Championsbet

Είχε κανένας άλλος λεφτά μέσα? πληρώθηκε;
Εγώ είχα αρκετά λεφτά μέσα.τα ζήτησα με έμβασμα από τις 14/10 που εμφανίστηκε το μήνυμα και μετά από 1 μέρα έλεγε ότι η ανάληψη διευθετήθηκε.
Βέβαια στην τράπεζα λεφτά δεν έχω δει ακόμα , αλλά αυτοί δεν έχουν τράπεζα Πειραιώς, οπότε πάντα θέλει δύο τρείς εργάσιμες μέρες, άρα από βδομάδα θα μπουν να ξεαγχωθουμε.
Ξέρω 3 άλλους που τα πήραν ήδη τα δικά τους από χθες,και αυτό με καθησυχάζει αρκετά , αλλά αυτοί, και οι τρεις μαζί δεν είχαν όσα εγώ.ελπιζω να μην ρίξουν σε μένα το πιστόλι επειδή ήταν σχετικά πολλα
 
Έπεσε το μαρούλι.μπηκε σήμερα το χρήμα στην τράπεζα.κυριοι ήρθαν, κύριοι έφυγαν.να είχαμε άλλες 10 championsbet τι καλά που θα ήταν
 
Έπεσε το μαρούλι.μπηκε σήμερα το χρήμα στην τράπεζα.κυριοι ήρθαν, κύριοι έφυγαν.να είχαμε άλλες 10 championsbet τι καλά που θα ήταν
Καθολου κυριοι φιλε μου , μου εκλεισαν εναν μηνα τον λογαριασμο για δηθεν ελεγχο , με διαβεβαιωσαν 100 φορες οτι Παρασκευη 15/10 ηταν η καταλυτικη ημερομηνια που θα απαντουσαν και θα διευθετουσαν ολα τα ζητηματα , τελικα αυτο μου ειπαν θα καθυστερουσε 1-2 μερες το πολυ οταν τους πηρα τηλεφωνο Παρασκευη βραδυ και πλεον εχουν εξαφανιστει , ουτε σε μαιλ απαντανε ,ουτε τηλεφωνα σηκωνουν και τα λεφτα μου εγιναν αερας και δεν ξερω πως θα τα παρω τωρα , αν ειναι αυτοι κυριοι τοτε παω πασο , στα τσακιδια κ ακομα παραπερα με τους απατεωνες!
 
  • Like
Αντιδράσεις: defectus
Καθολου κυριοι φιλε μου , μου εκλεισαν εναν μηνα τον λογαριασμο για δηθεν ελεγχο , με διαβεβαιωσαν 100 φορες οτι Παρασκευη 15/10 ηταν η καταλυτικη ημερομηνια που θα απαντουσαν και θα διευθετουσαν ολα τα ζητηματα , τελικα αυτο μου ειπαν θα καθυστερουσε 1-2 μερες το πολυ οταν τους πηρα τηλεφωνο Παρασκευη βραδυ και πλεον εχουν εξαφανιστει , ουτε σε μαιλ απαντανε ,ουτε τηλεφωνα σηκωνουν και τα λεφτα μου εγιναν αερας και δεν ξερω πως θα τα παρω τωρα , αν ειναι αυτοι κυριοι τοτε παω πασο , στα τσακιδια κ ακομα παραπερα με τους απατεωνες!
Γιατί έτσι; Περίεργο μου ακούγεται.. η championsbet έδειχνε μεγάλη ανοχή σε πολλά πράγματα , στα οποία άλλες εταιρείες δεν έδειχναν ΚΑΘΟΛΟΥ(ο νοων νοητών)

Το μόνο που μπορώ να σκεφτώ είναι ότι έκανες κάτι που τους πείραξε πολύ.

Τα στοιχήματα σου ήταν ΟΛΑ κερδισμένα σε περίεργες αγορές;

Έπαιζες πολλούς λογαριασμούς από την ίδια συσκευή/wifi?(αν και ξέρω περίπτωση που έπαιζε όλη η οικογένεια 4 άτομα από το ίδιο pcκαι τα πήραν όλοι τα λεφτά,και μιλάμε για πάνω από 30k αναλήψεις (μικτό κέρδος το 30k , όχι καθαρό)

Τι να πω... Κρίμα για σένα... Κάνε καταγγελία στο ευρωπαϊκό κέντρο καταναλωτή και βασικά adr διαδικασία
 
Γιατί έτσι; Περίεργο μου ακούγεται.. η championsbet έδειχνε μεγάλη ανοχή σε πολλά πράγματα , στα οποία άλλες εταιρείες δεν έδειχναν ΚΑΘΟΛΟΥ(ο νοων νοητών)

Το μόνο που μπορώ να σκεφτώ είναι ότι έκανες κάτι που τους πείραξε πολύ.

Τα στοιχήματα σου ήταν ΟΛΑ κερδισμένα σε περίεργες αγορές;

Έπαιζες πολλούς λογαριασμούς από την ίδια συσκευή/wifi?(αν και ξέρω περίπτωση που έπαιζε όλη η οικογένεια 4 άτομα από το ίδιο pcκαι τα πήραν όλοι τα λεφτά,και μιλάμε για πάνω από 30k αναλήψεις (μικτό κέρδος το 30k , όχι καθαρό)

Τι να πω... Κρίμα για σένα... Κάνε καταγγελία στο ευρωπαϊκό κέντρο καταναλωτή και βασικά adr διαδικασία
ολα σχεδον τα στοιχηματα απο μεγαλα πρωταθληματα , στοιχημα μονο απο τον λογαριασμο μου που διατηρουσα εδω κ ενα χρονο , αν υπηρχε κατι δεν θα κρατουσαν τον λογαριασμο μου κλειστο τοσο καιρο και μετα απλα θα την κοπανουσαν χωρις καμια ενημερωση σαν τους κλεφτες. Δεν εχω καμια ελπιδα σε ευρωπαικους μηχανισμους κτλ , δικηγορικο γραφειο και να δω κατα ποσο ειναι εφικτο να το κυνηγησω εφοσον εφυγαν απο Ελλαδα , το οτι πληρωσαν μια μεριδα παικτων δεν τους κανει τιμιους και καλη εταιρια , το οτι δεν πληρωσαν ομως μια αλλη μεριδα παικτων τους κανει απατεωνες και ανεπιθυμητους.
 
Πσρασκευη εχω ραντεβου με τον δικηγορο , οποιος ενδιαφερεται για ομαδικη αγωγη να μ ενημερωσει.
 
Είχα και γω μέσα κάτι ψιλά και μου τα έβαλαν κανονικά.
Τα πολλά τα είχα σηκώσει προ πολλού , χωρίς κανένα πρόβλημα.
Γενικά δεν είχα ποτέ προβλήματα με αυτούς.
Μου κάνουν εντύπωση τα όσα διαβάζω από ορισμένους. Εύχομαι να τα πάρετε μάγκες
 
Δεν είχα ποτέ πρόβλημα μαζί τους. Από τις καλύτερες στοιχηματικες εταιρείες που έχω παίξει
 

Προγνωστικά

  • 19:45
    Novasports Start
    • Χέρενφεϊν - Άιντχοφεν
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Ουντινέζε - Ρόμα
  • 21:30
    Novasports 1HD
    • Αντβέρπ - Ουνιόν Σεν Ζιλουάζ
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Γκόου Αχέντ Ιγκλς - Φέγενορντ
  • 22:00
    Novasports Premier League
    • Μπράιτον - Μάντσεστερ Σίτι
  • Αύριο 26-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Σέρο Πορτένιο - Φλουμινένσε
  • 03:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Φορταλέζα - Μπόκα Τζούνιορς
  • 21:15
    Novasports Prime
    • Παναθηναϊκός AKTOR - Μακάμπι Τελ Αβίβ
  • 22:00
    Novasports 4HD
    • Ρεάλ Μαδρίτης - Μπασκόνια
  • Αύριο 26-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Ορλάντο Μάτζικ - Κλίβελαντ Καβαλίερς
  • 03:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA 2023-24
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 05:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Λος Άντζελες Λέικερς - Ντένβερ Νάγκετς
  • 12:00
    Novasports 6HD
    • Ντόνα Βέκιτς - Μαρία Σάκκαρη
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 13:30
    Novasports 6HD
    • WTA 1000 Mutua Madrid Open - Φάση των 64
  • 15:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • Ertzan Ertzan:
    Ο ταβερνιάρης δήλωσε πως αν δεν πάτε Final Four δεν θα είναι του χρόνου στην ομάδα. Εντάξει εμείς ξέρουμε πόσο καραγκιόζης είναι ελπίζω να το μάθατε και εσείς. Χάνεις τον αγώνα οι παίκτες προβληματισμένοι τους πετάς και εσύ το μπαλάκι "εσείς φταίτε" φορτώνεις και άλλη πίεση
  • Ertzan Ertzan:
    PANATHA είπε :
    Πρώτο ευρωπαϊκό τρόπαιο για την Ελλάδα και την ομάδα του Παναθηναϊκού Κ19 στην Ολλανδία το 1980 ... απέκλεισαν τότε Μπαρτσελόνα και Άγιαξ !!!!
    Στο Milko cup? :paidi:
  • PANATHA PANATHA:
    Μαλλον δεν το επιασες καλα..το ειπε για να δειξει την σιγουρια στην ομαδα και πόσο σίγουρος ειναι οτι θα περασει την Μακαμπι....
  • PANATHA PANATHA:
    Το να σκοράρει ο Ιωαννίδης σήμερα κόντρα στην ΑΕΚ @3.80....εξαιρετικό!!
  • Ertzan Ertzan:
    Καλά ματσάκια για betbuilder έχει αλλά δεν ακουμπάω
  • PANATHA PANATHA:
    Άρης - Ολυμπιακός 0-0 στο 27΄....θεωρω πως θα εχει γκολ το πρωτο μέρος....το Over 0,5 @1.80 και για μεγαλυτερο ρισκο
    το Over 1,5 @4.90!
  • Ertzan Ertzan:
    κανονικά ήδη έπρεπε να είναι 0-3
  • PANATHA PANATHA:
    Στην Κύπρο λεει Καρμιώτισσα Πάνω Πολεμιδιών - Οθέλλος Αθηαίνου 6-6.......ενω στο 48΄ το σκορ ήταν 1-5.....
  • animusbet animusbet:
    Ο Ερτζάν ελπίζει να φύγει ο Αταμάν για να σταματήσει να τον πονάει:twis:
  • Ertzan Ertzan:
    Τι να μας πει ρε το νούμερο. Έχω δει προπονητές να αναλύουν φάσεις που έγιναν μέσα στον αγώνα λάθη και τι έπρεπε να γίνει ε αυτό το νούμερο ανέλυσε τις φάσεις που και καλά έπρεπε να δοθούν φάουλ.
  • PANATHA PANATHA:
    Τι εχασε παλι ο Ολυμπιακός....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "IFC#20 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΕΛΙΚΟΣ (27-28/4/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
  • Ertzan Ertzan:
    Ωραία ζεϊμπεκιά ο Γκούμας της Τουρκίας :smk1:
  • animusbet animusbet:
    Τα σαπάκια που μας δίνετε
  • Ertzan Ertzan:
    Ναι και τον Μουρίνιο της Τουρκίας εμείς σας δώσαμε για προπονητή
  • Ertzan Ertzan:
    Τελικά κάποιοι έγιναν παράρτημα άλλων αν με εννοείτε αααααν με εννοείτε :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Οι δικοι μας το εχουν ταμα να τρωνε γκολ στο πρώτο δεκάλεπτο....
  • Ertzan Ertzan:
    Τι σπρώξιμο τρώει αυτή η Μονακό ρε γαμώτο
  • PANATHA PANATHA:
    Σημερα μαθαμε τον φετινο πρωταθλητη....
  • Ertzan Ertzan:
    τους το δώσατε αν και στο 27 το πέναλτι που δεν σας δόθηκε μπορεί να άλλαζε τα πράγματα κάπως
  • Ertzan Ertzan:
    Μπαρτσώκας στον πάγκο εύχεται Καλό Πάσχα από τώρα
  • PANATHA PANATHA:
    Θα το παρει το ματς ο Μπαρτζώκας....
  • Ertzan Ertzan:
    εσείς θα έρθετε? :paidi:
  • PANATHA PANATHA:
    Φυσικα....
  • Ertzan Ertzan:
    Δεν είναι το πλεονέκτημα έδρας για όλες τις ομάδες :smk1:
    Ertzan Ertzan: Δεν είναι το πλεονέκτημα έδρας για όλες τις ομάδες :smk1: