Early bets

Είναι μεγάλη κουβέντα, προσωπικά αναγκάστηκα να σταματήσω, νομοτελειακά σταμάτησα να έχω άτομα για να κάνω λογαριασμούς
Επίσης τώρα αν ανοίξω έναν λογαριασμό στην γυναίκα μου ας πούμε και καταθέσω 100 ευρώ και ξεκινήσω να παίζω 100έυρα στα ματς αυτά σου υπογράφω ότι δεν θα αντέξει ούτε για 10 στοιχήματα, τουλάχιστον αυτό συνέβη σε μένα σαν πιο πρόσφατο παράδειγμα
Επίσης πλέον ματσάρουν και συσκευές με λογαριασμούς, δηλάδη από το δίκο μου λάπτοπ δε μπορώ να μπω σε δύο λογαριασμούς, έχω χάσει λεφτά από στοίχιμαν έτσι, με κλειδώσανε και μου λένε γεια σας, τα έκλαψα τα χρήματα
οι αλλάγες ΙΡ δεν πιάνουν πλέον, γιαυτό λέω γίνεσαι γκάνγστερ και θεωρητικά διώκεσαι και νομικά έτσι αν το κάνεις, οκ δε θα ασχοληθεί κανείς να σε πάει δικαστήρια αλλά θεωρητικά ισχύει
Καταλήγωντας λέω ότι οι εποχές είναι ότι θέλω κάνω σαν μπουκ, το παίρνεις απόφαση και απλά σταματάς να παίζεις από ένα σημείο και μέτα σε ευρωπαίους
Γκάνγκστερ είναι στην πλειοψηφία τούς οι Ευρωπαίοι book, εγώ δεν θα φτάσω ποτέ σ αυτό το σημείο γιατί απλά δεν με αφορά η παρανομία, χρήματα μπορώ να κερδίζω νόμιμα. Πολλαπλοί λογαριασμοί είναι για τις εταιρείες, για μένα είναι λογαριασμοί γνωστών και φίλων που τους βοηθάω να κερδίζουν στο στοίχημα, και στο τέλος μοιραζόμαστε τα κέρδη. Αν ήταν λίγο περισσότερο έξυπνοι δεν θα βαζανε ποτέ όρια σε έναν παίκτη ο οποίος με τις γνώσεις του, και τα πονταρίσματα του τους δείχνει σε ποιά σημεία έχουν λάθος αποδόσεις, και τους βοηθάει να τις διορθώσουν. Προτιμάνε να εμπιστεύονται τα προγράμματα (τα οποία χρυσοπληρώνουν) μέχρι να ανοίξει η Ασία και να μου βάζουν λιμιτ? Κανένα πρόβλημα! Έχω πολλούς γνωστούς και φίλους οι οποίοι θέλουν να κερδίζουν μαζί μου. Κάθε μέρα δέχομαι καινούργιες προτάσεις για συνεργασία!
 
Γκάνγκστερ είναι στην πλειοψηφία τούς οι Ευρωπαίοι book, εγώ δεν θα φτάσω ποτέ σ αυτό το σημείο γιατί απλά δεν με αφορά η παρανομία, χρήματα μπορώ να κερδίζω νόμιμα. Πολλαπλοί λογαριασμοί είναι για τις εταιρείες, για μένα είναι λογαριασμοί γνωστών και φίλων που τους βοηθάω να κερδίζουν στο στοίχημα, και στο τέλος μοιραζόμαστε τα κέρδη. Αν ήταν λίγο περισσότερο έξυπνοι δεν θα βαζανε ποτέ όρια σε έναν παίκτη ο οποίος με τις γνώσεις του, και τα πονταρίσματα του τους δείχνει σε ποιά σημεία έχουν λάθος αποδόσεις, και τους βοηθάει να τις διορθώσουν. Προτιμάνε να εμπιστεύονται τα προγράμματα (τα οποία χρυσοπληρώνουν) μέχρι να ανοίξει η Ασία και να μου βάζουν λιμιτ? Κανένα πρόβλημα! Έχω πολλούς γνωστούς και φίλους οι οποίοι θέλουν να κερδίζουν μαζί μου. Κάθε μέρα δέχομαι καινούργιες προτάσεις για συνεργασία!
Αφού έχεις τόσους πολλούς συνεχίζεις προφανώς και βάστα γερά
 
  • Like
Αντιδράσεις: qazdas
Επίσης πλέον ματσάρουν και συσκευές με λογαριασμούς, δηλάδη από το δίκο μου λάπτοπ δε μπορώ να μπω σε δύο λογαριασμούς, έχω χάσει λεφτά από στοίχιμαν έτσι, με κλειδώσανε και μου λένε γεια σας, τα έκλαψα τα χρήματα
οι αλλάγες ΙΡ δεν πιάνουν πλέον,
γιαυτό λέω γίνεσαι γκάνγστερ και θεωρητικά διώκεσαι και νομικά έτσι αν το κάνεις, οκ δε θα ασχοληθεί κανείς να σε πάει δικαστήρια αλλά θεωρητικά ισχύει
Καταλήγωντας λέω ότι οι εποχές είναι ότι θέλω κάνω σαν μπουκ, το παίρνεις απόφαση και απλά σταματάς να παίζεις από ένα σημείο και μέτα σε ευρωπαίους
Η ουσια του στοιχηματος ειναι να παιξεις μεγαλυτερη αποδοση απο την "δικαια".Οταν εσυ κανεις απλα αυτο οπως κανει εδω ο tigres παιζοντας τους στα ισια (χωρις κουτοπονηριες πχ late bets στο live η παιζοντας σε λαθη με αναποδα σετ αποδοσεων), τοτε εισαι 100% τιμιος παιχτης, δεν κανεις καμια παραβαση ορων,και απλα η ιδια η εταιρια μετατρεπει σε "μαφιοζικο" το προιον που πουλαει ως νομιμο, βαζοντας σου ορια.

Δεν γινεσαι γκαγκστερ αν μετα κανεις επομενο λογαριασμο.Γκαγκστερ ειναι οι bookmakers και οχι ο παιχτης που αναγκαζεται να το κανει αυτο.Υπαρχουν soft book που λιμιταρουν μεν αλλα οχι στα αστεια max του στοιχιμαν 1ευρω σε ολα , αφηνουν να παιξεις 30-40€ στα μικρα ματς και 100-400 στα μεγαλα.
Αν λοιπον το εκαναν αυτο ολες οι εταιριες τοτε απλα δεν σε θα αναγκαζαν να κανεις επομενα accounts.
Aφου με 10 τετοιες εταιριες θα επαιζες ανετα ενα πονταρισμα των 300-400€.

Οσο συνεχιζουν να κανουν αυτα που κανουν οι εταιριες τοτε δεν γινεται να μιλαμε για νομιμο στοιχημα.
Εταιριες και κρατος (εδω γελαμε ακου εκει κρατος) σε οδηγουν αν κανεις ενα απο τα δυο:
1) Η συνεχιζεις με επομενα acconts με το ρισκο να σε καταλαβουν οι εταιριες και να εχεις συνεχως αγχος για το αν θα πληρωθεις.
2) Η παιζεις σε sharp εταιριες με λιγοτερο αγχος αλλα και λιγοτερο κερδος.
.
 
Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
Αντιδράσεις: Tigres και stpsilan
Η ουσια του στοιχηματος ειναι να παιξεις μεγαλυτερη αποδοση απο την "δικαια".Οταν εσυ κανεις απλα αυτο οπως κανει εδω ο tigres παιζοντας τους στα ισια (χωρις κουτοπονηριες πχ late bets στο live η παιζοντας σε λαθη με αναποδα σετ αποδοσεων), τοτε εισαι 100% τιμιος παιχτης, δεν κανεις καμια παραβαση ορων,και απλα η ιδια η εταιρια μετατρεπει σε "μαφιοζικο" το προιον που πουλαει ως νομιμο, βαζοντας σου ορια.

Δεν γινεσαι γκαγκστερ αν μετα κανεις επομενο λογαριασμο.Γκαγκστερ ειναι οι bookmakers και οχι ο παιχτης που αναγκαζεται να το κανει αυτο.Υπαρχουν soft book που λιμιταρουν μεν αλλα οχι στα αστεια max του στοιχιμαν 1ευρω σε ολα , αφηνουν να παιξεις 30-40€ στα μικρα ματς και 100-400 στα μεγαλα.
Αν λοιπον το εκαναν αυτο ολες οι εταιριες τοτε απλα δεν σε θα αναγκαζαν να κανεις επομενα accounts.
Aφου με 10 τετοιες εταιριες θα επαιζες ανετα ενα πονταρισμα των 300-400€.

Οσο συνεχιζουν να κανουν αυτα που κανουν οι εταιριες τοτε δεν γινεται να μιλαμε για νομιμο στοιχημα.
Εταιριες και κρατος (εδω γελαμε ακου εκει κρατος) σε οδηγουν αν κανεις ενα απο τα δυο:
1) Η συνεχιζεις με επομενα acconts με το ρισκο να σε καταλαβουν οι εταιριες και να εχεις συνεχως αγχος για το αν θα πληρωθεις.
2) Η παιζεις σε sharp εταιριες με λιγοτερο αγχος αλλα και λιγοτερο κερδος.

Y.Γ. Τυχαιο που δεν εφαρμοζεται ο νομος για οσους κανουν το 2)? Η μηπως βολευει κρατος+αδειοδοτημενους bookmakers αυτο?
.
Συμφωνώ σε αυτά που λες, αυτό που λέω είναι ότι πλέον για να μη σε καταλάβουν ότι είσαι ο ίδιος σε αλλό λογαριασμό πρέπει να γίνεις γκανγκστερ, χρησιμοποιούν πολύ προηγμένα συστήματα ανίχνευσης, μόνο αν στα παίζει άλλος από άλλη συσκευή είσαι σχετικά ήρεμος, σε άλλη περίπτωση φλερταρείς έντονα να τα χάσεις τα χρήματα
 
  • Like
Αντιδράσεις: goal2
Συμφωνώ σε αυτά που λες, αυτό που λέω είναι ότι πλέον για να μη σε καταλάβουν ότι είσαι ο ίδιος σε αλλό λογαριασμό πρέπει να γίνεις γκανγκστερ, χρησιμοποιούν πολύ προηγμένα συστήματα ανίχνευσης, μόνο αν στα παίζει άλλος από άλλη συσκευή είσαι σχετικά ήρεμος, σε άλλη περίπτωση φλερταρείς έντονα να τα χάσεις τα χρήματα
Ποια η διαφορα αν στα παιζει αλλος απο αλλη συσκευη? Αγοραζεις μια αλλη συσκευη ενα φτηνο λαπτοπ , καθαρο καινουργιο και τα παιζεις εσυ απο το σπιτι σου.Δεν μπαινεις ποτε απο το wifi σου αλλα απο καρτοιντερνετ με στικακι.
Το προβλημα δεν νομιζω να ειναι αυτο που λες. Αλλα ο τροπος στοιχηματισμου, και γενικα το παικτικο προφιλ και αν ειναι να σε προδωσει κατι αυτο θα σε προδωσει.
 
Ποια η διαφορα αν στα παιζει αλλος απο αλλη συσκευη? Αγοραζεις μια αλλη συσκευη ενα φτηνο λαπτοπ , καθαρο καινουργιο και τα παιζεις εσυ απο το σπιτι σου.Δεν μπαινεις ποτε απο το wifi σου αλλα απο καρτοιντερνετ με στικακι.
Το προβλημα δεν νομιζω να ειναι αυτο που λες. Αλλα ο τροπος στοιχηματισμου, και γενικα το παικτικο προφιλ και αν ειναι να σε προδωσει κατι αυτο θα σε προδωσει.
Και ο Λογαριασμός να ανήκει στον ίδιο νομό που είσαι και εσύ. Ταυτοποιημενος σε Χανιά και να πέφτουν τα στοιχήματα απο ip Aθηνας δεν είναι και οτι πιο φυσιολογικό κάποια στιγμή θα υπάρξει θέμα. Όσο αφορά το παικτικο προφίλ αν είχα την ανάγκη για maxbet θα είχα λογαριασμούς φίλων πριν υπάρξει πρόβλημα με τον δικό μου για να σπάω τα bet με max 50% του maxbet. Δεν υπάρχει λόγος για μένα να γαργαλάω τον trader αν υπάρχει τρόπος έστω και πιο αργός να βγάζω σημαντικό για μένα κέρδος από το hobby μου.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Mixalis81
Ποια η διαφορα αν στα παιζει αλλος απο αλλη συσκευη? Αγοραζεις μια αλλη συσκευη ενα φτηνο λαπτοπ , καθαρο καινουργιο και τα παιζεις εσυ απο το σπιτι σου.Δεν μπαινεις ποτε απο το wifi σου αλλα απο καρτοιντερνετ με στικακι.
Το προβλημα δεν νομιζω να ειναι αυτο που λες. Αλλα ο τροπος στοιχηματισμου, και γενικα το παικτικο προφιλ και αν ειναι να σε προδωσει κατι αυτο θα σε προδωσει.
Αδερφε και πως θα κάνεις ταυτοποίηση αν σου ζητηθεί(ταυτότητα, διεύθυνση, τραπεζικος λογαριασμός στο ονομα σου)? Δε στέκει αυτόν που λες, αλλάζοντας απλά δλδ συσκευή και ip...Αναγκαστικά θα πρέπει να χρησιμοποιησεις την ταυτοτητα του πατερα σου,του αδερφου σου κτλ...Η οπως ειπώθηκε να ανοιχτεί λογαριασμός σε τριτον που θα σου παίζει τα στοιχήματα ...μόνο ετσι
 
Αδερφε και πως θα κάνεις ταυτοποίηση αν σου ζητηθεί(ταυτότητα, διεύθυνση, τραπεζικος λογαριασμός στο ονομα σου)? Δε στέκει αυτόν που λες, αλλάζοντας απλά δλδ συσκευή και ip...Αναγκαστικά θα πρέπει να χρησιμοποιησεις την ταυτοτητα του πατερα σου,του αδερφου σου κτλ...Η οπως ειπώθηκε να ανοιχτεί λογαριασμός σε τριτον που θα σου παίζει τα στοιχήματα ...μόνο ετσι
Αδερφε κατ αρχην εγω θελω να σε ρωτησω για ποιον λογο εκανες αναφορα το σχολιο μου.Τι σε ενοχλησε απο οσα εγραψα?
Κατα δευτερο ξαναδιαβασε τι ειχε γραψει ο stpsilan στα προηγουμενα σχολια του και τι του απαντησα.
Δεν ειπα οτι δεν θα κανει ταυτοποιηση.Ο stpsilan ειπε στα προηγουμενα σχολια του οτι επαιξε με ονομα φιλων του και τον καταλαβαν οι εταιριες λογω κοινου λαπτοπ, αφου ειχε παιξει με το ιδιο λαπτοπ και παλια απο τον δικο του λογαριασμο..(Προφανως εννοουσε οτι ηταν ταυτοποιημενος λογαριασμος ο δευτερος,φυσικα με το ονομα του φιλου του, και ειχε εγκριθει, τουλαχιστον αυτο καταλαβα εγω).Και στην συνεχεια ειπε οτι τον καταλαβαν επειδη τα επαιζε αυτος τα bets ενω αν τα ελεγε στον φιλο του να του τα παιζει ο ιδιος απο το σπιτι του, τοτε δεν θα ειχε προβλημα.
Αυτο που απαντησα εγω πανω σε αυτο, ειναι οτι αυτο μπορει να λυθει, με τον τροπο που ειπα.Αντι να παιρνει τηλ, τον φιλο του να του τα παιζει, να το κανει ο ιδιος απο το σπιτι του με ενα αλλο λαπτοπ +στικακι καρτοιντερνετ, χωρις να μπει απο το wifi..ΣΕ ΗΔΗ ΤΑΥΤΟΠΟΙΗΜΕΝΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΣΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΦΙΛΟΥ ΤΟΥ.
Αυτο που δεν λυνεται τοσο ευκολα ειναι το να μην σε παρουν χαμπαρι με τον τροπο που θα παιζεις, αφου θα παιζεις με το ιδιο συστημα, θα κανεις login τις ιδιες ωρες, θα παραμενεις στην σελιδα το ιδιο χρονικο διαστημα κτλ..Ολα αυτα εννοουσα οταν εγραψα "τροπος στοιχηματισμου" και "παικτικο προφιλ"
25885
 
Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
Αντιδράσεις: GATHS
Και ο Λογαριασμός να ανήκει στον ίδιο νομό που είσαι και εσύ. Ταυτοποιημενος σε Χανιά και να πέφτουν τα στοιχήματα απο ip Aθηνας δεν είναι και οτι πιο φυσιολογικό κάποια στιγμή θα υπάρξει θέμα. Όσο αφορά το παικτικο προφίλ αν είχα την ανάγκη για maxbet θα είχα λογαριασμούς φίλων πριν υπάρξει πρόβλημα με τον δικό μου για να σπάω τα bet με max 50% του maxbet. Δεν υπάρχει λόγος για μένα να γαργαλάω τον trader αν υπάρχει τρόπος έστω και πιο αργός να βγάζω σημαντικό για μένα κέρδος από το hobby μου.
Απο οτι βλεπω παω να σπασω ρεκορ σε αναφορες σημερα.Τι ενοχλησε απο οσα εγραψα?

Για αυτα που ειπες.
Δεν αρκει μονο ο ιδιος νομος που λες αλλα και ποιος νομος ειναι. Και ποια εταιρια ειναι.
Δεν ειναι το ιδιο ο ελεγχος ενος πελατη της bet365 κατοικου Αθηνας που κανει νεο λογαριασμο στην bet365 παλι ως κατοικος Αθηνας, να ψαχνουν να βρουν μηπως συνδεεται ο λογαριασμος του με αλλον πελατη τους,
με το να κανει τον ιδιο ελεγχο μια μικρη εταιρια σε εναν πελατη της που ειναι κατοικος νομου Λευκαδας και εχει ξαναπαιξει εκει με αλλο ονομα και ταυτοποιημενη διευθυνση Λευκαδας..20.000 κατοικοι ολοι και ολοι ,ζητημα να εχει απο αυτον τον νομο πανω απο 5-10 πελατες ολους και ολους μια μικρη εταιρια πχ η betstars.

