giannisthegreek bet

giannisthegreek

Well-Known Member
17 Νοε 2012
1,798
2,003
113
Πειραιάς
Την καλησπέρα μου σε όλα τα παιδιά του φόρουμ. Νέο σπίτι μας έφτιαξε η διοίκηση, και τι σπίτι, η μεζονέτα των αθλητικών φόρουμ.Πιάνω λοιπόν ένα δωμάτιο και ξεκινώ εκ νέου με τις προβλέψεις μου οι οποίες θα συνοδεύονται με ανάλυση. Δεν βάζω όρια στις επιλογές μου.. εδώ θα παίζω τα πάντα, λίγο από όλα.

Σήμερα διαλέγω ένα παιχνίδι από την Νορβηγία: Μπραν - Σαρπμσμποργκ

8η αγωνιστική και η Μπραν βρίσκεται στην 7η θέση με 11 βαθμούς. Σε σχέση με πέρσι που τερμάτισε στην 3η θέση με 58 βαθμούς δεν ξεκίνησε καλά. Προέρχεται από νίκη επί της Σταμπαεκ και βάζει μπρος τις μηχανές. Σαφώς ανώτερη από την Σαρπμσμοργκ η οποία βρίσκεται στην ενδέκατη θέση με 7 βαθμούς και χωρίς νίκη τις 4 τελευταίες αγωνιστικές, ευελπιστεί να πάρει την νίκη.

Για μένα ο άσσος της Μπραν είναι ένα καλό στοίχημα. Να πω ότι παίζω μόνο σε πρακτορείο οπαπ για όσα παιδιά δεν το γνωρίζουν και ο άσσος έχει απόδοση 1,75. Δεν θα το παίξω μόνο του το σημείο αλλά θα παιχθεί δυάδα σε συνδυασμό με την Δανία να περάσει στον τελικό στην eurovision που το πρότεινε το infobeto και μου άρεσε. Απόδοση οπαπ 1,75.

Και φυσικά μην νομίζετε ότι θα την γλυτώσετε με το παραπάνω.. έρχομαι σε 10 λεπτά με το καλό bet
 
Τελευταία επεξεργασία:
Το δεύτερο στοίχημα για σήμερα αφορά πάλι τον ίδιο αγώνα:

Μπραν - Σαρπμσμποργκ

Η Σαρπμσμποργκ από τις 7 αγωνιστικές έχει πετύχει στις 5 από ένα γκολ. Για μένα υπάρχει πιθανότητα να πετύχει και εδώ ένα γκολ γιατί πιστεύω ότι θα το παλέψει μιας και ψάχνει με την σειρά της για νίκη. Εάν το πετύχει στο πρώτο ημίχρονο και δεν δεχτεί τέρμα είμαι σχεδόν βέβαιος για την ανατροπή στο δεύτερο ημίχρονο. Θέλει και λίγο τύχη αλλά μπάλα είναι και γυρίζει. Θα παίξω την ανατροπή ημ/τελ 2/1 με απόδοση οπαπ 20

Επομένως για σήμερα έχουμε την δυάδα:

Μπραν - Σαρπμσμποργκ 1 Απόδοση 1,75
eurovision Δανία να προκριθεί στον τελικό Απόδοση 1,75
Συνολική απόδοση δυάδας 3,062

Και την ανατροπή:
Μπραν - Σαρπμσμποργκ 2/1 Απόδοση 20
 
Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
Αντιδράσεις: JIM1, animusbet και Eric Castel
Σου εύχομαι να κλείσεις το ρετιρέ για πάρτη σου
 
  • Like
Αντιδράσεις: giannisthegreek
Θα μου επιτρεψεις να ευχηθω καλη τυχη στις στοιχηματικες επιλογες σου φιλε και καλα ταμεια να εισαι καλα
 
  • Like
Αντιδράσεις: giannisthegreek
Πέρασε η Μπραν αλλά άσσος από ημίχρονο....περιμένουμε τη Δανία λοιπόν
Η αλήθεια είναι ότι δεν πέρασε εύκολα όσο πίστευα αλλά σημασία έχει ότι πέρασε για τώρα

Στάλθηκε από το MYA-L41 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Καλησπέρα στα παιδιά!
Πολύ καλό ξεκίνημα με κέρδος εχτές.
Έδωσα 12,50 ευρώ και πήρα πίσω 30,63. Άρα κέρδος 17,63 ευρώ.
Μπραν - Σαρπμσμποργκ 1 Απόδοση 1,75
eurovision Δανία να προκριθεί στον τελικό Απόδοση 1,75
Συνολική απόδοση δυάδας 3,062

25867

25865


Η ανατροπή με τα 2,50 ευρω δεν είχε τύχη.
Σε λίγο γράφω ένα παιχνίδι για σημέρα
 
  • Like
Αντιδράσεις: Eric Castel, animusbet και JIM1
Καλησπέρα στα παιδιά!
Πολύ καλό ξεκίνημα με κέρδος εχτές.
Έδωσα 12,50 ευρώ και πήρα πίσω 30,63. Άρα κέρδος 17,63 ευρώ.
Μπραν - Σαρπμσμποργκ 1 Απόδοση 1,75
eurovision Δανία να προκριθεί στον τελικό Απόδοση 1,75
Συνολική απόδοση δυάδας 3,062

Προβολή συνημμένου 25867
Προβολή συνημμένου 25865

Η ανατροπή με τα 2,50 ευρω δεν είχε τύχη.
Σε λίγο γράφω ένα παιχνίδι για σημέρα
Μπραβο ευχομαι αναλογη συνεχεια και συχνα στο ταμειο του οπαπ, εις αναμονη των σημερινων επιλογων σου
 
  • Like
Αντιδράσεις: giannisthegreek
ΙΝΤΕΡ ΤΟΥΡΚΟΥ - ΚΟΥΟΠΙΟ ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ 18:30
Στην βαθμολογία από 13 βαθμούς η κάθε μια και σκοράρουν κατά ριπάς όπως επίσης από άμυνα έχουν δεχτεί από 7 γκολ έκαστος..Σε γενικές γραμμές βλέπω εικόνα ισοδύναμων ομάδων αλλά στις αποδόσεις φαβορί την ιντερ τουρκου μάλλον λόγω έδρας γιατί δεν διαβάζω για σοβαρές ελλείψεις.
Τα τελευταία 2 χρόνια στα 4 παιχνίδια μεταξύ τους στην έδρα της ιντερ όμως παρατηρώ 3 νίκες της κουοπιο και μια ισοπαλία με τα σκορ 1-1 , 1-2 , 0-1 , 0-1. Επίσης πέρσι η κουοπιο τερμάτισε με 58 βαθμούς 3η θέση και η ιντερ με 40 βαθμούς 8η θέση.Ξεκάθαρα φέτος δεν πάει τόσο καλά και το παιχνίδι με αυτή την οπτική έχω την εντύπωση ότι θα το αντιμετωπίσει σαν ντέρμπι
.Προσπαθούσα να βρω αφορμή για νικητή σε αυτό το παιχνίδι αλλά με τίποτα.. και εκεί που έλεγα να ψάξω να βρω άλλο να παίξω ξαφνικά σκέφτηκα ότι υπάρχει και το Χ. Δεν θέλω να φάω το ψωμί του Αντώνη αλλά αναγκάζομαι γιατί δεν έχω χρόνο να βρω άλλο παιχνίδι.

Επομένως ΙΝΤΕΡ ΤΟΥΡΚΟΥ - ΚΟΥΟΠΙΟ Χ με απόδοση κλεφτοπαπ 3,20

Το επιδόρπιο για σήμερα θα είναι το ακριβές σκορ 1-1 με απόδοση 6,00.
 
Ενημέρωση
Με το που το έγραψα η απόδοση στο Χ έπεσε στο 3,15 και στο ακριβές σκορ στο 5,75.
Πάω να το ρίξω μην πέσουν κι άλλο
 
  • Like
Αντιδράσεις: JIM1
1-0 έληξε ο αγώνας τελικά. Νομίζω πλησίασα αρκετά. Πάλι ξέχασα να γράψω.. έπαιξα 7,5 ευρώ στο Χ και 2,50 στο σκορ.
Μελετώ από τώρα για αύριο.

Στάλθηκε από το MYA-L41 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
  • Like
Αντιδράσεις: JIM1
ΣΕΙΝΑΓΙΟΕΝ - ΧΟΝΚΑ ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ - 18/5/2019 - 16:00

3η θέση 13 βαβμούς με 8 αγώνες η γηπεδούχος και 6η θέση 11 βαθμούς με 7 αγώνες η φιλοξενούμενη.
Παρατηρώ σε όλα τα παιχνίδια της Σειναγιοεν ότι στο πρώτο ημίχρονο το αποτέλεσμα είναι 0-0.Το πρώτο που προσέχει λοιπόν είναι η άμυνα και αυτό πιστεύω θα το πληρώσει σήμερα απέναντι στην πιο επιθετική Χονκα η οποία ακόμα δεν έχει ανεβάσει στροφές και προς το παρόν φαίνεται ισοδύναμη με την γηπεδούχο.Επίσης η Σειναγιοεν πάντα σκοράρει στο δεύτερο ημίχρονο.
Το παιχνίδι μου φέρνει προς Χ μεριά με μικρή κλίση προς διπλό.
Αυτό που θα επιλέξω είναι το
ακριβές σκορ πρώτου ημιχρόνου 0-1 με απόδοση 4,35.
Το επιδόρπιο θα είναι το ημίχρονο τελικό 2/χ με απόδοση 13
Με 5 ευρώ και 2
 
  • Like
Αντιδράσεις: Eric Castel και JIM1
ΣΕΙΝΑΓΙΟΕΝ - ΧΟΝΚΑ ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ - 18/5/2019 - 16:00

3η θέση 13 βαβμούς με 8 αγώνες η γηπεδούχος και 6η θέση 11 βαθμούς με 7 αγώνες η φιλοξενούμενη.
Παρατηρώ σε όλα τα παιχνίδια της Σειναγιοεν ότι στο πρώτο ημίχρονο το αποτέλεσμα είναι 0-0.Το πρώτο που προσέχει λοιπόν είναι η άμυνα και αυτό πιστεύω θα το πληρώσει σήμερα απέναντι στην πιο επιθετική Χονκα η οποία ακόμα δεν έχει ανεβάσει στροφές και προς το παρόν φαίνεται ισοδύναμη με την γηπεδούχο.Επίσης η Σειναγιοεν πάντα σκοράρει στο δεύτερο ημίχρονο.
Το παιχνίδι μου φέρνει προς Χ μεριά με μικρή κλίση προς διπλό.
Αυτό που θα επιλέξω είναι το
ακριβές σκορ πρώτου ημιχρόνου 0-1 με απόδοση 4,35.
Το επιδόρπιο θα είναι το ημίχρονο τελικό 2/χ με απόδοση 13
Με 5 ευρώ και 2
Καλη τυχη στις επιλογες σου φιλε
 
  • Like
Αντιδράσεις: giannisthegreek
Εντάξει! Ο αγώνας ήρθε άσσος ημίχρονο και διπλό τελικό. Χωρίς σχόλιο και προχωράμε παρακάτω

Στάλθηκε από το MYA-L41 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Καλησπερίζω όλα τα παιδιά!
Νορβηγία 19/5/2019 στις 19:00
Λιλεστρομ - Οντ 2 με απόδοση 2,20 Χωρίς ανάλυση λόγω δουλειάς
 
  • Like
Αντιδράσεις: JIM1

Προγνωστικά

    • Δεν υπάρχουν ποδοσφαιρικές αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
  • 20:00
    Novasports Start
    • Ζάλγκιρις Κάουνας - Αρμάνι Μιλάνο
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Μπάγερν Μονάχου - Μπαρτσελόνα
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Μπασκόνια - Αναντολού Εφές
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Παρτίζαν - Ολυμπιακός
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Βιλερμπάν - Μονακό
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Ατλάντα Χοκς - Μπόστον Σέλτικς
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Νιου Ορλίνς Πέλικανς - Μιλγουόκι Μπακς
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 21:00
    Novasports 6HD
    • Ριμπάκινα - Αζαρένκα
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 02:30
    Novasports 6HD
    • Αλεξάντροβα - Κόλινς
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Είδες ριπλέι?
  • Ertzan Ertzan:
    ναι
  • PANATHA PANATHA:
    Η Φενέρμπαχτσε επιθυμούσε να πάρει αναβολή το ντέρμπι της 7ης Απριλίου με την Γαλατάσαραϊ για το τουρκικό Super Cup ελέω... Ολυμπιακού, όμως το συγκεκριμένο αίτημά της δεν έγινε αποδεκτό από την ποδοσφαιρική ομοσπονδία της χώρας.
  • PANATHA PANATHA:
    Η ποδοσφαιρική ομοσπονδία της Τουρκίας (TFF) ενημερώσε και τους δύο συλλόγους πως
    αυτό έχει να κάνει με το ότι δεν υπάρχει εναλλακτική ημερομηνία λόγω του φορτωμένου αγωνιστικού προγράμματος των ομάδων.
  • Ertzan Ertzan:
    Θα το έγραφα το πρωί αλλά από το κινητό δεν ήρθε. Οι αλλόθρησκοι όπως ήταν φυσιολογικό είπαν πως δεν θα δεχτούν την αναβολή του αγώνα. Οι δικοί μας έκαναν αίτηση για αναβολή και απότι διάβασα έλεγαν να γίνει ο αγώνας με την λήξη του πρωταθλήματος όμως η Ομοσπονδία που έχει χεστεί πάνω της και ακόμα να βγάλει την απόφαση για τις "τιμωρίες" δεν το έκανε αποδεκτό.
  • Ertzan Ertzan:
    Η Fenerbahce είναι η ομάδα που μάζεψε τους περισσότερους πόντους στην Ευρώπη αλλά δεν το βλέπουν έτσι δεν πειράζει όμως είναι μεγάλος ο θεός
  • PANATHA PANATHA:
    Δειχνει ο ΑΝΤ1 F1 την Κυριακή το πρωι??
  • Ertzan Ertzan:
    Νομίζω μόνο το plus θα το έχει
  • PANATHA PANATHA:
    ρε τα λαμογια....
  • Ertzan Ertzan:
    είχε προσφορά μέσω της ΔΕΗ για 9 μήνες δωρεάν πριν 1 μήνα
  • PANATHA PANATHA:
    ναι το ξερω....
  • PANATHA PANATHA:
    κ μαγνητοσκόπηση το δείχνει ο Αντ1 το ελεύθερο κανάλι στης 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Αγγλία - Βραζιλία 0-0 στο 36......Over 0,5 στο πρωτο μερος
  • PANATHA PANATHA:
    Απόδοσ
    η @31.0
  • M Forum Bot:
    Ο χρήστης MrChow ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Maurice Moss Tips" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Ertzan Ertzan:
    συνεχίζει η προσφορά της ΔΕΗ για Αντέννα plus νομίζω μέχρι 14 Απριλίου
  • Ertzan Ertzan:
    Λίγες μέρες πριν την συνέλευση της Fenerbahce βγήκε στην φόρα η συνάντηση που είχε ο Hugh Dallas με τους διαιτητές και οι συνομιλίες για τον αγώνα Galatasara-Antalyaspor όπου εκεί ο διαιτητής του VAR παραδέχεται πως έκανε λάθος στο πέναλτι που πήρε ο παίκτης της Γαλατσαραϊ όπου στην ουσία το είπε πως "βούτηξε" ο παίκτης στην μικρή επαφή που είχε που δεν ήταν για πέναλτι. Γι'αυτήν την φάση είχε μιλήσει και ο Πρόεδρος μας όπου είπε αυτά που συμβαίνουν και η Ομοσπονδία τον έβγαλε ψεύτη, ωραία πράγματα
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης std157489 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Φοιτητική Έρευνα για το Λιανικό Εμπόριο" στο Καφενείο.
  • PANATHA PANATHA:
    Μονο ο Τζαβελας θα μπορουσε να φαει κοκκινη καρτα χωρις να παιζει....πραγματικα ειναι ηλιθιο το παιδι...
  • Ertzan Ertzan:
    το είχε παίξει στοίχημα γι'αυτό :p
  • PANATHA PANATHA:
    Πραγματικα απορω....αφου σε καθε ματς ειναι με νευρα γιατι δεν το κοβει το ρημαδι και να ξεκινησει το ψαρεμα....
  • PANATHA PANATHA:
    Σε λιγο θα το καρφωσει ο Φωτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Δεν γινονται αυτα....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
    Ertzan Forum Bot: Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)"...