IFC 18 - The Gentlemen's Club

Μπορείτε να αποκαταστησετε την τάξη και να δώσετε στην ομάδα της Ζυρίχης bye ως τον τελικό της διοργάνωσης. Έτσι θα δείξετε την τιμιότητα τόσο τη δική σας όσο και του διαγωνισμού
Πωπωωωω... τι εινσι αυτος μωραδερφάκιμου!
Ερτζαν τρίζει η καρέκλα σου!!!!
 
  • Like
  • Haha
Αντιδράσεις: nicolas και Grim Reaper
Πωπωωωω... τι εινσι αυτος μωραδερφάκιμου!
Ερτζαν τρίζει η καρέκλα σου!!!!
Να κάνω την καρδιά μου πέτρα να δεχτώ 500 ευρώ σε φρη μπετ σε εταιρεία της προτιμησης σας. Μέχρι εκεί όμως, πιο πίσω δεν παω
 
  • Haha
Αντιδράσεις: BetLaden
@Grim Reaper Κάτσε τώρα έχει ξεκινήσει το γλέντι στην κλήρωση των play-off στους ομίλους και για άλλη μια σεζόν Ο ΤΕΛΕΥΑΙΟΣ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ ΠΑΙΖΕΙ PLAY-OFF ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΡΕ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ τα χάπια μου, τα ηρεμιστικά μου, φέρτε το πιεσόμετρο κόβω το μικρό κεφάλι παρόλο που τελείωσα 3ος (με φάγατε με την γλώσσα σας) θα είμαι εκτός play-off ε ανοίξτε μετά τον Χατζηνικολάου που θα ανακοινώνει την αυτοκτονία μου μιλάμε για τέτοιο Λαμόγιο (με Λ κεφαλαίο) και προσπαθεί να τα ρίξει όλα πάνω μου

:paidi:
 
@Grim Reaper Κάτσε τώρα έχει ξεκινήσει το γλέντι στην κλήρωση των play-off στους ομίλους και για άλλη μια σεζόν Ο ΤΕΛΕΥΑΙΟΣ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ ΠΑΙΖΕΙ PLAY-OFF ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΡΕ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ τα χάπια μου, τα ηρεμιστικά μου, φέρτε το πιεσόμετρο κόβω το μικρό κεφάλι παρόλο που τελείωσα 3ος (με φάγατε με την γλώσσα σας) θα είμαι εκτός play-off ε ανοίξτε μετά τον Χατζηνικολάου που θα ανακοινώνει την αυτοκτονία μου μιλάμε για τέτοιο Λαμόγιο (με Λ κεφαλαίο) και προσπαθεί να τα ρίξει όλα πάνω μου

:paidi:
Αυτο σε πειραξε? εδω στο μπασκετ
ομαδα Α2 πέρσι και έπαιζε στην Euroleague
 
Άλλο αυτό εκεί υπάρχει συμφωνία της Ευρωλίγκας με κάποιες ομάδες.

Τώρα που κοιτάω και ξανακοιτάω. Ποιο εύκολα υπολογίζεις την Ρήτρα αναπροσαρμογής του Ηλεκτρικού ρεύματος (χα χα καλό εεε) παρά το πως μπήκε ο τελευταίος του ομίλου στα Play-off :confused: :hammer::hammer:
 
  • Haha
Αντιδράσεις: BetLaden, nicolas και SPYRIDON
κοίτα οτι θες....με την απορία θα μεινεις....οι τεραστιες ομαδες χωρανε παντου!
 
  • Love
Αντιδράσεις: SPYRIDON
@Grim Reaper Κάτσε τώρα έχει ξεκινήσει το γλέντι στην κλήρωση των play-off στους ομίλους και για άλλη μια σεζόν Ο ΤΕΛΕΥΑΙΟΣ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ ΠΑΙΖΕΙ PLAY-OFF ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΡΕ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ τα χάπια μου, τα ηρεμιστικά μου, φέρτε το πιεσόμετρο κόβω το μικρό κεφάλι παρόλο που τελείωσα 3ος (με φάγατε με την γλώσσα σας) θα είμαι εκτός play-off ε ανοίξτε μετά τον Χατζηνικολάου που θα ανακοινώνει την αυτοκτονία μου μιλάμε για τέτοιο Λαμόγιο (με Λ κεφαλαίο) και προσπαθεί να τα ρίξει όλα πάνω μου

