LIVERPOOL

  • Εκκινητής θέματος kenny
  • Ημερομηνία έναρξης
Είπατε και για ευρωπαϊκούς τίτλους και μελαγχόλησα... :emb:

Πόσο ήθελα να το γιορτάσω εδώ μέσα, στην Αθήνα... Και να γίνει τραγούδι:
:beers1::write:"In Athens, we won it 6 times" :write::beers1:

:sad1:
 
Είπατε και για ευρωπαϊκούς τίτλους και μελαγχόλησα... :emb:

Πόσο ήθελα να το γιορτάσω εδώ μέσα, στην Αθήνα... Και να γίνει τραγούδι:
:beers1::write:"In Athens, we won it 6 times" :write::beers1:

:sad1:
καλα προς το παρον βολεψου με το γνωστο τραγουδι:

εγω δεν επινα και με εκανες να πινω!!!:twis::twis:
 
καλα προς το παρον βολεψου με το γνωστο τραγουδι:

εγω δεν επινα και με εκανες να πινω!!!:twis::twis:

Καλά άσε, εσύ θυμάσαι το τραγουδάκι που σου αφιέρωσα ΑΠΟ ΤΟ ΙΔΙΟ CD, εκείνο το βράδυ που η ομάδα σου έμεινε από λάστιχο στο δρόμο για την Αθήνα; :twis:

"Σε περίμενααααα... Και έλεγα, δε μπορεί θα 'ρθεις..." :lol:
 
Καλά άσε, εσύ θυμάσαι το τραγουδάκι που σου αφιέρωσα ΑΠΟ ΤΟ ΙΔΙΟ CD, εκείνο το βράδυ που η ομάδα σου έμεινε από λάστιχο στο δρόμο για την Αθήνα; :twis:

"Σε περίμενααααα... Και έλεγα, δε μπορεί θα 'ρθεις..." :lol:
:emb::emb:
 
Θα το χωρήσω σε ενότητες......



Προσπερνάω τα περί γραφικών (γιατί μπορεί όντως να κάνεις πλάκα και δεν αξίζει να χαλαστούμε)..... Τι σημαίνει το ότι είσαι φιλικά προσκείμενος στην Λίβερπουλ; Ότι αν παίξει ας πούμε Λιβερπουλ - Αρσεναλ θα υποστηρίξεις Λίβερπουλ, σωστά; Άρα είσαι ΚΑΙ Λιβερπουλ.... Τωρα αν παιξει Ολυμπιακος - Λιβερπουλ προφανώς θα είσαι με τον Ολυμπιακό (όπως και όλοι οι γαύροι που υποστηριζουμε Μάντσεστερ αν παιξει Ολυμπιακός - Μαντσεστερ θα είμαστε με τον Ολυμπιακό)... Δεν νομιζω κανένας απο εμας εδω να ειπε ότι βάζει πρωτα τον Αγγλικό σύλλογο του από τον Ελληνικό.... Μιλάμε λοιπόν για τις δεύτερες ομάδες μας..... Επίσης δεν μπορείς να με πείσεις ότι δεν θα αισθανθείς τίποτα (το παραμικρό) αν αποτύχει η ομάδα του λιμανιού.... Ειδικότερα αν ταυτόχρονα επιτύχουν οι κόκκινοι διαβολοι.... Άρα το "εσείς" πιστεύω ότι έχει θέση..... Άσε που αυτό το ΑντιΜάνστεστερ μου χτυπάει κάπως....

Φυσικά θα δείξει..... Μάλλον δείχνει αρκετό καιρό τώρα..... Όσο για το παράδειγμα με τους Παναθηναϊκους πιστεύω ότι είναι εύστοχο γιατί είμαι βέβαιος ότι όταν θα περάσουμε στα πρωταθλήματα η κουβέντα θα μεταφερθεί στους ευρωπαϊκούς τίτλους για να καθορίσουμε τα της καλύτερης ομάδας....


Μπορείς να το πάρεις οπως θες.Καποια πραγματα δεν μπορουν να συνυπαρχουν..δεν μπορεις να τα αγαπας το ιδιο...δεν μπορεις να εισαι το ίδιο γαυρος και μαντεστερ πχ...και αυτα περι δευτερης τρίτης και τέταρτης ομάδας εγω δεν τα καταλαβαινω.Οπως δεν καταλαβαινω το να υποστηριζεις οτι εισαι κουμουνιστης και να θελεις να εχεις τουλ 3 Z4.Aπλα το ενα αποκλείει το άλλο.Αν εχεις θεση στην καρδια σου για παραπανω απο μια ομάδα τότε μαλλον δεν αγαπας την πρώτη οσο νομίζεις..δεν υπαρχουν ημιμετρα εδω.
Για το παραδειγμα με το βαζελο μαλλον δεν καταλαβες.Ο βαζελος αν δεν κανω λαθος ποτε δεν ηταν μπροστα σε πρωταθληματα σε σχεση με τον γαυρο. Το ίδιο ισχύει και με την Μαντσεστερ και την Λιβερπουλ.Αρα μαλλον ισχυει η παροιμια που λεει.. εκανε η μυγα κ.λο και εχεσε τον κοσμο ολο.......μεχρι λοιπον να παρουν κεφαλι τα κουτσαβακια....δεν πρεπει να μιλανε με τον αερα του αποπάνω....νομίζω ειναι λογικό αυτό....:eye:
 
Μπορείς να το πάρεις οπως θες.Καποια πραγματα δεν μπορουν να συνυπαρχουν..δεν μπορεις να τα αγαπας το ιδιο...δεν μπορεις να εισαι το ίδιο γαυρος και μαντεστερ πχ...και αυτα περι δευτερης τρίτης και τέταρτης ομάδας εγω δεν τα καταλαβαινω.Οπως δεν καταλαβαινω το να υποστηριζεις οτι εισαι κουμουνιστης και να θελεις να εχεις τουλ 3 Z4.Aπλα το ενα αποκλείει το άλλο.Αν εχεις θεση στην καρδια σου για παραπανω απο μια ομάδα τότε μαλλον δεν αγαπας την πρώτη οσο νομίζεις..δεν υπαρχουν ημιμετρα εδω.
Για το παραδειγμα με το βαζελο μαλλον δεν καταλαβες.Ο βαζελος αν δεν κανω λαθος ποτε δεν ηταν μπροστα σε πρωταθληματα σε σχεση με τον γαυρο. Το ίδιο ισχύει και με την Μαντσεστερ και την Λιβερπουλ.Αρα μαλλον ισχυει η παροιμια που λεει.. εκανε η μυγα κ.λο και εχεσε τον κοσμο ολο.......μεχρι λοιπον να παρουν κεφαλι τα κουτσαβακια....δεν πρεπει να μιλανε με τον αερα του αποπάνω....νομίζω ειναι λογικό αυτό....:eye:


Ας το πάρω λοιπόν όπως θέλω.....:sign: Υποθέτω λοιπόν ότι μιλάς σοβαρά και χαρακτηρίζεις σοβαρά (αφού δεν διευκρινίζεις....)


Δεν είπα ποτέ ότι βάζω στο ίδιο επίπεδο Ολυμπιακό και Μάντσεστερ..... Που το είδες γραμμένο αυτό; Εγώ δήλωσα κάτι άλλο ξεκάθαρα..... Μπορείς κάλλιστα να γυρίσεις στο προηγούμενο ποστ μου και να το διαβάσεις....

Σειρά μου να σου πω ότι το παράδειγμα σου με τους κομμουνιστες είναι ατυχές..... απλά δεν έχει καμια σχέση.... εγώ θα σου δώσω ένα άλλο παράδειγμα.... Έχεις έναν κολλητό ή αδελφικό φίλο αλλά και πολούς απλούς φίλους..... Το ένα δεν αποκλείει το άλλο.... Το ότι αισθάνεσαι δεμένος με έναν άνθρωπο (ή μια ομάδα) δεν σε εμποδίζει να είσαι φίλος με άλλους ανθρώπους (ή άλλες ομάδες)......

Κατά τα λοιπά παραφράζω την φράση σου και λέω "Αν εχεις θεση στην καρδια σου για παραπανω απο έναν άνθρωπο τότε μαλλον δεν αγαπας τον πρώτο οσο νομίζεις..δεν υπαρχουν ημιμετρα εδω."..... Σου φαίνεται λογικό αυτό; Αν ναι πάσο.....


Μόνος σου δήλωσες ότι είσαι φιλικά προσκείμενος στην Λίβερπουλ.... Ή αλλίως (λέω εγώ τώρα) υποστηρίζεις Λίβερπουλ στην Αγγλία..... Εσύ το είπες.... Δεν δηλώσαμε εμείς κάτι διαφορετικό.... Ας πούμε λοιπόν ότι και 'γω είμαι φιλικά προσκείμενος στην Μάντσεστερ ή αλλιώς (λέω εγω τώρα) υποστηρίζω Μάνστεστερ στην Αγγλία.... Και για άνθρωπος που όπως λες δεν τρέφεις αισθήματα για καμιά ομάδα πλην του Ολυμπιακού θα πρέπει να πω ότι δεν σου κάθονται καλά οι κοκκινοι διαβολοι...:twis:

τέλος για το παράδειγμα με τον βάζελο..... εγώ το έθεσα άρα εγώ δίνω την εξήγηση του παραδείγματος άρα εσύ είσαι αυτός που θα πρέπει να το καταλάβεις.... Και μπορείς να συμφωνήσεις φυσικά ή να διαφωνήσεις με την εξήγηση που δίνω.... Δεν μπορείς όμως να δώσεις όποια εξήγηση θες εσύ και να την προσάψεις σε μένα...... Βρες δικό σου παράδειγμα....:twis::twis::twis:


Αυταααααα.....

Κατα τ' άλλα σας ευχόμαστε από καρδιάς καλή τύχη στις ευρωπαϊκές σας υποχρεώσεις στο UEFA CUP......:twis::twis:




Daglashen είπε :
Καλά άσε, εσύ θυμάσαι το τραγουδάκι που σου αφιέρωσα ΑΠΟ ΤΟ ΙΔΙΟ CD, εκείνο το βράδυ που η ομάδα σου έμεινε από λάστιχο στο δρόμο για την Αθήνα; :twis:

"Σε περίμενααααα... Και έλεγα, δε μπορεί θα 'ρθεις..." :lol:


:emb::emb::emb::up::up::up:
 
ΧΩΡΙΣ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΕΝΑ ΟΠΑΔΟ ΤΗΣ ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΗΣ ΤΙΜΗΜΕΝΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΜΟΥ KAI ΕΚΑΝΑ ΑΥΤH THN ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ.ΣΟΡΡΥ JOHNBILL ΘΑ ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΕΛΠΙΖΩ:twis:.

Α ΚΑΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ...ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΗ ΜΟΣΧΑ...ΟΧΙ ΣΤΟ UEFA :twis:
 
  • Like
Αντιδράσεις: johnbill και akaliptos

Προγνωστικά

  • 14:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • UEFA Youth League Show
  • 15:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Ολυμπιακός - Ναντ
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • UEFA Youth League Show
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Αλ Νασρ - Αλ Φάιχα
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Πόρτο - Μίλαν
  • 19:30
    Novasports 2HD
    • Νυρεμβέργη - Πάντερμπορν
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Τζένοα - Λάτσιο
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Αλ Αχλί - Αλ Χιλάλ
  • 21:30
    Novasports 3HD
    • Άιντραχτ Φρανκφούρτης - Άουγκσμπουργκ
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Παλέρμο - Πάρμα
  • 21:30
    Novasports Start
    • Τενερίφη - Λεγανές
  • 21:45
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Κάλιαρι - Γιουβέντους
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Αθλέτικ Μπιλμπάο - Γρανάδα
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Νις - Λοριάν
  • 22:15
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Ρίο Άβε - Αρούκα
  • 20:15
    ΕΡΤ3
    • Παναθηναϊκός - Περιστέρι
  • 20:55
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA Action 2023-24 Ε3326
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Μπασκόνια - Βίρτους Μπολόνια
  • Αύριο 20-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 04:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 06:30
    ΑΝΤ1+
    • Formula 1 Shanghai International Circuit Practice 1
  • 09:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 10:30
    ΑΝΤ1+
    • Formula 1 Shanghai International Circuit Sprint Qualifying
  • 10:40
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 11:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 12:45
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 13:30
    Novasports 6HD
    • WTA 500 Porsche Tennis Grand Prix
  • 13:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 14:30
    Novasports 5HD
    • WTA 250 Open Metropole
  • 15:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 17:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Για αυτο ειμαι εγω εδω...να ενημερωνω για τα παντα :bravo: :ROFLMAO: :p
  • B Forum Bot:
    Ο χρήστης BraShaVa8888 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "|_ Λάϊβ _|" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Infobetakias Forum Bot:
  • Ertzan Ertzan:
    σύμφωνα λέει με τα Ελληνικά μέσα όπως διάβασα η Πανάθασπορ αποφάσισε να αγοράσει τον Γιάννη Γκούμα της Τουρκίας. Πολύ καλή κίνηση μπράβο :smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    Σύμφωνα με τον προπονητή Ισμαήλ Καρτάλ πλην του Οστερβόλντε όπου εγχειρίστηκε και του Πέρεζ δεν υπάρχει κάποια απουσία. Άρα αυτό που περιμένω και περιμένουν το 99% όσων βλέπουν την Fener περιμένουμε την παρακάτω ενδεκάδα

    Λιβακόβιτς

    Οσάγι Σαμουέλ-Τζίκου-Μπεκάο-Καντίογλου

    Ισμαηλ Γιουκσέκ-Φρέντ
    Σιμάνσκι
    Καχβετζί-Τάντιτς
    Τζέκο
    αυτή είναι η εργοστασιακή ρύθμιση της Fener εδώ δεν χρειάζεσαι καν προπονητή όλα λειτουργούν στον αυτόματο
  • PANATHA PANATHA:
    Που το διαβασες αυτο?
  • Ertzan Ertzan:
    σύμφωνα με την beisports τουρκίας είναι δημοσίευμα του sportime λέει
  • Ertzan Ertzan:
    κατηγορήθηκε ο ερωτιάρης για ντόπα? μάλλον το παράκανε με τα βιάγκρα :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    To Sportime εχει πιασει πατο....μην το πιστευεις ποτε...
  • PANATHA PANATHA:
    Εσυ φυσικα γελας αλλα η ιστορια με τον Ιωαννιδη εδειξε μια ακομα φορα ποσο πατο εχουν πιασει τα social....ο καθε ηλιθιος γραφει οτι σαχλαμαρα του ερθει χωρις φυσικα συνεπειες....και παλι καλα που μεσα σε λιγες ωρες αποδειχτηκε η υποθεση μουφα....και δεν τραβηξε
    2-3 μερες....
  • Ertzan Ertzan:
    μα για γέλια είναι η κατάσταση, Στην σήμερον ημέρα δεν απορώ για τίποτα πραγματικά
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 ΤΕΛΙΚΟΣ (20-21/4/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
  • Ertzan Ertzan:
    Στα δικά μου μάτια με την ενδεκάδα που έχει κατεβάσει η Fener και είναι αυτή που έγραψα παραπάνω η Fener κανονικά κερδίζει 2-0 τουλάχιστον όμως επειδή η μπάλα είναι πόρνη που έλεγε και ο Όσιμ όλα όσα βλέπουμε μπορούν να πάνε στράφη (δείτε τα χθεσινά)
  • Ertzan Ertzan:
    Ο Ατζούν έδειξε για άλλη μια φορά πόσο μεγάλος οπαδός της Fenerbahce είναι και τον αγώνα θα τον δείξει το ελεύθερο TV8 :smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    με την είσοδο του Ζάιτς η Fener παίζει με 10 παίκτες αυτήν την στιγμή
  • PANATHA PANATHA:
    Εγω λεω θα πανε στα πεναλτι
  • Ertzan Ertzan:
    μακάρι
  • Ertzan Ertzan:
    ο Τζίκου κρατάει την άμυνα
  • Ertzan Ertzan:
    αυτην την στιγμή η Fener παίζει με 10 παίκτες
  • Ertzan Ertzan:
    μπαίνει ο Κρούνιτς μάλιστα
  • Ertzan Ertzan:
    αν ο Ολυμπιακός μπορέσει και σκοράρει μαγκιά του πραγματικά, αν χάσει είναι άξιος της μοίρας του
  • Ertzan Ertzan:
    Τώρα ο προπονητής της Fener τα "γάμησε" αλλά σου λέει δεν έρχεται ο Ολυμπιακός οπότε μπορώ να τους βάλω
  • Ertzan Ertzan:
    όπως έγραφα και σε έναν φίλο πέραν Μπατσουάγι δεν θα άλλαξα κανέναν και ας χρειαστεί να τους κοπούν τα πόδια, ίσως αντί Μπεκάο αν τραυματίστηκε να έβαζα Μπονούτσι για τα πέναλτι
  • Ertzan Ertzan:
    Krunic, Zaijc, Under, Caglar ότι άχρηστο υπάρχει έβαλε ο ανίκανος
  • Αδιάβροχος Forum Bot:
    Ο χρήστης Αδιάβροχος ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "υπάρχει ανώνυμο πορτοφόλι ?" στο Ηλεκτρονικά Πορτοφόλια.
    Αδιάβροχος Forum Bot: Ο χρήστης Αδιάβροχος ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "υπάρχει ανώνυμο πορτοφόλι ?" στο...