limitάρονται οι λογαριασμοί;

Κατάσταση
Δεν είναι ανοιχτό για περαιτέρω απαντήσεις.
Και φυσικα και ο pipilas εχει δικιο σ αυτα που γραφει ...

Προσυπογραφω ...
 
Σορρυ για το υφος μου, αφου ουτε και εγω σε γνωριζω, αλλα πραγματικα σκας γαιδαρο στην ανηφορα εσυ ρε φιλε.
Σου λεμε και σου ξαναλεμε.Μας εκοψαν επειδη παιξαμε value bets. Ti δεν καταλαβαινεις??? Να σου κανω αναλυση πως ακριβως παιζει καποιος valuebets? Οκ να στην κανω.Εχουν ολοι αυτη την στιγμη τον ασο σε ενα ματς στο 3.00..Σε ματς που ξεκιναει 2-3 μερες μετα και το εχουν οι μισες εταιριες τωρα..Παιζω την αποδοση που μου δινουν..3.00..Εκτιμω οτι θα πεσει το 3αρι τις επομενες μερες...Για διαφορετικο λογο καθε φορα....Καθεται στο 2.30 η στο 2,40 η στο 2.60 την μερα του αγωνα λιγο πριν ξεκινησει οταν ανακοινονονται 11αδες..H πεφτει στο live αφου παιζει πιο καλα η ομαδα αυτη και ειχε κανει λανθασμενη εκτιμηση pregame η αγορα. Αυτο λοιπον το πλεονεκτημα που εχω μου δινει σε βαθος χρονου 5% η 10% η 15%..Γνωριζεις τι σημαινει αυτο? Σημαινει οτι θα κερδιζω με μαθηματικη ακριβεια..
Αν εγω τζιραρω σε μια εταιρια 1000€ ανα ημερα σε ενα η δυο η 3 ματς ανα ημερα, θα κανω τζιρο 30.000€ τον μηνα.Με 10% πλεονεκτημα επι του τζιρου που κανω θα κερδιζω σταθερα την εταιρια αυτη 3000€ τον μηνα.
Η εταιρια απλα σε οταν καταλαβει οτι παιζεις ετσι, σε πληρωνει( αφου δεν κανεις κατι παρανομο) αλλα σε αποβαλλει απο το παιχνιδι μεσω οριων πονταρισματος.
Τ Ι - Δ Ε Ν - Κ Α Τ Α Λ Α Β Α Ι Ν Ε Ι Σ ? ? ?
 
  • Like
Αντιδράσεις: chri213, PETSIOS και loxagos mark
Αν θες να δεις ποσο λαθος γνωμη εχεις ανοιξε ενα θρεντ και ποσταρισε μονο τα ματς του sman που ειναι 0% .....αποδειξε οτι αμα παιζεις τα 0% εισαι κερδοφορος με εργα και οχι με λογια .
To ΙΔΑΝΙΚΟ , το τέλειο,. εκει που δεν πάει παραπάνω είναι να είχαμε ανταλλακτήριο με τις αποδώσεις ΟΛΩΝ των βοοκ του κόσμου , και χωρίς καμια χρέωση για εμας ... καταλαβαίνεις τι σου λέω ?

Αν ζήτας κάτι παραπάνω από το τέλειο , είναι το 0 του στοιχημαν μαζί με τα bonus του , αλλιώς μιλάς για εκμετάλευση λαθων συγκεκριμένων book , sure βετ ή άλλες κομπίνες.

Είναι ντροπή για εμένα να αποδείξω τα αυταπόδεικτα , γιατί σημαίνει απαντάω σε τίποτα περίεργους τύπους που έχουν κάποιο σκοπό ή τρολλ , αν νομίζεις ότι ο στοίχημαν ή άλλες εταιρίες που έχουν 0 γκανιότα διώχνουν όποιον κερδίζει θέλω στοιχεία και όχι περίεργα πράγματα.
 
  • Haha
  • Like
Αντιδράσεις: SOSBET666666666666666666 και goal2
Κριμα γιατι απο οσο εχω καταλαβει ο στοιχημαν εχει και αξιολογα ατομα στο support του
To ΙΔΑΝΙΚΟ , το τέλειο,. εκει που δεν πάει παραπάνω είναι να είχαμε ανταλλακτήριο με τις αποδώσεις ΟΛΩΝ των βοοκ του κόσμου , και χωρίς καμια χρέωση για εμας ... καταλαβαίνεις τι σου λέω ?

Αν ζήτας κάτι παραπάνω από το τέλειο , είναι το 0 του στοιχημαν μαζί με τα bonus του , αλλιώς μιλάς για εκμετάλευση λαθων συγκεκριμένων book , sure βετ ή άλλες κομπίνες.

Είναι ντροπή για εμένα να αποδείξω τα αυταπόδεικτα , γιατί σημαίνει απαντάω σε τίποτα περίεργους τύπους που έχουν κάποιο σκοπό ή τρολλ , αν νομίζεις ότι ο στοίχημαν ή άλλες εταιρίες που έχουν 0 γκανιότα διώχνουν όποιον κερδίζει θέλω στοιχεία και όχι περίεργα πράγματα.
Αν θα επρεπε να ντρεπεσαι για κατι αυτο θα επρεπε να ηταν ο τροπος που εχεις..Που προσβαλεις αλλους συμπαιχτες σου που πανε να σε ξυπνησουν μπας και δεις κανα φραγκο στην τσεπη σου.Και αντι να λες ευχαριστω που ασχοληθηκαμε μαζι σου παρολο που εχεις μαυρα μεσανυχτα απο betting, να μας λες απατεωνες και απο πανω.

Εκτος πια αν δεν εισαι παιχτης και εισαι οντως υπαλληλος του στοιχημαν και γραφεις οτι σε συμφερει.Δεν το αποκλειω κατι τετοιο.Τοση υπερασπιση μιας εταιριας δεν μου δειχνει φυσιολογικο πραγμα. Επισης μου κανει εντυπωση η κακια που βγαζεις προς οσους κερδιζουν, και για σενα ειναι απατεωνες ολοι οσοι κερδιζουν..Αν εισαι υπαλληλος εταιριας εισαι ελεεινος.Κριμα γιατι απο οσο εχω καταλαβει ο στοιχημαν εχει και αξιολογα ατομα στο support του
 
Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
Αντιδράσεις: PETSIOS, loxagos mark και fairplay
Μας εκοψαν επειδη παιξαμε value bets. Ti δεν καταλαβαινεις??? Να σου κανω αναλυση πως ακριβως παιζει καποιος valuebets? Οκ να στην κανω.Εχουν ολοι αυτη την στιγμη τον ασο σε ενα ματς στο 3.00..Σε ματς που ξεκιναει 2-3 μερες μετα και το εχουν οι μισες εταιριες τωρα..Παιζω την αποδοση που μου δινουν..3.00..Εκτιμω οτι θα πεσει το 3αρι τις επομενες μερες...
Η απόδοση μπορεί να πέσει για πολλούς λόγους , δεν είναι πάντα value bet ... value μπορεί να είναι το αντίθετο αποτέλεσμα αλλά ο βοοκ να ξέρει ότι ο κόσμος θα το επιλέξει και για αυτό το αρχίζει πολύ χαμηλά .

Τέλος πάντων όταν οι αποδώσεις αλλάζουν, έχουμε και πολλά sure bets , οπότε το θέμα μπερδέυεται , γιαυτό θέλω ΣΤΟΙΧΕΙΑ ... να δούμε έστω κάποιους να κόβονται
 
Αν θα επρεπε να ντρεπεσαι για κατι αυτο θα επρεπε να ηταν ο τροπος που εχεις..Που προσβαλεις αλλους συμπαιχτες σου που πανε να σε ξυπνησουν μπας και δεις κανα φραγκο στην τσεπη σου.Και αντι να λες ευχαριστω που ασχοληθηκαμε μαζι σου παρολο που εχεις μαυρα μεσανυχτα απο betting, να μας λες απατεωνες και απο πανω.
Σου ξαναλέω γιατι ΔΕΝ πρόσεξες, το ΤΕΛΕΙΟ που μπορεί να προσφέρει μια εταιρία είναι η 0 γκανιότα... το τέλειο που μπορεί να προσφέρει ενας παγκόσμιος αφιλοκερδής οργανισμός στοιχήματος που παίζουμε όλοι είναι η 0 γκανιότα ... και χωρίς τα bonus.

Αν εσύ είχες εταιρία έστω και αφορολόγητη , ΔΕΝ θα πρόσφερες 0 γκανιότα , είναι το τέλειο και όποιος δεν το καταλαβαίνει και νευριάζει από πάνω που λέω στο κόσμο να παίζουν εκει ή θέλει παραπάνω είναι τουλάχιστον περίεργος .

Τωρα αν ο στοιχημαν ή άλλες εταιρίες διώχνουν όσους κερδίζουν είναι αλλο θέμα , παίζουν την φήμη τους εκει και θέλουμε στοιχεία για αυτό.... μπορούν μια χαρά να κερδίζουν με όλους τους παίκτες και δεν θα πιστέψουμε τον καθένα έτσι και αλλιώς
 
Η απόδοση μπορεί να πέσει για πολλούς λόγους , δεν είναι πάντα value bet ... value μπορεί να είναι το αντίθετο αποτέλεσμα αλλά ο βοοκ να ξέρει ότι ο κόσμος θα το επιλέξει και για αυτό το αρχίζει πολύ χαμηλά .

Τέλος πάντων όταν οι αποδώσεις αλλάζουν, έχουμε και πολλά sure bets , οπότε το θέμα μπερδέυεται , γιαυτό θέλω ΣΤΟΙΧΕΙΑ ... να δούμε έστω κάποιους να κόβονται
Οταν εσυ παιζεις αποδοση 3.00 και εχει παντου 3,00 αυτο δεν ειναι sure bet.Αυτο ειπα εγωκαι δεν μιλησα για παιξιμο σε στιγμη μεταβολης σε ξεχασμενη αποδοση.Αν η αποδοση πεσει την επομενη μερα και ανεβει τοτε το αντιθετο πανω απο 1,51, που ακριβως ειναι το sure bet αφου υπηρχε ενα ολοκληρο 24ωρο με bet ρισκου?
 
Σου ξαναλέω γιατι ΔΕΝ πρόσεξες, το ΤΕΛΕΙΟ που μπορεί να προσφέρει μια εταιρία είναι η 0 γκανιότα... το τέλειο που μπορεί να προσφέρει ενας παγκόσμιος αφιλοκερδής οργανισμός στοιχήματος που παίζουμε όλοι είναι η 0 γκανιότα ... και χωρίς τα bonus.

Αν εσύ είχες εταιρία έστω και αφορολόγητη , ΔΕΝ θα πρόσφερες 0 γκανιότα , είναι το τέλειο και όποιος δεν το καταλαβαίνει και νευριάζει από πάνω που λέω στο κόσμο να παίζουν εκει ή θέλει παραπάνω είναι τουλάχιστον περίεργος .

Τωρα αν ο στοιχημαν ή άλλες εταιρίες διώχνουν όσους κερδίζουν είναι αλλο θέμα , παίζουν την φήμη τους εκει και θέλουμε στοιχεία για αυτό.... μπορούν μια χαρά να κερδίζουν με όλους τους παίκτες και δεν θα πιστέψουμε τον καθένα έτσι και αλλιώς
Προσπαθεις να φανεις παντελως ασχετος η σου βγαινει αυθορμητα?
Ακου φιλαρακο γιατι η υπομονη εχει και τα ορια της.Δεν μιλας με κανενα γιδι που να δεχεται αυτο που λες οτι ειναι αφιλοκερδης οργανισμος στοιηματος μια εταιρια με 0 γκανιοτα στο 1 απο τα 200 ματς της.

Τελεια ειναι για σενα η 0% γκανιοτα που εχεις μαυρα μεσανυχτα απο στοιχημα και δεν μπορεις να κερδισεις με αλλον τροπο. Για μενα δεν εχει καμια σημασια αφου σημαινει 0% value και εγω εχω στοχο πανω απο 7% μακροχρονια.
 
  • Like
Αντιδράσεις: PETSIOS και fairplay
Σε ενα η σε όλα, το 0 είναι το τέλειο .... μακάρι να ήταν πιο πολλά .
Παραπάνω από το 0 δεν παει, και λογικά και βάση νόμου, μου φαίνεται περίεργο που δεν το καταλαβαίνεις, και επίσης ότι θέλεις κάτι καλύτερο από 0 γκανιότα !!!

Δλδ αν είχαμε αυτόν τον αφιλοκερδή οργανισμό που είπα, όλοι μεσα εκει τζαμπα, ΔΕΝ θα έπαιζες στοιχημα ?
Οταν εσυ παιζεις αποδοση 3.00 και εχει παντου 3,00 αυτο δεν ειναι sure bet.Αυτο ειπα εγωκαι δεν μιλησα για παιξιμο σε στιγμη μεταβολης σε ξεχασμενη αποδοση.Αν η αποδοση πεσει την επομενη μερα και ανεβει τοτε το αντιθετο πανω απο 1,51, που ακριβως ειναι το sure bet αφου υπηρχε ενα ολοκληρο 24ωρο με bet ρισκου?
Συμφωνούμε όλοι ότι αυτό είναι σωστό .... απλά είπα ότι κατά την διάρκεια της αλλαγής κάποιος ξεχνιέται και αν το πάρεις αργά έχει γίνει sure bet , οι πιο πολλοί αυτό κάνουν και το λένε value, πρέπει να δουμε στοιχεία , δεν μπορεί σε όλους να είναι τοσο δύσκολο.
 
Το τερματίσαμε τωρα εδω , δεν παει αλλο .Απλα μας κανει πλακα .Εγω σταματαω εδω .Καλη δυναμη σ οποιον συνεχισει την κουβεντα .Και πολυ ασχοληθηκα .....
 
  • Haha
Αντιδράσεις: goal2
Νομίζω έχεις δίκιο ...
Το συμπέρασμα είναι πως όσοι λιμιτάρονται δεν παίζουν ποτέ σε 0 γκανιότα έστω και με τα bonus , που ουσιαστικά κερδίζεις ακόμα και να παίζεις στην τύχη , γιατί δεν βλέπουν αξία πουθενά και ψάχνουν μεγαλύτερη.

Δεν θα έπαιζαν ποτέ σε ανταλλακτήρια έστω και τζάμπα , γιατί δεν έχουν early bets και μεγάλους τζίρους , και καταφέρνουν να παίξουν νόμιμα πριν οι book ρίξουν αποδώσεις και γίνει sure bet, αλλά κανείς δεν βγάζει τι έπαιξε.

Οπότε οι απλοί παίκτες που δεν τα κάνουν αυτά ας μην φοβούνται.
 
Το τερματίσαμε τωρα εδω , δεν παει αλλο .Απλα μας κανει πλακα .Εγω σταματαω εδω .Καλη δυναμη σ οποιον συνεχισει την κουβεντα .Και πολυ ασχοληθηκα .....
Δεν ξερω μηπως εχουμε κανει λαθος..Κανονικα αυτη η συζητηση θα επρεπε να μας ειναι ευχαριστη.Να πχ περυσι ειχαμε τον blue laguna και τον Στιβ Ντουζο, ξαφνικα εφαγαν ban και οι δυο και μετα λεγαμε κριμα που θα βρουμε αλλους τετοιους....
 
  • Like
Αντιδράσεις: fairplay
Δεν ξερω μηπως εχουμε κανει λαθος..Κανονικα αυτη η συζητηση θα επρεπε να μας ειναι ευχαριστη.Να πχ περυσι ειχαμε τον blue laguna και τον Στιβ Ντουζο, ξαφνικα εφαγαν ban και οι δυο και μετα λεγαμε κριμα που θα βρουμε αλλους τετοιους....
[/QUOTE

Σατανά......:D!:D!:D!:D!
 
  • Haha
Αντιδράσεις: goal2
Δεν ξερω μηπως εχουμε κανει λαθος..Κανονικα αυτη η συζητηση θα επρεπε να μας ειναι ευχαριστη.Να πχ περυσι ειχαμε τον blue laguna και τον Στιβ Ντουζο, ξαφνικα εφαγαν ban και οι δυο και μετα λεγαμε κριμα που θα βρουμε αλλους τετοιους....


Σταμάτα Σατανά....:D!:D!:D!
 
Εγω νομίζω βγήκε συμπέρασμα παιδιά από ότι είπατε εσείς ....

Το 0 γκανιότα δεν έχει αξία (αρα δεν τρώς ποτε λιμιτ) αν παίζεις τελευταία μέρα και δεν χτυπάς sure bet επίσης τα ίδια (καμία αξία και ποτέ λιμιτ) , στο live είπατε ότι εκει φαίνεται η καλή ομάδα οπότε κανα δεν τρως λιμιτ

Γενικά κρατάμε ότι δεν τρως λιμιτ ποτέ .... αν δεν ψάχνεις λάθη και δεν παίζεις 3 μέρες πρίν τον αγώνα , έτσι κολλάει και με την έλλειψη στοιχείων
 
Ο blue laguna ηταν απαιχτος παντως.Καθε εβδομαδα αλλαζε συστημα επειδη οδηγουσε στον κουβα, και ηταν κατηγορηματικος κιολας οτι τα value bets ειναι χαμενος χρονος.Μαλιστα ειχε και συνδρομητικο σαιτ, νομιζω με πανακριβη συνδρομη καπου στο 100αρικο..Κλαμα, χαχαχαχα
 
  • Angry
Αντιδράσεις: Juggler
Ο blue laguna ηταν απαιχτος παντως.Καθε εβδομαδα αλλαζε συστημα επειδη οδηγουσε στον κουβα, και ηταν κατηγορηματικος κιολας οτι τα value bets ειναι χαμενος χρονος.Μαλιστα ειχε και συνδρομητικο σαιτ, νομιζω με πανακριβη συνδρομη καπου στο 100αρικο..Κλαμα, χαχαχαχα
Ο μόνος μαθηματικά αποδεδειγμένος τρόπος να κερδίζεις έστω λίγα είναι με 0 γκανιότα συν κάποια bonus ,και πρέπει να παίζεις στην τύχη.

Τωρα αν αυτός ο laguna έπαιζε και σε τέτοιους αγώνες και κατάφερνε να πάει εκεί κουβά, θα ήταν διαμάντι γιατί αν έκανες εγγραφή και έπαιζες τα αντίθετα , το ποσό του κουβά θα το έκανες κέρδος .... και φυσικά με ασφάλεια.
 
Διάβασα όλη την συζήτηση που έγινε.

Μπράβο σε αυτόν που άνοιξε το θέμα με μια σπίθα έβαλε φωτιά και τι φωτιά και ο ίδιος εξαφανίστηκε.

Τώρα οι διαφωνίες είναι στο πρόγραμμα δεν γίνεται να συμφωνούμε όλοι με όλους. Εγώ πλέον στις διαφωνίες κάνω το εξής. Αφήνω τον τελευταίο λόγο στον άλλον και τέλος. Απλά μην αρχίζετε τα "μπινελίκια" μεταξύ σας πολιτισμένα διαφωνήστε.

Τώρα εγώ θα ήθελα να δω και τους δυο να κάνετε ένα ταμείο από τώρα και να αποδείξετε στην πράξη το τι και πως γίνεται δεν είμαι της θεωρίας εγώ δυστυχώς της πράξης. Κακό δεν θα κάνετε αλλά καλό. Όλοι θα κερδίσουμε πιστεύω όπως κάνει κατα καιρούς ο ganian

Αυτά
 
  • Like
Αντιδράσεις: qazdas και goal2
Του το ειπα κι εγω Ertzan να κανει ταμειο αλλα κανει οτι δεν καταλαβαινει .Μηπως εχεις ιδεα γιατι ?:unsure::unsure::unsure:
 
Του το ειπα κι εγω Ertzan να κανει ταμειο αλλα κανει οτι δεν καταλαβαινει .Μηπως εχεις ιδεα γιατι ?:unsure::unsure::unsure:
Δεν κάνεις πειράματα σε πράγματα που βλέπεις με απλά μαθηματικά ... δεν θα ρίξεις 100 φορές κορώνα γράμματά για να δει ο άλλος ότι με 0 γκανιότα και μπόνους θα έχεις κέρδος,

Και εφόσον υπάρχει κάποιος που καταφέρνει να πάει κουβά σε παιχνίδι με 0 γκανιότα , η έστω κοντά, αντί να τον κοροιδεύεις κάνεις το αντίθετο και κερδίζεις, αυτά δεν είναι πράγματα που θέλουν πείραμα, μόνο για τρολλινγ θα σου ζητήσουν κάτι τέτοιο.

ΥΓ
Το θέμα μας είναι ΑΝ σε λιμιτάρουν εφόσον κερδίζεις ... όταν παίζεις 0 γκανιότα και αγορές που είναι εκει κοντά . σαν φυσιολογικός παίκτης και όχι 3 μέρες πρίν που άντε να καταλάβεις αν έχει sure bet ή όχι,
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοιχτό για περαιτέρω απαντήσεις.

Προγνωστικά

    • Δεν υπάρχουν ποδοσφαιρικές αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
  • 20:00
    Novasports Start
    • Ζάλγκιρις Κάουνας - Αρμάνι Μιλάνο
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Μπάγερν Μονάχου - Μπαρτσελόνα
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Μπασκόνια - Αναντολού Εφές
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Παρτίζαν - Ολυμπιακός
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Βιλερμπάν - Μονακό
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Ατλάντα Χοκς - Μπόστον Σέλτικς
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Νιου Ορλίνς Πέλικανς - Μιλγουόκι Μπακς
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 21:00
    Novasports 6HD
    • Ριμπάκινα - Αζαρένκα
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 02:30
    Novasports 6HD
    • Αλεξάντροβα - Κόλινς
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Είδες ριπλέι?
  • Ertzan Ertzan:
    ναι
  • PANATHA PANATHA:
    Η Φενέρμπαχτσε επιθυμούσε να πάρει αναβολή το ντέρμπι της 7ης Απριλίου με την Γαλατάσαραϊ για το τουρκικό Super Cup ελέω... Ολυμπιακού, όμως το συγκεκριμένο αίτημά της δεν έγινε αποδεκτό από την ποδοσφαιρική ομοσπονδία της χώρας.
  • PANATHA PANATHA:
    Η ποδοσφαιρική ομοσπονδία της Τουρκίας (TFF) ενημερώσε και τους δύο συλλόγους πως
    αυτό έχει να κάνει με το ότι δεν υπάρχει εναλλακτική ημερομηνία λόγω του φορτωμένου αγωνιστικού προγράμματος των ομάδων.
  • Ertzan Ertzan:
    Θα το έγραφα το πρωί αλλά από το κινητό δεν ήρθε. Οι αλλόθρησκοι όπως ήταν φυσιολογικό είπαν πως δεν θα δεχτούν την αναβολή του αγώνα. Οι δικοί μας έκαναν αίτηση για αναβολή και απότι διάβασα έλεγαν να γίνει ο αγώνας με την λήξη του πρωταθλήματος όμως η Ομοσπονδία που έχει χεστεί πάνω της και ακόμα να βγάλει την απόφαση για τις "τιμωρίες" δεν το έκανε αποδεκτό.
  • Ertzan Ertzan:
    Η Fenerbahce είναι η ομάδα που μάζεψε τους περισσότερους πόντους στην Ευρώπη αλλά δεν το βλέπουν έτσι δεν πειράζει όμως είναι μεγάλος ο θεός
  • PANATHA PANATHA:
    Δειχνει ο ΑΝΤ1 F1 την Κυριακή το πρωι??
  • Ertzan Ertzan:
    Νομίζω μόνο το plus θα το έχει
  • PANATHA PANATHA:
    ρε τα λαμογια....
  • Ertzan Ertzan:
    είχε προσφορά μέσω της ΔΕΗ για 9 μήνες δωρεάν πριν 1 μήνα
  • PANATHA PANATHA:
    ναι το ξερω....
  • PANATHA PANATHA:
    κ μαγνητοσκόπηση το δείχνει ο Αντ1 το ελεύθερο κανάλι στης 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Αγγλία - Βραζιλία 0-0 στο 36......Over 0,5 στο πρωτο μερος
  • PANATHA PANATHA:
    Απόδοσ
    η @31.0
  • M Forum Bot:
    Ο χρήστης MrChow ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Maurice Moss Tips" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Ertzan Ertzan:
    συνεχίζει η προσφορά της ΔΕΗ για Αντέννα plus νομίζω μέχρι 14 Απριλίου
  • Ertzan Ertzan:
    Λίγες μέρες πριν την συνέλευση της Fenerbahce βγήκε στην φόρα η συνάντηση που είχε ο Hugh Dallas με τους διαιτητές και οι συνομιλίες για τον αγώνα Galatasara-Antalyaspor όπου εκεί ο διαιτητής του VAR παραδέχεται πως έκανε λάθος στο πέναλτι που πήρε ο παίκτης της Γαλατσαραϊ όπου στην ουσία το είπε πως "βούτηξε" ο παίκτης στην μικρή επαφή που είχε που δεν ήταν για πέναλτι. Γι'αυτήν την φάση είχε μιλήσει και ο Πρόεδρος μας όπου είπε αυτά που συμβαίνουν και η Ομοσπονδία τον έβγαλε ψεύτη, ωραία πράγματα
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης std157489 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Φοιτητική Έρευνα για το Λιανικό Εμπόριο" στο Καφενείο.
  • PANATHA PANATHA:
    Μονο ο Τζαβελας θα μπορουσε να φαει κοκκινη καρτα χωρις να παιζει....πραγματικα ειναι ηλιθιο το παιδι...
  • Ertzan Ertzan:
    το είχε παίξει στοίχημα γι'αυτό :p
  • PANATHA PANATHA:
    Πραγματικα απορω....αφου σε καθε ματς ειναι με νευρα γιατι δεν το κοβει το ρημαδι και να ξεκινησει το ψαρεμα....
  • PANATHA PANATHA:
    Σε λιγο θα το καρφωσει ο Φωτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Δεν γινονται αυτα....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
    Ertzan Forum Bot: Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)"...