Championsbet, μη διευθέτηση στοιχήματος

Marna

New Member
19 Φεβ 2021
4
3
3
Καλησπέρα παιδιά. Μόλις έφτιαξα λογαριασμό εδώ στο φόρουμ με προτροπή ενός φίλου μπας και βρω άκρη με το ζήτημα μου.

Έπαιξα τη Δευτέρα 15-2-2020 και under corner ημιχρόνου στο Βερόνα -Παρμα. Έβλεπα το ματς και ήδη στο 10 είχαν γίνει 4 κόρνερ. Έπαιξα με σχεδόν all in under 6,5 και under 7,5 κόρνερ ημιχρονου. Για να μη μακρυγορω τα στοιχήματα βγήκαν αλλά δε μου τα πλήρωσαν. Τη μια είπαν τα συμβάντα είχαν ήδη γίνει κ γαλεγα αφού τους λέω αυτό δε γινεται, έπαιξα under και όχι over. Και μετά άρχισαν να λένε κάτι, ότι ο χρόνος που τοποθετήθηκαν ήταν λανθασμένος και άφηναν να εννοηθεί ότι δεν αναλογούσε στη σωστή απόδοση.

Σαν γνησίος και παλιος καλος τζογαδόρος, που έχει κάνει αυτοαποκλεισμο σχεδόν σε όλες τις σοβαρές εταιρίες, ξέρω ότι όταν δεν αναλογεί η απόδοση απλά σου κάνουν διόρθωση στην απόδοση και στο πληρώνουν στη σωστή. Που κ αυτό είναι απαράδεκτο. Όμως αυτοί εκεί οι τύποι απλά έβαλαν μονάδα.

Ξερω που να κάνω καταγγελία γιατί με κατεύθυνε το φιλαράκι μου. Το ζήτημα μου είναι μήπως κάποιος άλλος χρήστης του φόρουμ έπαιξε τα ίδια, πληρώθηκε από την συγκεκριμένη εταιρία, και έτσι διευκολύνθει η υπερασπιστική γραμμή μου στη καταγγελία. Αποστελώ και screenshot.

image-gradient-2021_02_19_15_30_04.jpg.jpg

• Like
Αντιδράσεις: kex και PANATHA

kex

New Member
12 Δεκ 2019
29
18
3
Μάλλον τη πάτησες φίλε μου, έχουν γραφτεί πολλά παρόμοια περιστατικά για championsbet.
Και εγώ προσωπικά έχω χάσει χρήματα παλαιότερα με παρόμοιο τρόπο εκεί.
Κάνε καταγγελία στην mga με αποδεικτικά στοιχεία και ίσως γίνει κάτι.
Να ξέρεις όμως ότι η συγκεκριμένη αρμόδια αρχή συνήθως παίρνει το μέρος της εταιρείας και σε εμένα δεν έκανε τίποτα δυστυχώς.
Μακριά από τη συγκεκριμένη εταιρεία.

19 Μαρ 2020
50
15
8
φιλε μου μολις διαβασα το τοπικ σου και ψαχθηκα γιατι κατι μου λεγε το συγκεκριμενο στοιχημα. τελικα ειχα δικιο. το χα παιξει και εγω.

δες και το αποτελεσμα. ισως να σε βοηθησα σε αυτο που θες να κανεις. αν θες παρε και το screenshot να το χρησιμοποιησεις υπερ σου. οι τυποι ειναι αστειοι. μαζεψα τα μπογαλακια μου και αλλου.
ΥΓ. απο οτι ειδα το επαιξα χρονικα πιο μετα απο σενα κατα 3-4 λεπτα.

Συνημμένα

• Screenshot_20210223_110124_com.opera.browser.jpg
    Screenshot_20210223_110124_com.opera.browser.jpg
    331.5 KB · Προβολές : 94
  • Like
Αντιδράσεις: PANATHA

Marna

New Member
19 Φεβ 2021
4
3
3
φιλε μου μολις διαβασα το τοπικ σου και ψαχθηκα γιατι κατι μου λεγε το συγκεκριμενο στοιχημα. τελικα ειχα δικιο. το χα παιξει και εγω.

