JIM ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΑ ΙΟΥΝΙΟΥ

  • Εκκινητής θέματος JIM1
  • Ημερομηνία έναρξης
Καλημερα σε ολους και ολες χαθηκε το χθεσινο πονταρισμα και η μπανκα ταμειο ειναι στα 85 ευρω.Σημερα θα πονταρω και τα 85 ευρω στον Ασσο της Καρλσταντ με τη Φοργουορντ στη Σουηδια με αποδοση 1.80.Ευχαριστω πολυ τα λεμε
 
Εντελως καλοπροαιρετα και χωρις να θελω να γινω απαισιοδοξος εχω μια υποψια οτι η μπανκα σημερα θα μηδενισει. Συμφωνω με τις αποψεις των παιδιων παραπανω, και οσο πιο γρηγορα το συνειδητοποιησεις τοσο το καλυτερο.
Ειναι το δευτερο all in σε λιγες ημερες κι ακομα κι αν διαψευστω και δε μηδενισει η μπανκα σημερα ειναι βεβαιο οτι θα γινει συντομα με μαθηματικη ακριβεια.
Για να δωσω και μια πιο ευχαριστη νοτα ομως και μεγαλυτερο ενδιαφερον θα πονταρω στο X2 για να σε κοντραρω..

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
  • Like
Αντιδράσεις: JIM1
Καλημερα κι απο μενα ....
Χιλια δικαια εχουν ολοι οι φιλοι που ""φωνάζουν"" για σταθερο πονταρισμα και μονά αποδεκτά , συμφωνω και προσυπογραφω.

Ομως ...
Αναγνωριζω και το δικαιο του JIM1 , δικα του λεφτα παιζει ....οπως θελει αυτος χανει , οπως θελει αυτος κερδιζει .....ισως ο ανθρωπος να θελει να κανει τις δοκιμες του , ισως , ισως , ισως ....
Βλεπει τον τροπο του καθενος μας ξεχωριστα και διαλεξε το δικο του .Αν αυτος θεωρησει οτι η στρατηγικη του ειναι λαθος θα την αλλαξει απο μονος του .
Δεν ενοχλησε κανεναν και οι παρατηρησεις του καθενος μας χαλανε το θεμα του ....

:)
 
Εντελως καλοπροαιρετα και χωρις να θελω να γινω απαισιοδοξος εχω μια υποψια οτι η μπανκα σημερα θα μηδενισει. Συμφωνω με τις αποψεις των παιδιων παραπανω, και οσο πιο γρηγορα το συνειδητοποιησεις τοσο το καλυτερο.
Ειναι το δευτερο all in σε λιγες ημερες κι ακομα κι αν διαψευστω και δε μηδενισει η μπανκα σημερα ειναι βεβαιο οτι θα γινει συντομα με μαθηματικη ακριβεια.
Για να δωσω και μια πιο ευχαριστη νοτα ομως και μεγαλυτερο ενδιαφερον θα πονταρω στο X2 για να σε κοντραρω..

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ευχαριστω για τις παρατηρησεις και τα σχολια κατανοω αυτα που λετε.
 
Καλησπερα σε ολο το φορουμ η μπανκα ταμειο διαμορφωθηκε στα 153 ευρω μετα το χθεσινο επιτυχημενο πονταρισμα.Μεχρι τωρα απο την αρχη του μηνα εχω πονταρει σε 14 παιχνιδια και εχω 7 κερδισμενα και 7 χαμενα. Η μπανκα ειναι στο - 47 ευρω διοτι εχω ξεκινησει με 200 ευρω .Σημερα θα πονταρω 24 ευρω στο γκολ- γκολ του αγωνα Κιελλερουπ- Χιλλεροντ στη Δανια με αποδοση 1.50. Ευχαριστω πολυ τα λεμε.
 
  • Like
Αντιδράσεις: giannisthegreek
Το πονταρισμα στο γκολ-γκολ ηταν επιτυχες και η μπανκα ταμειο ειναι τωρα στα 165 ευρω.Βεβαια βρισκεται στα -35 ευρω διοτι ξεκινησα την 1η του μηνος με 200 ευρω.Εχω πονταρει σε 15 παιχνιδια με 8 κερδισμενα και 7 χαμενα. Ευχαριστω πολυ ολες και ολους που διαβαζετε και βλεπετε τα προγνωστικα μου να ειστε καλα τα λεμε
 
  • Like
Αντιδράσεις: qatarianos
Καλησπερα σε ολο το φορουμ η μπανκα ταμειο ειναι στις 165 ευρω.Σημερα θα πονταρω 20 ευρω στο over 2.5 goal στον αγωνα Γιαρο-Κααχανι με αποδοση 1.65. Ευχαριστω πολυ ολους και ολες να ειστε καλα τα λεμε
 
  • Like
Αντιδράσεις: sos#bet
Καλησπερα σε ολο το φορουμ δεν επαληθευτηκε το σημερινο πονταρισμα στο over 2.5 goal και η μπανκα ταμειο διαμορφωθηκε στις 145 ευρω. Ειναι στα -55 ευρω απο την αρχικη των 200 ευρω. Εχω πονταρει σε 16 παιχνιδια εχω 8 κερδισμενα και 8 χαμενα.Ευχαριστω πολυ που βλεπετε και διαβαζετε τα προγνωστικα μου τα λεμε
 
  • Like
Αντιδράσεις: sos#bet
Να πούμε μία καλημέρα και καλή συνέχεια στο παλικάρι.Μακάρι να τα χιλιάσεις τα ευρώ.

Προσωπικά, ούτε εγώ συμφωνώ με τον τρόπο που παίζεις αλλά δεν με νοιάζει κιόλας και εσένα δεν χρειάζεται να σε νοιάζει η άποψή μου. Αν έπρεπε να δίνω συμβουλές και να κέρδιζα και εγώ κάτι θα το έκανα, τώρα μεγάλοι άνθρωποι είμαστε, και οι φάπες που μπορεί να φάει ο φίλος, διδακτικές είναι.

Κυρίως έγραψα για να πω πως ο φίλος είναι μεγάλος μάγκας που γράφει τι παίζει με κάβα κανονικά και τα πάντα, και όσα χάνει τα δηλώνει εκτός αν γράφει ψέματα.Τόσα χρόνια έχουμε χορτάσει (γενικά όχι στο ινφομπέτο) γκουρού που μιλάνε για επιτυχίες, ανοίγουν θέματα με σειρές πονταρισμάτων κτλ και για τον παρά δεν μιλούσε κανείς.

Καλό βόλι παίχτη και καλά μπάνια.
 
Καλησπερα σε ολους και ολες .Ευχαριστω το φιλο Kosdpthess για αυτα που εγραψε. Ηθελα να πω μερικα πραγματα ,καταρχην δεν γραφω ψεμματα για τα πονταρισματα μου και την μπανκα .Παιζω σε μια ιντερνετικη εταιρια ειχα καταθεσει στις 1 Ιουνιου το ποσο των 200 ευρω και ξεκινησα τα πονταρισματα με στοχο το οσον δυνατον περισσοτερο κερδος.Ετσι για το χαρτζιλικι που λενε .Δεν ειμαι επαγγελματιας παικτης δεν συντηρουμαι απο αυτο. Ολοι οσοι ασχολουνται με το στοιχημα στο κερδος στοχευουν, λογικο ειναι. Εχω πονταρει εως τωρα σε 16 παιχνιδια με ποσοστο επιτυχιας 50% οι αποδοσεις ομως ειναι μικροτερες του 2.00 με αποτελεσμα να μην εχω κερδος. Εαν οι αποδοσεις ηταν του 2.00 η και μεγαλυτερες σιγουρα με 50%. και με σταθερο πονταρισμα π.χ καθε φορα 30 ευρω δεν θα ειχα σιγουρα χασουρα αντιθετα θα ειχα ενα μικρο κερδος αλλα και αν καθε φορα που εχανα αυξανα το υψος του πονταρισματος πχ σε 45 ευρω τη δευτερη φορα φορα η 70 ευρω την τριτη φορα με 2.00 αποδοση η μεγαλυτερη παλι σιγουρα θα ειχα μονο κερδος . Δηλαδη θελω να πω οτι μεγαλυτερη σημασια εχει να μην εχεις πολλα συνεχομενα πονταρισματα χαμενα γιατι δεν αντεχει ουτε η τσεπη σου ουτε η μπανκα που εχεις ως αρχικη. Τωρα σε αποδοσεις κατω του 2.00 εννοειται οτι δεν παιζω 1.25 1.30 και τετοια . Εχω χωρισει την μπανκα σε αυξανομενα πονταρισματα ωστε να αντεξει ως 2 η 3 χαμενα πονταρισματα αναλογα το υψος της μπανκας την καθε στιγμη.Σκεφτειτε ομως και το αλλο που συμβαινει αρχικη καβα 200 ευρω και να εχω στα 10 πρωτα πονταρισματα 3 συνεχομενα κερδισμενα μετα ενα χαμενο και μετα 3 η 4 συνεχομενα κερδισμενα και ουτω καθεξης σιγουρα θα ειχα κερδος ακομα και με αποδοσεις του 1.65 η 1.70 εφοσον ομως μετα το χαμενο ειχα αυξησει το πονταρισμα.Ζητω Συγνωμη για το μακροσκελες κειμενο ευχαριστω ολους και ολες για τις παρατηρησεις προτασεις και σχολια που εγραψαν σχετικα με τον τροπο που πονταρω τα κατανοω ευχαριστω επισης ολους και ολες που διαβαζουν τα προγνωστικα μου να ειστε καλα τα λεμε σε λιγο με το σημερινο πονταρισμα μου.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Eric Castel, coria και blizard
Καλησπερα και παλι η μπανκα ταμειο ειναι στα 145 ευρω -55 ευρω απο την αρχικη των 200 και σημερα θα πονταρω 60 ευρω στο ονer 2.5 goal του αγωνα Φλορο-Οντ2 στη Νορβηγια με αποδοση 1.45.Και τωρα καποιες παρατηρησεις οσον αφορα το σημερινο πονταρισμα . 1η παρατηρηση αυξησα το πονταρισμα για να παρω πισω τα 20 ευρω που εχασα χτες + ενα μικρο κερδος των 7 ευρω ωστε να μειωθει λιγο η χασουρα .Θα μπορουσα να πονταρω 100 ευρω ωστε να κερδισω 45 ευρω καθαρα αλλα δεν το κανω γιατι θα πρεπει να λαβω υποψη και την 2η αποτυχια ωστε να εχω χρηματα για το επομενο αυξημενο πονταρισμα. 2η παρατηρηση η αποδοση ειναι 1.45 σχετικα μικρη αλλα υποψιν οτι οι αποδοσεις καθε εταιριας μεταβαλλονται αναλογα με το υψος των πονταρισματων μεχρι να ξεκινησει το ματς και κατα την διαρκεια του παιχνιδιου επισης μεταβαλλονται .Ο καθενας μπορει να επιλεξει την στιγμη που θα το παιξει αναλογως την αποδοση και το κερδος που τον ικανοποιει. Ενα οver το χανεις μονο με τη ληξη του ματς ενω το under μπορει να το χασεις και στο πρωτο πενταλεπτο.Η αποδοση που αναγραφω εδω ειναι κοντα στο μεσο ορο την στιγμη εκεινη. Ευχαριστω πολυ τα λεμε
 
Συνεχισε να κανεις το κεφι σου .
Με τα ""άν "" και τα ""θά"" δε βγαινει ακρη .

Διαφωνω ρυζικα με τον τροπο που παιζεις αλλα θα υποστηριζω παντα οτι εχεις δικαιωμα να το κανεις.
Καλο καλοκαιρι να εχεις και καλες βουτιές.
:)
 
  • Like
Αντιδράσεις: JIM1
Το πονταρισμα στο over 2.5 goal ηταν επιτυχες και η μπανκα ταμειο βρισκεται τωρα στα 172 ευρω -28 ευρω απο την αρχικη των 200 ευρω. Εχω πονταρει σε 17 παιχνιδια εχω κερδισει τα 9 και εχω χασει τα 8 .Ευχαριστω πολυ τα λεμε
 
Τελευταία επεξεργασία:
Καλησπερα σε ολο το φορουμ η μπανκα ταμειο ειναι στα 172 ευρω -28 ευρω απο την αρχικη μπανκα των 200 ευρω.Σημερα θα πονταρω 25 ευρω στο over 2.5 goal του αγωνα Τρομσνταλεν-Σαρπσμποργκ με αποδοση 1.44 στη Νορβηγια .Ευχαριστω πολυ να ειστε καλα τα λεμε
 
Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
Αντιδράσεις: sos#bet και giannisthegreek
172+38=200???

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Χιουμοριστικα το εγραψα κι εγω. Ελπιζω να μη παρεξηγηθηκα, για καλο ητανε.

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Καλησπερα δεν βγηκε το over 2.5 goal που πονταρα σημερα και ετσι η μπανκα ταμειο διαμορφωθηκε στα 147 ευρω -53 ευρω απο την αρχικη των 200 ευρω. Εχω πονταρει σε 18 παιχνιδια με 9 κερδισμενα και 9 χαμενα.Ευχαριστω πολυ ολους και ολες που βλεπετε και διαβαζετε τα προγνωστικα μου να ειστε καλα τα λεμε
 
Χιουμοριστικα το εγραψα κι εγω. Ελπιζω να μη παρεξηγηθηκα, για καλο ητανε.

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Οχι φυσικα να σαι καλα που το προσεξες και το διορθωσα και παλι ευχαριστω
 
Καλησπερα σε ολο το φορουμ η μπανκα ταμειο ειναι στα 147 ευρω και σημερα θα πονταρω 75 ευρω στον Ασσο του αγωνα ΓερμανιαU21-ΣερβιαU21 με αποδοση 1.44. Ευχαριστω πολυ ολους και ολες τα λεμε
 

Προγνωστικά

  • 14:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Μπρίστολ Σίτι - Λέστερ
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Ρέξαμ - Μάνσφιλντ
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Νόριτς - Πλίμουθ
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Μπλάκμπερν - Ίπσουιτς
  • 20:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Μπενφίκα - Σάβες
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Αλ Έτιφακ - Αλ Αχλί
  • 21:30
    Novasports Start
    • Μπούργος - Εσπανιόλ
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Κάδιθ - Γρανάδα
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Λιλ - Λανς
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Γουότφορντ - Λιντς
  • 22:30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Εστρέλα - Σπόρτινγκ Λισαβόνας
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Μπούρσασπορ - Τόφας
  • 19:45
    Novasports 5HD
    • Φενέρμπαχτσε - Άλμπα Βερολίνου
  • 19:45
    Novasports 6HD
    • Μπεσίκτας - Μπουργκ
  • 20:55
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA Action 2023-24 Ε3323
  • 21:30
    Novasports 3HD
    • Λόντον Λάιονς - Παρί
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Ρεάλ Μαδρίτης - Ερυθρός Αστέρας
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Βίρτους Μπολόνια - Παναθηναϊκός AKTOR
  • Αύριο 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Ιντιάνα Πέισερς - Λος Άντζελες Λέικερς
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    • NC State - Marquett
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • Gonzaga - Purdu
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Σαν Αντόνιο Σπερς - Νιου Γιορκ Νικς
  • 04:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 07:15
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 08:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 09:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 16:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 17:00
    ΕΡΤ3
    • Παναθηναϊκός - Μίλων
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 20:15
    ΕΡΤ3
    • Ολυμπιακός - ΠΑΟΚ
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Αύριο 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Είδες ριπλέι?
  • Ertzan Ertzan:
    ναι
  • PANATHA PANATHA:
    Η Φενέρμπαχτσε επιθυμούσε να πάρει αναβολή το ντέρμπι της 7ης Απριλίου με την Γαλατάσαραϊ για το τουρκικό Super Cup ελέω... Ολυμπιακού, όμως το συγκεκριμένο αίτημά της δεν έγινε αποδεκτό από την ποδοσφαιρική ομοσπονδία της χώρας.
  • PANATHA PANATHA:
    Η ποδοσφαιρική ομοσπονδία της Τουρκίας (TFF) ενημερώσε και τους δύο συλλόγους πως
    αυτό έχει να κάνει με το ότι δεν υπάρχει εναλλακτική ημερομηνία λόγω του φορτωμένου αγωνιστικού προγράμματος των ομάδων.
  • Ertzan Ertzan:
    Θα το έγραφα το πρωί αλλά από το κινητό δεν ήρθε. Οι αλλόθρησκοι όπως ήταν φυσιολογικό είπαν πως δεν θα δεχτούν την αναβολή του αγώνα. Οι δικοί μας έκαναν αίτηση για αναβολή και απότι διάβασα έλεγαν να γίνει ο αγώνας με την λήξη του πρωταθλήματος όμως η Ομοσπονδία που έχει χεστεί πάνω της και ακόμα να βγάλει την απόφαση για τις "τιμωρίες" δεν το έκανε αποδεκτό.
  • Ertzan Ertzan:
    Η Fenerbahce είναι η ομάδα που μάζεψε τους περισσότερους πόντους στην Ευρώπη αλλά δεν το βλέπουν έτσι δεν πειράζει όμως είναι μεγάλος ο θεός
  • PANATHA PANATHA:
    Δειχνει ο ΑΝΤ1 F1 την Κυριακή το πρωι??
  • Ertzan Ertzan:
    Νομίζω μόνο το plus θα το έχει
  • PANATHA PANATHA:
    ρε τα λαμογια....
  • Ertzan Ertzan:
    είχε προσφορά μέσω της ΔΕΗ για 9 μήνες δωρεάν πριν 1 μήνα
  • PANATHA PANATHA:
    ναι το ξερω....
  • PANATHA PANATHA:
    κ μαγνητοσκόπηση το δείχνει ο Αντ1 το ελεύθερο κανάλι στης 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Αγγλία - Βραζιλία 0-0 στο 36......Over 0,5 στο πρωτο μερος
  • PANATHA PANATHA:
    Απόδοσ
    η @31.0
  • M Forum Bot:
    Ο χρήστης MrChow ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Maurice Moss Tips" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Ertzan Ertzan:
    συνεχίζει η προσφορά της ΔΕΗ για Αντέννα plus νομίζω μέχρι 14 Απριλίου
  • Ertzan Ertzan:
    Λίγες μέρες πριν την συνέλευση της Fenerbahce βγήκε στην φόρα η συνάντηση που είχε ο Hugh Dallas με τους διαιτητές και οι συνομιλίες για τον αγώνα Galatasara-Antalyaspor όπου εκεί ο διαιτητής του VAR παραδέχεται πως έκανε λάθος στο πέναλτι που πήρε ο παίκτης της Γαλατσαραϊ όπου στην ουσία το είπε πως "βούτηξε" ο παίκτης στην μικρή επαφή που είχε που δεν ήταν για πέναλτι. Γι'αυτήν την φάση είχε μιλήσει και ο Πρόεδρος μας όπου είπε αυτά που συμβαίνουν και η Ομοσπονδία τον έβγαλε ψεύτη, ωραία πράγματα
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης std157489 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Φοιτητική Έρευνα για το Λιανικό Εμπόριο" στο Καφενείο.
  • PANATHA PANATHA:
    Μονο ο Τζαβελας θα μπορουσε να φαει κοκκινη καρτα χωρις να παιζει....πραγματικα ειναι ηλιθιο το παιδι...
  • Ertzan Ertzan:
    το είχε παίξει στοίχημα γι'αυτό :p
  • PANATHA PANATHA:
    Πραγματικα απορω....αφου σε καθε ματς ειναι με νευρα γιατι δεν το κοβει το ρημαδι και να ξεκινησει το ψαρεμα....
  • PANATHA PANATHA:
    Σε λιγο θα το καρφωσει ο Φωτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Δεν γινονται αυτα....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
    Ertzan Forum Bot: Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)"...