LIVERPOOL

  • Εκκινητής θέματος kenny
  • Ημερομηνία έναρξης
Είπατε και για ευρωπαϊκούς τίτλους και μελαγχόλησα... :emb:

Πόσο ήθελα να το γιορτάσω εδώ μέσα, στην Αθήνα... Και να γίνει τραγούδι:
:beers1::write:"In Athens, we won it 6 times" :write::beers1:

:sad1:
 
Είπατε και για ευρωπαϊκούς τίτλους και μελαγχόλησα... :emb:

Πόσο ήθελα να το γιορτάσω εδώ μέσα, στην Αθήνα... Και να γίνει τραγούδι:
:beers1::write:"In Athens, we won it 6 times" :write::beers1:

:sad1:
καλα προς το παρον βολεψου με το γνωστο τραγουδι:

εγω δεν επινα και με εκανες να πινω!!!:twis::twis:
 
καλα προς το παρον βολεψου με το γνωστο τραγουδι:

εγω δεν επινα και με εκανες να πινω!!!:twis::twis:

Καλά άσε, εσύ θυμάσαι το τραγουδάκι που σου αφιέρωσα ΑΠΟ ΤΟ ΙΔΙΟ CD, εκείνο το βράδυ που η ομάδα σου έμεινε από λάστιχο στο δρόμο για την Αθήνα; :twis:

"Σε περίμενααααα... Και έλεγα, δε μπορεί θα 'ρθεις..." :lol:
 
Καλά άσε, εσύ θυμάσαι το τραγουδάκι που σου αφιέρωσα ΑΠΟ ΤΟ ΙΔΙΟ CD, εκείνο το βράδυ που η ομάδα σου έμεινε από λάστιχο στο δρόμο για την Αθήνα; :twis:

"Σε περίμενααααα... Και έλεγα, δε μπορεί θα 'ρθεις..." :lol:
:emb::emb:
 
Θα το χωρήσω σε ενότητες......



Προσπερνάω τα περί γραφικών (γιατί μπορεί όντως να κάνεις πλάκα και δεν αξίζει να χαλαστούμε)..... Τι σημαίνει το ότι είσαι φιλικά προσκείμενος στην Λίβερπουλ; Ότι αν παίξει ας πούμε Λιβερπουλ - Αρσεναλ θα υποστηρίξεις Λίβερπουλ, σωστά; Άρα είσαι ΚΑΙ Λιβερπουλ.... Τωρα αν παιξει Ολυμπιακος - Λιβερπουλ προφανώς θα είσαι με τον Ολυμπιακό (όπως και όλοι οι γαύροι που υποστηριζουμε Μάντσεστερ αν παιξει Ολυμπιακός - Μαντσεστερ θα είμαστε με τον Ολυμπιακό)... Δεν νομιζω κανένας απο εμας εδω να ειπε ότι βάζει πρωτα τον Αγγλικό σύλλογο του από τον Ελληνικό.... Μιλάμε λοιπόν για τις δεύτερες ομάδες μας..... Επίσης δεν μπορείς να με πείσεις ότι δεν θα αισθανθείς τίποτα (το παραμικρό) αν αποτύχει η ομάδα του λιμανιού.... Ειδικότερα αν ταυτόχρονα επιτύχουν οι κόκκινοι διαβολοι.... Άρα το "εσείς" πιστεύω ότι έχει θέση..... Άσε που αυτό το ΑντιΜάνστεστερ μου χτυπάει κάπως....

Φυσικά θα δείξει..... Μάλλον δείχνει αρκετό καιρό τώρα..... Όσο για το παράδειγμα με τους Παναθηναϊκους πιστεύω ότι είναι εύστοχο γιατί είμαι βέβαιος ότι όταν θα περάσουμε στα πρωταθλήματα η κουβέντα θα μεταφερθεί στους ευρωπαϊκούς τίτλους για να καθορίσουμε τα της καλύτερης ομάδας....


Μπορείς να το πάρεις οπως θες.Καποια πραγματα δεν μπορουν να συνυπαρχουν..δεν μπορεις να τα αγαπας το ιδιο...δεν μπορεις να εισαι το ίδιο γαυρος και μαντεστερ πχ...και αυτα περι δευτερης τρίτης και τέταρτης ομάδας εγω δεν τα καταλαβαινω.Οπως δεν καταλαβαινω το να υποστηριζεις οτι εισαι κουμουνιστης και να θελεις να εχεις τουλ 3 Z4.Aπλα το ενα αποκλείει το άλλο.Αν εχεις θεση στην καρδια σου για παραπανω απο μια ομάδα τότε μαλλον δεν αγαπας την πρώτη οσο νομίζεις..δεν υπαρχουν ημιμετρα εδω.
Για το παραδειγμα με το βαζελο μαλλον δεν καταλαβες.Ο βαζελος αν δεν κανω λαθος ποτε δεν ηταν μπροστα σε πρωταθληματα σε σχεση με τον γαυρο. Το ίδιο ισχύει και με την Μαντσεστερ και την Λιβερπουλ.Αρα μαλλον ισχυει η παροιμια που λεει.. εκανε η μυγα κ.λο και εχεσε τον κοσμο ολο.......μεχρι λοιπον να παρουν κεφαλι τα κουτσαβακια....δεν πρεπει να μιλανε με τον αερα του αποπάνω....νομίζω ειναι λογικό αυτό....:eye:
 
Μπορείς να το πάρεις οπως θες.Καποια πραγματα δεν μπορουν να συνυπαρχουν..δεν μπορεις να τα αγαπας το ιδιο...δεν μπορεις να εισαι το ίδιο γαυρος και μαντεστερ πχ...και αυτα περι δευτερης τρίτης και τέταρτης ομάδας εγω δεν τα καταλαβαινω.Οπως δεν καταλαβαινω το να υποστηριζεις οτι εισαι κουμουνιστης και να θελεις να εχεις τουλ 3 Z4.Aπλα το ενα αποκλείει το άλλο.Αν εχεις θεση στην καρδια σου για παραπανω απο μια ομάδα τότε μαλλον δεν αγαπας την πρώτη οσο νομίζεις..δεν υπαρχουν ημιμετρα εδω.
Για το παραδειγμα με το βαζελο μαλλον δεν καταλαβες.Ο βαζελος αν δεν κανω λαθος ποτε δεν ηταν μπροστα σε πρωταθληματα σε σχεση με τον γαυρο. Το ίδιο ισχύει και με την Μαντσεστερ και την Λιβερπουλ.Αρα μαλλον ισχυει η παροιμια που λεει.. εκανε η μυγα κ.λο και εχεσε τον κοσμο ολο.......μεχρι λοιπον να παρουν κεφαλι τα κουτσαβακια....δεν πρεπει να μιλανε με τον αερα του αποπάνω....νομίζω ειναι λογικό αυτό....:eye:


Ας το πάρω λοιπόν όπως θέλω.....:sign: Υποθέτω λοιπόν ότι μιλάς σοβαρά και χαρακτηρίζεις σοβαρά (αφού δεν διευκρινίζεις....)


Δεν είπα ποτέ ότι βάζω στο ίδιο επίπεδο Ολυμπιακό και Μάντσεστερ..... Που το είδες γραμμένο αυτό; Εγώ δήλωσα κάτι άλλο ξεκάθαρα..... Μπορείς κάλλιστα να γυρίσεις στο προηγούμενο ποστ μου και να το διαβάσεις....

Σειρά μου να σου πω ότι το παράδειγμα σου με τους κομμουνιστες είναι ατυχές..... απλά δεν έχει καμια σχέση.... εγώ θα σου δώσω ένα άλλο παράδειγμα.... Έχεις έναν κολλητό ή αδελφικό φίλο αλλά και πολούς απλούς φίλους..... Το ένα δεν αποκλείει το άλλο.... Το ότι αισθάνεσαι δεμένος με έναν άνθρωπο (ή μια ομάδα) δεν σε εμποδίζει να είσαι φίλος με άλλους ανθρώπους (ή άλλες ομάδες)......

Κατά τα λοιπά παραφράζω την φράση σου και λέω "Αν εχεις θεση στην καρδια σου για παραπανω απο έναν άνθρωπο τότε μαλλον δεν αγαπας τον πρώτο οσο νομίζεις..δεν υπαρχουν ημιμετρα εδω."..... Σου φαίνεται λογικό αυτό; Αν ναι πάσο.....


Μόνος σου δήλωσες ότι είσαι φιλικά προσκείμενος στην Λίβερπουλ.... Ή αλλίως (λέω εγώ τώρα) υποστηρίζεις Λίβερπουλ στην Αγγλία..... Εσύ το είπες.... Δεν δηλώσαμε εμείς κάτι διαφορετικό.... Ας πούμε λοιπόν ότι και 'γω είμαι φιλικά προσκείμενος στην Μάντσεστερ ή αλλιώς (λέω εγω τώρα) υποστηρίζω Μάνστεστερ στην Αγγλία.... Και για άνθρωπος που όπως λες δεν τρέφεις αισθήματα για καμιά ομάδα πλην του Ολυμπιακού θα πρέπει να πω ότι δεν σου κάθονται καλά οι κοκκινοι διαβολοι...:twis:

τέλος για το παράδειγμα με τον βάζελο..... εγώ το έθεσα άρα εγώ δίνω την εξήγηση του παραδείγματος άρα εσύ είσαι αυτός που θα πρέπει να το καταλάβεις.... Και μπορείς να συμφωνήσεις φυσικά ή να διαφωνήσεις με την εξήγηση που δίνω.... Δεν μπορείς όμως να δώσεις όποια εξήγηση θες εσύ και να την προσάψεις σε μένα...... Βρες δικό σου παράδειγμα....:twis::twis::twis:


Αυταααααα.....

Κατα τ' άλλα σας ευχόμαστε από καρδιάς καλή τύχη στις ευρωπαϊκές σας υποχρεώσεις στο UEFA CUP......:twis::twis:




Daglashen είπε :
Καλά άσε, εσύ θυμάσαι το τραγουδάκι που σου αφιέρωσα ΑΠΟ ΤΟ ΙΔΙΟ CD, εκείνο το βράδυ που η ομάδα σου έμεινε από λάστιχο στο δρόμο για την Αθήνα; :twis:

"Σε περίμενααααα... Και έλεγα, δε μπορεί θα 'ρθεις..." :lol:


:emb::emb::emb::up::up::up:
 
ΧΩΡΙΣ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΕΝΑ ΟΠΑΔΟ ΤΗΣ ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΗΣ ΤΙΜΗΜΕΝΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΜΟΥ KAI ΕΚΑΝΑ ΑΥΤH THN ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ.ΣΟΡΡΥ JOHNBILL ΘΑ ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΕΛΠΙΖΩ:twis:.

Α ΚΑΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ...ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΗ ΜΟΣΧΑ...ΟΧΙ ΣΤΟ UEFA :twis:
 
  • Like
Αντιδράσεις: johnbill και akaliptos

Προγνωστικά

  • 22:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Μπαρτσελόνα - Παρί Σεν Ζερμέν
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Ντόρτμουντ - Ατλέτικο Μαδρίτης
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Σαουθάμπτον - Πρέστον
  • 22:15
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Φαμαλικάο - Σπόρτινγκ Λισαβόνας
  • 20:00
    Novasports Prime
    • Μακάμπι Τελ Αβίβ - Μπασκόνια
  • 21:00
    Novasports 5HD
    • Αναντολού Εφές - Βίρτους Μπολόνια
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Βόννη - Περιστέρι
  • Αύριο 17-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:30
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 05:00
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 14:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 16:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 19:30
    Novasports 6HD
    • WTA 500 Porsche Tennis Grand Prix
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • Ertzan Ertzan:
    Όχι Final Four στον τελικό. Μπαρτσελόνα περνάω καλά εσάς από τα αποδυτήρια ΑΝ έρθετε οπότε είμαι τελικό
  • Ertzan Ertzan:
    Ολυμπιακός-Fener τελικό και το repeat του τελικού fixed
  • PANATHA PANATHA:
    μας μπερδεψες....
  • Ertzan Ertzan:
    κάτσε μπερδεύτηκα και εγώ
  • Ertzan Ertzan:
    Fener-Μονακό έχουμε και ΑΝ έρθετε έχουμε Fener-Παναθηναϊκό
  • PANATHA PANATHA:
    Μπαρτσελοα - Ολυμπικός και μετα με τον νικητη Ρεαλ - 8η ομαδα
  • Ertzan Ertzan:
    Ολυμπιακός-Μπαρτσελόνα και μετά Ολυμπιακός-Ρεάλ εε?
  • PANATHA PANATHA:
    Τα ζευγάρια των playoffs Ρεάλ Μαδρίτης - Μακάμπι ή Μπασκόνια ή Βίρτους ή Εφές / Παναθηναϊκός - Μακάμπι ή Μπασκόνια / Μονακό - Φενέρμπαχτσε / Μπαρτσελόνα -
    Ολυμπιακός
  • PANATHA PANATHA:
    Οποτε την Τριτη εχουμε Μπακαμπι - Μπασκονια σε μονο ματς....ο νικητης παιζει με Παναθα.....ο ηττημενος θα παιξει με τον νικητη του Εφες - Βίρτους και η νικητρια με την Ρεαλ Μαδριτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Με την φορα που εχει παρει η Εφες μπορει να κερδισει Βιρτους και οποια χασει στο Μακαμπι - Μπασκονια και να κοντραρει την Ρεαλ...
  • PANATHA PANATHA:
    Στα εξηγησα ωραια?
  • animusbet animusbet:
    Δεν υπάρχει ομάδα Εφές,επειδή κέρδισε 2 φορές σε μια εβδομάδα τη Φενέρ την κάναμε και ομαδάρα?
  • Ertzan Ertzan:
    Η Ρεάλ δεν χάνει από Efes εκτός και αν ο Λάρκιν τα βάζει και από το σπίτι του τότε υπάρχει ελπίδα
  • Ertzan Ertzan:
    να και ο άλλος πελατάκος :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Στα 5 ματς πιστευω πως η Ρεαλ θα περασει.....απλα ενω εχει βγει πρωτη μπορει να μην εχει τοσο ευκολο αντιπαλο οσο θα ηταν το φυσιολογικο
  • PANATHA PANATHA:
    1900 ματς και συνεχιζουμε :p
  • Ertzan Ertzan:
    Η Λίβερπουλ είμαι σίγουρος έστειλε κόσμο και κοσμάκι κουβά, σημεία, χάντικαπ όβερ τα πάντα όλα
  • PANATHA PANATHA:
    Σιγουρα τα πολλα λεφτα θα χαθηκαν στο live
  • Ertzan Ertzan:
    Στο ρελαντί τα κορίτσια μας την Βιλνέβ στον τελικό 58-45 λήξη του πρώτου ημιχρόνου
  • Ertzan Ertzan:
    Οι Άγγλοι αυτήν την αγωνιστική κυριολεκτικά γάμησαν κόσμο και κοσμάκι 0-2 η Άστον Βίλλα
  • PANATHA PANATHA:
    Σοκαριστικές στιγμές στο Ουντινέζε - Ρόμα, κατέρρευσε ο Έβαν Εντικά στο 72' της αναμέτρησης.
    1f691.png
    Αποχώρησε με το φορείο, έχοντας ευτυχώς τις αισθήσεις του ο στόπερ των Ρωμαίων, ενώ το παιχνίδι διεκόπη οριστικά.
  • Ertzan Ertzan:
    α γι'αυτό διεκόπη λέω και εγώ τι έγινε εδώ
  • PANATHA PANATHA:
    Για αυτο ειμαι εγω εδω...να ενημερωνω για τα παντα :bravo: :ROFLMAO: :p
  • B Forum Bot:
    Ο χρήστης BraShaVa8888 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "|_ Λάϊβ _|" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Infobetakias Forum Bot:
    Infobetakias Forum Bot: Ο χρήστης Infobetakias ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Τριπλή προσφορά γνωριμίας, με 1...