limitάρονται οι λογαριασμοί;

Κατάσταση
Δεν είναι ανοιχτό για περαιτέρω απαντήσεις.
Καλησπέρα.εγω αυτο το value bet δεν το καταλαβα ποτε.ουτε γιατι τοσος ντορος γινεται απο τους παικτες.Κυνηγατε τις μεγαλες αποδοσεις ενος αγωνα μολλις προσφερονται απο την εταιρεια και περιμενετε μετα απο 2 -3 μερες να π[εσουν και να λετε οτι παιξατε σωστα και οτι βρηκατε το λαθος της εταιρειας και μετα η εταιρεια λετε σας βαζει ορια.Δεν μου καθονται καλα ολα αυτα.Καταρχην το σημειο που παιξατε επιβεβαιωθηκε?εναμιση χρονο πριν σε εταιρεια εχω παιξει 4000 ευρω το ολυμπιακος-Βεροια over 2,5, 4 μερες πριν την εναρξη του αγωνα σε αποδοση 1.50.την ημερα του αγωνα το over πεφτει στο 1.40 και η εταιρεια μου δινει cashout 4100 ευρω.τελικα κανω cashout ευτυχως γιατι το ματσ εληξε 2-0 απο το τριαντα κατι αν θυμαμαι καλα.επομενως ποια η αξια του value betting?ολα ειναι σχετικα.επισης 2-2.5 χρονια ειχα στη sportingbet ενα πολυ καλο διμηνο,επαιζα μεγαλα ποσα σε μικρες αποδοσεις κυριως και ειχα κερδος 6700 ευρω.κανεις δεν μου εβαλε οριο.επαιζα καθαρα.τελικα τα εχασα ολα απο πλεονεξια και υπερβολικη σιγουρια.το θεμα ειναι ομως οτι δεν με πειραξε κανεις.δεν ξερω τι θα γινοταν αν τους επαιρνα και αλλα,αλλα σε γενικες γραμμες κατα καιρους παιζω μεγαλα ποσα.προσφατα μου εδωσαν μπονους 40 ευρω και σταδιακα το εκανα 2500 χιλιαδες τα οποια βεβαια τα επαιξα και τα εχασα στο διπλο του ολυμπιακου στο μπασκετ με την γκραντ καναρια.μεγαλο στημενο αυτο και μεγαλη βλακεια δικη μου.παντως γενικα δεν εχω προβληματα με ορια παρολο που καποιες περιοδους εχω φτασει σε κερδοφορια μεγαλη ασχετα αν αργοτερα χανονται ολα.
Διαβαζω, διαβαζω, διαβαζω, ε δεν αντεξα κι εγω, ανθρωπος ειμαι. Φιλε μου η εταιρια δε σου εβαλε ορια γιατι δεν ειναι χαζη. Προφανως με τον τροπο που επαιζες ηταν δεδομενο και με μαθηματικη ακριβεια οτι καποια στιγμη θα στα παιρνανε ολα πισω, οποτε αν σου βαζανε ορια εκεινη τη στιγμη θα σε διωχνανε χωρις να προλαβουν να στα παρουν.
Οσον αφορα το βαλιου που λες και το αντερ που επαιξες, μα δεν ειπε κανεις οτι τα βαλιου καθονται ολα και παντα.
Στατιστικη, απλα μαθηματικα you know??
Βαλιου σημαινει οτι σε βαθος χρονου θα εισαι με μαθηματικη ακριβεια κερδισμενος, οχι απο ενα παιχνιδι μονο.
Και επειδη φοβαμαι οτι εισαι μικρος σε ηλικια και παιζεις πολυ επικινδυνα απ οτι καταλαβα ειλικρινα σε συμβουλευω να μαζευτεις και να διαβαζεις οσο μπορεις καποια αρθρα για βαλιου μπετ και να ακουσεις και καποιους τι σου λενε

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Το όλο thread θυμίζει την παροιμία '2 γάιδαροι μαλώνανε σε ξένο αχυρώνα'. Αφού κάποιος ξέρει ότι με τον τρόπο που παίζει τρώει limits, το έχει κάνει μία, δύο, τρεις και έχει το ίδιο αποτέλεσμα, γιατί κλαίγεται γι'αυτό; Είτε σταματάει είτε αλλάζει σύστημα. Οι εταιρίες σου προσφέρουν ένα πλαίσιο, το οποίο το ορίζουν στο μεγαλύτερο βαθμό αυτές και εσύ καλείσαι, άμα ο σκοπός σου είναι να βγάλει χρήματα και όχι να κάνεις το κέφι σου, να βγάλεις χρήματα μέσα σε αυτό το πλαίσιο που δεν θέλει value bets (βέβαια και το τι είναι value είναι λίγο αόριστο και θέλει αρκετές χιλιάδες μπετς) και άλλους τρόπους παιξίματος. Δεν νομίζω ότι υπάρχει κάποιο παίχτης με χρόνια εμπειρίας που δεν το ξέρει αυτό. Θα συμφωνήσω με κάποιο χρήστη που έγραψε ότι ο καλύτερος τρόπος να αποφύγεις τα όρια είναι στο live.
 
  • Like
Αντιδράσεις: blizard
Καλημερα.Ναι συνηθως εχω παιξει σωστα αν πεσουν οι αποδοσεις.Και οσο πιο πολυ εχουν πεσει τοσο μεγαλυτερο πλεονεκτημα θα εχω.Aντιθετα αν εχουν ανεβει, οσο πιο πολυ εχουν ανεβει τοσο πιο λαθος παιξιμο εχω κανει.Αυτο δεν ισχυει παντα βεβαια..Σου αναλυω και το σκεπτικο μου.Εχω ως δεικτη τις αποδοσεις των εταιριων στα closing οdds δηλαδη την ωρα που ξεκινανε οι αγωνες.Δεν με απασχολει καν τι δινει ο στοιχιμαν η μια μικρη εταιρια..Σημασια εχει τι αποδοσεις υπαρχουν σε Aσια Betfair Pinnacle αφου απο εκει ξεκινα η ταση.Λογω του οτι εκει ειναι πιο ελευθερη η αγορα χωρις κοψιμο παιχτων, αρα σε αυτες τις εταιριες ειναι πιο μεγαλο το ποσοστο των σοβαρων παιχτων που ειναι ενα βημα μπροστα στην ενημωρωση (ειδησεων)
Εκεινη την στιγμη υπαρχουν ολες οι διαθεσιμες πληροφοριες προς παιχτες,απο προσφατο ρεπορταζ των ομαδων και καιρικες συνθηκες μεχρι και 11αδες.
Αρα πιο λιγα τα λαθη στις αποδοσεις απο οσο θα ηταν πχ 3 η 4 μερες πριν οταν επαιξα εγω το ματς.

Πιο πανω εγραψα οτι αυτο δεν ισχυει παντα.Εννοουσα οτι οι αποδοσεις στο closing odds δεν ειναι παντα σωστες, και για διαφορους λογους μπορει να υπαρχουν λαθος σετ αποδοσεων, εως πολυ λαθος. Αυτο ομως θα συμβει σε μικρο ποσοστο αγωνων.Αυτο μπορεις να το καταλαβεις στο live. Ακομα και σε μεγαλα ματς συμβαινει να ειναι λανθασμενο το σετ αποδοσεων στην σεντρα. Πριν απο μερικα χρονια στον τελικο του τσαμπιονς λιγκ Μπαγερν -Ντορτμουντ στο closing odds ειχε 1.75 η Mπαγερν και 5.00 η Ντορτμουντ. Ξεκιναει ο αγωνας και φαινοταν ξεκαθαρα οτι το ματς ειναι σχεδον 50-50 και δεν υπαρχει φαβορι, αρα διορθωθηκαν οι τιμες και ειχαμε 2.50 Μπαγερν και καπου στο 3.00 την Ντορτμουντ.
Επισης κατι τετοιο γινοταν σε καποια ματς της Λεστερ στο live οταν πηρε το πρωταθλημα.

Τωρα για αυτο που ρωτας αν επιβεβαιωθηκε το σημειο, ευκολα γινεται κατανοητο οτι (μακροχρονια) δεν εχει καμια σημασια αν επιβεβαιωθηκε η οχι.
Φαντασου πχ να παιζεις ενα σημειο σε 3 αποδοση περιππου, ενω η πραγματικη να ειναι 2.00.
θα της παιζεις μονα με 100€ και καθε φορα που θα κερδιζεις θα σε πληρωνει με 300 αντι για 200..Με εναν προχειρο υπολογισμο στα 1000 στοιχηματα θα κερδισεις τα 500 θα χασεις τα 500..Υπο κανονικες συνθηκες θα επρεπε να ειχες 0 κερδος και να επαιζες με 2 αποδοση.Ομως λογω γκανιοτας θα παιζεις με 1.90 αποδοση και στα 1000 στοιχηματα με 100€ πονταρισμα θα εχεις χασουρα 5000€..Ειναι αυτο που λεμε οτι σε τρωει η γκανιοτα.Αυτο ακριβως θα συμβει!
Αν παιζεις 3 αποδοση αντι για 2.00, θα εχεις 50.000€ κερδος!
Βεβαια θεωρητικα αυτο, γιατι στην πραξη δεν γινεται να παιζεις σε ολα τα ματς 3 αποδοση αντι για 2.00.
Σε καποια δεν θα μετρησεις σωστα τα δεδομενα του αγωνα και δεν θα πεσουν οι αποδοσεις η το 3.00 θα κατσει τελικα στο 2.80.Σε καποια αλλα θα σου προκυψουν απουσιες της ομαδας που επαιξες και το 3.00 θα γινει 4.00.
Οποτε στην πραγματικοτητα με τα value bets παλευεις να βγαλεις ενα καλο η πολυ καλο μεροκαματο.
Και οχι να κερδιζεις αστρονομικα ποσα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: FunBet, fairplay και loxagos mark
Διαβαζω, διαβαζω, διαβαζω, ε δεν αντεξα κι εγω, ανθρωπος ειμαι. Φιλε μου η εταιρια δε σου εβαλε ορια γιατι δεν ειναι χαζη. Προφανως με τον τροπο που επαιζες ηταν δεδομενο και με μαθηματικη ακριβεια οτι καποια στιγμη θα στα παιρνανε ολα πισω, οποτε αν σου βαζανε ορια εκεινη τη στιγμη θα σε διωχνανε χωρις να προλαβουν να στα παρουν.
Οσον αφορα το βαλιου που λες και το αντερ που επαιξες, μα δεν ειπε κανεις οτι τα βαλιου καθονται ολα και παντα.
Στατιστικη, απλα μαθηματικα you know??
Βαλιου σημαινει οτι σε βαθος χρονου θα εισαι με μαθηματικη ακριβεια κερδισμενος, οχι απο ενα παιχνιδι μονο.
Και επειδη φοβαμαι οτι εισαι μικρος σε ηλικια και παιζεις πολυ επικινδυνα απ οτι καταλαβα ειλικρινα σε συμβουλευω να μαζευτεις και να διαβαζεις οσο μπορεις καποια αρθρα για βαλιου μπετ και να ακουσεις και καποιους τι σου λενε

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Φιλε μου δεκτο το σχολιο σου.ομως τωρα δεν παιζω τοσο ριψοκυνδυνα.δεν ειμι μικρος σε ηλικια ουτε και πολυ μεγαλος.διαβαζω παρα πολλα και εχω καλη γνωση στο στοιχημα και τα ολα τα σχετικα.δεν ειμαι ξερολας αλλα ειμαι μεγαλοπαικτης σε αντιθεση με πολλους που γραφουν στα φορουμ και ειναι παικτες τω 100 ευρω μαξιμουμ.επισης ολα οσα επαιζα και εχασα ηταν κερδισμενα,γιαυτο και επαιζα ατσαλα.επαγγελματιας δεν ειμαι αλλα για να παρω εγω συμβουλες απο καποιον πρεπει αυτος να ειναι σοβαρος επαγγελματιας αποδεδειγμενα.εσυ δεν ξερω τι εισαι.πρωτη φορα γραφω σε φορουμ παρολο που εχω διαβααει σχεδον τα παντα.ψαχνω παντα αξια σε καποιο σημειο και η αποδοση να ειναι ικανοποιητικη οσο γινεται.αλλα δεν βγαζουμε εμεις τις αποδοσεις.
 
Το όλο thread θυμίζει την παροιμία '2 γάιδαροι μαλώνανε σε ξένο αχυρώνα'. Αφού κάποιος ξέρει ότι με τον τρόπο που παίζει τρώει limits, το έχει κάνει μία, δύο, τρεις και έχει το ίδιο αποτέλεσμα, γιατί κλαίγεται γι'αυτό; Είτε σταματάει είτε αλλάζει σύστημα. Οι εταιρίες σου προσφέρουν ένα πλαίσιο, το οποίο το ορίζουν στο μεγαλύτερο βαθμό αυτές και εσύ καλείσαι, άμα ο σκοπός σου είναι να βγάλει χρήματα και όχι να κάνεις το κέφι σου, να βγάλεις χρήματα μέσα σε αυτό το πλαίσιο που δεν θέλει value bets (βέβαια και το τι είναι value είναι λίγο αόριστο και θέλει αρκετές χιλιάδες μπετς) και άλλους τρόπους παιξίματος. Δεν νομίζω ότι υπάρχει κάποιο παίχτης με χρόνια εμπειρίας που δεν το ξέρει αυτό. Θα συμφωνήσω με κάποιο χρήστη που έγραψε ότι ο καλύτερος τρόπος να αποφύγεις τα όρια είναι στο live.
Δεν κλαιγεται κανενας εδω για τα λιμιτ.Αν διαβασεις απο την αρχη το θρεντ θα δεις οτι καποιο μελος ρωτησε να μαθει αν λιμιταρουν οι εταιριες τους παιχτες που κερδιζουν.
Πηρε καποιες απαντησεις του στιλ "οποιος παιχτης κερδιζει σταθερα ειναι απατεωνας" και ετσι ξεκινησαν σχολια με διαφορετικες αποψεις.Δεν κλαιγομαστε για το λιμιτ.Απλα ειναι εκνευριστικο να σε λενε και απο πανω απατεωνα ενω παιζεις με τους ορους που βολευουν τις εταιριες, και πας σχεδον με το σταυρο στο χερι.
 
  • Like
Αντιδράσεις: FunBet, fairplay και loxagos mark
επισης 2-2.5 χρονια ειχα στη sportingbet ενα πολυ καλο διμηνο,επαιζα μεγαλα ποσα σε μικρες αποδοσεις κυριως και ειχα κερδος 6700 ευρω.κανεις δεν μου εβαλε οριο.επαιζα καθαρα.τελικα τα εχασα ολα απο πλεονεξια και υπερβολικη σιγουρια.το θεμα ειναι ομως οτι δεν με πειραξε κανεις.δεν ξερω τι θα γινοταν αν τους επαιρνα και αλλα,αλλα σε γενικες γραμμες κατα καιρους παιζω μεγαλα ποσα.προσφατα μου εδωσαν μπονους 40 ευρω και σταδιακα το εκανα 2500 χιλιαδες τα οποια βεβαια τα επαιξα και τα εχασα στο διπλο του ολυμπιακου στο μπασκετ με την γκραντ καναρια.μεγαλο στημενο αυτο και μεγαλη βλακεια δικη μου.παντως γενικα δεν εχω προβληματα με ορια παρολο που καποιες περιοδους εχω φτασει σε κερδοφορια μεγαλη ασχετα αν αργοτερα χανονται ολα.

Δεν τα εχασες λογω πλεονεξιας και υπερβολικης σιγουριας.Τα εχασες γιατι δεν εκανες σωστη διαχειριση καβας και γιατι επαιζες αποδοσεις χωρις αξία.Όσα και να τους έπαιρνες,ειναι μαθηματικως βεβαιο οτι θα τα εχανες.Οπότε δεν υπαρχει κανενας λογος να σου βαλουν οριο με τον τροπο που παιζεις.Ισα ισα, θα τα αυξησουν για να χανεις περισσοτερα.
 
Δεν τα εχασες λογω πλεονεξιας και υπερβολικης σιγουριας.Τα εχασες γιατι δεν εκανες σωστη διαχειριση καβας και γιατι επαιζες αποδοσεις χωρις αξία.Όσα και να τους έπαιρνες,ειναι μαθηματικως βεβαιο οτι θα τα εχανες.Οπότε δεν υπαρχει κανενας λογος να σου βαλουν οριο με τον τροπο που παιζεις.Ισα ισα, θα τα αυξησουν για να χανεις περισσοτερα.
Συμφωνω για την σωστη διαχειρηση καβας.μεγαλο λαθος μου.
 
Δεν κλαιγεται κανενας εδω για τα λιμιτ.Αν διαβασεις απο την αρχη το θρεντ θα δεις οτι καποιο μελος ρωτησε να μαθει αν λιμιταρουν οι εταιριες τους παιχτες που κερδιζουν.
Πηρε καποιες απαντησεις του στιλ "οποιος παιχτης κερδιζει σταθερα ειναι απατεωνας" και ετσι ξεκινησαν σχολια με διαφορετικες αποψεις.Δεν κλαιγομαστε για το λιμιτ.Απλα ειναι εκνευριστικο να σε λενε και απο πανω απατεωνα ενω παιζεις με τους ορους που βολευουν τις εταιριες, και πας σχεδον με το σταυρο στο χερι.

Καλά το value betting δεν έχει σχέση με "απατεωνιές" αυτό νομίζω το καταλαβαίνει ο κάθε παίχτης
 
  • Like
Αντιδράσεις: SOSBET666666666666666666
δεν ειμαι ξερολας αλλα ειμαι μεγαλοπαικτης σε αντιθεση με πολλους που γραφουν στα φορουμ και ειναι παικτες τω 100 ευρω μαξιμουμ.επισης ολα οσα επαιζα και εχασα ηταν κερδισμενα,γιαυτο και επαιζα ατσαλα.επαγγελματιας δεν ειμαι αλλα για να παρω εγω συμβουλες απο καποιον πρεπει αυτος να ειναι σοβαρος επαγγελματιας αποδεδειγμενα.εσυ δεν ξερω τι εισαι.πρωτη φορα γραφω σε φορουμ παρολο που εχω διαβααει σχεδον τα παντα.ψαχνω παντα αξια σε καποιο σημειο και η αποδοση να ειναι ικανοποιητικη οσο γινεται.αλλα δεν βγαζουμε εμεις τις αποδοσεις.
Το πρωτο σου σχολιο οταν μπηκες εδω στην συζητηση ηταν απαντηση σε σχολιο δικο μου, τωρα σε αυτο το σχολιο σου φανηκε με τι διαθεση μπηκες να μου απαντησεις πριν, αφου εννοεις εμενα παιχτη των 100€ που παριστανω τον ξερολα γραφοντας σε φορουμ.Απλα δεν μου το ειπες ευθεως απο τυην αρχη.
Ενταξει καπου εδω φτανω στα ορια μου, και επειδη δεν εχω σκοπο να φαω μπαν απο το φορουμ, καλυτερα να σου απαντησω με εικονα στο επομενο σχολιο μου..
 
  • Like
Αντιδράσεις: pipilas και fairplay
Φιλε μου δεκτο το σχολιο σου.ομως τωρα δεν παιζω τοσο ριψοκυνδυνα.δεν ειμι μικρος σε ηλικια ουτε και πολυ μεγαλος.διαβαζω παρα πολλα και εχω καλη γνωση στο στοιχημα και τα ολα τα σχετικα.δεν ειμαι ξερολας αλλα ειμαι μεγαλοπαικτης σε αντιθεση με πολλους που γραφουν στα φορουμ και ειναι παικτες τω 100 ευρω μαξιμουμ.επισης ολα οσα επαιζα και εχασα ηταν κερδισμενα,γιαυτο και επαιζα ατσαλα.επαγγελματιας δεν ειμαι αλλα για να παρω εγω συμβουλες απο καποιον πρεπει αυτος να ειναι σοβαρος επαγγελματιας αποδεδειγμενα.εσυ δεν ξερω τι εισαι.πρωτη φορα γραφω σε φορουμ παρολο που εχω διαβααει σχεδον τα παντα.ψαχνω παντα αξια σε καποιο σημειο και η αποδοση να ειναι ικανοποιητικη οσο γινεται.αλλα δεν βγαζουμε εμεις τις αποδοσεις.
Δεν αποκλειεται να επαιξες καποια ματς βαλιου μπορει και οχι. Αυτο θα αποδειχτει στη συνεχεια αν δηλαδη οι νικες ηταν παιγμενες στο [τοξο] των νικων και οι ηττες αντιστροφα.Με απλα λογια ειχες να κανεις καθαρα με ρεντα και γκινια περιοδοι που κανουν τον ιδιο κυκλο.
Φιλικα θα σου πω να μην ξανοιγεσαι με πολυ μεγαλα ποσα διοτι μπορει να γινει πολυ μεγαλη ζημια σε ενα κακο φεγγαρι. Μπορει οντως να βρισκεις τιμες με αξια οπως του ολυμπιακου εφοσον επεσε περιπου 7% την στιγμη της εναρξης επελεξες ενα καθαρο βαλιου μπετ .
Αν εχεις την δυνατοτητα αυτη στα περισσοτερα παιχνιδια τοτε απλα κανε μια διαχειρηση της μπανκας σου.
Χωρισε την τουλαχιστον σε 15 με 20 μπετ για ασφαλεια και τα ποσοστα να μην πεφτουν κατω απο 30% πιθανοτητα δηλαδη ποσοστα να προσεγγιζουν το 3.00 αποδοση.Με τα 4 χιλιαρικα το ποσο που θα επρεπε να ειχες μπανκα για να αποφυγεις 6 7 στραβες και ας παιξεις και βαλιου δυστηχως δεν χωρουν σε καμια ευρωπαικη εταιρεια.
 
  • Like
Αντιδράσεις: pipilas και fairplay
δεν ειμαι ξερολας αλλα ειμαι μεγαλοπαικτης σε αντιθεση με πολλους που γραφουν στα φορουμ και ειναι παικτες τω 100 ευρω μαξιμουμ.επισης ολα οσα επαιζα και εχασα ηταν κερδισμενα,γιαυτο και επαιζα ατσαλα.επαγγελματιας δεν ειμαι αλλα για να παρω εγω συμβουλες απο καποιον πρεπει αυτος να ειναι σοβαρος επαγγελματιας αποδεδειγμενα.
10.000 ευρω μεσα στο 2018 η ζημια μιας μονο εταιριας, παιξιμο με νομιμοτατο τροπο, και χρηματα που τα εχω λαβει, πιστοποιημενο αυτο αφου προκειται για βεβαιωση.ΠΡΟΣΕΞΕ..Μιας εταιριας.
Εχω και 7-8 ακομα βεβαιωσεις.
Να τις ανεβασω ολες λες μπας και 4πλασιαστουν αυτα που ειδες? Ξερω , θα απαντησεις τωρα με το κλασικο "ειναι φωτοσοπ"

Υ.Γ. Μεγαλοπαιχτη που ομως δεν ειναι επαγγελματιας, δηλαδη οσα και να κερδιζει του τα παιρνουν πισω οι εταιριες, επειδη δεν εχει ιδεα απο διαχειριση κεφαλαιου, και παρολο αυτο να δηλωνει μεγαλοπαιχτης επειδη απλα τζογαρει 5χιλιαρα ετσι στα κουτουρου, πρωτη φορα βλεπω.

Υ.Γ.2) Μεγαλοπαιχτη , που δεν μου δεχεσαι συμβουλες απο οποιονδηποτε ομως φροντιζεις να να "την λες" σε αλλους χωρις να εχεις μιλησει καθολου μαζι τους και χωρις να γνωριζεις τι ειναι ο αλλος.
 
  • Like
Αντιδράσεις: pipilas και fairplay
Το πρωτο σου σχολιο οταν μπηκες εδω στην συζητηση ηταν απαντηση σε σχολιο δικο μου, τωρα σε αυτο το σχολιο σου φανηκε με τι διαθεση μπηκες να μου απαντησεις πριν, αφου εννοεις εμενα παιχτη των 100€ που παριστανω τον ξερολα γραφοντας σε φορουμ.Απλα δεν μου το ειπες ευθεως απο τυην αρχη.
Ενταξει καπου εδω φτανω στα ορια μου, και επειδη δεν εχω σκοπο να φαω μπαν απο το φορουμ, καλυτερα να σου απαντησω με εικονα στο επομενο σχολιο μου..
Φιλε το σχολιο για τσ 100 ευρω ειναι γενικο.δεν απευθυνομαι αποκλειστικα σε εσενα.δεν σε ξερω καν.αλλα οι συμβουλες οταν δινονται με επαρση και με εριστικο τροπο με εκνευριζουν.γιαυτο και δενγραφω σε φορουμ.ενας παικτης που παιζει μεγαλα ποσα θα καταλαβει
 
  • Like
Αντιδράσεις: blizard
10.000 ευρω μεσα στο 2018 η ζημια μιας μονο εταιριας, παιξιμο με νομιμοτατο τροπο, και χρηματα που τα εχω λαβει, πιστοποιημενο αυτο αφου προκειται για βεβαιωση.ΠΡΟΣΕΞΕ..Μιας εταιριας.
Εχω και 7-8 ακομα βεβαιωσεις.
Να τις ανεβασω ολες λες μπας και 4πλασιαστουν αυτα που ειδες? Ξερω , θα απαντησεις τωρα με το κλασικο "ειναι φωτοσοπ"

Υ.Γ. Μεγαλοπαιχτη που ομως δεν ειναι επαγγελματιας, δηλαδη οσα και να κερδιζει του τα παιρνουν πισω οι εταιριες, επειδη δεν εχει ιδεα απο διαχειριση κεφαλαιου, και παρολο αυτο να δηλωνει μεγαλοπαιχτης επειδη απλα τζογαρει 5χιλιαρα ετσι στα κουτουρου, πρωτη φορα βλεπω.

Υ.Γ.2) Μεγαλοπαιχτη , που δεν μου δεχεσαι συμβουλες απο οποιονδηποτε ομως φροντιζεις να να "την λες" σε αλλους χωρις να εχεις μιλησει καθολου μαζι τους και χωρις να γνωριζεις τι ειναι ο αλλος.
Φιλε ουτε σου την ειπα ουτε τιποτα τετοιο.ουτε το επαιξα ειδημονας.μια εμπειρια ποσταρα μηπως και βγει τιποτα καλο μεσα απο το φορουμ.αλλα βλεπω πως οτι καινα γραψω θα πεταχτει καποιος και θα θιχτει η θα κανει επιθεσεις.συγχαρητηρια για τα κερδη σου.μεγαλοπαικτης μπορει να ειναι καποιος και ας μην ειναι επαγγελματιας.εαν εισαι επαγγελματιας μπορεις να μου πεις τον τροπο που παιζειςμηπως κανω το ιδιοκαιεγω.
 
Δεν αποκλειεται να επαιξες καποια ματς βαλιου μπορει και οχι. Αυτο θα αποδειχτει στη συνεχεια αν δηλαδη οι νικες ηταν παιγμενες στο [τοξο] των νικων και οι ηττες αντιστροφα.Με απλα λογια ειχες να κανεις καθαρα με ρεντα και γκινια περιοδοι που κανουν τον ιδιο κυκλο.
Φιλικα θα σου πω να μην ξανοιγεσαι με πολυ μεγαλα ποσα διοτι μπορει να γινει πολυ μεγαλη ζημια σε ενα κακο φεγγαρι. Μπορει οντως να βρισκεις τιμες με αξια οπως του ολυμπιακου εφοσον επεσε περιπου 7% την στιγμη της εναρξης επελεξες ενα καθαρο βαλιου μπετ .
Αν εχεις την δυνατοτητα αυτη στα περισσοτερα παιχνιδια τοτε απλα κανε μια διαχειρηση της μπανκας σου.
Χωρισε την τουλαχιστον σε 15 με 20 μπετ για ασφαλεια και τα ποσοστα να μην πεφτουν κατω απο 30% πιθανοτητα δηλαδη ποσοστα να προσεγγιζουν το 3.00 αποδοση.Με τα 4 χιλιαρικα το ποσο που θα επρεπε να ειχες μπανκα για να αποφυγεις 6 7 στραβες και ας παιξεις και βαλιου δυστηχως δεν χωρουν σε καμια ευρωπαικη εταιρεια.
Φιλε μου τι εννοεις στο τελευταιο σκελος της αναρτησης δεν το καταλαβα.
 
Φιλε το σχολιο για τσ 100 ευρω ειναι γενικο.δεν απευθυνομαι αποκλειστικα σε εσενα.δεν σε ξερω καν.αλλα οι συμβουλες οταν δινονται με επαρση και με εριστικο τροπο με εκνευριζουν.γιαυτο και δεν γραφω σε φορουμ.ενας παικτης που παιζει μεγαλα ποσα θα καταλαβει
Ναι το ξερω , υποτιθεται οτι δεν απευθυνεσαι αποκλειστικα σε μενα, απλα εριξες την μπηχτη με τροπο που δεν φαινεται ευκολα για ποιον ηταν, ασχετα αν ηταν για μενα.
 
Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
Αντιδράσεις: pipilas
Ναι το ξερω δεν απευθυνεσαι αποκλειστικα σε μενα, απλα εριξες την μπηχτη με τροπο που δεν φαινεται ευκολα για ποιον ηταν.
Παντως απο οτι εδειξες κερδη μπορει να εχει καποιος απο τις στοιχηματικες.τι προτεινεις σε καποιον που μπορει να εχει μια καβα 10000 ευρω;
 
Φιλε μου τι εννοεις στο τελευταιο σκελος της αναρτησης δεν το καταλαβα.
Φιλε μου τι εννοεις στο τελευταιο σκελος της αναρτησης δεν το καταλαβα.
Αν εξαιρεσουμε την 365 οι αλλες ειναι μικρες εταιρειες για καταθεση μεγαλου ποσου. Αν χρειαστεις να κανεις αναληψη θα ζοριστουν αρκετα και ας ειναι και καταθεσεις.
 
  • Like
Αντιδράσεις: pipilas
Η μία πλευρά μίλησε με πράξεις τώρα περιμένουμε και την άλλη πλευρά....
 
Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
Αντιδράσεις: pipilas, goal2 και fairplay
Η μία πλευρά μίλησε με πράξεις τώρα περιμένουμε και την πλευρά....

Περιμενε οσο θες.....δε θα δεις τιποτα .
Και ξερεις γιατι δε θα δεις τιποτα ?
Γιατι δεν παιζεις τα 0% του stoiximan .
Εδω εχει βουηξει ο τοπος ....ειναι αυταποδεκτο λεμε οτι μονο ετσι κερδιζεις....:D!:D!:D!

Κανουμε οτι δεν καταλαβαινουμε και συνεχιζουμε τον παραλληλο μονολογο γιατι ετσι μας αρεσει ....

Διάλογο ?
Ποιον άλογο ?
Παράλογο ?
υγ : goal2 μπραβο , καλοφαγωτα , πάντα τετοια !
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοιχτό για περαιτέρω απαντήσεις.

Προγνωστικά

  • 17:00
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • ΠΑΣ Λαμία - ΠΑΟΚ
  • 19:30
    Novasports Prime
    • Άρης - Ολυμπιακός
  • 20:00
    Novasports 2HD
    • Μονακό - Λιλ
  • 20:00
    Novasports 3HD
    • Λοριάν - Παρί Σεν Ζερμέν
  • 20:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • ΑΕΚ - Παναθηναϊκός
  • 21:30
    Novasports Extra 2
    • Κλαμπ Μπριζ - Γκενκ
  • 21:30
    Novasports News
    • Άντερλεχτ - Σερκλ Μπριζ
  • 21:45
    Novasports Extra 1
    • Γουλβς - Μπόρνμουθ
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Αγιαξ - Εξέλσιορ
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Αταλάντα - Φιορεντίνα
  • 22:00
    Novasports 3HD
    • Μαρσέιγ - Νις
  • 22:00
    Novasports 5HD
    • Μάντσεστερ Γ. - Σέφιλντ Γιουνάιτεντ
  • 22:00
    Novasports Start
    • Κρίσταλ Πάλας - Νιούκαστλ
  • 22:00
    Novasports Premier League
    • Έβερτον - Λίβερπουλ
  • Αύριο 25-04-2024
  • 03:30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Ιντεπεντιέντε ντελ Βάλε - Παλμέιρας
  • 16:00
    Star Κεντρικής Ελλάδας
    • Έσπερος Λαμίας - ΑΕ Ψυχικού
  • 20:00
    Novasports 6HD
    • Μονακό - Φενέρμπαχτσε
  • 22:00
    Novasports 4HD
    • Μπαρτσελόνα - Ολυμπιακός
  • Αύριο 25-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Μπόστον Σέλτικς - Μαϊάμι Χιτ
  • 03:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA 2023-24
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 12:00
    Novasports 6HD
    • WTA 1000 Mutua Madrid Open - Φάση των 128
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 15:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    To Sportime εχει πιασει πατο....μην το πιστευεις ποτε...
  • PANATHA PANATHA:
    Εσυ φυσικα γελας αλλα η ιστορια με τον Ιωαννιδη εδειξε μια ακομα φορα ποσο πατο εχουν πιασει τα social....ο καθε ηλιθιος γραφει οτι σαχλαμαρα του ερθει χωρις φυσικα συνεπειες....και παλι καλα που μεσα σε λιγες ωρες αποδειχτηκε η υποθεση μουφα....και δεν τραβηξε
    2-3 μερες....
  • Ertzan Ertzan:
    μα για γέλια είναι η κατάσταση, Στην σήμερον ημέρα δεν απορώ για τίποτα πραγματικά
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 ΤΕΛΙΚΟΣ (20-21/4/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
  • Ertzan Ertzan:
    Στα δικά μου μάτια με την ενδεκάδα που έχει κατεβάσει η Fener και είναι αυτή που έγραψα παραπάνω η Fener κανονικά κερδίζει 2-0 τουλάχιστον όμως επειδή η μπάλα είναι πόρνη που έλεγε και ο Όσιμ όλα όσα βλέπουμε μπορούν να πάνε στράφη (δείτε τα χθεσινά)
  • Ertzan Ertzan:
    Ο Ατζούν έδειξε για άλλη μια φορά πόσο μεγάλος οπαδός της Fenerbahce είναι και τον αγώνα θα τον δείξει το ελεύθερο TV8 :smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    με την είσοδο του Ζάιτς η Fener παίζει με 10 παίκτες αυτήν την στιγμή
  • PANATHA PANATHA:
    Εγω λεω θα πανε στα πεναλτι
  • Ertzan Ertzan:
    μακάρι
  • Ertzan Ertzan:
    ο Τζίκου κρατάει την άμυνα
  • Ertzan Ertzan:
    αυτην την στιγμή η Fener παίζει με 10 παίκτες
  • Ertzan Ertzan:
    μπαίνει ο Κρούνιτς μάλιστα
  • Ertzan Ertzan:
    αν ο Ολυμπιακός μπορέσει και σκοράρει μαγκιά του πραγματικά, αν χάσει είναι άξιος της μοίρας του
  • Ertzan Ertzan:
    Τώρα ο προπονητής της Fener τα "γάμησε" αλλά σου λέει δεν έρχεται ο Ολυμπιακός οπότε μπορώ να τους βάλω
  • Ertzan Ertzan:
    όπως έγραφα και σε έναν φίλο πέραν Μπατσουάγι δεν θα άλλαξα κανέναν και ας χρειαστεί να τους κοπούν τα πόδια, ίσως αντί Μπεκάο αν τραυματίστηκε να έβαζα Μπονούτσι για τα πέναλτι
  • Ertzan Ertzan:
    Krunic, Zaijc, Under, Caglar ότι άχρηστο υπάρχει έβαλε ο ανίκανος
  • Αδιάβροχος Forum Bot:
    Ο χρήστης Αδιάβροχος ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "υπάρχει ανώνυμο πορτοφόλι ?" στο Ηλεκτρονικά Πορτοφόλια.
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης ssk ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Στοίχημα με διπλάσιο" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • PANATHA PANATHA:
    Τι τρελο πρωταθλημα ειναι αυτο....
  • K Forum Bot:
    Ο χρήστης kandalf ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Διαχείριση λογαριασμών" στο Στοιχηματικές κουβέντες.
  • Ertzan Ertzan:
    Τα πιτσιρίκια μας έχουν κάνει γιο γιο τους Ιταλούς ειδικά το 3-0 θα το ζήλευε και ο Κριστιάνο Ρονάλντο
  • Ertzan Ertzan:
    Η ΠΡΩΤΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ που παίρνει ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ τίτλο στο ποδόσφαιρο οι νέοι του ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Πρώτο ευρωπαϊκό τρόπαιο για την Ελλάδα και την ομάδα του Παναθηναϊκού Κ19 στην Ολλανδία το 1980 ... απέκλεισαν τότε Μπαρτσελόνα και Άγιαξ !!!!
  • Ertzan Ertzan:
    Ο ταβερνιάρης δήλωσε πως αν δεν πάτε Final Four δεν θα είναι του χρόνου στην ομάδα. Εντάξει εμείς ξέρουμε πόσο καραγκιόζης είναι ελπίζω να το μάθατε και εσείς. Χάνεις τον αγώνα οι παίκτες προβληματισμένοι τους πετάς και εσύ το μπαλάκι "εσείς φταίτε" φορτώνεις και άλλη πίεση
  • Ertzan Ertzan:
    PANATHA είπε :
    Πρώτο ευρωπαϊκό τρόπαιο για την Ελλάδα και την ομάδα του Παναθηναϊκού Κ19 στην Ολλανδία το 1980 ... απέκλεισαν τότε Μπαρτσελόνα και Άγιαξ !!!!
    Στο Milko cup? :paidi:
    Ertzan Ertzan: Πρώτο ευρωπαϊκό τρόπαιο για την Ελλάδα και την ομάδα του Παναθηναϊκού Κ19 στην Ολλανδία το 1980...