Early bets

Απάντηση: Early bets

5 σερί ήττες η Γουαδαλαχάρα, 12 σερί νίκες η Λεόν! Καρφί διπλό θα σκεφτεί ο μέσος παίκτης.. Κι όμως τα πράγματα δεν είναι έτσι, αν μετρούσε μόνο η φόρμα στο ποδόσφαιρο θα τα είχαν κλείσει τα μαγαζάκια τους οι book εδώ και χρόνια. Η Γουαδαλαχάρα έχει αλλάξει πρόσφατα προπονητή, μετράει βέβαια 2 ήττες σε ισάριθμα παιχνίδια με τον Τόμας Μπόι στον πάγκο της, αλλά όπως και να το κάνουμε τουλάχιστον ένα επιπλέον κίνητρο το έχουν οι παίκτες, επίσης η Τσίβας θέλει βαθμούς για την ειδική βαθμολογία υποβιβασμου,αφού αν δεν συνέλθει σύντομα θα μπει σε μεγάλους μπελάδες στο απερτόυρα που ακολουθεί. Η Λεόν αν δεν κερδίσει η Τίγρες που παίζει μια μέρα νωρίτερα με ροτεισον στην Πουεμπλα, θα είναι εντελώς αδιάφορη αφού θα έχει εξασφαλίσει και μαθηματικά την πρώτη θεση, πολύ πιθανό σ αυτή την περίπτωση το ενδεχόμενο να υπάρξουν αλλαγές στην ενδεκάδα της. Υπάρχει μπόλικη αξία στο 3.70 του άσου. 5/10.
5d8367716dab5307b5827f1983300c50.jpg


Στάλθηκε από το SM-J330FN μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Τελευταία επεξεργασία:
Απάντηση: Early bets

Μπράβο για το χρόνο που αφιερώνεις και την εξειδίκευση που έχεις στη λατινική Αμερική, το 20% είναι εφικτό.
Τις φραγές απλά θα τις τρως σε κανά μήνα με το ζόρι, δεν ξεφεύγεις με τίποτα
Δηλαδή αν ανοίξω τώρα έναν λογαριασμό εγώ και βάλω 100 ευρώ και ξεκινήσω να παίζω αυτά που δίνεις, σε κάποιες μέρες στέλνουν FBI

Στάλθηκε από το Redmi 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Δεν είναι τόσο τραγικά τα πράγματα, μιας και μιλάμε για early bets που οι αποδόσεις τους (ανάλογα τη γκανιοτα της κάθε εταιρείας) είναι οι ιδιες σε πολλούς μπουκ ταυτόχρονα. Για να παραδεχτούν πώς ένας παίκτης σε ορισμένα πρωταθλήματα είναι όντως καλύτερος από τη sportradar θα πάρει τουλαχιστον 2 με 3 μήνες, μόνο αν πάς συνέχεια με maxbet κινδυνεύεις να καεί νωρίτερα ο λογαριασμός.

Στάλθηκε από το SM-J330FN μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Απάντηση: Early bets

Δεν είναι τόσο τραγικά τα πράγματα, μιας και μιλάμε για early bets που οι αποδόσεις τους (ανάλογα τη γκανιοτα της κάθε εταιρείας) είναι οι ιδιες σε πολλούς μπουκ ταυτόχρονα. Για να παραδεχτούν πώς ένας παίκτης σε ορισμένα πρωταθλήματα είναι όντως καλύτερος από τη sportradar θα πάρει τουλαχιστον 2 με 3 μήνες, μόνο αν πάς συνέχεια με maxbet κινδυνεύεις να καεί νωρίτερα ο λογαριασμός.

Στάλθηκε από το SM-J330FN μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Αν παίζεις 50ευρα μπορεί, εγώ σε όλες τις περιπτώσεις αυτό βλέπω, δηλαδή αν σε αφήσουν να παίξεις σε 2 μήνες 60 παιχνίδια, με τζίρο 6000 ευρώ και κέρδος 1200 ευρω είσαι στην φραγή, νόμιμα το κάνεις σε 3 εταιρείες που λες, βγάζεις 4000 σύνολο και χαιρετάς, μετά κάνεις τον καμικάζι

Στάλθηκε από το Redmi 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
  • Like
Αντιδράσεις: Tigres
Απάντηση: Early bets

Η Τζούνιορ κέρδισε πριν λίγες ώρες τη Σαν Λορέντζο, και με νίκη επί της Μελγάρ την τελευταία αγωνιστική στην Μπαρανκίγια θα σώσει τουλάχιστον τα προσχήματα και θα συνεχίσει στο Σουνταμερικάνα. Αυτό το παιχνίδι πάντως αργεί αρκετά (8 Μαΐου) μέχρι τότε το ζητούμενο είναι να εξασφαλίσει και μαθηματικά την πρόκριση στα play off του πρωταθλήματος. Το 5.50 του διπλού είναι εκτός κάθε λογικής, αφου ακόμη και ροτεισον να κάνει η Τζούνιορ μιλάμε για μια ομάδα με τεράστιο βάθος στον πάγκο, η οποία διαθέτει μακράν το πληρέστερο ροστερ στη χώρα, και δίκαια είναι το πρώτο φαβορί για να πάρει το πρωτάθλημα. Και αμιγώς με τη δεύτερη ενδεκάδα να κατέβει το διπλό ειναι max για 4.00. 3/10.
4f26788b74f6b126050741b9fd8db46c.jpg


Στάλθηκε από το SM-J330FN μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Απάντηση: Early bets

Εδώ στις υπάρχουσες αποδόσεις δεν έχει ενσωματωθεί ακόμη το βαθμολογικό κίνητρο, το οποίο είναι μονόπλευρο. Η Τολούκα κυνηγάει την είσοδο στην οκτάδα και τα play off, ενώ η Πούμας είναι αδιάφορη. Βέβαια ακόμη και ενδιαφερόμενη να ήταν η Πούμας πάλι το σετ θα έπρεπε να είναι ελαφρώς πιο ισορροπημένο αφου η Τολούκα βρίσκεται εμφανώς σε καλύτερη κατάσταση. Όταν βγάλει αποδόσεις η Ασία και τους ανοίξει τα μάτια προβλέπω να αλλάζουν άποψη για το ποιά ομάδα είναι το φαβορί του αγώνα.. 5/10.
0a39c7aa63fb02c0680732f1a365aff6.jpg


Στάλθηκε από το SM-J330FN μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Τελευταία επεξεργασία:
Απάντηση: Early bets

Δεν είναι τόσο τραγικά τα πράγματα, μιας και μιλάμε για early bets που οι αποδόσεις τους (ανάλογα τη γκανιοτα της κάθε εταιρείας) είναι οι ιδιες σε πολλούς μπουκ ταυτόχρονα. Για να παραδεχτούν πώς ένας παίκτης σε ορισμένα πρωταθλήματα είναι όντως καλύτερος από τη sportradar θα πάρει τουλαχιστον 2 με 3 μήνες, μόνο αν πάς συνέχεια με maxbet κινδυνεύεις να καεί νωρίτερα ο λογαριασμός.

Στάλθηκε από το SM-J330FN μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Με 2-3 στοιχήματα έχουν καταλάβει αν είσαι καλός ή οχι. Δεν είναι μόνο τα ποσά που παίζεις αλλά το παιχτικό σου προφιλ στο σύνολο του που θα χτυπήσει καμπανάκια. Να στο πω αλλιώς, βλέπει ο trader της Bet365 στις 5 το πρωί Τετάρτης ποντάρισμα από ελληνικό λογαριασμό σε Β Μεξικό σε αγώνα που παίζει την επόμενη μέρα. Τι κάνει νιαου νιαου στα κεραμίδια. Η μαρίδα δεν παίζει ποτέ έτσι. Δηλαδή αυτοί οι τζογαδόροι που είναι ξύπνιοι στις 5 το πρωί δεν πρόκειται ποτέ να παίξουν τέτοιο παιχνίδι. Το πιο πιθανό είναι να παίζουν live σε κανένα ΝΒΑ ή τέννις ή αν έχει τίποτα Ιαπωνίες-Αυστραλίες. Ειδικά πλέον που τα πονταρίσματα πάνε σχεδόν 80-20 σε αναλογία live - pregame οι early bettors είναι σαν την μύγα μες στο γάλα. Και άντε οκ, για το πρώτο στοίχημα να πεις πως απλά έτυχε. Όταν όμως ο λογαριασμός αυτός παίξει 3-4 στοιχήματα μέσα σε μια βδομάδα τότε αυτό είναι απίθανο να έγινε από απλό παίχτη.