Για το αλλο που λες, αν παιζεις για να βγαλεις κερδος απο το hobbly σου και αν παιζεις απλα για hobby πιθανον να μην φας λιμιτ και ποτε η εστω να τρως σπανια, αφου παιζοντας για πλακα οπως λες δεν θα εχεις ιστορικο με ολα σου τα στοιχηματα value bets και η πλειοψηφια τους θα ειναι γκανιοταρισμενα bets που δεν ενοχλουν τις εταιριες.Η αποδοση ενοχλει κυριως τις εταιριες οχι το ποσο πονταρισματος, το ποσα παραπανω θα σου πληρωνουν σε καθε κερδισμενο σου στοιχημα τους ενδιαφερει.Και οι αγορες που παιζεις τα value bets, αφου στις πιο μικρες κανουν πιο πολλα λαθη και ενοχλεις διπλα εκει αφου μπορει να τους δυσκολεψεις να "διωξουν" την υποχρεωση που τους δημιουργεις, αν παιζεις αποδοσεις που γκρεμιζονται.
Αν δεν παιζεις για hobby αλλα για να κερδιζεις, θα σου πω οτι ο χρονος ειναι χρημα και κανενας παιχτης που παιζει σοβαρα δεν εχει σκοπο να κερδιζει πενταροδεκαρες ανα μηνα αν εχει την δυνατοτητα να εχει σταθερα ενα καλο ποσο κερδους. Ειτε παιξεις maxbet ειτε παιξεις το 50% του maxbet σπαζοντας το πονταρισμα σε 2 λογαριασμους, το λιμιτ δεν το γλυτωνεις. Απλα σε μερικες περιπτωσεις το παρατεινεις με πιο μικρο
ποσο πονταρισματος.


.
25886
 
Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
Αντιδράσεις: Mixalis81 και Tigres
Μέσες άκρες συμφωνώ με ό,τι αναφέρατε και οι μεν και οι δε. Αραξτε τώρα κ αφήστε τον άνθρωπο να κάνει την δουλειά του μπας κ πάρω πίσω αυτα που έχασα από το Περού (προφανώς κ δεν μου φταίει ο Τίγκρες που είναι όντως πολύ δυνατός, απλά λόγω ώρας ποσταρισματος σε κάποια -βλεπε Βολιβία- και μη δυνατότητας πονταρίσματος από την μεριά μου σε στοιχιμαν κτλ, μπόρεσα να ακολουθήσω μόνο τα Περουβιανα και προφανώς διάλεξα τα 2 με το μεγαλύτερο στεικ κ ΠΡΟΦΑΝΩΣ μαμηθηκε ο Δίας - ειδικά με την Κρισταλ)

Cheers.
 
  • Like
Αντιδράσεις: giannisthegreek, qazdas και panerola
Παιδιά σόρρυ, καταλάθος αν πάτησα αναφορά σε σχόλιο...Και ένα σχόλιο να μη μου αρέσει δε πρόκειται να κάνω αναφορά...τι είμαστε αστυνομικοί? Μόνο κατά λάθος μπορεί να το πατήσω!
 
  • Like
Αντιδράσεις: goal2 και blizard
Goal2 ίσα ίσα που συμφωνώ στο μήνυμα και θεωρώ ότι έκανα απάντηση σε παράθεση και όχι αναφορά! αν έκανα κάτι λάθος συγγνώμη για την αναστάτωση. Εκεί που διαφωνώ είναι οτι ενώ εγώ είπα σημαντικά κέρδη για μένα εσύ μίλησες για πενταροδεκαρες. Είμαι σίγουρους οτι αναγνωρίζεις οτι ο καθένας μπορεί ορίζει τι σημαίνει σημαντικά κέρδη για τον εαυτό του και κατά την ταπεινή μου άποψη αν βγάζω πάνω 520 ευρώ βγάζω παραπάνω από αυτά που βγάζει κάποιος που δουλεύει αμειβόμενος με την συλλογική σύμβαση εργασίας και δουλεύει 8 ώρες και 2 οδοιπορικά για να πάει και να ρθει. Άρα μάλλον ήθελες να πεις πενταροδεκαρες για σένα και όλα καλά!
 
  • Like
Αντιδράσεις: goal2
Goal2 ίσα ίσα που συμφωνώ στο μήνυμα και θεωρώ ότι έκανα απάντηση σε παράθεση και όχι αναφορά! αν έκανα κάτι λάθος συγγνώμη για την αναστάτωση. Εκεί που διαφωνώ είναι οτι ενώ εγώ είπα σημαντικά κέρδη για μένα εσύ μίλησες για πενταροδεκαρες. Είμαι σίγουρους οτι αναγνωρίζεις οτι ο καθένας μπορεί ορίζει τι σημαίνει σημαντικά κέρδη για τον εαυτό του και κατά την ταπεινή μου άποψη αν βγάζω πάνω 520 ευρώ βγάζω παραπάνω από αυτά που βγάζει κάποιος που δουλεύει αμειβόμενος με την συλλογική σύμβαση εργασίας και δουλεύει 8 ώρες και 2 οδοιπορικά για να πάει και να ρθει. Άρα μάλλον ήθελες να πεις πενταροδεκαρες για σένα και όλα καλά!
GATHS χθες δεν αναφερες τα ποσα που κερδιζεις, οποτε και να ηθελα να υποτιμησω τα κερδη σου,δεν θα μπορουσα να το κανω χωρις να γνωριζω το ποσο του κερδους σου.Eιπες οτι προτιμας να παιζεις χαμηλα πονταρισματα,το μισο maxbet για να μην τρως λιμιτ και σου απαντησα οτι δεν θα το γλυτωσεις το λιμιτ με αυτον τον τροπο.
Eιπες και οτι παιζεις για χομπι και λεγοντας σου οτι καποιος που παιζει σοβαρα και εχει την δυνατοτητα για σταθερα κερδη δεν θα παιζει μικροποσα εννοουσα οτι δεν θα κατσει να χαραμιζει κερδος υπο τον φοβο του λιμιτ.
Σε καμια περιπτωση δεν ηθελα να σε υποτιμησω, (οχι 500 κερδος αλλα -500 και βαλε εχανα καποτε εγω ανα μηνα και αυτο γινοταν για χρονια).
Τελος παντων, ολα οκ, εχουμε βγει και εκτος θεματος, και οπως σωστα γραφτηκε πιο πανω καλυτερα ας αφησουμε τον tigres να συνεχισει με τα προγνωστικα του εδω το θρεντ.
 
Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
Αντιδράσεις: Mixalis81
Κόβω το χέρι μου ότι έχει παίξει Αμέρικα Κάλι @ 2.40 στον (κλ)ΟΠΑΠ αλλά δεν το ανέφερε διότι μπορεί να ξενέρωσε. (Η "σιγουριά" πηγάζει από το γεγονός πως ήταν πολύ κραχτο για να μη το προσέξει κ το τιμήσει)
 
Κόβω το χέρι μου ότι έχει παίξει Αμέρικα Κάλι @ 2.40 στον (κλ)ΟΠΑΠ αλλά δεν το ανέφερε διότι μπορεί να ξενέρωσε. (Η "σιγουριά" πηγάζει από το γεγονός πως ήταν πολύ κραχτο για να μη το προσέξει κ το τιμήσει)
Σε συγχαίρω αν το πόνταρες και εσύ στο 2.40. Μέσα σε 1 μήνα έχω δώσει εδώ 54 σημεία, τα 52 έχουν διευθετηθεί, παραμείνουν ανοικτά τα 2 για το κύπελλο Κύπρου. Μόλις ολοκληρωθούν και αυτά θα γίνει το τελικός απολογισμός. Το έκανα για 2 λόγους 1. Για να δείξω σε όλους πως οι book δεν είναι ανίκητοι, κάνουν αρκετά και σοβαρά λάθη κάθε εβδομάδα, και είναι στο χέρι του καθένα να μάθει να εντοπίζει μόνος του έστω ελάχιστα από αυτά τα οποία θα είναι πάλι αρκετά για να του δίνουν κέρδος. 2. Για να βρω ανθρώπους οι οποίοι θα θέλουν να συνεργαστούμε στο στοίχημα, με μόνο στόχο φυσικά το κοινό κέρδος από τους book. Το στοίχημα είναι το επάγγελμα μου εδώ και αρκετά χρόνια, παίκτης είμαι και παίκτης θα παραμείνω. Δεν με ενδιαφέρει να συνεργαστώ με σάιτ, η με στοιχηματικές εταιρίες, δεν με ενδιαφέρει επίσης να ανοίξω ο ίδιος σάιτ με προγνωστικά, η να γίνω book. Ο καθένας μπορεί να αντιληφθεί πως δεν είναι δυνατόν να συνεχίσω να μοιράζω απλόχερα σε όλους στοιχηματικές ευκαιρίες, χωρίς να έχω το ελάχιστο κέρδος, την στιγμή που κερδίζουν χρήματα απο προγνωστικά τσαρλατάνοι του στοιχήματος οι όποιοι σας δίνουν οτι μπαρουφα τους έρθει στο κεφαλι. Όσοι θέλουν να ενώσουμε τις δυνάμεις μας για να κερδίσουμε τους book ας μου στείλουν μήνυμα, στους υπόλοιπους εύχομαι καλή επιτυχία και να γνωρίζουν πως με σκληρή δουλειά, και εξειδίκευσή στα πρωταθλήματα που τους ταιριάζουν στο τέλος το κέρδος θα έρθει από μόνο του.
 
Κάτσε δεν θα συνεχίσεις;


Sent from my iPhone using Tapatalk
Όχι ήταν αρκετά 54 στοιχήματα για να δείξω σε όλους αυτά που ήθελα. Δεν έχει σημασία τόσο το κέρδος που ήρθε από αυτά τα στοιχήματα, αλλά οι αποδόσεις που διαλύθηκαν, με βάση τα closing odds της Ασίας μιλάμε για αξία μ.ο. άνω του 20%, όποιος γνωρίζει από στοίχημα έστω τα βασικά μπορεί να καταλάβει πως αυτό το νούμερο σε τόσα στοιχήματα μόνο τυχαίο δεν μπορεί να είναι.
 
  • Like
Αντιδράσεις: qazdas
Όχι ήταν αρκετά 54 στοιχήματα για να δείξω σε όλους αυτά που ήθελα. Δεν έχει σημασία τόσο το κέρδος που ήρθε από αυτά τα στοιχήματα, αλλά οι αποδόσεις που διαλύθηκαν, με βάση τα closing odds της Ασίας μιλάμε για αξία μ.ο. άνω του 20%, όποιος γνωρίζει από στοίχημα έστω τα βασικά μπορεί να καταλάβει πως αυτό το νούμερο σε τόσα στοιχήματα μόνο τυχαίο δεν μπορεί να είναι.
Άλλα 46 φίλε μου να γίνουν 100. Για επαλήθευση

Στάλθηκε από το MYA-L41 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Κρίμα, γιατί θα μπορούσες να προσφέρεις κι άλλα στο χώρο που σε φιλοξένησε (n)
Αλλά μάλλον όλο αυτό έγινε για "διαφημιστικούς" σκοπούς :cautious:
Δεν είναι αυτό. Όπως και να έχει κέρδος βγαίνει με κάτι που δείχνει κάποιος.. αλλά το δείγμα είναι μικρό για συμπεράσματα

Στάλθηκε από το MYA-L41 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Προγνωστικά

  • 14:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • UEFA Youth League Show
  • 15:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Ολυμπιακός - Ναντ
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • UEFA Youth League Show
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Αλ Νασρ - Αλ Φάιχα
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Πόρτο - Μίλαν
  • 19:30
    Novasports 2HD
    • Νυρεμβέργη - Πάντερμπορν
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Τζένοα - Λάτσιο
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Αλ Αχλί - Αλ Χιλάλ
  • 21:30
    Novasports 3HD
    • Άιντραχτ Φρανκφούρτης - Άουγκσμπουργκ
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Παλέρμο - Πάρμα
  • 21:30
    Novasports Start
    • Τενερίφη - Λεγανές
  • 21:45
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Κάλιαρι - Γιουβέντους
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Αθλέτικ Μπιλμπάο - Γρανάδα
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Νις - Λοριάν
  • 22:15
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Ρίο Άβε - Αρούκα
  • 20:15
    ΕΡΤ3
    • Παναθηναϊκός - Περιστέρι
  • 20:55
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA Action 2023-24 Ε3326
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Μπασκόνια - Βίρτους Μπολόνια
  • Αύριο 20-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 04:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 06:30
    ΑΝΤ1+
    • Formula 1 Shanghai International Circuit Practice 1
  • 09:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 10:30
    ΑΝΤ1+
    • Formula 1 Shanghai International Circuit Sprint Qualifying
  • 10:40
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 11:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 12:45
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 13:30
    Novasports 6HD
    • WTA 500 Porsche Tennis Grand Prix
  • 13:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 14:30
    Novasports 5HD
    • WTA 250 Open Metropole
  • 15:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 17:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Για αυτο ειμαι εγω εδω...να ενημερωνω για τα παντα :bravo: :ROFLMAO: :p
  • B Forum Bot:
    Ο χρήστης BraShaVa8888 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "|_ Λάϊβ _|" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Infobetakias Forum Bot:
  • Ertzan Ertzan:
    σύμφωνα λέει με τα Ελληνικά μέσα όπως διάβασα η Πανάθασπορ αποφάσισε να αγοράσει τον Γιάννη Γκούμα της Τουρκίας. Πολύ καλή κίνηση μπράβο :smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    Σύμφωνα με τον προπονητή Ισμαήλ Καρτάλ πλην του Οστερβόλντε όπου εγχειρίστηκε και του Πέρεζ δεν υπάρχει κάποια απουσία. Άρα αυτό που περιμένω και περιμένουν το 99% όσων βλέπουν την Fener περιμένουμε την παρακάτω ενδεκάδα

    Λιβακόβιτς

    Οσάγι Σαμουέλ-Τζίκου-Μπεκάο-Καντίογλου

    Ισμαηλ Γιουκσέκ-Φρέντ
    Σιμάνσκι
    Καχβετζί-Τάντιτς
    Τζέκο
    αυτή είναι η εργοστασιακή ρύθμιση της Fener εδώ δεν χρειάζεσαι καν προπονητή όλα λειτουργούν στον αυτόματο
  • PANATHA PANATHA:
    Που το διαβασες αυτο?
  • Ertzan Ertzan:
    σύμφωνα με την beisports τουρκίας είναι δημοσίευμα του sportime λέει
  • Ertzan Ertzan:
    κατηγορήθηκε ο ερωτιάρης για ντόπα? μάλλον το παράκανε με τα βιάγκρα :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    To Sportime εχει πιασει πατο....μην το πιστευεις ποτε...
  • PANATHA PANATHA:
    Εσυ φυσικα γελας αλλα η ιστορια με τον Ιωαννιδη εδειξε μια ακομα φορα ποσο πατο εχουν πιασει τα social....ο καθε ηλιθιος γραφει οτι σαχλαμαρα του ερθει χωρις φυσικα συνεπειες....και παλι καλα που μεσα σε λιγες ωρες αποδειχτηκε η υποθεση μουφα....και δεν τραβηξε
    2-3 μερες....
  • Ertzan Ertzan:
    μα για γέλια είναι η κατάσταση, Στην σήμερον ημέρα δεν απορώ για τίποτα πραγματικά
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 ΤΕΛΙΚΟΣ (20-21/4/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
  • Ertzan Ertzan:
    Στα δικά μου μάτια με την ενδεκάδα που έχει κατεβάσει η Fener και είναι αυτή που έγραψα παραπάνω η Fener κανονικά κερδίζει 2-0 τουλάχιστον όμως επειδή η μπάλα είναι πόρνη που έλεγε και ο Όσιμ όλα όσα βλέπουμε μπορούν να πάνε στράφη (δείτε τα χθεσινά)
  • Ertzan Ertzan:
    Ο Ατζούν έδειξε για άλλη μια φορά πόσο μεγάλος οπαδός της Fenerbahce είναι και τον αγώνα θα τον δείξει το ελεύθερο TV8 :smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    με την είσοδο του Ζάιτς η Fener παίζει με 10 παίκτες αυτήν την στιγμή
  • PANATHA PANATHA:
    Εγω λεω θα πανε στα πεναλτι
  • Ertzan Ertzan:
    μακάρι
  • Ertzan Ertzan:
    ο Τζίκου κρατάει την άμυνα
  • Ertzan Ertzan:
    αυτην την στιγμή η Fener παίζει με 10 παίκτες
  • Ertzan Ertzan:
    μπαίνει ο Κρούνιτς μάλιστα
  • Ertzan Ertzan:
    αν ο Ολυμπιακός μπορέσει και σκοράρει μαγκιά του πραγματικά, αν χάσει είναι άξιος της μοίρας του
  • Ertzan Ertzan:
    Τώρα ο προπονητής της Fener τα "γάμησε" αλλά σου λέει δεν έρχεται ο Ολυμπιακός οπότε μπορώ να τους βάλω
  • Ertzan Ertzan:
    όπως έγραφα και σε έναν φίλο πέραν Μπατσουάγι δεν θα άλλαξα κανέναν και ας χρειαστεί να τους κοπούν τα πόδια, ίσως αντί Μπεκάο αν τραυματίστηκε να έβαζα Μπονούτσι για τα πέναλτι
  • Ertzan Ertzan:
    Krunic, Zaijc, Under, Caglar ότι άχρηστο υπάρχει έβαλε ο ανίκανος
  • Αδιάβροχος Forum Bot:
    Ο χρήστης Αδιάβροχος ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "υπάρχει ανώνυμο πορτοφόλι ?" στο Ηλεκτρονικά Πορτοφόλια.
    Αδιάβροχος Forum Bot: Ο χρήστης Αδιάβροχος ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "υπάρχει ανώνυμο πορτοφόλι ?" στο...