Netbet - εξαφανισμένοι

Dionysos_

New Member
10 Δεκ 2020
7
2
3
Καλημέρα! Η εμπειρία μου με την Netbet μεχρι τώρα ειναι τραγική και καλό είναι να δημοσιεύονται τέτοιες πρακτικές ώστε να μην την πάθουν υποψήφιοι νεόι παίκτες.Κατέθεσα με την κάρτα τραπέζης μου 2-3 φορές και έπαιζα κανονικά , έχανα ,έκανα νέα κατάθεση και όλα κυλούσαν καλά. Αποφάσισα να κάνω μια ανάληψη μικροποσού πιο πολύ για ν ανέβει η ψυχολογία μου παρά για τα χρήματα αφού πιθανόν παλί εκεί θα πήγαιναν...Και κάπου εδώ ξεκινάνε τα προβλήματα, για λόγους ασφαλείας σύμφωνα με το μαιλ τους ήθελαν φωτογραφίες την κάρτα μου μπρος πίσω( όσο κατέθετα δεν υπήρχαν τέτοια ζητήματα) , μετά από λιγα λεπτά τους έστειλα τις φωτογραφίες που ήθελαν και από τότε δεν έχουν δώσει κανένα σημείο ζωής(απο Σαββατο βράδυ 5/10). Δεν απαντάνε σε μαιλ καθόλου ,το live chat δεν δουλεύει ποτέ και τηλέφωνο επικοινωνίας απλά δεν έχουν!Φυσικά τα χρήματα ακομα δεν τα έχω λαβει κ οι αναλήψεις μου ειναι ακόμα μη διευθετημένες(μετά πο δύο μέρες ζητησα και τα υπόλοιπα χρήματα που ειχα μέσα ως δεύτερη ανάληψη αφού δεν αξίζει να παίζω σ αυτούς).Επικοινωνησα με την netbet στην Αγγλια αφου δεν εβρισκα και δεν βρίσκω ακόμα κανέναν από το ελληνικό τμήμα , μου είπαν οτι ναι μεν η ελληνικη νετβετ ανηκει σ αυτους αλλα δεν μπορούν οι ίδιοι να κάνουν την επαλήθευση της κάρτας και να προχωρήσουν την πληρωμή μου ενώ με διαβεβαίωσαν ότι έχουν λάβει τις φωτογραφίες της κάρτας.Δεν ξέρω πότε θα λυθεί το πρόβλημα αλλά το σίγουρο είναι πως ο πρώτος διαθέσιμος εκπρόσωπος της εταιρίας που θα επικοινωνήσουμε θα ακούσει μπινελίκι που θα ειναι καλυμμένος για το 2021. Συγνώμη για το σεντόνι αλλά είναι η πρωτη φορα που αγανακτώ έτσι με στοιχηματική.
 
θα μπορούσες να πεις και ποιες εταιρείες σε έχουν πληρώσει χωρίς να τους στείλεις την καρτα που χρησιμοποίησες για να αποφεύγουμε τις διαδικασίες;
Σε ευχαριστώ
 
θα μπορούσες να πεις και ποιες εταιρείες σε έχουν πληρώσει χωρίς να τους στείλεις την καρτα που χρησιμοποίησες για να αποφεύγουμε τις διαδικασίες;
Σε ευχαριστώ
Bet365, bwin, sportingbet έκαναν την ταυτοποίηση εντός 24 ωρών και με πλήρωσαν χωρίς κανένα πρόβλημα, η bet365 μάλιστα ζήτησε φώτο την κάρτα αλλιώς δεν με άφηνε να καταθέσω. Τώρα στις υπόλοιπες στοιχηματικες δεν έχω εμπειρία, την κάρτα πάντως την ζήτησαν όλες οι εταιρίες κ λογικό μέχρι ενός σημείου αλλά αν εμένα μου κλέψει κάποιος την κάρτα και καταθέτει εκεί δεν υπάρχει ζήτημα ασφαλείας αλλά αν ζητήσει να πληρωθεί μετά από μήνες τότε μόνο κινδυνεύει ο κάτοχος της κάρτας?
 
Τελευταία επεξεργασία:
Να ενημερωσω οτι με πληρωσαν μετα απο 10 μερες χωρις καμια εξηγηση για την καθυστερηση και χωρις να μπορεσω να βρω καποιον απο την εταιρια τους.
 
  • Like
Αντιδράσεις: BetLaden
Να ενημερωσω οτι με πληρωσαν μετα απο 10 μερες χωρις καμια εξηγηση για την καθυστερηση και χωρις να μπορεσω να βρω καποιον απο την εταιρια τους.
Φίλε μου δεν στέλνεις την κάρτα σου έτσι χωρίς να κρύψεις τα μεσαία νούμερα. Ακόμα και το 3ψήφιο νούμερο στο πίσω μέρος πρέπει να το καλύψεις αλλιώς μπορεί να υποκλέψουν τα στοιχεία της. Πρόσεχε το αυτό...
 

Προγνωστικά

  • 14:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • UEFA Youth League Show
  • 15:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Ολυμπιακός - Ναντ
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • UEFA Youth League Show
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Αλ Νασρ - Αλ Φάιχα
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Πόρτο - Μίλαν
  • 19:30
    Novasports 2HD
    • Νυρεμβέργη - Πάντερμπορν
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Τζένοα - Λάτσιο
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Αλ Αχλί - Αλ Χιλάλ
  • 21:30
    Novasports 3HD
    • Άιντραχτ Φρανκφούρτης - Άουγκσμπουργκ
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Παλέρμο - Πάρμα
  • 21:30
    Novasports Start
    • Τενερίφη - Λεγανές
  • 21:45
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Κάλιαρι - Γιουβέντους
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Αθλέτικ Μπιλμπάο - Γρανάδα
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Νις - Λοριάν
  • 22:15
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Ρίο Άβε - Αρούκα
  • 20:15
    ΕΡΤ3
    • Παναθηναϊκός - Περιστέρι
  • 20:55
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA Action 2023-24 Ε3326
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Μπασκόνια - Βίρτους Μπολόνια
  • Αύριο 20-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 04:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 06:30
    ΑΝΤ1+
    • Formula 1 Shanghai International Circuit Practice 1
  • 09:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 10:30
    ΑΝΤ1+
    • Formula 1 Shanghai International Circuit Sprint Qualifying
  • 10:40
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 11:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 12:45
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 13:30
    Novasports 6HD
    • WTA 500 Porsche Tennis Grand Prix
  • 13:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 14:30
    Novasports 5HD
    • WTA 250 Open Metropole
  • 15:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 17:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • Ertzan Ertzan:
    α γι'αυτό διεκόπη λέω και εγώ τι έγινε εδώ
  • PANATHA PANATHA:
    Για αυτο ειμαι εγω εδω...να ενημερωνω για τα παντα :bravo: :ROFLMAO: :p
  • B Forum Bot:
    Ο χρήστης BraShaVa8888 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "|_ Λάϊβ _|" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Infobetakias Forum Bot:
  • Ertzan Ertzan:
    σύμφωνα λέει με τα Ελληνικά μέσα όπως διάβασα η Πανάθασπορ αποφάσισε να αγοράσει τον Γιάννη Γκούμα της Τουρκίας. Πολύ καλή κίνηση μπράβο :smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    Σύμφωνα με τον προπονητή Ισμαήλ Καρτάλ πλην του Οστερβόλντε όπου εγχειρίστηκε και του Πέρεζ δεν υπάρχει κάποια απουσία. Άρα αυτό που περιμένω και περιμένουν το 99% όσων βλέπουν την Fener περιμένουμε την παρακάτω ενδεκάδα

    Λιβακόβιτς

    Οσάγι Σαμουέλ-Τζίκου-Μπεκάο-Καντίογλου

    Ισμαηλ Γιουκσέκ-Φρέντ
    Σιμάνσκι
    Καχβετζί-Τάντιτς
    Τζέκο
    αυτή είναι η εργοστασιακή ρύθμιση της Fener εδώ δεν χρειάζεσαι καν προπονητή όλα λειτουργούν στον αυτόματο
  • PANATHA PANATHA:
    Που το διαβασες αυτο?
  • Ertzan Ertzan:
    σύμφωνα με την beisports τουρκίας είναι δημοσίευμα του sportime λέει
  • Ertzan Ertzan:
    κατηγορήθηκε ο ερωτιάρης για ντόπα? μάλλον το παράκανε με τα βιάγκρα :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    To Sportime εχει πιασει πατο....μην το πιστευεις ποτε...
  • PANATHA PANATHA:
    Εσυ φυσικα γελας αλλα η ιστορια με τον Ιωαννιδη εδειξε μια ακομα φορα ποσο πατο εχουν πιασει τα social....ο καθε ηλιθιος γραφει οτι σαχλαμαρα του ερθει χωρις φυσικα συνεπειες....και παλι καλα που μεσα σε λιγες ωρες αποδειχτηκε η υποθεση μουφα....και δεν τραβηξε
    2-3 μερες....
  • Ertzan Ertzan:
    μα για γέλια είναι η κατάσταση, Στην σήμερον ημέρα δεν απορώ για τίποτα πραγματικά
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 ΤΕΛΙΚΟΣ (20-21/4/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
  • Ertzan Ertzan:
    Στα δικά μου μάτια με την ενδεκάδα που έχει κατεβάσει η Fener και είναι αυτή που έγραψα παραπάνω η Fener κανονικά κερδίζει 2-0 τουλάχιστον όμως επειδή η μπάλα είναι πόρνη που έλεγε και ο Όσιμ όλα όσα βλέπουμε μπορούν να πάνε στράφη (δείτε τα χθεσινά)
  • Ertzan Ertzan:
    Ο Ατζούν έδειξε για άλλη μια φορά πόσο μεγάλος οπαδός της Fenerbahce είναι και τον αγώνα θα τον δείξει το ελεύθερο TV8 :smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    με την είσοδο του Ζάιτς η Fener παίζει με 10 παίκτες αυτήν την στιγμή
  • PANATHA PANATHA:
    Εγω λεω θα πανε στα πεναλτι
  • Ertzan Ertzan:
    μακάρι
  • Ertzan Ertzan:
    ο Τζίκου κρατάει την άμυνα
  • Ertzan Ertzan:
    αυτην την στιγμή η Fener παίζει με 10 παίκτες
  • Ertzan Ertzan:
    μπαίνει ο Κρούνιτς μάλιστα
  • Ertzan Ertzan:
    αν ο Ολυμπιακός μπορέσει και σκοράρει μαγκιά του πραγματικά, αν χάσει είναι άξιος της μοίρας του
  • Ertzan Ertzan:
    Τώρα ο προπονητής της Fener τα "γάμησε" αλλά σου λέει δεν έρχεται ο Ολυμπιακός οπότε μπορώ να τους βάλω
  • Ertzan Ertzan:
    όπως έγραφα και σε έναν φίλο πέραν Μπατσουάγι δεν θα άλλαξα κανέναν και ας χρειαστεί να τους κοπούν τα πόδια, ίσως αντί Μπεκάο αν τραυματίστηκε να έβαζα Μπονούτσι για τα πέναλτι
  • Ertzan Ertzan:
    Krunic, Zaijc, Under, Caglar ότι άχρηστο υπάρχει έβαλε ο ανίκανος
    Ertzan Ertzan: Krunic, Zaijc, Under, Caglar ότι άχρηστο υπάρχει έβαλε ο ανίκανος