Πέρα από αυτό, κοιτώντας τις αποδόσεις που παίζεις σε σχέση με τα closing odds είναι πανεύκολο να δεις ποιος είναι καλός και ποιος οχι. Με πολύ χονδρικούς υπολογισμούς και με 20 στοιχήματα ο απλός παίχτης έχει 99.7% πιθανότητα η αξία του να βρίσκεται μεταξύ 0.89-1.05, 3 τυπικές αποκλίσεις δηλαδή με μέση τιμή το 0.97 και τυπική απόκλιση 0.0255. Εσύ με 20% αξία είσαι στο 1.2 που είναι 9 τυπικές αποκλίσεις πέρα από τη μέση τιμή. Αυτό είναι λίγο πολύ απίθανο να συμβεί και προφανώς σημαίνει πως κάτι κάνεις καλά. Δε χρειάζεται να περιμένει ο trader 2 και 3 μήνες. Με 20-30 στοιχήματα max είναι εύκολο να δει τι ακριβώς συμβαίνει. Ακόμα και 10 είναι αρκετά. Αν από την άλλη κοιτούσε απλά το yield σου τότε ναι, θα ήταν αδύνατο να πει αν είσαι καλός ή οχι επειδή απλά κέρδισες ένα 20% σε 20 στοιχήματα.
 
Απάντηση: Early bets

Με 2-3 στοιχήματα έχουν καταλάβει αν είσαι καλός ή οχι. Δεν είναι μόνο τα ποσά που παίζεις αλλά το παιχτικό σου προφιλ στο σύνολο του που θα χτυπήσει καμπανάκια. Να στο πω αλλιώς, βλέπει ο trader της Bet365 στις 5 το πρωί Τετάρτης ποντάρισμα από ελληνικό λογαριασμό σε Β Μεξικό σε αγώνα που παίζει την επόμενη μέρα. Τι κάνει νιαου νιαου στα κεραμίδια. Η μαρίδα δεν παίζει ποτέ έτσι. Δηλαδή αυτοί οι τζογαδόροι που είναι ξύπνιοι στις 5 το πρωί δεν πρόκειται ποτέ να παίξουν τέτοιο παιχνίδι. Το πιο πιθανό είναι να παίζουν live σε κανένα ΝΒΑ ή τέννις ή αν έχει τίποτα Ιαπωνίες-Αυστραλίες. Ειδικά πλέον που τα πονταρίσματα πάνε σχεδόν 80-20 σε αναλογία live - pregame οι early bettors είναι σαν την μύγα μες στο γάλα. Και άντε οκ, για το πρώτο στοίχημα να πεις πως απλά έτυχε. Όταν όμως ο λογαριασμός αυτός παίξει 3-4 στοιχήματα μέσα σε μια βδομάδα τότε αυτό είναι απίθανο να έγινε από απλό παίχτη.

Πέρα από αυτό, κοιτώντας τις αποδόσεις που παίζεις σε σχέση με τα closing odds είναι πανεύκολο να δεις ποιος είναι καλός και ποιος οχι. Με πολύ χονδρικούς υπολογισμούς και με 20 στοιχήματα ο απλός παίχτης έχει 99.7% πιθανότητα η αξία του να βρίσκεται μεταξύ 0.89-1.05, 3 τυπικές αποκλίσεις δηλαδή με μέση τιμή το 0.97 και τυπική απόκλιση 0.0255. Εσύ με 20% αξία είσαι στο 1.2 που είναι 9 τυπικές αποκλίσεις πέρα από τη μέση τιμή. Αυτό είναι λίγο πολύ απίθανο να συμβεί και προφανώς σημαίνει πως κάτι κάνεις καλά. Δε χρειάζεται να περιμένει ο trader 2 και 3 μήνες. Με 20-30 στοιχήματα max είναι εύκολο να δει τι ακριβώς συμβαίνει. Ακόμα και 10 είναι αρκετά. Αν από την άλλη κοιτούσε απλά το yield σου τότε ναι, θα ήταν αδύνατο να πει αν είσαι καλός ή οχι επειδή απλά κέρδισες ένα 20% σε 20 στοιχήματα.
:goood::goood:
 
Απάντηση: Early bets

Με 2-3 στοιχήματα έχουν καταλάβει αν είσαι καλός ή οχι. Δεν είναι μόνο τα ποσά που παίζεις αλλά το παιχτικό σου προφιλ στο σύνολο του που θα χτυπήσει καμπανάκια. Να στο πω αλλιώς, βλέπει ο trader της Bet365 στις 5 το πρωί Τετάρτης ποντάρισμα από ελληνικό λογαριασμό σε Β Μεξικό σε αγώνα που παίζει την επόμενη μέρα. Τι κάνει νιαου νιαου στα κεραμίδια. Η μαρίδα δεν παίζει ποτέ έτσι. Δηλαδή αυτοί οι τζογαδόροι που είναι ξύπνιοι στις 5 το πρωί δεν πρόκειται ποτέ να παίξουν τέτοιο παιχνίδι. Το πιο πιθανό είναι να παίζουν live σε κανένα ΝΒΑ ή τέννις ή αν έχει τίποτα Ιαπωνίες-Αυστραλίες. Ειδικά πλέον που τα πονταρίσματα πάνε σχεδόν 80-20 σε αναλογία live - pregame οι early bettors είναι σαν την μύγα μες στο γάλα. Και άντε οκ, για το πρώτο στοίχημα να πεις πως απλά έτυχε. Όταν όμως ο λογαριασμός αυτός παίξει 3-4 στοιχήματα μέσα σε μια βδομάδα τότε αυτό είναι απίθανο να έγινε από απλό παίχτη.

Πέρα από αυτό, κοιτώντας τις αποδόσεις που παίζεις σε σχέση με τα closing odds είναι πανεύκολο να δεις ποιος είναι καλός και ποιος οχι. Με πολύ χονδρικούς υπολογισμούς και με 20 στοιχήματα ο απλός παίχτης έχει 99.7% πιθανότητα η αξία του να βρίσκεται μεταξύ 0.89-1.05, 3 τυπικές αποκλίσεις δηλαδή με μέση τιμή το 0.97 και τυπική απόκλιση 0.0255. Εσύ με 20% αξία είσαι στο 1.2 που είναι 9 τυπικές αποκλίσεις πέρα από τη μέση τιμή. Αυτό είναι λίγο πολύ απίθανο να συμβεί και προφανώς σημαίνει πως κάτι κάνεις καλά. Δε χρειάζεται να περιμένει ο trader 2 και 3 μήνες. Με 20-30 στοιχήματα max είναι εύκολο να δει τι ακριβώς συμβαίνει. Ακόμα και 10 είναι αρκετά. Αν από την άλλη κοιτούσε απλά το yield σου τότε ναι, θα ήταν αδύνατο να πει αν είσαι καλός ή οχι επειδή απλά κέρδισες ένα 20% σε 20 στοιχήματα.
Δεν έχεις άδικο στα όσα γράφεις, πάντως γεγονός είναι πως κατά μέσο όρο οι λογαριασμοί μου έχουν διάρκεια ζωής 2 με 3 μήνες. Μόνο σε περιπτώσεις που βαρουσα στο ψαχνό και πήγαινα με maxbet έχουν καεί νωρίτερα λογαριασμοί μου. Αν υπάρχει κερδοφορία το θέμα με τους λογαριασμούς λύνεται, το ζητούμενο είναι να βρίσκονται οσο το δυνατόν περισσότερα earlybets. Μέχρι πριν από 3 χρόνια έβρισκα σχεδόν τα διπλάσια από ότι σήμερα, όσο περνάει ο καιρός τα πράγματα χειροτερεύουν, αφού οι Ασιάτες έχουν αρχίσει να ανοίγουν αποδόσεις στα πρωταθληματα μου πολύ νωρίτερα απο ότι παλαιότερα. Η Χιλή για παράδειγμα και το Μεξικό που ήταν τα αγαπημένα μου πρωταθλήματα με earlybets σχεδον στο 60% των αγορών κάθε εβδομάδα, που κρατούσαν 4 ολόκληρες μέρες, τώρα έχουν σχεδόν καεί μιας και η Ασία ανοίγει αποδόσεις την ίδια μέρα με τους Ευρωπαίους book, και πρώτη απο την συντριπτική πλειοψηφία αυτών.

Στάλθηκε από το SM-J330FN μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Απάντηση: Early bets

Δε χρειάζεται να πω πολλά γι αυτόν τον αγώνα, απλά ένας άσος του 1.60 που δίνεται στο 1.95. 8/10.
926a2a74c654a3fa4eeb8ccbfaf409ac.jpg


Στάλθηκε από το SM-J330FN μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Απάντηση: Early bets

Η Σολ ειναι σε εξαιρετική κατάσταση, φιλότιμη η Λουκένιο αλλά και δεδομένα ένα σκαλοπάτι κάτω ποιοτικά απο την αντίπαλο της. Σίγουρα κάτω απο 2.00 θα έδινα εγώ αυτόν τον άσο. 8/10.
f1d989c87068fab17488140a80d6c096.jpg


Στάλθηκε από το SM-J330FN μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Απάντηση: Early bets

Η Σολ ειναι σε εξαιρετική κατάσταση, φιλότιμη η Λουκένιο αλλά και δεδομένα ένα σκαλοπάτι κάτω ποιοτικά απο την αντίπαλο της. Σίγουρα κάτω απο 2.00 θα έδινα εγώ αυτόν τον άσο. 8/10.
f1d989c87068fab17488140a80d6c096.jpg


Στάλθηκε από το SM-J330FN μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άκυρο αυτο το bet. Πριν λίγο βγήκε η είδηση πως η Σολ επέλεξε να γίνει αυτό το ματς στο ουδέτερο γήπεδο της Λιμπερταδ γιατι θέλει να προστατέψει το δικό της εν όψει Σουνταμερικανα. Επίσης υπάρχει και σοβαρό ενδεχόμενο να κάνει ροτεισον. Οσοι το παιξανε cash out.

Στάλθηκε από το SM-J330FN μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
  • Like
Αντιδράσεις: blizard και Blackened
Απάντηση: Early bets

Δεν είναι η τρελή ευκαιρία αλλά στο 2.00 παίζεται άνετα ο άσος της Πάστο που τρέχει εκπληκτικό σερί 7-3-0 στα τελευταία 10, έχοντας δεχτεί συνολικά μόλις 2 γκολ. Κι όλα αυτά (πλυν μόνο Πετρολέρα) κόντρα σε πολυ καλύτερες ομάδες απο την Πατριότας, η οποία αποδυναμώνεται αισθητά εκτός έδρας, και τρώει τα γκολ σαν τα στραγάλια. Για 1.80 είναι άσος. 5/10

315ec9b49d11236b458b6a610fbb9cd8.jpg
 
Απάντηση: Early bets

Εν το μεταξύ η Τίγρες έμεινε στην ισοπαλία πριν λιγο στην Πουέμπλα, με αποτέλεσμα η Λεόν αύριο να είναι εντελώς αδιάφορη κόντρα στην Τσίβας. Βέβαια ο άσος έχει πέσει εδώ και ώρα απο το 3.70 που τον έδωσα χτες το πρωί, αλλα για όσους δεν το πρόλαβαν παίζεται εύκολα και στο 3.30 που είναι τώρα στον στοιχημαν, αφου με τα νέα δεδομένα αναμένεται ακόμη μεγαλύτερη πτώση..

Στάλθηκε από το SM-J330FN μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Απάντηση: Early bets

Επαναληπτικός αγώνας για τα play off στη δεύτερη κατηγορία Μεξικού. Στο πρώτο ματς η Ντοράδος του Μαραντόνα κέρδισε με 3-1, αλλά αυτό που μας ενδιαφέρει κυρίως είναι πως το under πλήρωνε μ.ο.1.40, και σήμερα μολις μετά από 3 μέρες είναι στο 2.05. Είχαν δίκιο τότε οι book, η μήπως έχουν σήμερα? Παρακολουθώντας τις 2 ομάδες εδω και καιρό αποψή μου είναι πώς ουτε τότε είχαν δίκιο, ούτε τωρα. Για 1.60 ήταν στο πρώτο παιχνίδι, για 1.70 είναι σήμερα. Οι τωρινές αποδόσεις είναι καθαρά επηρεασμένες απο το αποτέλεσμα του πρώτου αγώνα, είναι επόμενο λοιπόν να είναι λάθος. Επίσης είναι πολύ χαμηλά ο άσος, και υπάρχει κάποια αξία και στο χ2 του 2.02, αλλά είναι ματς ειδικών συνθηκών, η Ντοραδος ακόμη και να χάνει με 1-0 θα συνεχίσει να παίζει μόνο άμυνα . Άρα λοιπόν μόνο under που σίγουρα εχει και μεγαλύτερη αξία. 6/10.
f0ac1a99f914c518703a09e4cd21da46.jpg


Στάλθηκε από το SM-J330FN μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Απάντηση: Early bets

Όταν με έναν μαγικό τρόπο μετατρέπεις το μαύρο σε άσπρο,και παρουσιάζεις ως αδιάφορη την ομάδα που έχει κίνητρο, και ως ενδιαφερόμενη αυτήν που δεν κυνηγάει τίποτα. Και άντε να το δεχτώ πώς του ξέφυγε πως υπάρχει ειδική βαθμολογία υποβιβασμού, και η Γουαδαλαχάρα κινδυνεύει, ούτε την τρέχουσα βαθμολογία πρωταθλήματος δεν μπήκε στον κόπο να δει και να διαπιστώσει πως η Λεόν έχει εξασφαλίσει μαθηματικά την πρώτη θέση? Έχουμε 2019 κι αυτός ο άνθρωπος πληρώνεται για να γράφει για στοίχημα..
d4ae53a1ad62cf88f9eae5246e9006ac.jpg


Στάλθηκε από το SM-J330FN μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
  • Like
Αντιδράσεις: Blackened, jogo και goal2
Απάντηση: Early bets

Είναι ευρέως γνωστό σε όλους όσους ασχολούνται έστω και επιδερμικά με το πρωτάθλημα του Μεξικού πως η Πατσούκα, και η Λεόν ανήκουν στον ίδιο επιχειρηματικό όμιλο, με τον πατέρα να είναι πρόεδρος στην πρώτη, και τον γιό στη δεύτερη. Στο παρελθόν τα ματς αυτών των 2 έχουν προσφέρει και κάτι ύποπτες ανατροπές. Η Πατσούκα με τη νίκη επί της Άτλας εξασφάλισε την Λιγκίγια, αλλά θα θέλει τη νίκη σ αυτό το ματς για να μπει στην πρώτη τετράδα που δίνει πλεονέκτημα στον πρώτο γύρο των play off (αν δε νικήσει αύριο η Κρουζ Αζούλ, με νίκη η Πατσούκα θα ειναι σίγουρα στην τετράδα, αλλα μετά την ισοπαλία της Μοντερέι το βέβαιο είναι πως θα έχει κίνητρο αφου ειναι στο -2 και η Μοντερέι παίζει μια μέρα μετά εκτός με την Άτλας) Για τη Λεόν τα έχουμε πει είναι και μαθηματικά πρώτη. Ακόμα και να μην υπήρχε αυτή η ιδιαίτερη σχέση μεταξύ των 2 ομάδων, το διπλό στο 4.35 πάλι θα είχε αξία. Τώρα επιβάλλεται το maxbet. 10/10.
7fa0faabd0622ca4d04a27d4929a4785.jpg


Στάλθηκε από το SM-J330FN μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
Αντιδράσεις: Blackened
Απάντηση: Early bets

Στο 3.69 έκλεισε στην Pinnacle ο άσος της Τσίβας, και στο 1.97 το under της Ντοράδος. Αρκετά μεγάλη η διαφωνία μου με τούς Ασιάτες και στα 2, αφού εγω θα έδινα γύρω στο 3.00 την Γουαδαλαχάρα, και στο 1.70 το under. Δεν μου λέει πραγματικά τίποτα που πέρασαν τα σημεία, ποτέ δεν κρίνω από το αποτέλεσμα ενός αγώνα αν έπαιξα σωστά η όχι. Είναι δεδομένο όμως πως και οι Ασιάτες κάνουν λάθη, όπως και εγώ, όπως όλοι μας. Η αλήθεια είναι πως αισθάνομαι πιο άνετα οταν παίζω ένα σημείο και έρχεται μετά η Ασία με τις αποδόσεις της να επαληθεύσει την άποψη μου, ίσως επειδή έτσι είναι ολοφάνερο πως έχω πιάσει κορόιδα τους Ευρωπαίους book. Είμαι βέβαιος όμως πως στις διαφωνίες μου με την Ασία (όσον αφορά πρωταθλήματα της Λατινικής Αμερικής) 8 στις 10 φορές έχω δίκιο εγω. Αυτό φυσικά δεν είναι ένα συμπέρασμα που έχω βγάλει ετσι αυθαίρετα, είναι η πραγματικότητα που αποτυπώνεται στους αριθμούς μετά απο πολλά χρόνια, και χιλιάδες στοιχήματα.

Στάλθηκε από το SM-J330FN μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
  • Like
Αντιδράσεις: giannisss796
Απάντηση: Early bets

Οι αποδόσεις εδώ είναι λάθος, η Μπουκαραμάνγκα σε καμία περίπτωση δεν μπορεί να σηκώσει τέτοιο φαβοριτισμο. Ο άσος είναι για 2.20, και όχι για 1.75. Σ αυτόν τον αγώνα ακόμη και στο 1.75 να κλείσει η τιμή του άσου στην Ασία (δεν έχει καν ανοίξει αποδόσεις ακόμα υποθετικά μιλάω) είμαι βέβαιος πως στο 10λεπτο στο live ο άσος θα έχει πάει πάνω από 2.00. Άρα λοιπόν αυτό θα σημαίνει πως ανεξάρτητα από το αποτέλεσμα του αγώνα θα έχω δίκιο εγώ και όχι η Ασία. Ένα απλό παράδειγμα για να γίνει κατανοητό αυτό που έγραψα παραπάνω πως 8 στις 10 διαφωνίες μας είναι λάθος η Ασία. Χ: 4/10. 2: 3/10.
18fabb1e7c3c72393a975b109f2feb5a.jpg
91c743d71f861e105a1873873476d9bc.jpg


Στάλθηκε από το SM-J330FN μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
  • Like
Αντιδράσεις: Blackened
Απάντηση: Early bets

Ο ΟΠΑΠ κοιμάται εκμεταλλευτείτε το. Δεν βάζω μονάδες ανάλογα τα όρια που έχει ο καθένας στον ΟΠΑΠ.
Η Λίγκα Κίτο σ αυτη την απόδοση ειναι για φόρτωμα, τα άλλα 2 πιο χαλαρά.
7ed6f90d178bc6e45ba373fc76d543a4.jpg
4103fd3beaeb45415d3c7ce84abca384.jpg
aacec31273923e3086080e8283f7b430.jpg


Στάλθηκε από το SM-J330FN μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
  • Like
Αντιδράσεις: Blackened

Προγνωστικά

  • 14:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Μπρίστολ Σίτι - Λέστερ
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Ρέξαμ - Μάνσφιλντ
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Νόριτς - Πλίμουθ
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Μπλάκμπερν - Ίπσουιτς
  • 20:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Μπενφίκα - Σάβες
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Αλ Έτιφακ - Αλ Αχλί
  • 21:30
    Novasports Start
    • Μπούργος - Εσπανιόλ
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Κάδιθ - Γρανάδα
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Λιλ - Λανς
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Γουότφορντ - Λιντς
  • 22:30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Εστρέλα - Σπόρτινγκ Λισαβόνας
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Μπούρσασπορ - Τόφας
  • 19:45
    Novasports 5HD
    • Φενέρμπαχτσε - Άλμπα Βερολίνου
  • 19:45
    Novasports 6HD
    • Μπεσίκτας - Μπουργκ
  • 20:55
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA Action 2023-24 Ε3323
  • 21:30
    Novasports 3HD
    • Λόντον Λάιονς - Παρί
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Ρεάλ Μαδρίτης - Ερυθρός Αστέρας
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Βίρτους Μπολόνια - Παναθηναϊκός AKTOR
  • Αύριο 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Ιντιάνα Πέισερς - Λος Άντζελες Λέικερς
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    • NC State - Marquett
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • Gonzaga - Purdu
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Σαν Αντόνιο Σπερς - Νιου Γιορκ Νικς
  • 04:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 07:15
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 08:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 09:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 16:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 17:00
    ΕΡΤ3
    • Παναθηναϊκός - Μίλων
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 20:15
    ΕΡΤ3
    • Ολυμπιακός - ΠΑΟΚ
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Αύριο 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Είδες ριπλέι?
  • Ertzan Ertzan:
    ναι
  • PANATHA PANATHA:
    Η Φενέρμπαχτσε επιθυμούσε να πάρει αναβολή το ντέρμπι της 7ης Απριλίου με την Γαλατάσαραϊ για το τουρκικό Super Cup ελέω... Ολυμπιακού, όμως το συγκεκριμένο αίτημά της δεν έγινε αποδεκτό από την ποδοσφαιρική ομοσπονδία της χώρας.
  • PANATHA PANATHA:
    Η ποδοσφαιρική ομοσπονδία της Τουρκίας (TFF) ενημερώσε και τους δύο συλλόγους πως
    αυτό έχει να κάνει με το ότι δεν υπάρχει εναλλακτική ημερομηνία λόγω του φορτωμένου αγωνιστικού προγράμματος των ομάδων.
  • Ertzan Ertzan:
    Θα το έγραφα το πρωί αλλά από το κινητό δεν ήρθε. Οι αλλόθρησκοι όπως ήταν φυσιολογικό είπαν πως δεν θα δεχτούν την αναβολή του αγώνα. Οι δικοί μας έκαναν αίτηση για αναβολή και απότι διάβασα έλεγαν να γίνει ο αγώνας με την λήξη του πρωταθλήματος όμως η Ομοσπονδία που έχει χεστεί πάνω της και ακόμα να βγάλει την απόφαση για τις "τιμωρίες" δεν το έκανε αποδεκτό.
  • Ertzan Ertzan:
    Η Fenerbahce είναι η ομάδα που μάζεψε τους περισσότερους πόντους στην Ευρώπη αλλά δεν το βλέπουν έτσι δεν πειράζει όμως είναι μεγάλος ο θεός
  • PANATHA PANATHA:
    Δειχνει ο ΑΝΤ1 F1 την Κυριακή το πρωι??
  • Ertzan Ertzan:
    Νομίζω μόνο το plus θα το έχει
  • PANATHA PANATHA:
    ρε τα λαμογια....
  • Ertzan Ertzan:
    είχε προσφορά μέσω της ΔΕΗ για 9 μήνες δωρεάν πριν 1 μήνα
  • PANATHA PANATHA:
    ναι το ξερω....
  • PANATHA PANATHA:
    κ μαγνητοσκόπηση το δείχνει ο Αντ1 το ελεύθερο κανάλι στης 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Αγγλία - Βραζιλία 0-0 στο 36......Over 0,5 στο πρωτο μερος
  • PANATHA PANATHA:
    Απόδοσ
    η @31.0
  • M Forum Bot:
    Ο χρήστης MrChow ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Maurice Moss Tips" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Ertzan Ertzan:
    συνεχίζει η προσφορά της ΔΕΗ για Αντέννα plus νομίζω μέχρι 14 Απριλίου
  • Ertzan Ertzan:
    Λίγες μέρες πριν την συνέλευση της Fenerbahce βγήκε στην φόρα η συνάντηση που είχε ο Hugh Dallas με τους διαιτητές και οι συνομιλίες για τον αγώνα Galatasara-Antalyaspor όπου εκεί ο διαιτητής του VAR παραδέχεται πως έκανε λάθος στο πέναλτι που πήρε ο παίκτης της Γαλατσαραϊ όπου στην ουσία το είπε πως "βούτηξε" ο παίκτης στην μικρή επαφή που είχε που δεν ήταν για πέναλτι. Γι'αυτήν την φάση είχε μιλήσει και ο Πρόεδρος μας όπου είπε αυτά που συμβαίνουν και η Ομοσπονδία τον έβγαλε ψεύτη, ωραία πράγματα
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης std157489 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Φοιτητική Έρευνα για το Λιανικό Εμπόριο" στο Καφενείο.
  • PANATHA PANATHA:
    Μονο ο Τζαβελας θα μπορουσε να φαει κοκκινη καρτα χωρις να παιζει....πραγματικα ειναι ηλιθιο το παιδι...
  • Ertzan Ertzan:
    το είχε παίξει στοίχημα γι'αυτό :p
  • PANATHA PANATHA:
    Πραγματικα απορω....αφου σε καθε ματς ειναι με νευρα γιατι δεν το κοβει το ρημαδι και να ξεκινησει το ψαρεμα....
  • PANATHA PANATHA:
    Σε λιγο θα το καρφωσει ο Φωτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Δεν γινονται αυτα....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
    Ertzan Forum Bot: Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)"...