limitάρονται οι λογαριασμοί;

Κατάσταση
Δεν είναι ανοιχτό για περαιτέρω απαντήσεις.
Νομίζω συνεννοηθήκαμε κουτσά στραβά παιδιά, θα απαντήσω μια φορά ακόμα για να μην υπάρχει απορία ότι δεν είπα κάτι.

1) Ο ΜΟΝΟΣ αποδεδειγμένος με μαθηματικά τρόπος να κερδίζουν ΟΛΟΙ είναι η 0 γκανιότα του στοίχημαν ....
Μηδέν γκανιότα σημαίνει ότι αν παίζεις αγώνα μπάσκετ η απόδοση θα είναι 2.0 - 2.0 , ή κάτι ανάλογο και παίζοντας στην τύχη στατιστικά και αποδεδειγμένα (αλγεβρα λυκείου - όποιος θέλει σε άλλο τοπικ) μετά από πολούς αγώνες θα είσαι στα λεφτά σου.

α)Αν προσθέσεις και το 1 αγωνα στους 30 που γύρισε από 20 πόνους ή από 2 γκόλ στο ποδόσφαιρο , έχεις ενα 3% κέρδος.
β)αν είσαι μικρός πάικτης τα free βετ που είναι πάρα πολλά σε συνδιασμό με το 0 γκανιότα μπορούν να κάνουν τα κέρδη σου πολύ παραπάνω από 3% (ανετα 10% και αυτό μπορούμε να το υπολογίσουμε στο άλλο τοπικ αν υπάρχει ενδιαφέρον)
γ) Αν είσαι παίκτης που βλέπει έστω και ελάχιστα το πραγματικό value bet (πχ η απόδοση είναι 2..0 2.0 , αλλά η πραγματικότητα θα έπρεπε να είναι 1.80-2.25 , τα κέρδη σου θα πολαπλασιαστούν.
δ)Αν είσαι κακός παίκτης και την πατάς , επιλέγοντας το μικρό value , ξανα μπορείς να κερδίσεις αν το καταλάβεις και παίζεις τα ανάποδα.
(ο τύπος που σου επιτρέπει να καταλάβεις σε πόσα στοιχήματα αν είσαι καλός η κακός, είναι και αυτός απλός και μπορούμε να το ψάξουμε με καλές πιθανότητες ... συν ότι οι μεγάλοι αγώνες προσφέρονται για πραγματικό value αφου η μάζα έχει τον πρώτο λόγο και επιρεάζει τις αποδώσεις που ξεφέυγουν από το κανονικό ωαλθε)

2)Υπάρχει και ένας άλλος τρόπος να κερδίζεις, που ισχύει εδώ και σου χρόνια και είναι sure bet και "value bet"...
a) Τα sure bet είναι το κλασικό που γίνεται εδω και 30 χρόνια, βάζεις τις εταιρίες να παίζουν μεταξύ τους και εσύ είσαι ο βοοκ με σίγουρα κέρδη τεράστια ποσά παλαιότερα ....
Παλιά όλοι έλεγαν ότι πρέπει να επιτρέπεται, τώρα που για sure bet πρέπει να έχεις άδεια βοοκ το με μείωσαν.
β)"value bet" είναι τα στοιχήματα 2-3 ημερών σε μικρές αγορές , σε αγορές που αλλάζουν, και καταλαβαίνεις από την κίνηση ότι αρχίζουν να γίνονται sure βετ σε κάποιες χώρες, ή θα γίνουν σύντομα.
Αυτο είναι μεγάλο μπέρδεμα και πιο δύσκολο να αποδειχτεί ... πολλοί δεν παίζουν και τα 2 αποτελέσματα αλλά επιλέγουν το ένα κάνοντας έτσι ενα συνδιασμό sure -bet kai value bet.

3) Και τελειώνουμε με το θέμα του LIMIT ....
α) οι βοοκ θεωρητικά αφήνουν όσους παίκτες κερδίζουν με 0 γκανιότα και κανονικά value bet , γιατί είναι μέσα στο παιχνίδι και δεν τους ζημιώνει πραγματικά , αν δουν ότι κάποιος παίκτης τους παίζει value και σε αυτό τον αγώνα δεν έχουν ίδια ποσά κόντρα, έχουν τρόπους να παίρνουν έυκολα γιατί είναι στα όρια της γκανιότας , επιλέγεις οτι θες.
β)Οι βοοκ παλέυουν να λιμιτάρουν τους παίκτες του "2" αυτούς που παίζουν sure "value" bets , γιατί δεν έχουν τρόπο να ρεφάρουν το σίγουρο κέρδος των παικτών αυτών από άλλους παίκτες, δεν μπορούν να πάρουν στοιχημα εκτός γκανιότας για να το ισοφαρίσουν

ΣΥμπερασμα .....
α) Στα φορουν υπάρχουν πάρα πολλοί επαγκελματίες παίκτες της 2 κατηγορίας, με τεράτια κέρδη που παλέυουν να πιέσουν τις εταιρίες να σταματήσουν τα λιμιτ και να ανεχτούν το sure bet η κάποια κομάτια του ....
Η τακτική είναι να μπερδέυουν την κατάσταση και να λένε ότι οι ΒΟΟΚ λιμιταρουν τους πάντες, και να πάρουν έτσι με το μέρος τους το 100% των παικτών,
β)Οι εταιρίες λένε δεν κάνουμε λιμιτ σε παικτες που κερδίζουν, μόνο σε παράνομους.....

ΥΓ
Την αλήθεια θα μας την δείξουν τα στοιχεία .,... οι ενδείξεις δεν είναι αρκετές και ο καθένας επιλέγει... εγώ προσωπικά όταν τους βλέπω μόνο να φωνάζουν και ακόμα και σε φορουμ που θελουν να μιλήσουν με βοοκ δεν δίνουν στοιχεία, πιστέυω τους βοοκ
Ενα ακόμα στοιχεία υπέρ των βοοκ είναι οτι πολλοί που φωνάζουν δεν σέβονται την 0 γκανιότα και τις καλές προσπάθειες εταιριών για να κερδίζουμε σωστά, αλλά τις υποτιμούν !!! που δείχνει παίκτες με σκοπό.... και φυσικά έχουν επιθετικό τρόπο αν δεν πιστέυεις το λιμιτ στους παντες που δεν έχουμε δει ποτέ.
 
Δεν ειχα σκοπο να ασχοληθω ξανα αλλα το χοντρυνες λιγακι. Το συμπερασμα σπυ λοιπον ειναι ξεκαθαρο λοιπον. Εμμεσως πλην σαφως θεωρεις οτι ολοι εμεις που ειμαστε σε αυτο το φορουμ και προσφερθηκαμε να απαντησουμε ειμαστε απατεωνες και παρανομοι και απλα προσπαθουμε να μπερδεψουμε την κατασταση για να παρουμε με το μερος μας τους παιχτες.
Κι επειδη ειλικρινα το παρακανες προσβαλλοντας και βριζοντας μας ημουν ετοιμος να ανεβασω το ιστορικο μου απο μια εταιρια μιας και ζητας στοιχεια αλλα μολις διαπιστωσα οτι ο λογαριασμος μου εχει τεθει σε αναστολη!!!
Ενας λογαριασμος με πληρη ταυτοποιηση, με σελφι, με στοιχεια σκριλλ κλπ κλπ και με συναλλαγες στην Αλφα μπανκ.
Κι εμεις ακομα συζηταμε τωρα για λιμιταρισματα. Εδω η κατασταση εχει ξεφυγει τελειως. Φιλε μου οι απατεωνες ειναι οι μπουκ, που κλεβουν τα χρηματα μας με το ετσι θελω κι οχι εμεις. Αν θες καταλαβε το, αν οχι δε με νοιαζει και πολυ, αλλα δεν ανεχομαι να με λες ψευτη και απατεωνα. Κανενας δε σε εβρισε απο εμας.

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
  • Like
Αντιδράσεις: goal2, PETSIOS και fairplay
Εμμεσως πλην σαφως θεωρεις οτι ολοι εμεις που ειμαστε σε αυτο το φορουμ και προσφερθηκαμε να απαντησουμε ειμαστε απατεωνες και παρανομοι και απλα προσπαθουμε να μπερδεψουμε την κατασταση για να παρουμε με το μερος μας τους παιχτες.
Σήμερα η πρόκριση Βραζιλίας Παραγουάης είχε πολύ μεγάλο sure bet στο τέλος και το χτύπησα και εγώ ... δεν μπορείς να αντισταθείς, οπότε δεν θα με έλεγα απατεώνα.
Αλλά ναι και εγώ αν το παρακάνω και δεν προσέξω μπορεί να φάω λιμιτ , και τότε και εγώ ισως λέω για τους κακους βοοκ που λιμιτάρουν όλο το κόσμο και βοήθεια παιδιά , αυτή είναι η αλήθεια.

Από την άλλη στην αρχή είχα πει ότι λογικό ακούγεται ο στοιχημαν να λιμιτάρει και όποιον παίζει καθαρα μόνο 0 γκανιότες πχ ... βλεπει την απόδοση 3-3-3 , επιλέγει το 3 το καλό που έρχεται 50% και κερδίζει... γιατί ο στοιχημαν να μην τον διώξει να κρατήσει τα λέφτα ?

ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ... αν γινόταν αυτό θα είχαμε άτομα πέρα τις φωνες που μας κόψανε τα sure bet που θα έκανα και εγώ όπως είδες πριν, να τους κολήσουν στον τοιχο με το καθαρό παιχνίδι.
Χωρίς στοιχεία, κρίνω συμπεριφορές ... πριν είμουν 80-20 , τώρα είμαι 90-10 υπερ των βοοκ

ΥΓ
Μην προσβάλεσαι αν λέω δεν σε πιστεύω, έχεις μια χαρά συμπεριφορά , αλλά χωρίς στοιχεία εγω δεν ΄)
 
Κλο , κλο ,κλο.....
Πολυ κακάρισμα κι απο αυγο τίποτα ...
Λογια σκορπια , ημιτελη , να θολωσουμε τα νερα ....
Οι παραλληλοι μονολογοι καλά κρατουν και ισχυριζομαστε το δικο μας χωρις να το αποδεικνυουμε αυτο που λεμε ...
Φυσικα απανταμε ΜΟΝΟ εκει που θελουμε εμεις και συνεχιζουμε να ξεσκιζουμε την αγορα με τα 0% του stooximan .Μεχρι χτες παιζαμε καθαρα , χτες ομως παιξαμε κι ενα sure bet ....τι λετε ? Με δουλευεται η σας δουλευω ?
Δεν ειμαι Σιούρτος αλλα μπορει και να ειμαι ....Παιζω τίμια , αλλα μπορει και οχι ....Εγω κερδιζω χωρις να ποσταρω αποδειξεις ( νταξει αυτο που ποσταρε ο goal2 κανω οτι δεν το βλεπω γιατι διαφορετικα θα πρεπει να ποσταρω κι εγω αποδειξεις και δεν τις εχω , εξου και το κλο-κλο) εσεις ομως ΠΡΕΠΕΙ να μου δειξετε το ιστορικο σας , να μου αποδειξετε οτι παιζεται τιμια και παρ ολα αυτα σας λιμιταρει ο καλος κυριος stoiximan που απλα μοιραζει απλοχερα λεφτα σε οποιον τον τιμησει .
Να κανω θρεντ με τα 0% του stoiximan και να φαω κουβα ? Μα το εχω κανει απο μονος μου και τον εφαγα τον κουβα .Τωρα τι θελετε να τον δημοσιοποιησω ? Για χαζο μ εχετε ?
Ειπαμε σας δουλευω ! Δε με δουλευετε εσεις .....
Παράλογο?
Ποιον άλογο ?
Εχω υπερβει τα όρια ?
Σαφως οχι ....
Δεν βριζω και το σώνω .....
Η διευθυνση θα επεμβει μόνο αν βρισω .....
Το αν καταστρεφω κατι καλο που με κοπο εχει δημιουργηθει τοσα χρονια δεν ενδιαφερει κανεναν ...
Ισως αυτος να ειναι και ο σκοπος μου ....
Φασκω και αντιφασκω ταυτόχρονα ?
Δικαιωμα μου .....
Αφου ειστε μ@λ@κες και με ανεχεστε προβλημα σας ...
Εμενα η προσφορα μου ειναι αυτη .


Ertzan .... κλειδωσε το αυτο το ρημαδι , τοσες μπουρδες μαζεμενες ειχαμε χρονια να διαβασουμε σε ενα θρεντ . Αν το ξαναδιαβασεις οοοοολο απ την αρχη θα δεις οτι το θρεντ ειναι μια πολυ ωραια δισφημιση των παικτων- κλεφτων του infobeto που ειναι και οοοολοι μηδενος εξαιρουμενου και ψευτες .....μόνο εγω λεω την αληθεια .
Ειπαμε ....δεν βριζω , αλλα υποτιμαω τη νοημοσυνη των αλλων και γραφω μπουρδες , αρλουμπες και ψευδη περιμενοντας να δω τα ορια της ανοχης της διεθυνσης.....
 
Νομίζω συνεννοηθήκαμε κουτσά στραβά παιδιά, θα απαντήσω μια φορά ακόμα για να μην υπάρχει απορία ότι δεν είπα κάτι.

1) Ο ΜΟΝΟΣ αποδεδειγμένος με μαθηματικά τρόπος να κερδίζουν ΟΛΟΙ είναι η 0 γκανιότα του στοίχημαν ....
Μηδέν γκανιότα σημαίνει ότι αν παίζεις αγώνα μπάσκετ η απόδοση θα είναι 2.0 - 2.0 , ή κάτι ανάλογο και παίζοντας στην τύχη στατιστικά και αποδεδειγμένα (αλγεβρα λυκείου - όποιος θέλει σε άλλο τοπικ) μετά από πολούς αγώνες θα είσαι στα λεφτά σου.

α)Αν προσθέσεις και το 1 αγωνα στους 30 που γύρισε από 20 πόνους ή από 2 γκόλ στο ποδόσφαιρο , έχεις ενα 3% κέρδος.
β)αν είσαι μικρός πάικτης τα free βετ που είναι πάρα πολλά σε συνδιασμό με το 0 γκανιότα μπορούν να κάνουν τα κέρδη σου πολύ παραπάνω από 3% (ανετα 10% και αυτό μπορούμε να το υπολογίσουμε στο άλλο τοπικ αν υπάρχει ενδιαφέρον)
γ) Αν είσαι παίκτης που βλέπει έστω και ελάχιστα το πραγματικό value bet (πχ η απόδοση είναι 2..0 2.0 , αλλά η πραγματικότητα θα έπρεπε να είναι 1.80-2.25 , τα κέρδη σου θα πολαπλασιαστούν.
δ)Αν είσαι κακός παίκτης και την πατάς , επιλέγοντας το μικρό value , ξανα μπορείς να κερδίσεις αν το καταλάβεις και παίζεις τα ανάποδα.
(ο τύπος που σου επιτρέπει να καταλάβεις σε πόσα στοιχήματα αν είσαι καλός η κακός, είναι και αυτός απλός και μπορούμε να το ψάξουμε με καλές πιθανότητες ... συν ότι οι μεγάλοι αγώνες προσφέρονται για πραγματικό value αφου η μάζα έχει τον πρώτο λόγο και επιρεάζει τις αποδώσεις που ξεφέυγουν από το κανονικό ωαλθε)

2)Υπάρχει και ένας άλλος τρόπος να κερδίζεις, που ισχύει εδώ και σου χρόνια και είναι sure bet και "value bet"...
a) Τα sure bet είναι το κλασικό που γίνεται εδω και 30 χρόνια, βάζεις τις εταιρίες να παίζουν μεταξύ τους και εσύ είσαι ο βοοκ με σίγουρα κέρδη τεράστια ποσά παλαιότερα ....
Παλιά όλοι έλεγαν ότι πρέπει να επιτρέπεται, τώρα που για sure bet πρέπει να έχεις άδεια βοοκ το με μείωσαν.
β)"value bet" είναι τα στοιχήματα 2-3 ημερών σε μικρές αγορές , σε αγορές που αλλάζουν, και καταλαβαίνεις από την κίνηση ότι αρχίζουν να γίνονται sure βετ σε κάποιες χώρες, ή θα γίνουν σύντομα.
Αυτο είναι μεγάλο μπέρδεμα και πιο δύσκολο να αποδειχτεί ... πολλοί δεν παίζουν και τα 2 αποτελέσματα αλλά επιλέγουν το ένα κάνοντας έτσι ενα συνδιασμό sure -bet kai value bet.

3) Και τελειώνουμε με το θέμα του LIMIT ....
α) οι βοοκ θεωρητικά αφήνουν όσους παίκτες κερδίζουν με 0 γκανιότα και κανονικά value bet , γιατί είναι μέσα στο παιχνίδι και δεν τους ζημιώνει πραγματικά , αν δουν ότι κάποιος παίκτης τους παίζει value και σε αυτό τον αγώνα δεν έχουν ίδια ποσά κόντρα, έχουν τρόπους να παίρνουν έυκολα γιατί είναι στα όρια της γκανιότας , επιλέγεις οτι θες.
β)Οι βοοκ παλέυουν να λιμιτάρουν τους παίκτες του "2" αυτούς που παίζουν sure "value" bets , γιατί δεν έχουν τρόπο να ρεφάρουν το σίγουρο κέρδος των παικτών αυτών από άλλους παίκτες, δεν μπορούν να πάρουν στοιχημα εκτός γκανιότας για να το ισοφαρίσουν

ΣΥμπερασμα .....
α) Στα φορουν υπάρχουν πάρα πολλοί επαγκελματίες παίκτες της 2 κατηγορίας, με τεράτια κέρδη που παλέυουν να πιέσουν τις εταιρίες να σταματήσουν τα λιμιτ και να ανεχτούν το sure bet η κάποια κομάτια του ....
Η τακτική είναι να μπερδέυουν την κατάσταση και να λένε ότι οι ΒΟΟΚ λιμιταρουν τους πάντες, και να πάρουν έτσι με το μέρος τους το 100% των παικτών,
β)Οι εταιρίες λένε δεν κάνουμε λιμιτ σε παικτες που κερδίζουν, μόνο σε παράνομους.....

ΥΓ
Την αλήθεια θα μας την δείξουν τα στοιχεία .,... οι ενδείξεις δεν είναι αρκετές και ο καθένας επιλέγει... εγώ προσωπικά όταν τους βλέπω μόνο να φωνάζουν και ακόμα και σε φορουμ που θελουν να μιλήσουν με βοοκ δεν δίνουν στοιχεία, πιστέυω τους βοοκ
Ενα ακόμα στοιχεία υπέρ των βοοκ είναι οτι πολλοί που φωνάζουν δεν σέβονται την 0 γκανιότα και τις καλές προσπάθειες εταιριών για να κερδίζουμε σωστά, αλλά τις υποτιμούν !!! που δείχνει παίκτες με σκοπό.... και φυσικά έχουν επιθετικό τρόπο αν δεν πιστέυεις το λιμιτ στους παντες που δεν έχουμε δει ποτέ.

Αυτο το 1) να μας το αποδειξεις κανοντας ενα θρεντ με τα 0% του stoiximan
Κατα τα αλλα ολοι εδω μεσα σε ευχαριστουν για τα δωρεαν μαθηματα οσον αφορα τα βαλιου μπετ και τα sure bet γιατι αυτα τα στουρναρια εδω μεσα το μονο που ηξεραν μεχρι χτες ηταν να κλεβουν .....σημερα τους εμαθες τι εστι βαλιου μπετ και sure bet ....
 
Νομίζω συνεννοηθήκαμε κουτσά στραβά παιδιά, θα απαντήσω μια φορά ακόμα για να μην υπάρχει απορία ότι δεν είπα κάτι.

1) Ο ΜΟΝΟΣ αποδεδειγμένος με μαθηματικά τρόπος να κερδίζουν ΟΛΟΙ είναι η 0 γκανιότα του στοίχημαν ....
Μηδέν γκανιότα σημαίνει ότι αν παίζεις αγώνα μπάσκετ η απόδοση θα είναι 2.0 - 2.0 , ή κάτι ανάλογο και παίζοντας στην τύχη στατιστικά και αποδεδειγμένα (αλγεβρα λυκείου - όποιος θέλει σε άλλο τοπικ) μετά από πολούς αγώνες θα είσαι στα λεφτά σου.

α)Αν προσθέσεις και το 1 αγωνα στους 30 που γύρισε από 20 πόνους ή από 2 γκόλ στο ποδόσφαιρο , έχεις ενα 3% κέρδος.
β)αν είσαι μικρός πάικτης τα free βετ που είναι πάρα πολλά σε συνδιασμό με το 0 γκανιότα μπορούν να κάνουν τα κέρδη σου πολύ παραπάνω από 3% (ανετα 10% και αυτό μπορούμε να το υπολογίσουμε στο άλλο τοπικ αν υπάρχει ενδιαφέρον)
γ) Αν είσαι παίκτης που βλέπει έστω και ελάχιστα το πραγματικό value bet (πχ η απόδοση είναι 2..0 2.0 , αλλά η πραγματικότητα θα έπρεπε να είναι 1.80-2.25 , τα κέρδη σου θα πολαπλασιαστούν.
δ)Αν είσαι κακός παίκτης και την πατάς , επιλέγοντας το μικρό value , ξανα μπορείς να κερδίσεις αν το καταλάβεις και παίζεις τα ανάποδα.
(ο τύπος που σου επιτρέπει να καταλάβεις σε πόσα στοιχήματα αν είσαι καλός η κακός, είναι και αυτός απλός και μπορούμε να το ψάξουμε με καλές πιθανότητες ... συν ότι οι μεγάλοι αγώνες προσφέρονται για πραγματικό value αφου η μάζα έχει τον πρώτο λόγο και επιρεάζει τις αποδώσεις που ξεφέυγουν από το κανονικό ωαλθε)

2)Υπάρχει και ένας άλλος τρόπος να κερδίζεις, που ισχύει εδώ και σου χρόνια και είναι sure bet και "value bet"...
a) Τα sure bet είναι το κλασικό που γίνεται εδω και 30 χρόνια, βάζεις τις εταιρίες να παίζουν μεταξύ τους και εσύ είσαι ο βοοκ με σίγουρα κέρδη τεράστια ποσά παλαιότερα ....
Παλιά όλοι έλεγαν ότι πρέπει να επιτρέπεται, τώρα που για sure bet πρέπει να έχεις άδεια βοοκ το με μείωσαν.
β)"value bet" είναι τα στοιχήματα 2-3 ημερών σε μικρές αγορές , σε αγορές που αλλάζουν, και καταλαβαίνεις από την κίνηση ότι αρχίζουν να γίνονται sure βετ σε κάποιες χώρες, ή θα γίνουν σύντομα.
Αυτο είναι μεγάλο μπέρδεμα και πιο δύσκολο να αποδειχτεί ... πολλοί δεν παίζουν και τα 2 αποτελέσματα αλλά επιλέγουν το ένα κάνοντας έτσι ενα συνδιασμό sure -bet kai value bet.

3) Και τελειώνουμε με το θέμα του LIMIT ....
α) οι βοοκ θεωρητικά αφήνουν όσους παίκτες κερδίζουν με 0 γκανιότα και κανονικά value bet , γιατί είναι μέσα στο παιχνίδι και δεν τους ζημιώνει πραγματικά , αν δουν ότι κάποιος παίκτης τους παίζει value και σε αυτό τον αγώνα δεν έχουν ίδια ποσά κόντρα, έχουν τρόπους να παίρνουν έυκολα γιατί είναι στα όρια της γκανιότας , επιλέγεις οτι θες.
β)Οι βοοκ παλέυουν να λιμιτάρουν τους παίκτες του "2" αυτούς που παίζουν sure "value" bets , γιατί δεν έχουν τρόπο να ρεφάρουν το σίγουρο κέρδος των παικτών αυτών από άλλους παίκτες, δεν μπορούν να πάρουν στοιχημα εκτός γκανιότας για να το ισοφαρίσουν

ΣΥμπερασμα .....
α) Στα φορουν υπάρχουν πάρα πολλοί επαγκελματίες παίκτες της 2 κατηγορίας, με τεράτια κέρδη που παλέυουν να πιέσουν τις εταιρίες να σταματήσουν τα λιμιτ και να ανεχτούν το sure bet η κάποια κομάτια του ....
Η τακτική είναι να μπερδέυουν την κατάσταση και να λένε ότι οι ΒΟΟΚ λιμιταρουν τους πάντες, και να πάρουν έτσι με το μέρος τους το 100% των παικτών,
β)Οι εταιρίες λένε δεν κάνουμε λιμιτ σε παικτες που κερδίζουν, μόνο σε παράνομους.....

ΥΓ
Την αλήθεια θα μας την δείξουν τα στοιχεία .,... οι ενδείξεις δεν είναι αρκετές και ο καθένας επιλέγει... εγώ προσωπικά όταν τους βλέπω μόνο να φωνάζουν και ακόμα και σε φορουμ που θελουν να μιλήσουν με βοοκ δεν δίνουν στοιχεία, πιστέυω τους βοοκ
Ενα ακόμα στοιχεία υπέρ των βοοκ είναι οτι πολλοί που φωνάζουν δεν σέβονται την 0 γκανιότα και τις καλές προσπάθειες εταιριών για να κερδίζουμε σωστά, αλλά τις υποτιμούν !!! που δείχνει παίκτες με σκοπό.... και φυσικά έχουν επιθετικό τρόπο αν δεν πιστέυεις το λιμιτ στους παντες που δεν έχουμε δει ποτέ.


Ο ΜΟΝΟΣ αποδεδειγμενος με μαθηματικα τροπος να κερδιζουν ΟΛΟΙ ειναι η 0 γκανιοτα του στοιχιμαν .

Νταξει , εδω γελαει ο καθε πικραμενος ....ο stoiximan σε ρολο φιλοπτωχου ταμειου....το διαβασαμε κι αυτο .

Αλγεβρα α λυκειου .....στουρναρια ξυπνατε ...

Αγαπητε αυτο που σου ζηταμε επειδη εδω μεσα ειμαστε οοοολοι μας αγραμματοι και στουρναρια και δεν ξερουμε αλγεβρα α λυκειου ειναι να κανεις ενα θρεντ με τα 0% του φιλοπτωχου ταμειου sman και να μας βοηθησεις να κερδισουμε ολοι μας.Στην κερδοφορα πορεια που θα εχουμε ολοι μας με τη βοηθεια σου θα ποσταρουμε και τα τυχον λιμιταρισματα που θα πεσουν αν και κατα τα λεγομενα σου αυτο δε θα συμβει ποτε ....
Ξεκινα το εσυ ....ποσταρισε και τα ποσά που θα παιζεις και θα σ ακολουθησουν μιλιουνια ...
 
Τελευταία επεξεργασία:
Φίλε blizard με λόγια δεν γίνεται δουλειά..... Ποσταρε.... Δείξε με πράξεις..... Το καταλαβαίνεις ότι έχεις εκτεθεί.
 
  • Like
Αντιδράσεις: fairplay
Όντως κλειδωστε το θρεντ επειδή μας ζαλισατε.
Ο στοιχιμαν δεν είναι απλά κλέφτης, είναι σεσημασμενος κλέφτης.
Δεν χρειάζεται να αποδείξουμε τίποτα.
Όσοι χρειάζεται να το γνωρίζουν, το γνωρίζουν ήδη.
Οι υπόλοιποι ας πιστεύουν ο,τι θέλουν.
 
  • Like
Αντιδράσεις: fairplay
Αγαπητε αυτο που σου ζηταμε επειδη εδω μεσα ειμαστε οοοολοι μας αγραμματοι και στουρναρια και δεν ξερουμε αλγεβρα α λυκειου ειναι να κανεις ενα θρεντ με τα 0% του φιλοπτωχου ταμειου sman και να μας βοηθησεις να κερδισουμε ολοι μας.
Αν ζητάγατε αυτό σας είπα 2-3 φορές να ανοίξουμε τόπικ και να σας το αποδείξω μαθηματικά και με παραδείγματα ... εδώ δεν είναι ο χώρος για αυτό.

Αν και είμαι 95% ότι με δουλεύετε πως δεν καταλαβαίνεται ... τέλος πάντως με ευχαρίστηση θα το κάνω αν όντος υπάρξει το ένδιαφέρον για να ανοίξει εστω ο ενδιαφερόμενος το κατάλληλο τοπικ μπας καταλάβει εκει αντί να χαλάει εδώ την συζήτηση.
Οχι μόνο αυτό, μπορούμε να συζητήσουμε για τον αριθμό στοιχημάτων που αρκεί για να καταλάβεις ότι είσαι καλός ή όχι , το ποσοστό κέρδους που δίνουν τα free βετ για μικρούς παίκτες ακόμα και τακτικές για τυχαίο παίξιμο πάνω στην 0 γκανιότα και άλλα.

ΥΓ
Εδώ κρατήστε το καθαρό ... μας νοιάζει αν κάνουν ΛΙΜΙΤ οι βοοκ αυτούς που κερδίζουν καθαρά σε αγώνες με 0 ή ελάχιστη γκανιότα χωρίς sure ¨value" bet ή 3 μέρες πρίν και άλλα περίεργα , είναι σοβαρό θέμα άσχετα τι κάνουμε εμείς ή πως πιστέυουμε ότι έρχεται το χρήμα
(εξάλου όποιος πρόσεξε το ποστ του coria θα κατάλαβε ότι γίνεται και ας μην ξέρει μαθηματικά , το θέμα είναι αν κανουν ΛΙΜΙΤ ή όχι και αν έχουμε στοιχεία για αυτό.)
 
Τελευταία επεξεργασία:
Αν ζητάγατε αυτό σας είπα 2-3 φορές να ανοίξουμε τόπικ και να σας το αποδείξω μαθηματικά και με παραδείγματα ... εδώ δεν είναι ο χώρος για αυτό.

Αν και είμαι 95% ότι με δουλεύετε πως δεν καταλαβαίνεται ... τέλος πάντως με ευχαρίστηση θα το κάνω αν όντος υπάρξει το ένδιαφέρον για να ανοίξει εστω ο ενδιαφερόμενος το κατάλληλο τοπικ μπας καταλάβει εκει αντί να χαλάει εδώ την συζήτηση.
Οχι μόνο αυτό, μπορούμε να συζητήσουμε για τον αριθμό στοιχημάτων που αρκεί για να καταλάβεις ότι είσαι καλός ή όχι , το ποσοστό κέρδους που δίνουν τα free βετ για μικρούς παίκτες ακόμα και τακτικές για τυχαίο παίξιμο πάνω στην 0 γκανιότα και άλλα.

ΥΓ
Εδώ κρατήστε το καθαρό ... μας νοιάζει αν κάνουν ΛΙΜΙΤ οι βοοκ αυτούς που κερδίζουν καθαρά σε αγώνες με 0 ή ελάχιστη γκανιότα χωρίς sure ¨value" bet ή 3 μέρες πρίν και άλλα περίεργα , είναι σοβαρό θέμα άσχετα τι κάνουμε εμείς ή πως πιστέυουμε ότι έρχεται το χρήμα
(εξάλου όποιος πρόσεξε το ποστ του coria θα κατάλαβε ότι γίνεται και ας μην ξέρει μαθηματικά , το θέμα είναι αν κανουν ΛΙΜΙΤ ή όχι και αν έχουμε στοιχεία για αυτό.)
Ξεκινά το τοπικ σου, ποσταρε ματς
 
  • Like
Αντιδράσεις: fairplay
Αν ζητάγατε αυτό σας είπα 2-3 φορές να ανοίξουμε τόπικ και να σας το αποδείξω μαθηματικά και με παραδείγματα ... εδώ δεν είναι ο χώρος για αυτό.

Αν και είμαι 95% ότι με δουλεύετε πως δεν καταλαβαίνεται ... τέλος πάντως με ευχαρίστηση θα το κάνω αν όντος υπάρξει το ένδιαφέρον για να ανοίξει εστω ο ενδιαφερόμενος το κατάλληλο τοπικ και να καταλάβει αντί να χαλάει εδώ την συζήτηση.
Οχι μόνο αυτό, μπορούμε να συζητήσουμε για τον αριθμό στοιχημάτων που αρκεί για να καταλάβεις ότι είσαι καλός ή όχι , το ποσοστό κέρδους που δίνουν τα free βετ για μικρούς παίκτες και άλλα.

ΥΓ
Εδώ κρατήστε το καθαρό και ας μην σας αρέσει ... το θέμα είναι αν κάνουν ΛΙΜΙΤ οι βοοκ αυτούς που κερδίζουν καθαρά σε αγώνες με 0 ή ελάχιστη γκανιότα χωρίς sure ¨value" bet ή 3 μέρες πρίν και άλλα περίεργα , είναι σοβαρό θέμα άσχετα τι κάνουμε εμείς ή πως πιστέυουμε ότι έρχεται το χρήμα
(εξάλου όποιος πρόσεξε το ποστ του coria θα κατάλαβε ότι γίνεται και ας μην ξέρει μαθηματικά , το θέμα είναι αν κανουν ΛΙΜΙΤ ή όχι και αν έχουμε στοιχεία για αυτό.)

Ασε τον coria και μην κρυβεσαι πισω απο αλλους ή πισω απο μισολογα.
Δε σε δουλευει κανενας ...ισα ισα .
ασε λοιπον αυτο το θρεντ και πηγαινε στο καταλληλο σημειο στο φορουμ και ανοιξε ενα θρεντ δικό σου και ποσταρισε μας τα πονταρισματα που θα κανεις στο 0% του sman .Νομιζω οτι ειμαι σαφης και ξεκαθαρος . Ορθα κοφτα και ξεκαθαρα ....

