jazz αλογα

  • Εκκινητής θέματος jazz
  • Ημερομηνία έναρξης
jazz,

Συμβουλή μου και αν θες την ακούς, αυτό το σύστημα σταμάτα το τώρα που είναι νωρίς γιατί βγάζει χασούρα μακροπρόθεσμα!!! Βραχυπρόθεσμα μπορεί να κερδίζεις για πολλές μέρες, ακόμα και για όλο το μήνα συνέχεια να κερδίζεις, αλλά το έχω δει να εφαρμόζεται σχεδόν ακριβώς όπως το παίζεις εσύ σε διάστημα ενός χρόνου, στο τέλος του χρόνου είχε κλείσει με -1200 μονάδες!!! Μάλιστα κάποιος το πουλούσε κιόλας στο ιντερνετ και ήταν γραμμένος σε άλλο φόρουμ που είμαι κι εγώ και έκαψε πολύ κόσμο. Εσένα μπορεί να είναι 2 ευρώ η μονάδα σου, σκέψου να ήταν 100 ευρώ η μονάδα σου !!!:emb:

:sign:

είπα να κυτάξω λίγο το Hipro88. Βλέπω λοιπόν πως δεν είναι καθόλου "ακριβώς όπως το παίζω εγώ" . Κυτάξτε τι δίνει σε συνεχόμενες ήττες :


111piqp.jpg


όπως βλέπουμε συνεχίζει να διεκδικεί τη χασούρα και μάλιστα με αυξανόμενο ποντάρισμα!!!! Λογικό είναι η χασούρα να εκτοξευτεί στο φεγγάρι και ο παίκτης στο πτωχοκομείο.
Εγώ μίλησα για 4 μόνο πονταρίσματα και μάλιστα ισόποσα. Εφόσον οι αποδόσεις φτάνουν μέχρι το 8,00 σημαίνει πως με δύο ευρώ η πρώτη χασούρα μπορεί να είναι το πολυ 14,00 ευρώ αρα 14,00/4=3,50. Αυτό είναι κανονικά το ποντάρισμα που πρέπει να έχουν τα 4 επόμενα πονταρίσματα μου. Αν τα χάσω ΚΑΙ ΤΑ ΤΕΣΣΕΡΑ ΣΤΗ ΣΕΙΡΑ θα έχω χάσει συνολικα για αυτή τη σειρά 64 ευρώ ! Που έιναι λοιπόν η καταστροφή. Μετά τα τα 4 στη σειρά χαμένα ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ η σειρά, το ποντάρισμα αρχίζει απο τα 2 ευρώ πάλι.
 
το λέει εξάλλου στο e-book που αναφέρθηκε.
Τώρα αν ο άλλος είναι μαμάκας και συνέχιζε να ανεβάζει τα πονταρίσματα , τι να πώ, ας πρόσεχε!


hvqioy.jpg
 
πιστεύω πως τα πάντα εξαρτώνται απο το strike rate του συστήματος.
ΚΑΝΈΝΑ STAKING PLAN ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΕΡΔΟΦΟΡΟ ΣΕ FLAT STAKE
Απο τα μόλις 46 άλογα που εχω παίξει εγώ εχουν κερδίσει τα 3... δηλαδή strike rate = 93,48% ..
Με αυτό το νουμερο και με μέση απόδοση 6,73 νομίζω πως δεν χάνει το σύστημα.
Συμφωνώ απόλυτα μαζί σας :
ΟΜΩΣ το 49 ΕΊΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΟ!!!!! Δεν λέει τίποτα.Πιστεύω πως το 1000 ίσως ήταν αρκετό.
46 αλογα σε 5 μέρες είναι 9 αλογα περίπου την ημέρα.
Δηλαδη 270 το μήνα. Δηλαδή το τεστάρισμα θα έπρεπε να διαρκεσει τουλάχιστον 4-5 μήνες!!!
Τότε ίσως έβγαζα συμπεράσματα.
Εγώ το συνεχίζω μέχρι να μη μου βγάλει άσχημα σερί.
Μάλιστα επειδή με προβληματίσατε ... λέω να κατεβάσω τα στοιχήματα μετά απο χασούρα στα 3!!!
Μάλιστα μόλις πέσω στη πρώτη συνεχόμενη 4αδα ΣΕΡΙ ηττών να ρίξω το στοιχημα στο 1 ευρώ.
 
Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
Αντιδράσεις: $ BETMAN $
To LayPro88 είναι ένα σύστημα που βασίζεται στην στατιστική αποτελεσμάτων πολλών χρόνων ότι το 3ο φαβορί με απόδοση που πληρεί τα κριτήρια αυτά που λέει (τα δικά σου από ότι είδα είναι πολύ πιο ελαστικά) κερδίζει το 12% των κουρσών, επομένως χάνει στο 88%!!! Δεν μιλάμε για δείγμα 1000 κούρσες, μιλάμε για πολύ περισσότερες!!

Εσύ έχεις λες 93,5% κερδισμένα lays, άρα για να σταθμιστεί ο μέσος όρος πρέπει να γίνει 88%, δεν θέλω να γίνω άγγελος κακών μαντάτων για το τι πρόκειται να γίνει από δω και πέρα!!! Επιπλέον μη λες ότι 64 ευρώ δεν είναι ζημιά, είναι το κέρδος σου 5 ημερών !!!:surprise:

Πάντως να ξέρεις ότι το πρόβλημα είναι μια κακή βδομάδα να κάτσει που θα εξαφανίσει το κέρδος προηγούμενων μηνών!!!

Αυτά και δεν λέω τίποτα άλλο, μόνο καλή τύχη και πάντα κέρδη!!! :sign:
 
ευχαριστώ πολύ για τις παρατηρήσεις σου Εξάλλου γιαυτό συζητάμε για να ανταλλάσουμε απόψεις. Μάλιστα εφοσον το εχω δηλώσει πως είμαι άσχετος απο άλογα και για αυτό δεν ντρέπομαι να ρωτήσω άλλα παιδιά εδώ μεσα που ασχολουνται με το αντικείμενο.
Αυτο που είπες για το 88% είναι το πιο σημαντικό απ' όλα.
Και συμφωνώ απόλυτα πως αργά η γρήγορα θα έρθει και το δικό μου ποσοστό να κάτσει εκεί γύρω... Το εχω τονίσει πως το δειγμα μου είναι αμελητέο.
Ισως μόλις έχω τη πρωτη σερί χασούρα να πρέπει να το σταματήσω και να πάρω στην τσέπη οτι θα έχω πάρει μεχρι τώρα.
Για να εχω μάλιστα πιο ευκολη μελέτη των αποτελεσμάτων απο σήμερα βάζω 1 ευρώ έτσι ώστε μια μοναδα=1 ευρώ οποτε ειναι ευκολος ο υπολογισμος. Στα υπάρχοντα στοιχήματα θα κάνω μετατροπή ...
ευχαριστώ και πάλι.
 
για το ποσοστό εχεις απόλυτο δικηο. Τώρα το τσεκάρισα απο το σάιτ του Andrian Massey με το φοβερό εργαλείο odds analysis/costum report. Μάλιστα είναι λίγο πιο χειρότερα τα πράγματα. Ανεξαρτήτως όλων των παραγοντων απο το 2004 μεχρι σήμερα βγάζει για το 3ο φαβορι επιτυχία 13,70% δηλαδή χάνουν τα 86,30!!!
Εβαλα μετα με 8 αλογα και πάνω στη κούρσα και δίνει 87,20% και με 10 αλογα και πάνω είναι 87,60%. !!!! Τριχες δηλαδή.Ισως να συνέφερε τελικά να έβαζες όλες τις κούρσες.
Οπότε ερχόμαστε στο νουμερο που ειπες πιο πάνω.
Οπότε τι μένει απο hipro88 ? Μόνο το οτι το 3ο φαβορι πρέπει να εχει 1,50 διαφορά απόδοσης απο το 1ο!!!
Δεν νομίζω αυτός ο παράγοντας να σώζει το "σύστημα"...
 
....

Οπότε ερχόμαστε στο νουμερο που ειπες πιο πάνω.
Οπότε τι μένει απο hipro88 ? Μόνο το οτι το 3ο φαβορι πρέπει να εχει 1,50 διαφορά απόδοσης απο το 1ο!!!
Δεν νομίζω αυτός ο παράγοντας να σώζει το "σύστημα"...

