Euro 2020

Eric Castel

IFC#11 Cup Winner 2019-20
31 Οκτ 2011
5,753
7,336
113
Ελλάδα
Ανοίγω θέμα για να συζητήσουμε και να πούμε τις απόψεις μας για τη διοργάνωση που ξεκινάει σε λίγες μέρες.

Περίεργο Euro φέτος καθώς για πρώτη φορά δεν θα γίνει σε μια χώρα και τα γήπεδα δεν θα είναι γεμάτα
λόγω της πανδημίας. Παρά το ότι θα γίνει με καθυστέρηση ενός έτους, προσωπικά δεν το περιμένω με την συνηθισμένη ανυπομονησία για τους λόγους που ανέφερα.

Όσον αφορά τα προγνωστικά μου με μια πρώτη ματιά βρίσκω αξία στην Ιταλία.
Θεωρώ ότι μια απ' τις δύο πρώτες θέσεις του ομίλου την έχει, άρα είτε σαν πρώτη είτε σαν δεύτερη
θα βρει μπροστά της κάποια βατή ομάδα απ' το Β ή τον Γ όμιλο και πιστεύω πως θα φτάσει στη φάση των 8.
Από εκεί και πέρα ανάλογα τον αντίπαλο που θα έχει είναι πιθανόν να φτάσει στον ημιτελικό και το 12.00αρι που δίνει για κατάκτηση ίσως κρύβει αξία και για ενδεχόμενο cash out κάποια στιγμή.

Για πρώτο σκόρερ πέρα απ' τα φαβορί Λουκάκου, Κέιν κλπ, έχοντας στο μυαλό μου το παραπάνω σενάριο,
θα κινηθώ πάλι ιταλικά και γλυκοκοιτάζω το 26.00 του Ιμόμπιλε και το 51.00 του Μπελότι.
Αυτοί είναι οι πρώτοι σκόρερ της Ιταλίας, αυτοί χτυπάνε τα πέναλτι αλλά το κακό είναι ότι η Ιταλία δύσκολα πετυχαίνει μεγάλα σκορ. Δεν τρώει γκολ με τίποτα αν δούμε τι έχει κάνει σε προκριματικά και φιλικά
αλλά συνήθως βάζει μέχρι 2 γκολ.
Νομίζω όμως πως αν προχωρήσει αξίζουν οι αποδόσεις τους. Απομένει να δούμε ποιός θα παίζει βασικός (μάλλον ο Ιμόμπιλε) αφού μόνο ο ένας απ' τους δύο θα παίζει ή μπορούμε να μοιράσουμε το ποντάρισμα αναλογικά και στους δύο.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Άνοιξε λογαριασμό ο Ιμόμπιλε, για να δούμε.
Καμία σχέση η Ιταλία με αυτά που ξέραμε. Τέτοια μπάλα δεν έπαιζε ούτε όταν είχε παιχταράδες και προσωπικότητες όπως Μπάτζιο, Τότι και Ντελ Πιέρο. Μου θυμίζει πολύ τη Νάπολι στο παιχνίδι της. Πολύ δυνατη σε κέντρο και επίθεση αλλά πίσω θα χει μεγάλο πρόβλημα αν δεχτεί πίεση κι αν βρει απέναντί της Αγγλία, Γαλλία ή Βέλγιο.

Μιας και είπα Αγγλία θα ποντάρω και σε αυτήν για κατάκτηση. Αν όχι τώρα με αυτό το υλικό, πότε;
Επίσης πολύ καλό υλικό έχει η Πορτογαλία αλλά δεν βλέπω repeat.
 
