Fonbet

defectus

New Member
21 Ιον 2021
20
17
3
Ακριβώς αυτό που είπε ο Grim.
Πράσινη και Σίχαμαν έχουν πλέον τις φωτογραφίες μας και τα ονόματα γνωστών και φίλων σε ταμπέλα που αναφέρει : " Αν τους δείτε επικοινωνήστε αμέσως με το αρμόδιο τμήμα μας, προσφέρεται αμοιβή "

FunBet

Active Member
12 Μαρ 2018
204
234
43
εγω δεν εχω καταλάβει ακόμη γιατι απο την στιγμή που υπάρχει η πράσινη να τρέξει κάποιος να πάει σε μια "άγνωστη" εταιρία;

Απο όσο ξέρω η πράσινη ειναι πολύ αξιόπιστη, καλές αποδόσεις.

1) Όπως έχει αναφερθεί άπειρες φορές, οι στοιχηματικές εταιρείες διώχνουν τους παίκτες που έχουν βρει κάποιο τρόπο να τις κερδίζουν μακροχρόνια. Το ίδιο κάνει και η πράσινη, οπότε αναγκαστικά θα ψάξεις να βρεις άλλες επιλογές.

2) Σε καποιες "άγνωστες" εταιρείες βρίσκεις σημαντικές ευκαιρίες, οι οποίες δεν είναι διαθέσιμες σε εταιρείες όπως η πράσινη.

GATHS

Active Member
4 Σεπ 2018
181
98
28
ΑΘΗΝΑ
Γνωρίζει κανεις αν εχεις σχεδόν τις αποδόσεις κάποιας αλλης εταιρίας ή κάποια εταιρία να εχει τις αποδοσεις από την fonbet...

McLaren17

IFC#9 Cup Winner 2017-18
Μέλος του προσωπικού
21 Μαρ 2003
6,398
2,972
113
127.0.0.1
1) Όπως έχει αναφερθεί άπειρες φορές, οι στοιχηματικές εταιρείες διώχνουν τους παίκτες που έχουν βρει κάποιο τρόπο να τις κερδίζουν μακροχρόνια. Το ίδιο κάνει και η πράσινη, οπότε αναγκαστικά θα ψάξεις να βρεις άλλες επιλογές.

2) Σε καποιες "άγνωστες" εταιρείες βρίσκεις σημαντικές ευκαιρίες, οι οποίες δεν είναι διαθέσιμες σε εταιρείες όπως η πράσινη.
Δεν διαφωνω σε κάτι, η μόνη ένσταση που έχω είναι αν αξίζει να ρισκάρεις τα λεφτά σου στο "αγνωστο"
Προφανως και αν εχεις καποιο betting pattern και ειδικά οταν ειναι κερδοφορο αργα η γρήγορα θα σε κλείσουν

ganiotas80

New Member
24 Αυγ 2021
5
2
3
Περιμεναμε χρονια για τις νεες εταιρειες δυστυχως μια απο τα ιδια χωρια οτι ουσιαστικα εφυγαν 3-4 και ηρθαν λιγοτερες. Μονο παικτες να χανουν θελουν και να παιζουν 5αδες και 10αδες σιγουρα χαμενοι. Εκανα εγγραφη στην νεα εταιρεια λιμιταρισμα σε 3 ημερες οχι ενα ευρω ευτυχως αλλα μαξ μεχρι 7-8!!!! ελπιζω να προχωρησουν την αναληψη, θα ενημερωσω το forum

• Haha
Αντιδράσεις: stpsilan

Grim Reaper

Well-Known Member
4 Σεπ 2006
4,149
2,609
113
Περιμεναμε χρονια για τις νεες εταιρειες δυστυχως μια απο τα ιδια χωρια οτι ουσιαστικα εφυγαν 3-4 και ηρθαν λιγοτερες. Μονο παικτες να χανουν θελουν και να παιζουν 5αδες και 10αδες σιγουρα χαμενοι. Εκανα εγγραφη στην νεα εταιρεια λιμιταρισμα σε 3 ημερες οχι ενα ευρω ευτυχως αλλα μαξ μεχρι 7-8!!!! ελπιζω να προχωρησουν την αναληψη, θα ενημερωσω το forum

Καλα πλεον οι περισσοτερες εταιριες ετσι ειναι. Δεν υπαρχουν πια μεγαλοι σοβαροι παικτες στο χωρο του νομιμου στοιχηματος. Η dafabet ας πουμε, που ειναι και Ασιατικη ας πουμε εμενα μου εβαλε οριο 50 ευρω μαξ μπετ.

Πινακλ για να παιζετε επικοινωνειτε μαζι τους, σας δινουν και σαιτ ειδικο να μπειτε, δεν χρειαζεται να ψαχτουν για αδεια.

Μπετφερ, πλεον εχει γινει πολυ ασχημο το τοπιο με τα πρημιουμ και τις σουπερ κρατησεις.

Μονο Ασια εμεινε, που κι εκει, αν θα το δεχτει το στοιχημα, αν θα το πληρωσει, αν θα ειναι αξιοπιστος ο ατζεντης κλπ κλπ. Σαπιλα ο χωρος πλεον.

• Like
Αντιδράσεις: GATHS

ganiotas80

New Member
24 Αυγ 2021
5
2
3
Καλα πλεον οι περισσοτερες εταιριες ετσι ειναι. Δεν υπαρχουν πια μεγαλοι σοβαροι παικτες στο χωρο του νομιμου στοιχηματος. Η dafabet ας πουμε, που ειναι και Ασιατικη ας πουμε εμενα μου εβαλε οριο 50 ευρω μαξ μπετ.

Πινακλ για να παιζετε επικοινωνειτε μαζι τους, σας δινουν και σαιτ ειδικο να μπειτε, δεν χρειαζεται να ψαχτουν για αδεια.

Μπετφερ, πλεον εχει γινει πολυ ασχημο το τοπιο με τα πρημιουμ και τις σουπερ κρατησεις.

Μονο Ασια εμεινε, που κι εκει, αν θα το δεχτει το στοιχημα, αν θα το πληρωσει, αν θα ειναι αξιοπιστος ο ατζεντης κλπ κλπ. Σαπιλα ο χωρος πλεον.

Για τη dafabet ειναι γεματο το ιντερνετ με αρνητικες κριτικες και προβληματα αναληψεων. Κανεις κανονικα αναληψη εσυ;

Grim Reaper

Well-Known Member
4 Σεπ 2006
4,149
2,609
113
Για τη dafabet ειναι γεματο το ιντερνετ με αρνητικες κριτικες και προβληματα αναληψεων. Κανεις κανονικα αναληψη εσυ;
Ναι πριν κανα μηνα εβαλα επαιξα ενα οβερ κενυα και μετα εφαγα αμεσα οριο. Εκανα ανληψη και αντε γεια.

bethunter

Member
12 Ιον 2021
34
12
8
Ναι πριν κανα μηνα εβαλα επαιξα ενα οβερ κενυα και μετα εφαγα αμεσα οριο. Εκανα ανληψη και αντε γεια.
Όταν παίζεις τέτοια πρωταθλήματα όπου και να τα παίξεις είναι σίγουρο το limit για πολλές εταιρείες.

stpsilan

Active Member
25 Οκτ 2017
311
143
43
Όταν παίζεις τέτοια πρωταθλήματα όπου και να τα παίξεις είναι σίγουρο το limit για πολλές εταιρείες.
Αυτή την συζήτηση για τα όρια την έχουμε κάνει πολλές φορές, η κατάσταση έγινε δραματική μετά το 2012
Πλέον το όριο είναι άμεσο και με μικρά κέρδη, μετά γίνεσαι γκάνγκστερ με ονόματα άλλων και κίνδυνο να χάσεις τα κέρδη σου
Νομοτελειακά βέβαια κάποτε δε θα έχεις έτσι κι αλλιώς γνωστούς για λογαριασμό
Μετά πας σε Ασία αλλά με τεράστια διαφορά στο roi σου καθώς παίζεις σε κλείσιμο αποδόσεων στην πλειοψηφία των περιπτώσεων και παλεύεις με τα θηρία καθώς ακόμα και σε άνοιγμα αποδοσεων μιλάμε για όρια της τάξεως των 50-60 ευρώ που μετά από 3 πονταρίσματα έχει διαλυθεί η αγορα
Αυτή είναι η πραγματικότητα πλέον για τους παίχτες που είχαν κέρδη

• Like
Αντιδράσεις: Grim Reaper και ganiotas80

Grim Reaper

Well-Known Member
4 Σεπ 2006
4,149
2,609
113
Αυτο δεν το καταλαβαινω, εχει εκεινη την ωρα στο λαιβ Κενυα, Λευκορωσια ρεζερβες, κατι Εσθονιες Μαλαισιες Νορβηγιες Κ19 κλπ. Δηλαδη γιατι το προσφερουν το λαιβ; Ο,τι και να παιξω απο αυτα, αν κερδισω κλεινει.

Δεν μπορω να γινω εξπερ στην Πρεμιερ Ληγκ και το Καμπιονατο στα 40. Ουτε στην Κενυα ειμαι, αλλα ΟΚ την προτιμησα απο τις ρεζερβες λευκορωσιας γιατι ειχε οβερ 0.5 1.90 στο 52 και οι αλλοι με το σκορ 1-2 ηταν οβερ 5.5 1.60 στο 60.

GATHS

Active Member
4 Σεπ 2018
181
98
28
ΑΘΗΝΑ
Αυτο δεν το καταλαβαινω, εχει εκεινη την ωρα στο λαιβ Κενυα, Λευκορωσια ρεζερβες, κατι Εσθονιες Μαλαισιες Νορβηγιες Κ19 κλπ. Δηλαδη γιατι το προσφερουν το λαιβ; Ο,τι και να παιξω απο αυτα, αν κερδισω κλεινει.

Δεν μπορω να γινω εξπερ στην Πρεμιερ Ληγκ και το Καμπιονατο στα 40. Ουτε στην Κενυα ειμαι, αλλα ΟΚ την προτιμησα απο τις ρεζερβες λευκορωσιας γιατι ειχε οβερ 0.5 1.90 στο 52 και οι αλλοι με το σκορ 1-2 ηταν οβερ 5.5 1.60 στο 60.
Όπως το θέτεις έχεις δικιο, νομίζω πως αρχίζω να καταλαβαίνω... νομίζω.... Σε αυτές τις αγορές ποιος θα παίξει; Η μάζα για την οποία έχουμε κανει συζητήσεις δεν θα παίξει, δηλαδή, το μεγαλύτερο τμήμα της μάζας δεν θα παίξει, Μέσα στην μάζα υπάρχουν και να μου επιτραπει τα αρρωστακια.... ενα τμήμα απο την κατηγορία αυτή θα παίξει. θα χάσει. όπως παντού.. τους αγαπάνε και οι αγορές θα ειναι πάντα ανοιχτες για αυτούς.
Αν δεν χάσουν τοτε παει αλλού το θέμα: πρώτα μήπως έχουν πληροφορίες πχ 16 εθνική Ελλάδος!
Είναι οι καλύτερες αγορές για να ξετρυπώσουν πιο ευκολά αυτούς που μπορούν να βρουν αξίες γιατί τα λάθη είναι μεγαλύτερα!
Όταν βρίσκεις μικροαξιες σε μεγάλα πρωταθλήματα είναι πιο δύσκολο να σε ανιχνεύσουν, Το λογισμικό σε βγάζει αλλά μπαίνει ο παράγοντας, μήπως ο παίχτης πίστευε οτι θα κερδίσει ο Ταδε και δε είναι θέμα value απόδοσης αλλά νικητή αγωνα! και το limit θα αργήσει πολύ περισσότερο. Στην Κένυα δεν ξέρεις τι χρώμα κοντοβράκια φοράνε..... ποιον νικητή παίζεις με μεγάλη επιτυχία.
Νομίζω οτι όταν βλέπουν τα bet να περνάνε από μπροστά τους λενε: Ρε μαλακά τελικά πόσοι λογαριασμοί θα μας μείνουν χωρις limit.... Κάνουν το φιλτράρισμα και πέφτουν τα limit.

Yγ. Συγγνώμη, και εγώ εθισμένος είμαι στο να προσπαθώ και να καταφέρνω να τους κερδίζω για αυτό χρησιμοποίησα τη λέξη αρρωστακια... τα παντα... που θα παει, θα κατσει κλπ.

• Like
Αντιδράσεις: betover

nickbin

New Member
18 Νοε 2017
29
10
3
Αυτό με τα limit έχει ξεφύγει και νομίζω είμαι χαρακτηριστικό παράδειγμα. Γενικά μέχρι το 2018 έχανα, έχανα, έχανα. Τον Σεπτέμβριο εκείνου του χρόνου ήμουν έτοιμος ή να τα παρατήσω ή να κυλιστώ βαθιά στο βούρκο. Τελικά δεν έγινε τίποτα από τα δύο. Σε αναζήτηση τρόπου να μην χάνω ανακάλυψα ένα Τσέχο tipster και από τότε, πληρώνοντας ένα μικρό μηνιαίο ποσό τον ακολουθώ πιστά. Μαζί βρήκα και μερικούς free tipsters που και αυτούς τους ακολουθώ πιστά. Το αποτέλεσμα είναι να μην χάνω ή να χάνω ελάχιστα (που για μένα είναι πάρα πολύ βασικό) και κάποιους μήνες να έχω και μικρά κέρδη. Τα πονταρίσματα μου σπάνια ξεφεύγουν πάνω από 10 ευρώ αλλά μπορεί μέσα στην μέρα να παίξω για 20 μονά στοιχήματα (το ΣΚ παραπάνω). Τα πονταρίσματα μπορούν να ερθουν από όλα τα σπορ και όλα τα πρωταθλήματα.

Επίσης, κάνω πάντα πολύ μικρές αναλήψεις. 30 ευρώ, 40 ευρώ. Είμαι στην κυριολεξία ψιλικατζής. Θέλω να παίζω στοίχημα και να μην χάνω. Αν κερδίζω είναι ένα bonus. Αυτό λοιπόν είναι το παικτικό μου προφίλ.

Ε ακόμα και μένα λοιπόν, από το 2018 που σταμάτησα να είμαι το κορόιδο και μόνιμα loser με λιμιτάρουν. Με limitαρε η Bwin κάνοντας κατάθεση 50 ευρώ και ποντάροντας 5ευρα, με λιμίταρε η goalbet γιατί έπαιζα κάτι 10ευρα σε βόλεϊ και βάζοντας 250 ευρώ, ζήτησα ανάληψη 30 ευρώ όταν έφτασα 500 ευρώ. Φυσικά με έχουν λιμιταρει και τα αδερφάκια της Bwin, η Sportingbet και η Vista.
Ο Novibet μου έχει βάλει κάτι εξευτελιστικά όρια των 3-4 ευρώ σε μικρά σπορ και είμαι σίγουρος πως σε ποδόσφαιρο δεν θα μπορώ να παίξω πάνω από 50 ευρώ (κάτι που δεν θα το μάθω ποτέ γιατί όπως είπα, παίζω μέχρι 10-15 ευρώ το ποντάρισμα). Η Betrebels μου είχε κάνει το εξής απίθανο, δεν με άφηνε να παίρνω δεύτερο bet από ένα ματς. Αν ας πούμε είχα παίξει έναν 1, δεν μου επέτρεπε στο live να παίξω ένα over.

Και αναρωτιέμαι τώρα, αν οι εταιρίες λιμιτάρουν τους ψιλικατζήδες σαν εμένα που απλά έπαψα να χάνω ξανά και ξανά, με τους σοβαρούς παίκτες τι γίνεται; Από την άλλη, όλο αυτό με βοηθάει γιατί ξέροντας πως αν αυξήσω τα πονταρίσματα μου αυξάνω και τον κίνδυνο για limit, κάθομαι στα αυγά μου.

• Like
Αντιδράσεις: betover

bethunter

Member
12 Ιον 2021
34
12
8
Η Fonbet πρέπει να έχει λιγότερους τρόπους ανάληψης κι από τη Betrebels. Γιατί συμβαίνει αυτό;

georgemr2

New Member
29 Μαρ 2018
7
0
1
Ακριβώς αυτό που είπε ο Grim.
Πράσινη και Σίχαμαν έχουν πλέον τις φωτογραφίες μας και τα ονόματα γνωστών και φίλων σε ταμπέλα που αναφέρει : " Αν τους δείτε επικοινωνήστε αμέσως με το αρμόδιο τμήμα μας, προσφέρεται αμοιβή "
Αφου κερδιζετε τοσο πολυ γιατι δεν παιζετε στον οπαπ? Ας εχει κ πιο μεγαλη γκανιοτα δν εγινε κ τπτ θα παιρνετε πιο λιγα. Αφου δν το κανετε αυτο τοτε μαλλον ψαχνετε τις τρυπες σε κατι αγορες του τυπου over 38 πλαγια κ κανετε airbing οποτε ειναι λογικο να σας κλεινουν.

chri213

Member
4 Απρ 2019
37
15
8
Αφου κερδιζετε τοσο πολυ γιατι δεν παιζετε στον οπαπ? Ας εχει κ πιο μεγαλη γκανιοτα δν εγινε κ τπτ θα παιρνετε πιο λιγα. Αφου δν το κανετε αυτο τοτε μαλλον ψαχνετε τις τρυπες σε κατι αγορες του τυπου over 38 πλαγια κ κανετε airbing οποτε ειναι λογικο να σας κλεινουν.
Άστο φίλε.... Δεν έχεις πιάσει το νόημα.

• Like
Αντιδράσεις: defectus

Προγνωστικά

• 13:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Έμπολι - Σαμπντόρια
  • 14:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Νταντί Γιουνάιτεντ - Νταντί
  • 14:00
    Novasports Prime
    • Νις - Μονακό
  • 14:30
    Novasports 5HD
    • Σεντ Τρούιντεν - Γκενκ
    Novasports Start
    • Ζανκτ Πάουλι - Ινγκολσταντ
  • 15:00
    Novasports 1HD
    • Μαγιόρκα - Βιγιαρεάλ
  • 15:30
    Novasports 4HD
    • Αϊντχόφεν - Φέγενορντ
  • 16:00
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Γουέστ Χαμ - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Απόλλων Σμύρνης - Βόλος ΝΠΣ
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Μπράιτον - Λέστερ
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Βενέτσια - Σπέτσια
  • 16:30
    Novasports 3HD
    • Στουτγάρδη - Μπάγερ Λεβερκούζεν
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Λίβινγκστον - Σέλτικ
  • 17:15
    Novasports 1HD
    • Ρεάλ Σοθιεδάδ - Σεβίλλη
  • 18:00
    Novasports 4HD
    • Μαρσέιγ - Ρεν
  • 18:15
    Novasports 2HD
    • Ατρόμητος - Παναιτωλικός
  • 18:15
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • ΟΦΗ 1925 - ΑΕΚ
  • 18:30
    Novasports 3HD
    • Ντόρτμουντ - Ουνιόν Βερολίνου
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Τότεναμ - Τσέλσι
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Τότεναμ - Τσέλσι
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Βερόνα - Ρόμα
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Σότσι - Ντιναμό Μόσχας
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • Σότσι - Ντιναμό Μόσχας
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Λάτσιο - Κάλιαρι
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Λάτσιο - Κάλιαρι
  • 19:30
    Novasports 1HD
    • Ρεάλ Μπέτις - Εσπανιόλ
    Novasports 5HD
    • Σταντάρ Λιέγης - Αντερλεχτ
  • 20:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • Πόρτο - Μορεϊρένσε
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Πόρτο - Μορεϊρένσε
  • 20:30
    Novasports 3HD
    • Βόλφσμπουργκ - Αϊντραχτ Φρανκφούρτης
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • ΠΑΣ Λαμία 1964 - Ολυμπιακός
    Novasports Prime
    • Αστέρας Τρίπολης - ΠΑΟΚ
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Πάρμα - Κρεμονέζε
  • 21:45
    Novasports 2HD
    • Παρί Σεν Ζερμέν - Λιόν
  • 21:45
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Γιουβέντους - Μίλαν
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Βαλένθια - Ρεάλ Μαδρίτης
  • 22:30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Εστορίλ - Σπόρτινγκ Λισαβόνας
  • 23:05
    Novasports 3HD
    • Φιλαντέλφια - Ορλάντο
  • 13:30
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Φουενλαμπράδα - Γκραν Κανάρια
    ΕΡΤ3
    • Τουρνουά Παύλος Γιαννακόπουλος
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Ρεάλ Μαδρίτης - Μπούργκος
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Ρεάλ Μαδρίτης - Μπούργκος
    ΕΡΤ2
    • Τουρνουά Παύλος Γιαννακόπουλος
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Ουάσινγκτον Μίστικς - Μινεσότα Λινξ
  • 09:35
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Moto3 2021
  • 10:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • Ελλάδα - Λιθουανία
  • 10:05
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Moto2 2021
  • 10:35
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • MotoGP 2021
  • 11:45
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Moto3 2021
  • 12:00
    ΕΡΤ Sports 2
    • 13ο τουρνουά αγώνας Pick-Πάτρα
  • 13:05
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Moto2 2021
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • MotoGP 2021
  • 15:05
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Rallycross 2021
  • 16:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Moto-E World Championship 2021
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Rallycross 2021
    ΕΡΤ Sports 1
    • Πολωνία - Σερβία
  • 21:30
    ΕΡΤ3
    • Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Ανδρών

Σχετικά με εμάς

• Η κοινότητα του infobeto θεωρείται σημείο συνάντησης των παικτών και των ανθρώπων της αγοράς των τυχερών παιχνιδιών για διαβουλεύσεις, συμβουλές, ενημερώσεις, ανταλλαγές πληροφοριών, επίλυσης προβλημάτων με εταιρείες κλπ. Είμαστε υπερήφανοι που διαθέτουμε το μεγαλύτερο forum τυχερών παιχνιδιών στην Ελλάδα και ένα από τα μεγαλύτερα παγκοσμίως και δουλεύουμε καθημερινά για να κρατάμε υψηλό το επίπεδο της κοινότητάς μας.

Μενού χρήστη

Ακολουθήστε μας στο Facebook

Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • Eric Castel Eric Castel:
    Καλησπέρα, μακάρι γιατί... ποιός περιμένει μέχρι τις 20:30 που έχει σούπερ λιγκ :twis:
  • PANATHA PANATHA:
    ε μην το λες...κάποιοι μη φυσιολογικοί αυτό περιμένουν σήμερα...
  • Ertzan Ertzan:
    Πετάει η Αοξαρα φέτος έστω και σε φιλικό 3-1 τον Ολυμπιακό Β
  • Ertzan Ertzan:
    ΕΡΧΟΜΑΣΤΕ. Είναι και ο Πρόεδρος στο γήπεδο ο Bill Papas
  • Ertzan Ertzan:
    Eric Castel είπε :
    Καλησπέρα, μακάρι γιατί... ποιός περιμένει μέχρι τις 20:30 που έχει σούπερ λιγκ :twis:
    θα σου λεγα τίποτα για την σούπερ λιγκ που βρέχει γκολ αλλά εχε χάρη που έχεις γενέθλια και δεν θα συγχιστω είμαι φτιαγμένος για την Καιτουλα απόψε live. Κάτσε δες Γερμανία τότε που δεν κουνιέται φύλο :paidi:
  • Ertzan Ertzan:
    PANATHA είπε :
    ε μην το λες...κάποιοι μη φυσιολογικοί αυτό περιμένουν σήμερα...
    μόνο οι ανώμαλοι δεν εκτιμούν το ντόπιο συμφωνώ μαζί σου μόνο εσυ με νιώθεις
    χαχαχαχα μη μου συγχίζεσαι. Π
    άλι Καιτούλα live έχει σήμερα; Εποχές ΠΑΣΟΚ θα ζήσουμε απόψε πάλι.
  • Ertzan Ertzan:
    Eric Castel είπε :
    χαχαχαχα μη μου συγχίζεσαι. Π άλι Καιτούλα live έχει σήμερα; Εποχές ΠΑΣΟΚ θα ζήσουμε απόψε πάλι.
    Όταν λέμε live αυτήν την φορά live συναυλία έκλεισα πρώτο τραπέζι πίστα να την απολαύσω από κοντά
  • animusbet animusbet:
    καλησπέρες κύριοι
  • animusbet animusbet:
    Αντώνη πολύχρονος φίλε,οτι επιθυμείς
    Σ' ευχαριστώ πολύ φίλε μου!
  • BetLaden BetLaden:
    Χρόνια πολλά Αντώνη, να τα εκατοστήσεις με υγεία και τύχη φίλε
  • PANATHA PANATHA:
    χρόνια πολλα και απο εμενα με υγεια και πολλες χαρες
    Ευχαριστώ πολύ παιδιά!
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "IFC#18 Βαθμολογία και Aποτελέσματα Α' Ομίλου" στο Διαγωνισμός I.F.C..
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "IFC#18: ΚΟΥΠΟΝΙ: 3η αγωνιστική 21-23/9/2021" στο Διαγωνισμός I.F.C..
  • Costas1974 Forum Bot:
  • K Chat Bot:
    Kostas 2222 έχει φύγει από το δωμάτιο.
  • K Chat Bot:
    Kostas 2222 έχει συνδεθεί με το δωμάτιο.
  • K Forum Bot:
    Ο χρήστης Kostas 2222 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Ανάληψη 22bet" στο Νόμιμες στοιχηματικές ιστοσελίδες.
  • Ertzan Ertzan:
    Απόλλων-Βόλος 1-3 γκολ και θέαμα στην Σούπερ Λίγκ
  • Ertzan Ertzan:
    Αυτά να τα βλέπετε που μου βλέπετε τιτίκες που σκοράρουν με σταγωνόμετρο
  • PANATHA PANATHA:
    Τι παράξενα γίνονται στις αποδόσεις στο Βερόνα - Ρόμα...χθες το 2 είχε 1.86.....απο το πρωι ανεβαίνει σιγά σιγα και τώρα έφτασε στο 2.20....
  • Ertzan Ertzan:
    Από 0-3 η ΑΕΚ 3-3 ματσάρες στην Σούπερ Λίγκ
    Ertzan Ertzan: Από 0-3 η ΑΕΚ 3-3...