Αυτός ο κανόνας είναι για να υπάρχει διακριτή διαφορά μεταξύ 2ου και 3ου φαβορί. Όπως ξέρεις στην bf οι αποδόσεις όταν ντριφτάρουν μπορεί ξαφνικά το 2ο φαβορί να γίνει 3ο και τούμπαλιν, η διαφορά απόδοσης είναι δικλείδα ασφαλείας για να μην γίνει μπέρδεμα με joint favourites (αυτές οι κούρσες απορρίπτονται από το σύστημα)...

Το βασικό είναι η απόδοση να είναι νομίζω στο πεδίο 5,5-7,5 και όχι παραπάνω, ώστε το στοίχημα να είναι στην περιοχή αξίας (value) της απόδοσης για 88% επιτυχία!! Δηλαδή, για να έχεις και τη στατιστική με το μέρος σου όταν ποντάρεις :eye:

Τεσπα, δεν χρειάζεται να γίνει πολύ πολύπλοκο, καλό είναι να τα θυμάσαι αυτά που συζητάμε τώρα και όταν εσύ κρίνεις ότι πρέπει να το σταματήσεις είμαι σίγουρος ότι θα το κάνεις.
 
πάλι χρησιμότατες οι παρατηρήσεις σου...
Νομίζω εγινε σαφές ...
Το μόνο σημείο που ήθελα να διευκρινίσω εγώ ήταν πως δεν υπάρχει περίπτωση εγώ να χάσω χιλιάρικα σε υπο δοκιμήν σύστημα.
Για αυτό τα βάζω και εγώ εδώ για να τα βλέπουμε όλοι. Και επιτέλους δεν έχω πια πρόβλημα να δημοσιευσω τη χασούρα μου.
Το εκανα ήδη δυο φορες (με τα over και με τα ΚΑΤΑ 0-0 που πήγαν άπατα :hammer:)
Δεν θεωρώ καθόλου απίθανο να μου βγάλει σήμερα κιόλας 3 - 4 στη σειρά και να το σταματήσω αμέσως. Γιαυτο ανάφερα τα 65 ευρω.
Τώρα με το 1 ευρώ είναι γύρω στα 25 ευρώ. Μέχρι εκεί μπορεί η κάβα μου να αντέξει χασούρα σε πειράματα. Οπως με χιλιους κόπους την έφτασα εκεί που την έφτασα ετσι δεν ειμαι και διατεθιμένος να τη καταστρέψω για ένα πείραμα.
Με τις παρατηρήσεις σας αυτό που πετύχατε είναι η προσοχή μου να είναι ακόμη πιο μεγάλη!

Και βέβαια σας ευχαριστώ για αυτό.
:eye:
 
ο τυπος που μας δίνει την μέγιστη απόδοση(L) του LAY σε σχέση με το strike rate (S) είναι αυτός :

L = 1/(1-S) ???

Καλά το θυμάμαι??
Δηλαδή για strike rate 87% μου βγάζει απόδοση 7,69..
Μάλλον αυτό είναι οπότε ερχόμαστε στις αποδόσεις που μιλαμε..
Ενώ αν ειχα strike rate 93% η απόδοση θα πήγαινε στο 14,00 !!!! οπότε το κέρδος θα ηταν εξασφαλισμένο με το 8,00 που έχω εγώ ως μέγιστη.
Too good to be true !!!:hammer:
 
jazz,

Συμβουλή μου και αν θες την ακούς, αυτό το σύστημα σταμάτα το τώρα που είναι νωρίς γιατί βγάζει χασούρα μακροπρόθεσμα!!! Βραχυπρόθεσμα μπορεί να κερδίζεις για πολλές μέρες, ακόμα και για όλο το μήνα συνέχεια να κερδίζεις, αλλά το έχω δει να εφαρμόζεται σχεδόν ακριβώς όπως το παίζεις εσύ σε διάστημα ενός χρόνου, στο τέλος του χρόνου είχε κλείσει με -1200 μονάδες!!! Μάλιστα κάποιος το πουλούσε κιόλας στο ιντερνετ και ήταν γραμμένος σε άλλο φόρουμ που είμαι κι εγώ και έκαψε πολύ κόσμο. Εσένα μπορεί να είναι 2 ευρώ η μονάδα σου, σκέψου να ήταν 100 ευρώ η μονάδα σου !!!:emb:

:sign:
Αρε Αντωνη το ιδιο σκεφτομαστε :eye:
 
συγνώμη φίλε μου αυτό τώρα τι είναι ? ειρωνεία ??
πως τάχα εμείς τα μεγάλα πνεύματα συναντιόμαστε ενώ το κορόιδο ο jazz δεν παίρνει

χαμπάρι??
Αν έχεις κάτι επικοδομητικό και χρήσιμο να μου πείς πεστο να το συζητήσουμε.. Αντι

γιαυτό τι λες δηλαδή (αφου σκέφτεστε το ίδιο)
ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ 5η ΜΕΡΑ ΚΕΡΔΟΦΟΡΟ ME 30 ΜΟΝΑΔΕΣ??
Και αυτό επειδή ΚΑΠΟΤΕ θα χάσει?
Και μάλιστα "μπορεί να είναι κερδοφόρο για μήνες"! Και τι με εμποδίζει δηλαδή να

κερδίζει 3-4 μήνες και μόλις μου ρθει η πρώτη χασούρα να σταματήσω??
Ημαρτον δηλαδή!!
Ακόμη και όταν είπα πως με τη ΠΡΩΤΗ σερί χασούρα σταματάω και μου μένει το κέρδος

που θα εχω μεχρι τότε ουτε τότε καλύφθηκα. Δηλαδή τι ειναι αυτό το σύστημα ? Σαν την

ηρωίνη ένα πράμα που θα το δοκιμάσω και θα "κολλήσω" μεχρι να χασω 1200 μονάδες???
Η σαν το γράμμα στο Αγιο Αντώνιο που επρεπε να το γραψεις 13 φορές γιατί ένας που

δεν το έγραψε του κάηκε το βίντεο?

Ε λοιπόν το σταματάω για να είμαστε όλοι ευχαριστημένοι.

Ευχαριστώ για τις συμβουλες πάντως.
 
Συνέχισε φίλε μου να κάνεις αυτό που ξέρεις καλά..μην ακούς κανένα.
Αφού έχεις στο μυαλό σου ένα συγκεκριμένο staking plan και το ακολουθείς πιστά μην ανησυχείς..
Και έπειτα βλέπω πως πρωτίστως αυτό που σε ενδιαφέρει είναι η προστασία της κάβας:sign:.ΤΟ ΠΙΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ

Και κάτι για όλους..
Δεν υπάρχει κανένα σύστημα στον χώρο του horse racing που να εγγυάται επ άπειρον κέρδη..Δεν υπάρχει σύστημα, e-book κτλ που να πουλιέται,μοιράζετε,προτείνετε αυτήν την στιγμή στο διαδίκτυο που να μην το έχω στην κατοχή μου και αυτό που είδα είναι πως σε όλα υπάρχει από ένα εως περισσότερα "μελανά" σημεία.. (παρεπιπτόντως εάν κάποιος ενδιαφέρεται για κάποιο ή κάποια από αυτά ας μου πει να του το δώσω)

Θα ήταν πιο εποικοδομητικό λοιπόν αντί να κριτικάρουμε κάποιον για τις στοιχηματικές του επιλογές να προτείναμε λύσεις,ιδέες κτλ ρεαλιστικές...
 
Εννοείται πως δεν σε ειρωνεύτηκα και αν νιώθεις θιγμένος ζητω συγγνώμη. Συμφώνησα με τα λεγόμενα του Αντώνη ως προς την επικινδυνότητα του. Τίποτα περισσότερο.
 
Φίλε μου σε ευχαριστώ για τη διάθεση να με βοηθήσεις αλλά ...
Όλα αυτά που μου λες μου φαίνονται κινέζικα!!
Τι βάρη και τι σειρά εκκίνησης!!! Δεν ξέρω γιατί πράμα μιλας.:hammer:
Είμαι παντελώς άσχετος από άλογα. Για μένα υπάρχουν μόνο οι αποδόσεις.
Απλά σου λέω πως το "σύστημα" το συνεχίζω κανονικά απλά δεν βάζω τα αποτελέσματα. Με ένα ευρουδάκι θα το τραβήξω μέχρι εκεί που θα είναι κερδοφόρο. Ήδη έφτασε τις 72,24 μονάδες!!!
Απλά το εχω βελτιώσει πιστεύω πάρα πολύ με το κατάλληλο software.

2e4itzc.jpg
 
Jazz δεν νομιζω πως μπορει το συστημα σου να γυρισει μπουμερανγκ αφου μια στις τρεις κουρσες κερδιζει το φαβορι και το χειροτερο σερυ που μπορει να σου κατσει ειναι 5 φορες οποτε δεν παιζει προβλημα...

amandeus εχεις να μου στειλεις το lay pro88 να το διαβασω ?

Θα δείξει φίλε μου.. Το strike rate επεσε απο το 93,48% που ήταν τις πρώτες 5 μέρες στο 90,15% μετά απο 13 μέρες.. Θεωρτηικά πρέπει να πάει γύρω στο 88%.
ΟΜΩΣ υπάρχει μια σημαντική διαφορά στα δικά μου πονταρισματα και με το hipro88 και με τα αποτελέσματα που βλέπω απο το σαιτ του Andrian Massey και αισιοδοξώ πως θα είνα κερδοφόρο μακροπρόθεσμα.
Με το Market Feeder Pro με το οποίο κάνω τα πονταρίσματα επιλέγεται το κατά τη γνώμη μου ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ 3ο φαβορί.
Τι εννοώ. Εχω ρυθμίσει το πρόγραμμα και κάνει το ποντάρισμα αμέσως μόλις η αγορά γυρίσει In play παίρνοντας υπόψιν τις ΤΕΛΕΥΤΑΊΕΣ αποδόσεις που ειχαν τα άλογα πριν ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ξεκινήσουν!!! Το πρόγραμμα εχει αυτή τη φοβερή δυναότητα.Καταγράφει τις αποδόσεις και τα ποσά για όσα λεπτά πριν ξεκινήσει η κουρσα του πεις εσύ.
Αρα σύμφωνα με τις τελευταίες τιμές εχουμε τα φαβορί.
Του λέω αν για το 3ο φαβορί Last Lay price είναι μεταξύ 5,50 και 7,50 κάνε το ποντάρισμα σε αυτό το εύρος των τιμών.
Παιδεύτηκα πολύ μέχρι να το πετύχω αλλά τελικά το βρήκα.
Yπάρχει και μια σημαντική δική μου "προσθήκη" που θα μου επιτρέψετε να μην αποκαλύψω. :eye:
Αυτό είναι πολύ σπουδαίο γιατί ξέρουμε πως η προγραμματισμένη ώρα δεν ταυτίζεται ποτέ με την πραγματική ώρα έναρξης και έτσι αρκετές φορές ένα λεπτό πριν (οπως λέει το hipro88) ΑΛΛΑΖΕΙ η σειρά των φαβορί ακόμη και αν βάλεις 1,5 διαφορά... Τις τελευταίες μέρες υπήρχαν ΠΟΛΛΕΣ κούρσες που καθυστέρησαν πάνω απο 10 λεπτά !!!
Πιστεύω πως αυτή η θεμελιώδης αλλαγή θα μου δώσει πλήρη εικόνα για τη συμπεριφορά του 3ου φαβορί.
Αρκεί βέβαια να έχω μεγάλο δειγμα και οχι οπως τώρα με 13 μέρες και μόνο 132 κούρσες
 
Τελευταία επεξεργασία:
Να διευκρινισω πως με αυτό που κάνω υπάρχει ο "κινδυνος" να μη ταριάσει ένα στοιχημα. Ομως η μεχρι τώρα εμπειρία μου λέει πως εχουν ταιριάξει ΟΛΑ!! Μόλις η αγορά γυρίζει στο in play , τσούπ ταιριάζει μια χαρά. Ε αν δεν ταιριάξουν και μερικά δεν νομιζω να επηρρεάζει το σύστημα.

Μια άλλη σπουδαία αλλαγή που θέλω να δοκιμάσω και ειναι σπουδαία σε ΟΛΑ τα ειδη στοιχηματισμού στη betfair είναι να του ζητήσω να κάνει τα ταιριάσματα στις διαθέσιμες ΥΠΕΡ τιμές.
Αυτό θα κατεβάσει το μέσο όρο των αποδόσεων ΟΜΩΣ περιέχει δύο "κινδύνους".
1. να μη ταιριάξει ποτέ το στοίχημα (καθώς να "κυνηγάει" τις ΥΠΕΡ τιμές να βρεθεί έξω απο το οριο 5,50-7,50
2. να ταιριάξει σε μεγαλύτερη τιμή απο ότι θα ταίριαζε αν του ζητούσα να το κάνει με τις ΚΑΤΑ τιμές.

Ομως προς το παρόν αφού είναι κερδοφόρο δεν το πειράζω.
Μάλιστα σκέπτομαι να το κάνω πιο "ασφαλές" ποντάροντας ισόποσα ενα ευρουδάκι και οχι να ανεβαζω τα 3 πονταρίσματα μετά απο χασούρα. Αφού ούτως η άλλως είναι κερδοφόρο με 40 μονάδες σε FLAT STAKE!!!!! Γιατί να το ρισκάρω.
Με το σερί που έκανε πάντως με παίρνει να δοκιμάσω για αρκετούτσικες μέρες.
 
και ένα τελευταίο(συγνώμη που τα γράφω σπαστά αλλά ένα-ένα τα θυμάμαι).
Υπάρχει ένα μικρό πρόβλημα με το recovery stake δηλαδή με το να ανεβάζεις το ποντάρισμα μετά απο χασούρα.
Πρέπει να ξέρεις το αποτέλεσμα μιας ιπποδρομίας δηλαδή αν έχασες η κέρδισες για να καθορίσεις το επόμενο ποντάρισμα σου !!!!
Ομως πολλές φορές αργούν να βγούν τα αποτελέσματα μιας κούρσας με αποτέλεσμα να ξεκινήσει η επόμενη (ειδικά οταν είναι πολύ κοντά οι ωρες εναρξης τους).
Δεν είναι βέβαια σπουδαίο αλλά το παίρνουμε υποψιν.
Το διευκρινίζω γιατί δεν κάνω "χειροκίνητα" τις επιλογές αλλά μέσω software.
 

Προγνωστικά

  • 17:00
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • ΠΑΣ Λαμία - ΠΑΟΚ
  • 19:30
    Novasports Prime
    • Άρης - Ολυμπιακός
  • 20:00
    Novasports 2HD
    • Μονακό - Λιλ
  • 20:00
    Novasports 3HD
    • Λοριάν - Παρί Σεν Ζερμέν
  • 20:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • ΑΕΚ - Παναθηναϊκός
  • 21:30
    Novasports Extra 2
    • Κλαμπ Μπριζ - Γκενκ
  • 21:30
    Novasports News
    • Άντερλεχτ - Σερκλ Μπριζ
  • 21:45
    Novasports Extra 1
    • Γουλβς - Μπόρνμουθ
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Αγιαξ - Εξέλσιορ
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Αταλάντα - Φιορεντίνα
  • 22:00
    Novasports 3HD
    • Μαρσέιγ - Νις
  • 22:00
    Novasports 5HD
    • Μάντσεστερ Γ. - Σέφιλντ Γιουνάιτεντ
  • 22:00
    Novasports Start
    • Κρίσταλ Πάλας - Νιούκαστλ
  • 22:00
    Novasports Premier League
    • Έβερτον - Λίβερπουλ
  • Αύριο 25-04-2024
  • 03:30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Ιντεπεντιέντε ντελ Βάλε - Παλμέιρας
  • 16:00
    Star Κεντρικής Ελλάδας
    • Έσπερος Λαμίας - ΑΕ Ψυχικού
  • 20:00
    Novasports 6HD
    • Μονακό - Φενέρμπαχτσε
  • 22:00
    Novasports 4HD
    • Μπαρτσελόνα - Ολυμπιακός
  • Αύριο 25-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Μπόστον Σέλτικς - Μαϊάμι Χιτ
  • 03:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA 2023-24
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 12:00
    Novasports 6HD
    • WTA 1000 Mutua Madrid Open - Φάση των 128
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 15:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • Ertzan Ertzan:
    Ο ταβερνιάρης δήλωσε πως αν δεν πάτε Final Four δεν θα είναι του χρόνου στην ομάδα. Εντάξει εμείς ξέρουμε πόσο καραγκιόζης είναι ελπίζω να το μάθατε και εσείς. Χάνεις τον αγώνα οι παίκτες προβληματισμένοι τους πετάς και εσύ το μπαλάκι "εσείς φταίτε" φορτώνεις και άλλη πίεση
  • Ertzan Ertzan:
    PANATHA είπε :
    Πρώτο ευρωπαϊκό τρόπαιο για την Ελλάδα και την ομάδα του Παναθηναϊκού Κ19 στην Ολλανδία το 1980 ... απέκλεισαν τότε Μπαρτσελόνα και Άγιαξ !!!!
    Στο Milko cup? :paidi:
  • PANATHA PANATHA:
    Μαλλον δεν το επιασες καλα..το ειπε για να δειξει την σιγουρια στην ομαδα και πόσο σίγουρος ειναι οτι θα περασει την Μακαμπι....
  • PANATHA PANATHA:
    Το να σκοράρει ο Ιωαννίδης σήμερα κόντρα στην ΑΕΚ @3.80....εξαιρετικό!!
  • Ertzan Ertzan:
    Καλά ματσάκια για betbuilder έχει αλλά δεν ακουμπάω
  • PANATHA PANATHA:
    Άρης - Ολυμπιακός 0-0 στο 27΄....θεωρω πως θα εχει γκολ το πρωτο μέρος....το Over 0,5 @1.80 και για μεγαλυτερο ρισκο
    το Over 1,5 @4.90!
  • Ertzan Ertzan:
    κανονικά ήδη έπρεπε να είναι 0-3
  • PANATHA PANATHA:
    Στην Κύπρο λεει Καρμιώτισσα Πάνω Πολεμιδιών - Οθέλλος Αθηαίνου 6-6.......ενω στο 48΄ το σκορ ήταν 1-5.....
  • animusbet animusbet:
    Ο Ερτζάν ελπίζει να φύγει ο Αταμάν για να σταματήσει να τον πονάει:twis:
  • Ertzan Ertzan:
    Τι να μας πει ρε το νούμερο. Έχω δει προπονητές να αναλύουν φάσεις που έγιναν μέσα στον αγώνα λάθη και τι έπρεπε να γίνει ε αυτό το νούμερο ανέλυσε τις φάσεις που και καλά έπρεπε να δοθούν φάουλ.
  • PANATHA PANATHA:
    Τι εχασε παλι ο Ολυμπιακός....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "IFC#20 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΕΛΙΚΟΣ (27-28/4/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
  • Ertzan Ertzan:
    Ωραία ζεϊμπεκιά ο Γκούμας της Τουρκίας :smk1:
  • animusbet animusbet:
    Τα σαπάκια που μας δίνετε
  • Ertzan Ertzan:
    Ναι και τον Μουρίνιο της Τουρκίας εμείς σας δώσαμε για προπονητή
  • Ertzan Ertzan:
    Τελικά κάποιοι έγιναν παράρτημα άλλων αν με εννοείτε αααααν με εννοείτε :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Οι δικοι μας το εχουν ταμα να τρωνε γκολ στο πρώτο δεκάλεπτο....
  • Ertzan Ertzan:
    Τι σπρώξιμο τρώει αυτή η Μονακό ρε γαμώτο
  • PANATHA PANATHA:
    Σημερα μαθαμε τον φετινο πρωταθλητη....
  • Ertzan Ertzan:
    τους το δώσατε αν και στο 27 το πέναλτι που δεν σας δόθηκε μπορεί να άλλαζε τα πράγματα κάπως
  • Ertzan Ertzan:
    Μπαρτσώκας στον πάγκο εύχεται Καλό Πάσχα από τώρα
  • PANATHA PANATHA:
    Θα το παρει το ματς ο Μπαρτζώκας....
  • Ertzan Ertzan:
    εσείς θα έρθετε? :paidi:
  • PANATHA PANATHA:
    Φυσικα....
  • Ertzan Ertzan:
    Δεν είναι το πλεονέκτημα έδρας για όλες τις ομάδες :smk1:
    Ertzan Ertzan: Δεν είναι το πλεονέκτημα έδρας για όλες τις ομάδες :smk1: