Cash out? Ούτε καν!

Κατάσταση
Δεν είναι ανοιχτό για περαιτέρω απαντήσεις.
χαχα εχεις δικιο, με καταλαβες, κανεις δεν εχει παραπονο απο τον στοιχημαν, ειμαι ο πρωτος!!!

όποιος έχει μάτια βλέπει πως διαστρεβλώνεις αυτό που είπα και αλλάζεις θέμα
εγώ έγραψα ότι κανένας και ποτέ δεν είχε θέμα με το κας ουτ,

κι εσύ αλλάζεις το θέμα σε γενικά και αόριστα παράπονα για μια συγκεκριμένη στοιχηματική εταιρεία.

απλά θέλεις να δημιουργήσεις εντυπώσεις,να αλλάξεις θέμα και επί της ουσία τίποτα
 
Αφου αναφέρω το άρθρο 15.16 των όρων χρήσης της προαναφερόμενης στοιχηματικής σας παρακαλώ πάρα πολύ κκ συντονιστές και ιδιοκτήτες του φόρουμ να μας προστατεύσεετε λίγο από λογαριασμούς οι οποίοι παρουσιάζουν μία κλίση προς την δημιουργία διαξιφισμών και εντυπώσεων που έχουν ως συνέπεια την δημιουργία εκνευρισμού μας διότι και εμείς άνθρωποι είμαστε. Είναι κρίμα άτομα που μόνο διαξιφισμούς και διαπληκτισμούς προσφέρουν στη κοινότητα να μας προκαλούν και να τους υπομένουμε. Εννοείται πως εγώ μία απλη παρατηρησούλα κάνω και τίποτα περισσότερο.
 
  • Like
Αντιδράσεις: qazdas και fairplay
. Είναι κρίμα άτομα που μόνο διαξιφισμούς και διαπληκτισμούς προσφέρουν στη κοινότητα να μας προκαλούν και να τους υπομένουμε. Εννοείται πως εγώ μία απλη παρατηρησούλα κάνω και τίποτα περισσότερο.

είνα πολύ ενδιαφέρον πως το να ζητάς από κάποιους να αποδείξουν τα όσα ισχυρίζονται
μεταφράζετε σαν πρόκληση διαξιφισμών από κάποιους
 
Από τη στιγμή που μία εταιρία καθιστά σαφές πως έχει το δικαίωμα παύσης cash out χωρίς πρότερη ενημέρωση εσύ θα πρέπει να μας εξηγήσεις τους λόγους ύπαρξης του πολλώ μάλλον δε από τη στιγμή που δήλωσες ότι δεν έχει τεθεί κανένα παράπονο όταν ήδη ένας χρήστης το έχει ήδη εκφράσει. Το μόνο που κάνεις λοιπόν είναι να εκνευρίζεις και τίποτα περισσότερο
 
όποιος έχει μάτια βλέπει πως διαστρεβλώνεις αυτό που είπα και αλλάζεις θέμα
εγώ έγραψα ότι κανένας και ποτέ δεν είχε θέμα με το κας ουτ,

κι εσύ αλλάζεις το θέμα σε γενικά και αόριστα παράπονα για μια συγκεκριμένη στοιχηματική εταιρεία.

απλά θέλεις να δημιουργήσεις εντυπώσεις,να αλλάξεις θέμα και επί της ουσία τίποτα
όχι φίλε μου κάνεις λάθος! εγώ έκανα ένα statement ότι ο στοιχημαν μου έχει κλείσει τη λειτουργία του cash out, αποδεδειγμένα!
Εσύ προσπάθησες να ρίξεις το φταίξιμο σε μένα και ακόμα δεν μας έχεις απαντήσει πως μπορεί κάποιος να κάνει κατάχρηση όπως "ρώτησες".
 
Αν γραφτεί κάτι αρνητικό για τον stoiximan, θα πεταχτούν οι γνωστοί δικηγόροι του (blizard, παιχταράς, bilias) για να τον υπερασπιστούν. Αν γραφτεί κάτι αρνητικό για κάποια άλλη εταιρεία, δεν εμφανίζεται κανένας δικηγόρος...

Τυχαίο; Δεν νομίζω!
 
  • Like
  • Haha
Αντιδράσεις: magon, παιχταράς και qazdas
δε ξαφνιάζομαι
όποτε ζήτησα από άτομα να μου αποδείξουν τους ισχυρισμούς τους
και δεν μπορούσαν είχα τις ίδιες αντιδράσεις
 
δε ξαφνιάζομαι
όποτε ζήτησα από άτομα να μου αποδείξουν τους ισχυρισμούς τους
και δεν μπορούσαν είχα τις ίδιες αντιδράσεις

Δεν ειναι υποχρεωμενος ο άλλος να σου αποδειξει κατι που προβλεπεται απο τη στοιχηματική οτι μπορει να το πράξει και δη οταν χρηστες επιβεβαιώνουν πως συμβαίνει. Απο την άλλη εσυ που το παιζεις χασοδικης της χ στοιχηματικής πρέπει να μας πεισεις με ατρανταχτο επιχειρημα ότι κάτι τέτοιο δεν έχει συμβεί μέχρι σήμερα κατι το οποιο δεν μπορεις να αποδειξεις διότι ήδη κάποιος επιβεβαιώνει την εφαρμογή του άρθρου 15.16
 
Δεν ειναι υποχρεωμενος ο άλλος να σου αποδειξει
. Απο την άλλη εσυ που το παιζεις χασοδικης της χ στοιχηματικής πρέπει να μας πεισεις με ατρανταχτο επιχειρημα ότι κάτι τέτοιο δεν έχει συμβεί

ok
 
δε ξαφνιάζομαι
όποτε ζήτησα από άτομα να μου αποδείξουν τους ισχυρισμούς τους
και δεν μπορούσαν είχα τις ίδιες αντιδράσεις

Ούτε εγώ ξαφνιάζομαι από την στάση σου. Ακόμα περιμένω να μου αποδείξεις τον παρακάτω ισχυρισμό σου.

δεν υποστήριξα τίποτα,απλά σε ρώτησα
το τι θα κάνεις είναι δικό σου θέμα,εγώ από τη μεριά μου αυτό που ξέρω είναι ότι ποτέ και κανένας δεν είχε θέμα με το κας αουτ
 
δε ξαφνιάζομαι
όποτε ζήτησα από άτομα να μου αποδείξουν τους ισχυρισμούς τους
και δεν μπορούσαν είχα τις ίδιες αντιδράσεις
εγώ για κακή σου τύχη με ένα απλό screenshot μπορώ να αποδείξω τους ισχυρισμούς μου, από την άλλη εσύ μιλάς στον αέρα με ανησυχητική σιγουριά και καρφώνεσαι
 
Oλοι χρησιμοποιουν το cashout μέχρι η εταιρία να δει μακροπροθεσμα οτι η χρήση cashout φέρνει κέρδη στον πελάτη που δεν θα είχε αν δεν το δούλευε. Όλοι έχουν delay στο livebet άλλα αν τους δαγκώνεις θα σου βάλουν 15 sec delay. Όλοι έχουν δικαίωμα στα mission άλλα αν παίζουν μόνο τα mission και υπολογίσουν ότι τα κέρδη που έχεις είναι από ποσοστό των Fullbet θα σου κόψουν τα mission σαν καταχραστή μήπως και γυρίσεις αρνητικός. Έχεις κέρδη και με τα προγράμματα τους βλέπουν οτι θα του τα φας γερά θα φας Limit κάποια στιγμή. Προχθές Ιταλία - Βουλγαρία πρώτο set 17-21 και από 9 η Ιταλία πάει 11 ανοίγω oddsportal γιατί δεν πίστευα στα μάτια και είχε 1,65! γυρίζω stoiximan πάει 13,5 για δεύτερα πέφτει 9, φραγή και μετά μόλις τελείωσε το ντουζ ο trader από κανένα πεντάλεπτο ανοίγει την Ιταλία στο 1,65 ενώ έχει χάσει και το set. Φυσικά δεν το πήρα γιατί ήξερα τι θα έπαιρνα μετά!
 
