JIM ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΑ ΙΟΥΝΙΟΥ

  • Εκκινητής θέματος JIM1
  • Ημερομηνία έναρξης

JIM1

Well-Known Member
29 Μαρ 2012
762
742
93
Καλησπερα σε ολο το φορουμ να ευχηθω καλο μηνα, καλο καλοκαιρι. Ανοιξα αυτο το θεμα με κανονικη πλεον μπανκα- ταμειο με αρχικο ποσο των 200 ευρω και θα πονταρω σε εναν η δυο μονους αγωνες το πολυ καθε μερα. Τον προηγουμενο μηνα στην εικονοκη μπανκα δεν τα πηγα και τοσο καλα.Πιστευω οτι αυτο το μηνα θα παω πολυ καλυτερα.Το πρωτο πονταρισμα για αημερα ειναι στην Αυστρια : Λαφνιτζ- Μπλαου Βαις Λιντζ 1 με αποδοση 1.80 θα πονταρω 10 ευρω. Ευχαριστω πολυ ολους και ολες να ειστε καλα τα λεμε
 
  • Like
Αντιδράσεις: okonski, giannisthegreek και SOSbetS
Καλησπερα σε ολους η μπανκα- ταμειο ειναι στα 190 ευρω μετα το χθεσινο χαμενο πονταρισμα.Σημερα θα πονταρω 20 ευρω στο over 2.5 γκολ του αγωνα Σαντιεφορντ-Σογκνταλ με αποδοση 1.70. Ευχαριστω πολυ ολους και ολες να ειστε καλα τα λεμε
 
  • Like
Αντιδράσεις: giannisthegreek
Καλησπερα σε ολο το φορουμ μετα το χθεσινο επιτυχημενο πονταρισμα η μπανκα-ταμειο διαμορφωθηκε στα 204 ευρω.Σημερα θα πονταρω 10 ευρω στη νικη της Ιστρα 1961 με τη Σιμπενικ με αποδοση 1.70 ευχαριστω πολυ ολους και ολες τα λεμε
 
  • Like
Αντιδράσεις: giannisthegreek
Καλησπερα σε ολο το φορουμ μετα το χθεσινο επιτυχημενο πονταρισμα το ταμειο ειναι στα 211 ευρω.Σημερα θα πονταρω 10 ευρω στο over 2.5 γκολ του αγωνα ΑργεντινηU20- ΜαλιU20 με αποδοση 1.80.Ευχαριστω πολυ ολους και ολες που βλεπετε τα προγνωστικα μου να ειστε καλα.
 
Καλησπερα σε ολο το φορουμ η μπανκα -ταμειο ειναι στα 201 ευρω μετα το χθεσινο χαμενο πονταρισμα. Σημερα θα πονταρω 20 ευρω στο under 2.5 γκολ στον αγωνα Πορτογαλια- Ελβετια με αποδοση 1.70. Ευχαριστω πολυ που βλεπετε τα προγνωστικα μου τα λεμε
 
Καλησπερα σε ολο το φορουμ η μπανκα ταμειο ειναι στα 181 ευρω μετα το χθεσινο αποτυχημενο πονταρισμα σημερα θα πονταρω 35 ευρω στο γκολ-γκολ του αγωνα Ολλανδια-Αγγλια με αποδοση 1.80 τα λεμε
 
Καλησπερα η μπανκα-ταμειο διαμορφωθηκε στα 209 ευρω μετα το χθεσινο επιτυχημενο πονταρισμα. Σημερα θα πονταρω 15 ευρω στο under 2.5 γκολ με αποδοση 1.60 του αγωνα Μαυροβουνιο- Κοσοβο. Ευχαριστω πολυ ολους και ολες που βλεπετε τα προγνωστικα μου να ειστε καλα τα λεμε
 
  • Like
Αντιδράσεις: blizard
Καλησπερα σε ολους και ολες η μπανκα ταμειο διαμορφωθηκε μετα το χθεσινο κερδισμενο πονταρισμα στα 218 ευρω.Σημερα θα πονταρω 10 ευρω στο οver 2.5 γκολ του αγωνα Κροατια- Ουαλλια με αποδοση 2.20 .Ευχαριστω πολυ να ειστε καλα
 
  • Like
Αντιδράσεις: georgesv53
Επαληθευτηκε το πονταρισμα στο over 2.5 του αγωνα Κροατια-Ουαλλια και η μπανκα- ταμειο ειναι στα 230 ευρω. Ευχαριστω πολυ ολους και ολες τα λεμε
 
  • Like
Αντιδράσεις: giannisthegreek και SOS*BET
Καλησπερα σε ολους και ολες η μπανκα- ταμειο ειναι στα 230 ευρω μετα το τριτο συνεχομενο επιτυχημενο πονταρισμα . Σημερα θα πονταρω 15 ευρω στο over 2.5 γκολ του αγωνα Πεπο-Κιφφεν στη Φιλανδια με αποδοση 1.60.Ευχαριστω πολυ που βλεπετε τα προγνωστικα μου να ειστε καλα
 
Σημερα δεν βγηκε το οver 2.5 γκολ στον αγωνα που πονταρα και η μπανκα-ταμειο διαμορφωθηκε στα 215 ευρω .Ευχαριστω πολυ
 
Καλημερα σε ολο το φορουμ η μπανκα-ταμειο ειναι στα 215 ευρω και σημερα θα πονταρω 30 ευρω στο over 2.5 γκολ του αγωνα Νησια Φεροε- Νορβηγια με αποδοση 1.80 .Ευχαριστω πολυ τα λεμε
 
Καλησπερα σε ολο το φορουμ η μπανκα ταμειο ειναι στα 185 ευρω μετα το αποτυχημενο χθεσινο πονταρισμα σημερα θα πονταρω στο under 2.5 goal του αγωνα Ισλανδια-Τουρκια 85 ευρω με αποδοση 1.60 .Ευχαριστω πολυ να ειστε καλα.
 
Καλησπερα σε ολο το φορουμ η μπανκα ταμειο ειναι στα 100 ευρω μετα το χθεσινο τριτο αποτυχημενο πονταρισμα . Σημερα θα πονταρω 100 ευρω στο οver 2.5 goal του αγωνα Ασσυρισκα βκ- Ουτσικτενς στη Σουηδια με αποδοση 1.45
 
Τελευταία επεξεργασία:
για μένα το σημαντικότερο που πρέπει να κάνεις ειναι να κρατήσεις μια πειθαρχία στο ποντάρισμα, και να έχεις ένα πλάνο. Αυτο το πλάνο που βλέπω παραπάνω είναι tilt betting pattern. Και συνηθώς οδηγεί στην αποτυχία.
 
Επαληθευτηκε το σημερινο πονταρισμα η μπανκα ταμειο ειναι στα 145 ευρω. Ευχαριστω το φιλο για τις παρατηρησεις και τις συμβουλες ειναι ολα ευσπροδεκτα να ειστε καλα
 
Ήθελα να στα πω κι εγώ εδώ και μέρες αλλά είπα να τελειώσει πρώτα μην του το γκαντεμιάσω.
Έγραφες ότι η εικονική μπάνκα δεν πήγε καλά αλλά τώρα θα πάει καλά.
Δεν υπήρχε καμία ένδειξη σε αυτό πέρα απ' το ότι εσύ μάλλον πίστευες ότι θα έχεις καλύτερες προβλέψεις οι οποίες τελικά είναι λίγο κάτω απ' το 50% (5 στα 11) σε ένα πολύ μικρό δείγμα 11 αγώνων.

Σε αυτές τις αποδόσεις JIM πρέπει να έχεις εκτός από ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΥΠΟΜΟΝΗ - ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ και μεγάλο ποσοστό επαλήθευσης για να βγάλεις κέρδος.
Όπως σωστά σου γράψε ο McLAren το πλάνο σου είναι επικίνδυνο. Έκανες all in και κέρδισες αλλά αυτό δεν θα γίνεται κάθε φορά.
Αν σκοπός σου είναι να κερδίσεις κάποια λεφτά μέσα σε πολύ λίγο χρόνο, θα τα κερδίσεις μια φορά αλλά θα τα χάσεις δέκα.

Όπως πολύ σωστά ξεκίνησες και όρισες ένα ποσό έτσι πρέπει να ορίσεις κι ένα χρονικό διάστημα στο οποίο θα παίξεις και σου δίνω παράδειγμα το thread με τις ισοπαλίες μου, που πίστεψε με είναι το χειρότερο μου να αναφέρομαι σε κάτι δικό μου γιατί δεν θέλω να φανεί πως θέλω να δειχτώ αλλά δεν έχω καλύτερο παράδειγμα. Ξεκίνησα με 10 μονάδες (100ε αν σε βολεύει) τέλος Αυγούστου και όπως πάντα το πάω μέχρι αρχές Ιουνίου.
Γύρω στις 20 Οκτώβρη ύστερα από κάποια σερί χαμένα στοιχήματα μηδένισε το κοντέρ. Έβαλα άλλα 20 και συνέχισα να παίζω με το ίδιο σταθερό ποντάρισμα. Δεν έβαλα ούτε ευρώ παραπάνω ούτε πριν που έβλεπα να χάνεται η κάβα μου αλλά ούτε και μετά για να ανακάμψω άμεσα. Συνέχισα σαν ρομπότ. Στο τέλος τα 120 γίνανε 500.
Εκεί βέβαια έχω την πολυτέλεια της απόδοσης και με επιτυχία 34% στις προβλέψεις μου προέκυψε αυτό.
Φαντάσου εδώ με τις αποδόσεις που παίζεις τι συνέπεια και σταθερότητα χρειάζεται. Δεν λέω να παίζεις το ίδιο ποσό σε όλα αλλά χρειάζεται αρκετά περισσότερη υπομονή. Εύχομαι να ανακάμψεις ύστερα απ' τη χθεσινή νίκη.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Καλησπερα σε ολο το φορουμ ευχαριστω το φιλο Eric για τις επισημανσεις του και τις συμβουλες του. Να εξηγησω τον τροπο που πονταρω: Συνηθως η αποδοση ειναι κατω του 2.00, αυξανω το πονταρισμα καθε φορα που χανω ωστε να καλυπτω τουλαχιστον το υψος η ενα μερος των χαμενων πονταρισματων. Η μπανκα ταμειο ειναι στα 145 ευρω μετα την χθεσινη επιτυχια και σημερα θα πονταρω 60 ευρω στο over 2.5 goal του αγωνα Χακα- Μιλκοσκι με αποδοση 1.35 Ευχαριστω πολυ τα λεμε
 
Έχουμε καταλάβει πώς πονταρεις απλά τα παιδιά προσπαθούν να σου εξηγήσουν ότι είναι λάθος και αυτό το σύστημα οδηγεί με μαθηματική ακρίβεια στην αποτυχία.
 

Προγνωστικά

  • 19:45
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Φιορεντίνα - Βικτόρια Πλζεν
  • 19:45
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Λιλ - Άστον Βίλα
  • 20:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • European Football Show Greek Edition 2023-24
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • ΠΑΟΚ - Κλαμπ Μπριζ
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Φενέρμπαχτσε - Ολυμπιακός
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Ρόμα - Μίλαν
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • Γουέστ Χαμ - Λεβερκούζεν
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Αταλάντα - Λίβερπουλ
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Μαρσέιγ - Μπενφίκα
  • Αύριο 19-04-2024
  • 00:05
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • European Football Show 2023 -24
  • 20:15
    ΕΡΤ3
    • Ολυμπιακός - Προμηθέας
  • Αύριο 19-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 14:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 19:30
    Novasports 6HD
    • WTA 500 Porsche Tennis Grand Prix
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • animusbet animusbet:
    Δεν υπάρχει ομάδα Εφές,επειδή κέρδισε 2 φορές σε μια εβδομάδα τη Φενέρ την κάναμε και ομαδάρα?
  • Ertzan Ertzan:
    Η Ρεάλ δεν χάνει από Efes εκτός και αν ο Λάρκιν τα βάζει και από το σπίτι του τότε υπάρχει ελπίδα
  • Ertzan Ertzan:
    να και ο άλλος πελατάκος :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Στα 5 ματς πιστευω πως η Ρεαλ θα περασει.....απλα ενω εχει βγει πρωτη μπορει να μην εχει τοσο ευκολο αντιπαλο οσο θα ηταν το φυσιολογικο
  • PANATHA PANATHA:
    1900 ματς και συνεχιζουμε :p
  • Ertzan Ertzan:
    Η Λίβερπουλ είμαι σίγουρος έστειλε κόσμο και κοσμάκι κουβά, σημεία, χάντικαπ όβερ τα πάντα όλα
  • PANATHA PANATHA:
    Σιγουρα τα πολλα λεφτα θα χαθηκαν στο live
  • Ertzan Ertzan:
    Στο ρελαντί τα κορίτσια μας την Βιλνέβ στον τελικό 58-45 λήξη του πρώτου ημιχρόνου
  • Ertzan Ertzan:
    Οι Άγγλοι αυτήν την αγωνιστική κυριολεκτικά γάμησαν κόσμο και κοσμάκι 0-2 η Άστον Βίλλα
  • PANATHA PANATHA:
    Σοκαριστικές στιγμές στο Ουντινέζε - Ρόμα, κατέρρευσε ο Έβαν Εντικά στο 72' της αναμέτρησης.
    1f691.png
    Αποχώρησε με το φορείο, έχοντας ευτυχώς τις αισθήσεις του ο στόπερ των Ρωμαίων, ενώ το παιχνίδι διεκόπη οριστικά.
  • Ertzan Ertzan:
    α γι'αυτό διεκόπη λέω και εγώ τι έγινε εδώ
  • PANATHA PANATHA:
    Για αυτο ειμαι εγω εδω...να ενημερωνω για τα παντα :bravo: :ROFLMAO: :p
  • B Forum Bot:
    Ο χρήστης BraShaVa8888 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "|_ Λάϊβ _|" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Infobetakias Forum Bot:
  • Ertzan Ertzan:
    σύμφωνα λέει με τα Ελληνικά μέσα όπως διάβασα η Πανάθασπορ αποφάσισε να αγοράσει τον Γιάννη Γκούμα της Τουρκίας. Πολύ καλή κίνηση μπράβο :smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    Σύμφωνα με τον προπονητή Ισμαήλ Καρτάλ πλην του Οστερβόλντε όπου εγχειρίστηκε και του Πέρεζ δεν υπάρχει κάποια απουσία. Άρα αυτό που περιμένω και περιμένουν το 99% όσων βλέπουν την Fener περιμένουμε την παρακάτω ενδεκάδα

    Λιβακόβιτς

    Οσάγι Σαμουέλ-Τζίκου-Μπεκάο-Καντίογλου

    Ισμαηλ Γιουκσέκ-Φρέντ
    Σιμάνσκι
    Καχβετζί-Τάντιτς
    Τζέκο
    αυτή είναι η εργοστασιακή ρύθμιση της Fener εδώ δεν χρειάζεσαι καν προπονητή όλα λειτουργούν στον αυτόματο
  • PANATHA PANATHA:
    Που το διαβασες αυτο?
  • Ertzan Ertzan:
    σύμφωνα με την beisports τουρκίας είναι δημοσίευμα του sportime λέει
  • Ertzan Ertzan:
    κατηγορήθηκε ο ερωτιάρης για ντόπα? μάλλον το παράκανε με τα βιάγκρα :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    To Sportime εχει πιασει πατο....μην το πιστευεις ποτε...
  • PANATHA PANATHA:
    Εσυ φυσικα γελας αλλα η ιστορια με τον Ιωαννιδη εδειξε μια ακομα φορα ποσο πατο εχουν πιασει τα social....ο καθε ηλιθιος γραφει οτι σαχλαμαρα του ερθει χωρις φυσικα συνεπειες....και παλι καλα που μεσα σε λιγες ωρες αποδειχτηκε η υποθεση μουφα....και δεν τραβηξε
    2-3 μερες....
  • Ertzan Ertzan:
    μα για γέλια είναι η κατάσταση, Στην σήμερον ημέρα δεν απορώ για τίποτα πραγματικά
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 ΤΕΛΙΚΟΣ (20-21/4/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
  • Ertzan Ertzan:
    Στα δικά μου μάτια με την ενδεκάδα που έχει κατεβάσει η Fener και είναι αυτή που έγραψα παραπάνω η Fener κανονικά κερδίζει 2-0 τουλάχιστον όμως επειδή η μπάλα είναι πόρνη που έλεγε και ο Όσιμ όλα όσα βλέπουμε μπορούν να πάνε στράφη (δείτε τα χθεσινά)
  • Ertzan Ertzan:
    Ο Ατζούν έδειξε για άλλη μια φορά πόσο μεγάλος οπαδός της Fenerbahce είναι και τον αγώνα θα τον δείξει το ελεύθερο TV8 :smk1:
    Ertzan Ertzan: Ο Ατζούν έδειξε για άλλη μια φορά πόσο μεγάλος οπαδός της Fenerbahce είναι και τον αγώνα θα τον...