Euroleague Bets

Kavajim

Infobeto Tipster
1 Ιον 2012
4,245
1,503
113
Απάντηση: Euroleague Bets

H Baskonia πέρασε σα σίφουνας από τη Γερμανία με 71-96 και εύκολα μας έδωσε αυτό το 1,95

Κέρδος: +4,3/10

Σύνολο: -1,5/10

Kavajim

Infobeto Tipster
1 Ιον 2012
4,245
1,503
113

Πάω σε μια 2άδα με καλύτερες ομάδες αλλά αδιάφορες...

Galata-Unics: 1 (1,44)/ Maccabi-Zalgiris: 1 (1,53) = (2,21) Stoiximan (3/10)

Kavajim

Infobeto Tipster
1 Ιον 2012
4,245
1,503
113

Ερυθρός Αστέρας-ΟΣΦΠ: 1 (1,73) Stoiximan (4/10)

Μονόπαντο το ενδιαφέρον για έναν Ερυθρό που ξέρει πως αν δε κερδίσει μπορεί να χάσει τη πρόκριση τη τελευταία αγωνιστική από τη Darrusafaka

• Like
Αντιδράσεις: Bakounin

Kavajim

Infobeto Tipster
1 Ιον 2012
4,245
1,503
113

O Ερυθρός έχασε μέσα από τα χέρια του το ματς στη κανονική διάρκεια με τις απαράδεκτες επιθέσεις στο τελευταίο 4λεπτο..

Σύνολο: -5,5/10

ΥΓ: H Galata πέρασε από τη 2άδα και μένει η Maccabi αύριο για να κλείσει η 2άδα...

Kavajim

Infobeto Tipster
1 Ιον 2012
4,245
1,503
113

Μετα την ήττα της Maccabi εχουμε...

Συνολο: -8,5/10

Kavajim

Infobeto Tipster
1 Ιον 2012
4,245
1,503
113

H Darussafaka πέρασε αερα κ απο το ημιχρονο. Ετσι φτάσαμε σχεδόν στο μηδεν...

Κερδος: +7,8/10

Συνολο Χρονιάς: -0,7/10

Kavajim

Infobeto Tipster
1 Ιον 2012
4,245
1,503
113

PAO-Fenerbache: 1/1 (2,17) Stoiximan (3,5/10)

Γενικά για τη σειρά πιστεύω πως ο ΠΑΟ θα πάρει εύκολα το 1ο ματς και πως όλα θα κριθούν στο 2ο ματς. Αν ο ΠΑΟ τα καταφέρει έστω και οριακά, τότε θα κάνει και break στη Τουρκία και θα περάσει στο F4. Αν δε τα καταφέρει, που θεωρώ πιο πιθανό σενάριο και πάει στη Πόλη με το 1-1, τότε το 3-1 θα είναι το τελικό σκορ και η Fener θα περάσει στο F4.
Πάντως για το 1ο ματς είμαι ιδιαίτερα αισιόδοξος πως θα μπει δυναμικά και θα φέρει από την αρχή το ματς στα μέτρα του.

Kavajim

Infobeto Tipster
1 Ιον 2012
4,245
1,503
113

Δε ξέρω τι να πω. Τέτοια απογοήτευση από τον ΠΑΟ δεν έχω ξαναδεχτεί όσο και αν ακούγεται υπερβολικό. Η ομάδα είναι εμφανές πως έχει μικρύνει απίστευτα, όχι γιατί δε μπορεί να κερδίσει την Fener στα επόμενα ματς, αλλά για τέτοιο επίπεδο (top8) είναι αδικαιολόγητο να παίζεις ένα τέτοιο 2ο ημίχρονο. Μικροί πνευματικά παίχτες και μικρός προπονητής (πράγμα που το λέω εδώ και καιρό). Και λέω μικρός γιατί όταν τα λάθη επαναμβάνονται δε μπορείς να δικαιολογήσεις τίποτε. Ηταν εμφανες από το 1ο 10λεπτο, πως ο Obradovic έχει διαβάσει τρομερά το δίδυμο Gist-Singleton και ο άνθρωπος πάει και βάζει σε όλο το 3ο 10λεπτο ξανά τους ίδιους.
Απλά για γέλια ο τύπος!!! Δώσαμε σε 8 λεπτά μια διαφορά 16 πόντων που άλλες ομάδες θα είχαν τελειώσει το ματς και μάλιστα τους δίνεις και τη ψυχολογία για το τελευταίο 10λεπτο που φυσικά μας διέλυσαν λόγω ψυχολογίας.

H Fener είπε ευχαριστώ για το δώρο, αν και νομίζω πως κάτι παρόμοιο θα δούμε και τη Πέμπτη.

ΥΓ: Είναι η πρώτη φορά που κλείνω τη τηλεόραση 5 λεπτά πριν το τέλος, ξέροντας το αποτέλεσμα ενώ το σκορ ήταν στο -8. ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ...

