Hamburg/Atlanta/Gstaad

coria

Well-Known Member
31 Δεκ 2012
5,165
1,535
113
Larisa City
20190723_192037.jpg

Ανώτερος σε ολα στο 1ο σετ ο Ιταλός! Ευχαριστούμε αν και γλιτώσαμε το εγκεφαλικό απο 6-1 στο ΤΒ!

• Like
Αντιδράσεις: Kavajim

Kavajim

Infobeto Tipster
1 Ιον 2012
4,285
1,506
113
Στα μέσα του 5-3 προς 5-4 του 2ου σετ, μας δίνεται η απόδοση στο 2 ακριβώς στο cash-out.
Δε θα κάτσω να δω τον Ιταλό να σερβίρει για το ματς

Παίρνουμε το 3/10 και φεύγουμε...

Kavajim

Infobeto Tipster
1 Ιον 2012
4,285
1,506
113
ΟΚ. Ευτυχώς που το κλεισα το bet, γιατί αν μετά τα χτεσινα που είδα live (o Copil έδωσε μόλις 1 ΒΡ στο 2ο σετ στον Klahn στο 30-40, και ήταν αυτό που τον οδήγησε στο 7-5 αντί του 7-6 και χάσαμε το bet για 1 game), έβλεπα και το σημερινό με τον Checchinato να σερβίρει για το ματς στο 5-4 και να χάνει 3 match points στο 40-0 και καπακι να τρώει break και τώρα να είναι πισω με 6-5, μάλλον θα το σταματούσα εδώ για το καλοκαιρι

coria

Well-Known Member
31 Δεκ 2012
5,165
1,535
113
Larisa City
Το 67.00 του ντελμπονις έγινε 1.95 κι εδω το άθλημα μπορεί να σας συστηθεί! Welcome to hell!!!

• Wow
Αντιδράσεις: blizard

Kavajim

Infobeto Tipster
1 Ιον 2012
4,285
1,506
113
Isner-Opelka: 2 (+1,5 games) (1,9) Bet365 (4/10)

O Isner παρά το ότι κέρδισε στο Newport, δεν έδειξε σε καλή φόρμα.
Εδώ βέβαια είναι το απόλυτο αφεντικό, αλλά για πρώτη φορά δε ξεκινά ως τεραστιο φαβορί αφού μετά την επέμβαση δε βρήκε ποτέ τη τελειότητα. Αντίθετα ο Opelka στο πρώτο του ματς όχι μόνο κέρδισε πειστικά αλλά βρήκε και πάρα πολλά ΒΡς για το παιχνίδι του.
Φέτος βρέθηκαν 2 φορές αντιμετωποι και ο Opelka κέρδισε 2/2 φορές. Εκτός αυτού, το κορυφαίο στατιστικό είναι πως στα 2 αυτά ματς έπαιξαν μόνο ΤΒς!!!
Οπότε θεωρητικά με το +1,5 games, κερδίζουμε και με το να πάρει έστω ένα σετ ο Opelka αν δε δούμε breaks...

blizard

Active Member
30 Νοε 2012
515
167
43
Άλμπερτ Ράμος 2.05 Φερνάντο Βερντάσκο1.75
Τον κέρδισε πριν λίγες μέρες ο Ράμος σε παρόμοια επιφάνεια 6-2 6-4 , τότε έδινε 2.5 , έκανε και 2 καλές νίκες μετά, ο βερντάσκο τώρα ξαναπαίζει με τον ίδιο παίκτη :) .

coria

Well-Known Member
31 Δεκ 2012
5,165
1,535
113
Larisa City
Άλμπερτ Ράμος 2.05 Φερνάντο Βερντάσκο1.75
Τον κέρδισε πριν λίγες μέρες ο Ράμος σε παρόμοια επιφάνεια 6-2 6-4 , τότε έδινε 2.5 , έκανε και 2 καλές νίκες μετά, ο βερντάσκο τώρα ξαναπαίζει με τον ίδιο παίκτη :) .
Και παίζεις ενα 5% στο +1.5 σετ και ξέρεις οτι εχεις πάει ταμείο απο την κλήρωση. Ολα τα άλλα είναι αμφίρροπα γιατι ασχολείτε πολυ ο κόσμος!

Kavajim

Infobeto Tipster
1 Ιον 2012
4,285
1,506
113
Αφού πρώτα πω μπράβο στον blizard και ελπίζω να το έπαιξε, να πω για μας πως ο Popyrin καθάρισε τον Herbert με 2-0 και έτσι φτάσαμε σε οριακό αρνητικό μετά από την αρχική μας κατρακύλα.
Για να δούμε τι θα κάνουν σε λίγο οι Norrie και Opelka και πως θα κλείσουν οι επιλογές αύριο με Zverev

Σύνολο: -1,1/10

• Like
Αντιδράσεις: fkokots#ftisο ξεγκολιαρης

Kavajim

Infobeto Tipster
1 Ιον 2012
4,285
1,506
113
Καθάρισε ο Norrie στο δώρο της μέρας. Κρίμα που δε μπήκα με παραπάνω απέναντι σε ένα challenger παίχτη, αλλά με φόβισε το άγνωστο του Κορεατη

Σύνολο: +1,9/10

• Like

Kavajim

Infobeto Tipster
1 Ιον 2012
4,285
1,506
113
Αν και πήγαμε να τη πατήσουμε όπως με τον Copil, τελικά ήρθε αυτό ακριβώς που υπολογιζαμε και η στατιστική επιβεβαιώθηκε ακόμη μια φορά.

7-6/6-7/7-6!!! Και νικητής ο Opelka για 3η σερί φορά το 2019.

Μοναδικά ΒΡς για τον Isner σε όλο το ματς ήταν 3 και μάλιστα μαζεμένα στο τελευταίο game του 3ου σετ (match points δηλαδή), και θεωρητικά θα μπορούσαμε να την είχαμε πατήσει με 7-6/6-7/5-7 όπως με Copil...

Άντε να κλείσουμε τα θετικά και με Zverev το μεσημέρι...

Σύνολο: +5,5/10

• Like
Αντιδράσεις: coria και blizard

coria

Well-Known Member
31 Δεκ 2012
5,165
1,535
113
Larisa City
Μπουστα - Στρουφ
Μπουστα(ασοι)
Οβερ 2.5 @1.70
3/10

Μπαουτιστα - Μουναρ
2/1 @8.00
1/10

• Like
Αντιδράσεις: Kavajim

blizard

Active Member
30 Νοε 2012
515
167
43
Ντένις Ίστομιν 3.90 Ντούσαν Λάγιοβιτς 1.25 ... 0-2 δίνει 1,75 που μου φαίνεται καλό , αρχίζει σε λίγο.
Ο ιστομιν γενικά δεν έχει κάνει νίκες επί πολύ καλύτερων αντιπάλων κυρίως στο χώμα βλέπω , ενώ ο Λαγιοβιτς είναι σε μεγάλη φόρμα, έρχεται από την νίκη στο umag , ακόμα και να μην έχει την όρεξη που έδειξε εκεί νομίζω θα το πάρει ευκολα.

Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
Αντιδράσεις: coria

blizard

Active Member
30 Νοε 2012
515
167
43
Αν σε έχει κουράσει η λογική δές λίγο τένις :) sorry παιδιά το άφησα στο 5-1 (χωρίς cashout - καλά να πάθω) και τώρα βλέπω το έχασε !!! θα κερδίσει , μόνο για να χαλάσει το δικό μας .

grace_kelly

Well-Known Member
14 Μαρ 2013
6,381
2,331
113
Έχει ξεφύγει το πράγμα τελευταία. Χωρίς περαιτέρω σχόλιο

• Haha

Kavajim

Infobeto Tipster
1 Ιον 2012
4,285
1,506
113
Opelka-Evans: 1 (2,1) Bet365 (5/10)

Ελπίζω το δώρο να εμφανιστεί αληθινό...

• Like

Kavajim

Infobeto Tipster
1 Ιον 2012
4,285
1,506
113
Έχει ξεφύγει το πράγμα τελευταία. Χωρίς περαιτέρω σχόλιο
Τα περισσότερα 250αρια είναι χειρότερα και από challenger. Υπάρχουν βέβαια και αρκετά που είναι πραγματικά τουρνουά και μάλιστα καλύτερα και από 500αρια. Μη παίζετε σε όλα τα κουλά.
Σε όλα θα συμβούν οι γελοιοτητες όπως η σημερινή αλλά σημερα κάνει μπαμ

Σχετικά με εμάς

• Η κοινότητα του infobeto θεωρείται σημείο συνάντησης των παικτών και των ανθρώπων της αγοράς των τυχερών παιχνιδιών για διαβουλεύσεις, συμβουλές, ενημερώσεις, ανταλλαγές πληροφοριών, επίλυσης προβλημάτων με εταιρείες κλπ. Είμαστε υπερήφανοι που διαθέτουμε το μεγαλύτερο forum τυχερών παιχνιδιών στην Ελλάδα και ένα από τα μεγαλύτερα παγκοσμίως και δουλεύουμε καθημερινά για να κρατάμε υψηλό το επίπεδο της κοινότητάς μας.

Μενού χρήστη

Ακολουθήστε μας στο Facebook

Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • P PANATHA:
    για τις βρισιές δεν έδωσα καν σημασία....και αν είναι μάγκες οι Τουρκοι ας τον κάνουν πως τον κολλάνε στον τοίχο....
  • P Pragias:
    μεγάλο το ειδικό βάρος τους Ζοτς. κανείς άλλος δεν θα τολμούσε να πει αυτά σε ματς ευρωλίγκας και μάλιστα με ανοικτό μικρόφωνο
  • P Pragias:
    Πανάθα ας βολευτούμε με τον Πρίφτη και πολύ μας πέφτει. Αν και αυτή τη στιγμή ο καταλληλότερος είναι ο Ρικ μακράν του δευτέρου. έτσι και αλλιώς οι μισές επιλογές είναι οι δικές του από πέρσι.
  • P PANATHA:
    ε όχι και πολύ μας πέφτει...στάνταρ θα κάνει προσπάθειες για Πιτίνο ο Γιαννακόπουλος...το θέμα είναι πως στο μπάσκετ οι επιλογές για μεγάλο προπονητή είναι μετρημένες στα δάχτυλα του ενός χεριού..
    ..και αυτοί είναι με συμβόλαια...
  • T Tchami:
    Ρε παιδια για Πασκουαλ ουτε αναφορα ; Μονο εμενα μου αρεσει ;
  • P PANATHA:
    Tchami είπε :
    Εγώ δεν τρελαίνομαι για Πασκουάλ.....αλλά γενικότερα μου φαίνεται παράξενο να παίρνεις προπονητή που έχεις απολύσει....
  • T Tchami:
    Είναι και αυτό μια άποψη
  • T Tchami:
    Περίεργα δυστυχώς τα πράγματα πλέον
  • S Forum Bot:
  • P Pragias:
    Tchami είπε :
  • P Pragias:
    φίλε μου ο προπονητής πρέπει να εμπνέει τους παίκτες. ο πασκουαλ γι αυτό το λόγο έφυγε
  • P Pragias:
    PANATHA είπε :
    ε όχι και πολύ μας πέφτει...στάνταρ θα κάνει προσπάθειες για Πιτίνο ο Γιαννακόπουλος...το θέμα είναι πως στο μπάσκετ οι επιλογές για μεγάλο προπονητή είναι μετρημένες στα δάχτυλα του ενός χεριού....και αυτοί είναι με συμβόλαια...
    γι αυτό το λέω γιατί τέτοια εποχή όποιον περισσεύει. δεν είναι άσχημος ο πρίφτης αλλά ο Πιτίνο είναι ο καλύτερος αυτή τη στιγμή και ασφαλώς θα κάνει τις επαφές του τράκης
  • T Tchami:
    Από τους ελεύθερους που υπάρχουν στο χώρο, θεωρώ ότι δεν έχουμε και πολλές επιλογές. Αν ο Μπαρτζώκας δεν ήταν τόσο πωρωμένος με τα κόκκινα ίσως να υπήρχε κρούση από μεριά μας. Πλέον όποιον και να πάρουμε θα υπάρχει ένα ναι μεν αλλά. Ο Πρίφτης κάθε χρόνο ακούγεται και κάθε χρόνο η περίπτωση του δεν προχωράει.
  • P PANATHA:
    Tchami είπε :
    Από τους ελεύθερους που υπάρχουν στο χώρο, θεωρώ ότι δεν έχουμε και πολλές επιλογές. Αν ο Μπαρτζώκας δεν ήταν τόσο πωρωμένος με τα κόκκινα ίσως να υπήρχε κρούση από μεριά μας. Πλέον όποιον και να πάρουμε θα υπάρχει ένα ναι μεν αλλά. Ο Πρίφτης κάθε χρόνο ακούγεται και κάθε χρόνο η περίπτωση του δεν προχωράει.
    Δεν ξέρω αν είναι πωρωμένος αλλά σίγουρα δεν θα τον ήθελε και ο κόσμος...οπότε...
  • P Pragias:
    στα μέσα της σεζόν αν θέλεις να πάρεις κάτι καλό είτε πρόκειται για παίκτη ή προπονητή πρέπει να τα σκάσεις ... τα υπόλοιπα είναι λαχεία. ασ έρθει κάποιος τέλος πάντων που να μπορεί να κάνει τον τζόνσον να παίξει. έλεος πάλι σήμερα με τον ιωνικό ήταν από τους χειρότερους... μου έσπαγε τα νεύρα και μόνο που τον έβλεπα... λες και βαριέται
  • jogo jogo:
    Αμα Θελει :):):) https://prnt.sc/pxy0e9
    +3
  • giannisthegreek giannisthegreek:
    Καλημέρα παιδιά. Έχω πρόβλημα και δεν μπορώ να γράψω στο φόρουμ. Όταν παω να μπω μου βγαζει να επιλεξω να συνεχίσω με ταπαταλκ η με τον browser. Παταω continue με browser αλλά δεν μου το ανοίγει. Το tapatalk εν τω μεταξύ το έχω διαγράψει. Έκανα αποσύνδεση, διέγραψα cookies, εκκαθάριση ιστορικού και πάλι τα ίδια. Μόνο εδώ μπορώ να μπω
  • Ertzan Ertzan:
    Είναι θέμα android να βρεις
    που αλλάζει αυτό
    Δεν μπορω να το βρω με τιποτα. Για αυτο ρωταω μηπως ξερει κάποιος
  • admin admin:
    Θα σου έλεγα να ξαναβάλεις το tapatalk μετά να το βγάλεις από default ( Settings --> Apps --> Tapatalk --> Open by default --> "clear defaults"
  • admin admin:
    ίσως και clear τα cookies στον chrome
    Ευχαριστώ. Θα τα δοκιμασω
  • admin admin:
    τιποτα
  • jogo jogo:
    Test
  • jogo jogo:
    Ναι εχει θεμα ξαφνικα...βγαζει 2 επιλογες tap talk και chrome με το οποιο δεν λειτουργει ενω τοσο καιρο ηταν ok
    jogo jogo: Ναι εχει θεμα ξαφνικα...βγαζει 2 επιλογες tap talk και chrome με το οποιο δεν λειτουργει ενω...