JIM2 BET TIPS

  • Εκκινητής θέματος JIM1
  • Ημερομηνία έναρξης

JIM1

Well-Known Member
29 Μαρ 2012
762
742
93
Καλησπερα σε ολους αρχικη καβα 1000 μοναδες και αρχιζουμε με τρια μονα πονταρισματα Αιντραχτ Φρακ-Μαιντζ 1 με αποδοση 1.6 50 μοναδες Κρυσταλ παλας-Μπορνμουθ 1 με αποδοση 1.85 40 μοναδες και ΜΑΣ Ταρμπορκο-Παρντουμπιτσε 1 με αποδοση 1.85 40 μοναδες υποψη οτι οι αποδοσεις ειναι κοντα στο μεσο ορο αποδοσεων καλη επιτυχια καλη αρχη να εχουμε
 
Δεν ξεκινησα καλα απο τα 3 μονα πονταρισματα επαληθευτηκε το ενα που ηταν η νικη της Κρ παλας αρα 1000 μοναδες -130 μοναδες τα πονταρισματα =870 μοναδες +74 μοναδες απο τη νικη της Κρ παλας το ταμειο διαμορφωνεται στις 944 μοναδες με αρχικο τις 1000 μοναδες.Δεν πειραζει συνεχιζω με αισιοδοξια οτι θα παω καλυτερα ευχαριστω πολυ ολους και ολες που ειδατε τα προγνωστικα μου τα λεμε αυριο να ειστε καλα
 
  • Like
Αντιδράσεις: giannisthegreek
Καλησπερα σε ολο το φορουμ συνεχιζω σημερα με 2 μονα πονταρισματα η καβα - ταμειο ειναι στις 944 μοναδες με αρχικη τις 1000 μοναδες. Αρχικα 1ο πονταρισμα 40 μοναδες στο over 2.5 στον αγωνα Σπορτινγκ Κρισταλ- Ουνιον Σαν Μαρτιν με αποδοση 1.65 μετα 2ο πονταρισμα 70 μοναδες στο under 2.5 στον αγωνα Μπολωνια-Παρμα με αποδοση 1.80 υποψιν οτι οι αποδοσεις ειναι κοντα στο μεσο ορο. Πιστευω σημερα να παω καλυτερα απο τη χθεσινη μερα ευχαριστω πολυ να ειστε καλα τα λεμε
 
  • Like
Αντιδράσεις: giannisthegreek
Επαληθευτηκε το ενα απο τα δυο πονταρισματα αρα το ταμειο - καβα διαμορφωθηκε ως εξης 944-110 τα πονταρισματα=834+66 =900 μοναδες με αρχικο τις 1000 μοναδες. Ευχαριστω πολυ ολους και ολες που ειδατε τα προγνωστικα μου συνεχιζω με αισιοδοξια τα λεμε
 
Επαληθευτηκε το ενα απο τα δυο πονταρισματα αρα το ταμειο - καβα διαμορφωθηκε ως εξης 944-110 τα πονταρισματα=834+66 =900 μοναδες με αρχικο τις 1000 μοναδες. Ευχαριστω πολυ ολους και ολες που ειδατε τα προγνωστικα μου συνεχιζω με αισιοδοξια τα λεμε
Καλημέρα jim. Να πω κάτι για τις αποδόσεις που διαλέγεις; Πιστεύω θα ήταν καλύτερα η μικρότερη απόδοση που παίζεις να είναι τουλάχιστον 2,00. Έτσι στους 2 αγώνες που παίζεις αν έχεις επιτυχία στον έναν τουλάχιστον να παίρνεις πίσω την κάβα.Για να κερδίσεις με τέτοιες αποδόσεις που παίζεις θα πρέπει να έχεις αρκετά μεγάλο ποσοστό επιτυχίας.
Αυτό το λέω καλοπροαίρετα και χωρίς να θέλω να κάνω τον έξυπνο μιας και εγώ δεν είμαι και ο πιο λογικός άνθρωπος στο στοίχημα και όταν παίζω ο κουβάς είναι δίπλα μου αλλά είς γνώσιν μου.
Βέβαια έχεις παίξει μόνο 2 στοιχήματα μέχρι τώρα και δεν γνωρίζω αν θα συνεχίσεις έτσι ή αν θα διαλέγεις και μεγαλύτερες αποδόσεις.. όπως και να είναι καλή συνέχεια και καλή επιτυχία
Αυτό μόνο και συγγνώμη για την παρέμβαση

