IFC 15 - The Gentlemen's Club

Απάντηση: IFC 15 - The Gentlemen's Club

Τι προτεινω σαν συστημα βαθμολόγησης

α) Όταν δεν κατέβει μια ομάδα στο γήπεδο δηλαδη δεν στείλει -1 βαθμος και αγώνας υπερ του αντιπάλου με σκορ 2-0α.α αν δεν κατέβει κανένας τοτε απο -1 η καθε ομάδα
β) Με σκορ 0-0 1-1 2-2 απο ένα βαθμό η ομάδα μιας και κατέβηκε να παίξει, ποσα παιχνίδια ληγουν 0-0, αν ηταν να σκοράρουμε μονο ας παιζαμε ενα διαφορετικό game οπου θα μετρούσαμε ποσα γκολ εχουμε βάλει συνολικά
γ) Θα μπορούσαμε να δινουμε 2 βαθμους σε περίπτωση ισοπαλίας απο 3+ - 3+ , ναι θυμίζει λίγο βολλευ με τα σετ
δ) Σε περίπτωση νίκης μιας ομάδας το γνωστο 3βαθμούς ο νικητής η μια εναλλακτικη ειναι αν χάσει κάποιος και εχει σκοράρει 3 γκολ πχ 4-3 5-3 να παίρνει και ο χαμένος ενα βαθμό

Αυτό θα ηταν ενα ενδιαφέρον εναλλακτικό συστημα βαθμολογησης
 
Απάντηση: IFC 15 - The Gentlemen's Club

Παιδιά μην αναλωθούμε στο σύστημα βαθμολογίας. Αυτο θα παραμείνει ώς έχει.

3 στην νίκη
1 στην ισοπαλία
0 στην ήττα

Πέρα από το ότι δεν γίνεται να φτιάξουμε πρόγραμμα να τηρεί τόσες παραμέτρους... δεν θέλουμε κιόλας. Το παιχνίδι αυτό είναι. Έχει 3 αποτελέσματα.

Άλλο να συζητήσουμε για το να τιμωρηθεί κάποιος με -1 αν δεν κατέβει. Όπου κατα την γνώμη μου κι αυτό είναι ....πολλαπλή τιμωρία καθως α) τιμωρείται με το να κατεβαίνει για 0 γκολ β) τρώει κίτρινη με κίνδυνο αποβολής. Οπότε και το -1 (αν έρθει Χ) είναι άλλη μια τιμωρια...
Θελουμε τοσο πολύ; 3 τιμωρίες αν καποιος ξεχαστει;

Να συζητήσουμε για το ωράριο; Αντι για 9 να παει 10; Παρασκευές και Δευτέρες...

Να δουμε τους ομίλους με τις διασταυρωσεις, αν σας αρεσε το φετινο συστημα ή το παλιο;

Να ορίσουμε πόσους θα δεχτουμε να παιξουν; Μεχρι τι αριθμο να εχει καθε όμιλος και πόσους ομίλους;

Να δουμε ποιος μπορει να βοηθήσει ως mod;

Να δουμε αν θα συνεχίσουμε να εχουν το κυπελλο που δειχνει να μην έχει την απαιτούμενη αίγλη;

Να ριξετε νεες ιδέες; οτιδηποτε...
 
  • Like
Αντιδράσεις: SPYRIDON
Απάντηση: IFC 15 - The Gentlemen's Club

Καλησπέρα. Ίσως να έχει νόημα λίγο να βλέπαμε τις διασταυρώσεις γιατί με τον τρόπο που ορίστηκαν σου κόβει λίγο το κίνητρο του σοβαρού ψαξίματος. Το λέω αυτό γιατί από τη μία καλό είναι που ακόμα κι οι τελευταίοι της βαθμολογίας έχουν ευκαιρία να ξαναπροσπαθήσουν, αλλά οι πρωτοπόροι με τον τρόπο που ορίστηκαν οι νέες βαθμολογίες βρέθηκαν να παίζουν με disadvantage βλέπε Sao Paolo..:twis: Τώρα δυστυχώς δεν έχω χρόνο να επεξεργαστω και να προτείνω κάτι, οπότε χωρίς αντιπρόταση ουσιαστική δεν μπορώ να "απαιτήσω" κάποιες συγκεκριμένες αλλαγές, ωστόσο το θέτω για προβληματισμό. Θεωρώ επίσης ότι βασικές αρχές και κανονισμοί του διαγωνισμού πρέπει να μείνουν σταθερές. :sign:
 
  • Like
Αντιδράσεις: nicolas και originxm
Απάντηση: IFC 15 - The Gentlemen's Club

εγώ θα πρότεινα στα πλέι οφ να γίνονται τόσοι αγώνες μέχρι να φτάσει κάποιος στις 2 νίκες.Γιατί σε έναν μόνο αγώνα είναι κάπως άδικο για παράδειγμα ο 1ος να αποκλειστεί από τον 8ο από την άποψη οτι όλη τη χρονιά πήγαινε τρένο και μπορεί μια αγωνιστική να μην του έκατσε καλά και αυτή να πέσει στα πλέι οφ
 
Απάντηση: IFC 15 - The Gentlemen's Club

επίσης μήπως να βρεθεί κάποια εναλλακτική αντί για πέναλτι; όπως π.χ. γίνεται τώρα, να περνάει η ομάδα που τερμάτισε ψηλότερα ή, αν δεν μπορεί να εφαρμοστεί αυτό, κάτι άλλο; μπαράζ π.χ.;
 
Απάντηση: IFC 15 - The Gentlemen's Club

3 προτασεις

1η) Αν δε στειλει καποιος -1 τιμωρία και το ματς στον αντιπαλο ΑΝ επαληθευτει εστω και ενα ματς απο αυτα που πρότεινε πχ προτείνει 1 ματς του 1.7 και το πιανει 0-1 τελικο,δινει 2 ματς και πιανει το ενα του 2.2 τοτε 0-2 κοκ
2)στις 2 φορές αν δεν στείλει κιτρινη,στις 4 ή 5(οποιο θελετε) αποβολή και αν θελει ομαδα του χρονου θα διαλεξει τελευταίος
3)τελος πλειοφς..1-4 περνανε απευθείας,5-8(5-8/6-7) και 9-12(9-12/10-11) και μετά (5-8 με 9-12/6-7 με 10-11) παιζουν μεταξύ τους ωστε να περασουν αλλοι 4.οι αγωνες χωρίς πλεονέκτημα και στις 2 νικες.τελος φτανουμε στο σημείο να μπουν οι 1-4 και εχουμε 8αδα ;)
 
Απάντηση: IFC 15 - The Gentlemen's Club

Κατά τη γνώμη μου:
Oι βαθμοι μενουν ως έχουν 3-1-0
Όποιος δεν κατεβαίνει 0 βαθμούς και κίτρινη.
Στις 3 κίτρινες να παίρνει κόκκινη.
Διεξαγωγή:
Η αλήθεια ειναι ότι τo φετινό πρωτάθλημα είχε το ενδιαφέρον του αφου πραγματι μεχρι την τελευταια αγωνιστική κανείς δεν ήταν αδιαφορος. Δεν διαφωνώ να γινει και του χρονου ετσι αλλα με μια σημαντική αλλαγη:
Δεν μπορει σε ενα ζευγαρι αυτος που κατεταγη χαμηλότερα να έχει το οποιοδήποτε πλεονέκτημα σε σχέση με τον αντιπαλο του που πλασαρίστηκε σε καλύτερη θεση!!!

Τωρα αν θέλετε να το αλλαξετε εντελώς μπορείτε να το κάνετε σε στυλ ch league και europa league, απλά θα πρεπει να μπει συγκεκριμενος αριθμος ομάδων για να μην ξεφύγουν οι αγωνιστικές.
Θα το δουλέψω λιγο στο μυαλό μου και θα κάνω την ανάλογη πρόταση.

Σχετικά με το ωράριο καντε το 10 το λιγότερο κι επισης οι mod θα πρέπει να ειναι ΑΥΣΤΗΡΟΤΑΤΟΙ ακόμα και αν ανεβάσουν τα παιχνίδια την άλλη μέρα!!!Οχι δηλ επειδη ο mod μπορεσε να ανεβασει τα παιχνίδια την άλλη μέρα να δεχεται κάποιους που εστειλαν στις 12 ή στη 1!!!Επισης μπορείτε να αφαιρέσετε το Ελληνικο πρωτάθλημα που το βγάζουν Τετάρτη ή Πέμπτη οι στοιχηματικές εταιρειες ενω σε όλα τα άλλα που παιζουμε τα εχουν 2 βδομάδες νωρίτερα:sign:
 
Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
Αντιδράσεις: apiastos21 και grizaki74
Απάντηση: IFC 15 - The Gentlemen's Club

Για τον διαγωνισμός οι προτάσεις μου ήταν και είναι βασικά.

Να πάμε την ώρα μια ώρα πιο μπροστά το 9 να γίνει 10 για Παρασκευή. Οι 2 κίτρινες κάρτες να γίνουν 3 κίτρινες κάρτες.

Από κει και πέρα τώρα Μπορώ να αναλάβω πάλι εγώ ένα από τα δυο γκρουπ αν δεν βρεθούν Mod να αναλάβουν.

Εγώ θα έλεγα να γίνεται να αλλάξουμε και την ώρα της Δευτέρας αλλά δεν έχω κατασταλάξει τώρα να πάει λίγο πιο αργά? Ας πούμε 11-12.

Τρίτη μπορεί αλλά εκεί αν αναλάβω εγώ εκεί το θέμα για μένα είναι πως Από το πρωί μέχρι το βράδυ είμαι στο μαγαζί άρα οι αγώνες παίζουν να μπουν και αφού έχουν ξεκινήσει

Για το σύστημα βαθμολόγησης δεν ξέρω αν θα ήταν πιο "δίκαιο" αυτός που δεν κατεβαίνει να μην πάρει βαθμό σε σχέση με αυτόν που στέλνει.

Επίσης καλό φάνηκε το σύστημα φέτος με τα play-off αλλά όντως αυτοί που ήταν στην 4άδα με προπονητές βέβαια θα ήθελα και εγώ να έχουν ένα πλεονέκτημα το πως θα το σκεφτώ και εγώ

Αυτά για την ώρα
 
  • Like
Αντιδράσεις: apiastos21
Απάντηση: IFC 15 - The Gentlemen's Club

Εγώ δεν έχω να προτείνω κάτι, έχω εμπιστοσύνη στην διαχείριση.

Απλά γνώμη μου είναι, το μόνο που θα ήθελα να αλλαχτεί, να είναι απεριόριστο το όριο των προτεινόμενων αγώνων και με την ίδια βαθμολογία/γκολ που υπάρχει.

Δεν υπάρχει νόημα να βγαίνουν κουπόνια κορυφαία και να υπάρχει περιορισμός αγώνων.

Γνώμη μου πάντα, εσείς έχετε τα προγράμματα, εσείς αποφασίζετε, ότι σας διευκολύνει και κάνει τη ζωή σας ποιο εύκολη !!! :sign:
 
Τελευταία επεξεργασία:
Απάντηση: IFC 15 - The Gentlemen's Club

Προσωπικά πιστεύω ότι το προηγούμενο σύστημα διεξαγωγής του διαγωνισμού ήταν πολύ καλύτερο.
Αυτό όμως που έχω να προτείνω είναι το εξής:
Όταν κάποιος δεν στέλνει αγώνες να μην παίρνει κανένα βαθμό και ο αντίπαλος να παίρνει τον αγώνα με 2-0.

Όταν κάποιος συμπληρώσει 2 η 3 κίτρινες και πάρει κόκκινη και αποκλειστεί όλοι οι υπόλοιποι αγώνες του να κατακυρώνονται
με 2-0 υπέρ των αντιπάλων έτσι ώστε να μην χρειάζεται οι mod να φορτώνονται ομάδες άρα και περισσότερη δουλειά.

Και για να μην υπάρχουν αδικίες θα πρότεινα και οι αγώνες που είχε δώσει ο συγκεκριμένος παίχτης μέχρι τότε να
μετατρέπονται όλοι σε 2-0 υπερ των αντιπάλων.

Ας συμμετέχουν μέχρι τέλος μόνο αυτοί που πραγματικά το γουστάρουν και όχι όλες οι ομάδες μέσω τρίτων.

Αυτά από μένα.

:sign:
 
  • Like
Αντιδράσεις: grizaki74
Απάντηση: IFC 15 - The Gentlemen's Club

Τάσο φαντάζεσαι να θέλει 2 αγωνιστικές το πρωτάθλημα να τελειώσει κι εκεί που ο καθένας ξέρει τι βαθμούς θέλει ξαφνικά κάποιος να τρώει κόκκινη και να κάνει μπ...λο όλη τη βαθμολογία;Επίσης θα είναι πολλή δουλειά κ για τους mods ώστε να αλλάξουν όλα τα αποτελεσματα. Άσε που θα είναι αδικία και για αυτούς που θα έχουν κερδίσει στον "αγωνιστικό χώρο". Τέλος πόσο δίκαιο είναι να παίρνει κάποιος παιχνίδι στα χαρτιά χωρίς να σκοράρει;

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
  • Like
Αντιδράσεις: grizaki74
Απάντηση: IFC 15 - The Gentlemen's Club

Σπύρο αυτή είναι η γνώμη μου γιατί δεν συμφωνώ καθόλου να αναλαμβάνουν οι mod ομάδες.
Θεωρώ αδικία να συνεχίζει να παίρνει μια ομάδα βαθμούς επειδή δίνει αγώνες κάποιος άλλος από αυτόν που ξεκίνησε.
 
  • Like
Αντιδράσεις: grizaki74
Απάντηση: IFC 15 - The Gentlemen's Club

Πρόταση στο "τραπέζι" και κόψτε/ράψτε σύμφωνα με το IFC

Δικαίωμα συμμετοχής έχει κάθε ενεργό μέλος του foroum μας, όπως και κάθε νέο μέλος που θα φτιάξει λογαριασμό στο forum μας, με μια απλή εγγραφή.

Σε περίπτωση που κάποιος παλιός ή νέος λογαριασμός, κάνει διπλοεγγραφή κατά τη διάρκεια του διαγωνισμού μας, αυτόματα θα διαγράφεται εντελώς από το forum μας, με όσους λογαριασμούς έχει στη κατοχή του.

Κανόνες - Όροι

Αρχική μπάνκα 10.000 μονάδες σε κάθε παίκτη.

Κάθε διαγωνιζόμενος ξεκινάει με 10.000 μονάδες, που θα διαχειριστεί έως τη λήξη του διαγωνισμού.

Ελάχιστο ποντάρισμα μέσα στην ημέρα οι 500 μονάδες.

Πονταρίσματα

Ελάχιστη υποχρέωση κάθε συμμετέχοντα είναι να ΑΠΕΧΕΙ μόνο 2 αγωνιστικά κουπόνια έως τη λήξη του διαγωνισμού.

Εάν κάποιος διαγωνιζόμενος απέχει παραπάνω από 2 αγωνιστικά κουπόνια έως και τη λήξη του διαγωνισμού, ακυρώνεται και την θέση του στη βαθμολογία παίρνει ο αμέσως επόμενος.

Κάθε μέρα θα υπάρχει ανοιχτό ένα θέμα, όπου θα δίνονται οι αγώνες του κουπονιού

Μέσα από το κουπόνι της ημέρας, κάθε παίκτης θα μπορεί να ποντάρει σε ΜΟΝΑ - ΔΥΑΔΕΣ - ΤΡΙΑΔΕΣ ή ΤΕΤΡΑΔΕΣ μόνο και όχι παραπάνω παρολί, σε όποιους αγώνες θέλει.

Δεν επιτρέπονται 2 ή παραπάνω δελτία. Πχ. Δε μπορείτε να παίξετε 2 ΜΟΝΑ ή 2 ΔΥΑΔΕΣ ή 2 ΤΡΙΑΔΕΣ μαζί την ίδια μέρα κ.ο.κ.

Στην απάντηση θα πρέπει να καθαρογράφεται ο ΑΓΩΝΑΣ (oι ομάδες) το ΣΗΜΕΙΟ η ΑΠΟΔΟΣΗ η ΣΥΝΟΛΙΚΗ ΑΠΟΔΟΣΗ αν δεν είναι ΜΟΝΟ και οι ΜΟΝΑΔΕΣ ΠΟΝΤΑΡΙΣΜΑΤΟΣ.

Κάθε παίκτης μπορεί να ποντάρει όσες μονάδες θέλει την ημέρα, με ελάχιστο ποντάρισμα τις 500 μονάδες.

Σε περίπτωση που κάποιος παίκτης, συμπληρώσει 5 άκυρα πονταρίσματα, αυτόματα αποβάλλεται από τον διαγωνισμό.

Υποχρέωση των συμμετεχόντων, κάθε ποντάρισμα να γίνετε 1 ώρα το ελάχιστο πριν την ώρα έναρξης του 1ου αγώνα που ποντάρετε.

Εκπρόθεσμα της 1 ώρας πονταρίσματα, ακόμα και για 1' λεπτό ακυρώνονται.

Με την ολοκλήρωση και του πονταρίσματος του τελευταίου παίκτη μέσα στην ημέρα, θα βγαίνει αναλυτικά σε ξεχωριστό θέμα, ο απολογισμός κάθε παίκτη και ο αναλυτικός πίνακας βαθμολογίας.
 
Απάντηση: IFC 15 - The Gentlemen's Club

Καλημέρα,
Τάσο σεβαστή η άποψή σου, κι εμένα δεν μου αρέσει να αναλάμβάνουν οι mods τις ομάδες με κόκκινη αλλα τα αρνητικά ειναι πολύ λιγότερα απο το να εχουμε μηδενισμους σε ολα τα παιχνίδια όπως προανέφερα:sign:
Grizaki αυτά που αναφέρεις ειναι ενας ωραιος διαγωνισμός αλλα δεν ειναι ifc!!!
Το ifc ειναι σαν ενα ποδοσφαιρικό πρωτάθλημα ενω αυτο που προτείνεις εσύ ειναι ενας στοιχηματικός διαγωνισμός:sign:
 
Απάντηση: IFC 15 - The Gentlemen's Club

Γι αυτό έγραψα και ξεκαθάρισα το να κόψουν/ραψουν σύμφωνα με το IFC

Έτσι δε θα διαμαρτύρεται κανείς ούτε θα υποπτεύεται παιχνίδια μέσο προσωπικών μηνυμάτων, όλα δημόσια κι όποιος θέλει ας προσπεράσει τον άλλον ..δική του η βούληση του τι θα παίξει ...
 
Απάντηση: IFC 15 - The Gentlemen's Club

Στα συν ότι δεν θα χρειάζεται α μαζεύουν μηνυματα οι διαχειριστες και να τα ακουνε κι απο πανω ... 2 θεματα Α-Β ομιλος και πονταρισματα ακριβως οπως το IFC

Στα συν επισης θα κερδίζεις χρόνο να τον αφιερωσεις στην προσωπικη σου ζωη και εμεις χωρις αγχος θα ξέρουμε ποτε κ τι ωρα πρεπει να πονταρουμε ... διαφορετικα ΚΙΤΡΙΝΗ καρτα και στις 3 κιτρινες αποκλεισμος
 
Απάντηση: IFC 15 - The Gentlemen's Club

Νομίζω οτι το σύστημα της βαθμολογίας 3-1-0 σε ν-ι-η και 0 στην μη αποστολή είναι σωστό κλπ. Επίσης και το σύστημα το πόσα γκολ θα παίρνει κάθε ομάδα ήταν και είναι ευφυέστατο και δεν πρέπει να αλλάξει καθώς αυτό είναι το IFC για μένα. Το βασικό πρόβλημα είναι οι αποχωρήσεις και εκεί θα πρέπει να γίνει ανάλυση. Αποχωρήσεις γίνονται γιατί
α) κάποιοι γίνονται βαθμολογικά αδιάφοροι
β) ξεχνιούνται και δεν δίνουν ματς ή δεν μπορούν λόγω ίντερνετ ή βλάβης pc . Το έχω πάθει και εγώ , νομίζω το έχουμε πάθει όλοι . Εγώ ζορίστηκα με τις δύο κάρτες φέτος γιατί ξεχάστηκα μία φορά στην αρχή και μετά είχε ρίσκο για κόκκινη. Μια δυο φορές με έσωσε με υπενθύμιση ο άνιμους
γ) κάποιοι δεν ενδιαφέρονται πραγματικά , μπαίνουν στην αρχή για πλάκα ή γιατί νομίζουν οτι υπάρχουν δώρα και μετά βαριούνται και το παρατάνε.

Νομίζω οι βασικοί λόγοι είναι οι παραπάνω.
Άρα για να υπάρχει βελτίωση για μένα δεν πρέπει να υπάρχει βαθμολογικά αδιάφορος. Ούτε ο τελευταίος αν γίνεται. Να μην φεύγει στις δύο κίτρινες αλλά στις 3 ή και στις 4 . Τέλος να υπάρχουν κλειστές θέσεις π.χ. 32 και θα έχουν προβάδισμα όσοι έχουν αποδείξει στο παρελθόν οτι είναι επιμελείς. Αν δηλώσουν 40 μόνο οι 32 να επιλεγούν. Έτσι θα είναι πιο πιθανό να μην υπάρχουν κόκκινες.

Εφόσον θα υπάρχουν 32 ομάδες και δεν υπάρχουν κόκκινες κάρτες θα πρότεινα 2 ομίλους των 16 και μετά να γίνει ένα draw προκαθορισμένο (θα είναι γνωστές οι πιθανές διασταυρώσεις από τον πρώτο γύρο μέχρι και τον τελικό) με διασταυρώσεις τύπου 1Α-16Β , 1Β-16Α, 2Α-15Β κλπ σε μονά παιχνίδια οπου θα υπάρχουν νοκ άουτς και όποια ομάδα πήγε χειρότερα στην κανονική περίοδο θα πρέπει να κάνει νίκη για να περάσει στην επόμενη φάση. Σε περίπτωση ισοπαλίας θα περνάει πάντα αυτός που έχει πάει καλύτερα στην κανονική περίοδο πλην του φάιναλ φορ που όλα θα μηδενίζονται και που θα μπορεί να είναι στα 2 ματς εντός εκτός με πέναλτι . Αν κάποιες ομάδες παίρνουν κόκκινη κάρτα τότε στο τέλος της κανονικής περιόδου δεν θα συμμετέχουν στα νοκ άουτς και οι καλύτεροι θα περνάνε bye στον πρώτο γύρο. Νομίζω έτσι θα είναι λιγότερες οι αγωνιστικές και θα είναι και πιο άνετο για τους μοντερειτορς. Θεωρητικά ακόμα και μία ομάδα που θα έχει τερματίσει τελευταία σε κάποιο όμιλο θα μπορεί να βγει πρωταθλήτρια αλλά αυτός με την καλύτερη κατάταξη σε όμιλο ή σε περίπτωση ίδιας κατάταξης με κριτήριο τους συνολικους βαθμούς, τα περισσότερα γκολ ή το καλύτερο ρανκιν θα έχει προβάδισμα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Προγνωστικά

  • 19:45
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Φιορεντίνα - Βικτόρια Πλζεν
  • 19:45
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Λιλ - Άστον Βίλα
  • 20:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • European Football Show Greek Edition 2023-24
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • ΠΑΟΚ - Κλαμπ Μπριζ
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Φενέρμπαχτσε - Ολυμπιακός
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Ρόμα - Μίλαν
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • Γουέστ Χαμ - Λεβερκούζεν
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Αταλάντα - Λίβερπουλ
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Μαρσέιγ - Μπενφίκα
  • 00:05
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • European Football Show 2023 -24
  • 14:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • UEFA Youth League Show
  • 15:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Ολυμπιακός - Ναντ
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • UEFA Youth League Show
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Αλ Νασρ - Αλ Φάιχα
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Πόρτο - Μίλαν
  • 19:30
    Novasports 2HD
    • Νυρεμβέργη - Πάντερμπορν
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Τζένοα - Λάτσιο
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Αλ Αχλί - Αλ Χιλάλ
  • 21:30
    Novasports 3HD
    • Άιντραχτ Φρανκφούρτης - Άουγκσμπουργκ
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Παλέρμο - Πάρμα
  • 21:30
    Novasports Start
    • Τενερίφη - Λεγανές
  • 21:45
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Κάλιαρι - Γιουβέντους
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Αθλέτικ Μπιλμπάο - Γρανάδα
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Νις - Λοριάν
  • 22:15
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Ρίο Άβε - Αρούκα
  • 20:15
    ΕΡΤ3
    • Ολυμπιακός - Προμηθέας
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 20:15
    ΕΡΤ3
    • Παναθηναϊκός - Περιστέρι
  • 20:55
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA Action 2023-24 Ε3326
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Μπασκόνια - Βίρτους Μπολόνια
  • Αύριο 20-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 04:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 14:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 19:30
    Novasports 6HD
    • WTA 500 Porsche Tennis Grand Prix
  • 06:30
    ΑΝΤ1+
    • Formula 1 Shanghai International Circuit Practice 1
  • 09:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 10:30
    ΑΝΤ1+
    • Formula 1 Shanghai International Circuit Sprint Qualifying
  • 10:40
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 11:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 12:45
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 13:30
    Novasports 6HD
    • WTA 500 Porsche Tennis Grand Prix
  • 13:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 14:30
    Novasports 5HD
    • WTA 250 Open Metropole
  • 15:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 17:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • Ertzan Ertzan:
    α γι'αυτό διεκόπη λέω και εγώ τι έγινε εδώ
  • PANATHA PANATHA:
    Για αυτο ειμαι εγω εδω...να ενημερωνω για τα παντα :bravo: :ROFLMAO: :p
  • B Forum Bot:
    Ο χρήστης BraShaVa8888 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "|_ Λάϊβ _|" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Infobetakias Forum Bot:
  • Ertzan Ertzan:
    σύμφωνα λέει με τα Ελληνικά μέσα όπως διάβασα η Πανάθασπορ αποφάσισε να αγοράσει τον Γιάννη Γκούμα της Τουρκίας. Πολύ καλή κίνηση μπράβο :smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    Σύμφωνα με τον προπονητή Ισμαήλ Καρτάλ πλην του Οστερβόλντε όπου εγχειρίστηκε και του Πέρεζ δεν υπάρχει κάποια απουσία. Άρα αυτό που περιμένω και περιμένουν το 99% όσων βλέπουν την Fener περιμένουμε την παρακάτω ενδεκάδα

    Λιβακόβιτς

    Οσάγι Σαμουέλ-Τζίκου-Μπεκάο-Καντίογλου

    Ισμαηλ Γιουκσέκ-Φρέντ
    Σιμάνσκι
    Καχβετζί-Τάντιτς
    Τζέκο
    αυτή είναι η εργοστασιακή ρύθμιση της Fener εδώ δεν χρειάζεσαι καν προπονητή όλα λειτουργούν στον αυτόματο
  • PANATHA PANATHA:
    Που το διαβασες αυτο?
  • Ertzan Ertzan:
    σύμφωνα με την beisports τουρκίας είναι δημοσίευμα του sportime λέει
  • Ertzan Ertzan:
    κατηγορήθηκε ο ερωτιάρης για ντόπα? μάλλον το παράκανε με τα βιάγκρα :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    To Sportime εχει πιασει πατο....μην το πιστευεις ποτε...
  • PANATHA PANATHA:
    Εσυ φυσικα γελας αλλα η ιστορια με τον Ιωαννιδη εδειξε μια ακομα φορα ποσο πατο εχουν πιασει τα social....ο καθε ηλιθιος γραφει οτι σαχλαμαρα του ερθει χωρις φυσικα συνεπειες....και παλι καλα που μεσα σε λιγες ωρες αποδειχτηκε η υποθεση μουφα....και δεν τραβηξε
    2-3 μερες....
  • Ertzan Ertzan:
    μα για γέλια είναι η κατάσταση, Στην σήμερον ημέρα δεν απορώ για τίποτα πραγματικά
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 ΤΕΛΙΚΟΣ (20-21/4/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
  • Ertzan Ertzan:
    Στα δικά μου μάτια με την ενδεκάδα που έχει κατεβάσει η Fener και είναι αυτή που έγραψα παραπάνω η Fener κανονικά κερδίζει 2-0 τουλάχιστον όμως επειδή η μπάλα είναι πόρνη που έλεγε και ο Όσιμ όλα όσα βλέπουμε μπορούν να πάνε στράφη (δείτε τα χθεσινά)
  • Ertzan Ertzan:
    Ο Ατζούν έδειξε για άλλη μια φορά πόσο μεγάλος οπαδός της Fenerbahce είναι και τον αγώνα θα τον δείξει το ελεύθερο TV8 :smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    με την είσοδο του Ζάιτς η Fener παίζει με 10 παίκτες αυτήν την στιγμή
  • PANATHA PANATHA:
    Εγω λεω θα πανε στα πεναλτι
  • Ertzan Ertzan:
    μακάρι
  • Ertzan Ertzan:
    ο Τζίκου κρατάει την άμυνα
  • Ertzan Ertzan:
    αυτην την στιγμή η Fener παίζει με 10 παίκτες
  • Ertzan Ertzan:
    μπαίνει ο Κρούνιτς μάλιστα
  • Ertzan Ertzan:
    αν ο Ολυμπιακός μπορέσει και σκοράρει μαγκιά του πραγματικά, αν χάσει είναι άξιος της μοίρας του
  • Ertzan Ertzan:
    Τώρα ο προπονητής της Fener τα "γάμησε" αλλά σου λέει δεν έρχεται ο Ολυμπιακός οπότε μπορώ να τους βάλω
  • Ertzan Ertzan:
    όπως έγραφα και σε έναν φίλο πέραν Μπατσουάγι δεν θα άλλαξα κανέναν και ας χρειαστεί να τους κοπούν τα πόδια, ίσως αντί Μπεκάο αν τραυματίστηκε να έβαζα Μπονούτσι για τα πέναλτι
  • Ertzan Ertzan:
    Krunic, Zaijc, Under, Caglar ότι άχρηστο υπάρχει έβαλε ο ανίκανος
    Ertzan Ertzan: Krunic, Zaijc, Under, Caglar ότι άχρηστο υπάρχει έβαλε ο ανίκανος