NFL τώρα στα τελειώματα

zorian

IFC#5 Cup winner 2013-14
Μέλος του προσωπικού
Δεν έχω βέβαια τις γνώσεις, επί του αθλήματος, που έχουν κάποια άλλα μέλη του φόρουμ. Παρακολουθώ όμως το NFL εδώ και 5 χρόνια περίπου, οπότε 2-3 πραγματάκια κατέχω κι εγώ. Τώρα που τέλειωσε η κανονική σεζόν και μέχρι το Super Bowl είπα να ασχοληθώ λιγάκι.
Περισσότερο το νήμα θα είναι ενημερωτικού χαρακτήρα για ανθρώπους που δεν έχουν χρόνο να ασχοληθούν αλλά θέλουν να μάθουν τι γίνεται σ' αυτό το άθλημα στην άλλη άκρη του Ατλαντικού. Αλλά βάζω κι ένα 50άρικο, χωρισμένο σε 5ευρα για να ποντάρω και κάτιτις να έχουν ενδιαφέρον οι αγωνιστικές.
Στo ξεκίνημα λοιπόν της Post Season έχουμε αυτό το Σ/Κ τα πρώτα play offs, γνωστό ως Wild Ward Weekend. Γίνονται 2 αγώνες το Σάββατο (πριν και μετά τα μεσάνυχτα) κι άλλοι 2 αγώνες την Κυριακή.
Στον 1ο (χρονικά) αγώνα για την National Football Conference (NFC) λίγο πριν τα μεσάνυχτα του Σαββάτου oι Arizona Cardinals θα ταξιδέψουν ως τη Βόρεια Καρολίνα για να αντιμετωπίσουν τους Carolina Panthers. Δυο είναι (για μένα) τα κύρια χαρακτηριστικά αυτού του παιχνιδιού: (α) οι πολλοί τραυματισμοί (όπως διαβάζω) έχουν σακατέψει τους Cardinals, οι οποίοι έχουν καλύτερο φετινό ρεκόρ (11 νικες - 5 ήττες) από τους αντιπάλους τους (οι Πάνθηρες έχουν 7 νίκες, 8 ήττες και 1 ισοπαλία), αλλά από τα μέσα Νοέμβρη και μετά έχουν κάνει μόλις 2 νίκες σε 6 αγώνες κι έκλεισαν την κανονική σεζόν με 2 συνεχόμενες ήττες, (β) οι Carolina Panther βρίσκονται σε εξαιρετική φόρμα κι έκλεισαν τη σεζόν με 4 συνεχόμενες νίκες (από τις 7 συνολικά όλης της χρονιάς).
Λίγο μετά τις 3 τα ξημερώματα της Κυριακής γίνεται ο αντίστοιχος play off αγώνας της American Football Conference (AFC). Αυτές είναι οι δύο Conferences του NFL, η NFC και η AFC και μια ομάδα από την κάθε μία θα βρεθεί στον μεγάλο τελικό, το Super Bowl. Για την AFC λοιπόν οι Baltimore Ravens ταξιεδεύουν στο Pittsburgh για να αντιμετωπίσουν τους Steelers. Αρκετά καλές και οι 2 ομάδες, με τη Βαλτιμόρη να κλείνει την κανονική σεζόν με 10 νίκες κι 6 ήττες, ενώ στα τελευταία 6 ματς, μετά το ρεπό τους, έκαναν 4 νίκες. 11 νίκες και 5 ήττες για το Πίτσμπουργκ, που βρίσκεται κι αυτό σε φόρμα αφού έκλεισε την κανονική σεζόν με 4 συνεχόμενες νίκες.

Επειδή συνήθως θα παίζω φαβορί επέλεξα την Interwetten που δίνει καλές αποδόσεις όταν πρόκειται για τιμές κάτω του 1,50. Τώρα, αν αργότερα υπάρξει κάποια υψηλή απόδοση και την βρω καλύτερα σε bet365 ή αλλού τότε θα την προτιμήσω. Για αύριο ποντάρω μια δυάδα με τα φαβορί:
Carolina Panthers - Arizona Cardinals 1
Pittsburgh Steelers - Baltimore Ravens 1

Η δυάδα έχει απόδοση 2,33 και ποντάρω το πρώτο 5ευρω
ΥΠΟΛΟΙΠΟ: 50 - 5 = 45
 
  • Like
Αντιδράσεις: Hazard και gastone
Απάντηση: NFL τώρα στα τελειώματα

Carolina Panthers - Arizona Cardinals 1 27-16
Pittsburgh Steelers - Baltimore Ravens 1 17-30

Η Βαλτιμόρη πήρε τη νίκη και με μεγάλη διαφορά στέλνοντας τους Steelers σπίτι τους, ενώ στο 1ο ματς επιβεβαιώθηκε η επιλογή των Πανθήρων που κι αυτοί κέρδισαν με μεγάλη διαφορά 11 πόντων.

Πάμε στα σημερινά... Στις 8:05 μμ ο 1ος αγώνας της ημέρας, αυτός για την American Football Conference (AFC). Μια από τις αγαπημένες μου ομάδες στο NFL, oι Indianapolis Colts θα φιλοξενήσουν τους Cincinnati Bengals. Χωρίς να κοιτάξω ιδιαίτερα τα στατιστικά, αν και θα γράψω εδώ κάποια από αυτά, θα πάω συναισθηματικά με τους Colts. Με 11 νίκες και 5 ήττες έκλεισε τη σεζόν
η ομάδα της Ινδιανάπολης και μάλιστα στο τέλος έδειξε χαρακτήρα, με 5 νίκες σε 6 αγώνες (χάσαμε ταπεινωτικά από το Ντάλας με 7-42). Το Σινσινάτι έκανε 10 νίκες, 5 ήττες και 1 ισοπαλία και τέλειωσε την κανονική σεζόν με ήττα από το Πίτσμπουργκ, αν κι είχε 5 νίκες στα 7 τελευταία ματς. Πιστεύω ότι θα γίνει σκληρός αγώνας, αλλά όπως έγραψα και πιο πάνω, τους Κολτς δεν τους αλλάζω.
Στο άλλο ματς για την National Football Conference (NFC), που ξεκινάει λίγο πριν τα μεσάνυχτα, οι Dallas Cowboys, με ρεκόρ 12 νίκες και 4 ήττες, φιλοξενούν τους Detroit Lions, οι οποίοι έκλεισαν την κανονική σεζόν με 11 νίκες και 5 ήττες. Δεν υπάρχει ομάδα με περισσότερες από 12 νίκες, όλες οι πιο πάνω (από το Dallas) seeded ομάδες έχουν 12 νίκες και 4 ήττες. That's it. Πιστεύω ότι την έχει τη νίκη το Dallas σήμερα, ίσως (όπως έγραψε κι ο gastone) με διψήφια διαφορά πόντων. Θα δείξει. Σε moneyline πάντως εγώ θα το συνδυάσω με τους Κολτς.

Indianapolis Colts - Cincinnati Bengals 1
Dallas Cowboys - Detroit Lions 1


Η δυάδα έχει απόδοση 2,06 στην Bet365 (στην Interwetten κάτω από 2,00)
ΥΠΟΛΟΙΠΟ: 45 - 5 = 40
 
  • Like
Αντιδράσεις: gastone και Hazard
Απάντηση: NFL τώρα στα τελειώματα

Zorian Καλη επιτυχια και στα δυο.
Θωρητικα συμφωνω και με τα δυο, αλλα επειδη εδω μιλαμε για NFL και μαλιστα play offs θεωρω καλυτερα values τα spreads.

Αν παντως καποιος τολμισει το +7.5 των Detroit οπως εγω, αξιζει να βαλει κι ενα μικρο ποσο στο ML με αποδοση 3.45. Μπορει οντως να ξεφυγει αυτο το ματς κατα πολυ. Αυτο θα εξαρτηθει απο την επιθετικη γραμμη των Lions και κατα ποσο ο Stafford θα μπορεσει να συνδεθει με τους παικτες, πραγμα που θα εχει επιπτωση και στην αμυνα τους που θα χρειαστει ανασες.

Για τους Colts εχω τις αμφιβολιες μου καθοτι δεν εχουνε rushing game. Παντως θεωρητικα μπορουμε να κερδισουμε και οι δυο με τις καταλληλες διαφορες.

Καλη μας τυχη
 
  • Like
Αντιδράσεις: Hazard και zorian
Απάντηση: NFL τώρα στα τελειώματα

Zorian Καλη επιτυχια και στα δυο.
Θωρητικα συμφωνω και με τα δυο, αλλα επειδη εδω μιλαμε για NFL και μαλιστα play offs θεωρω καλυτερα values τα spreads.

Αν παντως καποιος τολμισει το +7.5 των Detroit οπως εγω, αξιζει να βαλει κι ενα μικρο ποσο στο ML με αποδοση 3.45. Μπορει οντως να ξεφυγει αυτο το ματς κατα πολυ. Αυτο θα εξαρτηθει απο την επιθετικη γραμμη των Lions και κατα ποσο ο Stafford θα μπορεσει να συνδεθει με τους παικτες, πραγμα που θα εχει επιπτωση και στην αμυνα τους που θα χρειαστει ανασες.

Για τους Colts εχω τις αμφιβολιες μου καθοτι δεν εχουνε rushing game. Παντως θεωρητικα μπορουμε να κερδισουμε και οι δυο με τις καταλληλες διαφορες.

Καλη μας τυχη

Γενικά τα spreads τα φοβάμαι, είδες πως ξέφυγαν τα ματς χτες. Έχω χάσει αρκετά ματς για λίγο (λόγω spreads) γι' αυτό φυσάω και το γιαούρτι.
Καλή μας επιτυχία :beers1:
 
Απάντηση: NFL τώρα στα τελειώματα

Μy 5 cents...under στο Indy και οβερ στο Νταλας..good luck boys.
 
  • Like
Αντιδράσεις: gastone και zorian
Απάντηση: NFL τώρα στα τελειώματα

Μy 5 cents...under στο Indy και οβερ στο Νταλας..good luck boys.

Με το Indy για under 100% μαζί σου. Αν το Dallas βγει οβερ τότε οι Dallas θα κερδίσουν με διψήφια διαφορά.

Σε μια ώρα την κάνω για Arlington, έχει φανταστικό καιρό στο Dallas σήμερα με πολύ κρύο, όχι ότι έχει σημασία καθότι το AT&T Stadium είναι πλήρως κλειστό και είναι σα να παίζεις σε ενυδρείο.
Αν περάσουν οι Dallas σήμερα, πράγμα πολύ πιθανό, πάνε κατά πάσα πιθανότητα Green Bay και κάπου εκεί θα τελιώσει το παραμύθι του Jerry Jones για φέτος.
 
  • Like
Αντιδράσεις: zorian και Hazard
Απάντηση: NFL τώρα στα τελειώματα

Συνήθως στα spreads όπου δω ότι είναι value η τιμή συνήθως αγοράζω 0,5-1,5 πόντους γιατί το Vegas από αυτά βγάζει το ψωμί του. Ακολουθώντας αυτή την τακτική το προσημο ήτανε θετικό φέτος, παρόλο που δεν ποσταρα. Spreads στο κανονικό ποδόσφαιρο το δικό μας δεν αγοράζω σχεδόν ποτέ. Το Αμερικάνικο ποδόσφαιρο is a different animal.
 
Απάντηση: NFL τώρα στα τελειώματα

Njoy Gastone!! Έχω μια αίσθηση οτι θα είναι λιγο "crazy" ματς το Dallas-Detroit.. για να δούμε.
 
  • Like
Αντιδράσεις: gastone
Απάντηση: NFL τώρα στα τελειώματα

Βγήκανε ήδη οι γραμμές από χθες Baltimore Ravens @ New England Patriots (-8.5 ) kai o/u 48.5. Από τώρα μου αρέσει το οβερ σε αυτό το παιχνίδι, αλλά θα ρίξω λίγο παραπάνω μελέτη για την άλλη εβδομάδα σε αυτό. Απλά δίνω τροφή για σκέψη.
 
  • Like
Αντιδράσεις: zorian
Απάντηση: NFL τώρα στα τελειώματα

Συνήθως στα spreads όπου δω ότι είναι value η τιμή συνήθως αγοράζω 0,5-1,5 πόντους γιατί το Vegas από αυτά βγάζει το ψωμί του. Ακολουθώντας αυτή την τακτική το προσημο ήτανε θετικό φέτος, παρόλο που δεν ποσταρα. Spreads στο κανονικό ποδόσφαιρο το δικό μας δεν αγοράζω σχεδόν ποτέ. Το Αμερικάνικο ποδόσφαιρο is a different animal.

Μαθηματικά αποδεδειγμένο ότι είναι -ev move να κάνεις buy up ή buy down! είτε βρίσκεις τη γραμμή που θες ή πασσάρεις χάνεις το όποιο edge έχεις με αυτό τον τρόπο αν έχεις.
 
Απάντηση: NFL τώρα στα τελειώματα

For what is worth το spread σε 500+ παιχνίδια Playoff μέτρησε μόλις ~7% (δηλαδή κέρδισε το φαβορί και δεν κάλυψε)
 
Απάντηση: NFL τώρα στα τελειώματα

Indianapolis Colts - Cincinnati Bengals 1 26-10 :beers1:
Dallas Cowboys - Detroit Lions 1 24-20
:beers1:

Η δυάδα έχει απόδοση 2,06 στην Bet365 (στην Interwetten κάτω από 2,00)

Bγήκε η χτεσινή δυάδα...τα λέμε το άλλο Σ.Κ
ΥΠΟΛΟΙΠΟ: 40 + 10,30 = 50,30
 
  • Like
Αντιδράσεις: pchatziko και gastone
Απάντηση: NFL τώρα στα τελειώματα

Το Σάββατο λίγο πριν τα μεσάνυχτα ξεκινάει η πρώτη μάχη για τα Divisional Playoffs. Στην AFC έχουμε την αναμέτρηση New England Patriots - Baltimore Ravens και 3 ώρες περίπου μετά θα ξεκινήσει ο αγώνας Seattle Seahawks - Carolina Panthers για την NFC.
Η ομάδα της Βαλτιμόρης και της Β. Καρολίνας πήραν την πρόκριση το προηγούμενο Σ/Κ, με τoυς Ravens να είναι η μόνη ομάδα που πέρασε από την προηγούμενη φάση ως αουτσάιντερ. Βέβαια, αν και μου αρέσει η πρόταση του pchatziko για το +κάτι της Βαλτιμόρης (προσανατολίζομαι σε περισσότερους ποντους πάντως από τους 7), δεν μπορώ να παραβλέψω ότι η ομάδα των Patriots είναι μια από τις καλύτερες του φετινού NFL. Δεν ξέρω ακόμη τι θα επιλέξω. Αν βρω κάτι για να συνδυάσω τη νίκη των Patriots, που μας δίνεται κάτω από 1,40, τότε ίσως προτιμήσω αυτό. Αλλιώς θα πάω με το spread.
Στον άλλο αγώνα το Seattle είναι το μεγάλο φαβορί αλλά πολύ χαμηλά η απόδοση. Θα ψαχτώ λίγο με τα under/over μήπως βρω κάτι που να μου αρέσει. Πάντως είναι νωρίς ακόμη και θα περιμένω. Σάββατο βραδάκι οι επιλογές.
Οι ομάδες που δεν έπαιζαν την προηγούμενη φορά, δηλαδή οι New England Patriots, οι Seattle Seahawks και οι Green Bay Packers με τους Denver Broncos, που αγωνίζονται την επόμενη ημέρα, είναι γηπεδούχοι αυτό το Σ/Κ αφού κατατάχτηκαν πιο πάνω στην κανονική σεζόν από τις ομάδες που έπαιζαν το προηγούμενο Σ/Κ και όλες μα όλες πάνε στα playoffs με ρεκόρ 12 νίκες - 4 ήττες.
 
  • Like
Αντιδράσεις: gastone
Απάντηση: NFL τώρα στα τελειώματα

FYI, o Rodgers των Green Bay θα παιξει με μπαταρισμενο ποδι. Παντως γνωμη μου ειναι οτι και με μισο ποδι να κατεβει θα κερδισουν τα τυρια. Αυτο το παιχνιδι θα περιμενω μεχρι Κυριακη πρωι να ακουσω ειδησεις στο θεμα γιατι θα παιξει αρκετα μεγαλο ρολο στη εκβαση του αγωνα.

Συμφωνω για New England
 
  • Like
Αντιδράσεις: zorian
Απάντηση: NFL τώρα στα τελειώματα

Η αποψινή μου επιλογή είναι νίκη των Patriots και νίκη των Seahawks (-6,5). Νομίζω ότι είναι αρκετά ψηλά τα lines για το under/over του 2ου αγώνα οπότε επέλεξα νίκη του Σήατλ με spread. Πολύ δύσκολα βρίσκει κανείς στο -6,5 (η Interwetten το χαμηλότερο το έχει στο -7,5) οπότε μιας και το βρήκα στην Bet365 το επέλεξα. Η δυάδα δίνει απόδοση 1,86 και ποντάρω 10 ευρώ (2 πεντάευρα δηλ. αφού τα έχω μοιράσει σε 5ευρα)

Αργότερα απόψε σχόλια για τα αυριανά ματς
 
Απάντηση: NFL τώρα στα τελειώματα

Η αποψινή μου επιλογή είναι νίκη των Patriots και νίκη των Seahawks (-6,5). Νομίζω ότι είναι αρκετά ψηλά τα lines για το under/over του 2ου αγώνα οπότε επέλεξα νίκη του Σήατλ με spread. Πολύ δύσκολα βρίσκει κανείς στο -6,5 (η Interwetten το χαμηλότερο το έχει στο -7,5) οπότε μιας και το βρήκα στην Bet365 το επέλεξα. Η δυάδα δίνει απόδοση 1,86 και ποντάρω 10 ευρώ (2 πεντάευρα δηλ. αφού τα έχω μοιράσει σε 5ευρα)

Αργότερα απόψε σχόλια για τα αυριανά ματς

New England Patriots - Baltimore Ravens 35-31
Seattle Seahawks - Carolina Panthers 31-17

με νίκες των 2 φαβορί ολοκληρώθηκε η χτεσινή μέρα. έστω και δύσκολα οι Patriots κέρδισαν τη Βαλτιμόρη. το Σήατλ έκανε περίπατο, άρα και μεγαλύτερο spread να επέλεγα πάλι μέσα ήμουν.

ΥΠΟΛΟΙΠΟ: 40,30 + 18,60 = 58,90
 
  • Like
Αντιδράσεις: gastone
Απάντηση: NFL τώρα στα τελειώματα

οι Dallas Cowboys μετά τη νίκη τους την προηγούμενη εβδομάδα επί των Detroit Lions (24-20) θα ταξιδέψουν μέχρι το Green Bay για να αντιμετωπίσουν τους εκεί Packers. όπως έγραψε και ο gastone λίγες είναι οι πιθανότητες των καουμπόηδων για κάτι καλό σήμερα. Το Green Bay εντός έδρας θα διεκδικήσει αυτό που του αναλογεί κι αυτό είναι μια θέση στην επόμενη φάση. Οι αποδόσεις αντικατοπτρίζουν την κατάσταση στα σημερινά παιχνίδια, όπου τόσο το Green Bay όσο και το Denver δίνονται ως τα απόλυτα φαβορί.
στο 2ο αποψινό ματς οι Denver Broncos υποδέχονται τους "δικούς μου" Indianapolis Colts. έγραψα και πιο πάνω ότι το απόλυτο φαβορί είναι το Denver, έγραψα την προηγούμενη εβδομάδα ότι η συμπάθειά μου είναι οι Colts. με δικαιώσανε την προηγούμενη φορά και θα το ρισκάρω και τώρα.
παρασυρόμενος από αυτούς, το ίδιο θα πράξω και στο άλλο ματς. θα προτιμήσω λοιπόν τα σημερινά αουτσάιντερ με τα καλύτερα spreads της αγοράς (από αυτά που μπορώ να παίξω).

έχουμε και λέμε λοιπόν:
Green Bay Packers - Dallas Cowboys (+10,5) 2
Denver Broncos - Indianapolis Colts (+13,5) 2
απόδοση 2,08 στην bet365, ποντάρισμα 5 ευρώ

ΥΠΟΛΟΙΠΟ: 58,90 - 5 = 53,90 ΕΥΡΩ
 
Απάντηση: NFL τώρα στα τελειώματα

Green Bay Packers - Dallas Cowboys (+10,5) 2 26-21
Denver Broncos - Indianapolis Colts (+13,5)
2 13-24
απόδοση 2,08 στην bet365, ποντάρισμα 5 ευρώ
Πέρασαν και οι 2 επιλογές μου χτες και μάλιστα οι αγαημένοι colts πήραν και το εισιτήριο για την επόμενη φάση
ΥΠΟΛΟΙΠΟ: 53,90 +10,40 = 64,30 ΕΥΡΩ
 
  • Like
Αντιδράσεις: gastone
Απάντηση: NFL τώρα στα τελειώματα

Αύριο κύριοι θα γίνουν τα δύο μεγάλα ματς (Conference Championships) που θα στείλουν δύο ομάδες στο Super Bowl της 1ης Φλεβάρη. Στις 22:05 ξεκινάει το 1ο παιχνίδι, για την ομάδα που θα προκριθεί από την NFC. Αντίπαλοι είναι οι Green Bay Packers με τους Seattle Seahawks. Oι Packers κέρδισαν, αν και όχι πολύ εύκολα, τους Dallas Cowboys (26-21) και πήραν το εισιτήριο για τον ημιτελικό. Πιο εύκολα οι Sawhawks κέρδισαν, αλλά έναν εύκολο (σχετικά) αντίπαλο, τους Carolina Panthers (31-17). Έτσι, έχουμε αύριο την ομάδα του Green Bay να ταξιδεύει ως το Seattle για να κάνει τη ζημιά. Όμως το Σήατλ είναι το μεγάλο φαβορί του παιχνιδιού. Και μάλιστα σε αρκετά χαμηλή απόδοση για ένα ματς τέτοιου επιπέδου (το ίδιο συμβαίνει και στον άλλο ημιτελικό).
Η Interwetten δίνει τη μεγαλύτερη απόδοση αυτή τη στιγμή, στο 1,33 και ποντάρω 20 ευρώ (4 πεντάευρα) υπέρ του Seattle να είναι η μία ομάδα του τελικού.


