Fonbet τακτικές μαφίας . Θέλει μόνο χαμένους παίκτες αποφύγει να δώσει βεβαίωση κερδών για φορολογική χρήση .

Mj1963

Member
27 Ιαν 2021
31
5
8
Έχει κάποιος εμπειρία από έκδοση βεβαίωσης κερδών από fonbet? Σε συνομιλία στο τσατ μου ειπαν "είναι χρονοβόρα διαδικασία". Ρώτησα όταν λέτε χρονοβόρα εννοείται κάποιες μέρες; Μου λέει όχι παραπάνω..λέω μήνες; Λέει " πιθανώς μήνες ναι" !!!! Εντωμεταξύ μου λέει οκ θα ενημερώσω το σχετικό τμήμα θέλετε κάτι άλλο ; Του λέω επειδή θα στείλω μέιλ να ζητάω τη βεβαίωση λόγω ότι μου απαντάτε πολύ στο φλου θέλετε να στείλω εκκαθαριστικό η απόδειξη μισθοδοσίας ; Ναι λέει στείλτε εκκαθαριστικό (αν δεν ρωτούσα δεν είχε αναφέρει κάτι ) . Να σημειώσω ότι η bet365 ανταποκρίθηκε αμέσως στο αίτημα μου ζήτησε εκκαθαριστικό και απόδειξη μισθοδοσίας και μου έστειλε την επόμενη ημέρα την βεβαίωση κερδών !!!! Αν έχεις κάποιος εμπειρία από φονμπετ ας πει πόσο έκανε για να λάβει βεβαίωση

Έχει κάποιος εμπειρία από έκδοση βεβαίωσης κερδών από fonbet? Σε συνομιλία στο τσατ μου ειπαν "είναι χρονοβόρα διαδικασία". Ρώτησα όταν λέτε χρονοβόρα εννοείται κάποιες μέρες; Μου λέει όχι παραπάνω..λέω μήνες; Λέει " πιθανώς μήνες ναι" !!!! Εντωμεταξύ μου λέει οκ θα ενημερώσω το σχετικό τμήμα θέλετε κάτι άλλο ; Του λέω επειδή θα στείλω μέιλ να ζητάω τη βεβαίωση λόγω ότι μου απαντάτε πολύ στο φλου θέλετε να στείλω εκκαθαριστικό η απόδειξη μισθοδοσίας ; Ναι λέει στείλτε εκκαθαριστικό (αν δεν ρωτούσα δεν είχε αναφέρει κάτι ) . Να σημειώσω ότι η bet365 ανταποκρίθηκε αμέσως στο αίτημα μου ζήτησε εκκαθαριστικό και απόδειξη μισθοδοσίας και μου έστειλε την επόμενη ημέρα την βεβαίωση κερδών !!!! Αν έχεις κάποιος εμπειρία από φονμπετ ας πει πόσο έκανε για να λάβει βεβαίωση
Ακόμα αναμονή .. επίσης έλαβα και αυτό το μέιλ μετά από 10 μέρες .
Καλησπέρα από την Fonbet,

Στο πλαίσιο των κανονιστικών μας υποχρεώσεων, κατά καιρούς πραγματοποιούμε επιπρόσθετο έλεγχο ασφαλείας για τους παίκτες μας, προκειμένου να διατηρούμε υψηλό επίπεδο ασφάλειας, ζητώντας επιπλέον έγγραφα που επαληθεύουν την ορθότητα και την ισχύ των στοιχείων του λογαριασμού σας (ενισχυμένη ταυτοποίηση).

Για να ολοκληρωθεί ο έλεγχος ασφαλείας, παρακαλούμε να επισυνάψετε ως απάντηση στο παρόν email μια φωτογραφία Selfie, κρατώντας στο χέρι σας:- το σχετικό έγγραφο ταυτοποίησης (Ταυτότητα ή Διαβατήριο), καθώς κι ένα φύλλο χαρτιού στο οποίο θα έχετε αναγράψει τη σημερινή ημερομηνία.