  • Like
Αντιδράσεις: georgesv53, PANATHA και Stetrian62
Εγώ έγραψα στις αναλύσεις μου τι βλέπω.....αφού βλέπεις Ιταλία και Ιμόμπιλε παίξε νικητή και πρώτο σκόρερ....απόδοση 45.00
 
Καλημέρα,

Πολλούς ντεφορμέ παίκτες έχει η Αγγλία κατά την άποψή μου. Επίσης στηρίζιε πολλά πίσω στον Μαγκουάιρ ο οποίος είχε και τραυματισμό στο φινις της χρονιάς. Προσωπικά Γαλλία βλέπω για κατάκτηση.
Πάντα υπάρχιε και η μουλωχτή Πορτογαλία που έχιε καλή ομάδα και η Ιταλία ναι μεν αλλά. Αλλά γιατί στα προκριματικά δεν έπαιξε και με καμιά σοβαρή ομάδα ούτε για το Euro ούτε για το Mundial. Συνεπώς κόντρα σε καμιά ομάδα τύπου Αγγλία, Γαλλία μπορεί και να πελαγώσει.
Επίσης σαν ρόστερ εμένα μου αρέσουν και οι γερμαναράδες αλλά δεν έχουν σοβαρό φορ.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Eric Castel
Βελγιο - Ιταλια στον τελικό και το σηκωνουν οι Βελγοι για πρωτη φορά...

Ανετα μπορει ο πρωτος σκορερ να ειναι Ιταλος αλλα να το σηκωσουν οι Βελγοι..
 
Και για ευχάριστη έκπληξη θα πόνταρα στην Δανία
 
Επίσης βλέπω καλές αποδόσεις για Ουαλία να είναι η ομάδα με τα λιγότερα γκολ.
13 απόδοση στην 365. Φαβορί λογικό η Ούγγροι που είναι σοτν πιο δύσκολο όμιλο, αλλά γενικά σκοράρουν και οι άμυνες της Γερμανίας και Γαλλίας νομίζ ωμπορούν να φάνε κανα γκολ.

Σε περίπτωση που είναι πχ 2-3 ομάδες με 0 γκολ, τι γίνεται το στοίχημα, γνωρίζει κάποιος; Αρκετά πιθανό σε αυτή την περίπτωση βλέπω Σκωτία και Τσεχία ίσως.

Εγώ έχω ρίξει κάτι ψιλά πρώτο σκόρερ Λέβαντόφσκι με την λογική του κας αουτ. Ο όμιλος προσφέρετια για γκολ, ο Λέβα είναι σε φοβερή κατάσταση φέτος. Είναι ζαριά, αν βάλει 3 γκολ στον όμιλο θα πέσει αρκετά η απόδοση, εγώ το πήρα στο 26.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Eric Castel
Εγώ έγραψα στις αναλύσεις μου τι βλέπω.....αφού βλέπεις Ιταλία και Ιμόμπιλε παίξε νικητή και πρώτο σκόρερ....απόδοση 45.00
Είχε 101 απόδοση όταν έριξα τα πονταρίσματά μου οπότε τώρα δεν αξίζει. Άσε που την Ιταλία κατάκτηση περισσότερο με τη λογική του cash out την έπαιξα αν και δύσκολα εγώ κασάρω.
 
  • Like
Αντιδράσεις: PANATHA
Και γω πάντως τον στον ΠΑΙΧΤΑΡΑ Ιμόμπιλε έβαλα κάτι ψιλά... ;):bravo:

δψδεςςεωεωςεω.png
 
  • Like
Αντιδράσεις: Eric Castel
Έγραψα για ευχάριστη έκπληξη για την Δανία αλλά με τέτοιο τραπάτσο που έφαγαν απόψε....
 
Πιστεύω έστω σαν τρίτοι να περάσουν αν κερδίσουν στο τελευταίο ματς τη Ρωσία, αλλά ναι είναι δύσκολα τα πράγματα τώρα και χωρίς τον Έρικσεν.
 
  • Like
Αντιδράσεις: PANATHA
Καλημέρα, πρώτα δικά μου συμπεράσματα ύστερα απ' το ευρώ τριήμερο που πέρασε.
Είδαμε κακό πρώτο ημίχρονο στα πιο πολλά ματς κι αυτό γιατί κάποιες ομάδες προσπαθούσαν να παίξουν μπάλα όπως η Αγγλία, η Ιταλία, η Ολλανδία αλλά οι αντίπαλοι τους κάθονταν στο μισό γήπεδο με μοναδικό σκοπό να μη φάνε γκολ, κάνοντας το θέαμα αποκρουστικό. Όταν δέχτηκαν το πρώτο στις αρχές των δεύτερων ημιχρόνων ανοίχτηκαν και είδαμε γκολ, θέαμα και γρήγορο ρυθμό.

Εξαίρεση αποτελεί το Αγγλία - Κροατία που ήταν όλο το παιχνίδι χάλια παρά το ότι ο Στέρλινγκ σκόραρε στο 57.
Το Βέλγιο δεν χρειάστηκε να ιδρώσει αφού η Ρωσία ήταν πολύ χάλια. Αυτή δεν μπορούσε να παίξει άμυνα όπως οι Κροάτες, οι Τούρκοι και οι Ουκρανοί.

Y.Γ. Ευτυχώς σώθηκε ο άνθρωπος και μπορούμε ακόμα να μιλάμε για μπαλίτσα.
 
Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
Αντιδράσεις: animusbet και Stetrian62
Πάει κι αυτό το Euro. Ωραίο ήτανε, είδαμε καλά ματσάκια, πολλά γκολ και να πω την αλήθεια δεν το περίμενα με τις υπάρχουσες συνθήκες και ότι έχει προηγηθεί.

Και πήγε πολύ καλά από στοιχηματική άποψη. Δεν είναι μόνο προσωπική άποψη.
Αυτό μου λένε οι περισσότεροι φίλοι μου.

Στα δικά μου εδώ είχα ποντάρει κατάκτηση Ιταλία στο 12,00 και Αγγλία στο 7,00 μετά την πρώτη αγωνιστική.
Στους σκόρερ απέτυχα με Ιμόμπιλε και Μπελότι αλλά μετάνιωσα που δεν έπαιξα και Λουκάκου (κι ας μη βγήκε) αφού οι αντίπαλοι του Βελγίου στον όμιλο ήταν για πολλά γκολ.

Πιστεύω πως στα ημιτελικά έφτασαν οι 3 καλύτερες ομάδες του τουρνουά και 1 έκπληξη, η Ισπανία.
Λέω έκπληξη την Ισπανία γιατί με τη μπάλα που έπαιζε δεν ήταν για μέχρι εκεί άσχετα αν με την εικόνα της στον ημιτελικό άξιζε να προκριθεί.
Εκτίμηση μου επίσης είναι πως με το Ιταλία - Δανία στον τελικό θα βλέπαμε πιο ωραίο θέαμα.

Τέλος, η Αγγλία έχασε ένα δικό της τρόπαιο. Όταν ξεκινάς στην έδρα σου με γκολ στο 2ο λεπτό και όλη η εικόνα σου στο πρώτο μισάωρο δείχνει ότι έχεις κάνει ρουά ματ στην Ιταλία τότε φταις για την εξέλιξη που είχε το ματς.
Στο β μέρος ο Μαντσίνι έκανε μεγάλη μαγκιά ανακατεύοντας την τράπουλα επιθετικά κι έτσι η Ιταλία πήρε τον έλεγχο του αγώνα με την Αγγλία να μην απειλεί καθόλου.

Θα μπορούσε να το πάρει στα πέναλτι αλλά ο Σάουθγκέιτ έκανε τραγικές επιλογές που το βλέπαμε όλοι πριν ακόμα αρχίσει η διαδικασία. Δεν ξέρω αν ήταν επιλογές του ή αν π.χ. οι Γκρίλις, Στέρλινγκ ή ο Σο δεν ήθελαν να χτυπήσουν πέναλτι αλλά μου φαίνεται αδιανόητο αυτό που έγινε.
 
Πάει κι αυτό το Euro. Ωραίο ήτανε, είδαμε καλά ματσάκια, πολλά γκολ και να πω την αλήθεια δεν το περίμενα με τις υπάρχουσες συνθήκες και ότι έχει προηγηθεί.

Και πήγε πολύ καλά από στοιχηματική άποψη. Δεν είναι μόνο προσωπική άποψη.
Αυτό μου λένε οι περισσότεροι φίλοι μου.

Στα δικά μου εδώ είχα ποντάρει κατάκτηση Ιταλία στο 12,00 και Αγγλία στο 7,00 μετά την πρώτη αγωνιστική.
Στους σκόρερ απέτυχα με Ιμόμπιλε και Μπελότι αλλά μετάνιωσα που δεν έπαιξα και Λουκάκου (κι ας μη βγήκε) αφού οι αντίπαλοι του Βελγίου στον όμιλο ήταν για πολλά γκολ.

Πιστεύω πως στα ημιτελικά έφτασαν οι 3 καλύτερες ομάδες του τουρνουά και 1 έκπληξη, η Ισπανία.
Λέω έκπληξη την Ισπανία γιατί με τη μπάλα που έπαιζε δεν ήταν για μέχρι εκεί άσχετα αν με την εικόνα της στον ημιτελικό άξιζε να προκριθεί.
Εκτίμηση μου επίσης είναι πως με το Ιταλία - Δανία στον τελικό θα βλέπαμε πιο ωραίο θέαμα.

Τέλος, η Αγγλία έχασε ένα δικό της τρόπαιο. Όταν ξεκινάς στην έδρα σου με γκολ στο 2ο λεπτό και όλη η εικόνα σου στο πρώτο μισάωρο δείχνει ότι έχεις κάνει ρουά ματ στην Ιταλία τότε φταις για την εξέλιξη που είχε το ματς.
Στο β μέρος ο Μαντσίνι έκανε μεγάλη μαγκιά ανακατεύοντας την τράπουλα επιθετικά κι έτσι η Ιταλία πήρε τον έλεγχο του αγώνα με την Αγγλία να μην απειλεί καθόλου.

Θα μπορούσε να το πάρει στα πέναλτι αλλά ο Σάουθγκέιτ έκανε τραγικές επιλογές που το βλέπαμε όλοι πριν ακόμα αρχίσει η διαδικασία. Δεν ξέρω αν ήταν επιλογές του ή αν π.χ. οι Γκρίλις, Στέρλινγκ ή ο Σο δεν ήθελαν να χτυπήσουν πέναλτι αλλά μου φαίνεται αδιανόητο αυτό που έγινε.
Σωστή και ωραία τοποθέτηση.....εγω δεν περίμενα να πω την αλήθεια να το πάρει η Ιταλία ίσως επειδή ποτε δεν την συμπάθησα....φέτος όμως και ωραία μπάλα - επιτέλους - έπαιξε και το άξιζε....περίμενα τελικό Γαλλία - Αγγλία....για έκπληξη όμως περίμενα την Δανία και κάπου εδώ μέσα το είχα γράψει
 
  • Like
Αντιδράσεις: Eric Castel
Μπράβο Αντώνη για την Ιταλία. Οπως τα λες. Αδιανόητο αυτό που έγινε στα πέναλτι για μας τους ουδέτερους. Αλλά ο Αγγλος προπονητής ήθελε με τις επιλογές του πρώτα να κάνει δήλωση ...πολιτική, και σε δεύτερη φάση αν αποδειχτεί τυχερός να πάρει και το τρόπαιο. Εκανε λοιπόν την ωραία του δήλωση, αλλά έχασε το τρόπαιο.
 
  • Like
Αντιδράσεις: PANATHA και Eric Castel
Πάει κι αυτό το Euro. Ωραίο ήτανε, είδαμε καλά ματσάκια, πολλά γκολ και να πω την αλήθεια δεν το περίμενα με τις υπάρχουσες συνθήκες και ότι έχει προηγηθεί.

Και πήγε πολύ καλά από στοιχηματική άποψη. Δεν είναι μόνο προσωπική άποψη.
Αυτό μου λένε οι περισσότεροι φίλοι μου.

Στα δικά μου εδώ είχα ποντάρει κατάκτηση Ιταλία στο 12,00 και Αγγλία στο 7,00 μετά την πρώτη αγωνιστική.
Στους σκόρερ απέτυχα με Ιμόμπιλε και Μπελότι αλλά μετάνιωσα που δεν έπαιξα και Λουκάκου (κι ας μη βγήκε) αφού οι αντίπαλοι του Βελγίου στον όμιλο ήταν για πολλά γκολ.

Πιστεύω πως στα ημιτελικά έφτασαν οι 3 καλύτερες ομάδες του τουρνουά και 1 έκπληξη, η Ισπανία.
Λέω έκπληξη την Ισπανία γιατί με τη μπάλα που έπαιζε δεν ήταν για μέχρι εκεί άσχετα αν με την εικόνα της στον ημιτελικό άξιζε να προκριθεί.
Εκτίμηση μου επίσης είναι πως με το Ιταλία - Δανία στον τελικό θα βλέπαμε πιο ωραίο θέαμα.

Τέλος, η Αγγλία έχασε ένα δικό της τρόπαιο. Όταν ξεκινάς στην έδρα σου με γκολ στο 2ο λεπτό και όλη η εικόνα σου στο πρώτο μισάωρο δείχνει ότι έχεις κάνει ρουά ματ στην Ιταλία τότε φταις για την εξέλιξη που είχε το ματς.
Στο β μέρος ο Μαντσίνι έκανε μεγάλη μαγκιά ανακατεύοντας την τράπουλα επιθετικά κι έτσι η Ιταλία πήρε τον έλεγχο του αγώνα με την Αγγλία να μην απειλεί καθόλου.

Θα μπορούσε να το πάρει στα πέναλτι αλλά ο Σάουθγκέιτ έκανε τραγικές επιλογές που το βλέπαμε όλοι πριν ακόμα αρχίσει η διαδικασία. Δεν ξέρω αν ήταν επιλογές του ή αν π.χ. οι Γκρίλις, Στέρλινγκ ή ο Σο δεν ήθελαν να χτυπήσουν πέναλτι αλλά μου φαίνεται αδιανόητο αυτό που έγινε.
Δεν καταλαβαινω αυτα που λες Αντωνη.

Αφου το σηκωσε το Βελγιο .....ή όχι ?

:):):):):):):):)

Βελγιο και τα μυαλα στα καγκελα λεμε :)

Καλο καλοκαιρι σε ολους και να περνάτε καλά γιατί η ζωή ειναι λίγη !!!
 
  • Haha
  • Like
Αντιδράσεις: PANATHA και Eric Castel

Προγνωστικά

    • Δεν υπάρχουν ποδοσφαιρικές αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
  • 20:00
    Novasports Start
    • Ζάλγκιρις Κάουνας - Αρμάνι Μιλάνο
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Μπάγερν Μονάχου - Μπαρτσελόνα
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Μπασκόνια - Αναντολού Εφές
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Παρτίζαν - Ολυμπιακός
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Βιλερμπάν - Μονακό
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Ατλάντα Χοκς - Μπόστον Σέλτικς
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Νιου Ορλίνς Πέλικανς - Μιλγουόκι Μπακς
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 21:00
    Novasports 6HD
    • Ριμπάκινα - Αζαρένκα
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 02:30
    Novasports 6HD
    • Αλεξάντροβα - Κόλινς
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Είδες ριπλέι?
  • Ertzan Ertzan:
    ναι
  • PANATHA PANATHA:
    Η Φενέρμπαχτσε επιθυμούσε να πάρει αναβολή το ντέρμπι της 7ης Απριλίου με την Γαλατάσαραϊ για το τουρκικό Super Cup ελέω... Ολυμπιακού, όμως το συγκεκριμένο αίτημά της δεν έγινε αποδεκτό από την ποδοσφαιρική ομοσπονδία της χώρας.
  • PANATHA PANATHA:
    Η ποδοσφαιρική ομοσπονδία της Τουρκίας (TFF) ενημερώσε και τους δύο συλλόγους πως
    αυτό έχει να κάνει με το ότι δεν υπάρχει εναλλακτική ημερομηνία λόγω του φορτωμένου αγωνιστικού προγράμματος των ομάδων.
  • Ertzan Ertzan:
    Θα το έγραφα το πρωί αλλά από το κινητό δεν ήρθε. Οι αλλόθρησκοι όπως ήταν φυσιολογικό είπαν πως δεν θα δεχτούν την αναβολή του αγώνα. Οι δικοί μας έκαναν αίτηση για αναβολή και απότι διάβασα έλεγαν να γίνει ο αγώνας με την λήξη του πρωταθλήματος όμως η Ομοσπονδία που έχει χεστεί πάνω της και ακόμα να βγάλει την απόφαση για τις "τιμωρίες" δεν το έκανε αποδεκτό.
  • Ertzan Ertzan:
    Η Fenerbahce είναι η ομάδα που μάζεψε τους περισσότερους πόντους στην Ευρώπη αλλά δεν το βλέπουν έτσι δεν πειράζει όμως είναι μεγάλος ο θεός
  • PANATHA PANATHA:
    Δειχνει ο ΑΝΤ1 F1 την Κυριακή το πρωι??
  • Ertzan Ertzan:
    Νομίζω μόνο το plus θα το έχει
  • PANATHA PANATHA:
    ρε τα λαμογια....
  • Ertzan Ertzan:
    είχε προσφορά μέσω της ΔΕΗ για 9 μήνες δωρεάν πριν 1 μήνα
  • PANATHA PANATHA:
    ναι το ξερω....
  • PANATHA PANATHA:
    κ μαγνητοσκόπηση το δείχνει ο Αντ1 το ελεύθερο κανάλι στης 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Αγγλία - Βραζιλία 0-0 στο 36......Over 0,5 στο πρωτο μερος
  • PANATHA PANATHA:
    Απόδοσ
    η @31.0
  • M Forum Bot:
    Ο χρήστης MrChow ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Maurice Moss Tips" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Ertzan Ertzan:
    συνεχίζει η προσφορά της ΔΕΗ για Αντέννα plus νομίζω μέχρι 14 Απριλίου
  • Ertzan Ertzan:
    Λίγες μέρες πριν την συνέλευση της Fenerbahce βγήκε στην φόρα η συνάντηση που είχε ο Hugh Dallas με τους διαιτητές και οι συνομιλίες για τον αγώνα Galatasara-Antalyaspor όπου εκεί ο διαιτητής του VAR παραδέχεται πως έκανε λάθος στο πέναλτι που πήρε ο παίκτης της Γαλατσαραϊ όπου στην ουσία το είπε πως "βούτηξε" ο παίκτης στην μικρή επαφή που είχε που δεν ήταν για πέναλτι. Γι'αυτήν την φάση είχε μιλήσει και ο Πρόεδρος μας όπου είπε αυτά που συμβαίνουν και η Ομοσπονδία τον έβγαλε ψεύτη, ωραία πράγματα
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης std157489 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Φοιτητική Έρευνα για το Λιανικό Εμπόριο" στο Καφενείο.
  • PANATHA PANATHA:
    Μονο ο Τζαβελας θα μπορουσε να φαει κοκκινη καρτα χωρις να παιζει....πραγματικα ειναι ηλιθιο το παιδι...
  • Ertzan Ertzan:
    το είχε παίξει στοίχημα γι'αυτό :p
  • PANATHA PANATHA:
    Πραγματικα απορω....αφου σε καθε ματς ειναι με νευρα γιατι δεν το κοβει το ρημαδι και να ξεκινησει το ψαρεμα....
  • PANATHA PANATHA:
    Σε λιγο θα το καρφωσει ο Φωτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Δεν γινονται αυτα....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
    Ertzan Forum Bot: Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)"...