matchbook

Απάντηση: matchbook

φιλε δεν εχω ιδεα παντως καλα εκανες και ανοιξες θεμα να δουμε τι θα απαντησουνε και οι αλλοι.
 
Απάντηση: matchbook

Να ρωτησω .... μπηκες καθολου να την ψαξεις την εταιρεία; ειδες αν εχει τζιρους να σε καλυπτει; ειδες αν εχει ολα αυτα που θα ηθελες να εχει μια καλή εταιρεία; Αν τα ειδες και σε καλυπτει τοτε μας τα λες κι εμας και ακολούθως ανταλάσσουμε αποψεις.

Δεν ειναι προσωπικό φίλε το θεμα... απλά μεσα σε ενα μηνα εχω δει δεκάδες τετοιες ερωτησεις που δεν βγαζουν πουθενα...
 
Απάντηση: matchbook

Μου την είχαν πει τα παιδιά. Αλλά δεν έχει τις αγορές που θέλω εγώ (ημίχρονα/τελικά) οπότε δεν μου έκανα και την παράτησα
 
Απάντηση: matchbook

Καλημέρα

BETLANDEN πιστέυω ότι έχεις δίκιο απλά αν το δω παικτικά η συγκεκριμένη εταιρία μόνο γέλιο μου προκαλεί.
Αποψή μου είναι ομως ότι στην μετά BETFAIR εποχή και στο θέμα ανταλλακτήριο αν ψάχνει κάποιος απο Ελλάδα να βρεί το
πλήρες πακέτο σε μία εταιρία τότε καλύτερα να κλείσει τα PC και να πάει καμία βολτίτσα.
Έχει κάτι ψιλοτζίρους σε κάποια πραγματάκια πάντως απλά η δική μου ερώτηση είχε να κάνει πιο πολύ με τίς συναλλαγές.
 
Απάντηση: matchbook

Μηδαμινής αξίας " ανταλλακτήριο " , μετά κ την πρόσφατη αύξηση της προμήθειάς σε 1%.

Εάν την scanάρεις πάντως τακτικά προκύπτουν ευκαιρίες

Προσοχή : Λαμβάνει προμήθεια κ στα χαμένα δελτία!!
 
Απάντηση: matchbook

καλησπερα και χρονια πολλα! το matchbook το ειχα βρει 2-3 μερες μετα που εκλεισε η βφ, εκανα λογαριασμο εκει για να βεβαιωθω οτι δεχεται ελληνες,καταθεση-αναληψη δεν εκανα, καθησα ομως και το παρατηρησα να δω πως κινειται στο μπασκετ και στο ποδοσφαιρο..δυστυχως δε κινειται καθολου..
 
  • Like
Αντιδράσεις: lilis
Απάντηση: matchbook

Παιδιά εδώ η Betdaq και δεν είχε κίνηση στα λάιβ , τι να λέμε τώρα, μην περιμένετε να βρείτε νέα betfair εκτός και αν για κάποιους λόγους κλείσει γενικά παγκοσμίως.

Πάντως η όλη τακτική της εν λόγω εταιρείας (betfair) κρίνεται ως ύποπτη. Από όσο έχω την δυνατότητα να παρακολουθώ από όποια χώρα της πουν να φύγει , φεύγει χωρίς δεύτερη κουβέντα. Χωρίς καμιά δημόσια αντιπαράθεση. Εντελώς ύποπτη συμπεριφορά.

Πιστεύω ότι έχει συνεργασία πίσω από τις κουρτίνες με τις κυβερνήσεις. Το σχέδιο είναι απλό, να εδραιώσει την θέση της σιγά σιγά ως το μοναδικό ανταλλακτήριο. Θέλει να σβήσει τα άλλα ανταλλακτήρια στην ουσία και να έχει μονοπώλιο. Και αυτό είναι πάρα πολύ κακό για τον παίκτη. Μετά θα κάνει ότι γουστάρει και πρίμιουμ τσάρτζ και γενικότερα πολύ ψηλές κρατήσεις (ήδη το 5% είναι τεράστιο, αφού στην ουσία δεν κάνει απολύτως τίποτα , ούτε ρισκάρει τίποτα) .

Βλέπουμε όλοι μας πόσα άλλα ανταλλλακτήρια έχουν ξεπηδήσει με κρατήσεις 2% άντε 3%;
Αν αυτά αρχίσουν και μαζεύουν πελατεία ,τέλος η δεσπόζουσα θέση της εταιρείας.
Δλδ ο καθένας μπορεί να κάνει ένα τέτοιο σάιτ και να πει στον κόσμο , ελάτε παίξτε σε μένα με 1% κράτηση , δεν διώχνω , ούτε ενοχλώ κανένα.

Επίσης σε αυτό οδηγεί και η σκέψη ποιοι είναι οι μέτοχοι στην betunfair. Είναι εταιρείες που κάνουν αξιολόγηση στις χώρες , που δανείζουν χώρες , χαμός. Αυτές έχουν όλους τους Ευρωβουλευτές σε λόμπις , τι να λέμε τώρα , θα ήθελαν να παραμείνουν στην Ελλάδα ή και στην Γερμανία ακόμη και θα τους πουλούσαν τσαμπουκάδες οι πολιτικοί. Ούτε ως αστείο δεν μπορώ να το σκεφτώ αυτό.

Λοιπόν θα σπάσουν την αγορά , θα ιδρύσουν την betunfair.it μετά την betunfair.de την gr και πάει λέγοντας και μετά θα ενώσουν πάλι όλο το παζλ και θα είναι όπως τώρα με μια διαφορά ότι κανείς άλλος δεν θα μπορεί να κάνει παρόμοιο ανταλλακτήριο.

Θα βάλει και μια κράτηση που αγγίζει καθ' υπερβλήν τα όρια ακόμη και της κλοπής 5% όπως τώρα, θα βάλει και άλλο 2-3 % πλας για το κάθε κράτος και όλοι ευχαριστημένοι.

Ο απλός παίκτης από την ξηρασία που θα έχει φάει 2-3 χρόνια , θα δει την κράτηση 7-8% ως μάνα εξ ουρανού και πάλι θα διαβάζω στα διάφορα φόρουμς ότι ήρθε η
betfair και μας έσωσε!!!

Αυτά όλα χωρίς να έχω καμιά απολύτως πληροφόρηση από πουθενά , απλά βάζοντας το μυαλό μου να δουλέψει στο πως και το γιατί.
Και λίγη φαντασία.

Επίσης αυτά είναι και ως απάντηση σε κάποιους που από ότι βλέπω είναι πολλοί , νομίζουν ότι μπορεί στο στοίχημα να κερδίσει μόνο ο αρμπ. Έχει και ανθρώπους που απλά μπορούν να κάνουν πολύ καλή ανάλυση σε διάφορες πληροφορίες και γεγονότα και σε συνδυασμό με τις προσφερόμενες τιμές να βρουν τις ευκαιρίες.

Δεν σημαίνει ότι αν όλα τα μπουκάδικα του κόσμου έχουν ένα σετ ας πούμε 2.25-2.30 με 3.30 και 3.30-3.40 είναι γκαραντί ότι δεν υπάρχει ευκαιρία σε κάποια από τις τιμές. Μπορεί να υπάρχει και μάλιστα πολύ μεγάλη ευκαιρία.
 
Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
Αντιδράσεις: thanosd
Απάντηση: matchbook

Επίσης σε αυτό οδηγεί και η σκέψη ποιοι είναι οι μέτοχοι στην betunfair.

Είναι εταιρείες που κάνουν αξιολόγηση στις χώρες , που δανείζουν χώρες , χαμός.

Αυτές έχουν όλους τους Ευρωβουλευτές σε λόμπις , τι να λέμε τώρα , θα ήθελαν να παραμείνουν στην Ελλάδα ή και στην Γερμανία ακόμη και θα τους πουλούσαν τσαμπουκάδες οι πολιτικοί. Ούτε ως αστείο δεν μπορώ να το σκεφτώ αυτό..

Share Capital - Betfair


Betfair Group PLC (LSE:BET) - Major Shareholders | Forecasts & Deals | Company Search | Simply Stockbrokers

οι.... Ιδρυτές

Andrew Black and Ed Wray

betfair_article_0418.jpg


:priest:
 
  • Like
Αντιδράσεις: FCC
Απάντηση: matchbook

Πάντως στις χώρες όπου εκδιωχνεται η bf, γενικά απαγορεύονται τα ανταλλακτήρια. Πιστεύω αυτός είναι ο βασικότερος λόγος που δεν έχει ξεμυτίσει κάποιο άλλο που να έχει αποκτήσει καλό μερίδιο στην αγορά. Απο ποιούς θα πάρει μερίδιο; Απο τις μπλοκαρισμένες χώρες ή απο τους επιτυχημένους παίκτες που φεύγουν λόγω fee; Αυτοί δεν μπορούν να κινήσουν απο μόνοι τους την αγορά. Εξάλλου μην ξεχνάμε ότι ένα μεγάλο ποσοστό των παικτών είναι Άγγλοι. Έχει εδραιωθεί στην συνείδηση τους ως το κορυφαίο "brand", οι υπόλοιποι απλά δεν υπάρχουν και δεν ξέρω πως μπορεί να ανατραπεί αυτή η κατάσταση. Όχι τιποτ' άλλο αλλά για να γλυτώσουμε απο τα μεγάλα fees. Πόσα κέρδη αυτοί οι μέτοχοι; Ακόμη δεν χόρτασαν;
 
Απάντηση: matchbook

Πάντως στις χώρες όπου εκδιωχνεται η bf, γενικά απαγορεύονται τα ανταλλακτήρια. Πιστεύω αυτός είναι ο βασικότερος λόγος που δεν έχει ξεμυτίσει κάποιο άλλο που να έχει αποκτήσει καλό μερίδιο στην αγορά. Απο ποιούς θα πάρει μερίδιο; Απο τις μπλοκαρισμένες χώρες ή απο τους επιτυχημένους παίκτες που φεύγουν λόγω fee; Αυτοί δεν μπορούν να κινήσουν απο μόνοι τους την αγορά. Εξάλλου μην ξεχνάμε ότι ένα μεγάλο ποσοστό των παικτών είναι Άγγλοι. Έχει εδραιωθεί στην συνείδηση τους ως το κορυφαίο "brand", οι υπόλοιποι απλά δεν υπάρχουν και δεν ξέρω πως μπορεί να ανατραπεί αυτή η κατάσταση. Όχι τιποτ' άλλο αλλά για να γλυτώσουμε απο τα μεγάλα fees. Πόσα κέρδη αυτοί οι μέτοχοι; Ακόμη δεν χόρτασαν;

betfair.it νομίζω ότι ήδη υπάρχει ή ότι είναι στα σκαριά, εγώ νομίζω ότι θα ξαναέρθει η εταιρεία στην Ελλάδα , δεν ξέρω με ποια μορφή, με τι όρους , πάντως νομίζω ότι θα έρθει αλλά δεν θα μπορείς να πας αλλού.

Πρόσεξε δεν λέω ότι θα γίνει αύριο, έτσι; Και ούτε λέω ότι τα άλλα ανταλλακτήρια μπορούν να συγκριθούν αφού δεν έχουν καμιά σχέση στην κίνηση. Απλά για τους παίκτες είναι πάντοτε καλό να έχουν έστω και δεύτερες επιλογές και να μην έχουν να αντιμετωπίσουν μονοπώλια.

Τώρα ότι έκανε ένα τεράστιο unfair στις έξτρα χρεώσεις που επέβαλε αυτό νομίζω ότι δεν χωράει συζήτηση. Ελπίζω λοιπόν οι πολιτικοί που είναι υποτίθεται οι δικοί μας άνθρωποι , να φροντίσουν τουλάχιστον αφού έχουν βαλθεί αμέτι μουχαμέτι να ρυθμίσουν την αγορά , να άρουν και τους διάφορους περιορισμούς και τα διάφορα λιμιταρίσματα με το έτσι θέλω των εταιρειών , όπως βεβαίως να βάλουν και πλαφόν γκανιότας προς τα πάνω , δλδ μάξιμουμ ας πούμε 8%.

Δεν ακούω να γίνεται πουθενά συζήτηση για αυτό το τεράστιο θέμα , όχι μόνο στην χώρα μας αλλά γενικά. Είναι δυνατόν να υπάρχουν όροι τέτοιοι που έχουν οι διάφορες εταιρείες; Λογικά πολλοί από εσάς θα τους έχετε διαβάσει. Λογικά θα έχετε φρίξει όταν το κάνατε όπως έφριξα και εγώ.

Πρέπει να γίνει συζήτηση και για αυτά τα θέματα. Δεν μπορεί ένα μαγαζί να πουλάει μανταρίνια , να πας να αγοράσεις και να σου πει , σε σένα φίλε δεν πουλάω, έτσι για τον Α΄ή Β΄λόγο;

Αυτοί διαφημίζουν ότι αν μαντεύεις σωστά τα ματς σε πληρώνουν τάδε απόδοση στα χρήματα που θα βάλεις.
Ε δεν μπορούν να λένε μετά ότι σε σένα φίλε δεν πουλάμε. Πως θα γίνει. Πως συμβαδίζουν αυτά με νόμιμες εταιρείες και ρυθμισμένη αγορά;;
 
Απάντηση: matchbook

Πάντως η όλη τακτική της εν λόγω εταιρείας (betfair) κρίνεται ως ύποπτη. Από όσο έχω την δυνατότητα να παρακολουθώ από όποια χώρα της πουν να φύγει , φεύγει χωρίς δεύτερη κουβέντα. Χωρίς καμιά δημόσια αντιπαράθεση. Εντελώς ύποπτη συμπεριφορά.

Δεν είναι πάντως και τόσο εύκολη η δημόσια αντιπαράθεση. Το 2004 το έκανε με την Ολλανδία και η διαμάχη αυτή πήρε 7 χρόνια μέχρι να καταλήξει κάπου...

[h=1]BETFAIR WINS 7 YEARS OLD PROCESS IN NETHERLANDS[/h]
Από τότε επίσης έχουν αλλάξει πολλά και στον τρόπο λειτουργείας της bf, εταιρεία εισηγμένη στο χρηματιστήριο που σημαίνει ότι δεν είναι εύκολο να ανοίγει "πολέμους" έτσι απλά και χωρίς ειδικά να έχει να κερδίσει κάτι σημαντικό από αυτούς.

Άλλωστε, σε κάποια από τα κράτη που έφυγε, επανήλθε σαν book (Ιταλία, Ισπανία κλπ) πράγμα που σημαίνει ότι σίγουρα δεν απόλεσε το 100% των κερδών της από τα κράτη αυτά. Το αν τελικά την συμφέρει σε κάποια κράτη να είναι book αντί για ανταλλακτήριο, δεν είμαι σε θέση να το γνωρίζω καθώς δεν μπορώ να γνωρίζω τον διαφορετικό κύκλο εργασιών.....
Θεωρώ σίγουρο πάντος πως αν έχανε πολλά, τότε θα έμπαινε σε άλλες διαδικασίες διεκδίκησης ακόμα και στα κράτη από τα οποία αποχώρησε οριστικά....

Το ότι τώρα έχει γιγαντωθεί και δεν μπορεί κανείς να την χτυπήσει, ωφείλεται σε πολύ μεγάλο βαθμό στους ανά τον κόσμο παίκτες. Αυτοί την γιγάντωσαν.... Και τώρα πλέον, με τους νόμους που επικρατούν στα κράτη περί στοιχηματισμού και απαγόρευσης των ανταλλακτηρίων, είναι δύσκολο να της δημιουργήσεις ανταγωνισμό, όχι σοβαρό τουλάχιστον.

Σε γενικές γραμμές, θα μπορούσε κανείς να πει ότι παίζει μπάλα μόνη της.....

Για τα υπόλοιπα που αναφέρεις, δεν μπορώ να έχω άποψη.... Τίποτα δεν είναι τυχαίο πάντως......
 
  • Like
Αντιδράσεις: lilis
Απάντηση: matchbook

Το αν τελικά την συμφέρει σε κάποια κράτη να είναι book αντί για ανταλλακτήριο,.

καλημέρα ,

πάντως εμεις για χρονια τωρα με τoν bookmaker Betfair.malta παιζαμε

με 480 περιπου χιλιοστα του δευτερολεπτου καθυστερηση σε σχεση με την αγγλια


απλα την "πλατφορμα" στερηθηκαμε :emb:

Νικολα....

( δεν δουλευει και το τηλεφωνο που εχω )

εγραψα ιδρυτες....

τι κανει τωρα δεν ξερω ... μαλλον με τα γαιδουρια ασχολειται -

On the 3 August 2009 Black announced that he was going into partnership with Michael Owen with regard to Owen's Manor House Stables; Tom Dascombe has been hired as trainer and the stated ambition is to own and train Group 1 horses on the Flat.


ρωτα τον :twis:

https://twitter.com/bertthebold

( παντως τις μετοχες συμφωνα με τα παραπανω τις εχει )

στο ΔΣ αυτοι εμφανιζονται παντως
Betfair Group PLC (LSE:BET) - Directors | Company Overview | Company Search | Simply Stockbrokers
..........


quote_icon.png
Αρχικό μήνυμα απο antilogos
betfair.it νομίζω ότι ήδη υπάρχει ή ότι είναι στα σκαριά;

Betfair.it

https://twitter.com/Betfair_ES
La mayor comunidad de
apuestas del mundo Spain · http://www.betfair.es

...........................


ρε δεν διακορεύονται ομαδικως - κοινως δεν πηδιουνται -
.... και πολυ ασχοληθηκαμε

:twis::twis::twis:
 
Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
Αντιδράσεις: SJim και nicolas
Απάντηση: matchbook

............
 
Απάντηση: matchbook

καλημέρα ,

πάντως εμεις για χρονια τωρα με τoν bookmaker Betfair.malta παιζαμε

με 480 περιπου χιλιοστα του δευτερολεπτου καθυστερηση σε σχεση με την αγγλια


απλα την "πλατφορμα" στερηθηκαμε :emb:

Σωστός !

Αυτό το έμαθα σχετικά πρόσφατα και μάλιστα, ακόμα και αν πάρεις το λαπτοπάκι σου και πας στο UK και παίξεις από εκεί, εκείνη πάλι θα σε κάνει forward στην άλλη (το καταλαβαίνει από την χώρα που έχεις στο account).

Από λίγο που το έψαξα, κατάλαβα (δεν παίρνω όρκο για το σωστά) ότι επειδή η bf πρέπει να αποδίδει φόρο στο UK βάσει της σύμβασης που έχει για τους παίκτες που είναι από UK (το καταλαβαίνει από την χώρα στο account) , όλους τους άλλους τους κάνει forward στην Μάλτα...
 
Απάντηση: matchbook

Δεν ξέρω αν ενδιαφέρει κανέναν η αρχική ερώτηση για την Matchbook, μάλλον δεν ενδιαφέρεται κανένας αφού η συζήτηση ασχολείται με αλλότρια.
Η Matchbook είναι πολύ καλή αν σε ενδιαφέρουν οι Αμερικανικές αγωρές NBA, baseball, κτλ. Εκεί υπάρχει τζίρος κατά πολύ μεγαλύτερος από τη bf. Σε όλες τις υπόλοιπες αγορες είναι απλά τραγική. Επίσης υπάρχει θέμα με το cs, αλλά και με του μανατζαραίους οι οποίοι είναι απλά για τα πανηγύρια και σε κάποιες περιπτώσεις αεριτζήδες.
Γενικά, αν είσαι αμερικάνος είναι οκ, αλλά για τον Έλληνα, μάλλον όχι.
Τέλος, για να συνεισφέρω στα αλλότρια, να σας πληροφορήσω ότι είναι στα σκαριά ασιατικό ανταλλακτήριο. Το χτίζουν οι γνωστοί/άγνωστοι που μονοπολούν την ασιατική αγορά. Θα είναι διαθέσιμο κατά το τέλος Απριλίου.
 
  • Like
Αντιδράσεις: nicolas

Προγνωστικά

  • 14:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Μπρίστολ Σίτι - Λέστερ
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Ρέξαμ - Μάνσφιλντ
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Νόριτς - Πλίμουθ
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Μπλάκμπερν - Ίπσουιτς
  • 20:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Μπενφίκα - Σάβες
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Αλ Έτιφακ - Αλ Αχλί
  • 21:30
    Novasports Start
    • Μπούργος - Εσπανιόλ
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Κάδιθ - Γρανάδα
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Λιλ - Λανς
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Γουότφορντ - Λιντς
  • 22:30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Εστρέλα - Σπόρτινγκ Λισαβόνας
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Μπούρσασπορ - Τόφας
  • 19:45
    Novasports 5HD
    • Φενέρμπαχτσε - Άλμπα Βερολίνου
  • 19:45
    Novasports 6HD
    • Μπεσίκτας - Μπουργκ
  • 20:55
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA Action 2023-24 Ε3323
  • 21:30
    Novasports 3HD
    • Λόντον Λάιονς - Παρί
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Ρεάλ Μαδρίτης - Ερυθρός Αστέρας
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Βίρτους Μπολόνια - Παναθηναϊκός AKTOR
  • Αύριο 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Ιντιάνα Πέισερς - Λος Άντζελες Λέικερς
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    • NC State - Marquett
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • Gonzaga - Purdu
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Σαν Αντόνιο Σπερς - Νιου Γιορκ Νικς
  • 04:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 07:15
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 08:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 09:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 16:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 17:00
    ΕΡΤ3
    • Παναθηναϊκός - Μίλων
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 20:15
    ΕΡΤ3
    • Ολυμπιακός - ΠΑΟΚ
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Αύριο 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Είδες ριπλέι?
  • Ertzan Ertzan:
    ναι
  • PANATHA PANATHA:
    Η Φενέρμπαχτσε επιθυμούσε να πάρει αναβολή το ντέρμπι της 7ης Απριλίου με την Γαλατάσαραϊ για το τουρκικό Super Cup ελέω... Ολυμπιακού, όμως το συγκεκριμένο αίτημά της δεν έγινε αποδεκτό από την ποδοσφαιρική ομοσπονδία της χώρας.
  • PANATHA PANATHA:
    Η ποδοσφαιρική ομοσπονδία της Τουρκίας (TFF) ενημερώσε και τους δύο συλλόγους πως
    αυτό έχει να κάνει με το ότι δεν υπάρχει εναλλακτική ημερομηνία λόγω του φορτωμένου αγωνιστικού προγράμματος των ομάδων.
  • Ertzan Ertzan:
    Θα το έγραφα το πρωί αλλά από το κινητό δεν ήρθε. Οι αλλόθρησκοι όπως ήταν φυσιολογικό είπαν πως δεν θα δεχτούν την αναβολή του αγώνα. Οι δικοί μας έκαναν αίτηση για αναβολή και απότι διάβασα έλεγαν να γίνει ο αγώνας με την λήξη του πρωταθλήματος όμως η Ομοσπονδία που έχει χεστεί πάνω της και ακόμα να βγάλει την απόφαση για τις "τιμωρίες" δεν το έκανε αποδεκτό.
  • Ertzan Ertzan:
    Η Fenerbahce είναι η ομάδα που μάζεψε τους περισσότερους πόντους στην Ευρώπη αλλά δεν το βλέπουν έτσι δεν πειράζει όμως είναι μεγάλος ο θεός
  • PANATHA PANATHA:
    Δειχνει ο ΑΝΤ1 F1 την Κυριακή το πρωι??
  • Ertzan Ertzan:
    Νομίζω μόνο το plus θα το έχει
  • PANATHA PANATHA:
    ρε τα λαμογια....
  • Ertzan Ertzan:
    είχε προσφορά μέσω της ΔΕΗ για 9 μήνες δωρεάν πριν 1 μήνα
  • PANATHA PANATHA:
    ναι το ξερω....
  • PANATHA PANATHA:
    κ μαγνητοσκόπηση το δείχνει ο Αντ1 το ελεύθερο κανάλι στης 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Αγγλία - Βραζιλία 0-0 στο 36......Over 0,5 στο πρωτο μερος
  • PANATHA PANATHA:
    Απόδοσ
    η @31.0
  • M Forum Bot:
    Ο χρήστης MrChow ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Maurice Moss Tips" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Ertzan Ertzan:
    συνεχίζει η προσφορά της ΔΕΗ για Αντέννα plus νομίζω μέχρι 14 Απριλίου
  • Ertzan Ertzan:
    Λίγες μέρες πριν την συνέλευση της Fenerbahce βγήκε στην φόρα η συνάντηση που είχε ο Hugh Dallas με τους διαιτητές και οι συνομιλίες για τον αγώνα Galatasara-Antalyaspor όπου εκεί ο διαιτητής του VAR παραδέχεται πως έκανε λάθος στο πέναλτι που πήρε ο παίκτης της Γαλατσαραϊ όπου στην ουσία το είπε πως "βούτηξε" ο παίκτης στην μικρή επαφή που είχε που δεν ήταν για πέναλτι. Γι'αυτήν την φάση είχε μιλήσει και ο Πρόεδρος μας όπου είπε αυτά που συμβαίνουν και η Ομοσπονδία τον έβγαλε ψεύτη, ωραία πράγματα
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης std157489 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Φοιτητική Έρευνα για το Λιανικό Εμπόριο" στο Καφενείο.
  • PANATHA PANATHA:
    Μονο ο Τζαβελας θα μπορουσε να φαει κοκκινη καρτα χωρις να παιζει....πραγματικα ειναι ηλιθιο το παιδι...
  • Ertzan Ertzan:
    το είχε παίξει στοίχημα γι'αυτό :p
  • PANATHA PANATHA:
    Πραγματικα απορω....αφου σε καθε ματς ειναι με νευρα γιατι δεν το κοβει το ρημαδι και να ξεκινησει το ψαρεμα....
  • PANATHA PANATHA:
    Σε λιγο θα το καρφωσει ο Φωτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Δεν γινονται αυτα....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
    Ertzan Forum Bot: Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)"...