Interwetten και κλείσιμο λογαριασμού

Costascoca

New Member
18 Αυγ 2019
15
7
3
34
Στις 04/19 εχασα τουλαχιστον 20-25 χιλιαδες ευρω στο καζινο και μετά τους ενημερωσα οτι εχω προβλημα με τον τζογο και ειμαι αρρωστη να μου κλεισουν τον λογαριασμο .....το οποιο εκαναν και μετα υπν ξανανοιξαν !!!!!!μολις το ειδα δεν κρατηθηκα γιατι δεν μπορω και εχασα 3500 ευρω και ξαφνικα τσουπ κλειδωμα λογαριασμου λογω προβληματος τζογου !!!!!!!!!!ενταξει εγω ξερω οτι εχω προβλημα γιαυτο προσπαθω να δω πως θα το λυσω .....εσυ ομως επαγγελματιες πως με προστατευεται οταν εχω ζηταω βοηθεια ;;;;;ανοιγοντας τον λογαριασμο και αφηνοντας με να παιζω 3 μερες σερι νον στοπ ;;;;;;;;δεν τα βλεπει κανεις ; Δεν ειναι λογικο ολο αυτο και μετα ξαφνικα κλεισιμο λογαριασμου ;;;;;;;
 

Συνημμένα

  • 0D511C0F-EC36-4341-BB2C-C748C10D7EBE.png
    0D511C0F-EC36-4341-BB2C-C748C10D7EBE.png
    506.6 KB · Προβολές : 574
  • Sad
Αντιδράσεις: blizard
Αν τα πράγματα έχουν γίνει όπως ακριβώς τα αναφέρεις και υπάρχουν μηνύματα και ιστορικό παιξίματος ενώ έχουν ικανοποιήσει το αίτημα αποκλεισμού δηλαδή άρανε τον αποκλεισμό ενώ εσύ είχες ζητήσει να μην γίνει άρση τότε πήγαινε σε δικηγόρο. Θα πάρεις τα 3500 και πολλά παραπάνω υπό την προϋπόθεση όμως να έχουν γίνει τα συμβάντα όπως τα αναφέρεις.
 
Αν τα πράγματα έχουν γίνει όπως ακριβώς τα αναφέρεις και υπάρχουν μηνύματα και ιστορικό παιξίματος ενώ έχουν ικανοποιήσει το αίτημα αποκλεισμού δηλαδή άρανε τον αποκλεισμό ενώ εσύ είχες ζητήσει να μην γίνει άρση τότε πήγαινε σε δικηγόρο. Θα πάρεις τα 3500 και πολλά παραπάνω υπό την προϋπόθεση όμως να έχουν γίνει τα συμβάντα όπως τα αναφέρεις.
Edo einai stin photo i apantisi apo tin interwetten se minima apo tis 04/04 kai apantisan 11/04!!!!!!!! Kai exo kai to mail to simerino pou me ekleisan pali an thes sto postaro kai auto
 

Συνημμένα

  • 416AB427-CB8C-4C34-ADC0-850B33AF2A4E.png
    416AB427-CB8C-4C34-ADC0-850B33AF2A4E.png
    506.6 KB · Προβολές : 447
Edo einai stin photo i apantisi apo tin interwetten se minima apo tis 04/04 kai apantisan 11/04!!!!!!!! Kai exo kai to mail to simerino pou me ekleisan pali an thes sto postaro kai auto
Ta binelikia pou grafo min dineis simasia to pano pano koita hahHhahahahahaha
Entometaksi tetoies katares pou tous exo riksei leme pote kai se kanenan gia kanena logo leme sixathika ton eauto mou :) siga min pao dikigoro tha to dimosieuso pantou akoma kai se efimerida
 
Αυτό που ανεβάζεις δεν μου λέει τίποτα εγώ θέλω να μου δείξεις πότε έκανες το αίτημα αποκλεισμού για 1η φορά ποια ημέρα επιβεβαιώσαν την ύπαρξη του και προχώρησαν σε αποκλεισμό και μετά τα στοιχήματα που τοποθετήθηκαν κατόπιν του αρχικού αποκλεισμού. Τα έχεις όλα αυτά;
 
