Championsbet πρόβλημα!

agriogatos

Active Member
28 Μαι 2012
285
135
43
Μετά από αρκετό καιρό στην συγκεκριμένη εταιρία και παίζοντας αραιά και που, αποφάσισαν πως πρέπει να μου κλείσουν τον λογαριασμό για δήθεν έλεγχο. Μέχρι εδώ όλα καλά αφού κ άλλες εταιρίες το κάνουν κ εφόσον δεν υπάρχει πρόβλημα μετά ο λογαριασμός ανοίγει και όλα καλά! Αυτό που με κάνει να μην τους έχω καθόλου εμπιστοσύνη είναι πως αρχικά καθυστέρησαν την ανάληψη που είχα ζητήσει για κάποιες μέρες και σε επικοινωνία μαζί τους μου είπαν πως δεν υπάρχει κάποιο πρόβλημα απλά έτυχε κάτι στο λογιστήριο. Μετά λοιπόν έκλεισε ο λογαριασμός μου και όταν τους πήρα ξανά τηλέφωνο μου είπαν πως εντός 10 ημερών θα έχω απάντηση για το ζήτημα μου. 25 μέρες μετά τους τηλεφώνησα πάλι και μου τα μασαγαν στο τηλέφωνο χωρίς να μου δίνουν κάποια ξεκάθαρη απάντηση. Επίσης σε ερώτηση αν έχουν κανονικά άδεια για την Ελλάδα μου απάντησαν πως φυσικά και έχουν ενώ τώρα διαβάζω πως δεν έχουν και επιπλέον βλέπω πολλά παράπονα από παίκτες! Οπότε επειδή ότι μου είπαν ήταν ψεμματα πολύ φοβάμαι ότι πάνε βουρ για να φάνε λεφτά απ τον κόσμο. Δεν κλαίγομαι αφού δυστυχώς όποιος μπλέξει με τέτοιες εταιρίες παίρνει και τα ρίσκα - ευθύνες που του αναλογούν. Ο σκοπός που γράφω εδώ είναι αφενός για να δημοσιοποιησω το περιστατικό και το πιο σημαντικό αν υπάρχει κάποιος τρόπος είτε μεσω δικηγόρου είτε κάπως αλλιώς να πιεστουν και να ανοίξουν τους λογαριασμούς και να πληρώσουν τους παίκτες.
 
  • Like
Αντιδράσεις: magon, PANATHA και Mak84
Δαγκωνει πολυ η συγκεκριμενη τον τελευταιο καιρο και πρεπει να βρουμε τροπο να παρουμε τα λεφτα μας
 
Απιστευτα πραγματα , τους παιρνω τηλεφωνο και μου λενε οτι επειδη δεν εχουν συμπληρωθει 14 μερες ( ημασταν στην 13η , επρεπε να περιμενω και την επομενη ωστε να εχω απαντηση και εξελιξη στο θεμα μου μιας και μου ειχαν δωσει μαξιμουμ 14 μερες για το ζητημα μου. 2 μερες μετα ερχεται μαιλ οτι δεν υπαρχει κατι νεοτερο και θα πρεπει να περιμενω κι αλλο , φυσικα μεχρι και τωρα ουτε φωνη ουτε ακροαση! Φυσικα και δεν εχουν βρει τιποτα και ουτε προκειται , αν υπηρχε οτιδηποτε μεμτο σε 3-4 μερες θα μου ελεγαν οτι μου εκλεισαν τον λογαριασμο γιατι βρηκαν κατι συγκεκριμενο , αυτοι τιποτα! Ο δικηγορος ειναι καθοδον...Ψαχνοντας βρηκα οτι νομικα εφοσον παρεχουν υπηρεσιες στην Ελλαδα με αδεια, αρμοδιο δικαστηριο ειναι το Ελληνικο κι ας γραφουν αυτοι στους ορους τους περι Μαλτας κτλ , το μονο που θα χρειαστει να μαθω απ τον δικηγορο ειναι μετα απο ποσο χρονικο διαστημα μπορει να ξεκινησει η διαδικασια διεκδικησης των χρηματων μου.Εαν υπαρχουν κ αλλες περιπτωσεις που υπαρχει αδικια ξεκαθαρη ας ενημρωσουν να παμε ομαδικα αλλιως θα το παω μονος μου οπως και να χει.
 
Απιστευτα πραγματα , τους παιρνω τηλεφωνο και μου λενε οτι επειδη δεν εχουν συμπληρωθει 14 μερες ( ημασταν στην 13η , επρεπε να περιμενω και την επομενη ωστε να εχω απαντηση και εξελιξη στο θεμα μου μιας και μου ειχαν δωσει μαξιμουμ 14 μερες για το ζητημα μου. 2 μερες μετα ερχεται μαιλ οτι δεν υπαρχει κατι νεοτερο και θα πρεπει να περιμενω κι αλλο , φυσικα μεχρι και τωρα ουτε φωνη ουτε ακροαση! Φυσικα και δεν εχουν βρει τιποτα και ουτε προκειται , αν υπηρχε οτιδηποτε μεμτο σε 3-4 μερες θα μου ελεγαν οτι μου εκλεισαν τον λογαριασμο γιατι βρηκαν κατι συγκεκριμενο , αυτοι τιποτα! Ο δικηγορος ειναι καθοδον...Ψαχνοντας βρηκα οτι νομικα εφοσον παρεχουν υπηρεσιες στην Ελλαδα με αδεια, αρμοδιο δικαστηριο ειναι το Ελληνικο κι ας γραφουν αυτοι στους ορους τους περι Μαλτας κτλ , το μονο που θα χρειαστει να μαθω απ τον δικηγορο ειναι μετα απο ποσο χρονικο διαστημα μπορει να ξεκινησει η διαδικασια διεκδικησης των χρηματων μου.Εαν υπαρχουν κ αλλες περιπτωσεις που υπαρχει αδικια ξεκαθαρη ας ενημρωσουν να παμε ομαδικα αλλιως θα το παω μονος μου οπως και να χει.
..Ψαχνοντας βρηκα οτι νομικα εφοσον παρεχουν υπηρεσιες στην Ελλαδα με αδεια, αρμοδιο δικαστηριο ειναι το Ελληνικο κι ας γραφουν αυτοι στους ορους τους περι Μαλτας κτλ ,

Καλησπέρα αυτό είναι σίγουρο ?
γιατι έχω και εγω πρόβλημα με τη νοβιμπετ
 
..Ψαχνοντας βρηκα οτι νομικα εφοσον παρεχουν υπηρεσιες στην Ελλαδα με αδεια, αρμοδιο δικαστηριο ειναι το Ελληνικο κι ας γραφουν αυτοι στους ορους τους περι Μαλτας κτλ ,

Καλησπέρα αυτό είναι σίγουρο ?
γιατι έχω και εγω πρόβλημα με τη νοβιμπετ
Δικηγορικο γραφειο που εχει ασχοληθει ξανα με στοιχηματικες υποθεσεις μου το ειπε αυτο , επισης επειδη τους ρωτησα μετα απο ποσο καιρο μπορω να ξεκινησω διαδικασια διεκδικησης των χρηματων μου , μου απαντησαν απο την στιγμη που κλεινουν τον λογαριασμο και κρατανε τα χρηματα μου χωρις να δωσουν συγκεκριμενη εξηγηση,συγκεκριμενα οτι δεν υφισταται το "σου κλεινουμε τον λογαριασμο προσωρινα για ελεγχο". Εαν το δικηγορικο μου ελεγε παπατζες σας λεω κ εγω , οτιδηποτε αλλο θελω να μαθω ειναι με ραντεβου το οποιο φυσικα εχει κοστος και επειτα πληρωνω και για τις υπολοιπες διαδικασιες , πχ εξωδικα , αγωγες κτλ. Θα το κανω το ραντεβου και ας δωσω οσα ειναι να εισπραξω στους δικηγορους , τα νταβατζιλικια τελος!
 
  • Like
Αντιδράσεις: defectus
Απιστευτα πραγματα , τους παιρνω τηλεφωνο και μου λενε οτι επειδη δεν εχουν συμπληρωθει 14 μερες ( ημασταν στην 13η , επρεπε να περιμενω και την επομενη ωστε να εχω απαντηση και εξελιξη στο θεμα μου μιας και μου ειχαν δωσει μαξιμουμ 14 μερες για το ζητημα μου. 2 μερες μετα ερχεται μαιλ οτι δεν υπαρχει κατι νεοτερο και θα πρεπει να περιμενω κι αλλο , φυσικα μεχρι και τωρα ουτε φωνη ουτε ακροαση! Φυσικα και δεν εχουν βρει τιποτα και ουτε προκειται , αν υπηρχε οτιδηποτε μεμτο σε 3-4 μερες θα μου ελεγαν οτι μου εκλεισαν τον λογαριασμο γιατι βρηκαν κατι συγκεκριμενο , αυτοι τιποτα! Ο δικηγορος ειναι καθοδον...Ψαχνοντας βρηκα οτι νομικα εφοσον παρεχουν υπηρεσιες στην Ελλαδα με αδεια, αρμοδιο δικαστηριο ειναι το Ελληνικο κι ας γραφουν αυτοι στους ορους τους περι Μαλτας κτλ , το μονο που θα χρειαστει να μαθω απ τον δικηγορο ειναι μετα απο ποσο χρονικο διαστημα μπορει να ξεκινησει η διαδικασια διεκδικησης των χρηματων μου.Εαν υπαρχουν κ αλλες περιπτωσεις που υπαρχει αδικια ξεκαθαρη ας ενημρωσουν να παμε ομαδικα αλλιως θα το παω μονος μου οπως και να χει.
Αυριο συμπληρώνονται 6 μήνες απο τη στιγμή που μου κλειδωσαν το λογαριασμο για πιθανη παραβιαση των ορων τους. Σε λαιβ τσατ μου ειχαν πει οτι ειναι 6 μηνες ο μεγιστος χρονος αναμονης για να ολοκληρωθει η ερευνα. Βεβαια οταν τους ζητησα να μου στειλουν την απαντηση τους με email μου ειπαν οτι δε γινεται. Επισης οταν κλικαρω να βρω τους ορους εμφανιζεται κενο
 
Απιστευτα πραγματα , τους παιρνω τηλεφωνο και μου λενε οτι επειδη δεν εχουν συμπληρωθει 14 μερες ( ημασταν στην 13η , επρεπε να περιμενω και την επομενη ωστε να εχω απαντηση και εξελιξη στο θεμα μου μιας και μου ειχαν δωσει μαξιμουμ 14 μερες για το ζητημα μου. 2 μερες μετα ερχεται μαιλ οτι δεν υπαρχει κατι νεοτερο και θα πρεπει να περιμενω κι αλλο , φυσικα μεχρι και τωρα ουτε φωνη ουτε ακροαση! Φυσικα και δεν εχουν βρει τιποτα και ουτε προκειται , αν υπηρχε οτιδηποτε μεμτο σε 3-4 μερες θα μου ελεγαν οτι μου εκλεισαν τον λογαριασμο γιατι βρηκαν κατι συγκεκριμενο , αυτοι τιποτα! Ο δικηγορος ειναι καθοδον...Ψαχνοντας βρηκα οτι νομικα εφοσον παρεχουν υπηρεσιες στην Ελλαδα με αδεια, αρμοδιο δικαστηριο ειναι το Ελληνικο κι ας γραφουν αυτοι στους ορους τους περι Μαλτας κτλ , το μονο που θα χρειαστει να μαθω απ τον δικηγορο ειναι μετα απο ποσο χρονικο διαστημα μπορει να ξεκινησει η διαδικασια διεκδικησης των χρηματων μου.Εαν υπαρχουν κ αλλες περιπτωσεις που υπαρχει αδικια ξεκαθαρη ας ενημρωσουν να παμε ομαδικα αλλιως θα το παω μονος μου οπως και να χει.
Μου έχουν κλειδώσει τον λογαριασμό εδώ και 6 μήνες , στον τρίτο μήνα επικοινώνησα με την Madre που εδρεύει στην Μάλτα για να επιληφθεί του θέματος και μου είπαν ότι έχουν ενημερώσει την εταιρεία και θα το λύσουν εντός 14 ημερών. Από τότε πέρασαν και άλλοι 3 μήνες και τίποτα, προσπάθησα να επικοινωνήσω και με την Madre και με την championsbet και δεν μου απαντάει κανείς στα emails μου. Σήμερα 21/10/21 δεν μπορείς να μπεις στο site της championsbet μάλλον πάει για κλείσιμο. Αν το κυνηγήσεις δικαστικά είμαι μαζί σου.
 
Μου έχουν κλειδώσει τον λογαριασμό εδώ και 6 μήνες , στον τρίτο μήνα επικοινώνησα με την Madre που εδρεύει στην Μάλτα για να επιληφθεί του θέματος και μου είπαν ότι έχουν ενημερώσει την εταιρεία και θα το λύσουν εντός 14 ημερών. Από τότε πέρασαν και άλλοι 3 μήνες και τίποτα, προσπάθησα να επικοινωνήσω και με την Madre και με την championsbet και δεν μου απαντάει κανείς στα emails μου. Σήμερα 21/10/21 δεν μπορείς να μπεις στο site της championsbet μάλλον πάει για κλείσιμο. Αν το κυνηγήσεις δικαστικά είμαι μαζί σου.

To θεμα ειναι αν μπορεσεις να τους βρεις τωρα . Θα κλεισω ραντεβου με το δικηγορικο γραφειο να μ ενημερωσει για λεπτομερειες και για το τι πιθανοτητες υπαρχουν να πληρωθουμε αλλα και ποτε. Το οτι την κοπανησαν σαν τους κλεφτες χρωστωντας χρηματα σε πολυ κοσμο επιβεβαιωνει οσους φωναζαν πριν κλεισουν και τους ελεγαν απατεωνες.
 

Προγνωστικά

  • 19:45
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Φιορεντίνα - Βικτόρια Πλζεν
  • 19:45
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Λιλ - Άστον Βίλα
  • 20:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • European Football Show Greek Edition 2023-24
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • ΠΑΟΚ - Κλαμπ Μπριζ
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Φενέρμπαχτσε - Ολυμπιακός
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Ρόμα - Μίλαν
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • Γουέστ Χαμ - Λεβερκούζεν
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Αταλάντα - Λίβερπουλ
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Μαρσέιγ - Μπενφίκα
  • 20:15
    ΕΡΤ3
    • Ολυμπιακός - Προμηθέας
  • Αύριο 19-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 14:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Με την φορα που εχει παρει η Εφες μπορει να κερδισει Βιρτους και οποια χασει στο Μακαμπι - Μπασκονια και να κοντραρει την Ρεαλ...
  • PANATHA PANATHA:
    Στα εξηγησα ωραια?
  • animusbet animusbet:
    Δεν υπάρχει ομάδα Εφές,επειδή κέρδισε 2 φορές σε μια εβδομάδα τη Φενέρ την κάναμε και ομαδάρα?
  • Ertzan Ertzan:
    Η Ρεάλ δεν χάνει από Efes εκτός και αν ο Λάρκιν τα βάζει και από το σπίτι του τότε υπάρχει ελπίδα
  • Ertzan Ertzan:
    να και ο άλλος πελατάκος :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Στα 5 ματς πιστευω πως η Ρεαλ θα περασει.....απλα ενω εχει βγει πρωτη μπορει να μην εχει τοσο ευκολο αντιπαλο οσο θα ηταν το φυσιολογικο
  • PANATHA PANATHA:
    1900 ματς και συνεχιζουμε :p
  • Ertzan Ertzan:
    Η Λίβερπουλ είμαι σίγουρος έστειλε κόσμο και κοσμάκι κουβά, σημεία, χάντικαπ όβερ τα πάντα όλα
  • PANATHA PANATHA:
    Σιγουρα τα πολλα λεφτα θα χαθηκαν στο live
  • Ertzan Ertzan:
    Στο ρελαντί τα κορίτσια μας την Βιλνέβ στον τελικό 58-45 λήξη του πρώτου ημιχρόνου
  • Ertzan Ertzan:
    Οι Άγγλοι αυτήν την αγωνιστική κυριολεκτικά γάμησαν κόσμο και κοσμάκι 0-2 η Άστον Βίλλα
  • PANATHA PANATHA:
    Σοκαριστικές στιγμές στο Ουντινέζε - Ρόμα, κατέρρευσε ο Έβαν Εντικά στο 72' της αναμέτρησης.
    1f691.png
    Αποχώρησε με το φορείο, έχοντας ευτυχώς τις αισθήσεις του ο στόπερ των Ρωμαίων, ενώ το παιχνίδι διεκόπη οριστικά.
  • Ertzan Ertzan:
    α γι'αυτό διεκόπη λέω και εγώ τι έγινε εδώ
  • PANATHA PANATHA:
    Για αυτο ειμαι εγω εδω...να ενημερωνω για τα παντα :bravo: :ROFLMAO: :p
  • B Forum Bot:
    Ο χρήστης BraShaVa8888 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "|_ Λάϊβ _|" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Infobetakias Forum Bot:
  • Ertzan Ertzan:
    σύμφωνα λέει με τα Ελληνικά μέσα όπως διάβασα η Πανάθασπορ αποφάσισε να αγοράσει τον Γιάννη Γκούμα της Τουρκίας. Πολύ καλή κίνηση μπράβο :smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    Σύμφωνα με τον προπονητή Ισμαήλ Καρτάλ πλην του Οστερβόλντε όπου εγχειρίστηκε και του Πέρεζ δεν υπάρχει κάποια απουσία. Άρα αυτό που περιμένω και περιμένουν το 99% όσων βλέπουν την Fener περιμένουμε την παρακάτω ενδεκάδα

    Λιβακόβιτς

    Οσάγι Σαμουέλ-Τζίκου-Μπεκάο-Καντίογλου

    Ισμαηλ Γιουκσέκ-Φρέντ
    Σιμάνσκι
    Καχβετζί-Τάντιτς
    Τζέκο
    αυτή είναι η εργοστασιακή ρύθμιση της Fener εδώ δεν χρειάζεσαι καν προπονητή όλα λειτουργούν στον αυτόματο
  • PANATHA PANATHA:
    Που το διαβασες αυτο?
  • Ertzan Ertzan:
    σύμφωνα με την beisports τουρκίας είναι δημοσίευμα του sportime λέει
  • Ertzan Ertzan:
    κατηγορήθηκε ο ερωτιάρης για ντόπα? μάλλον το παράκανε με τα βιάγκρα :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    To Sportime εχει πιασει πατο....μην το πιστευεις ποτε...
  • PANATHA PANATHA:
    Εσυ φυσικα γελας αλλα η ιστορια με τον Ιωαννιδη εδειξε μια ακομα φορα ποσο πατο εχουν πιασει τα social....ο καθε ηλιθιος γραφει οτι σαχλαμαρα του ερθει χωρις φυσικα συνεπειες....και παλι καλα που μεσα σε λιγες ωρες αποδειχτηκε η υποθεση μουφα....και δεν τραβηξε
    2-3 μερες....
  • Ertzan Ertzan:
    μα για γέλια είναι η κατάσταση, Στην σήμερον ημέρα δεν απορώ για τίποτα πραγματικά
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 ΤΕΛΙΚΟΣ (20-21/4/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
    Ertzan Forum Bot: Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 ΤΕΛΙΚΟΣ (20-21/4/2024)"...