IFC#16: ΚΟΥΠΟΝΙ: 9η αγωνιστική 26-27/10/2019

Ertzan

FENER ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑΝΑΤΟΥ
Μέλος του προσωπικού
10 Αυγ 2003
42,583
17,887
113
36
ΟΠΟΥ Η FENER ΕΚΕΙ
Αγωνιστική και Moderators Ομίλων

Κάντε κλικ πάνω στο όνομα του moderator για να σας ανοίξει απευθείας το prive για την αποστολή των αγώνων σας

Moderator Α ΟΜΙΛΟΥ : Ερτζάν

1571858387220.png

Moderator Β ΟΜΙΛΟΥ : McLaren17

1571858429237.png

ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΟΒΟΛΗ ΤΩΝ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΩΝ ΣΑΣ:

Κάθε διαγωνιζόμενος θα στέλνει με πριβέ στον Moderator του ΟΜΙΛΟΥ του το ποντάρισμα του συμπληρωμένο όπως στο παράδειγμα παρακάτω. Τα ονόματα των moderators είναι σημειωμένα στα τόπικς με τις αγωνιστικές.
Ο τίτλος του κάθε prive μηνύματος να περιλαμβάνει τον όμιλο και την ομάδα. Π.Χ. ''Όμιλος Γ - Manchester Utd''

Παρακαλούνται ΟΛΟΙ να στέλνουν τα πονταρίσματα τους με τον ίδιο ακριβώς τρόπο όπως παρακάτω:
(ανάλογα με το αν παίζουν μονό/δυάδα/τριάδα στέλνουν και αντίστοιχους αγώνες):

Manchester Utd (Johnbill)

2,90 Άρσεναλ - Μάντσεστερ Σιτι 2
1,20 Γιουβέντους - Σιένα 1
1,90 Βαλένθια - Ρεάλ Μαδρίτης 2

ΣΥΝΟΛΟ ΑΠΟΔΟΣΗΣ 6,6

*Προθεσμία υποβολής έως ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 25/10/2019 και ώρα 21:59*

Expand Signature

Κάποιος Κάποτε Είπε:

McLaren17

IFC#9 Cup Winner 2017-18
Μέλος του προσωπικού
21 Μαρ 2003
5,458
2,312
113
127.0.0.1
A L E X δεν ξέρω αν το συνειδητοποίησες αλλα αυτη την αγωνιστική έχει καλώς τα παιδιά καλώς τα 0 - ?

• Like
Αντιδράσεις: A L E X

Σχετικά με εμάς

• Η κοινότητα του infobeto θεωρείται σημείο συνάντησης των παικτών και των ανθρώπων της αγοράς των τυχερών παιχνιδιών για διαβουλεύσεις, συμβουλές, ενημερώσεις, ανταλλαγές πληροφοριών, επίλυσης προβλημάτων με εταιρείες κλπ. Είμαστε υπερήφανοι που διαθέτουμε το μεγαλύτερο forum τυχερών παιχνιδιών στην Ελλάδα και ένα από τα μεγαλύτερα παγκοσμίως και δουλεύουμε καθημερινά για να κρατάμε υψηλό το επίπεδο της κοινότητάς μας.

Μενού χρήστη

Ακολουθήστε μας στο Facebook

Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • admin admin:
    τιποτα
  • jogo jogo:
    Test
  • jogo jogo:
    Ναι εχει θεμα ξαφνικα...βγαζει 2 επιλογες tap talk και chrome με το οποιο δεν λειτουργει ενω τοσο καιρο ηταν ok
  • admin admin:
    Καλημέρα παιδιά. Ναι το πρόσεξα κι εγώ. Θα πρέπει να περιμένουμε να βγει κάποιο update από το tapatalk. Δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι μόνοι μας.
  • giannisthegreek giannisthegreek:
    Και τώρα τι γινεται; Με το ζόρι tapatalk για να μπουμε στο φορουμ; Λογικά αφου το διέγραψα εντελώς δεν έπρεπε να μπαίνω μόνο απο τον browser; Μήπως είναι ιός;
  • Eric Castel Eric Castel:
    Καλημέρα, κι εμένα τα ίδια μου κάνει αλλά έτσι κι αλλιώς μπαίνω από tapatalk όταν είμαι απ' το κινητό.
  • BetLaden BetLaden:
    Καλημέρα, παρατηρω ότι είναι γενικό πρόβλημα από χθες... Κι εγώ δεν μπορω να προχωρησω και μενει κολλημενο στην επιλογη Tapatalk ή Browser
  • BetLaden BetLaden:
    Εφτιαξε νομιζω... δεν μου το ξανακολλησε εδω και μια ωρα....
    Δεν είναι απο εχθές. Σε μένα είναι αρκετές μέρες και ακόμη συνεχίζει
  • BetLaden BetLaden:
    Τελικά δεν εφτιαξε...
  • P Pro:
    Και εγω το ιδιο προβλημα...δεν ειχα ποτε το tapatalk
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "IFC#16: ΚΟΥΠΟΝΙ: 13η αγωνιστική 23-24/11/2019" στο Διαγωνισμός I.F.C..
  • nektar nektar:
    Παιδιά η μόνη λύση προς το παρόν είναι να βγάλουμε το tapatalk. Το χρησιμοποιείτε? Το νέο forum Δεν έχει τόσο καλή υποστήριξη για tapatalk. Αλλιώς θα πρέπει να περιμένουμε update...
  • Ertzan Ertzan:
    Εγώ προσωπικά χρησιμοποιώ tapatalk και για το φόρουμ και δεν έχω θέμα σε ios
    Νεκταριε το εχω βγαλει εντελως το tapatalk και παλι το ιδιο. Και πιο πανω ενας φιλος ειπε οτι δεν εχει βαλει καν tapatalk. Δηλαδή απο κινητό σε αναγκάζει να μπεις μόνο απο tapatalk στο φορουμ
    +1
  • admin admin:
    Καλημέρα Γιάννη. Ναι το γνωρίζω. Έχω στείλει support ticket και περιμένω απάντηση.
  • admin admin:
    Προς το παρόν το tapatalk απενεργοποιήθηκε, μέχρι να βρεθεί λύση. Πιθανότατα να μην βρεθεί όμως καθώς εκβιάζουν με πληρωμή συνδρομής. Προτείνουμε να χρησιμοποιήσετε τον browser και να ενεργοποιήσετε τα push notifications.
    Μάλιστα.
    Αρα όλα έγιναν σκόπιμα απο το tapatalk...
  • G GATHS:
    Εγω προσωπικά πότε δεν εγκατέστησα το taptalk και έχω και εγώ το θέμα σε android .
    Τώρα λειτουργεί κανονικά όμως επειδή τα περισσότερα μέλη φαντάζομαι χρησιμοποιούν tapatalk αν το προσθέσετε πάλι θα το χρησιμοποιώ και εγώ.. δεν έχω θέμα.Εγώ απλά είπα το πρόβλημα για να το γνωρίζετε
  • admin admin:
    παιδιά μπορείτε να βάλετε άφοβα tapatalk για τα άλλα forums. Δεν έχει σχέση αυτό με το forum μας. Το forum μας τώρα δεν περνάει από tapatalk είτε το έχετε είτε όχι.
  • Ertzan Ertzan:
    Και τι κάνουμε τώρα οέο;
  • admin admin:
    Ελπίζουμε να βρεθεί λύση Ertzan σύντομα
  • betover Forum Bot:
    Ο χρήστης betover ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "income-paradise" στο Συστήματα.
    betover Forum Bot: Ο χρήστης betover ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "income-paradise" στο Συστήματα.