Πρόκειται ουσιαστικά για μια φωτογραφία στην οποία απεικονίζεστε εσείς, κρατώντας το έγγραφο (διαβατήριο ή ταυτότητα) που χρησιμοποιήσατε για την ταυτοποίηση του λογαριασμού σας, καθώς και το ζητούμενο έγγραφο που θα έχετε αναγράψει τη σημερινή ημερομηνία. Βεβαιωθείτε ότι όλα τα στοιχεία είναι ευκρινή και ευδιάκριτα.
Η δυνατότητα ανάληψης στον λογαριασμό σας στο Fonbet έχει ανασταλεί μέχρι την ολοκλήρωση του ελέγχου.

Ευχαριστούμε εκ των προτέρων για τη συνεργασία.

Με εκτίμηση,
Η ομάδα της Fonbet

Ρώτα τους αν θέλουν και το βίντεο να τον έχεις βγάλει έξω και να τον κοπανάς στο τραπέζι. Εκκαθαριστικό τους ζήτησες ρε φίλε δεν τους είπες πως θέλεις να μπεις μέτοχος. Τραγικοί

• Haha
  • Like
Αντιδράσεις: GATHS και theo_kromm_pro
Ρώτα τους αν θέλουν και το βίντεο να τον έχεις βγάλει έξω και να τον κοπανάς στο τραπέζι. Εκκαθαριστικό τους ζήτησες ρε φίλε δεν τους είπες πως θέλεις να μπεις μέτοχος. Τραγικοί
Είναι πραγματικά εξευτελιστικο αλλά το έστειλα επειδή έχω χρήματα μέσα .
Κάπως έτσι ένιωσα

Συνημμένα

• caught-offender-caught-gangster-jail-table-his-hand-102500480.jpg
    caught-offender-caught-gangster-jail-table-his-hand-102500480.jpg
    256.8 KB · Προβολές : 42
φιλε συμφορουμητη, δεν υπηρχε καποια περιπτωση να το αποφυγεις; δηλαδη να μην ζητησεις τη βεβαιωση. Τη χρειαζοσουν για κατι; απλα θα μπορουσες να δηλωσεις τα κερδη στους αντιστοιχους κωδικους, χωρις να χρειαστει, (γι'αυτο κυριως) να μπεις σε τετοια ταλεπορια.

φιλε συμφορουμητη, δεν υπηρχε καποια περιπτωση να το αποφυγεις; δηλαδη να μην ζητησεις τη βεβαιωση. Τη χρειαζοσουν για κατι; απλα θα μπορουσες να δηλωσεις τα κερδη στους αντιστοιχους κωδικους, χωρις να χρειαστει, (γι'αυτο κυριως) να μπεις σε τετοια ταλεπορια.
Καλησπέρα συνάδελφε, σε ένα χαμό καταθέσεων και κυρίως αναλήψεων δύσκολα να βρεις το ακριβές κέρδος..και δεν έχει τέτοιο εργαλείο η φονμπετ σαν ιστορικό σε αντίθεση με την πράσινη που έχει το απώλεια /νίκη και μάλιστα από το 2013 έως σήμερα (συγχαρητήρια πολλά ). Είμαι νόμιμος και θέλω το χαρτί αν ζητηθεί ποτέ από εφορία . Είναι μεγάλα τα ποσά .

Ακόμα αναμονή .. επίσης έλαβα και αυτό το μέιλ μετά από 10 μέρες .
Καλησπέρα από την Fonbet,

Στο πλαίσιο των κανονιστικών μας υποχρεώσεων, κατά καιρούς πραγματοποιούμε επιπρόσθετο έλεγχο ασφαλείας για τους παίκτες μας, προκειμένου να διατηρούμε υψηλό επίπεδο ασφάλειας, ζητώντας επιπλέον έγγραφα που επαληθεύουν την ορθότητα και την ισχύ των στοιχείων του λογαριασμού σας (ενισχυμένη ταυτοποίηση).

Για να ολοκληρωθεί ο έλεγχος ασφαλείας, παρακαλούμε να επισυνάψετε ως απάντηση στο παρόν email μια φωτογραφία Selfie, κρατώντας στο χέρι σας:- το σχετικό έγγραφο ταυτοποίησης (Ταυτότητα ή Διαβατήριο), καθώς κι ένα φύλλο χαρτιού στο οποίο θα έχετε αναγράψει τη σημερινή ημερομηνία.

Πρόκειται ουσιαστικά για μια φωτογραφία στην οποία απεικονίζεστε εσείς, κρατώντας το έγγραφο (διαβατήριο ή ταυτότητα) που χρησιμοποιήσατε για την ταυτοποίηση του λογαριασμού σας, καθώς και το ζητούμενο έγγραφο που θα έχετε αναγράψει τη σημερινή ημερομηνία. Βεβαιωθείτε ότι όλα τα στοιχεία είναι ευκρινή και ευδιάκριτα.
Η δυνατότητα ανάληψης στον λογαριασμό σας στο Fonbet έχει ανασταλεί μέχρι την ολοκλήρωση του ελέγχου.

Ευχαριστούμε εκ των προτέρων για τη συνεργασία.

Με εκτίμηση,
Η ομάδα της Fonbet
Αν θέλεις μας λες σε παρακαλώ αν θυμάσαι ποσες αναληψεις εκανες, πανω κατω, πριν απο αυτο το email, ειναι εταιρια προς μελετη...

Αν θέλεις μας λες σε παρακαλώ αν θυμάσαι ποσες αναληψεις εκανες, πανω κατω, πριν απο αυτο το email, ειναι εταιρια προς μελετη...
Είμαι μέλος από όταν ήρθε είναι αδύνατον να υπολογίσω πόσες ούτε προσεγγιστικά. Δεν είχα ποτέ πρόβλημα . Το μόνο που μου έχει κάνει όπως έχω αναφέρει σε αλλο θέμα κάποια στιγμή είναι να με κάνει να πληρώνω εγώ την φορολογία στα κερδισμένα δελτία ( η απορρόφηση του φόρου είναι για επιλεγμένα μέλη η απάντηση ). Πλέον εδώ και καιρό μου πληρώνει την κλίμακα 2.5% και 5% και μου αφαιρεί την φορολογία 7.5% (500 ευρώ καθαρό κέρδος και πάνω ) . Update στο θέμα ότι μου έχουν επαναφέρει τις αναλήψεις κανονικά χωρίς να μου έχουν απαντήσει στο μέιλ με τις φωτό ότι έγινε επιτυχώς η "ενισχυμένη ταυτοποίηση " . Η βεβαίωση κερδών 13 μέρες μετά αγνοείται . Είναι χρονοβόρα διαδικασία λένε ! Η πράσινη έκανε μια μέρα για την ίδια διαδικασία.

• Like
Αντιδράσεις: GATHS
Πάντως προσεχε τα υπολοιπα σου σε αυτην την εταιρια... ειδικα αν λαβεις καποιο email οτι σε κοβουν απο προωθητικες ενεργειες.

" Θα παρακαλούσαμε για την υπομονή σας, καθώς η έκδοση βεβαίωσης κερδών είναι μια χρονοβόρα διαδικασία.
Μόλις λάβουμε απάντηση θα σας ενημερώσουμε στο email σας. " Περίπου ένα μήνα μετά την αίτηση μόνιμη απάντηση αυτή . Πραγματικά απορώ πώς γίνεται για το ίδιο έγγραφο που η bet365 έκανε 1-2 μέρες η fonbet να κάνει μήνες . Εντωμεταξύ 1-7 πρεπει να έχει συμπληρωθεί η φορολογική .

Δεν μπορεί η bet365 πχ να κάνει 1 μέρα για να παρέχει την βεβαίωση και η φονμπετ ήδη ένα μήνα και δεν μπορεί καν να ενημερώσει ποτε θα την εκδώσει. Ένα σενάριο υπάρχει . Προφανώς προσπαθεί να μαγειρέψει τα στοιχεία να φαίνεται οκ με την εφορία όσο αναφορά τους φόρους που έπρεπε να είχε αποδώσει .

Στην Ελλάδα, είναι πιό δύσκολο να κάνεις μία φορολογική δήλωση, παρά να κερδίζεις στο στοίχημα.Υπάρχει τρόπος να μάθουμε το ΑΦΜ των εταιρειών για να το περάσουμε στις δηλώσεις;

Αν εξαιρέσω stoiximan και ΟΠΑΠ που είναι φανερό στα sites τους και στο ΓΕΜΗ, όλες οι άλλες κρύβονται και δεν το βρίσκεις πουθενά. Σε μία καφετέρια πας και φαίνεται το ΑΦΜ στην απόδειξη.

Πραγματικά, δεν μπορώ να το καταλάβω. Γιατί πρέπει κάποιος να μιλάει τόσες φορές με το chat των εταιρειών, την ΕΕΕΠ και να στο δίνουν μετά από μεγάλη πίεση; Θέλουν να αποτρέψουν την δήλωση για να κρατήσουν τους φόρους; Είναι καψόνι; Κρατικό μυστικό είναι; Κανονικά θα έπρεπε να είναι σε κάποια λίστα αν υπάρχει διαφάνεια και να φαίνεται στα websites τους.

Τελευταία επεξεργασία:
Στην βεβαίωση κερδών της bet 365 υπάρχει σφραγίδα με τα φορολογικά της στοιχεία . Εντωμεταξύ η μόνιμη απάντηση της φονμπετ ένα μήνα μετά την αίτηση "
Καθώς η έκδοση του σχετικού εγγράφου είναι μια χρονοβόρα διαδικασία, εξυπακούεται πως θα σας αποσταλεί εντός του χρονικού πλαισίου υποβολής των φορολογικών δηλώσεων.

Μόλις λάβουμε απάντηση θα σας ενημερώσουμε στο email σας.
Παραμένουμε στη διάθεσή σας για περαιτέρω πληροφορίες!
Με εκτίμηση, "

Να κάνω μια ερώτηση που το έχω απορία γενικά. Υπάρχει ειδικός λόγος που ζητάτε βεβαίωση κερδών πχ κάποια αγορά άρα να δικαιολογεί και τα ποσά? ή έτσι θέλετε να δηλώσετε "φοβάστε" κάποιον πιθανή έλεγχο?

Να μιλήσω γενικά. Κάποιοι είναι και υπόχρεοι πόθεν έσχες .εκεί δηλώνεις και υπόλοιπα σε τραπεζικούς λογαριασμούς και τη πηγή προέλευσης τους(μισθοδοσία , πώληση , κέρδη κτλπ) . Να πω και ένα παράδειγμα βγάζει κάποιος ένα μεγάλο ποσό κέρδος το 2023 και με αυτά τα λεφτά αγοράζει ένα αμάξι το 2025. Γιατί να μην έχει καταγραφεί στην φορολογική του 23 το κέρδος . Ειναι καλυμμένος σε κάθε είδους ελέγχο είτε σε φορολογική είτε σε πόθεν . Επίσης δεν χάνεις κάτι να δηλώσεις το κέρδος είναι ήδη φορολογούμενο πόσο δεν επηρεάζει κάπου τον φόρο που θα πληρώσεις και είσαι νόμιμος και καλυμμένος . Για να έρθουμε στο θέμα πώς γίνεται η bet365 να κάνει μια μέρα για έκδοση βεβαίωσης εταιρεία με πολύ μεγαλύτερη βάση πελατών και η φονμπετ να είναι ήδη στο μήνα και να απαντάει αόριστα για το πότε ; Είναι επαγγελματική συμπεριφορά αδειοδότημενης εταιρείας ; Εεεπ ακούει;

• Like
Αντιδράσεις: Ertzan
Πάμε προς τον 1.5 μήνα από την μέρα που αιτήθηκα την βεβαίωση ακόμη δεν την έλαβα . Κινήσεις φονμπετ ως τώρα αρχικά μου έφραξε τις αναλήψεις και 1) ζήτησε εξακρίβωση του λογαριασμού paysafe έγινε επιτυχώς 2 )ζήτησε φωτό με ταυτότητα στο Χερι και χαρτί με ημερομηνία επιτυχώς . Άνοιξε τις αναλήψεις μετά . 3 πλέον στο live μου έχει 13 δευτερόλεπτα χρονόμετρο για να πάρει το στοίχημα και παρατηρώ και κατεβασμένα όρια (θα επανέλθω για αυτό θέλω να το παρατηρήσω περισσότερο ) . Όλες τις χρονιές ήμουν κερδισμενος σε αυτή την εταιρεία το μόνο που μου είχε κάνει σαν τιμωρία ήταν να πληρώνω τον φόρο εγώ στα κερδισμένα . ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΠΕΙΡΑΞΕ ΤΟ ΑΙΤΗΜΑ ΒΕΒΑΙΩΣΗΣ ΚΕΡΔΩΝ; Υ.Γ είδα και μια είδηση για δύο εταιρίες που φόρο- διαφεύγουν δεν είπαν ποιες βέβαια..προσωπικά δεδομένα;...

Πράγματι μου βάλαν όρια πολύ χαμηλά . Η βεβαίωση ακόμη 'χρονοβορει" , η επιτροπη ελέγχου παιγνίων έλαβε μέιλ μου και δεν μου απάντησε ΠΟΤΕ. Συγχαρητήρια στην FONBET για την συμπεριφορά της να διώξει ένα κερδισμένο πελάτη εξοικονομώντας και άλλα χρήματα για διαφημίσεις στην τηλεόραση από τα λεφτά παικτών χαμένων που δεν ζητάνε βεβαιώσεις κερδών.

• Like
Αντιδράσεις: magon
Δεν καταλαβαίνω.
Κέρδισες 4222.54 ευρώ, σου έκαναν τράνσφερ ή τσεκ, επομένως τι χρονοβόρα διαδικασία θέλει ;
Αυτός που σου έστειλε το τσεκ να πει "ναι έστειλα το τσεκ" θέλει μόνο.
Αλλά και από την αιτιολογία αποστολής των χρημάτων δεν προκύπτει άμεσα ;