Στάλθηκε από το MYA-L41 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
  • Like
Αντιδράσεις: Eric Castel
Καλησπερα σε ολο το φορουμ καταρχην να πω ενα ευχαριστω για αυτα που εγραψε ο φιλος giannisthegreek και δεν χρειαζεται να ζητας συγνωμη αλοιμονο ολες οι αποψεις και συμβουλες ειναι ευσπροδεκτες οντως οι αποδοσεις που πονταρω ειναι συνηθως μικροτερες του 2.00 και οντως αν δεν εχεις πολυ μεγαλο ποσοστο επιτυχιας δεν θα εχεις κερδος. Θελω να πω δυο λογια για τον τροπο που πονταρω οταν χανω ενα πονταρισμα την επομενη φορα αυξανω το ποσο πονταρισματος ωστε να παρω πισω το προηγουμενο χαμενο πονταρισμα συν ενα κερδος κατι σαν το συστημα martingale οχι ομως ακριβως ετσι , σημασια βεβαια εχει να εχεις και ενα ποσοστο επαλυθευσης και επιτυχημενων επιλογων ωστε να υπαρχει κερδος.Εχω εμπιστοσυνη στις επιλογες μου και πιστευω οτι με υπομονη και σωστες επιλογες και αναλογα ποσα πονταρισματος θα παω καλα ως προς το ταμειο.Στα σημερινα πονταρισματα τωρα η καβα- ταμειο ειναι στις 900 μοναδες με αρχικη τις 1000 μοναδες το 1ο πονταρισμα ειναι 50 μοναδες στο αγωνα Pyramids-Wadi Degla 1 με αποδοση 1.70 το 2ο πονταρισμα ειναι 40 μοναδες στο αγωνα Χαλμσταντ-Γκαις γκολ-γκολ με αποδοση 2.00 να υπενθυμισω οτι οι αποδοσεις ειναι κοντα στο μεσο ορο καλη τυχη ευχαριστω και παλι τα λεμε
 
Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
Αντιδράσεις: giannisthegreek
Επαληθευτηκε το ενα απο τα δυο πονταρισματα αρα η καβα-ταμειο εχει ως εξης 900-90 τα 2 πονταρισματα= 810 μοναδες+80 μοναδες απο το κερδισμενο πονταρισμα =890 μοναδες .Δεν πειραζει συνεχιζω ευχαριστω πολυ ολους και ολες τα λεμε
 
Καλησπερα σε ολο το φορουμ η μπανκα - ταμειο ειναι στις 890 μοναδες με αρχικη τις 1000 μοναδες.Σημερα θα πονταρουμε 100 μοναδες στο over 2.5 στον αγωνα Ελφσμποργκ-Ελσκιστουνα με αποδοση 1.85.Ευχαριστω πολυ ολους και ολες που βλεπουν τα προγνωστικα μου ειμαι αισιοδοξος οτι το ταμειο θα γινει συντομα θετικο να ειστε καλα τα λεμε
 
  • Like
Αντιδράσεις: giannisthegreek
Δεν βγηκε το over 2.5 στον αγωνα Ελφσμποργκ-Ελσκιστουνα που πονταρισα η καβα- ταμειο διαμορφωνεται ως εξης 890 μοναδες-100 μοναδες το σημερινο πονταρισμα =790 μοναδες με αρχικη τις 1000 μοναδες τα λεμε αυριο ευχαριστω πολυ
 
Καλησπερα σε ολο το φορουμ η μπανκα- ταμειο ειναι στις 790 μοναδες με αρχικη τις 1000 μοναδες και σημερα θα πονταρω 190 μοναδες στο over 2.5 στον αγωνα Αλεσουντ-Τρομσνταλεν με αποδοση 1.50 καλη τυχη και ευχαριστω ολους και ολες τα λεμε
 
  • Like
Αντιδράσεις: giannisthegreek
Κερδισε η Αλεσουντ με 5-0 και επαληθευτηκε το πονταρισμα του over και η καβα διαμορφωνεται ως εξης 790 μοναδες-190 μοναδες το πονταρισμα = 600 μοναδες + 285 μοναδες το κερδισμενο = 885 μοναδες με αρχικη τις 1000 μοναδες ευχαριστω πολυ ολο το φορουμ τα λεμε
 