Αυτό που ανεβάζεις δεν μου λέει τίποτα εγώ θέλω να μου δείξεις πότε έκανες το αίτημα αποκλεισμού για 1η φορά ποια ημέρα επιβεβαιώσαν την ύπαρξη του και προχώρησαν σε αποκλεισμό και μετά τα στοιχήματα που τοποθετήθηκαν κατόπιν του αρχικού αποκλεισμού. Τα έχεις όλα αυτά;
Miso lepto mou ekanan opos vlepeis kleisimo 04/04/2019 .....to vlepeis stis photo meta den ksero pote kai giati ton anoiksan ....stis alles photo einai oi sinalages kai telos to email to simerino .....esy pesmou tora :)
 

Συνημμένα

  • A6DD0224-1DDF-4F10-AB32-F02B6DB9291C.png
    A6DD0224-1DDF-4F10-AB32-F02B6DB9291C.png
    586.5 KB · Προβολές : 402
  • A819B7F9-CE32-49F1-97A0-3DF4D514D470.png
    A819B7F9-CE32-49F1-97A0-3DF4D514D470.png
    459.2 KB · Προβολές : 390
  • D26E46F9-1B67-4180-8246-E923811BF9B0.png
    D26E46F9-1B67-4180-8246-E923811BF9B0.png
    461.1 KB · Προβολές : 401
Εγώ θα πήγαινα σε δικηγόρο πεινασμένο γάτο αύριο το πρωί και θα του έλεγα από οτι κερδίσεις θα σου δώσω τα μισά. Δεν μπορώ να φανταστώ πόσα λεφτά μπορείς να διεκδικήσεις από αυτή την ιστορία γιατί έχουμε να κάνουμε με ψυχική οδύνη, πρόστιμα κτλ κτλ κτλ και δεν νομίζω να θέλουν να καταλήξει σε δικαστήριο! Εγώ αύριο πρωί πρωί θα πήγαινα σε δικηγόρο

1566164714742.png
 
Εγώ θα πήγαινα σε δικηγόρο πεινασμένο γάτο αύριο το πρωί και θα του έλεγα από οτι κερδίσεις θα σου δώσω τα μισά. Δεν μπορώ να φανταστώ πόσα λεφτά μπορείς να διεκδικήσεις από αυτή την ιστορία γιατί έχουμε να κάνουμε με ψυχική οδύνη, πρόστιμα κτλ κτλ κτλ και δεν νομίζω να θέλουν να καταλήξει σε δικαστήριο! Εγώ αύριο πρωί πρωί θα πήγαινα σε δικηγόρο

Προβολή συνημμένου 26432
Esy e
Εγώ θα πήγαινα σε δικηγόρο πεινασμένο γάτο αύριο το πρωί και θα του έλεγα από οτι κερδίσεις θα σου δώσω τα μισά. Δεν μπορώ να φανταστώ πόσα λεφτά μπορείς να διεκδικήσεις από αυτή την ιστορία γιατί έχουμε να κάνουμε με ψυχική οδύνη, πρόστιμα κτλ κτλ κτλ και δεν νομίζω να θέλουν να καταλήξει σε δικαστήριο! Εγώ αύριο πρωί πρωί θα πήγαινα σε δικηγόρο

Προβολή συνημμένου 26432
to provlima einai oti me ekleisan protou prolavo na ta bgalo ola screenshot vevaia exo to minima pou leei oti kleinei o logariasmos sas katopin etoimatos sas stis 04/04/19 kai den exei perasei oute kan eksamino pou prepei pou ton exoun anoiksei....exo tis sinalages kai episis to mail to teleutaio
 
Tous exo steilei mail kai tha perimeno mexri aurio vradi allios triti proi pao dikigoro dikio exeis ....500 pano 500 kato to idio einai edo exo xasei arketes ekatontades xiliades
 
Yπάρχουν πολλών ειδών αποκλεισμοί και περιορισμοί που θα μπορούσαν να κάνουν, αλλά εδώ μιλάμε για οριστικό από ότι φαίνεται να ζητάς και να σου απαντάνε , σωστά ? δλδ δεν υπάρχουν κάποια πμ πριν από αυτό που να τους είπες για 3 μήνες η κάτι τέτοιο εσυ.
Νομίζω και εγώ έχεις πολύ καλές πιθανότητες .... εδώ αξίζει και για το γαμώτο που λές,

ΥΓ
Η ρουλέτα σε γλυκαίνει και κερδίζεις αρκετές φορές , αλλά μετά στα παίρνει όλα μαζι , το χειρότερο .... εγώ είχα χάσει πολύ μικρός ενα καλό ποσό για εμενα και από τότε μου έφυγε τελείως η όρεξη ευτυχώς , πουθενά δεν κερδίζεις , δεν υπάρχει μαθηματικά σύστημα να το δουλέυεις και να βελτιώνεσαι δεν έχει κανένα νόημα πέρα της διασκέδασης με παρέα και αυτό ρίσκο είναι,.
 
Yπάρχουν πολλών ειδών αποκλεισμοί και περιορισμοί που θα μπορούσαν να κάνουν, αλλά εδώ μιλάμε για οριστικό από ότι φαίνεται να ζητάς και να σου απαντάνε , σωστά ? δλδ δεν υπάρχουν κάποια πμ πριν από αυτό που να τους είπες για 3 μήνες η κάτι τέτοιο εσυ.
Νομίζω και εγώ έχεις πολύ καλές πιθανότητες ....

ΥΓ
Η ρουλέτα σε γλυκαίνει και κερδίζεις αρκετές φορές , αλλά μετά στα παίρνει όλα μαζι , το χειρότερο .... εγώ είχα χάσει πολύ μικρός ενα καλό ποσό για εμενα τότε και από τότε μου έφυγε τελείως η όρεξη ευτυχώς , πουθενά δεν κερδίζεις , δεν υπάρχει μαθηματικά σύστημα να το δουλέυεις και να βελτιώνεσαι δεν έχει κανένα νόημα πέρα της διασκέδασης με παρέα και αυτό ρίσκο είναι,.
Αν ηταν χρονικου περιορισμου θα εγραφαν οτι ο λογαριασμος σας κλεινει για 3 μηνες πχ και μετα το ξαναβλεπουμε ....καπως ετσι το γραφουν οπως βλεπεις γραφει οτι μετα απο αιτημα σας (που ανεφερα προβλημα τζογου ) μου γραφουν απενεργοποιητε ο λογαριασμος σας ! Δεν γραφουν προσωρινα.......
Αστα να πανε φιλε εχω χασει στον τζογο τουλαχιστον ενα μυριο και βαλε .....και στα 26 επαθα και κολπικη μαρμαρυγη απο το αγχος πιστευω ολο με αρρυθμιες ειμαι γιατι δεν το χωραει το κεφαλι μου αυτο που κανω αλλα δεν το ελεγχω μερικες φορες .....μπορει να μην παιξω ενα χρονο και σε δυο μερες να παιξω για ολο τον χρονο
 
  • Like
Αντιδράσεις: Tigres και goal2
Φίλε μου για μένα το καζίνο είναι ο Παπατζης μεταμφιεσμένος με σμόκιν. Άποψη μου! Ούτε το διαδικτυακό καζίνο γουστάρω ούτε το φυσικό. Μου είπε ένας φίλος μου διάνοια πως δεν μπορείς να κερδίσεις στο καζίνο και δεν έχω παίξει ούτε ένα ευρώ ποτέ είτε σε διαδικτυακό είτε σε φυσικό, ούτε χαρτιά έχω παίξει ποτέ σοβαρά. Στοίχημα και ιππόδρομο πολύ ευχαρίστως αλλά και αυτά μέ μέτρο γιατί είμαι εγωιστής σε αυτά και δεν αποδέχομαι τη χασούρα. Αν έχει στοίχημα με αυτά που θέλω θα παίξω, αν δεν έχει δεν παίζω ο Θεός να κατεβεί κάτω, το ίδιο και στον ιππόδρομο. Πρέπει εδώ να σου πω πως αυτοεκπαιδεύτηκα γιατί μεγάλωσα στον ιππόδρομο του Φαλήρου που έχει καταπιεί από βίλλες μέχρι και ναυτιλιακές ολόκληρες και έμαθα να παίζω με μέτρο και όταν πιστεύω πολύ πως θα κερδίσω. Πιστεύω πως ο οποιοσδήποτε μπορεί να το κάνει αρκεί να το θέλει ο ίδιος, αν δεν το θέλει δεν γίνεται!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Costascoca
Αν ηταν χρονικου περιορισμου θα εγραφαν οτι ο λογαριασμος σας κλεινει για 3 μηνες πχ και μετα το ξαναβλεπουμε ....καπως ετσι το γραφουν οπως βλεπεις γραφει οτι μετα απο αιτημα σας (που ανεφερα προβλημα τζογου ) μου γραφουν απενεργοποιητε ο λογαριασμος σας ! Δεν γραφουν προσωρινα.......
Αστα να πανε φιλε εχω χασει στον τζογο τουλαχιστον ενα μυριο και βαλε .....και στα 26 επαθα και κολπικη μαρμαρυγη απο το αγχος πιστευω ολο με αρρυθμιες ειμαι γιατι δεν το χωραει το κεφαλι μου αυτο που κανω αλλα δεν το ελεγχω μερικες φορες .....μπορει να μην παιξω ενα χρονο και σε δυο μερες να παιξω για ολο τον χρονο
Και εγώ εννοείται θα πήγαινα σε δικηγόρο....στην τελική βρίσκεις κάποιον έστω για να το ψάξει το θέμα....αλλιώς το να λες εδώ απλά και εσύ η ίδια να μην το κυνηγήσεις δεν νομίζω να έχει νόημα....
 
Και εγώ εννοείται θα πήγαινα σε δικηγόρο....στην τελική βρίσκεις κάποιον έστω για να το ψάξει το θέμα....αλλιώς το να λες εδώ απλά και εσύ η ίδια να μην το κυνηγήσεις δεν νομίζω να έχει νόημα....
Ennoeitai oti tha pao.....apla dino 48 ores mipos apantisoun autoi me kamia protasi allios tha to pao oso traviksei kai as pliroso osa na einai....pantos einai apates sto askgumblers.com den dextikan to parapono mou :) ase pou leei oti parapona apo ellada den epitrepontai gia to site auto !alla kai apo alli xors pou evala (exo dio ethnikotites) den tous kanei leei o logos :D eno esteila kai tis photo ktl .....pantos ennoeitai pos tha tous kinigiso kai para poly aneksartitou apotelesmatos
 
Ennoeitai oti tha pao.....apla dino 48 ores mipos apantisoun autoi me kamia protasi allios tha to pao oso traviksei kai as pliroso osa na einai....pantos einai apates sto askgumblers.com den dextikan to parapono mou :) ase pou leei oti parapona apo ellada den epitrepontai gia to site auto !alla kai apo alli xors pou evala (exo dio ethnikotites) den tous kanei leei o logos :D eno esteila kai tis photo ktl .....pantos ennoeitai pos tha tous kinigiso kai para poly aneksartitou apotelesmatos
Και μετά βέβαια πρέπει να βρεις τρόπο να μην παίξεις ξανά...
 
Εβαλα το bet lock στο iphone sto pc tin tv sto laptop pantou etsi oste na apofeugo opoiadipote epafi akoma kai an thelo .....
Apla autous tous mpinedes den mporo na to xonepso akoma kai tha to travikso oso paei
ίσως θα ήθελε και κάτι παραπάνω...μια θεραπεία με κάποιον ειδικό ας πούμε....αφού λες ότι έχεις τόσο μεγάλο πρόβλημα....κυνήγησε το θέμα και εδώ είμαστε να μας ενημερώσεις
 
ίσως θα ήθελε και κάτι παραπάνω...μια θεραπεία με κάποιον ειδικό ας πούμε....αφού λες ότι έχεις τόσο μεγάλο πρόβλημα....κυνήγησε το θέμα και εδώ είμαστε να μας ενημερώσεις
Nai ennoeitai ....mou apantisan oti ekanan kleidoma gia 7 meres leei .....kai anoikse meta monos tou o logariasmos :) eno opos vlepete kai stin photo den leei kati tetoio ......
Episis i tautotita mou exei liksei edo kai 5 mines !!!!!diladi exoun ligmeni tautotita ....kathos episis kai stin kainourgia karta katathesis oute photo den zitisan ....
Auta ta leo apla enimerotika tha sas enimeroso gia peraitero
 
  • Like
Αντιδράσεις: PANATHA
Nai ennoeitai ....oi apateones mou apantisan oti ekanan kleidoma gia 7 meres leei .....kai anoikse meta monos tou o logariasmos :) eno opos vlepete kai stin photo den leei kati tetoio ......
Episis i tautotita mou exei liksei edo kai 5 mines !!!!!diladi exoun ligmeni tautotita ....kathos episis kai stin kainourgia karta katathesis oute photo den zitisan ....alla giati na zitisoun ? Mona ziga dika tous einai les kai kerdizei pote kanenas se autous ?
Auta ta leo apla enimerotika tha sas enimeroso gia peraitero
Έχω βέβαια τεράστια απορία πως έπαιζες τόσο μεγάλα ποσά αλλά δεν έχει σημασία.....μακάρι να βγάλεις άκρη
 
Έχω βέβαια τεράστια απορία πως έπαιζες τόσο μεγάλα ποσά αλλά δεν έχει σημασία.....μακάρι να βγάλεις άκρη
Auta einai geloia :) min sou deikso se alles etaireies .....stin sportingbet mou piran toulaxiston 200.000 euro kai min sinexizo na grafo kalitera .....entaksei eixa lefta den eixa problima ,tora ta exo kanei skata ola :)
 