Eπισης δε θα ανοιξουμε τοπικ ....θα το ανοιξεις εσυ !
Επισης δε μας αποξειξεις τιποτα με μαθηματικα και με παραδειγματα .....θα μας το αποδειξεις στην πραξη με εργα !
Επισης δε θα ανοιξει ο ενδιαφερομενος το καταλληλο τοπικ ....ο ενδιαφερομενος εισαι εσυ !
Επισης τη συζητηση δεν τη χαλαει κανενας ......εδω οι 99 σου λενε τα ιδια πραγματα και ο ενας που διαφωνει εισαι εσυ , αρα εσυ πρεπει να μας δειξεις στην πραξη οτι αυτα που λες ισχυουν !
Επισης δε θα συζητησουμε για κανενα αριθμο στοιχηματων γιατι απλα θα κερδιζουμε , ειτε ειμαστε καλοι ειτε οχι , απλα θα κερδιζουμε !
Επισης τα free bet δε θα μας ενδιαφερουν γιατι εμεις απλα θα κερδιζουμε !

Παμε και στο υστερογραφο....
Επισης αν ο εδω χωρος εχει βρωμισει και δεν ειναι καθαρος σταματα να κανεις οτι δεν καταλαβαινεις και ξεκινα το θρεντ με τα 0% του sman και ο χωρος θα ησυχασει αμεσα !
Επισης επειδη εμεις ολοι θα κερδιζουμε με τα 0% που θα ποσταρεις εσυ θα δουμε και αν μας λιμιταρουν μελλοντικα ( εγω το λιμιτ απ τον sman το εχω φαει απο περισι )!
Επισης τα sure bet και τα βαλιου μπετ δε θα μας ενδιαφερουν πια γιατι εμεις θα κερδιζουμε απ τα 0% του sman!
Eπισης ουτε προσεξαμε ουτε μας ενδιαφερει τι ποσταρει ο coria , εμεις θα κοιταμε τι θα ποσταρεις εσυ και θα σε ακολουθουμε !
Επισης αφου θα κερδιζουμε απ τα δικα σου 0% που θα ποσταρεις στον sman θα δουμε αν μας κανουν λιμιτ και τοτε θα εχεις κι εσυ στα χερια σου τα στοιχεια-αποδειξεις που ζητας για τον αρχικλεφταρο stoiximan !

Oπως βλεπεις ανελυσα ολα τα παραπανω που εγραψες για να δεις οτι οοοολα τα προβληματα και οι διαφωνιες θα λυθουν αν ανοιξεις το θρεντ με τα 0% του stoiximan που θα εχει τη σφραγιδα σου .
Τελος τα λογια , οι συζητησεις και οι φιλοσοφιες !
Ανοιξε το θρεντ .
Δειξε μας εργα !!!
 
Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
Αντιδράσεις: FunBet και PETSIOS
Πραγματικά τελευταία φορά ... εδω εγώ είμαι ο δύσπιστος που θέλω αποδείξεις από κάποιους από τους χιλιάδες που έφαγαν Λιμιτ ότι έπαιξαν "καθαρά" μέσα στην γκανιότα .

Οι δύσπιστοι στα απλά μαθηματικά και στην απλή λογική της γκανιότας που ειπα πριν και μάλιστα όταν είναι θετική , ας ανοιξουν τοπικ , εγώ ΔΕΝ το ανοίγω γιατί θα νιώσω γελοίος . Για προβλέψεις 0% είπαμε υπάρχει.

ΥΓ
ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΛΙΜΙΤ , σε όσους παιζουν καθαρά εως και με 0 γκανιότα και ΚΕΡΔΙΖΟΥΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ
Οσοι πιστεύετε ότι ΔΕΝ κερδίζει κανεις έτσι, λογικά θα πιστεύετε ότι κανεις δεν τρώει και ΛΙΜΙΤ έτσι, γιατί ποια εταιρία θα διώξει παίκτες που δεν κερδίζουν, οπότε τελειώνει το θέμα.

Ας συμφωνήσουμε όλοι ότι μάλλον οι ΒΟΟΚ ΔΕΝ ΛΙΜΙΤΑΡΟΥΝ όσους παίζουν 0 γκανιότα και μεσα σε αυτά τα πλαίσια , και ας διαφωνούμε στους λόγους , το άν κερδίζεις έτσι και πόσο σε άλλο τοπικ.
 
Πραγματικά τελευταία φορά ... εδω εγώ είμαι ο δύσπιστος που θέλω αποδείξεις από κάποιους από τους χιλιάδες που έφαγαν Λιμιτ ότι έπαιξαν "καθαρά" μέσα στην γκανιότα .

Οι δύσπιστοι στα απλά μαθηματικά και στην απλή λογική της γκανιότας που ειπα πριν και μάλιστα όταν είναι θετική , ας ανοιξουν τοπικ , εγώ ΔΕΝ το ανοίγω γιατί θα νιώσω γελοίος . Για προβλέψεις 0% είπαμε υπάρχει.

ΥΓ
ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΛΙΜΙΤ , σε όσους παιζουν καθαρά εως και με 0 γκανιότα και ΚΕΡΔΙΖΟΥΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ
Οσοι πιστεύετε ότι ΔΕΝ κερδίζει κανεις έτσι, λογικά θα πιστεύετε ότι κανεις δεν τρώει και ΛΙΜΙΤ έτσι, γιατί ποια εταιρία θα διώξει παίκτες που δεν κερδίζουν, οπότε τελειώνει το θέμα.

Ας συμφωνήσουμε όλοι ότι μάλλον οι ΒΟΟΚ ΔΕΝ ΛΙΜΙΤΑΡΟΥΝ όσους παίζουν 0 γκανιότα και μεσα σε αυτά τα πλαίσια , και ας διαφωνούμε στους λόγους , το άν κερδίζεις έτσι και πόσο σε άλλο τοπικ.


Εργα !!!!
Εμεις ειπαμε οτι ειμαστε αγραμματοι και στουρναρια .
Με τα λογια εχεις εκτεθει .
Δειξε μας εργα !
 
  • Like
Αντιδράσεις: goal2
Οκ παιδιά , έστω λιγο αργά , τελος ...

"Παραδέχομαι για να τελειώνουμε ότι ίσως κανένας δεν κερδίζει με 0 γκανιότα , και κανένας δεν χάνει όσο καλός ή κακός παίκτης και να είναι, όλα είναι θέμα τύχης .....
(Ουτε τα bonus έχουν αξία γιατί είναι ψιλά)

Τουλάχιστον παραδεχτείτε και εσείς ότι ο βοοκ δεν έχει λόγο να λιμιταρει παίκτες που παίζουν έτσι , να απαντήσουμε μερικός στα παιδιά που έχουν απορία και να να συμφωνούμε όλοι.
(Και η πιτα ολόκληρη και ο σκύλος χορτάτος μαθηματικά δεν γίνεται, αν και μάλλον εκει πάει....)

ΥΓ
Α και όντος εκτέθηκα που δεν ανοιγω τοπικ με αποδείξεις απλών μαθηματικών ή ότι άλλο θέλετε, και συγνώμη αν σας ζήτησα αποδείξεις για τα λιμιτ που ισχυρίζεστε , λάθος μου
 
Οκ παιδιά , έστω λιγο αργά , τελος ...

"Παραδέχομαι για να τελειώνουμε ότι ίσως κανένας δεν κερδίζει με 0 γκανιότα , και κανένας δεν χάνει όσο καλός ή κακός παίκτης και να είναι, όλα είναι θέμα τύχης .....
(Ουτε τα bonus έχουν αξία γιατί είναι ψιλά)

Τουλάχιστον παραδεχτείτε και εσείς ότι ο βοοκ δεν έχει λόγο να λιμιταρει παίκτες που παίζουν έτσι , να απαντήσουμε μερικός στα παιδιά που έχουν απορία και να να συμφωνούμε όλοι.
(Και η πιτα ολόκληρη και ο σκύλος χορτάτος μαθηματικά δεν γίνεται, αν και μάλλον εκει πάει....)

ΥΓ
Α και όντος εκτέθηκα που δεν ανοιγω τοπικ με αποδείξεις απλών μαθηματικών ή ότι άλλο θέλετε, και συγνώμη αν σας ζήτησα αποδείξεις για τα λιμιτ που ισχυρίζεστε , λάθος μου
Η συγγνωμη ειναι παντα δεκτη.
Παντως βλεπεις οτι το γυριζεις σιγα σιγα ...βλεπω στροφη 180 μοιρων .
Ετσι για την ιστορια σου λεω οτι απ τα 0% του stoiximan κερδιζουν ....εσυ ομως χανεις .Και ξερεις γιατι χανεις ? Οχι γιατι δεν ξερεις απο στοιχημα , αλλα γιατι εισαι ημιμαθεις .Πριν απο λιγο ρωτουσες παραδιπλα για τα ασιατικα με την προφαση οτι κανει ζεστη .....δεν αληθευει βεβαια αυτο ....απλα εχεις εφτα μεσανυχτα ....και μη νομιζεις οτι εχω κατι μαζι σου ....το καλυτερο που εχεις να κανεις ειναι να παψεις να λες αυτα που λες ....κλεισε στομα και εχε τα ματια σου ορθανοιχτα να δεις τους θησαυρους που υπαρχουν εδω μεσα ...εχεις πολλα να παρεις και μαλιστα δωρεαν ....
Εγω δε θα σε ενοχλησω ξανα αφου ζητησες συγγνωμη απ τα παιδια που προσβαλες παραπανω , ολα καλά ,αρκει βεβαια μην μας αρχισεις παλι αυριο τα ιδια !
 
Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
Αντιδράσεις: goal2
Πραγματικά τελευταία φορά ... εδω εγώ είμαι ο δύσπιστος που θέλω αποδείξεις από κάποιους από τους χιλιάδες που έφαγαν Λιμιτ ότι έπαιξαν "καθαρά" μέσα στην γκανιότα .

Οι δύσπιστοι στα απλά μαθηματικά και στην απλή λογική της γκανιότας που ειπα πριν και μάλιστα όταν είναι θετική , ας ανοιξουν τοπικ , εγώ ΔΕΝ το ανοίγω γιατί θα νιώσω γελοίος . Για προβλέψεις 0% είπαμε υπάρχει.

ΥΓ
ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΛΙΜΙΤ , σε όσους παιζουν καθαρά εως και με 0 γκανιότα και ΚΕΡΔΙΖΟΥΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ
Οσοι πιστεύετε ότι ΔΕΝ κερδίζει κανεις έτσι, λογικά θα πιστεύετε ότι κανεις δεν τρώει και ΛΙΜΙΤ έτσι, γιατί ποια εταιρία θα διώξει παίκτες που δεν κερδίζουν, οπότε τελειώνει το θέμα.

Ας συμφωνήσουμε όλοι ότι μάλλον οι ΒΟΟΚ ΔΕΝ ΛΙΜΙΤΑΡΟΥΝ όσους παίζουν 0 γκανιότα και μεσα σε αυτά τα πλαίσια , και ας διαφωνούμε στους λόγους , το άν κερδίζεις έτσι και πόσο σε άλλο τοπικ.
Αποδείξεις θες??
Πάρε εδώ,αποκλεισμός από προσφορές-free bets μόνο μετά από 1 τοποθετημένο στοίχημα..1 μόνο,δεν χρειάστηκε δεύτερο.
Διάβασε και τον όρο που έχουν και πες μου ξανά μετά ποιοι είναι οι απατεώνες. 20190628_135433.jpg20190628_135136.jpg
 
  • Like
Αντιδράσεις: goal2 και fairplay
Χωρις παρεξηγηση απο τους φιλους ΠΑΟΚτζηδες εδω, αλλα ολο αυτο το παραληρημα stoiximan stoiximan 0% γκανιοτα stoiximan oυγκ μαο μαο,
μου θυμιζει εντονα Γιωργο Μινο "Παοκ παοκ παοκ παοκ θυρα 4 σερι ουγκ ουγκ παοκ.
 
  • Like
Αντιδράσεις: fairplay
Αποδείξεις θες??
Πάρε εδώ,αποκλεισμός από προσφορές-free bets μόνο μετά από 1 τοποθετημένο στοίχημα..1 μόνο,δεν χρειάστηκε δεύτερο.
Διάβασε και τον όρο που έχουν και πες μου ξανά μετά ποιοι είναι οι απατεώνες.Προβολή συνημμένου 26120 Προβολή συνημμένου 26121

Ζήτησε συγγνωμη , ολα οκ !
Και μια διορθωση ....δεν ειναι απατεωνες , ειναι αρχικλεφταροι :) .
Αν δε σου κρατησαν και λεφτα μεσα με την προφαση οτι αποκτηθηκαν παρανομα εισαι τυχερος :D!
 
Χωρις παρεξηγηση απο τους φιλους ΠΑΟΚτζηδες εδω, αλλα ολο αυτο το παραληρημα stoiximan stoiximan 0% γκανιοτα stoiximan oυγκ μαο μαο,
μου θυμιζει εντονα Γιωργο Μινο "Παοκ παοκ παοκ παοκ θυρα 4 σερι ουγκ ουγκ παοκ.
Ζήτησε συγγνωμη , ελειξε το θεμα :)
 
Ετσι για την ιστορια σου λεω οτι απ τα 0% του stoiximan κερδιζουν ....
Τα έχεις μπερδέψει λίγο ...΄παραδέχτηκα την υπόθεση ότι κανεις δεν κερδίζει για να μην με τρολαρει ο άλλος χρήστης και να ζητάει να δείχνω παπάδες για 2 χρόνια.... το συμπερασμα ότι δεν λιμιτάρουν βγαίνει και έτσι.

Με εσένα που συμφωνείς με ΕΜΕΝΑ και διαφωνείς με τα άλλα παιδιά. δεν θα σου παω κόντρα ότι κερδίζεις με 0 γκανιότα, αλλά θέλω αποδείξεις αν όντος λιμιτάρουν και εκει.
(όχι σαν τις ¨αποδείξεις" χωρίς καν τον αγώνα )

Ουτε παραδέχτηκα ότι δεν ξέρω από στοιχημα, άλλοι το έκαναν για τα μαθηματικά.
Δεν ασχολούμε με ασσιαν γιατί έχουν μεσα γκανιοτα και δεν έχουν καμία χρησιμότητα πέρα της ευκολίας παίζοντας διαφορετικά έχεις καλύτερα αποτελέσματα έτσι και αλλιώς
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοιχτό για περαιτέρω απαντήσεις.

Προγνωστικά

  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Λάτσιο - Γιουβέντους
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Λέστερ - Σαουθάμπτον
  • 22:00
    Novasports Premier League
    • Άρσεναλ - Τσέλσι
  • Αύριο 24-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Εστουντιάντες - Γκρέμιο
  • 20:30
    Novasports Prime
    • Παναθηναϊκός AKTOR - Μακάμπι Τελ Αβίβ
  • 22:00
    Novasports 5HD
    • Ρεάλ Μαδρίτης - Μπάσκονια
  • Αύριο 24-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 03:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA 2023-24
  • 03:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Μιλγουόκι Μπακς - Ιντιάνα Πέισερς
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
    • Δεν υπάρχουν αθλητικές μεταδόσεις από άλλα αθλήματα σήμερα
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • Ertzan Ertzan:
    κατηγορήθηκε ο ερωτιάρης για ντόπα? μάλλον το παράκανε με τα βιάγκρα :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    To Sportime εχει πιασει πατο....μην το πιστευεις ποτε...
  • PANATHA PANATHA:
    Εσυ φυσικα γελας αλλα η ιστορια με τον Ιωαννιδη εδειξε μια ακομα φορα ποσο πατο εχουν πιασει τα social....ο καθε ηλιθιος γραφει οτι σαχλαμαρα του ερθει χωρις φυσικα συνεπειες....και παλι καλα που μεσα σε λιγες ωρες αποδειχτηκε η υποθεση μουφα....και δεν τραβηξε
    2-3 μερες....
  • Ertzan Ertzan:
    μα για γέλια είναι η κατάσταση, Στην σήμερον ημέρα δεν απορώ για τίποτα πραγματικά
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 ΤΕΛΙΚΟΣ (20-21/4/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
  • Ertzan Ertzan:
    Στα δικά μου μάτια με την ενδεκάδα που έχει κατεβάσει η Fener και είναι αυτή που έγραψα παραπάνω η Fener κανονικά κερδίζει 2-0 τουλάχιστον όμως επειδή η μπάλα είναι πόρνη που έλεγε και ο Όσιμ όλα όσα βλέπουμε μπορούν να πάνε στράφη (δείτε τα χθεσινά)
  • Ertzan Ertzan:
    Ο Ατζούν έδειξε για άλλη μια φορά πόσο μεγάλος οπαδός της Fenerbahce είναι και τον αγώνα θα τον δείξει το ελεύθερο TV8 :smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    με την είσοδο του Ζάιτς η Fener παίζει με 10 παίκτες αυτήν την στιγμή
  • PANATHA PANATHA:
    Εγω λεω θα πανε στα πεναλτι
  • Ertzan Ertzan:
    μακάρι
  • Ertzan Ertzan:
    ο Τζίκου κρατάει την άμυνα
  • Ertzan Ertzan:
    αυτην την στιγμή η Fener παίζει με 10 παίκτες
  • Ertzan Ertzan:
    μπαίνει ο Κρούνιτς μάλιστα
  • Ertzan Ertzan:
    αν ο Ολυμπιακός μπορέσει και σκοράρει μαγκιά του πραγματικά, αν χάσει είναι άξιος της μοίρας του
  • Ertzan Ertzan:
    Τώρα ο προπονητής της Fener τα "γάμησε" αλλά σου λέει δεν έρχεται ο Ολυμπιακός οπότε μπορώ να τους βάλω
  • Ertzan Ertzan:
    όπως έγραφα και σε έναν φίλο πέραν Μπατσουάγι δεν θα άλλαξα κανέναν και ας χρειαστεί να τους κοπούν τα πόδια, ίσως αντί Μπεκάο αν τραυματίστηκε να έβαζα Μπονούτσι για τα πέναλτι
  • Ertzan Ertzan:
    Krunic, Zaijc, Under, Caglar ότι άχρηστο υπάρχει έβαλε ο ανίκανος
  • Αδιάβροχος Forum Bot:
    Ο χρήστης Αδιάβροχος ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "υπάρχει ανώνυμο πορτοφόλι ?" στο Ηλεκτρονικά Πορτοφόλια.
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης ssk ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Στοίχημα με διπλάσιο" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • PANATHA PANATHA:
    Τι τρελο πρωταθλημα ειναι αυτο....
  • K Forum Bot:
    Ο χρήστης kandalf ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Διαχείριση λογαριασμών" στο Στοιχηματικές κουβέντες.
  • Ertzan Ertzan:
    Τα πιτσιρίκια μας έχουν κάνει γιο γιο τους Ιταλούς ειδικά το 3-0 θα το ζήλευε και ο Κριστιάνο Ρονάλντο
  • Ertzan Ertzan:
    Η ΠΡΩΤΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ που παίρνει ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ τίτλο στο ποδόσφαιρο οι νέοι του ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Πρώτο ευρωπαϊκό τρόπαιο για την Ελλάδα και την ομάδα του Παναθηναϊκού Κ19 στην Ολλανδία το 1980 ... απέκλεισαν τότε Μπαρτσελόνα και Άγιαξ !!!!
  • Ertzan Ertzan:
    Ο ταβερνιάρης δήλωσε πως αν δεν πάτε Final Four δεν θα είναι του χρόνου στην ομάδα. Εντάξει εμείς ξέρουμε πόσο καραγκιόζης είναι ελπίζω να το μάθατε και εσείς. Χάνεις τον αγώνα οι παίκτες προβληματισμένοι τους πετάς και εσύ το μπαλάκι "εσείς φταίτε" φορτώνεις και άλλη πίεση
    Ertzan Ertzan: Ο ταβερνιάρης δήλωσε πως αν δεν πάτε Final Four δεν θα είναι του χρόνου στην ομάδα. Εντάξει...