δες και το αποτελεσμα. ισως να σε βοηθησα σε αυτο που θες να κανεις. αν θες παρε και το screenshot να το χρησιμοποιησεις υπερ σου. οι τυποι ειναι αστειοι. μαζεψα τα μπογαλακια μου και αλλου.
ΥΓ. απο οτι ειδα το επαιξα χρονικα πιο μετα απο σενα κατα 3-4 λεπτα.
Δε ξέρω αν έχω χαρει ή έχω τσαντιστει πιο πολύ. Δηλαδη τώρα έχουμε για πρώτη φορά (τουλάχιστον δικιά μου πρώτη φορά) ένα στοίχημα που δεν έχει πληρωθεί στον έναν και έχει πληρωθεί στον άλλο.

Θα προβώ σε καταγγελίες παντού φυσικά από τη στιγμή που ζω το αποδεικτικό αυτό αλλά ρωτάω και τους υπόλοιπους εδώ μέσα αν έχει ξανασυμβεί. Και δε λέω εποχές μπετό κτλπ. Τώρα στο σύγχρονο ηλεκτρονικό τζόγο. Είναι τραγικοί. Είναι μπου@€&@&@λο απορώ πως τους διαφημίζεται εδώ μέσα.

PANATHA

Active Member
14 Φεβ 2019
164
169
43
Δε ξέρω αν έχω χαρει ή έχω τσαντιστει πιο πολύ. Δηλαδη τώρα έχουμε για πρώτη φορά (τουλάχιστον δικιά μου πρώτη φορά) ένα στοίχημα που δεν έχει πληρωθεί στον έναν και έχει πληρωθεί στον άλλο.

Θα προβώ σε καταγγελίες παντού φυσικά από τη στιγμή που ζω το αποδεικτικό αυτό αλλά ρωτάω και τους υπόλοιπους εδώ μέσα αν έχει ξανασυμβεί. Και δε λέω εποχές μπετό κτλπ. Τώρα στο σύγχρονο ηλεκτρονικό τζόγο. Είναι τραγικοί. Είναι μπου@€&@&@λο απορώ πως τους διαφημίζεται εδώ μέσα.
Μακάρι να βρεις το δίκιο σου....πληροφοριακά πάντως η συγκεκριμένη εταιρεία δεν διαφημίζεται εδώ μέσα όπως αναφέρεις....

Marna

New Member
19 Φεβ 2021
4
3
3
Μακάρι να βρεις το δίκιο σου....πληροφοριακά πάντως η συγκεκριμένη εταιρεία δεν διαφημίζεται εδώ μέσα όπως αναφέρεις....
Έχεις δίκιο. Ήμουν σίγουρος ότι την ειχε πάρει το μάτι μου κάπου εδώ. Ίσως να τανε σε κάποιο άλλο φόρουμ που έγραψα το ίδιο θέμα.

• Like
Αντιδράσεις: PANATHA

Marna

New Member
19 Φεβ 2021
4
3
3
Παιδιά απλά προς ενημέρωση. Καμία εξέλιξη. Μας τα έφαγαν τα χρήματα. Δε μπορώ να πιστέψω πάντως ότι εν έτη 2021 υπάρχει εταιρία που πληρωνει έναν παίκτη και δε πληρώνει άλλον στο ίδιο στοίχημα.

Προγνωστικά

• 19:30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Σάντχαουζεν - Αμβούργο
  • 20:00
    Novasports 2HD
    • Ρέντινγκ - Κάρντιφ
  • 20:45
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Μποαβίστα - Πάσος Φερέιρα
  • 21:30
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Λειψία - Χόφενχαϊμ
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Λιλ - Μονπελιέ
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Έβερτον - Τότεναμ
  • 23:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Φαρένσε - Σπόρτινγκ Λισαβόνας
  • 12:00
    ΕΡΤ3
    • Καλαμάτα ΠΣ - Νίκη Βόλου
  • 14:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Νυρεμβέργη - Κίελo
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Νυρεμβέργη - Κίελo
  • 14:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Πρέμιερ Λιγκ 2020-21
  • 14:45
    ΕΡΤ3
    • Λεβαδειακός - Ιωνικός
  • 15:00
    Novasports 1HD
    • ΟΦΗ - Ατρόμητος
  • 16:30
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Φράιμπουργκ - Σάλκε
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Βόλφσμπουργκ - Μπάγερν Μονάχου
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Γκλάντμπαχ - Άιντραχτ Φρανκφούρτης
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Ουνιόν Βερολίνου - Στουτγκάρδη
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Λοκομοτίβ Μόσχας - Ροστόφ
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Πρέμιερ Λιγκ 2020-21
  • 17:25
    Novasports 1HD
    • Παναιτωλικός - Απόλλων Σμύρνης
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Κρασνοντάρ - Zenit St Petersburg
    Novasports 1HD
    • Βόλος - ΠΑΣ Γιάννινα
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Πρέμιερ Λιγκ 2020-21
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Λεβερκούζεν - Κολονία
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • Νασιονάλ - Πόρτο
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Μπενφίκα - Ζιλ Βισέντε
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Μπενφίκα - Ζιλ Βισέντε
  • 22:15
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Γουλβς - Σέφιλντ Γιουνάιτεντ
  • 22:30
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Μπιλμπάο - Μπαρτσελόνα
  • 22:30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Ρίο Άβε - Μπράγκα
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Φενέρμπαχτσε - Αναντολού Εφές
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Γιούτα Τζαζ - Ιντιάνα Πέισερς
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Αστάνα - Ούνικς Καζάν
  • 13:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Λοκομοτίβ Κουμπάν - ΤΣΣΚΑ Μόσχας
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Μπαρτσελόνα - Μανρέσα
  • 23:30
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Λος Άντζελες Λέικερς - Γιούτα Τζαζ
  • Αύριο 18-04-2021
  • 03:30
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Μπόστον Σέλτικς - Γκόλντεν Στέιτ Ουόριορς
  • 10:55
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Moto3 2021
  • 11:50
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • MotoGP 2021
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • 2021 ATP Masters 1000
  • 12:20
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Formula 1 2021 - Ιταλικό Γκραν Πρι
  • 12:30
    ΕΡΤ Sports 1
  • 12:50
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Moto2 2021
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • 2021 ATP Masters 1000
  • 15:10
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Moto3 2021
  • 15:50
    COSMOTE SPORT 5 HD
  • 16:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • 2021 ATP Masters 1000
    ΕΡΤ Sports 1
  • 16:05
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • MotoGP 2021
  • 17:05
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Moto2 2021
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • 2021 ATP Masters 1000
    ΕΡΤ3
    • Α. Ο. Θήρας - ΠΑΟΚ
  • 10:55
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Moto3 2021
  • 11:50
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • MotoGP 2021
    COSMOTE SPORT 5 HD
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Moto2 2021
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • 2021 ATP Masters 1000
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Moto3 2021
  • 15:25
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • MotoGP 2021
  • 15:50
    COSMOTE SPORT 5 HD
    ΕΡΤ2
  • 16:05
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • MotoGP 2021
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • 2021 ATP Masters 1000
    ΕΡΤ3
    • Φίλιππος Βέροιας - ΠΑΟΚ
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Moto2 2021
  • 18:20
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Red Bull MotoGP Rookies Cup 2021
    ΕΡΤ3
    • Ολυμπιακός - Φοίνικας Σύρου

Σχετικά με εμάς

• Η κοινότητα του infobeto θεωρείται σημείο συνάντησης των παικτών και των ανθρώπων της αγοράς των τυχερών παιχνιδιών για διαβουλεύσεις, συμβουλές, ενημερώσεις, ανταλλαγές πληροφοριών, επίλυσης προβλημάτων με εταιρείες κλπ. Είμαστε υπερήφανοι που διαθέτουμε το μεγαλύτερο forum τυχερών παιχνιδιών στην Ελλάδα και ένα από τα μεγαλύτερα παγκοσμίως και δουλεύουμε καθημερινά για να κρατάμε υψηλό το επίπεδο της κοινότητάς μας.

Μενού χρήστη

Ακολουθήστε μας στο Facebook

Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Ertzan είπε :
    Έχεις πολύ δίκιο....έπρεπε να πάει 6-1 ή ακόμα πιο σωστά 6-0....αλλά βλεπεις μας φόρτωσαν το Var και τελικά περιοριστήκαμε στο 3-1......έτσι γιγάντωσε τόσα χρόνια η ομαδάρα σου.....οι αμφισβητούμενες φάσεις ήταν πάντα 80 - 20 υπέρ της και το 2-1 'η και 2-2 γινόταν 4-0.....και μετά βγάζατε και γλώσσα για επενδύσεις :sneaky:
  • animusbet animusbet:
    ευτυχώς που δεν έδιναν στα 3 κόρνερ πέναλτι,αλλιώς όχι 6-1 Ερτζάν,παραπάνω θα ήταν
  • Ertzan Ertzan:
    ένας ένας όλοι θα πάρετε. Εμείς και χωρίς Var πρωταθλητές και με Var Πρωταθλητές και με ξένους διαιτητές πάλι Πρωταθλητές τι άλλο να κάνουμε για να αποδείξουμε την κυριαρχία μας? Κάντε ομάδες αλλά εσείς εκεί διαιτησία διαιτησία και ξαναμανά διαιτησία

:ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:
  • Ertzan Ertzan:
    PANATHA είπε :
    Μην ξεχάσετε σήμερα Ζενίτ - Παναθηναϊκός στις 20:00 για την 6η αγωνιστική της Euroleague
    Με νίκη απόψε έρχεστε στα playoaxaxaxaxaxaxaxaxaxa :fish:
  • PANATHA PANATHA:
    Καλά.....βάλε κανενα γκολ για Φενέρ τώρα και θα σε περιποιηθούμε άλλη ώρα...
  • PANATHA PANATHA:
    Να... το έβαλες.....
  • Ertzan Ertzan:
    Για σένα δουλεύω πάλι :paidi:
  • PANATHA PANATHA:
    θέλω άλλο ένα.....
  • Ertzan Ertzan:
    ευτυχώς 2-1
  • Ertzan Ertzan:
    ο μαλάκας τέρμας φταίει που ισοφαριστήκαμε
  • PANATHA PANATHA:
    Τώρα είσαι κομπλέ.....και over και Φενερ over 1,5
  • Ertzan Ertzan:
    Ασίστ το πουλέν ο Πέλκας φτου φτου φτου μην τον ματιάξω
  • PANATHA PANATHA:
    Δεν με νοιάζει να βάλεις άλλο....
  • Ertzan Ertzan:
    βγήκε αλλαγή ευτυχώς
  • Ertzan Ertzan:
    Άδικη ήττα για τον Παναθηναϊκό με 112-83 απέναντι στην Ζενίτ συμπάσχω :paidi:
  • T Forum Bot:
    Ο χρήστης tsiou313 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "ΦΡΑΓΗ ΝOVIBET" στο Νόμιμες στοιχηματικές ιστοσελίδες.
  • PANATHA PANATHA:
    Καλημερα στην παρέα
  • PANATHA PANATHA:
    Στις 19:00 TΣΣΚΑ - Παναθηναϊκός ματς που ολοκληρώνει την 25η αγωνιστική της Eurolegue
    +1
  • S Siomos1:
    Καλημέρα Πανάθα. Δύσκολη αποστολή για Παναθηναϊκό, ειδικά
    μετά από την 100ρα.
  • Ertzan Ertzan:
    Siomos1 είπε :
    Καλημέρα Πανάθα. Δύσκολη αποστολή για Παναθηναϊκό, ειδικά μετά από την 100ρα.
    Μισά τα λες όχι κατοστάρα αλλά 117 πόντους η μεγαλύτερη μετά από 17 χρόνια να λέμε την αλήθεια :paidi:
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ IFC ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ (1ος αγώνας) (17-18/4/2021)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
  • PANATHA PANATHA:
    Στις 27 και 28 Απριλίου θα αναμετρηθούν Παρί και Μάντσεστερ Σίτι στο "Παρκ ντε Πρενς" και Ρεάλ - Τσέλσι στο "Αλφρέδο ντι Στέφανο", ενώ οι ρεβάνς είναι προγραμματισμένες για τις 4-5 Μαΐου.
    Ο φετινός τελικός της διοργάνωσης θα διεξαχθεί στις 29 Μαΐου στο "Ατατούρκ" της Κωνσταντινούπολης.
    +1
  • DUMBA Forum Bot:
    Ο χρήστης DUMBA ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "over-2,5-" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • PANATHA PANATHA:
    Η Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, η Άρσεναλ, η Ρόμα και η Βιγιαρεάλ είναι οι ομάδες που προκρίθηκαν στα ημιτελικά του Europa League.
    Οι «Κόκκινοι Διάβολοι» θα βρεθούν αντιμέτωποι με τους «τζιαλορόσι» ενώ οι «κανονιέρηδες» θα παίξουν με το «κίτρινο υποβρύχιο» όπου ο Ουνάι Έμερι θα βρεθεί απέναντι στην παλιά του ομάδα. Ο πρώτος ημιτελικός θα διεξαχθεί στις 29 Απριλίου, ενώ η ρεβάνς θα γίνει μια εβδομάδα μετά στις 6 Μαΐου. Ο τελικός θα διεξαχθεί στο Γκντανσκ στις 26 Μαΐου.
    +1
  • DUMBA Forum Bot:
    Ο χρήστης DUMBA ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "over 2,5" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
    DUMBA Forum Bot: Ο χρήστης DUMBA ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "over 2,5" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.