H μακέτα του νέου Ναού της ΑΕΚ

BetLaden

IFC#6 Champion 2009-10, IFC#1 Super Cup winner 200
Μέλος του προσωπικού
13 Μαι 2002
38,971
25,875
113
51
Infobeto Town
www.infobeto.com
Αυτά είναι τα πρώτα σχέδια για το νεο γήπεδο της ΑΕΚ που εχει σχεδιαστεί με θέμα την Αγιά Σοφιά και το Βυζάντιο. Νομίζω ότι το αποτέλεσμα είναι πραγματικά άριστο!!!!

aek agia sofia 1.jpg

aek agia sofia 2.jpg

aek agia sofia 3.jpg

aek agia sofia 4.jpg

aek agia sofia 5.jpg

aek agia sofia 6.jpg

aek agia sofia 7.jpg

Δεκέμβριο του 2015 θα είναι έτοιμο (λένε)

johnbill

IFC#5 champion 2008-09, IFC#4 Cup & Super Cup winn
Μέλος του προσωπικού
7 Σεπ 2002
11,006
7,620
113
48
Σεπόλια
Απάντηση: H μακέτα του νέου Ναού της ΑΕΚ

Ωραίο μακέτο (που θα έλεγε και ο Σημίτης...:twis:)....

Χωρίς πλάκα... Σαν σχέδιο λιτό και σου βγάζει ένα δέος.... Λίγο οι φωτιές μου φαίνονται too much (για να μην πω καγκούρικες) αλλά εντάξει αυτή είναι η προσωπική μου άποψη....

Ωραίο όμως φαίνεται ότι θα γίνει...

Galvatron

Banned
21 Ιαν 2013
2,098
1,746
0
45

Ωραίο μακέτο (που θα έλεγε και ο Σημίτης...:twis:)....

Χωρίς πλάκα... Σαν σχέδιο λιτό και σου βγάζει ένα δέος.... Λίγο οι φωτιές μου φαίνονται too much (για να μην πω καγκούρικες) αλλά εντάξει αυτή είναι η προσωπική μου άποψη....

Ωραίο όμως φαίνεται ότι θα γίνει...

εσύ έβγαλες κάρο την άλφα ρομέο, στο γήπεδο της ΑΕΚ θα κολλούσες;;; :twis:

johnbill

IFC#5 champion 2008-09, IFC#4 Cup & Super Cup winn
Μέλος του προσωπικού
7 Σεπ 2002
11,006
7,620
113
48
Σεπόλια

εσύ έβγαλες κάρο την άλφα ρομέο, στο γήπεδο της ΑΕΚ θα κολλούσες;;; :twis:

Ρε μη λες τέτοια πράγματα και το αφεντικό είναι ΑΕΚιτζής (που λένε στα καφενεία) και δεν είναι καιρός να μας διώχνουν από το φόρουμ...:twis:

Καλό είπα ότι είναι BOSS! Μου άρεσε (πραγματικά....):bb:

Απλά οι φωτιές μου θύμισαν τον ιερόσυλο τον Μπαλοτέλι που πήρε μια Λαμποργκίνι και την έβαψε σαν το παπάκι του Μήτρογλου...:twis:

Ertzan

FENER ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑΝΑΤΟΥ
Μέλος του προσωπικού
10 Αυγ 2003
45,620
20,343
113
39
ΟΠΟΥ Η FENER ΕΚΕΙ

Πολύ ωραία η μακέτα, τυλίξτε μου ένα για το σπίτι :woohoo:

• Like
Αντιδράσεις: johnbill

SMIC

New Member
22 Νοε 2004
58
24
0
54
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Πολυ καλο το σχεδιο του νεου γηπεδου.
Προβλεπω σε 2 χρονια το Θεσσαλονικη-Αθηνα να γινεται σαν το Λευκος Πυργος-Αριστοτελους.

• Like
Αντιδράσεις: okonski

okonski

Well-Known Member
5 Φεβ 2012
13,154
11,081
113
ΙΜΑΛΑΪΑ

πιο ωραίο θα είναι οταν ετοιμαστεί , τόσα χρόνια χωρίς σπίτι !!! για άλλη μία φορά πρόσφυγες ... επιτέλους να ΓΙΝΕΙ ο νέος ΝΑΟΣ

• Like
Αντιδράσεις: nikitas και SMIC

Ertzan

FENER ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑΝΑΤΟΥ
Μέλος του προσωπικού
10 Αυγ 2003
45,620
20,343
113
39
ΟΠΟΥ Η FENER ΕΚΕΙ

αμα δίνει και ο δήμος 20 εκατομμυριάκια ευρώ είναι ακόμα πιο γλυκό.....

7 εκ ευρώ στον Παναθηναϊκό για να συντηρήσει την Λεωφόρο, χρέη χαρίστηκαν στον Ολυμπιακό και ο Παοκ? στην απέξω σαν ορφανό :bask:

• Like
Αντιδράσεις: johnbill
4 Ιαν 2013
2,627
3,358
0
48
Κερασιά Ν. Μηχανιώνας

Εμένα αν πραγματικά κι αληθινό είναι όπως η μακέτα, το θεωρώ αντάξιο των μεγάλων ευρωπαϊκών συλλόγων ...

Αντε να παραδειγματιστεί τώρα ο Ιβαν και να αναμορφώσει την Τούμπα όπως δήλωσε, κάτι για 150.000.000€ είπε σκέπαστρα σε όλο το γήπεδο κτλ ...

Αντε να δούμε ποιος θα το κάνει πρώτος ...

kosdpthess

IFC#3 Cup & Super Cup winner 2011-12
26 Ιολ 2010
6,094
3,781
113
Αλεξανδρούπολη

Εμένα αν πραγματικά κι αληθινό είναι όπως η μακέτα, το θεωρώ αντάξιο των μεγάλων ευρωπαϊκών συλλόγων ...

Αντε να παραδειγματιστεί τώρα ο Ιβαν και να αναμορφώσει την Τούμπα όπως δήλωσε, κάτι για 150.000.000€ είπε σκέπαστρα σε όλο το γήπεδο κτλ ...

Αντε να δούμε ποιος θα το κάνει πρώτος ...

Κανενας. Ο ΠΑΟΚ ας κοιταξει να κανει ομαδα και ας αφησει τα γηπεδα.

achilleas21

New Member
23 Φεβ 2013
505
180
0

αντε μπραβο.πολυ ωραιο .μακαρι να τελειωσει και γρηγορα γιατι έχει γίνει σαν τον γεφυρι της αρτας τοσα χρονια

• Like
Αντιδράσεις: okonski

Balaton

Well-Known Member
1 Νοε 2008
1,171
1,059
113

Και μετα ξυπνησαμε.... Ενας επιχειρηματιας σπρωχνει λεφτα σε κατι οταν εχει λαμβανειν.... Στη κατασταση που διανυουν οι Ελληνες ομως αυτο το γηπεδο ακομα και αν το κανει γεματο δεν προκειται να το δει.... εκτος αν ο Μελισσανιδης ζει σε αλλο πλανητη.... και νομιζει πως καποιος που δεν εχει λεφτα να αγορασει γαλα στα παιδια του θα παει να παρει εισητηριο να δει την ΑΕΚ.... ειναι αλλου ο ανθρωπος τελειως....

venoss

Well-Known Member
14 Ιαν 2011
8,179
6,939
113

Eγω παντως στον Μελισανιδη εμπιστοσυνη δεν εχω

Και μετα ξυπνησαμε.... Ενας επιχειρηματιας σπρωχνει λεφτα σε κατι οταν εχει λαμβανειν.... Στη κατασταση που διανυουν οι Ελληνες ομως αυτο το γηπεδο ακομα και αν το κανει γεματο δεν προκειται να το δει.... εκτος αν ο Μελισσανιδης ζει σε αλλο πλανητη.... και νομιζει πως καποιος που δεν εχει λεφτα να αγορασει γαλα στα παιδια του θα παει να παρει εισητηριο να δει την ΑΕΚ.... ειναι αλλου ο ανθρωπος τελειως....

Αδικο δε σας δινω.ναι οντως θαχει λαμβανειν,ναι οντως δεν ειναι εμπιστοσυνης,ναι οντως οι καιροι ειναι δυσκολοι και εισιτηρια μπορει να μενουν απουλητα ΑΛΛΑ.....καποτε επρεπε να γινει.το οτι κανει καποιος μια προσπαθεια ειναι θετικο.μενει μονο να φανει αν θα προχωρησει (μακαρι...) ή θα μεινει στα χαρτια....
Προσωπικα πιστευω πως θα προχωρησει (αν δε γινει κατι συνταρακτικο με οπαπ και emma delta... :eye: )

SMIC

New Member
22 Νοε 2004
58
24
0
54
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Δε διαφωνω με οσα λες. Η οικονομικη κριση ειναι μεγαλο εμποδιο για να γεμισει ενα γηπεδο.
Απο την αλλη μερια ομως οταν παιζεις Γ εθνικη και εχεις πουλησει ηδη 12.000 διαρκειας και κοβεις 25.000 εισιτηρια με τη Θυελλα Ραφηνας...ε τοτε μπορει οταν επιστρεψεις στη Σουπαλιγκα και με καλες μεταγραφες να γεμισεις ενα γηπεδο 32.000 θεσεων...τουλαχιστον στα σημαντικα ματς.

