Joker

BetLaden

IFC#6 Champion 2009-10, IFC#1 Super Cup winner 200
Μέλος του προσωπικού
13 Μαι 2002
39,143
26,189
113
52
Infobeto Town
www.infobeto.com
Πάλι jackpot ειχε???? :priest:





Αποτελέσματα

1070η Κλήρωση 11/4/2010

<table class="balls" align="center" border="0" cellpadding="3" cellspacing="2" height="100%"> <tbody><tr> <td colspan="6" id="competition_mum" align="center"> ΝΙΚΗΤΡΙΑ ΣΤΗΛΗ
</td> </tr> <tr> <td align="center"> 5
</td> <td align="center"> 29
</td> <td align="center"> 31
</td> <td align="center"> 32
</td> <td align="center"> 43
</td> <td width="80px;" align="right"> ΤΖΟΚΕΡ: </td> <td> 11
</td> </tr> </tbody></table>
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΔΙΑΛΟΓΗΣ - ΔΙΑΝΕΜΟΜΕΝΑ ΚΕΡΔΗ
<table class="category" align="center" border="0" cellpadding="3" cellspacing="2" height="100%"><tbody><tr> <td class="title" align="center"> Κατηγορίες Επιτυχιών </td> <td class="title" align="center"> Διανεμόμενα </td> <td class="title" align="center"> Επιτυχίες </td> <td class="title" align="center"> Κέρδη ανά επιτυχία </td> </tr> <tr> <td class="category_td1" align="center"> 5+1 </td> <td class="category_td" align="center"> 15.000.000,00 </td> <td class="category_td" align="center"> - </td> <td class="category_td" align="center"> ΤΖΑΚ-ΠΟΤ </td> </tr> <tr> <td class="category_td1" align="center"> 5 </td> <td class="category_td" align="center"> 1.401.672,82 </td> <td class="category_td" align="center"> 10 </td> <td class="category_td" align="center"> 140.167,28 </td> </tr> <tr> <td class="category_td1" align="center"> 4+1 </td> <td class="category_td_new" align="center"> </td> <td class="category_td" align="center"> 209 </td> <td class="category_td" align="center"> 2.500,00 </td> </tr> <tr> <td class="category_td1" align="center"> 4 </td> <td class="category_td_new" align="center"> </td> <td class="category_td" align="center"> 3.523 </td> <td class="category_td" align="center"> 50,00 </td> </tr> <tr> <td class="category_td1" align="center"> 3+1 </td> <td class="category_td_new" align="center"> </td> <td class="category_td" align="center"> 9.168 </td> <td class="category_td" align="center"> 50,00 </td> </tr> <tr> <td class="category_td1" align="center"> 3 </td> <td class="category_td_new" align="center"> </td> <td class="category_td" align="center"> 163.617 </td> <td class="category_td" align="center"> 2,00 </td> </tr> <tr> <td class="category_td1" align="center"> 2+1 </td> <td class="category_td_new" align="center"> </td> <td class="category_td" align="center"> 125.467 </td> <td class="category_td" align="center"> 2,00 </td> </tr> <tr> <td class="category_td1" align="center"> 1+1 </td> <td class="category_td_new" align="center"> </td> <td class="category_td" align="center"> 622.540 </td> <td class="category_td" align="center"> 1,50 </td> </tr> <tr> <td class="category_td1" colspan="5" align="center"> Σύνολο Στηλών : 31.676.222</td></tr></tbody></table>
 
Απ: Joker

Το να έχουμε πολλαπλά jackpot είναι το λογικό σύμφωνα με τις πιθανότητες να βρει κάποιος το 5+1. Πριν δεν ήταν λογικό που δεν είχε πολλά jackpot. Μήπως δεν μπορούν πια να τα δώσουν εκεί που θέλουν? :cool:
 
Απ: Joker

ακριβως, η λιανα εβγαλε στην φορα τα ονοματα των νικητων τις προαλλες που ολος τυχαιως ητανε ολα υπαλληλων (ή συγγενων τους) της ιντραλοτ :cool:

(αχ, γιατι να φυγω απο την ιντραλοτ, γιατι; :hammer::hammer::hammer:)

(δεν μου πανε οτι εχει και δωρο τζακ ποτ, αλλα μαλλον αυτα ειναι για διευθυνταδες κι ανω :eye:)
 
Απ: Joker

ρε παιδια 30 μυρια στηλες εκανε μονο .....

και που τα 150,000,000 στηλες τα πρωτα χρονια του λοτο...