  • Like
Αντιδράσεις: qazdas, FunBet και betover
Προχθές Ιταλία - Βουλγαρία πρώτο set 17-21 και από 9 η Ιταλία πάει 11 ανοίγω oddsportal γιατί δεν πίστευα στα μάτια και είχε 1,65! γυρίζω stoiximan πάει 13,5 για δεύτερα πέφτει 9, φραγή και μετά μόλις τελείωσε το ντουζ ο trader από κανένα πεντάλεπτο ανοίγει την Ιταλία στο 1,65 ενώ έχει χάσει και το set. Φυσικά δεν το πήρα γιατί ήξερα τι θα έπαιρνα μετά!

δε σε καταλαβαίνω
σε πολλούς αγώνες γίνονται ανατροπές στα σετ
δε σημαίνει κάτι αυτό
 
δε σε καταλαβαίνω
σε πολλούς αγώνες γίνονται ανατροπές στα σετ
δε σημαίνει κάτι αυτό

Κάτσε να σου το κάνω πενηνταράκια που λένε. Όταν οι άλλοι το έχουν 1.65 ο στοιχιμαν στο έχει 7 μετά 9 μετά 13 δηλαδή ο trader κοιμάται και εσύ λες με το έξυπνο μυαλό σου "Πω πω μ@λάκα μοιράζουν λεφτά αυτοί βουρ στα ευρώ" ξέρεις ποιο είναι το αποτέλεσμα στο τέλος? Παίρνεις τα π@π@ρια τους δεν σε πληρώνουν δηλαδή επειδή έγινε λάθος η εταιρία δεν σε πληρώνει επικαλείται και κανονισμό. Εσύ κλαίγεσαι μα και μου αλλά μάταια. Και επειδή παρα είσαι έξυπνος για να μη σου πει "Άντε μου στο διάολο να πας να πουλήσεις αλλού την εξυπνάδα σου και να κυνηγήσεις τέτοια" σου βάζει ένα όριο σου λέει ευγενικά δεν σε θέλουμε

Θα πεις καλά κάνει όχι δεν κάνει διότι για πάνε εσύ έξω στον πραγματικό κόσμο από ένα μαγαζί και αγόρασε ένα παντελόνι όπου κάνει κανονικά 60 ευρώ αλλά επειδή έβαλαν λάθος ετικέτα στο χρέωσαν 30 ευρώ. Θα πεις "κύριε κάνατε λάθος?" όχι θα πει ο υπάλληλος "έγινε λάθος κάνει 60" ευρώ και θα το δεχτείς εσύ? όχι ή θα το αφήσεις ή θα την πληρώσει ο υπάλληλος και θα το πάρεις 30 ευρώ
 
  • Like
Αντιδράσεις: venoss, GATHS και qazdas
Πολλά κάνεις ότι δεν καταλαβαίνεις.
και το περίεργο ξέρεις ποιο είναι? Να πω είναι 21 χρονών παιδάκι που ξεκινάει τώρα το διαδικτυακό στοίχημα να πάει στο διάολο λες βαρέθηκε να παίζει με την χούφτα του μπήκε στον κόσμο του διαδικτύου πρώτη φορά μίλησε με 1-2 φιλαράκια του, του είπαν πως αυτά που λέμε είναι ασυναρτησίες και πιστεύει αυτά να πάει στο διάολο.

Αλλά ρε συ 40άρης, τόσο αθώος και δεν ξέρω δεν καταλαβαίνω? Πολύ χλωμό Αλλά από την άλλη αν έχει μπει τώρα στον κόσμο του τζόγου που δεν δίνω πιθανότητα πόσα φόρουμ υπάρχουν σαν το infobeto στην Ελλάδα (να παινέψουμε και λίγο το σπίτι μας) που δίνει φωνή στον κόσμο να πει τα παράπονα του (εντάξει μέχρι ένα σημείο μην το ξεφτιλίσουμε κιόλας), καλά για εξωτερικό δεν συζητώ μια αναζήτηση στην google φτάνει να δει κανείς τα παράπονα εκεί που είναι πολλά περισσότερα.

Τέλος υπάρχει και η περίπτωση να είναι ο κλασσικός τύπος που πάει στο πρακτορείο κάθεται επί ώρες ακούει άλλα νταλον που η επαφή του με τον διαδικτυακό τζόγο δεν υπήρχε και δεν είχε επαφή ποτέ με τέτοιου είδους φόρουμ και ξεκίνησε τώρα είναι λες και ανακάλυψε την σελήνη.

Αν εγώ πάω στο κέντρο της Ξάνθης στο πρακτορείο ας πούμε και τους πως για όρια, για cash out πως ο οπαπ σου εξαφανίζει ποσά από λογαριασμούς τα οποία αποδεικνύονται εδώ υπάρχουν γραπτά σίγουρα δεν θα με πιστέψουν από τον 18 χρονο έως και τον 70 χρονο και ο παραπάνω ανήκει σε μια από αυτές τις κατηγορίες, εκτός και αν οι εταιρίες τον πλήρωσαν για να μας σπάσει τα νεύρα άλλες εξηγήσεις δεν βρίσκω
 
  • Like
Αντιδράσεις: venoss και qazdas
όταν για λόγους φορολογίας έφυγε η bet fair τωρα δυστυχώς έμειναν τα σαπάκια
 
και το περίεργο ξέρεις ποιο είναι? Να πω είναι 21 χρονών παιδάκι που ξεκινάει τώρα το διαδικτυακό στοίχημα να πάει στο διάολο λες βαρέθηκε να παίζει με την χούφτα του μπήκε στον κόσμο του διαδικτύου πρώτη φορά μίλησε με 1-2 φιλαράκια του, του είπαν πως αυτά που λέμε είναι ασυναρτησίες και πιστεύει αυτά να πάει στο διάολο.

Αλλά ρε συ 40άρης, τόσο αθώος και δεν ξέρω δεν καταλαβαίνω? Πολύ χλωμό Αλλά από την άλλη αν έχει μπει τώρα στον κόσμο του τζόγου που δεν δίνω πιθανότητα πόσα φόρουμ υπάρχουν σαν το infobeto στην Ελλάδα (να παινέψουμε και λίγο το σπίτι μας) που δίνει φωνή στον κόσμο να πει τα παράπονα του (εντάξει μέχρι ένα σημείο μην το ξεφτιλίσουμε κιόλας), καλά για εξωτερικό δεν συζητώ μια αναζήτηση στην google φτάνει να δει κανείς τα παράπονα εκεί που είναι πολλά περισσότερα.

Τέλος υπάρχει και η περίπτωση να είναι ο κλασσικός τύπος που πάει στο πρακτορείο κάθεται επί ώρες ακούει άλλα νταλον που η επαφή του με τον διαδικτυακό τζόγο δεν υπήρχε και δεν είχε επαφή ποτέ με τέτοιου είδους φόρουμ και ξεκίνησε τώρα είναι λες και ανακάλυψε την σελήνη.

Αν εγώ πάω στο κέντρο της Ξάνθης στο πρακτορείο ας πούμε και τους πως για όρια, για cash out πως ο οπαπ σου εξαφανίζει ποσά από λογαριασμούς τα οποία αποδεικνύονται εδώ υπάρχουν γραπτά σίγουρα δεν θα με πιστέψουν από τον 18 χρονο έως και τον 70 χρονο και ο παραπάνω ανήκει σε μια από αυτές τις κατηγορίες, εκτός και αν οι εταιρίες τον πλήρωσαν για να μας σπάσει τα νεύρα άλλες εξηγήσεις δεν βρίσκω

Δεν το προσέχετε το σπίτι σας όμως. Εγώ θα τους είχα μπανάρει όλους αυτούς και τουλάχιστον στοιχηματικές προτάσεις και συστήματα δεν θα τα είχα δημόσια παρά μόνο για μέλη και κατόπιν έγκρισης εφόσον προσφέρουν στη κοινότητα όχι με φανφάρες του στυλ να σας πω ένα σύστημα στη θεωρία αλλά όχι στη πράξη, αλλά με προτάσεις είτε στοιχηματικές , είτε σε θέματα διαχείρισης κάβας.
Όταν επιτρέπεις σαν διαχεριστής και μην το παίρνεις προσωπικά τέτοιους τύπους να προκαλούν κάποιο μέλος πχ εγώ θα εκνευριστώ και θα ρον βρίσω διότι θεωρώ αφενός ως δεδομένο πως είμαι σε σοβαρό φόρουμ που οι ανοησίες δεν χωράνε εδώ μέσα αφετέρου διαβάζει κόσμος που δεν γνωρίζει νομίζει πως τα πράγματα είναι όπως τα έχει γράψει ένας φαφλατάς και διαπιστώνει με πολύ άσχημο τρόπο δηλαδή μάτωμα τσέπης ότι δεν είναι καθόλου έτσι. Δεν θέλω να παρεξηγηθείτε σαν συντονιστές και ιδιοκτήτες την άποψη μου λέω για να ανεβεί και άλλα επίπεδα το φόρουμ πιο πάνω.
 
  • Like
  • Haha
Αντιδράσεις: venoss και παιχταράς
Το άρθρο κλειδώνει γιατί δεν προσφέρει τίποτα...
Ότι είχατε να πείτε τα είπατε και τελειώνει η κουβέντα αυτή καθώς αντί να μιλάμε για τον τιτλο του θέματος εκτροχιάστηκε σε άλλη κατεύθυνση που δεν έχει να προσφέρει τίποτα στην κοινότητα!

Balataon δίκιο έχεις αλλά μερικές φορές αφήνουμε να δούμε που μπορεί να πάει ένα θέμα ή που μπορεί να καταλήξει μετά από μια πιο έντονη διαφωνία. Κι αυτά κάτι προσφέρουν... ακόμα και το να μην βγει άκρη...είναι ένα αποτέλεσμα. Συμπεράσματα πάντα βγαίνουν πάντως...

Λοιπόν, παρακαλώ να μην ανοιχτεί παρόμοιο θέμα... θα το σβήσω επιτόπου χωρίς περαιτέρω εξηγήσεις.
 
  • Like
Αντιδράσεις: chri213 και qazdas
Κατάσταση
Δεν είναι ανοιχτό για περαιτέρω απαντήσεις.

Προγνωστικά

    • Δεν υπάρχουν ποδοσφαιρικές αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
  • 20:00
    Novasports Start
    • Ζάλγκιρις Κάουνας - Αρμάνι Μιλάνο
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Μπάγερν Μονάχου - Μπαρτσελόνα
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Μπασκόνια - Αναντολού Εφές
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Παρτίζαν - Ολυμπιακός
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Βιλερμπάν - Μονακό
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Ατλάντα Χοκς - Μπόστον Σέλτικς
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Νιου Ορλίνς Πέλικανς - Μιλγουόκι Μπακς
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Είδες ριπλέι?
  • Ertzan Ertzan:
    ναι
  • PANATHA PANATHA:
    Η Φενέρμπαχτσε επιθυμούσε να πάρει αναβολή το ντέρμπι της 7ης Απριλίου με την Γαλατάσαραϊ για το τουρκικό Super Cup ελέω... Ολυμπιακού, όμως το συγκεκριμένο αίτημά της δεν έγινε αποδεκτό από την ποδοσφαιρική ομοσπονδία της χώρας.
  • PANATHA PANATHA:
    Η ποδοσφαιρική ομοσπονδία της Τουρκίας (TFF) ενημερώσε και τους δύο συλλόγους πως
    αυτό έχει να κάνει με το ότι δεν υπάρχει εναλλακτική ημερομηνία λόγω του φορτωμένου αγωνιστικού προγράμματος των ομάδων.
  • Ertzan Ertzan:
    Θα το έγραφα το πρωί αλλά από το κινητό δεν ήρθε. Οι αλλόθρησκοι όπως ήταν φυσιολογικό είπαν πως δεν θα δεχτούν την αναβολή του αγώνα. Οι δικοί μας έκαναν αίτηση για αναβολή και απότι διάβασα έλεγαν να γίνει ο αγώνας με την λήξη του πρωταθλήματος όμως η Ομοσπονδία που έχει χεστεί πάνω της και ακόμα να βγάλει την απόφαση για τις "τιμωρίες" δεν το έκανε αποδεκτό.
  • Ertzan Ertzan:
    Η Fenerbahce είναι η ομάδα που μάζεψε τους περισσότερους πόντους στην Ευρώπη αλλά δεν το βλέπουν έτσι δεν πειράζει όμως είναι μεγάλος ο θεός
  • PANATHA PANATHA:
    Δειχνει ο ΑΝΤ1 F1 την Κυριακή το πρωι??
  • Ertzan Ertzan:
    Νομίζω μόνο το plus θα το έχει
  • PANATHA PANATHA:
    ρε τα λαμογια....
  • Ertzan Ertzan:
    είχε προσφορά μέσω της ΔΕΗ για 9 μήνες δωρεάν πριν 1 μήνα
  • PANATHA PANATHA:
    ναι το ξερω....
  • PANATHA PANATHA:
    κ μαγνητοσκόπηση το δείχνει ο Αντ1 το ελεύθερο κανάλι στης 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Αγγλία - Βραζιλία 0-0 στο 36......Over 0,5 στο πρωτο μερος
  • PANATHA PANATHA:
    Απόδοσ
    η @31.0
  • M Forum Bot:
    Ο χρήστης MrChow ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Maurice Moss Tips" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Ertzan Ertzan:
    συνεχίζει η προσφορά της ΔΕΗ για Αντέννα plus νομίζω μέχρι 14 Απριλίου
  • Ertzan Ertzan:
    Λίγες μέρες πριν την συνέλευση της Fenerbahce βγήκε στην φόρα η συνάντηση που είχε ο Hugh Dallas με τους διαιτητές και οι συνομιλίες για τον αγώνα Galatasara-Antalyaspor όπου εκεί ο διαιτητής του VAR παραδέχεται πως έκανε λάθος στο πέναλτι που πήρε ο παίκτης της Γαλατσαραϊ όπου στην ουσία το είπε πως "βούτηξε" ο παίκτης στην μικρή επαφή που είχε που δεν ήταν για πέναλτι. Γι'αυτήν την φάση είχε μιλήσει και ο Πρόεδρος μας όπου είπε αυτά που συμβαίνουν και η Ομοσπονδία τον έβγαλε ψεύτη, ωραία πράγματα
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης std157489 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Φοιτητική Έρευνα για το Λιανικό Εμπόριο" στο Καφενείο.
  • PANATHA PANATHA:
    Μονο ο Τζαβελας θα μπορουσε να φαει κοκκινη καρτα χωρις να παιζει....πραγματικα ειναι ηλιθιο το παιδι...
  • Ertzan Ertzan:
    το είχε παίξει στοίχημα γι'αυτό :p
  • PANATHA PANATHA:
    Πραγματικα απορω....αφου σε καθε ματς ειναι με νευρα γιατι δεν το κοβει το ρημαδι και να ξεκινησει το ψαρεμα....
  • PANATHA PANATHA:
    Σε λιγο θα το καρφωσει ο Φωτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Δεν γινονται αυτα....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
    Ertzan Forum Bot: Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)"...