  • Like
Αντιδράσεις: giannisthegreek
Καλησπερα σε ολο το φορουμ η καβα- ταμειο ειναι στις 885 μοναδες και σημερα θα πονταρω στον αγωνα Ελ Ισμαιλι-Ελ Ντακλιεχ 1 με αποδοση 1.90 80 μοναδες καλη τυχη και ευχαριστω
 
  • Like
Αντιδράσεις: giannisthegreek
Καλησπερα σε ολο το φορουμ η καβα- ταμειο ειναι στις 885 μοναδες και σημερα θα πονταρω στον αγωνα Ελ Ισμαιλι-Ελ Ντακλιεχ 1 με αποδοση 1.90 80 μοναδες καλη τυχη και ευχαριστω
Καλή επιτυχία Jim. Ο αγώνας πότε είναι;

Στάλθηκε από το MYA-L41 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Καλή επιτυχία Jim. Ο αγώνας πότε είναι;

Στάλθηκε από το MYA-L41 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ευχαριστω πολυ φιλε ο αγωνας ειναι στις 23:00 σημερα για το πρωταθλημα Αιγυπτου συγνωμη για την καθυστερημενη απαντηση παρατηρησα βεβαια οτι η αποδοση του Ασσου εχει πεσει σε σχεση με το απογευμα που ειχε γυρω στο 1.90 .
 
  • Like
Αντιδράσεις: giannisthegreek
Καλημερα σε ολο το φορουμ κερδισε χτες η Ελ Ισμαιλι και επαληθευτηκε το πονταρισμα στον Ασσο και για δευτερη συνεχομενη μερα η καβα ειχε μια επανακαμψη μετα τις 2 αποτυχεις επιλογες της της Ελφσμποργκ και Pyramids.Ισως φταιει οτι τις πρωτες μερες πονταρησα συγχρονως σε 2 η 3 μονα γεγονοτα των οποιων η αποδοση ηταν κατω απο 2.00 με αποτελεσμα οταν δεν επαληθευονται τουλαχιστον 2 απο τα 3 γεγονοτα να μην υπαρχει κερδος.Στη συνεχεια αποφασισα να πονταρω μονο σε ενα γεγονος και με τη μεθοδο της αυξησης του πονταρισματος οταν υπαρχει χαμενο να επιδιωξω να φερω τη μπανκα σε θετικο προσημο με κερδος δηλαδη ,φυσικα αυτο προυποθετει και σωστες- επιτυχεις επιλογες αγωνων . Η καβα- ταμειο διαμορφωθηκε ως εξης 885 μοναδες- 80 μοναδες = 805 μοναδες +152 μοναδες το κερδισμενο πονταρισμα= 957 μοναδες με αρχικη τις 1000 μοναδες. Ευχαριστω ολους και ολες τα λεμε συντομα με τη σημερινη επιλογη να ειστε καλα
 
  • Like
Αντιδράσεις: giannisthegreek
Καλησπερα σε ολο το φορουμ η μπανκα-ταμειο ειναι στις 957 μοναδες με αρχικη τις 1000 μοναδες. Σημερα θα πονταρω στη Δανια στον αγωνα Skive-Ringkobing στο over 2.5 80 μοναδες με αποδοση 1.60 καλη τυχη ευχαριστω ολους και ολες να ειστε καλα τα λεμε
 
