IFC 15 - The Gentlemen's Club

Απάντηση: IFC 15 - The Gentlemen's Club

Συμφωνώ απόλυτα με τον Ερτζάν,βάζει πολλές μέρες πριν το πρόγραμμα ώστε να μπορούν να δώσουν επιλογές ακόμα και κάποιοι που θα τους τύχει κάτι την τελευταία μέρα.Και πριν λίγες μέρες δήλωσε οτι μόλις τελειώσει η διορία θα βάζει και τις επιλογές σας,οπότε δεν έκανε κάτι παράτυπο.Εσείς το μόνο που έχετε να κάνετε στη διάρκεια μιας εβδομάδας είναι να στείλετε ένα πριβέ στους δυο μας το οποίο δεν θα σας πάρει πάνω από 5 λεπτά.Εμείς δηλαδή τι να πούμε που πρέπει να βγάλουμε πρόγραμμα,να βγάλουμε πινακάκια,αποτελέσματα,βαθμολογίες και όλα αυτά στην ώρα τους?Εκτός ρε παιδιά αν εσείς είσαστε πολυάσχολοι και εμείς τα ξύνουμε όλη μέρα.Όλοι έχουμε δύσκολα προγράμματα,αυτό που διαφέρει είναι το να βρούμε το χρόνο να κάνουμε κάτι που αγαπάμε

Θανάση προφανώς για να κάνεις τον moderator φέτος πάει να πεί ότι κάτι διαφορετικό έχεις στη διαχείριση του χρόνου σου σε σχέση με άλλες χρονιές που δεν ήσουν.

Κανείς δεν είπε ότι εμείς είμαστε πολυάσχολοι και εσείς τα ξύνετε

Αλλά κάθε χρονιά μπορεί να είναι διαφορετική για όλους μας.

Και αυτό θα έλεγα είναι και το ωραίο της ζωής.

Δηλαδή εσύ πιστεύεις ότι αν ήξερα το Σεπτέμβριο που δήλωσα συμμετοχή, ότι ο συνέταιρος μου στην δουλειά θα έκανε κακή οικονομική διαχείριση και θα αναγκαζόμουνα να ξεκινήσω απο την αρχή τα επαγγελματικά μου, θα λάμβανα μέρος το ifc?

Παρόλα αυτά προσπάθησα να είμαι συνεπής.

Δεν τα κατάφερα.

Με τους κανόνες που τους έβγαλε αυτός που τους έβγαλε (ειλικρινά δεν ξέρω ποιος είναι και ΔΕ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ) έκανα ΛΆΘΟΣ ΕΓΩ ΠΟΥ ΣΥΜΜΕΤΕΙΧΑ.

ΤΟΣΟ ΑΠΛΑ.

Δεν καταλαβαίνω γιατί γίνεται θέμα.

Και στο κάτω κάτω ο καθένας έχει την ΠΡΟΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ σε αυτό το παιχνίδι (IFC) για να μπορέσει ο καθένας να βγάλει συμπεράσματα.....

:bb:
 
Απάντηση: IFC 15 - The Gentlemen's Club

Το θέμα το δημιουργείς εσύ Νικόλα,αρκούσε μόνο να γράψεις το τελευταίο,οτι δηλαδή κακώς δέχτηκες να συμμετάσχεις εφόσον δεν σε κάλυπταν οι όροι του διαγωνισμού.Τα υπόλοιπα είναι σαν να θες να την πεις σε κάποιον,αυτό μου βγάζουν τουλάχιστον εμένα
 
Απάντηση: IFC 15 - The Gentlemen's Club

Το θέμα το δημιουργείς εσύ Νικόλα,αρκούσε μόνο να γράψεις το τελευταίο,οτι δηλαδή κακώς δέχτηκες να συμμετάσχεις εφόσον δεν σε κάλυπταν οι όροι του διαγωνισμού.Τα υπόλοιπα είναι σαν να θες να την πεις σε κάποιον,αυτό μου βγάζουν τουλάχιστον εμένα

Θανάση αυτό ΣΟΥ ΒΓΆΖΕΙ ΕΣΕΝΑ...

ΕΓΩ ΟΜΩΣ δε θέλω να την πω σε κάποιον..ΠΟΣΟ ΜΑΛΛΟΝ ΜΕ ΤΟΝ ΕΡΤΖΑΝ με τον οποίο γνωριζόμαστε ΚΑΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΑ....


Αυτόν που θέλω να την πω και τον έχω στη μπούκα είναι τον COSMOTE ΠΟΥ Μ ΑΦΗΣΕ 6 ΗΜΕΡΕΣ ΧΩΡΙΣ ΙΝΤΕΡΝΕΤ....

:twis:
 
Απάντηση: IFC 15 - The Gentlemen's Club

Σαν να μπαίνεις στο γήπεδο με την κουμπούρα ένα πράγμα !!!:peace:
 
Απάντηση: IFC 15 - The Gentlemen's Club

Τελευταία αγωνιστική κανονίστε δεν θέλω παιχνίδια κάτω από τραπέζια:?
 
Απάντηση: IFC 15 - The Gentlemen's Club

Τελευταία αγωνιστική κανονίστε δεν θέλω παιχνίδια κάτω από τραπέζια:?

@Venos ο πρόεδρος εριξε το παρασύνθημα.
Η ομάδα μου ειναι εκτος στοχων επομένως πρεπει να καλύψω κανένα εξοδο, εσυ με νικη εξασφαλίζεις την πρόκριση τι λες;;
Στον πρόεδρο το κασεράκι ξέρεις αυτός :?:?
 
  • Like
Αντιδράσεις: venoss
Απάντηση: IFC 15 - The Gentlemen's Club

@Venos ο πρόεδρος εριξε το παρασύνθημα.
Η ομάδα μου ειναι εκτος στοχων επομένως πρεπει να καλύψω κανένα εξοδο, εσυ με νικη εξασφαλίζεις την πρόκριση τι λες;;
Στον πρόεδρο το κασεράκι ξέρεις αυτός :?:?

Σαρακοστή έρχεται τώρα αν και δεν νυστεύουμε αλλά δεν θα λέγαμε όχι σε κανένα χταποδάκι κανένα καλαμαράκι, τίποτα μύδια, κανένα ουζάκι να πιούμε ρε παιδί μου. Τουλάχιστον πάνω στο τραπέζι είναι αυτά και δεν είναι ύπουλα πράγματα όπως πολλοί θα νομίσουν :bask:
 
  • Like
Αντιδράσεις: τακατακαμπολ
Απάντηση: IFC 15 - The Gentlemen's Club

Σαρακοστή έρχεται τώρα αν και δεν νυστεύουμε αλλά δεν θα λέγαμε όχι σε κανένα χταποδάκι κανένα καλαμαράκι, τίποτα μύδια, κανένα ουζάκι να πιούμε ρε παιδί μου. Τουλάχιστον πάνω στο τραπέζι είναι αυτά και δεν είναι ύπουλα πράγματα όπως πολλοί θα νομίσουν :bask:

Κανένα συκώτακι σου κάνει ;;
Γιατρέ κανόνισε


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
  • Like
Αντιδράσεις: τακατακαμπολ
Απάντηση: IFC 15 - The Gentlemen's Club

μινι απολογισμος
30 αγωνιστικές και 24 βαθμοι μ.ο 0,8 βαθμοι ανα αγωνιστική

3 Νικες παρακαλώ
15 Ισοπαλίες
12 Ήττες

14 Γκολ βάλαμε, η ομάδα πετάει φωτιές στην επιθεση
34 γκολ παθητικό δεν το λές και άσχημα


Η ομάδα έχει να κερδίσει απο 27/11/2018 13ή αγωνιστική

Celtic 3-2 3η αγωνιστικη
Dundee 4-0 11η αγωνιστική
Cafe Opera 3-0 13η αγωνιστική

Νομίζω ειναι ξεκάθαρο μετα την 4-0 επι του πρωτοπορου η ομάδα κάθισε ειναι πασιφανέστατο οι παίκτες διαλέγουν παιχνίδια


Κομπότης Power
:sfp:
 
  • Like
Αντιδράσεις: Kobra και SPYRIDON
Απάντηση: IFC 15 - The Gentlemen's Club

ερωτηση σχετικα με τα playoff θα υπάρχει περιορισμός στα γκολ που πάμε;;

αν ξεκινήσω με 0-2 και σκοράρω 7 που ειναι το μεγιστο και ο αντιπαλος 5 ποιος περνάει;;


Ευχαριστώ :D
 
Απάντηση: IFC 15 - The Gentlemen's Club

ερωτηση σχετικα με τα playoff θα υπάρχει περιορισμός στα γκολ που πάμε;;

αν ξεκινήσω με 0-2 και σκοράρω 7 που ειναι το μεγιστο και ο αντιπαλος 5 ποιος περνάει;;


Ευχαριστώ :D
Θα έχει πέναλτι!

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Απάντηση: IFC 15 - The Gentlemen's Club

Και όπως γίνεται και στους θεσμούς της Ουέφα, οι κίτρινες-κόκκινες κάρτες σβήνονται μετά τους ομίλους και αναλαμβάνει και πάλι ο κάθε manager την ομάδα του....

Αναμένω επίσημη τοποθέτηση απο Infouefa για να συνεχίσω το κοουτσάρισμα της ΑΝΕΠΑΝΑΛΑΛΗΠΤΗΣ DUNDEE UNITED....

:bb:
 
Απάντηση: IFC 15 - The Gentlemen's Club

Και όπως γίνεται και στους θεσμούς της Ουέφα, οι κίτρινες-κόκκινες κάρτες σβήνονται μετά τους ομίλους και αναλαμβάνει και πάλι ο κάθε manager την ομάδα του....

Αναμένω επίσημη τοποθέτηση απο Infouefa για να συνεχίσω το κοουτσάρισμα της ΑΝΕΠΑΝΑΛΑΛΗΠΤΗΣ DUNDEE UNITED....

:bb:

αν και ειναι εναντια στους κανονισμους και μεταξυ μας δεν ξερω για ποιο λογο θα μπορουσε να γινει αυτη η εξαίρεση παρόλα αυτα εγω είμαι υπερ αυτης της απόφασης και ας μεινω εκτος :D

:sign::sign:
 
Απάντηση: IFC 15 - The Gentlemen's Club

Τώρα ανατριχιάσαμε.:twis::twis::twis:
cat.jpg

:twis:
 
  • Like
Αντιδράσεις: BetLaden

Προγνωστικά

  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Λάτσιο - Γιουβέντους
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Λέστερ - Σαουθάμπτον
  • 22:00
    Novasports Premier League
    • Άρσεναλ - Τσέλσι
  • Αύριο 24-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Εστουντιάντες - Γκρέμιο
  • 20:30
    Novasports Prime
    • Παναθηναϊκός AKTOR - Μακάμπι Τελ Αβίβ
  • 22:00
    Novasports 5HD
    • Ρεάλ Μαδρίτης - Μπάσκονια
  • Αύριο 24-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 03:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA 2023-24
  • 03:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Μιλγουόκι Μπακς - Ιντιάνα Πέισερς
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
    • Δεν υπάρχουν αθλητικές μεταδόσεις από άλλα αθλήματα σήμερα
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Που το διαβασες αυτο?
  • Ertzan Ertzan:
    σύμφωνα με την beisports τουρκίας είναι δημοσίευμα του sportime λέει
  • Ertzan Ertzan:
    κατηγορήθηκε ο ερωτιάρης για ντόπα? μάλλον το παράκανε με τα βιάγκρα :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    To Sportime εχει πιασει πατο....μην το πιστευεις ποτε...
  • PANATHA PANATHA:
    Εσυ φυσικα γελας αλλα η ιστορια με τον Ιωαννιδη εδειξε μια ακομα φορα ποσο πατο εχουν πιασει τα social....ο καθε ηλιθιος γραφει οτι σαχλαμαρα του ερθει χωρις φυσικα συνεπειες....και παλι καλα που μεσα σε λιγες ωρες αποδειχτηκε η υποθεση μουφα....και δεν τραβηξε
    2-3 μερες....
  • Ertzan Ertzan:
    μα για γέλια είναι η κατάσταση, Στην σήμερον ημέρα δεν απορώ για τίποτα πραγματικά
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 ΤΕΛΙΚΟΣ (20-21/4/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
  • Ertzan Ertzan:
    Στα δικά μου μάτια με την ενδεκάδα που έχει κατεβάσει η Fener και είναι αυτή που έγραψα παραπάνω η Fener κανονικά κερδίζει 2-0 τουλάχιστον όμως επειδή η μπάλα είναι πόρνη που έλεγε και ο Όσιμ όλα όσα βλέπουμε μπορούν να πάνε στράφη (δείτε τα χθεσινά)
  • Ertzan Ertzan:
    Ο Ατζούν έδειξε για άλλη μια φορά πόσο μεγάλος οπαδός της Fenerbahce είναι και τον αγώνα θα τον δείξει το ελεύθερο TV8 :smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    με την είσοδο του Ζάιτς η Fener παίζει με 10 παίκτες αυτήν την στιγμή
  • PANATHA PANATHA:
    Εγω λεω θα πανε στα πεναλτι
  • Ertzan Ertzan:
    μακάρι
  • Ertzan Ertzan:
    ο Τζίκου κρατάει την άμυνα
  • Ertzan Ertzan:
    αυτην την στιγμή η Fener παίζει με 10 παίκτες
  • Ertzan Ertzan:
    μπαίνει ο Κρούνιτς μάλιστα
  • Ertzan Ertzan:
    αν ο Ολυμπιακός μπορέσει και σκοράρει μαγκιά του πραγματικά, αν χάσει είναι άξιος της μοίρας του
  • Ertzan Ertzan:
    Τώρα ο προπονητής της Fener τα "γάμησε" αλλά σου λέει δεν έρχεται ο Ολυμπιακός οπότε μπορώ να τους βάλω
  • Ertzan Ertzan:
    όπως έγραφα και σε έναν φίλο πέραν Μπατσουάγι δεν θα άλλαξα κανέναν και ας χρειαστεί να τους κοπούν τα πόδια, ίσως αντί Μπεκάο αν τραυματίστηκε να έβαζα Μπονούτσι για τα πέναλτι
  • Ertzan Ertzan:
    Krunic, Zaijc, Under, Caglar ότι άχρηστο υπάρχει έβαλε ο ανίκανος
  • Αδιάβροχος Forum Bot:
    Ο χρήστης Αδιάβροχος ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "υπάρχει ανώνυμο πορτοφόλι ?" στο Ηλεκτρονικά Πορτοφόλια.
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης ssk ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Στοίχημα με διπλάσιο" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • PANATHA PANATHA:
    Τι τρελο πρωταθλημα ειναι αυτο....
  • K Forum Bot:
    Ο χρήστης kandalf ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Διαχείριση λογαριασμών" στο Στοιχηματικές κουβέντες.
  • Ertzan Ertzan:
    Τα πιτσιρίκια μας έχουν κάνει γιο γιο τους Ιταλούς ειδικά το 3-0 θα το ζήλευε και ο Κριστιάνο Ρονάλντο
  • Ertzan Ertzan:
    Η ΠΡΩΤΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ που παίρνει ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ τίτλο στο ποδόσφαιρο οι νέοι του ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ :smk1:
    Ertzan Ertzan: Η ΠΡΩΤΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ που παίρνει ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ τίτλο στο ποδόσφαιρο οι νέοι του ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ :smk1: