Eλληνικές παραλίες

Εχω παει 10 φορες στην Σαντορινι και τις 9 εχω παει "αναγκαστικα" λογω παρεας...
Οταν ειχα παει πρωτη φορα στην Κοκκινη παραλια μ επιασε ψυχοπλακωμα απο το βουνο απο πισω...
πιο αθλιες, απο θεμα αμμου και μαυριλας μεσα στην θαλασσα, παραλιες απο της Σαντορινη δεν εχω ξαναδει..

συμφωνώ η Σαντορίνη έχει άλλου είδους ομορφιά.

Ξυπνάς το πρωι και με θέα καλντέρα πίνεις τον καφέ σου έχοντας μπροστά σου το απέραντο γαλάζιο. Μοναδικό συναίσθημα...ή με πανσέληνο αραχτός στο Φράνκο το ξημέρωμα απολαμβλανεις το φως του φεγγαριού να γίνεται ένα με τη θάλασσα:sign:
 
  • Like
Αντιδράσεις: MAN7
Α ρε παιδια τι μου κανατε αποψε..:emb:Πανω που αποφασισα να παω ενα μηνα Καλυμνο(ολα καλα εκτος απο θαλασσα-2,3 καλες παραλιες αλλα απομακρυσμενες)ξαναθυμηθηκα μερικες απο τις παραλιες που αναφερετε:bravo:(εχω παει στις περισοτερες :up::up:εκτος απο αρκετες στην κρητη και χαλκιδικη:emb::emb::emb:)


Εσύ βρε zag πάς πρωτίστως εκεί που έχει ιδανικά μέρη για αναρίχηση...:eye:

Η Κάλυμνος απο όσο γνωρίζω είναι από τα καλύτερα μέρη για το χόμπι σου...:spite:

Κάνω λάθος??:eye:
 
Εσύ βρε zag πάς πρωτίστως εκεί που έχει ιδανικά μέρη για αναρίχηση...:eye:

Η Κάλυμνος απο όσο γνωρίζω είναι από τα καλύτερα μέρη για το χόμπι σου...:spite:

Αναρρίχηση; :smoke:
Αυτές είναι διακοπές για μένα... :stick:
 
  • Like
Αντιδράσεις: johnbill και nicolas
Εσύ βρε zag πάς πρωτίστως εκεί που έχει ιδανικά μέρη για αναρίχηση...:eye:

Η Κάλυμνος απο όσο γνωρίζω είναι από τα καλύτερα μέρη για το χόμπι σου...:spite:

Κάνω λάθος??:eye:
Oντως εχει ψηφιστει μεσα στην 10αδα παγκοσμιως αλλα δεν εχει πολυ καλη θαλασσα(κυριως λογω των πολλων ιχθυοκαλλιεργιων-που παντως τωρα τελευταια αρχιζουν να κλεινουν.)
Απο την αλλη ειναι πολυ φτηνα, δωματια που αλλου εχουν 90ε εκει εχουν 30ε.Εγω επειτα απο 9 μηνες που εχω περασει εκει απο το 1998 και μετα ειμαι σαν ντοπιος,ξερω τα καλα ουζερι,που να φαω κ.τ.λ.
Επισης καθε δυο τρεις μερες που εχει ξεκουραση κανω κοντινες βολτες σε ψεριμο ,φουρνους κ.τλ
Απο την αλλη τα χρονια περνανε και π.χ δεν εχω βρεξει ακομη το κορμι μου στην χαλκιδικη:emb:.Οποτε απο χτες αρχισα να σκεφτομαι το ενδεχομενο να κανω κανα τουρ βορεια ελλαδα η κρητη θυσιαζοντας λιγο απο την αναριχηση λογω πολλων μετακινησεων και απομακρυσμενων αναριχητικων πεδιων.

p.s Το κοριτσι συμφωνει στην αλλαγη προγραματος οποτε αυτο διευκολυνει λιγο την κατασταση:up:
 
  • Like
Αντιδράσεις: nicolas

13.Αγια Κυριακη(Μηλος)
Eνταξει η Αγια Κυριακη δεν ειναι και σουπερ, απλα καλη θα ελεγα. Διπλα ΑΚΡΙΒΩΣ ομως υπαρχει μια παραλια που δεν την ξερει σχεδον κανεις και λεγεται ΨΑΡΑΒΟΛΑΔΑ. Απλα τελεια και οπως ειπα χωρις καθολου κοσμο.

Aμα δεν παινέψεις το σπίτι σου :eye: :eye:
Παραλία Ποτιστικά - Πήλιο
i641644_potistika2.jpg
Ποτιστικα ειναι φανταστικα ασυζητητι!
Απο Ανατολικο Πηλιο, οι καλυτερες ειναι κατα σειρα Μυλοποταμος, Ποτιστικα και μετα Παλτση.
Εκτος απο αυτες υπαρχουν και πολλες ακομη που τις ξερουν ελαχιστοι.
Δεν ξερω αν εχεις παει στη Συκη σε αυτη που κατεβαινει ενα ποταμι στη θαλασσα. Εμενα μου αρεσε κι εκει.
 
  • Like
Αντιδράσεις: zageki
Ποτιστικα ειναι φανταστικα ασυζητητι!
Απο Ανατολικο Πηλιο, οι καλυτερες ειναι κατα σειρα Μυλοποταμος, Ποτιστικα και μετα Παλτση.
Εκτος απο αυτες υπαρχουν και πολλες ακομη που τις ξερουν ελαχιστοι.
Δεν ξερω αν εχεις παει στη Συκη σε αυτη που κατεβαινει ενα ποταμι στη θαλασσα. Εμενα μου αρεσε κι εκει.

Ποτόκι λέγεται gio κι έχω πάει άπειρες φορές :eye:
Επίσης φανταστική είναι και η Πλάκα στον Αη Γιάννη, πάλι με ρέμα που κατεβαίνει μέχρι τη θάλασσα :sign:
 
  • Like
Αντιδράσεις: g10vanni και zageki
συμφωνώ η Σαντορίνη έχει άλλου είδους ομορφιά.

Ξυπνάς το πρωι και με θέα καλντέρα πίνεις τον καφέ σου έχοντας μπροστά σου το απέραντο γαλάζιο. Μοναδικό συναίσθημα...ή με πανσέληνο αραχτός στο Φράνκο το ξημέρωμα απολαμβλανεις το φως του φεγγαριού να γίνεται ένα με τη θάλασσα:sign:

Δεν με βολευει με το μωρο στο Φρανκο ρε συ Κωστα...
Με θελει διπλα και οι ξαπλωστρες μας εχουν σε αποσταση...:twis::twis:
 
Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
Αντιδράσεις: johnbill και MAN7
Τσακαλάκια χαίρομαι που δεν βάζετε παραλίες της Χαλκιδικής....:up:

Αυτό δείχνει ότι αναγνωρίζετε ότι είναι εκτός συναγωνισμού....:eye:


Για πάμε λοιπόν να ψηφίσουμε την ωραιότερη παραλία της Ελλάδος ΈΚΤΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΜΟΥ....:twis::twis::twis:

EΛΑ ΡΕ ΞΕΚΩΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΠΑΡΑΛΙΕΣ ΕΧΕΤΕ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ!
ΜΗΝ ΤΡΕΛΛΑΘΟΥΜΕ ΚΙΟΛΑΣ.
 
  • Like
Αντιδράσεις: MAN7 και patrickdrd
EΛΑ ΡΕ ΞΕΚΩΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΠΑΡΑΛΙΕΣ ΕΧΕΤΕ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ!
ΜΗΝ ΤΡΕΛΛΑΘΟΥΜΕ ΚΙΟΛΑΣ.
ΠΕΣ ΤΑ .ΑΣΕ ΠΟΥ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΝΟΜΟ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ.:twis::twis::twis::twis:


ΝΙΚΗΤΑ ΟΛΗ Η ΝΟΤΙΑ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ ΕΙΝΑΙ ΓΑ...ΤΗ.ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΠΑΡΑΛΙΕΣ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΦΑΓΗΤΟ ΓΙΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ.ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΟ ΓΕΡΟΛΙΜΕΝΑ (ΚΑΛΑ ΤΟ ΛΕΩ;)ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ ΤΑΒΕΡΝΑ ΜΕ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΨΑΡΙ.


ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΤΑΓΩΓΗ ΤΟΥ ΠΑΤΕΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΜΕ ΤΟΝ ΝΙΚΟ.Η ΠΛΕΥΡΑ ΜΕ ΤΙΣ ΠΑΡΑΛΙΕΣ ΕΙΝΑΙΓΙΑ ΤΑ ΜΠΑΖΑ.ΒΕΒΑΙΑ Η ΑΛΛΗ Η ΠΛΕΥΡΑ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ.ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΘΕΑ , ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΗΛΙΟΒΑΣΙΛΕΜΑ ΑΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΟ ΕΦΑΠΑΞ ΓΙΑ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙΣ ΚΑΛΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΣΤΑ ΦΗΡΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΗΜΕΡΟΒΗΓΛΙ.ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΙΑ ΔΕΝ ΜΙΛΑΜΕ.ΕΚΕΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΙΑΣΕΙΣ ΤΟ ΔΙΠΛΟ ΤΗΣ ΣΤΟΟΥΚ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΟΛΝΤ ΤΡΑΦΟΡΝΤ...:mado:


ΜΑΓΚΕΣ ΟΠΟΙΑ ΘΑΛΑΣΣΑ ΝΑ ΒΑΛΕΤΕ Η ΟΥΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ.ΓΙΑ ΝΑ ΤΙΣ ΕΚΜΕΤΑΛΕΥΤΟΥΜΕ ΟΠΩΣ ΕΜΕΙΣ ΘΕΛΟΥΜΕ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΛΕΦΤΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟ.ΚΑΙ ΕΝΤΑΞΕΙ ΚΑΝΟΝΤΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ ΛΕΦΤΑ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΓΙΑ 10 ΜΕΡΟΥΛΕΣ.
ΤΙΣ ΔΕΚΑ ΜΕΡΟΥΛΕΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΑΝ ΘΑ ΤΙΣ ΒΡΟΥΜΕ ΠΟΤΕ:mado:

ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΑΛΙΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙ Η ΜΗΤΕΡΑ ΜΟΥ ΚΑΝΑΜΕ 1 ΜΗΝΑ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΟΝΕΜΕΝΟΙ ΓΙΑΤΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΑΛΛΟΙ ΚΑΝΑΝΕ 3 ΜΗΝΕΣ.ΗΜΟΥΝ ΘΥΜΑΜΑΙ 10 ΕΤΩΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΘΕΛΗΣΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΠΟΥ ΝΑ ΣΤΟΙΧΙΖΕ ΧΡΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ Η ΜΑΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΡΤΟΦΟΛΙ.ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΛΙΑ ΤΗΣ ΥΔΡΑΣ Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΠΟΥ 8 ΘΑ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕΙ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΤΗΣ ΚΕΦΑΛΗΣ ΤΗΣ.:mado:ΑΛΛΟ ΘΕΜΑ ΟΜΩΣ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΞΕΧΑΣΤΗΚΑ.....:twis:
ΣΥΝΕΧΙΣΤΕ.:sign:
 
  • Like
Αντιδράσεις: nicolas, BetLaden και patrickdrd
ΠΕΣ ΤΑ .ΑΣΕ ΠΟΥ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΝΟΜΟ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ.:twis::twis::twis::twis:


ΝΙΚΗΤΑ ΟΛΗ Η ΝΟΤΙΑ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ ΕΙΝΑΙ ΓΑ...ΤΗ.ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΠΑΡΑΛΙΕΣ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΦΑΓΗΤΟ ΓΙΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ.ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΟ ΓΕΡΟΛΙΜΕΝΑ (ΚΑΛΑ ΤΟ ΛΕΩ;)ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ ΤΑΒΕΡΝΑ ΜΕ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΨΑΡΙ.


ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΤΑΓΩΓΗ ΤΟΥ ΠΑΤΕΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΜΕ ΤΟΝ ΝΙΚΟ.Η ΠΛΕΥΡΑ ΜΕ ΤΙΣ ΠΑΡΑΛΙΕΣ ΕΙΝΑΙΓΙΑ ΤΑ ΜΠΑΖΑ.ΒΕΒΑΙΑ Η ΑΛΛΗ Η ΠΛΕΥΡΑ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ.ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΘΕΑ , ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΗΛΙΟΒΑΣΙΛΕΜΑ ΑΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΟ ΕΦΑΠΑΞ ΓΙΑ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙΣ ΚΑΛΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΣΤΑ ΦΗΡΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΗΜΕΡΟΒΗΓΛΙ.ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΙΑ ΔΕΝ ΜΙΛΑΜΕ.ΕΚΕΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΙΑΣΕΙΣ ΤΟ ΔΙΠΛΟ ΤΗΣ ΣΤΟΟΥΚ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΟΛΝΤ ΤΡΑΦΟΡΝΤ...:mado:


ΜΑΓΚΕΣ ΟΠΟΙΑ ΘΑΛΑΣΣΑ ΝΑ ΒΑΛΕΤΕ Η ΟΥΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ.ΓΙΑ ΝΑ ΤΙΣ ΕΚΜΕΤΑΛΕΥΤΟΥΜΕ ΟΠΩΣ ΕΜΕΙΣ ΘΕΛΟΥΜΕ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΛΕΦΤΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟ.ΚΑΙ ΕΝΤΑΞΕΙ ΚΑΝΟΝΤΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ ΛΕΦΤΑ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΓΙΑ 10 ΜΕΡΟΥΛΕΣ.
ΤΙΣ ΔΕΚΑ ΜΕΡΟΥΛΕΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΑΝ ΘΑ ΤΙΣ ΒΡΟΥΜΕ ΠΟΤΕ:mado:

ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΑΛΙΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙ Η ΜΗΤΕΡΑ ΜΟΥ ΚΑΝΑΜΕ 1 ΜΗΝΑ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΟΝΕΜΕΝΟΙ ΓΙΑΤΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΑΛΛΟΙ ΚΑΝΑΝΕ 3 ΜΗΝΕΣ.ΗΜΟΥΝ ΘΥΜΑΜΑΙ 10 ΕΤΩΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΘΕΛΗΣΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΠΟΥ ΝΑ ΣΤΟΙΧΙΖΕ ΧΡΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ Η ΜΑΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΡΤΟΦΟΛΙ.ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΛΙΑ ΤΗΣ ΥΔΡΑΣ Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΠΟΥ 8 ΘΑ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕΙ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΤΗΣ ΚΕΦΑΛΗΣ ΤΗΣ.:mado:ΑΛΛΟ ΘΕΜΑ ΟΜΩΣ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΞΕΧΑΣΤΗΚΑ.....:twis:
ΣΥΝΕΧΙΣΤΕ.:sign:


Είναι να μην βρεις περίπτερο στο δρόμο σου....

1. Σακούλα Barbie (μία συνήθως δεν είναι αρκετή)....

2. Πατατάκια....

3. Παγωτό Καραμπόλα...

4. Μπαλόνι (αν είσαι "τυχερός" και βρεις κάποιον πλανόδιο)...

5. Πορτοκαλάδα γιατί δίψασε....

6. Σοκολάτα ή καραμέλες....

κλπ κλπ... Ο κατάλογος δεν έχει τελειωμό... Έχω κάνει νονός και θείος και ξέρω...:twis::twis::twis:
 
Είναι να μην βρεις περίπτερο στο δρόμο σου....

1. Σακούλα Barbie (μία συνήθως δεν είναι αρκετή)....

2. Πατατάκια....

3. Παγωτό Καραμπόλα...

4. Μπαλόνι (αν είσαι "τυχερός" και βρεις κάποιον πλανόδιο)...

5. Πορτοκαλάδα γιατί δίψασε....

6. Σοκολάτα ή καραμέλες....

κλπ κλπ... Ο κατάλογος δεν έχει τελειωμό... Έχω κάνει νονός και θείος και ξέρω...:twis::twis::twis:
Ο ΝΟΝΟΣ ΚΑΙ Ο ΘΕΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΤ ΤΑΙΜ.Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΕΙΝΑΙ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΠΟΧΕΣ.:twis::twis::twis:

ΚΑΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΜΕ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΒΡΟΥΜΕ.


Υ.Γ ΣΤΗΝ ΛΙΣΤΑ ΠΡΟΣΘΕΣΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ.:sign:
 
Πολύ ωραίες παραλίες όλες.Έχω πάει σε κάποιες από αυτές αλλά σημαντικό κριτήριο παίζει και η παρέα που θα πάει κάποιος.Μπορεί να πας σε μια καλή παραλία με τέλεια παρέα και θα περάσεις καλύτερα από το να πήγαινες στην καλύτερη παραλία με μια μέτρια παρέα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: MAN7, zageki και nicolas
αχχχ φίλε animus, τι μου θύμισες τώρα,
χθες είχα αυτή την συζήτηση με το 8ο κατά σειρά ραντεβού :surprise:
(δυστυχώς τα προηγούμενα 7 ατυχήσανε :mado:),
anyway, της λέω που θα πάμε διακοπές (αν και εφόσον φυσικά, γιατί δεν το χω δει από κοντά ακόμα, το σουκου θα το δω :twis:) και μου λέει... στην λούτσα :surprise:
στην λογική ακριβώς της απάντησης που έδωσες,
καλή παρέα να χεις κ παντού καλά είναι :eye:
 
αχχχ φίλε animus, τι μου θύμισες τώρα,
χθες είχα αυτή την συζήτηση με το 8ο κατά σειρά ραντεβού :surprise:
(δυστυχώς τα προηγούμενα 7 ατυχήσανε :mado:),
anyway, της λέω που θα πάμε διακοπές (αν και εφόσον φυσικά, γιατί δεν το χω δει από κοντά ακόμα, το σουκου θα το δω :twis:) και μου λέει... στην λούτσα :surprise:
στην λογική ακριβώς της απάντησης που έδωσες,
καλή παρέα να χεις κ παντού καλά είναι :eye:

Το Λούτσα στο είπε για να πιάσεις το υπονοούμενο:twis:,γιατί αν μίλαγε σωστά θα έπρεπε να σου πει πάμε Αρτέμιδα:eye:
 
  • Like
Αντιδράσεις: MAN7
αχχχ φίλε animus, τι μου θύμισες τώρα,
χθες είχα αυτή την συζήτηση με το 8ο κατά σειρά ραντεβού :surprise:
(δυστυχώς τα προηγούμενα 7 ατυχήσανε :mado:),
anyway, της λέω που θα πάμε διακοπές (αν και εφόσον φυσικά, γιατί δεν το χω δει από κοντά ακόμα, το σουκου θα το δω :twis:) και μου λέει... στην λούτσα :surprise:
στην λογική ακριβώς της απάντησης που έδωσες,
καλή παρέα να χεις κ παντού καλά είναι :eye:

το ανέκδοτο το ξέρετε;

πέρσυ στο πόρτο ράφτη σε γ@μουσ@ με ένα ράφτη,
άμα θέλεις κι άλλη π@@τσα, έχει ράφτη και στην λούτσα :twis:
 
