Fonbet

Ακριβώς αυτό που είπε ο Grim.
Πράσινη και Σίχαμαν έχουν πλέον τις φωτογραφίες μας και τα ονόματα γνωστών και φίλων σε ταμπέλα που αναφέρει : " Αν τους δείτε επικοινωνήστε αμέσως με το αρμόδιο τμήμα μας, προσφέρεται αμοιβή "
 
εγω δεν εχω καταλάβει ακόμη γιατι απο την στιγμή που υπάρχει η πράσινη να τρέξει κάποιος να πάει σε μια "άγνωστη" εταιρία;

Απο όσο ξέρω η πράσινη ειναι πολύ αξιόπιστη, καλές αποδόσεις.

1) Όπως έχει αναφερθεί άπειρες φορές, οι στοιχηματικές εταιρείες διώχνουν τους παίκτες που έχουν βρει κάποιο τρόπο να τις κερδίζουν μακροχρόνια. Το ίδιο κάνει και η πράσινη, οπότε αναγκαστικά θα ψάξεις να βρεις άλλες επιλογές.

2) Σε καποιες "άγνωστες" εταιρείες βρίσκεις σημαντικές ευκαιρίες, οι οποίες δεν είναι διαθέσιμες σε εταιρείες όπως η πράσινη.
 
Γνωρίζει κανεις αν εχεις σχεδόν τις αποδόσεις κάποιας αλλης εταιρίας ή κάποια εταιρία να εχει τις αποδοσεις από την fonbet...
 
1) Όπως έχει αναφερθεί άπειρες φορές, οι στοιχηματικές εταιρείες διώχνουν τους παίκτες που έχουν βρει κάποιο τρόπο να τις κερδίζουν μακροχρόνια. Το ίδιο κάνει και η πράσινη, οπότε αναγκαστικά θα ψάξεις να βρεις άλλες επιλογές.

2) Σε καποιες "άγνωστες" εταιρείες βρίσκεις σημαντικές ευκαιρίες, οι οποίες δεν είναι διαθέσιμες σε εταιρείες όπως η πράσινη.
Δεν διαφωνω σε κάτι, η μόνη ένσταση που έχω είναι αν αξίζει να ρισκάρεις τα λεφτά σου στο "αγνωστο"
Προφανως και αν εχεις καποιο betting pattern και ειδικά οταν ειναι κερδοφορο αργα η γρήγορα θα σε κλείσουν
 
Περιμεναμε χρονια για τις νεες εταιρειες δυστυχως μια απο τα ιδια χωρια οτι ουσιαστικα εφυγαν 3-4 και ηρθαν λιγοτερες. Μονο παικτες να χανουν θελουν και να παιζουν 5αδες και 10αδες σιγουρα χαμενοι. Εκανα εγγραφη στην νεα εταιρεια λιμιταρισμα σε 3 ημερες οχι ενα ευρω ευτυχως αλλα μαξ μεχρι 7-8!!!! ελπιζω να προχωρησουν την αναληψη, θα ενημερωσω το forum
 
  • Haha
Αντιδράσεις: stpsilan
Περιμεναμε χρονια για τις νεες εταιρειες δυστυχως μια απο τα ιδια χωρια οτι ουσιαστικα εφυγαν 3-4 και ηρθαν λιγοτερες. Μονο παικτες να χανουν θελουν και να παιζουν 5αδες και 10αδες σιγουρα χαμενοι. Εκανα εγγραφη στην νεα εταιρεια λιμιταρισμα σε 3 ημερες οχι ενα ευρω ευτυχως αλλα μαξ μεχρι 7-8!!!! ελπιζω να προχωρησουν την αναληψη, θα ενημερωσω το forum

Καλα πλεον οι περισσοτερες εταιριες ετσι ειναι. Δεν υπαρχουν πια μεγαλοι σοβαροι παικτες στο χωρο του νομιμου στοιχηματος. Η dafabet ας πουμε, που ειναι και Ασιατικη ας πουμε εμενα μου εβαλε οριο 50 ευρω μαξ μπετ.

Πινακλ για να παιζετε επικοινωνειτε μαζι τους, σας δινουν και σαιτ ειδικο να μπειτε, δεν χρειαζεται να ψαχτουν για αδεια.

Μπετφερ, πλεον εχει γινει πολυ ασχημο το τοπιο με τα πρημιουμ και τις σουπερ κρατησεις.

Μονο Ασια εμεινε, που κι εκει, αν θα το δεχτει το στοιχημα, αν θα το πληρωσει, αν θα ειναι αξιοπιστος ο ατζεντης κλπ κλπ. Σαπιλα ο χωρος πλεον.
 
  • Like
Αντιδράσεις: GATHS
Καλα πλεον οι περισσοτερες εταιριες ετσι ειναι. Δεν υπαρχουν πια μεγαλοι σοβαροι παικτες στο χωρο του νομιμου στοιχηματος. Η dafabet ας πουμε, που ειναι και Ασιατικη ας πουμε εμενα μου εβαλε οριο 50 ευρω μαξ μπετ.

Πινακλ για να παιζετε επικοινωνειτε μαζι τους, σας δινουν και σαιτ ειδικο να μπειτε, δεν χρειαζεται να ψαχτουν για αδεια.

Μπετφερ, πλεον εχει γινει πολυ ασχημο το τοπιο με τα πρημιουμ και τις σουπερ κρατησεις.

Μονο Ασια εμεινε, που κι εκει, αν θα το δεχτει το στοιχημα, αν θα το πληρωσει, αν θα ειναι αξιοπιστος ο ατζεντης κλπ κλπ. Σαπιλα ο χωρος πλεον.

Για τη dafabet ειναι γεματο το ιντερνετ με αρνητικες κριτικες και προβληματα αναληψεων. Κανεις κανονικα αναληψη εσυ;
 
Για τη dafabet ειναι γεματο το ιντερνετ με αρνητικες κριτικες και προβληματα αναληψεων. Κανεις κανονικα αναληψη εσυ;
Ναι πριν κανα μηνα εβαλα επαιξα ενα οβερ κενυα και μετα εφαγα αμεσα οριο. Εκανα ανληψη και αντε γεια.
 
Ναι πριν κανα μηνα εβαλα επαιξα ενα οβερ κενυα και μετα εφαγα αμεσα οριο. Εκανα ανληψη και αντε γεια.
Όταν παίζεις τέτοια πρωταθλήματα όπου και να τα παίξεις είναι σίγουρο το limit για πολλές εταιρείες.
 
Όταν παίζεις τέτοια πρωταθλήματα όπου και να τα παίξεις είναι σίγουρο το limit για πολλές εταιρείες.
Αυτή την συζήτηση για τα όρια την έχουμε κάνει πολλές φορές, η κατάσταση έγινε δραματική μετά το 2012
Πλέον το όριο είναι άμεσο και με μικρά κέρδη, μετά γίνεσαι γκάνγκστερ με ονόματα άλλων και κίνδυνο να χάσεις τα κέρδη σου
Νομοτελειακά βέβαια κάποτε δε θα έχεις έτσι κι αλλιώς γνωστούς για λογαριασμό
Μετά πας σε Ασία αλλά με τεράστια διαφορά στο roi σου καθώς παίζεις σε κλείσιμο αποδόσεων στην πλειοψηφία των περιπτώσεων και παλεύεις με τα θηρία καθώς ακόμα και σε άνοιγμα αποδοσεων μιλάμε για όρια της τάξεως των 50-60 ευρώ που μετά από 3 πονταρίσματα έχει διαλυθεί η αγορα
Αυτή είναι η πραγματικότητα πλέον για τους παίχτες που είχαν κέρδη
 
  • Like
Αντιδράσεις: Grim Reaper και ganiotas80
Όταν παίζεις τέτοια πρωταθλήματα όπου και να τα παίξεις είναι σίγουρο το limit για πολλές εταιρείες.
Αυτο δεν το καταλαβαινω, εχει εκεινη την ωρα στο λαιβ Κενυα, Λευκορωσια ρεζερβες, κατι Εσθονιες Μαλαισιες Νορβηγιες Κ19 κλπ. Δηλαδη γιατι το προσφερουν το λαιβ; Ο,τι και να παιξω απο αυτα, αν κερδισω κλεινει.

Δεν μπορω να γινω εξπερ στην Πρεμιερ Ληγκ και το Καμπιονατο στα 40. Ουτε στην Κενυα ειμαι, αλλα ΟΚ την προτιμησα απο τις ρεζερβες λευκορωσιας γιατι ειχε οβερ 0.5 1.90 στο 52 και οι αλλοι με το σκορ 1-2 ηταν οβερ 5.5 1.60 στο 60.
 
Αυτο δεν το καταλαβαινω, εχει εκεινη την ωρα στο λαιβ Κενυα, Λευκορωσια ρεζερβες, κατι Εσθονιες Μαλαισιες Νορβηγιες Κ19 κλπ. Δηλαδη γιατι το προσφερουν το λαιβ; Ο,τι και να παιξω απο αυτα, αν κερδισω κλεινει.

Δεν μπορω να γινω εξπερ στην Πρεμιερ Ληγκ και το Καμπιονατο στα 40. Ουτε στην Κενυα ειμαι, αλλα ΟΚ την προτιμησα απο τις ρεζερβες λευκορωσιας γιατι ειχε οβερ 0.5 1.90 στο 52 και οι αλλοι με το σκορ 1-2 ηταν οβερ 5.5 1.60 στο 60.
Όπως το θέτεις έχεις δικιο, νομίζω πως αρχίζω να καταλαβαίνω... νομίζω.... Σε αυτές τις αγορές ποιος θα παίξει; Η μάζα για την οποία έχουμε κανει συζητήσεις δεν θα παίξει, δηλαδή, το μεγαλύτερο τμήμα της μάζας δεν θα παίξει, Μέσα στην μάζα υπάρχουν και να μου επιτραπει τα αρρωστακια.... ενα τμήμα απο την κατηγορία αυτή θα παίξει. θα χάσει. όπως παντού.. τους αγαπάνε και οι αγορές θα ειναι πάντα ανοιχτες για αυτούς.
Αν δεν χάσουν τοτε παει αλλού το θέμα: πρώτα μήπως έχουν πληροφορίες πχ 16 εθνική Ελλάδος!
Είναι οι καλύτερες αγορές για να ξετρυπώσουν πιο ευκολά αυτούς που μπορούν να βρουν αξίες γιατί τα λάθη είναι μεγαλύτερα!
Όταν βρίσκεις μικροαξιες σε μεγάλα πρωταθλήματα είναι πιο δύσκολο να σε ανιχνεύσουν, Το λογισμικό σε βγάζει αλλά μπαίνει ο παράγοντας, μήπως ο παίχτης πίστευε οτι θα κερδίσει ο Ταδε και δε είναι θέμα value απόδοσης αλλά νικητή αγωνα! και το limit θα αργήσει πολύ περισσότερο. Στην Κένυα δεν ξέρεις τι χρώμα κοντοβράκια φοράνε..... ποιον νικητή παίζεις με μεγάλη επιτυχία.
Νομίζω οτι όταν βλέπουν τα bet να περνάνε από μπροστά τους λενε: Ρε μαλακά τελικά πόσοι λογαριασμοί θα μας μείνουν χωρις limit.... Κάνουν το φιλτράρισμα και πέφτουν τα limit.

Yγ. Συγγνώμη, και εγώ εθισμένος είμαι στο να προσπαθώ και να καταφέρνω να τους κερδίζω για αυτό χρησιμοποίησα τη λέξη αρρωστακια... τα παντα... που θα παει, θα κατσει κλπ.
 
  • Like
Αντιδράσεις: betover
Αυτό με τα limit έχει ξεφύγει και νομίζω είμαι χαρακτηριστικό παράδειγμα. Γενικά μέχρι το 2018 έχανα, έχανα, έχανα. Τον Σεπτέμβριο εκείνου του χρόνου ήμουν έτοιμος ή να τα παρατήσω ή να κυλιστώ βαθιά στο βούρκο. Τελικά δεν έγινε τίποτα από τα δύο. Σε αναζήτηση τρόπου να μην χάνω ανακάλυψα ένα Τσέχο tipster και από τότε, πληρώνοντας ένα μικρό μηνιαίο ποσό τον ακολουθώ πιστά. Μαζί βρήκα και μερικούς free tipsters που και αυτούς τους ακολουθώ πιστά. Το αποτέλεσμα είναι να μην χάνω ή να χάνω ελάχιστα (που για μένα είναι πάρα πολύ βασικό) και κάποιους μήνες να έχω και μικρά κέρδη. Τα πονταρίσματα μου σπάνια ξεφεύγουν πάνω από 10 ευρώ αλλά μπορεί μέσα στην μέρα να παίξω για 20 μονά στοιχήματα (το ΣΚ παραπάνω). Τα πονταρίσματα μπορούν να ερθουν από όλα τα σπορ και όλα τα πρωταθλήματα.

Επίσης, κάνω πάντα πολύ μικρές αναλήψεις. 30 ευρώ, 40 ευρώ. Είμαι στην κυριολεξία ψιλικατζής. Θέλω να παίζω στοίχημα και να μην χάνω. Αν κερδίζω είναι ένα bonus. Αυτό λοιπόν είναι το παικτικό μου προφίλ.

Ε ακόμα και μένα λοιπόν, από το 2018 που σταμάτησα να είμαι το κορόιδο και μόνιμα loser με λιμιτάρουν. Με limitαρε η Bwin κάνοντας κατάθεση 50 ευρώ και ποντάροντας 5ευρα, με λιμίταρε η goalbet γιατί έπαιζα κάτι 10ευρα σε βόλεϊ και βάζοντας 250 ευρώ, ζήτησα ανάληψη 30 ευρώ όταν έφτασα 500 ευρώ. Φυσικά με έχουν λιμιταρει και τα αδερφάκια της Bwin, η Sportingbet και η Vista.
Ο Novibet μου έχει βάλει κάτι εξευτελιστικά όρια των 3-4 ευρώ σε μικρά σπορ και είμαι σίγουρος πως σε ποδόσφαιρο δεν θα μπορώ να παίξω πάνω από 50 ευρώ (κάτι που δεν θα το μάθω ποτέ γιατί όπως είπα, παίζω μέχρι 10-15 ευρώ το ποντάρισμα). Η Betrebels μου είχε κάνει το εξής απίθανο, δεν με άφηνε να παίρνω δεύτερο bet από ένα ματς. Αν ας πούμε είχα παίξει έναν 1, δεν μου επέτρεπε στο live να παίξω ένα over.


Και αναρωτιέμαι τώρα, αν οι εταιρίες λιμιτάρουν τους ψιλικατζήδες σαν εμένα που απλά έπαψα να χάνω ξανά και ξανά, με τους σοβαρούς παίκτες τι γίνεται; Από την άλλη, όλο αυτό με βοηθάει γιατί ξέροντας πως αν αυξήσω τα πονταρίσματα μου αυξάνω και τον κίνδυνο για limit, κάθομαι στα αυγά μου.
 
  • Like
Αντιδράσεις: betover
Η Fonbet πρέπει να έχει λιγότερους τρόπους ανάληψης κι από τη Betrebels. Γιατί συμβαίνει αυτό;
 
Ακριβώς αυτό που είπε ο Grim.
Πράσινη και Σίχαμαν έχουν πλέον τις φωτογραφίες μας και τα ονόματα γνωστών και φίλων σε ταμπέλα που αναφέρει : " Αν τους δείτε επικοινωνήστε αμέσως με το αρμόδιο τμήμα μας, προσφέρεται αμοιβή "
Αφου κερδιζετε τοσο πολυ γιατι δεν παιζετε στον οπαπ? Ας εχει κ πιο μεγαλη γκανιοτα δν εγινε κ τπτ θα παιρνετε πιο λιγα. Αφου δν το κανετε αυτο τοτε μαλλον ψαχνετε τις τρυπες σε κατι αγορες του τυπου over 38 πλαγια κ κανετε airbing οποτε ειναι λογικο να σας κλεινουν.
 
Αφου κερδιζετε τοσο πολυ γιατι δεν παιζετε στον οπαπ? Ας εχει κ πιο μεγαλη γκανιοτα δν εγινε κ τπτ θα παιρνετε πιο λιγα. Αφου δν το κανετε αυτο τοτε μαλλον ψαχνετε τις τρυπες σε κατι αγορες του τυπου over 38 πλαγια κ κανετε airbing οποτε ειναι λογικο να σας κλεινουν.
Άστο φίλε.... Δεν έχεις πιάσει το νόημα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: kerkireos και defectus

Προγνωστικά

    • Δεν υπάρχουν ποδοσφαιρικές αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
  • 20:00
    Novasports Start
    • Ζάλγκιρις Κάουνας - Αρμάνι Μιλάνο
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Μπάγερν Μονάχου - Μπαρτσελόνα
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Μπασκόνια - Αναντολού Εφές
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Παρτίζαν - Ολυμπιακός
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Βιλερμπάν - Μονακό
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Ατλάντα Χοκς - Μπόστον Σέλτικς
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Νιου Ορλίνς Πέλικανς - Μιλγουόκι Μπακς
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Είδες ριπλέι?
  • Ertzan Ertzan:
    ναι
  • PANATHA PANATHA:
    Η Φενέρμπαχτσε επιθυμούσε να πάρει αναβολή το ντέρμπι της 7ης Απριλίου με την Γαλατάσαραϊ για το τουρκικό Super Cup ελέω... Ολυμπιακού, όμως το συγκεκριμένο αίτημά της δεν έγινε αποδεκτό από την ποδοσφαιρική ομοσπονδία της χώρας.
  • PANATHA PANATHA:
    Η ποδοσφαιρική ομοσπονδία της Τουρκίας (TFF) ενημερώσε και τους δύο συλλόγους πως
    αυτό έχει να κάνει με το ότι δεν υπάρχει εναλλακτική ημερομηνία λόγω του φορτωμένου αγωνιστικού προγράμματος των ομάδων.
  • Ertzan Ertzan:
    Θα το έγραφα το πρωί αλλά από το κινητό δεν ήρθε. Οι αλλόθρησκοι όπως ήταν φυσιολογικό είπαν πως δεν θα δεχτούν την αναβολή του αγώνα. Οι δικοί μας έκαναν αίτηση για αναβολή και απότι διάβασα έλεγαν να γίνει ο αγώνας με την λήξη του πρωταθλήματος όμως η Ομοσπονδία που έχει χεστεί πάνω της και ακόμα να βγάλει την απόφαση για τις "τιμωρίες" δεν το έκανε αποδεκτό.
  • Ertzan Ertzan:
    Η Fenerbahce είναι η ομάδα που μάζεψε τους περισσότερους πόντους στην Ευρώπη αλλά δεν το βλέπουν έτσι δεν πειράζει όμως είναι μεγάλος ο θεός
  • PANATHA PANATHA:
    Δειχνει ο ΑΝΤ1 F1 την Κυριακή το πρωι??
  • Ertzan Ertzan:
    Νομίζω μόνο το plus θα το έχει
  • PANATHA PANATHA:
    ρε τα λαμογια....
  • Ertzan Ertzan:
    είχε προσφορά μέσω της ΔΕΗ για 9 μήνες δωρεάν πριν 1 μήνα
  • PANATHA PANATHA:
    ναι το ξερω....
  • PANATHA PANATHA:
    κ μαγνητοσκόπηση το δείχνει ο Αντ1 το ελεύθερο κανάλι στης 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Αγγλία - Βραζιλία 0-0 στο 36......Over 0,5 στο πρωτο μερος
  • PANATHA PANATHA:
    Απόδοσ
    η @31.0
  • M Forum Bot:
    Ο χρήστης MrChow ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Maurice Moss Tips" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Ertzan Ertzan:
    συνεχίζει η προσφορά της ΔΕΗ για Αντέννα plus νομίζω μέχρι 14 Απριλίου
  • Ertzan Ertzan:
    Λίγες μέρες πριν την συνέλευση της Fenerbahce βγήκε στην φόρα η συνάντηση που είχε ο Hugh Dallas με τους διαιτητές και οι συνομιλίες για τον αγώνα Galatasara-Antalyaspor όπου εκεί ο διαιτητής του VAR παραδέχεται πως έκανε λάθος στο πέναλτι που πήρε ο παίκτης της Γαλατσαραϊ όπου στην ουσία το είπε πως "βούτηξε" ο παίκτης στην μικρή επαφή που είχε που δεν ήταν για πέναλτι. Γι'αυτήν την φάση είχε μιλήσει και ο Πρόεδρος μας όπου είπε αυτά που συμβαίνουν και η Ομοσπονδία τον έβγαλε ψεύτη, ωραία πράγματα
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης std157489 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Φοιτητική Έρευνα για το Λιανικό Εμπόριο" στο Καφενείο.
  • PANATHA PANATHA:
    Μονο ο Τζαβελας θα μπορουσε να φαει κοκκινη καρτα χωρις να παιζει....πραγματικα ειναι ηλιθιο το παιδι...
  • Ertzan Ertzan:
    το είχε παίξει στοίχημα γι'αυτό :p
  • PANATHA PANATHA:
    Πραγματικα απορω....αφου σε καθε ματς ειναι με νευρα γιατι δεν το κοβει το ρημαδι και να ξεκινησει το ψαρεμα....
  • PANATHA PANATHA:
    Σε λιγο θα το καρφωσει ο Φωτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Δεν γινονται αυτα....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
    Ertzan Forum Bot: Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)"...