεν το βλέπουν έτσι δεν πειράζει όμως είναι μεγάλος ο θεός
  • PANATHA PANATHA:
    Δειχνει ο ΑΝΤ1 F1 την Κυριακή το πρωι??
  • Ertzan Ertzan:
    Νομίζω μόνο το plus θα το έχει
  • PANATHA PANATHA:
    ρε τα λαμογια....
  • Ertzan Ertzan:
    είχε προσφορά μέσω της ΔΕΗ για 9 μήνες δωρεάν πριν 1 μήνα
  • PANATHA PANATHA:
    ναι το ξερω....
  • PANATHA PANATHA:
    κ μαγνητοσκόπηση το δείχνει ο Αντ1 το ελεύθερο κανάλι στης 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Αγγλία - Βραζιλία 0-0 στο 36......Over 0,5 στο πρωτο μερος
  • PANATHA PANATHA:
    Απόδοσ
    η @31.0
  • M Forum Bot:
    Ο χρήστης MrChow ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Maurice Moss Tips" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Ertzan Ertzan:
    συνεχίζει η προσφορά της ΔΕΗ για Αντέννα plus νομίζω μέχρι 14 Απριλίου
  • Ertzan Ertzan:
    Λίγες μέρες πριν την συνέλευση της Fenerbahce βγήκε στην φόρα η συνάντηση που είχε ο Hugh Dallas με τους διαιτητές και οι συνομιλίες για τον αγώνα Galatasara-Antalyaspor όπου εκεί ο διαιτητής του VAR παραδέχεται πως έκανε λάθος στο πέναλτι που πήρε ο παίκτης της Γαλατσαραϊ όπου στην ουσία το είπε πως "βούτηξε" ο παίκτης στην μικρή επαφή που είχε που δεν ήταν για πέναλτι. Γι'αυτήν την φάση είχε μιλήσει και ο Πρόεδρος μας όπου είπε αυτά που συμβαίνουν και η Ομοσπονδία τον έβγαλε ψεύτη, ωραία πράγματα
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης std157489 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Φοιτητική Έρευνα για το Λιανικό Εμπόριο" στο Καφενείο.
  • PANATHA PANATHA:
    Μονο ο Τζαβελας θα μπορουσε να φαει κοκκινη καρτα χωρις να παιζει....πραγματικα ειναι ηλιθιο το παιδι...
  • Ertzan Ertzan:
    το είχε παίξει στοίχημα γι'αυτό :p
  • PANATHA PANATHA:
    Πραγματικα απορω....αφου σε καθε ματς ειναι με νευρα γιατι δεν το κοβει το ρημαδι και να ξεκινησει το ψαρεμα....
  • PANATHA PANATHA:
    Σε λιγο θα το καρφωσει ο Φωτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Δεν γινονται αυτα....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
    Ertzan Forum Bot: Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)"...