:paidi:
Οχι μονο παιζει play off και φέτος... αλλα εχει και πλεονέκτημα:twis::twis::twis:
Μετά τις πρόσφατες δηλώσεις για αποκαλυψεις... η "τυχη" στη διασταύρωση ήταν με το μέρος των δυνατών:lol::lol:
Κοιτα διασταυρωσεις και θα καταλάβεις

Barcelona (grizaki74) Περνά χωρίς αγώνα
Genoa (Gergeo) - Boca Juniors (Spyridon) (0-1)
Bayern Munchen (BetLaden) - Atalanta (Xray) (1-0)

Elsinki (bakoth) - IFK Amal (McLaren17) (0-0)

Αρηηηη εισαι πολύ μπροστά παιχταρα μουυυυυυ....Τα ελεγα εγω... Στο κρίσιμο σημείο δε σε πιάνουν ουτε var, ουτε κακές γλώσσες, ουτε τιποτα!!!!!Με δυο λέξεις ΕΙΣΑΙ ΜΑΓΟΣ:rock"
 
κοιτα που με καταντησε η παράγκα να παιζω με μειονέκτημα έδρας

έτσι ειναι αυτα οταν επενδύεις στο ADA για να εχεις ρευστο στην πορεία και το ADA πάει στα τάρταρα
στο τελος καταλήγεις οχι μονο να μην εχεις να δώσεις(στην διοργανώτρια αρχη και διαιτητές) αλλα και να μην μπορείς να πληρώσεις μισθους παικτών
 
  • Haha
Αντιδράσεις: SPYRIDON και BetLaden
Οχι μονο παιζει play off και φέτος... αλλα εχει και πλεονέκτημα:twis::twis::twis:
Μετά τις πρόσφατες δηλώσεις για αποκαλυψεις... η "τυχη" στη διασταύρωση ήταν με το μέρος των δυνατών:lol::lol:
Κοιτα διασταυρωσεις και θα καταλάβεις

Barcelona (grizaki74) Περνά χωρίς αγώνα
Genoa (Gergeo) - Boca Juniors (Spyridon) (0-1)
Bayern Munchen (BetLaden) - Atalanta (Xray) (1-0)

Elsinki (bakoth) - IFK Amal (McLaren17) (0-0)

Αρηηηη εισαι πολύ μπροστά παιχταρα μουυυυυυ....Τα ελεγα εγω... Στο κρίσιμο σημείο δε σε πιάνουν ουτε var, ουτε κακές γλώσσες, ουτε τιποτα!!!!!Με δυο λέξεις ΕΙΣΑΙ ΜΑΓΟΣ:rock"

Παλεύω με τα θηρία φίλε... αλλά όπως ειδες δεν μάσαμε! Ποιός Κλάτεμπεργκ και ποιός Κόπερφιλντ...

ΣΗΜ.: Μείνε στο άρμα ...δεν θα χάσεις!
 
  • Haha
  • Wow
Αντιδράσεις: okonski, McLaren17 και SPYRIDON
Και έκαμνες τα γλυκά ματάκια και σ'εμένα εεε Σουπιά (με Σ κεφαλαίο παρακαλώ) :agis:

Όπως λέει και ο σοφός λαός "Αλλου τρως αλλου πινεις αλλου πας και το δινεις..............το ευρώ" στην περίπτωση σου


:paidi:
 
  • Haha
Αντιδράσεις: BetLaden, McLaren17 και SPYRIDON
ΟΜΙΛΟΣ ΜΕΤΑΞΥ ΘΕΣΕΩΝ 1-8​

Στο νέο όμιλο των 8 προκριθέντων ομάδων (4 πρώτες συν 4 που προκρίθηκαν από την προηγούμενη διαδικασία) θα ακολουθήσει πάλι το ίδιο σύστημα όπου θα δημιουργηθεί νέα βαθμολογία με τους αγώνες μόνο αυτών των ομάδων και να βγει η νέα κατάταξη που θα κληρώσει τα ζευγάρια 1-8, 2-7, 3-6, 4-5 για να παίξουν έναν αγώνα νοκ άουτ. Οι αγώνες θα ξεκινούν με πλεονέκτημα τόσων γκολ όσες και οι νίκες της κάθε ομάδας στις μεταξύ τους αναμετρήσεις στην κανονική διάρκεια του πρωταθλήματος. Άρα το σκορ που θα ξεκινά ο αγώνας μπορεί να είναι 2-0, 1-0, 0-0, 0-1 ή 0-2 και παράλληλα σε περίπτωση ισοπαλίας η πρόκριση θα πάει στις ομάδες των θέσεων 1, 2, 3 και 4 (ως πλεονέκτημα θέσης).

Η Βαθμολογία που διαμορφώνεται είναι:

(Συνέχεια αργότερα)

Επειδή αποκλείστηκαν κάποιοι όπως βλέπετε έχει ξεκινήσει ο ψυχολογικός πόλεμος

Ρωτάμε σε 5 διαφορετικές γλώσσες (Ελληνικά, Γαλλικά, Ισπανικά, Αγγλικά και στα Τούρκικα)

Τι σημαίνει η συνέχεια αργότερα?
Que signifie la suite plus tard ?
Qué significa la secuela más adelante?
What does the sequel mean later?
Ne demek devamı daha sonra?

Μας δουλεύεται? Να τα κάνουμε π@τάνα εδώ μέσα? Μην τα γ@μήσω εδώ μέσα τα σκαμπό μου και τ'@ρχίδια μου.

Δεν θα περάσει όμως αυτό έτσι το επιβεβαιώνω, θέλουμε τον αντίπαλο εδώ και τώρα τέλος

:paidi: :paidi:
 
  • Haha
  • Wow
Αντιδράσεις: Grim Reaper, BetLaden και SPYRIDON
Με εισαγγελική παρέμβαση καλείται ο Ερτζαν ή αλλιώς "έλα ψηλέ μου" ή αλλιώς "προεδράρα μου" ή "7528" (ο αριθμός ηττων μαλλον) ή "πες τα ρε φιλαράκι" κλπ σε απολογία για εμπρηστικά, υβριστικά και ψευδή σχόλια που αμαυρώνουν τον θεσμό του IFC.

Σύμφωνα με πληροφορίες κινδυνεύει με αποκλεισμό από τα play off και την θέση του θα πάρει η Bayern Munchen κατόπιν πρότασης βγαλμένης με στατιστική ανάλυση του αξιότιμου και κορυφαίου στατιστιΚΩΛΟγου Spyridon.

Λαμόγιααααααα
 
Καλά λένε Μάρτης γδάρτης (αν και δεν το λένε γι'αυτήν την περίπτωση αλλά τέλος πάντων) ήδη 1 του μηνός και άρχισε να δείχνει τα δόντια του :cautious:
 
  • Like
Αντιδράσεις: Grim Reaper
Με εισαγγελική παρέμβαση καλείται ο Ερτζαν ή αλλιώς "έλα ψηλέ μου" ή αλλιώς "προεδράρα μου" ή "7528" (ο αριθμός ηττων μαλλον) ή "πες τα ρε φιλαράκι" κλπ σε απολογία για εμπριστικά, υβριστικά και ψευδή σχόλια που αμαυρώνουν τον θεσμό του IFC.

Σύμφωνα με πληροφορίες κινδυνεύει με αποκλεισμό απο τα play off και την θέση του θα πάρει η Bayern Munchen κατόπιν πρότασης βγαλμένης με στατιστική ανάλυση του αξιότιμου και κορυφαίου στατιστιΚΩΛΟγου Spirydon.

Λαμόγιααααααα
Καιρός ήταν κάποια πράγματα να μπουν στη θέση τους...Έλεος... :ROFLMAO:
 
  • Love
Αντιδράσεις: BetLaden
Ρε μάγκες, πως την είδατε; αν είχαμε και Ευρώπη θα παίζαμε 3 ματς το Σαββατοκύριακο; Πόσα κομμάτια να τους κάνω τους παικταραδες μου;
 
Πλακα πλακα ποτε εχουμε ματς τώρα που η ομαδαρα πήρε φορα και προέρχεται από επική πρόκριση?
 
  • Like
Αντιδράσεις: BetLaden
Ρε μάγκες, πως την είδατε; αν είχαμε και Ευρώπη θα παίζαμε 3 ματς το Σαββατοκύριακο; Πόσα κομμάτια να τους κάνω τους παικταραδες μου;
Και εγώ μαζί σου είμαι κατάντια θέλουν να σε εξοντώσουν να μην φτάσεις ούτε ημιτελικά πουθενά, σε βρήκαν αγαθό και σε βαράνε.

κάνε εσύ τα κουμάντα σου και μην σκέφτεσαι την κούραση.


:paidi:
 
  • Haha
  • Like
Αντιδράσεις: SPYRIDON και Grim Reaper
@nicolas τι θα γινει ρε μαγκα; θα περασετε καμια φορά τη σέντρα ή πάμε για τρίτο 0-0;
 
  • Haha
Αντιδράσεις: BetLaden

Προγνωστικά

  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Λάτσιο - Γιουβέντους
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Λέστερ - Σαουθάμπτον
  • 22:00
    Novasports Premier League
    • Άρσεναλ - Τσέλσι
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Εστουντιάντες - Γκρέμιο
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • ΠΑΣ Λαμία - ΠΑΟΚ
  • 19:30
    Novasports Prime
    • Άρης - Ολυμπιακός
  • 20:00
    Novasports 2HD
    • Μονακό - Λιλ
  • 20:00
    Novasports 3HD
    • Λοριάν - Παρί Σεν Ζερμέν
  • 20:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • ΑΕΚ - Παναθηναϊκός
  • 21:30
    Novasports Extra 2
    • Κλαμπ Μπριζ - Γκενκ
  • 21:30
    Novasports News
    • Άντερλεχτ - Σερκλ Μπριζ
  • 21:45
    Novasports Extra 1
    • Γουλβς - Μπόρνμουθ
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Αγιαξ - Εξέλσιορ
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Αταλάντα - Φιορεντίνα
  • 22:00
    Novasports 3HD
    • Μαρσέιγ - Νις
  • 22:00
    Novasports 5HD
    • Μάντσεστερ Γ. - Σέφιλντ Γιουνάιτεντ
  • 22:00
    Novasports Start
    • Κρίσταλ Πάλας - Νιούκαστλ
  • 22:00
    Novasports Premier League
    • Έβερτον - Λίβερπουλ
  • Αύριο 25-04-2024
  • 03:30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Ιντεπεντιέντε ντελ Βάλε - Παλμέιρας
  • 20:30
    Novasports Prime
    • Παναθηναϊκός AKTOR - Μακάμπι Τελ Αβίβ
  • 22:00
    Novasports 5HD
    • Ρεάλ Μαδρίτης - Μπάσκονια
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 03:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA 2023-24
  • 03:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Μιλγουόκι Μπακς - Ιντιάνα Πέισερς
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 16:00
    Star Κεντρικής Ελλάδας
    • Έσπερος Λαμίας - ΑΕ Ψυχικού
  • 20:00
    Novasports 6HD
    • Μονακό - Φενέρμπαχτσε
  • 22:00
    Novasports 4HD
    • Μπαρτσελόνα - Ολυμπιακός
  • Αύριο 25-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Μπόστον Σέλτικς - Μαϊάμι Χιτ
  • 03:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA 2023-24
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 12:00
    Novasports 6HD
    • WTA 1000 Mutua Madrid Open - Φάση των 128
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 15:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • Ertzan Ertzan:
    κατηγορήθηκε ο ερωτιάρης για ντόπα? μάλλον το παράκανε με τα βιάγκρα :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    To Sportime εχει πιασει πατο....μην το πιστευεις ποτε...
  • PANATHA PANATHA:
    Εσυ φυσικα γελας αλλα η ιστορια με τον Ιωαννιδη εδειξε μια ακομα φορα ποσο πατο εχουν πιασει τα social....ο καθε ηλιθιος γραφει οτι σαχλαμαρα του ερθει χωρις φυσικα συνεπειες....και παλι καλα που μεσα σε λιγες ωρες αποδειχτηκε η υποθεση μουφα....και δεν τραβηξε
    2-3 μερες....
  • Ertzan Ertzan:
    μα για γέλια είναι η κατάσταση, Στην σήμερον ημέρα δεν απορώ για τίποτα πραγματικά
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 ΤΕΛΙΚΟΣ (20-21/4/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
  • Ertzan Ertzan:
    Στα δικά μου μάτια με την ενδεκάδα που έχει κατεβάσει η Fener και είναι αυτή που έγραψα παραπάνω η Fener κανονικά κερδίζει 2-0 τουλάχιστον όμως επειδή η μπάλα είναι πόρνη που έλεγε και ο Όσιμ όλα όσα βλέπουμε μπορούν να πάνε στράφη (δείτε τα χθεσινά)
  • Ertzan Ertzan:
    Ο Ατζούν έδειξε για άλλη μια φορά πόσο μεγάλος οπαδός της Fenerbahce είναι και τον αγώνα θα τον δείξει το ελεύθερο TV8 :smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    με την είσοδο του Ζάιτς η Fener παίζει με 10 παίκτες αυτήν την στιγμή
  • PANATHA PANATHA:
    Εγω λεω θα πανε στα πεναλτι
  • Ertzan Ertzan:
    μακάρι
  • Ertzan Ertzan:
    ο Τζίκου κρατάει την άμυνα
  • Ertzan Ertzan:
    αυτην την στιγμή η Fener παίζει με 10 παίκτες
  • Ertzan Ertzan:
    μπαίνει ο Κρούνιτς μάλιστα
  • Ertzan Ertzan:
    αν ο Ολυμπιακός μπορέσει και σκοράρει μαγκιά του πραγματικά, αν χάσει είναι άξιος της μοίρας του
  • Ertzan Ertzan:
    Τώρα ο προπονητής της Fener τα "γάμησε" αλλά σου λέει δεν έρχεται ο Ολυμπιακός οπότε μπορώ να τους βάλω
  • Ertzan Ertzan:
    όπως έγραφα και σε έναν φίλο πέραν Μπατσουάγι δεν θα άλλαξα κανέναν και ας χρειαστεί να τους κοπούν τα πόδια, ίσως αντί Μπεκάο αν τραυματίστηκε να έβαζα Μπονούτσι για τα πέναλτι
  • Ertzan Ertzan:
    Krunic, Zaijc, Under, Caglar ότι άχρηστο υπάρχει έβαλε ο ανίκανος
  • Αδιάβροχος Forum Bot:
    Ο χρήστης Αδιάβροχος ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "υπάρχει ανώνυμο πορτοφόλι ?" στο Ηλεκτρονικά Πορτοφόλια.
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης ssk ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Στοίχημα με διπλάσιο" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • PANATHA PANATHA:
    Τι τρελο πρωταθλημα ειναι αυτο....
  • K Forum Bot:
    Ο χρήστης kandalf ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Διαχείριση λογαριασμών" στο Στοιχηματικές κουβέντες.
  • Ertzan Ertzan:
    Τα πιτσιρίκια μας έχουν κάνει γιο γιο τους Ιταλούς ειδικά το 3-0 θα το ζήλευε και ο Κριστιάνο Ρονάλντο
  • Ertzan Ertzan:
    Η ΠΡΩΤΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ που παίρνει ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ τίτλο στο ποδόσφαιρο οι νέοι του ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Πρώτο ευρωπαϊκό τρόπαιο για την Ελλάδα και την ομάδα του Παναθηναϊκού Κ19 στην Ολλανδία το 1980 ... απέκλεισαν τότε Μπαρτσελόνα και Άγιαξ !!!!
  • Ertzan Ertzan:
    Ο ταβερνιάρης δήλωσε πως αν δεν πάτε Final Four δεν θα είναι του χρόνου στην ομάδα. Εντάξει εμείς ξέρουμε πόσο καραγκιόζης είναι ελπίζω να το μάθατε και εσείς. Χάνεις τον αγώνα οι παίκτες προβληματισμένοι τους πετάς και εσύ το μπαλάκι "εσείς φταίτε" φορτώνεις και άλλη πίεση
    Ertzan Ertzan: Ο ταβερνιάρης δήλωσε πως αν δεν πάτε Final Four δεν θα είναι του χρόνου στην ομάδα. Εντάξει...