και στα πρωτα τζακ ποτ του τζοκερ

δεν παιζει ο κοσμος πια αυτα τα παιχνιδια.,..

βαριεται δεν εχει και χρηματα ... λεει δε μαμιωμαστε ..

παω να παρω ενα κιλο ψωμι καλυτερα...

--
χθεσινα σχολια πρακτωρψν για την αναδουλεια που ειχανε εχθες

καλησπερα συναδελφοι.πωσ παει η κινηση του τζοκερ?πολυ ησυχια εχουμε. λετε να πεσουν ολοι μαζι?α και κατι ακομα η αναβαθμιση του στοιχηματοσ ξεκινησε απο τα ελληνικα παιχνιδια.εξω το πανιωνιοσ -λαρισα,καμια επιλογη ειδικων στοιχηματων στα υπολοιπα ματσ.να τουσ χαιρομαστε

ΟΥΤΕ 1000 ΣΤΗΛΕΣ

πιστευω οτι παει καλα το τζοκερ παρα την κριση εχω 1981 δελτια μεχρι τωρα ….

αν εχετε τοσα δελτια ειστε πολυ καλα
Σε εμένα πρώτη φορά που ο κόσμος δε μου ζήτησε ομαδικά δελτία, έπαιξαν πολύ σφιχτά, ακόμα και οι «μεγαλοι» παίχτες και δεν μπήκε στο μαγαζί ο απλός πελάτης του 1 και 2 euro (αυτοί που παίζουν μόνο όταν ακούν τον ντόρο από την τηλεόραση).

Άιντε να πάει 8.30′ να ταλειώνουμε.
Το σπαστικό δεν είναι που σε ρωτάνε πώς παίζεται το τζόκερ, πόσα βάζουμε κ.λ.π.
Αλλά, στέλνουνε τη Μολδαβή με το δελτίο έτοιμο και βλέπει το ΚΙΝΟ στην TV και της αρέσει όπως χορπηδάνε τα νούμερα και σου δείχνει με το δάχτυλο την τηλεόραση και ρωτάει χρησιμοποιώντας όλα τα Ελληνικά που ξέρει:
«Αυτό…πώς…;»…..:twis::twis::twis::twis:

Εμένα μου ήρθαν παίχτες με παλιά δελτία Τζόκερ που τα είχαν στο σπίτι τους!!!!



Εμενα πελατης μου εφερε τα παλια δελτια με τις 2 στηλες,
και οταν του ειπα οτι αυτα ειναι ακυρα,μου ειπε οτι δεν βλεπει καλα(οπως ολοι ) και να του τα γραψω!!!
Τι να κανουμε, ο πελατης εχει παντα (ΠΟΤΕ) δικιο!!!!


μόλις 2800 στηλες στο Τζοκερ.
μου αρεσει πως ειχα αμφιβολίες για το αν θα αντεξει το δίκτυο.


Περιμένω τον πελάτη με το ακριβό δελτίο τζόκερ, που θα έρθει για επικύρωση, μετά της 20:30 !!!
Χε χεχε

μαπα το καρπουζι..ευχομαι μην ειναι 1 ο νικητης
και μας φαει η γκρινια….


:bask:
 
Απ: Joker

ακριβως, η λιανα εβγαλε στην φορα τα ονοματα των νικητων τις προαλλες που ολος τυχαιως ητανε ολα υπαλληλων (ή συγγενων τους) της ιντραλοτ :cool:

(αχ, γιατι να φυγω απο την ιντραλοτ, γιατι; :hammer::hammer::hammer:)

(δεν μου πανε οτι εχει και δωρο τζακ ποτ, αλλα μαλλον αυτα ειναι για διευθυνταδες κι ανω :eye:)

Εσύ πήρες δώρο τα Χριστούγεννα στην πίτα το Play Station !!!!

Θέλεις και jack pot !!!!!.............:twis::twis::twis::twis:

Βέβαια και εκεί η πίτα ύποπτη ήταν......μην κοιτάς που δεν το κάναμε θέμα :twis::twis::twis::twis:
 
  • Like
Αντιδράσεις: animusbet και patrickdrd
Απ: Joker

κάπου έχω ακούσει οτι στην Αυστραλία είχε γίνει κάποτε ένα μεγάλο σερί με τζακ πότ σε λόττο νομίζω δεν θυμάμαι καλά... και πήγε την ημέρα της κλήρωσης ένας τύπος με καραμπίνα και τους απείλησε...να κάνουν την κλήρωση ξανά και ξανά...ως δια μαγείας και τις 5 φορές που έγινε η κλήρωση βγήκαν τα ίδια νούμερα...!!! εάν κάποιος το έχει ακούσει ή έχει δεί κανένα βίντεο να το ποστάρει εάν μπορεί. :sign:
 
  • Like
Αντιδράσεις: patrickdrd
Απ: Joker

ΤΟ ΣΙΓΟΥΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΓΙΝΕ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΣΤΗΝ ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ

ΣΕ ΔΥΟ ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΕΣ ΚΛΗΡΩΣΕΙΣ ΒΓΗΚΑΝ ΤΑ ΙΔΙΑ ΑΚΡΙΒΩΣ

ΝΟΥΜΕΡΑ ( ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ ? ΣΤΟ/Α ΔΙΣΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟ/Α )



ΓΙΑ ΤΟ ΑΛΛΟ ΤΟ ΕΙΧΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΜΕΡΙΚΗ,

ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΓΡΑΨΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΤΑΛΙΑ ΧΘΕΣ

( ψιλομουφα μου φαινεται , μπορει βεβαια και να ειναι υπαρκτη ειδηση )
 
Απ: Joker

Εδώ οι τελευταίες 14 κληρώσεις χωρίς νικητή:

jokerl.jpg


Σε 8 από αυτές βγήκαν 2 σερί νούμερα. Στο τζόκερ καθυστερεί το 3 πάρα πολλές κληρώσεις και θα το κυνηγήσω. Τώρα για τα κανονικά ότι μου έρθει. :fish::fish::fish:
 
Απ: Joker

Εδώ οι τελευταίες 14 κληρώσεις χωρίς νικητή:

jokerl.jpg


Σε 8 από αυτές βγήκαν 2 σερί νούμερα. Στο τζόκερ καθυστερεί το 3 πάρα πολλές κληρώσεις και θα το κυνηγήσω. Τώρα για τα κανονικά ότι μου έρθει. :fish::fish::fish:

Να μην κυνηγήσεις τίποτα. Δικό μου είναι αυτό το τζόκερ :twis::twis::twis::twis:

Άμα δεν με δείτε για 4-5 μέρες μετά την κλήρωση, θα με δείτε με ip από Maimi :twis::twis::twis::twis:
 
  • Like
Αντιδράσεις: BetLaden και lilis
Απ: Joker

Αν και εδώ και κάτι χρονάκια έχω αφήσει το τζόκερ αφού είμαι από αυτούς που πιστεύουν "Σιγά μη μου βγει" λέτε να πάω να ρίξω κανένα δελτίο? :confused:
 
Απ: Joker

εγώ δεν υπάρχει περίπτωση να παίξω τζόκερ.Εδώ δε μου κάθεται μονό στο στοίχημα,θα μου κάτσει και τζόκερ?
Αλλά είναι και το άλλο.Μετά θα πρέπει να προσέχω όλη μου τη ζωή μη με απαγάγουν.Άσε που θα πικράνω και τον sjim αν του πάρω τα λεφτά:twis:
 
Απ: Joker

Αφου χάνω στον έρωτα μπορει να μου κάτσει το Τζόκερ. :twis:

θα μου πεις και πιο μακριά απο την τυχη σου δεν μπορεις να δείς.









:sign:
 
Τελευταία επεξεργασία:
Απ: Joker

Οι αριθμοί που χαρίζουν 18 εκατομμύρια ευρώ, ανακοινώθηκαν πριν από λίγο. Έτσι όπως κληρώθηκαν οι αριθμοί από τον ΟΠΑΠ είναι οι: 22,42,36,39, 17 και αριθμός Τζόκερ...14.

παρά 4 νούμερα ρε γαμώτο :twis::twis::twis:
 
Απ: Joker

3 οι νικητες, ενας απο καλαματα, ενας απο ροδο κι ενας απο αστακο,

μονο ο νικητας ο καλαματιανος εχει ελπιδες :twis::twis::twis:
 