Προγνωστικά

  • 21:30
    Novasports Start
    • Ανδόρα - Αμορεμπιέτα
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Φιλαδέλφεια 76ερς - Μαϊάμι Χιτ
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Σικάγο Μπουλς - Πόρτλαντ Τρέιλ Μπλέιζερς
  • 04:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Περιστέρι - Τενερίφη
  • 19:30
    Novasports Prime
    • Αναντολού Εφές - Ολυμπιακός
  • 20:00
    Novasports Start
    • Ζάλγκιρις - Βίρτους Μπολόνια
  • 21:00
    Novasports 2HD
    • Άλμπα Βερολίνου - Ρεάλ Μαδρίτης
  • 21:05
    Novasports 5HD
    • Μακάμπι Τελ Αβίβ - Βιλερμπάν
  • 21:30
    Novasports 6HD
    • Παρτίζαν - Μπασκόνια
  • Αύριο 20-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Μπρούκλιν Νετς - Νιου Ορλίνς Πέλικανς
  • 03:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Μινεσότα Τίμπεργουλβς - Ντένβερ Νάγκετς
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 17:00
    ΕΡΤ3
    • Ολυμπιακός - Μίλων
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Εκπομπή Grand Prix 2024
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Ρεζόβια Ρέζοφ - Λίνεμπουργκ
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • Ertzan Ertzan:
    ε εντάξει ο άλλος τον έδιωξε σε 1 αγώνα
  • PANATHA PANATHA:
    και μετα εφυγε και ο ιδιος χαχα
  • G Forum Bot:
    Ο χρήστης grammateas93 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Νετμπετ αδράνεια λογαριασμου" στο Νόμιμες στοιχηματικές ιστοσελίδες.
  • Ertzan Ertzan:
    Το φιλικό με τους γάβρους της Τραπεζούντας (γάβρους λέμε την Τραμπζονσπορ) τελείωσε με επεισόδια κυριολεκτικά και τους κερδίσαμε (2-3) και του δείραμε. Θα δείτε στο διαδίκτυο μετά το τέλος του αγώνα μπούκαραν στο γήπεδο οπαδοί βέβαια κάποιοι τις έφαγαν από Μπατσουάι και από τον Οσάγι Σαμουέλ κυρίως χαμός. Εύχομαι ότι κατάρα και την πιο ακραία κατάρα γι'αυτούς όπως καρ..... όπως σεισ....... κτλπ εύχομαι ολόψυχα να πέσουν κατηγορία
  • Ertzan Ertzan:
    Δεν ξέρω αν και πότε θα το κατεβάσουν
  • Ertzan Ertzan:
    Διαιτητής του αγώνα ο Μέλερ που είχε φάει μπουνιά από τον Πρόεδρο της Άνκαραγκουτζου
  • PANATHA PANATHA:
    Με πρόλαβες....αυτα τα εβαζα
  • Ertzan Ertzan:
    Κοίτα οι διαιτητές της Τουρκίας είναι τιτίκες. Θυμάσαι μερικά χρόνια Γερμανία 2 πρέπει να ήταν κάπου στο 15ο λεπτό πρέπει να ήταν πετάνε ένα πλαστικό ποτήρι μπύρας και πετυχαίνει επόπτη. Εκεί το παιχνίδι τελείωσε τσακ μπαμ
  • Ertzan Ertzan:
    ο συγκεκριμένος ρέφερι είναι και στην Φίφα αυτό το γίδι που έφαγε μπουνιά είναι διεθνής δεν είχε τα @ να διακόψει το παιχνίδι τώρα 2 πράγματα σκέφτομαι. ή η μπουνιά που έφαγε του έκανε ζημιά ηθική, ψυχολογική δεν ξέρω και εγώ ή η μπουνιά που έφαγε ήταν λίγη
  • PANATHA PANATHA:
    παντως ειμαι σιγουρος πως αν πηγαιναν να πανηγυρισουν ετσι στο κεντρο του γηπεδου στο ΣΕΦ ή στο Καραισκάκης φιλοξενούμενοι θα ελεγες ότι προκάλεσαν....οπως ελεγες στο μπασκετ για τον Σλουκα.....οι διαιτητες και στην Ελλαδα ειναι το ίδιο κοτες.....μεγαλη κουβεντα...γιατι στην Γερμανια που λες κανουν το αυτονόητο ενω εδω ολοι θα τους ελεγαν υπερβολικους και στημενους
  • PANATHA PANATHA:
    Τι να διακοψει ομως?? αυτα δεν εγιναν με το που εληξε το ματς? ειχαμε κι αλλα τετοια πριν ληξει?
  • Ertzan Ertzan:
    μην φανταστείς και ο Τούρκος σχολιαστής στο beinsports έκανε σύγκριση με Ελλάδα πως τα ίδια γίνονται και στην Ελλάδα λέει
  • PANATHA PANATHA:
    Πως να μην παινευτω...." Πρόταση: Ατλέτικο Μαδρίτης – Μπαρτσελόνα Χ2 & Λεβαντόφσκι να σκοράρει & κόκκινη κάρτα στο ματς με απόδοση 13.00 σε Bet Builder της Stoiximan"
  • Ertzan Ertzan:
    τελικά κάτι ψηλά ξέρεις από στοίχημα :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    ναι το παλευω :p
  • Ertzan Ertzan:
    είσαι στο σωστό δρόμο :paidi:
  • Ertzan Ertzan:
    καλά ρε γιατί δεν έγινε η αγωνιστική αυτήν την εβδομάδα?
  • Ertzan Ertzan:
    Οι άλλες χώρες που έπαιξαν είναι κοροϊδα?
  • PANATHA PANATHA:
    δεν εχει να κανει με το εγινε στις αλλες χωρες...αλλα το γεγονος πως ετσι κι αλλιως οι προπονησεις θα ξεκινησουν την Τριτη....και εχουν πρόβλημα και με τις ημερομηνιες....
  • Ertzan Ertzan:
    Είπαν να ζήσουν εποχές ΠΑΣΟΚ :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Οκ Ολυμπικό και ΠΑΟΚ δεν θα τους χαλασε...μετα απο ματς την Πέμπτη
  • PANATHA PANATHA:
    Χρόνια πολλά και καλή Σαρακοστή σε όλους!
  • N Forum Bot:
    N Forum Bot: Ο χρήστης nekanilla ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Αρχείο με την ακριβή ώρα των συμβάντων...