  • Like
Αντιδράσεις: giannisthegreek

Προγνωστικά

  • 22:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Μπαρτσελόνα - Παρί Σεν Ζερμέν
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Ντόρτμουντ - Ατλέτικο Μαδρίτης
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Σαουθάμπτον - Πρέστον
  • 22:15
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Φαμαλικάο - Σπόρτινγκ Λισαβόνας
  • 20:00
    Novasports Prime
    • Μακάμπι Τελ Αβίβ - Μπασκόνια
  • 21:00
    Novasports 5HD
    • Αναντολού Εφές - Βίρτους Μπολόνια
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Βόννη - Περιστέρι
  • Αύριο 17-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:30
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 05:00
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 14:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 16:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 19:30
    Novasports 6HD
    • WTA 500 Porsche Tennis Grand Prix
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • Ertzan Ertzan:
    Όχι Final Four στον τελικό. Μπαρτσελόνα περνάω καλά εσάς από τα αποδυτήρια ΑΝ έρθετε οπότε είμαι τελικό
  • Ertzan Ertzan:
    Ολυμπιακός-Fener τελικό και το repeat του τελικού fixed
  • PANATHA PANATHA:
    μας μπερδεψες....
  • Ertzan Ertzan:
    κάτσε μπερδεύτηκα και εγώ
  • Ertzan Ertzan:
    Fener-Μονακό έχουμε και ΑΝ έρθετε έχουμε Fener-Παναθηναϊκό
  • PANATHA PANATHA:
    Μπαρτσελοα - Ολυμπικός και μετα με τον νικητη Ρεαλ - 8η ομαδα
  • Ertzan Ertzan:
    Ολυμπιακός-Μπαρτσελόνα και μετά Ολυμπιακός-Ρεάλ εε?
  • PANATHA PANATHA:
    Τα ζευγάρια των playoffs Ρεάλ Μαδρίτης - Μακάμπι ή Μπασκόνια ή Βίρτους ή Εφές / Παναθηναϊκός - Μακάμπι ή Μπασκόνια / Μονακό - Φενέρμπαχτσε / Μπαρτσελόνα -
    Ολυμπιακός
  • PANATHA PANATHA:
    Οποτε την Τριτη εχουμε Μπακαμπι - Μπασκονια σε μονο ματς....ο νικητης παιζει με Παναθα.....ο ηττημενος θα παιξει με τον νικητη του Εφες - Βίρτους και η νικητρια με την Ρεαλ Μαδριτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Με την φορα που εχει παρει η Εφες μπορει να κερδισει Βιρτους και οποια χασει στο Μακαμπι - Μπασκονια και να κοντραρει την Ρεαλ...
  • PANATHA PANATHA:
    Στα εξηγησα ωραια?
  • animusbet animusbet:
    Δεν υπάρχει ομάδα Εφές,επειδή κέρδισε 2 φορές σε μια εβδομάδα τη Φενέρ την κάναμε και ομαδάρα?
  • Ertzan Ertzan:
    Η Ρεάλ δεν χάνει από Efes εκτός και αν ο Λάρκιν τα βάζει και από το σπίτι του τότε υπάρχει ελπίδα
  • Ertzan Ertzan:
    να και ο άλλος πελατάκος :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Στα 5 ματς πιστευω πως η Ρεαλ θα περασει.....απλα ενω εχει βγει πρωτη μπορει να μην εχει τοσο ευκολο αντιπαλο οσο θα ηταν το φυσιολογικο
  • PANATHA PANATHA:
    1900 ματς και συνεχιζουμε :p
  • Ertzan Ertzan:
    Η Λίβερπουλ είμαι σίγουρος έστειλε κόσμο και κοσμάκι κουβά, σημεία, χάντικαπ όβερ τα πάντα όλα
  • PANATHA PANATHA:
    Σιγουρα τα πολλα λεφτα θα χαθηκαν στο live
  • Ertzan Ertzan:
    Στο ρελαντί τα κορίτσια μας την Βιλνέβ στον τελικό 58-45 λήξη του πρώτου ημιχρόνου
  • Ertzan Ertzan:
    Οι Άγγλοι αυτήν την αγωνιστική κυριολεκτικά γάμησαν κόσμο και κοσμάκι 0-2 η Άστον Βίλλα
  • PANATHA PANATHA:
    Σοκαριστικές στιγμές στο Ουντινέζε - Ρόμα, κατέρρευσε ο Έβαν Εντικά στο 72' της αναμέτρησης.
    1f691.png
    Αποχώρησε με το φορείο, έχοντας ευτυχώς τις αισθήσεις του ο στόπερ των Ρωμαίων, ενώ το παιχνίδι διεκόπη οριστικά.
  • Ertzan Ertzan:
    α γι'αυτό διεκόπη λέω και εγώ τι έγινε εδώ
  • PANATHA PANATHA:
    Για αυτο ειμαι εγω εδω...να ενημερωνω για τα παντα :bravo: :ROFLMAO: :p
  • B Forum Bot:
    Ο χρήστης BraShaVa8888 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "|_ Λάϊβ _|" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Infobetakias Forum Bot:
    Infobetakias Forum Bot: Ο χρήστης Infobetakias ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Τριπλή προσφορά γνωριμίας, με 1...