  • Like
Αντιδράσεις: Pelop, MAN7 και nicolas

Προγνωστικά

  • 13:35
    Action 24
    • Σειρήνες Γρεβενών - Καστοριά
  • 14:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Λέστερ - Γουέστ Μπρομ
  • 15:00
    Novasports 1HD
    • Θέλτα - Λας Πάλμας
  • 15:00
    Novasports 2HD
    • Αστέρας Τρίπολης - Παναιτωλικός
  • 16:30
    Novasports 2HD
    • Βόλφσμπουργκ - Μπόχουμ
  • 16:30
    Novasports 3HD
    • Χόφενχαϊμ - Γκλάντμπαχ
  • 16:30
    Novasports 5HD
    • Χάιντενχαϊμ - Λειψία
  • 16:30
    Novasports Prime
    • Matchday Live Λεπτό προς Λεπτό
  • 16:30
    Novasports Start
    • Κολωνία - Ντάρμσταντ
  • 17:00
    Novasports 4HD
    • Λούτον - Μπρέντφορντ
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Γουότφορντ - Χαλ
  • 17:00
    Novasports Premier League
    • Σέφιλντ Γιουνάιτεντ - Μπέρνλι
  • 17:15
    Novasports 1HD
    • Βαγιεκάνο - Οσασούνα
  • 18:00
    Novasports Extra 1
    • Ναντ - Ρεν
  • 18:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • ΟΦΗ - Βόλος ΝΠΣ
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Έμπολι - Νάπολι
  • 19:15
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Μάντσεστερ Σίτι - Τσέλσι
  • 19:15
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • ΚΠΡ - Πρέστον
  • 19:30
    Novasports 1HD
    • Βαλένθια - Μπέτις
  • 19:30
    Novasports 3HD
    • Ουνιόν Βερολίνου-Μπάγερν Μονάχου
  • 19:30
    Novasports Prime
    • Ατρόμητος - Κηφισιά
  • 19:30
    Novasports Prime
    • Ατρόμητος - Κηφισιά
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Αλ Έτιφακ - Αλ Γουέχντα
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Αμβούργο - Χόλσταϊν Κίελ
  • 21:30
    Novasports Premier League
    • Γουλβς - Άρσεναλ
  • 21:45
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Ελλάς Βερόνα - Ουντινέζε
  • 21:45
    Novasports Start
    • Γκενκ - Άντερλεχτ
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Ζιρόνα - Κάδιθ
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Λανς - Κλερμόν
  • 22:30
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Μπράγκα - Βιζέλα
  • 15:30
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Φενέρμπαχτσε - Νταρουσάφακα
  • 16:00
    Action 24
    • Ηρακλής - Μεγαρίδα
  • 17:15
    ΕΡΤ3
    • Άρης - Κολοσσός H Hotels
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA on Fire 2023-24 Ε25
  • 20:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA 2023-24
  • 21:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Κρεμόνα - Μπρέσια
  • 22:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • NBA 2023-24
  • Αύριο 21-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 06:00
    ΑΝΤ1+
    • Formula 1 Shanghai International Circuit Sprint
  • 10:00
    ΑΝΤ1+
    • Formula 1 Shanghai International Circuit Qualifying
  • 10:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Κύπελλο Ελλάδας Ανδρών - Γυναικών 2024
  • 12:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Κύπελλο Ελλάδας Ανδρών - Γυναικών 2024
  • 14:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 15:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 16:20
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Για αυτο ειμαι εγω εδω...να ενημερωνω για τα παντα :bravo: :ROFLMAO: :p
  • B Forum Bot:
    Ο χρήστης BraShaVa8888 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "|_ Λάϊβ _|" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Infobetakias Forum Bot:
  • Ertzan Ertzan:
    σύμφωνα λέει με τα Ελληνικά μέσα όπως διάβασα η Πανάθασπορ αποφάσισε να αγοράσει τον Γιάννη Γκούμα της Τουρκίας. Πολύ καλή κίνηση μπράβο :smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    Σύμφωνα με τον προπονητή Ισμαήλ Καρτάλ πλην του Οστερβόλντε όπου εγχειρίστηκε και του Πέρεζ δεν υπάρχει κάποια απουσία. Άρα αυτό που περιμένω και περιμένουν το 99% όσων βλέπουν την Fener περιμένουμε την παρακάτω ενδεκάδα

    Λιβακόβιτς

    Οσάγι Σαμουέλ-Τζίκου-Μπεκάο-Καντίογλου

    Ισμαηλ Γιουκσέκ-Φρέντ
    Σιμάνσκι
    Καχβετζί-Τάντιτς
    Τζέκο
    αυτή είναι η εργοστασιακή ρύθμιση της Fener εδώ δεν χρειάζεσαι καν προπονητή όλα λειτουργούν στον αυτόματο
  • PANATHA PANATHA:
    Που το διαβασες αυτο?
  • Ertzan Ertzan:
    σύμφωνα με την beisports τουρκίας είναι δημοσίευμα του sportime λέει
  • Ertzan Ertzan:
    κατηγορήθηκε ο ερωτιάρης για ντόπα? μάλλον το παράκανε με τα βιάγκρα :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    To Sportime εχει πιασει πατο....μην το πιστευεις ποτε...
  • PANATHA PANATHA:
    Εσυ φυσικα γελας αλλα η ιστορια με τον Ιωαννιδη εδειξε μια ακομα φορα ποσο πατο εχουν πιασει τα social....ο καθε ηλιθιος γραφει οτι σαχλαμαρα του ερθει χωρις φυσικα συνεπειες....και παλι καλα που μεσα σε λιγες ωρες αποδειχτηκε η υποθεση μουφα....και δεν τραβηξε
    2-3 μερες....
  • Ertzan Ertzan:
    μα για γέλια είναι η κατάσταση, Στην σήμερον ημέρα δεν απορώ για τίποτα πραγματικά
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 ΤΕΛΙΚΟΣ (20-21/4/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
  • Ertzan Ertzan:
    Στα δικά μου μάτια με την ενδεκάδα που έχει κατεβάσει η Fener και είναι αυτή που έγραψα παραπάνω η Fener κανονικά κερδίζει 2-0 τουλάχιστον όμως επειδή η μπάλα είναι πόρνη που έλεγε και ο Όσιμ όλα όσα βλέπουμε μπορούν να πάνε στράφη (δείτε τα χθεσινά)
  • Ertzan Ertzan:
    Ο Ατζούν έδειξε για άλλη μια φορά πόσο μεγάλος οπαδός της Fenerbahce είναι και τον αγώνα θα τον δείξει το ελεύθερο TV8 :smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    με την είσοδο του Ζάιτς η Fener παίζει με 10 παίκτες αυτήν την στιγμή
  • PANATHA PANATHA:
    Εγω λεω θα πανε στα πεναλτι
  • Ertzan Ertzan:
    μακάρι
  • Ertzan Ertzan:
    ο Τζίκου κρατάει την άμυνα
  • Ertzan Ertzan:
    αυτην την στιγμή η Fener παίζει με 10 παίκτες
  • Ertzan Ertzan:
    μπαίνει ο Κρούνιτς μάλιστα
  • Ertzan Ertzan:
    αν ο Ολυμπιακός μπορέσει και σκοράρει μαγκιά του πραγματικά, αν χάσει είναι άξιος της μοίρας του
  • Ertzan Ertzan:
    Τώρα ο προπονητής της Fener τα "γάμησε" αλλά σου λέει δεν έρχεται ο Ολυμπιακός οπότε μπορώ να τους βάλω
  • Ertzan Ertzan:
    όπως έγραφα και σε έναν φίλο πέραν Μπατσουάγι δεν θα άλλαξα κανέναν και ας χρειαστεί να τους κοπούν τα πόδια, ίσως αντί Μπεκάο αν τραυματίστηκε να έβαζα Μπονούτσι για τα πέναλτι
  • Ertzan Ertzan:
    Krunic, Zaijc, Under, Caglar ότι άχρηστο υπάρχει έβαλε ο ανίκανος
  • Αδιάβροχος Forum Bot:
    Ο χρήστης Αδιάβροχος ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "υπάρχει ανώνυμο πορτοφόλι ?" στο Ηλεκτρονικά Πορτοφόλια.
    Αδιάβροχος Forum Bot: Ο χρήστης Αδιάβροχος ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "υπάρχει ανώνυμο πορτοφόλι ?" στο...