BetLaden

Μέλος του προσωπικού
13 Μαι 2002
38,971
25,875
113
51
Infobeto Town
www.infobeto.com

Σε καλό δρόμο είναι. Μην σκεφτεστε αρνητικα.
Αν γινει αυτο το γηπεδο, που οπως φαινεται θα γινει κατα 99%, τοτε το γηπεδο θα γεμίζει σε καθε αγωνα ειτε παιζεις με την Μπαγερν ειτε με την Θυελλα. Και να εισαι σιγουρος ότι στα μισα καθισματα θα καθονται μικρα παιδακια. Νεα γεννια αετόπουλων...
Μεγαλη στιγμή για την ιστορία της ΑΕΚ (και της Ελλάδας) η ανέγερση αυτού του γηπεδου. Μνημειο πραγματικό!

Οσον αφορά τον Μελισσανίδη, του αξίζει ενα μπράβο για την όλη ιδέα. Θα λάβει κι αλλο ένα αν το φτιάξει. Δεν είναι λίγο αυτό που θα αφήσει ως παρακαταθήκη στον πολιτισμό μας. Μεσω ενος γηπέδου.... οι μνήμες δεν θα σβήσουν ποτέ. Τις εποχές της παγκοσμιοποίησης και της τσουβαλοποίησης, είναι σημαντικό να έχουμε λόγους να θυμόμαστε...

• Like
Αντιδράσεις: nikitas, okonski και iraklis30

The Scarecrow

Banned
26 Μαι 2013
1,143
693
113

Σε καλό δρόμο είναι. Μην σκεφτεστε αρνητικα.
Αν γινει αυτο το γηπεδο, που οπως φαινεται θα γινει κατα 99%, τοτε το γηπεδο θα γεμίζει σε καθε αγωνα ειτε παιζεις με την Μπαγερν ειτε με την Θυελλα. Και να εισαι σιγουρος ότι στα μισα καθισματα θα καθονται μικρα παιδακια. Νεα γεννια αετόπουλων...
Μεγαλη στιγμή για την ιστορία της ΑΕΚ (και της Ελλάδας) η ανέγερση αυτού του γηπεδου. Μνημειο πραγματικό!

Οσον αφορά τον Μελισσανίδη, του αξίζει ενα μπράβο για την όλη ιδέα. Θα λάβει κι αλλο ένα αν το φτιάξει. Δεν είναι λίγο αυτό που θα αφήσει ως παρακαταθήκη στον πολιτισμό μας. Μεσω ενος γηπέδου.... οι μνήμες δεν θα σβήσουν ποτέ. Τις εποχές της παγκοσμιοποίησης και της τσουβαλοποίησης, είναι σημαντικό να έχουμε λόγους να θυμόμαστε...

Αυτό είναι το κακό. Ότι οι μνήμες θα σβήσουν με την ανέγερση (λέμε τώρα...) του γηπέδου και τα "αετόπουλα-γελάει ο κόσμος" δε θα θέλουν να θυμούνται τι είναι ο Μελισσανίδης. Δεν θα τους ενδιαφέρει από που ξεκίνησε, πώς έφτασε εκεί που έφτασε. Δε θα θυμούνται ότι άφησε την ομάδα να πέσει, ενώ θα μπορούσε να βοηθήσει και να μην ξεφτιλιστεί.
Δε θα θυμούνται το "βάζω 70-βάλτε κι εσείς άλλα τόσα". Θα τα ξεχάσουνε όλα οι ΑΕΚτζήδες (αυτοί με "τζ" πρέπει να είναι σε αντίθεση με τους "τσ" του ΠΑΟΚ).

Εγώ αν ήμουν ΑΕΚτζής θα προτιμούσα να δακρύζω το 2008 στο ΑΕΚ-Τρίπολη και να πανηγυρίζω τότε το ένα μετά από 15 χρόνια. Δεν το πανηγύρισα; Ας μην πανηγυρίσω ποτέ. Γιατί η ΑΕΚ ήταν ιδέα, μας έλεγαν κάποιοι. Και τώρα με αυτόν τον άνθρωπο στη διοίκηση, τα δάκρυα των ΑΕΚτζήδων στέρεψαν. Όχι επειδή έρχονται καλύτερες μέρες. Επειδή δεν αξίζει να τρέξουν για την ομάδα. Για την αλλοίωση της ΑΕΚάρας μας.

Κάτι τέτοιες τοποθετήσεις σαν τη δική σου, Betladen, εμένα δεν μου κάνουν. Και δυστυχώς δεν είσαι ο μόνος.
Και δε μου κάνει, όχι επειδή έχεις φάει τον παπά του αιλουροειδούς... επειδή δεν τον έχεις φάει και τον στηρίζεις. Γι' αυτό δε μου κάνει.

Να τον χαίρεστε

• Like
Αντιδράσεις: kosdpthess

BetLaden

Μέλος του προσωπικού
13 Μαι 2002
38,971
25,875
113
51
Infobeto Town
www.infobeto.com

Εγω οπως είδες αναφέρθηκα ΜΟΝΟ ως προς το συγκεκριμένο γηπεδο. Το συγκεκριμένο σχέδιο γηπέδου. Μονο για αυτο. Αν θες μας λες την αποψη σου χωρις να αποπροσανατολίζεις το θεμα.

Επισης μπορεις να ανοίξεις ενα αλλο θεμα για κατι αλλο που εχει κανει ο Μελισσανιδης, οπωςαυτα που ανεφερες και να τα συζητησουμε ξεχωριστα αν θες.
Δεν μου αρεσει να τσουβαλιάζω θεματα, γιατι ο μεσος ορος κάποιους αδικεί και καποιους ευνοεί.

• Like
Αντιδράσεις: nikitas

Προγνωστικά

• 17:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Ώρα Κυπέλλου
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Αλ Φέιχα - Αλ Χιλάλ
  • 17:30
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • ΠΑΣ Λαμία - Απόλλων Παραλιμνίου
  • 18:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Ώρα Κυπέλλου
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Παναθηναϊκός - ΠΑΟΚ
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Ώρα Κυπέλλου
  • 20:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Αλ Νασρ - Αλ Ιτιχάντ
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Βαλένθια - Μπιλμπάο
  • 21:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Ώρα Κυπέλλου
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Αγιαξ - Βόλενταμ
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Ρεάλ Μαδρίτης - Ατλέτικο Μαδρίτης
  • 22:15
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Πάσος Φερέιρα - Μπενφίκα
  • 15:15
    ΕΡΤ3
    • ΑΕΚ Β - Χανιά
    Novasports 2HD
    • Φορτούνα Ντίσελντορφ - Μαγδεμβούργο
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Μπολόνια - Σπέτσια
    Novasports 3HD
    • Λειψία - Στουτγάρδη
  • 21:45
    Novasports 6HD
    • Σταντάρ Λιέγης - Εουπεν
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Λέτσε - Σαλερνιτάνα
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Λέτσε - Σαλερνιτάνα
    Novasports 1HD
    • Αλμερία - Εσπανιόλ
    Novasports 2HD
    • Λοριάν - Ρεν
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Μάντσεστερ Σίτι - Άρσεναλ
    Novasports News
    • Σανταντέρ - Τενερίφη
  • 05:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2022-23
    Novasports 4HD
    • Ρεάλ Μαδρίτης - Μπαρτσελόνα
    Novasports Start
    • Αλμπα Βερολίνου - Βαλένθια
    Novasports 5HD
    • Μονακό - Αρμάνι Μιλάνο
    Novasports 6HD
    • Βιλερμπάν - Φενέρμπαχτσε
    Novasports Prime
    • Παναθηναϊκός - Ζάλγκιρις
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2022-23
  • 02:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA 2022-23
  • 05:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Φοίνιξ Σανς - Ντάλας Μάβερικς
  • 05:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2022-23
    Novasports 4HD
    • Ερυθρός Αστέρας - Παρτίζαν
    Novasports Prime
    • Ολυμπιακός - Μακάμπι Τελ Αβίβ
    Novasports 5HD
    • Μπασκόνια - Αναντολού Εφές
    Novasports Start
    • Μπάγερν Μονάχου - Βίρτους Μπολόνια
  • Αύριο 28-01-2023
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2022-23
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA 2022-23
  • 02:30
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Μινεσότα Τίμπεργουλβς - Μέμφις Γκρίζλις
  • 04:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2022-23
  • 10:30
    Eurosport 1
    • Ριμπάκινα - Αζαρένκα
  • 12:00
    Eurosport 1
    • Λινέτ - Σαμπαλένκα
  • 05:30
    Eurosport 1
    • Στέφανος Τσιτσιπάς - Κάρεν Χατσάνοφ
  • 10:30
    Eurosport 1
    • Νόβακ Τζόκοβιτς - Τόμι Πολ
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
    K Forum Bot: Ο χρήστης Koulos87 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Rabona" στο Νόμιμες στοιχηματικές...

Σχετικά με εμάς

• Η κοινότητα του infobeto θεωρείται σημείο συνάντησης των παικτών και των ανθρώπων της αγοράς των τυχερών παιχνιδιών για διαβουλεύσεις, συμβουλές, ενημερώσεις, ανταλλαγές πληροφοριών, επίλυσης προβλημάτων με εταιρείες κλπ. Είμαστε υπερήφανοι που διαθέτουμε το μεγαλύτερο forum τυχερών παιχνιδιών στην Ελλάδα και ένα από τα μεγαλύτερα παγκοσμίως και δουλεύουμε καθημερινά για να κρατάμε υψηλό το επίπεδο της κοινότητάς μας.

Μενού χρήστη

Ακολουθήστε μας στο Facebook