Προγνωστικά

  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Λάτσιο - Γιουβέντους
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Λέστερ - Σαουθάμπτον
  • 22:00
    Novasports Premier League
    • Άρσεναλ - Τσέλσι
  • Αύριο 24-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Εστουντιάντες - Γκρέμιο
  • 20:30
    Novasports Prime
    • Παναθηναϊκός AKTOR - Μακάμπι Τελ Αβίβ
  • 22:00
    Novasports 5HD
    • Ρεάλ Μαδρίτης - Μπάσκονια
  • Αύριο 24-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 03:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA 2023-24
  • 03:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Μιλγουόκι Μπακς - Ιντιάνα Πέισερς
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
    • Δεν υπάρχουν αθλητικές μεταδόσεις από άλλα αθλήματα σήμερα
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Που το διαβασες αυτο?
  • Ertzan Ertzan:
    σύμφωνα με την beisports τουρκίας είναι δημοσίευμα του sportime λέει
  • Ertzan Ertzan:
    κατηγορήθηκε ο ερωτιάρης για ντόπα? μάλλον το παράκανε με τα βιάγκρα :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    To Sportime εχει πιασει πατο....μην το πιστευεις ποτε...
  • PANATHA PANATHA:
    Εσυ φυσικα γελας αλλα η ιστορια με τον Ιωαννιδη εδειξε μια ακομα φορα ποσο πατο εχουν πιασει τα social....ο καθε ηλιθιος γραφει οτι σαχλαμαρα του ερθει χωρις φυσικα συνεπειες....και παλι καλα που μεσα σε λιγες ωρες αποδειχτηκε η υποθεση μουφα....και δεν τραβηξε
    2-3 μερες....
  • Ertzan Ertzan:
    μα για γέλια είναι η κατάσταση, Στην σήμερον ημέρα δεν απορώ για τίποτα πραγματικά
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 ΤΕΛΙΚΟΣ (20-21/4/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
  • Ertzan Ertzan:
    Στα δικά μου μάτια με την ενδεκάδα που έχει κατεβάσει η Fener και είναι αυτή που έγραψα παραπάνω η Fener κανονικά κερδίζει 2-0 τουλάχιστον όμως επειδή η μπάλα είναι πόρνη που έλεγε και ο Όσιμ όλα όσα βλέπουμε μπορούν να πάνε στράφη (δείτε τα χθεσινά)
  • Ertzan Ertzan:
    Ο Ατζούν έδειξε για άλλη μια φορά πόσο μεγάλος οπαδός της Fenerbahce είναι και τον αγώνα θα τον δείξει το ελεύθερο TV8 :smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    με την είσοδο του Ζάιτς η Fener παίζει με 10 παίκτες αυτήν την στιγμή
  • PANATHA PANATHA:
    Εγω λεω θα πανε στα πεναλτι
  • Ertzan Ertzan:
    μακάρι
  • Ertzan Ertzan:
    ο Τζίκου κρατάει την άμυνα
  • Ertzan Ertzan:
    αυτην την στιγμή η Fener παίζει με 10 παίκτες
  • Ertzan Ertzan:
    μπαίνει ο Κρούνιτς μάλιστα
  • Ertzan Ertzan:
    αν ο Ολυμπιακός μπορέσει και σκοράρει μαγκιά του πραγματικά, αν χάσει είναι άξιος της μοίρας του
  • Ertzan Ertzan:
    Τώρα ο προπονητής της Fener τα "γάμησε" αλλά σου λέει δεν έρχεται ο Ολυμπιακός οπότε μπορώ να τους βάλω
  • Ertzan Ertzan:
    όπως έγραφα και σε έναν φίλο πέραν Μπατσουάγι δεν θα άλλαξα κανέναν και ας χρειαστεί να τους κοπούν τα πόδια, ίσως αντί Μπεκάο αν τραυματίστηκε να έβαζα Μπονούτσι για τα πέναλτι
  • Ertzan Ertzan:
    Krunic, Zaijc, Under, Caglar ότι άχρηστο υπάρχει έβαλε ο ανίκανος
  • Αδιάβροχος Forum Bot:
    Ο χρήστης Αδιάβροχος ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "υπάρχει ανώνυμο πορτοφόλι ?" στο Ηλεκτρονικά Πορτοφόλια.
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης ssk ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Στοίχημα με διπλάσιο" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • PANATHA PANATHA:
    Τι τρελο πρωταθλημα ειναι αυτο....
  • K Forum Bot:
    Ο χρήστης kandalf ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Διαχείριση λογαριασμών" στο Στοιχηματικές κουβέντες.
  • Ertzan Ertzan:
    Τα πιτσιρίκια μας έχουν κάνει γιο γιο τους Ιταλούς ειδικά το 3-0 θα το ζήλευε και ο Κριστιάνο Ρονάλντο
  • Ertzan Ertzan:
    Η ΠΡΩΤΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ που παίρνει ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ τίτλο στο ποδόσφαιρο οι νέοι του ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ :smk1:
    Ertzan Ertzan: Η ΠΡΩΤΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ που παίρνει ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ τίτλο στο ποδόσφαιρο οι νέοι του ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ :smk1: