Championsbet - Διευθετήσεις στοιχημάτων

probet

New Member
8 Μαι 2019
16
2
3
34
Καλησπερα παιδια εχω τρελο προβλημα με τη championsbet., παροτι ασχολουμαι χρονια με το αθλημα δεν ειχα πολυπαιξει σε αυτην.
Η συγκεκριμενη εταιρια το βραδυ κυριως δε διευθετει τα στοιχηματα και περιμενεις την επομενη ημερα για να πιστωθουν τα χρηματα.
Πριν λιγες μερες ξεκινησε το πρωτο θεμα με στοιχημα το οποιο ενω ηταν κερδισμενο μου το βγαζει χαμενο και μετα απο επικοινωνια μου το διευθετησαν σωστα και ζητησαν συγνωμη, ευτυχως ειχα σημειωσει ποσο επρεπε να ειναι το χρηματικο μου υπολοιπο και βρηκα οτι ελειπε το εν λογω στοιχημα αλλιως θα ειχα χασει τα χρηματα.
Απο ξεκινησα να καταλαβαινω οτι κατι δε παει καλα με τη championsbet και αρχισα να σημειωνω περισσοτερο τα μη δειυθετημενα στοιχηματα.
Και ερχομαστε στο σημερα, ειχα παιξει πολλα στοιχηματα το βραδυ και κερδισα αρκετα καιι ενω με τη διεθυετηση των στοιχηματων θα επρεπε να εχω 4891 ευρω + ενα στοιχημα το οποιο το εβγαλαν ακυρο και τους εστειλα μηνυμα το οποιο ηταν +300 ευρω περιπου, κοιταω σημερα και βλεπω 3771 ευρω και τουλαχιστον 4 κερδισμενα στοιχηματα να ειναι ακυρωμενα.
Ολα τα στοιχηματα ηταν σε σωστες αποδοσεις και ηταν πεντακαθαρα. Επισης πρεπει να μου εχουν αλλαξει καποιες αποδοσεις προς τα κατω ή να μην δειχνουν καποιο στοιχημα γιατι παλι λειπουν ακομα 440 ευρω αν υπολογισω τα ακυρωμενα, ειχα σημειωσει ενα στοιχημα με κερδος 625 ευρω αλλα δε το βρισκω πουθενα. Μιλαμε για τρελο μπλεξιμο.
Τοσα χρονια πρωτη φορα βλεπω κατι τετοιο. Εχω συνομιλησει μαζι τους και περιμενω απαντηση. Τους εχω πει οτι θα κανω παντου καταγγελια αν δε πιστωθουν τα κερδη μου. Απορω πως η συγκεκριμενη εταιρια εχει αδεια στην Ελλαδα.
Παρακαλω το forum αν μπορει να βοηθησει.
 
Τι εννοείς με το Πώς Έχει άδεια Στην Ελλάδα Λες και έχει το καλύτερο σύστημα αξιολόγησης εταιρειών η ΕΕΕΠ.


Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Συμφωνώ μαζί σου σχετικά με την αδιαφορία της ΕΕΕΠ για σωστή αξιολόγηση εταιρειών ώστε να είμαστε σίγουροι 100% όταν παίζουμε.
Ομως ακόμα και στο forum δεν είχα διαβάσει ότι κάνει τέτοια η chanpionsbet και την εμπιστεύτηκα.
Ειχα διαβάσει ότι έχει ενα θέμα με το cash out αλλά μέχρι εκεί . Τώρα να ακυρώνει κερδισμένα στοιχήματα και να αλλάζει αποδόσεις χωρίς κανένα λόγο είναι απαράδεκτο.
Σημείωση ότι και τα 4 ακυρωμενα στοιχήματα είναι κερδισμένα. Τυχαίο ;
Το μόνο που με ενδιαφέρει είναι να πάρω τα κέρδη μου κανονικά και τέλος δε ξαναπαίζω εκεί.
 
Κοίταξα παλι τα στοιχήματα για να βγάλω άκρη με το υπόλοιπο του λογαριασμού μου και διαπίστωσα ότι μου έχουν αλλάξει αποδόσεις σε 2 στοιχήματα προς τα κάτω με αποτέλεσμα να μου έχουν πάρει ακόμα 440 ευρώ, τραγικά πράγματα...
Επίσης δεν έχει δώσει κάποια απάντηση η chanpionsbet για τα ακυρωμενα δελτία, ενώ τη πρώτη φορά που είχα θέμα ήρθε eMail μέσα σε 2-3 ώρες. Θα δοκιμάσω να δω αν λειτουργούν τα τηλέφωνα τους.
Εκτός από mga και ΕΕΕΠ υπάρχει κάπου αλλού να κάνω καταγγελία ;
 
Έχει γράψει άλλο άτομο ότι του είχαν φάει 3κ σε ματς π είχε παίξει 15 μέρες με 125 απόδοση κ ήταν γ 6 ... το είχαν ανοιχτό μέχρι κ την μέρα του αγώνα κ όταν κέρδισε τον έκαναν void... εμένα μ το είχαν κανει σε τουρκικό μπάσκετ είχε 3.5 σε όλες τις στοιχιματικες έφτασε 1.3 ακόμα δν ξέρω το λόγο αλλά παντού τόσο είχε πρώτη κατηγορία ήταν κ το έκαναν void
 
Να φανταστώ ήταν μικρό το ποσό και δεν σκέφτηκες για καταγγελία ;
Εμένα όλα τα ακυρωμενα στοιχήματα ήταν live και δεν παίζει σενάριο για λάθος αποδόσεις, ήταν 100% σωστές. Ούτε να έχει μπει γκολ ήδη ή κάτι περίεργο. Ήταν όλα καθαρά .
 
Να φανταστώ ήταν μικρό το ποσό και δεν σκέφτηκες για καταγγελία ;
Εμένα όλα τα ακυρωμενα στοιχήματα ήταν live και δεν παίζει σενάριο για λάθος αποδόσεις, ήταν 100% σωστές. Ούτε να έχει μπει γκολ ήδη ή κάτι περίεργο. Ήταν όλα καθαρά .
200 ευρώ είχα ρίξει αλλά το έκαναν void λίγο πριν αρχίσει το ματς κ δν ασχολήθηκα ποτέ σάμπως πρόκειται να βγάλεις ακρη
 
Λάθος σου κατά τη γνωμη μου όταν υπάρχουν από πισω mga και ΕΕΕΠ ίσως έπαιρνες τα χρήματα. Παλαιότερα είχα ένα παρόμοιο θέμα με τη bet365 αλλά μόλις τους είπα για καταγγελία πιστωσαν κανονικά τα χρήματα .
Πριν από λίγο μίλησα με τη chanpionsbet αλλά ήταν μια απλή υπαλλήλος από ότι κατάλαβα στο τηλέφωνο. Της τα είπα μαζεμένα και σίγουρα κατάλαβε ότι δεν αστειεύομαι, τώρα τι θα γίνει εξαρτάται από το αρμόδιο τμήμα . Εγώ πάντως θα το πάω μέχρι τέλους γιατί ξέρω ότι έχω δίκιο.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Λάθος σου κατά τη γνωμη μου όταν υπάρχουν από mga και ΕΕΕΠ ίσως έπαιρνες τα χρήματα. Παλαιότερα είχα ένα παρόμοιο θέμα με τη bet365 αλλά μόλις τους είπα για καταγγελία πιστωσαν κανονικά τα χρήματα .
Πριν από λίγο μίλησα με τη chanpionsbet αλλά ήταν μια απλή υπαλλήλος από ότι κατάλαβα στο τηλέφωνο. Της τα είπα μαζεμένα και σίγουρα κατάλαβε ότι δεν αστειεύομαι, τώρα τι θα γίνει εξαρτάται από το αρμόδιο τμήμα . Εγώ πάντως θα το πάει μέχρι τέλους γιατί ξέρω ότι έχω δίκιο.
Μμακάρι φίλε να δικαιωθεις και να μας γράψεις και εδώ τι έγινε τελικά μπας και ακολουθήσουν κιαλοι το παράδειγμα σου
 
  • Like
Αντιδράσεις: probet
Μου έστειλαν eMail ότι είχαν μπει ήδη τα γκολ . Μεγάλο ψέμα. Έβλεπα live τα παιχνίδια στη bet365 όλα τα γκολ μπήκαν πιο μετά από τη τοποθέτηση.
Δεν υπάρχει αυτό που ζω. Πήρα παλι τηλέφωνο και η κοπέλα δε μπορεί να κάνει κάτι και μου είπε να απαντήσω στο email τους.
Δεν γίνεται η interwetten και η betshop που μοιράζονται τις ίδια πλατφόρμα αποδόσεων να διευθετούν κανονικά και αυτοί να λένε ότι είχε μπει γκολ. Υπάρχει ώρα τοποθέτησης στοιχήματος και υπάρχει ώρα και στο βίντεο . Είναι δυνατόν να με κοροϊδεύουν έτσι ;
Θα τους κάνω καταγγελία παντού mga ΕΕΕΠ σε δικηγόρο όπου μπορω .
Όποιος μπορεί να βοηθήσει παρακαλώ είναι σχεδόν 1500 ευρω.
 
Η απάντηση τους.
 

Συνημμένα

  • Screenshot_2020-05-14-15-16-00-959_com.microsoft.office.outlook.jpg
    Screenshot_2020-05-14-15-16-00-959_com.microsoft.office.outlook.jpg
    526.6 KB · Προβολές : 276
Η δική μου απάντηση
 

Συνημμένα

  • IMG_20200514_153758.jpg
    IMG_20200514_153758.jpg
    412.6 KB · Προβολές : 377
2ο email γιατί με έχουν νευριάσει.
 

Συνημμένα

  • IMG_20200514_153818.jpg
    IMG_20200514_153818.jpg
    343.5 KB · Προβολές : 387
Εντωμεταξυ τα παιχνίδια στην chanpionsbet κλείνουν την ίδια ώρα με betshop και interwetten και δεν υπάρχει περίπτωση να είχε ήδη διαμορφωθεί το αποτέλεσμα. Τα έβλεπα εκείνη την ώρα .
 
Ξέρει κανείς από ποια εταιρεία παίρνει τις αποδόσεις η championsbet ;
 
Προς τον admin ο οποίος άλλαξε το championsbet κλέφτες σε championsbet διευθετήσεις στοιχημάτων , ελπίζω να παίρνει καλά χρήματα απο τις διαφημίσεις της championsbet αλλιώς δε βγάζει νόημα η κίνηση του.
Πώς αλλιώς να χαρακτηρίσεις μια εταιρεία η οποία σε κλέβει κατάμουτρα ;
Αν είχε γίνει το ίδιο σε εσένα τι θα έλεγες ;
Τα ίδια στοιχήματα φίλε μου παίχτηκαν κανονικά την ίδια ώρα στην interwetten και διευθετήθηκαν σωστά .
Δεν υπήρξε κανένα λάθος τίποτα !
 
  • Like
Αντιδράσεις: kerkireos
Προς τον admin ο οποίος άλλαξε το championsbet κλέφτες σε championsbet διευθετήσεις στοιχημάτων , ελπίζω να παίρνει καλά χρήματα απο τις διαφημίσεις της championsbet αλλιώς δε βγάζει νόημα η κίνηση του.
Πώς αλλιώς να χαρακτηρίσεις μια εταιρεία η οποία σε κλέβει κατάμουτρα ;
Αν είχε γίνει το ίδιο σε εσένα τι θα έλεγες ;
Τα ίδια στοιχήματα φίλε μου παίχτηκαν κανονικά την ίδια ώρα στην interwetten και διευθετήθηκαν σωστά .
Δεν υπήρξε κανένα λάθος τίποτα !

Σου απαντώ εγώ που σου διόρθωσα τους χαρακτηρισμούς που απαγορεύονται στο forum!

1. Μπήκες στο forum και δεν διάβασες τους όρους εγγραφής και όρους χρήσης (είναι φανερό από τους απαγορευμένους χαρακτηρισμούς)
2. Έγραψες στο συγκεκριμένο subforum χωρίς επίσης να διαβάσεις του κανόνες για το πως ...εκφραζόμαστε! (Φαίνεται από το λεξιλόγιο που χρησιμοποιείς ενώ γράφουμε ότι απαγορεύονται)
3. Μπήκες μόνο και μόνο για να εκμεταλλευτείς την δημοτικότητα του infobeto forum για να εκβιάσεις την εταιρεία (Μόνος σου το είπες)
4. Παρά το ότι βλέπεις ότι αντί να σβήσω ΟΛΟ το τοπικ μιας και αυτό λένε οι κανόνες, σου αλλάζω τους χαρακτηρισμούς για να μπορέσεις να πεις ελεύθερα αυτό που θες και να μας ενημερώσεις για το πρόβλημά σου και για την εξέλιξη του, εσύ συνεχίζεις και εκμεταλλεύεσαι την υπομονή μας και συνεχίζεις στο ίδιο απαγορευμένο τροπάριο.
5. Οχι μόνο συνεχίζεις... αλλά έρχεσαι κιόλας σήμερα να μας πεις με περισπούδαστο ύφος ότι καλύπτουμε την championsbet και ελπίζεις να παίρνουμε καλά λεφτά από τις διαφημίσεις της στο infobeto. Φυσικά δεν έριξες καν μια ματιά να δεις αν την διαφημίζουμε. Θα διαπίστωνες ότι ΔΕΝ την διαφημίζουμε. Επίσης αν μας παρακολουθούσες ως πραγματικό μέλος της στοιχηματικής μας κοινότητας, θα ήξερες ότι δεν την έχουμε διαφημίσει εδώ και χρόνια... και δεν έχουμε καθόλου σχέσεις μαζί τους.
6. Αφού λοιπόν δεν μπορείς να καταλάβεις τι προσφέρει το Infobeto στους παίκτες, δυστυχώς σε συμβούλεψαν λάθος και σε χαιρετώ να πας να βρεις άλλο site φιλικό ως προς τα θέλω σου και να σου επιτρέπει να βρίζεις ελεύθερα.

Επίσης θα ήθελα να μου διευκρινίσει ο @kerkireos το like που έκανε πιο πάνω... σε τι ακριβώς συμφωνεί και γουστάρει;
 
  • Like
Αντιδράσεις: herrera, giannisthegreek και Ertzan
Σου απαντώ εγώ που σου διόρθωσα τους χαρακτηρισμούς που απαγορεύονται στο forum!

1. Μπήκες στο forum και δεν διάβασες τους όρους εγγραφής και όρους χρήσης (είναι φανερό από τους απαγορευμένους χαρακτηρισμούς)
2. Έγραψες στο συγκεκριμένο subforum χωρίς επίσης να διαβάσεις του κανόνες για το πως ...εκφραζόμαστε! (Φαίνεται από το λεξιλόγιο που χρησιμοποιείς ενώ γράφουμε ότι απαγορεύονται)
3. Μπήκες μόνο και μόνο για να εκμεταλλευτείς την δημοτικότητα του infobeto forum για να εκβιάσεις την εταιρεία (Μόνος σου το είπες)
4. Παρά το ότι βλέπεις ότι αντί να σβήσω ΟΛΟ το τοπικ μιας και αυτό λένε οι κανόνες, σου αλλάζω τους χαρακτηρισμούς για να μπορέσεις να πεις ελεύθερα αυτό που θες και να μας ενημερώσεις για το πρόβλημά σου και για την εξέλιξη του, εσύ συνεχίζεις και εκμεταλλεύεσαι την υπομονή μας και συνεχίζεις στο ίδιο απαγορευμένο τροπάριο.
5. Οχι μόνο συνεχίζεις... αλλά έρχεσαι κιόλας σήμερα να μας πεις με περισπούδαστο ύφος ότι καλύπτουμε την championsbet και ελπίζεις να παίρνουμε καλά λεφτά από τις διαφημίσεις της στο infobeto. Φυσικά δεν έριξες καν μια ματιά να δεις αν την διαφημίζουμε. Θα διαπίστωνες ότι ΔΕΝ την διαφημίζουμε. Επίσης αν μας παρακολουθούσες ως πραγματικό μέλος της στοιχηματικής μας κοινότητας, θα ήξερες ότι δεν την έχουμε διαφημίσει εδώ και χρόνια... και δεν έχουμε καθόλου σχέσεις μαζί τους.
6. Αφού λοιπόν δεν μπορείς να καταλάβεις τι προσφέρει το Infobeto στους παίκτες, δυστυχώς σε συμβούλεψαν λάθος και σε χαιρετώ να πας να βρεις άλλο site φιλικό ως προς τα θέλω σου και να σου επιτρέπει να βρίζεις ελεύθερα.

Επίσης θα ήθελα να μου διευκρινίσει ο @kerkireos το like που έκανε πιο πάνω... σε τι ακριβώς συμφωνεί και γουστάρει;
Απο ποτέ είναι βρισιά το κλέφτες?
Εγώ λέω πως ΟΛΟΙ όσοι έχουν εταιρείες είναι μαφιόζοι, παράνομοι, και κλέφτες.
Και ασφαλώς όσοι τους διαφημίζουν και τους καλύπτουν είναι πλυστρες απατεώνων.
Μπλόκαρε με και εμένα.
Άντε γεια.
 
Απο ποτέ είναι βρισιά το κλέφτες?
Εγώ λέω πως ΟΛΟΙ όσοι έχουν εταιρείες είναι μαφιόζοι, παράνομοι, και κλέφτες.
Και ασφαλώς όσοι τους διαφημίζουν και τους καλύπτουν είναι πλυστρες απατεώνων.
Μπλόκαρε με και εμένα.
Άντε γεια.

Κανένα πρόβλημα!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Ertzan

Προγνωστικά

    • Δεν υπάρχουν ποδοσφαιρικές αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
  • 20:00
    Novasports Start
    • Ζάλγκιρις Κάουνας - Αρμάνι Μιλάνο
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Μπάγερν Μονάχου - Μπαρτσελόνα
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Μπασκόνια - Αναντολού Εφές
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Παρτίζαν - Ολυμπιακός
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Βιλερμπάν - Μονακό
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Ατλάντα Χοκς - Μπόστον Σέλτικς
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Νιου Ορλίνς Πέλικανς - Μιλγουόκι Μπακς
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Είδες ριπλέι?
  • Ertzan Ertzan:
    ναι
  • PANATHA PANATHA:
    Η Φενέρμπαχτσε επιθυμούσε να πάρει αναβολή το ντέρμπι της 7ης Απριλίου με την Γαλατάσαραϊ για το τουρκικό Super Cup ελέω... Ολυμπιακού, όμως το συγκεκριμένο αίτημά της δεν έγινε αποδεκτό από την ποδοσφαιρική ομοσπονδία της χώρας.
  • PANATHA PANATHA:
    Η ποδοσφαιρική ομοσπονδία της Τουρκίας (TFF) ενημερώσε και τους δύο συλλόγους πως
    αυτό έχει να κάνει με το ότι δεν υπάρχει εναλλακτική ημερομηνία λόγω του φορτωμένου αγωνιστικού προγράμματος των ομάδων.
  • Ertzan Ertzan:
    Θα το έγραφα το πρωί αλλά από το κινητό δεν ήρθε. Οι αλλόθρησκοι όπως ήταν φυσιολογικό είπαν πως δεν θα δεχτούν την αναβολή του αγώνα. Οι δικοί μας έκαναν αίτηση για αναβολή και απότι διάβασα έλεγαν να γίνει ο αγώνας με την λήξη του πρωταθλήματος όμως η Ομοσπονδία που έχει χεστεί πάνω της και ακόμα να βγάλει την απόφαση για τις "τιμωρίες" δεν το έκανε αποδεκτό.
  • Ertzan Ertzan:
    Η Fenerbahce είναι η ομάδα που μάζεψε τους περισσότερους πόντους στην Ευρώπη αλλά δεν το βλέπουν έτσι δεν πειράζει όμως είναι μεγάλος ο θεός
  • PANATHA PANATHA:
    Δειχνει ο ΑΝΤ1 F1 την Κυριακή το πρωι??
  • Ertzan Ertzan:
    Νομίζω μόνο το plus θα το έχει
  • PANATHA PANATHA:
    ρε τα λαμογια....
  • Ertzan Ertzan:
    είχε προσφορά μέσω της ΔΕΗ για 9 μήνες δωρεάν πριν 1 μήνα
  • PANATHA PANATHA:
    ναι το ξερω....
  • PANATHA PANATHA:
    κ μαγνητοσκόπηση το δείχνει ο Αντ1 το ελεύθερο κανάλι στης 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Αγγλία - Βραζιλία 0-0 στο 36......Over 0,5 στο πρωτο μερος
  • PANATHA PANATHA:
    Απόδοσ
    η @31.0
  • M Forum Bot:
    Ο χρήστης MrChow ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Maurice Moss Tips" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Ertzan Ertzan:
    συνεχίζει η προσφορά της ΔΕΗ για Αντέννα plus νομίζω μέχρι 14 Απριλίου
  • Ertzan Ertzan:
    Λίγες μέρες πριν την συνέλευση της Fenerbahce βγήκε στην φόρα η συνάντηση που είχε ο Hugh Dallas με τους διαιτητές και οι συνομιλίες για τον αγώνα Galatasara-Antalyaspor όπου εκεί ο διαιτητής του VAR παραδέχεται πως έκανε λάθος στο πέναλτι που πήρε ο παίκτης της Γαλατσαραϊ όπου στην ουσία το είπε πως "βούτηξε" ο παίκτης στην μικρή επαφή που είχε που δεν ήταν για πέναλτι. Γι'αυτήν την φάση είχε μιλήσει και ο Πρόεδρος μας όπου είπε αυτά που συμβαίνουν και η Ομοσπονδία τον έβγαλε ψεύτη, ωραία πράγματα
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης std157489 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Φοιτητική Έρευνα για το Λιανικό Εμπόριο" στο Καφενείο.
  • PANATHA PANATHA:
    Μονο ο Τζαβελας θα μπορουσε να φαει κοκκινη καρτα χωρις να παιζει....πραγματικα ειναι ηλιθιο το παιδι...
  • Ertzan Ertzan:
    το είχε παίξει στοίχημα γι'αυτό :p
  • PANATHA PANATHA:
    Πραγματικα απορω....αφου σε καθε ματς ειναι με νευρα γιατι δεν το κοβει το ρημαδι και να ξεκινησει το ψαρεμα....
  • PANATHA PANATHA:
    Σε λιγο θα το καρφωσει ο Φωτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Δεν γινονται αυτα....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
    Ertzan Forum Bot: Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)"...