ΥΠΟΛΟΙΠΟ: 64,30 - 20 = 44,30 ΕΥΡΩ
 

Προγνωστικά

  • 14:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Μπρίστολ Σίτι - Λέστερ
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Ρέξαμ - Μάνσφιλντ
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Νόριτς - Πλίμουθ
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Μπλάκμπερν - Ίπσουιτς
  • 20:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Μπενφίκα - Σάβες
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Αλ Έτιφακ - Αλ Αχλί
  • 21:30
    Novasports Start
    • Μπούργος - Εσπανιόλ
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Κάδιθ - Γρανάδα
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Λιλ - Λανς
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Γουότφορντ - Λιντς
  • 22:30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Εστρέλα - Σπόρτινγκ Λισαβόνας
  • 20:00
    Novasports Start
    • Ζάλγκιρις Κάουνας - Αρμάνι Μιλάνο
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Μπάγερν Μονάχου - Μπαρτσελόνα
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Μπασκόνια - Αναντολού Εφές
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Παρτίζαν - Ολυμπιακός
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Βιλερμπάν - Μονακό
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Ατλάντα Χοκς - Μπόστον Σέλτικς
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Νιου Ορλίνς Πέλικανς - Μιλγουόκι Μπακς
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Μπούρσασπορ - Τόφας
  • 19:45
    Novasports 5HD
    • Φενέρμπαχτσε - Άλμπα Βερολίνου
  • 19:45
    Novasports 6HD
    • Μπεσίκτας - Μπουργκ
  • 20:55
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA Action 2023-24 Ε3323
  • 21:30
    Novasports 3HD
    • Λόντον Λάιονς - Παρί
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Ρεάλ Μαδρίτης - Ερυθρός Αστέρας
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Βίρτους Μπολόνια - Παναθηναϊκός AKTOR
  • Αύριο 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Ιντιάνα Πέισερς - Λος Άντζελες Λέικερς
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    • NC State - Marquett
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • Gonzaga - Purdu
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Σαν Αντόνιο Σπερς - Νιου Γιορκ Νικς
  • 04:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 21:00
    Novasports 6HD
    • Ριμπάκινα - Αζαρένκα
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 02:30
    Novasports 6HD
    • Αλεξάντροβα - Κόλινς
  • 07:15
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 08:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 09:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 16:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 17:00
    ΕΡΤ3
    • Παναθηναϊκός - Μίλων
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 20:15
    ΕΡΤ3
    • Ολυμπιακός - ΠΑΟΚ
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Αύριο 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Είδες ριπλέι?
  • Ertzan Ertzan:
    ναι
  • PANATHA PANATHA:
    Η Φενέρμπαχτσε επιθυμούσε να πάρει αναβολή το ντέρμπι της 7ης Απριλίου με την Γαλατάσαραϊ για το τουρκικό Super Cup ελέω... Ολυμπιακού, όμως το συγκεκριμένο αίτημά της δεν έγινε αποδεκτό από την ποδοσφαιρική ομοσπονδία της χώρας.
  • PANATHA PANATHA:
    Η ποδοσφαιρική ομοσπονδία της Τουρκίας (TFF) ενημερώσε και τους δύο συλλόγους πως
    αυτό έχει να κάνει με το ότι δεν υπάρχει εναλλακτική ημερομηνία λόγω του φορτωμένου αγωνιστικού προγράμματος των ομάδων.
  • Ertzan Ertzan:
    Θα το έγραφα το πρωί αλλά από το κινητό δεν ήρθε. Οι αλλόθρησκοι όπως ήταν φυσιολογικό είπαν πως δεν θα δεχτούν την αναβολή του αγώνα. Οι δικοί μας έκαναν αίτηση για αναβολή και απότι διάβασα έλεγαν να γίνει ο αγώνας με την λήξη του πρωταθλήματος όμως η Ομοσπονδία που έχει χεστεί πάνω της και ακόμα να βγάλει την απόφαση για τις "τιμωρίες" δεν το έκανε αποδεκτό.
  • Ertzan Ertzan:
    Η Fenerbahce είναι η ομάδα που μάζεψε τους περισσότερους πόντους στην Ευρώπη αλλά δεν το βλέπουν έτσι δεν πειράζει όμως είναι μεγάλος ο θεός
  • PANATHA PANATHA:
    Δειχνει ο ΑΝΤ1 F1 την Κυριακή το πρωι??
  • Ertzan Ertzan:
    Νομίζω μόνο το plus θα το έχει
  • PANATHA PANATHA:
    ρε τα λαμογια....
  • Ertzan Ertzan:
    είχε προσφορά μέσω της ΔΕΗ για 9 μήνες δωρεάν πριν 1 μήνα
  • PANATHA PANATHA:
    ναι το ξερω....
  • PANATHA PANATHA:
    κ μαγνητοσκόπηση το δείχνει ο Αντ1 το ελεύθερο κανάλι στης 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Αγγλία - Βραζιλία 0-0 στο 36......Over 0,5 στο πρωτο μερος
  • PANATHA PANATHA:
    Απόδοσ
    η @31.0
  • M Forum Bot:
    Ο χρήστης MrChow ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Maurice Moss Tips" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Ertzan Ertzan:
    συνεχίζει η προσφορά της ΔΕΗ για Αντέννα plus νομίζω μέχρι 14 Απριλίου
  • Ertzan Ertzan:
    Λίγες μέρες πριν την συνέλευση της Fenerbahce βγήκε στην φόρα η συνάντηση που είχε ο Hugh Dallas με τους διαιτητές και οι συνομιλίες για τον αγώνα Galatasara-Antalyaspor όπου εκεί ο διαιτητής του VAR παραδέχεται πως έκανε λάθος στο πέναλτι που πήρε ο παίκτης της Γαλατσαραϊ όπου στην ουσία το είπε πως "βούτηξε" ο παίκτης στην μικρή επαφή που είχε που δεν ήταν για πέναλτι. Γι'αυτήν την φάση είχε μιλήσει και ο Πρόεδρος μας όπου είπε αυτά που συμβαίνουν και η Ομοσπονδία τον έβγαλε ψεύτη, ωραία πράγματα
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης std157489 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Φοιτητική Έρευνα για το Λιανικό Εμπόριο" στο Καφενείο.
  • PANATHA PANATHA:
    Μονο ο Τζαβελας θα μπορουσε να φαει κοκκινη καρτα χωρις να παιζει....πραγματικα ειναι ηλιθιο το παιδι...
  • Ertzan Ertzan:
    το είχε παίξει στοίχημα γι'αυτό :p
  • PANATHA PANATHA:
    Πραγματικα απορω....αφου σε καθε ματς ειναι με νευρα γιατι δεν το κοβει το ρημαδι και να ξεκινησει το ψαρεμα....
  • PANATHA PANATHA:
    Σε λιγο θα το καρφωσει ο Φωτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Δεν γινονται αυτα....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
    Ertzan Forum Bot: Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)"...