Σύνολο: -4,2/10

• Like
Αντιδράσεις: loxagos mark και Bakounin

Bakounin

New Member
8 Σεπ 2003
7,138
2,292
0
36

Δε ξέρω τι να πω. Τέτοια απογοήτευση από τον ΠΑΟ δεν έχω ξαναδεχτεί όσο και αν ακούγεται υπερβολικό. Η ομάδα είναι εμφανές πως έχει μικρύνει απίστευτα, όχι γιατί δε μπορεί να κερδίσει την Fener στα επόμενα ματς, αλλά για τέτοιο επίπεδο (top8) είναι αδικαιολόγητο να παίζεις ένα τέτοιο 2ο ημίχρονο. Μικροί πνευματικά παίχτες και μικρός προπονητής (πράγμα που το λέω εδώ και καιρό). Και λέω μικρός γιατί όταν τα λάθη επαναμβάνονται δε μπορείς να δικαιολογήσεις τίποτε. Ηταν εμφανες από το 1ο 10λεπτο, πως ο Obradovic έχει διαβάσει τρομερά το δίδυμο Gist-Singleton και ο άνθρωπος πάει και βάζει σε όλο το 3ο 10λεπτο ξανά τους ίδιους.
Απλά για γέλια ο τύπος!!! Δώσαμε σε 8 λεπτά μια διαφορά 16 πόντων που άλλες ομάδες θα είχαν τελειώσει το ματς και μάλιστα τους δίνεις και τη ψυχολογία για το τελευταίο 10λεπτο που φυσικά μας διέλυσαν λόγω ψυχολογίας.

H Fener είπε ευχαριστώ για το δώρο, αν και νομίζω πως κάτι παρόμοιο θα δούμε και τη Πέμπτη.

ΥΓ: Είναι η πρώτη φορά που κλείνω τη τηλεόραση 5 λεπτά πριν το τέλος, ξέροντας το αποτέλεσμα ενώ το σκορ ήταν στο -8. ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ...

Σύνολο: -4,2/10
Νομίζω ότι στο συγκεκριμένο παιχνίδι οι παίχτες δεν φέρουν μερίδιο ευθύνης για την ήττα, την οποία χρεώνεται 100% ο προπονητής που απλώς δεν υπήρχε στον πάγκο. Αλλά νομίζω η διαφορά των δύο ομάδων είναι τέτοια που σε μια σειρά best of 5 και με πολύ καλύτερο προπονητή ο ΠΑΟ θα αποκλειόταν, απλώς πιο δύσκολα. Το τρομερά σφιχτό ροτέισον του Ζοτς στο σημερινό ματς αφήνει πάντως περιθώρια για αλλαγές στην εικόνα του αγώνα στο δεύτερο ματς της Πέμπτης, όπου θεωρώ δεδομένο ότι θα μεγαλώσει το ροτέισον και θα δώσει ευκαιρία στον ΠΑΟ για bounce back.

Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
Αντιδράσεις: Kavajim

Σχετικά με εμάς

• Η κοινότητα του infobeto θεωρείται σημείο συνάντησης των παικτών και των ανθρώπων της αγοράς των τυχερών παιχνιδιών για διαβουλεύσεις, συμβουλές, ενημερώσεις, ανταλλαγές πληροφοριών, επίλυσης προβλημάτων με εταιρείες κλπ. Είμαστε υπερήφανοι που διαθέτουμε το μεγαλύτερο forum τυχερών παιχνιδιών στην Ελλάδα και ένα από τα μεγαλύτερα παγκοσμίως και δουλεύουμε καθημερινά για να κρατάμε υψηλό το επίπεδο της κοινότητάς μας.

Μενού χρήστη

Ακολουθήστε μας στο Facebook

Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • Balaton:
    Πωπω η γιουβε κοροιδεύει
  • Balaton:
    εν τω μεταξυ μπορει πχ στα τελευταια 20 λεπτα να πεταξει και 3 γκολ
  • Ertzan:
    τώρα όβερ 1,5 Γιούβε 1,28 στοίχιμαν 1,40 η 365
  • Balaton:
    για 365 τη βλεπω την αποδοση την εχω ανοικτη
  • Balaton:
    με στοιχημαν δεν ξερω
  • Balaton:
    αλλα πολυ κατω ρε φιλε
  • Balaton:
    πηρε θεση ο τρέηντερ στο οβερ για να μην πληρωσει πολλα
  • Ertzan:
    το άλλαξε ίδιες αποδόσεις τώρα
  • Balaton:
    η μπαγερν μπορει να ληξει και 1-4
  • Balaton:
    ετσι οπως παει
  • Ertzan:
    1-1 Γιούβε. Και στο πα να το ρίξουμε και αυτό :p
  • Ertzan:
    2-3 ο θρύλος
  • Balaton:
    Δεν παιζω ματς στο 2ο ημιχρονο δυσκολο πολύ σπανια και ακομα πιο σπανια τσουλου
  • Balaton:
    Μολις φτάσαμε το 1/3 της διαδρομης επισης
  • Ertzan:
    Να πω την αλήθεια Γιούβε περίμενα μέχρι ισοφάριση κάπου στο 87-88 αλλά το γύρισε κιόλας
  • Balaton:
    2-1 γιουβε
  • Balaton:
    2-1 γιουβε
  • Ertzan:
    Εγώ 49,5 είμαι
  • Ertzan:
    Μαζί με τον μικρό 99 ευρώ αλλά πάμε ξεχωριστά είπαμε
  • Ertzan:
    3,75 είχε φτάσει το όβερ 2,5 στην πράσινη και στο 1,57 το όβερ 1,5 της Γιούβε
  • Balaton:
    εισαι δηλαδη 299 ?
  • Ertzan:
    Ναι μόνο που εκείνα εγώ τα έβγαλα ξέρεις :unsure:
  • Ertzan:
    Δεν τα έχω μέσα εννοώ
  • Balaton:
    ναι καταλαβα τι εννοεις... καλα δεν πειράζει ειναι σαν να τα εχεις μεσα
  • Ertzan:
    εμ όταν μου είπες ξέχασε τα εκείνα εγώ άλλο κατάλαβα οπότε τώρα ξέρω τι σημαίνει το "Ξέχασε τα"
    Ertzan: εμ όταν μου είπες ξέχασε τα εκείνα εγώ άλλο κατάλαβα οπότε τώρα ξέρω τι σημαίνει το "Ξέχασε τα"