Προγνωστικά

• Euro 2024
  • Euro 2024
  • Euro 2024
  • Euro 2024
  • Euro 2024
  • Euro 2024
  • Euro 2024
  • Euro 2024
  • 22:00
    ΕΡΤ1
    • Γερμανία - Σκωτία
  • 21:30
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Αρμάνι Μιλάνο - Βίρτους Μπολόνια
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 20:00
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Μούρθια - Ρεάλ Μαδρίτης
  • 20:30
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Αναντολού Εφές - Φενέρμπαχτσε
  • 21:15
    ΕΡΤ3
    • Παναθηναϊκός AKTOR - Ολυμπιακός
    ΕΡΤ3
    • Παναθηναϊκός - Ολυμπιακός
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA Action 2023-24 Ε3334
  • Αύριο 15-06-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 03:30
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Ντάλας Μάβερικς - Μπόστον Σέλτικς
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 250 2024
  • 14:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 250 2024
  • 16:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 250 2024
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 250 2024
  • 09:35
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • ERC 2024
  • 11:05
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • ERC 2024
  • 11:50
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • ERC 2024
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 250 2024
  • 14:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 250 2024
  • 16:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 250 2024
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 250 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • Ertzan Ertzan:
    έλα τώρα αυτά είναι mind games που λένε και στο χωριό μου
  • PANATHA PANATHA:
    Α ναι? και τοτε και η προεδραρα μας mind games κανει στο
    insta
  • Ertzan Ertzan:
    Τον βλέπω. Έκανε δηλώσεις ότι θα μετράει τα υβριστικά συνθήματα, το άλλο το νούμερο έκανε δηλώσεις για τον Μπαρτζώκα ε τα τραβάει ο οργανισμός τους
  • PANATHA PANATHA:
    μια χαρα τα ειπε....
  • PANATHA PANATHA:
    βεβαια ηταν υπερβολικος....στο ΣΕΦ δεν ακούγονται υβριστικα συνθηματα
  • Ertzan Ertzan:
    ούτε στο ΟΑΚΑ είναι παναγία όλοι τους με το σταυρό στο χέρι με το σεις και με το σας
  • PANATHA PANATHA:
    Ετσι ακριβως...
  • PANATHA PANATHA:
    Τοσο πολυ που ξεκινανε οι γριες να πανε στην εκκλησία, μπερδεύονται και μπαίνουν στα γήπεδα! και μετά ούτε που το παίρνουν χαμπάρι ότι εκαναν λάθος
  • PANATHA PANATHA:
    Ertzan ο καθενας τους θα μπορούσε απο την δικη του πλευρά να βαλει ενα λιθαρακι για ηρεμους τελικούς και γενικοτερα πρωταθλημα...αλλα δεν το κανουν....μπορει να εχουν καποιοι καλη προθεση αλλα σε βαθος χρονου θα παρασυρθουν απο τον φανατισμο των υπολοιπων....οσο και να χτυπιεσαι δεν υπαρχει η μια "καλη πλευρά" και η άλλη η "κακή πλευρά"....σκέψου - που δεν θα το πήρες χαμπάρι - πως πριν λίγες μέρες σε αγώνα μπάσκετ με αμαξίδια στην Σαντορίνη φίλαθλος επιτέθηκε σε παίχτη!!! Πόσο πιο χαμηλά??
  • J Forum Bot:
    Ο χρήστης jason0 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "ΑΦΜ εταιρειών" στο Νόμιμες στοιχηματικές ιστοσελίδες.
  • Ertzan Ertzan:
    Για ήρεμους τελικούς θέλεις και ήρεμους ανθρώπους. Εγώ σου είπα με τον ταβερνιάρη δεν είμαστε ήρεμοι. Αν το πάρω στην θητεία του στην Τουρκία αν ήθελε έλεγε "Κύριοι συγνώμη σε κάποια πράγματα έκανα λάθη ζητάω συγνώμη και το θέμα να θεωρείται λήξαν θα έληγε, όπως θα έλεγα και εδώ τώρα αλλά αυτός εκεί να προκαλέσει με τελευταίο στον Μπαρτζώκα που έλεγε μην στεναχωριέσαι θα πάρεις και εσύ κάποια στιγμή Ευρωλίγκα, το τραβάει ο οργανισμός σου μάνα μου. Αυτός τρέφεται από το μίσος και όχι από τις επιτυχίες. Έχεις δει εσύ τον Αργύρη Πεδουλάκη να τον βρίζουν ρυθμικά και έντονα ποτέ? Όχι γιατί δεν προκάλεσε. Όσο για το τελευταίο ναι είναι τραγικό
  • PANATHA PANATHA:
    Μα γιατι μπλεκεις τι εκανε στην Τουρκια? εσυ δεν εισαι ηρεμος....αυτοι που θα πανε σημερα στο γηπεδο λες να τους νοιαζει τι γινοταν στα ματς Φενερ - Εφες? ναι μαλακια που ειπε " θα παρεις και εσυ καποια στιγμη την Ευρωλιγκα" αλλά αφου εχει ενημερωθει για την ατακα " εγω δεν θα γινω γραφικος σαν κατι αλλους και δεν θα μιλησω για την διαιτησία"....αρα πως λες προκαλει ενω πρωτα ειπε την κακια του ο Μπαρτζωκας....για μενα ειναι λαθος και οι δυο..μου λες για Πεδουλακη....αντε δεν τον εβριζαν ρυθμικα..εχεις δει εσυ ποτε να κανει δηλωσεις και να μειωνει συστηματικα τον αντίπαλο?? ετσι δεν τελειωνει ποτε η
    κουβεντα γιατι ειναι σαν να λεμε " η κότα εκανε το αβγό ή το αβγό την κότα"! Και οι προπονητες ειναι το λιγοτερο....αυτοι θα τα βρουν....τελειωνει σήμερα ειτε την Παρασκευη το πρωταθλημα και καλοκαιριαζει....το θεμα ειναι πως εχουμε και την εθνικη ομαδα σε λιγες μερες...και το κλίμα μετακυ των παιχτων μονο καλο δεν ειναι....καλα για κερκιδες δεν το συζηταμε...βουτυρο στο ψωμι τους....
  • PANATHA PANATHA:
    Αν βαλουμε σε ενα θεμα τι ειναι προκληση χωρις να αναφερουμε ονοματα και ομαδες θα βρουμε εκατονταδες περιστατικα που εχουν γινει....ο
    πως και να εχει αντε να τελειωνουν οσο ανώδυνα γινεται να απολαυσουμε το Euro
  • Ertzan Ertzan:
    παράδειγμα σου έδωσα αφού παρακολουθώ και τα δυο πρωταθλήματα. Δεν άλλαξε συνεχίζει τα ίδια και εδώ μαλακία του Μπαρτζώκα και αυτό, θα μπορούσε να μην ανταποδώσει βέβαια να παραξενευτώ και εγώ λίγο και να πάμε παρακάτω. Μια χαρά ήρεμος είμαι γιατί το βλέπω από την τιβί στο γήπεδο σίγουρα θα τον στόλιζα στις γλώσσες που το ξέρω Στην Εθνική δεν ξέρω αλλά σαν Εθνική έχει χαθεί λίγο το πνεύμα λόγο αιωνίων από κει πέρα ας φωνάξει ο Σπανούλης από την Νηαρ Ήστ (υπάρχει ακόμα δεν ξέρω) παίκτες, μπας και έρθει πίσω και το "για την Ελλάδα ρε γαμώτο"
  • Ertzan Ertzan:
    κάνετε ότι κάνετε θέλετε και 2 εισαγγελείς διαβάζω? Τίποτα άλλο? Κανέναν δικαστή μήπως?
  • PANATHA PANATHA:
    Και τι εγινε αν πανε εισαγγελεις? οκ δεν θα παει ουτε ο Γιαννακοπουλος μετα την τιμωρια του....οποτε δεν θα υπαρχει και η δικαιολογια (εδω γελαμε) και αφορμη για προκλησεις...για να δουμε....ασε που ολα αυτα που κανει - να θελει να παει γηπεδο, να ζηταει εισαγγελεις, να τηρηθουν οι νομοι για τα υβριστικα συνθηματα κτλ - τα εχουμε δει πολλες φορες να τα κανει - ζηταει ο ποδοσφαιρικος Ολυμπιακός ..εκει ομω
    ς διαβαζουμε και εχουμε αποθεωσει " για μαγκα προεδρο που προστατευει την ομαδα του"....
  • Silver Forum Bot:
    Ο χρήστης Silver ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Surebet stoiximan basket" στο Προγνωστικά Μπάσκετ.
  • PANATHA PANATHA:
    Στανταρ ο Αταμαν διαβαζει Infobeto....είδε που σχολίαζε σθνέχεια ο Ertzan οτι δεν ειναι ηρεμος στον πάγκο και σημερα ειναι πολύ ησυχος
  • Ertzan Ertzan:
    Το έχει ξανακάνει γνωστή τακτική
  • PANATHA PANATHA:
    Α καλα δεν τρωγεσαι με τιποτα.....διαμαρτυρεται δεν σου αρεσει...ειναι ηρεμος παλι δεν σου αρεσει
  • Ertzan Ertzan:
    αφού τον ξέρουμε ρε συ, τα ίδια έκανε και στην Τουρκία (όσο δεν σου αρέσει η σύγκριση)
  • Ertzan Ertzan:
    Η αστοχία μας έφαγε αυτό αν δεν μπορείς να βάλεις 2 τρίποντα εντάξει πάμε για ύπνο
  • Ertzan Ertzan:
    H Fenerbahce Πρωταθλήτρια αφού σταμάτησε ο Παπαγιάννης σαν άλλος Βράνκοβιτς το τελευταίο σουτ έστειλε την αναμέτρηση στην παράταση και εκεί καθαρίσαμε :smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    Ο Καλάθης ανακοίνωσε την αποχώρηση του από την Fenerbahce
  • PANATHA PANATHA:
    Και τωρα ποιον θα βριζεις ολη την χρονια?? :p
    PANATHA PANATHA: Και τωρα ποιον θα βριζεις ολη την χρονια?? :p