NETELLER ανάληψη και αποστολή!

Kokomaniac

New Member
4 Ιαν 2021
6
2
1
Καλησπέρα ομάδα είμαι νέος εδώ και έχω το εξής θέμα με το νετελερ ενώ κάνω κανονικά κατάθεση από τις κάρτες μ μαστρεκαρντ δεν μπορώ να ούτε να στείλω χρήματα σε λογαριασμό νετελερ ούτε να κάνω ανάληψη σε λογαριασμό τράπεζας,σε νετελερ ενώ έχω χρήματα μέσα μου λέειπως δεν έχω χρήματα για την μεταφορα και όταν πάω να κάνω ανάληψη σε τράπεζα μου λέει μηδέν ευρώ όριο ...είμαι νέος στην νετελερ και έχει γίνει επιτυχείς η εγγραφή μου..

Kokomaniac

New Member
4 Ιαν 2021
6
2
1
Καλησπέρα ομάδα είμαι νέος εδώ και έχω το εξής θέμα με το νετελερ ενώ κάνω κανονικά κατάθεση από τις κάρτες μ μαστρεκαρντ δεν μπορώ να ούτε να στείλω χρήματα σε λογαριασμό νετελερ ούτε να κάνω ανάληψη σε λογαριασμό τράπεζας,σε νετελερ ενώ έχω χρήματα μέσα μου λέειπως δεν έχω χρήματα για την μεταφορα και όταν πάω να κάνω ανάληψη σε τράπεζα μου λέει μηδέν ευρώ όριο ...είμαι νέος στην νετελερ και έχει γίνει επιτυχείς η εγγραφή μου..
Υπάρχει κάποιος που να γνωρίζει και να μπορεί να με βοηθήσει;

grace_kelly

Well-Known Member
14 Μαρ 2013
8,203
3,304
113
Καλά έκανες. Απλώς δυστυχώς εγώ δεν γνωρίζω να σου απαντήσω

joker9424

Active Member
13 Δεκ 2009
141
65
28
οταν βαζεις λεφτα με μαστερκαρντ ΔΕΝ μπορεις να τα κανεις μεταφορα προς αλλους παρα μονο να τα ξοδεψεις με την καρτα (αν εχεις) η' να κανεις καταθεση προς νομιμες εταιριες
οι περιορισμοι εχουν να κανουν με ξεπλυμα

νομιζω το γραφει κιολας οταν κανεις καταθεση

εχω την εντυπωση πως αν τα βαλεις στην novibet πχ παιξεις και κανεις αναληψη μετα ειναι χωρις περιορισμους

grace_kelly

Well-Known Member
14 Μαρ 2013
8,203
3,304
113
Εμένα στην σκριλ νομίζω συμβαίνει το αντίθετο. Βάζω λεφτά από MasterCard , ΔΕΝ μπορώ να τα χρησιμοποιήσω για ηλεκτρονικές πληρωμές ή για κατάθεση σε στοιχηματικες κτλ, ΑΛΛΑ μπορώ να τα αποστείλω σε όποιον θέλω

joker9424

Active Member
13 Δεκ 2009
141
65
28
εχω την εντυπωση οτι πρεπει να δηλωσεις αν θα τα χρησιμοποιησεις για στοιχημα η΄ οχι στην σκριλλ

Kokomaniac

New Member
4 Ιαν 2021
6
2
1
οταν βαζεις λεφτα με μαστερκαρντ ΔΕΝ μπορεις να τα κανεις μεταφορα προς αλλους παρα μονο να τα ξοδεψεις με την καρτα (αν εχεις) η' να κανεις καταθεση προς νομιμες εταιριες
οι περιορισμοι εχουν να κανουν με ξεπλυμα

νομιζω το γραφει κιολας οταν κανεις καταθεση

εχω την εντυπωση πως αν τα βαλεις στην novibet πχ παιξεις και κανεις αναληψη μετα ειναι χωρις περιορισμους
Όποτε αν μ στείλει κάποιος από νετελερ χρήματα θα μπορώ να τα κάνω ανάληψη στον λογαριασμό της τράπεζας μ Η μόνο ανάληψη με την κάρτα της νετελερ θα μπορώ να κάνω;

joker9424

Active Member
13 Δεκ 2009
141
65
28
αν σου στειλει καποιος χρηματα σημαινει οτι τα λεφτα που θα ερθουν ειναι "ξεκλειδωτα"

grace_kelly

Well-Known Member
14 Μαρ 2013
8,203
3,304
113
εχω την εντυπωση οτι πρεπει να δηλωσεις αν θα τα χρησιμοποιησεις για στοιχημα η΄ οχι στην σκριλλ
Στα χωρίς MasterCard δηλώνεις. Στα με MasterCard δεν αφήνει ούτως ή άλλως. Επειδή πλέον ανήκουν στην ίδια εταιρεία, θεώρησα ότι μπορεί να ισχύουν τα ίδια κ στο νετελερ. Τέλοσπάντων, δεν ξέρω.

Kokomaniac

New Member
4 Ιαν 2021
6
2
1
αν σου στειλει καποιος χρηματα σημαινει οτι τα λεφτα που θα όποτ
αν σου στειλει καποιος χρηματα σημαινει οτι τα λεφτα που θα ερθουν ειναι "ξεκλειδωτα"
Όποτε αν μ στείλει κάποιος από νετελερ τα κάνω ότι θέλω και αν φορτώνω από την κάρτα είναι μόνο για αγορές και δεν μπορώ να τα στείλω πουθενά!

McLaren17

IFC#9 Cup Winner 2017-18
Μέλος του προσωπικού
21 Μαρ 2003
6,324
2,934
113
127.0.0.1
Καλησπέρα, αν κατάλαβα καλά εχεις κάποια χρήματα στον λογαριασμό της Neteller και θες να τα μεταφέρεις σε κάρτα τραπεζικού λογαριασμού, σωστα;;;
Αν ναι τοτε δεν μπορεις να το κάνεις έτσι παρά να μεταφέρεις σε τραπεζικό λογαριασμό απευθείας

Απο οτι βλέπεις οταν μεταφέρεις χρήματα προς λογαριασμό Neteller υπάρχει η δυνατότητα μέσω κάρτας

moneyIn.PNG

Ενω όταν θες να βγάλεις χρήματα απο λογαριασμό Neteller μπορεις μόνο μέσω τραπεζικού λογαριασμού και όχι στοιχεία κάρτας

moneyOut.PNG

Τελευταία επεξεργασία:

Kokomaniac

New Member
4 Ιαν 2021
6
2
1
Καλησπέρα, αν κατάλαβα καλά εχεις κάποια χρήματα στον λογαριασμό της Neteller και θες να τα μεταφέρεις σε κάρτα τραπεζικού λογαριασμού, σωστα;;;
Αν ναι τοτε δεν μπορεις να το κάνεις έτσι παρά να μεταφέρεις σε τραπεζικό λογαριασμό απευθείας

Απο οτι βλέπεις οταν μεταφέρεις χρήματα προς λογαριασμό Neteller υπάρχει η δυνατότητα μέσω κάρτας

Προβολή συνημμένου 31243

Ενω όταν θες να βγάλεις χρήματα απο λογαριασμό Neteller μπορεις μόνο μέσω τραπεζικού λογαριασμού και όχι στοιχεία κάρτας

Προβολή συνημμένου 31247
καλησπερα ευχαριστω πολυ για τον χρονο σου,την βρηκα την ακρη και το θεμα μου λυθηκε σας ευχαστω ολους!

• Like
Αντιδράσεις: McLaren17 και PANATHA

Προγνωστικά

• 15:00
    ANT1
    • Euro Day
  • 15:50
    ANT1
    • Ουαλία - Ελβετία
  • 17:00
    Novasports 1HD
    • ΑΕΚ Κ19 - Παναθηναϊκός Κ19
  • 18:50
    ANT1
    • Δανία - Φινλανδία
  • 20:00
    ΕΡΤ3
    • Βέροια - Καβάλα
  • 21:50
    ANT1
    • Βέλγιο - Ρωσία
  • Αύριο 13-06-2021
  • 00:00
    ANT1
    • Euro Show
  • 13:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • ΤΣΣΚΑ Μόσχας - Ούνικς Καζάν
  • Αύριο 13-06-2021
  • 00:30
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA Playoffs 2020-21
  • 03:30
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Λος Άντζελες Κλίπερς - Γιούτα Τζαζ
  • 16:00
    ΕΡΤ3
    • Ρολάν Γκαρός
    ΕΡΤ1
    • Ρολάν Γκαρός
    Eurosport 1
    • Αναστάζια Παβλιουτσένκοβα - Μπάρμπορα Κρετσίκοβα

Σημερινά Γενέθλια

Σχετικά με εμάς

• Η κοινότητα του infobeto θεωρείται σημείο συνάντησης των παικτών και των ανθρώπων της αγοράς των τυχερών παιχνιδιών για διαβουλεύσεις, συμβουλές, ενημερώσεις, ανταλλαγές πληροφοριών, επίλυσης προβλημάτων με εταιρείες κλπ. Είμαστε υπερήφανοι που διαθέτουμε το μεγαλύτερο forum τυχερών παιχνιδιών στην Ελλάδα και ένα από τα μεγαλύτερα παγκοσμίως και δουλεύουμε καθημερινά για να κρατάμε υψηλό το επίπεδο της κοινότητάς μας.

Μενού χρήστη

Ακολουθήστε μας στο Facebook

Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • Ertzan Ertzan:
    καλώς τα 3-0
  • gdouvl1984 gdouvl1984:
    Απογοήτευση..
  • gdouvl1984 gdouvl1984:
    Όχι τίποτα άλλο αλλά με 3 γκολ στην πλάτη δυσκολεύει και το να είναι στους καλύτερους τρίτους η Τουρκία
  • Ertzan Ertzan:
    όχι απογοήτευση ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ πραγματικά όμως, εντάξει θα έχανε και πάλι αλλά τίποτα 11 παίκτες πίσω
  • Ertzan Ertzan:
    και μόλις ο Τζόκοβιτς έκανε το 2-1
  • gdouvl1984 gdouvl1984:
    Δεν έχει βγάλει ούτε μια κάρτα κι έχει πέσει πολύ ξύλο..
  • McLaren17 McLaren17:
    παμε για ανατροπη
  • PANATHA PANATHA:
    Πλάκα δεν έχει που κάθε λίγο μας λένε το σκορ και το λεπτό?? τρώνε τόσο κράξιμο στο fb και είπαν να μας ενημερώνουν κάθε 3 λεπτά....
  • gdouvl1984 gdouvl1984:
    Αυτοί φταίνε;
  • Ertzan Ertzan:
    έλα ποιος ήθελε κάρτα έβγαλε μόλις τώρα
  • McLaren17 McLaren17:
    2η καρτα ειναι
  • McLaren17 McLaren17:
    1η την πηρε το #4
  • McLaren17 McLaren17:
    τι κανει ωρες ωρες ο Ναδαλ ουτε σε playstation τετοια χτυπηματα
  • Ertzan Ertzan:
    γάμησε την Τουρκία μπρεϊκ ο Ναδάλ
  • Ertzan Ertzan:
    για το 2-2
  • Ertzan Ertzan:
    οι οπαδοί αυτήν την φορά μένουν γήπεδο
  • McLaren17 McLaren17:
    το θεμα ειναι να παμε 0-2 σε game
  • PANATHA PANATHA:
    Ωραίο φέσι τους φόρεσε η Ιταλία...
  • Ertzan Ertzan:
    πολύ αέρα είχαν πάρει άσε
  • McLaren17 McLaren17:
    εχει μαμηθει στα double fault o Nadal
  • McLaren17 McLaren17:
    break και παλι απο την αρχη 2-2
  • lilis Forum Bot:
    Ο χρήστης lilis ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "No1 Άδεια ( με έδρα την Μάλτα ;;; !!! )" στο Νόμιμες στοιχηματικές ιστοσελίδες.
  • PANATHA PANATHA:
    Καλημέρα στην παρέα....είδα πως στον διαγωνισμό του Euro η πρόβλεψη νικητή και ισοπαλίας δίνει πλέον περισσότερους βαθμούς σε σχεση με τους προηγούμενους διαγωνισμούς....ισχύει ή είναι τυπογραφικό λάθος?
  • Ertzan Ertzan:
    Αιτία φυσικά η απουσία χρόνου και σκορ σε όλη τη διάρκεια του παιχνιδιού.Η συγκεκριμένη υπηρεσία με την οποία συνεργάζεται η UEFA κοστίζει επιπλέον χρήματα και δεν συμπεριλαμβάνεται στην αγορά των δικαιωμάτων του τουρνουά.
    +1
  • Ertzan Ertzan:
    Ρε τους γύφτους δεν δίνουν το κάτι παραπάνω.
    +1
    Ertzan Ertzan: Ρε τους γύφτους δεν δίνουν το κάτι παραπάνω. +1