Novak δεν ειναι εδω Βαλκανια σου το πα!!!!

Κλασικός παλιός ΠΑΣΟΚτζης....

ΟPEN ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΕΙ ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΦΟΡΆ.....

ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΟΜΩΣ.....(ΑΠΟ ΤΟ 2009 ΔΕΝ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΘΩ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ -ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ -ΤΙΠΟΤΑ ΜΑ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ)

Τώρα για την αχαριστία (σχετικά με τα 25Κ) σωστά , πέρσι μας βοηθούσες φέτος ας τον γ@μ@σουμε....αυτό είναι ΚΛΑΣΙΚΟΣ ΝΕΟΕΛΛΗΝΑΡΑΣ.....

Κοινωνική μόρφωση ας την επιδείξουν ΠΡΩΤΑ ΟΙ ΑΥΣΤΡΑΛΟΙ ΣΤΟΥΣ ΠΡΟΓΟΝΟΥΣ ΤΟΥΣ (τους αβορίγινες) που εκτός απο τον αφανισμό τους -που προκάλεσαν - δεν τους αναγνωρίζαν και σαν ισότιμους ανθρώπους και μετά μιλάς για τον Τζόκοβιτς.....(που αν ήξερες εστω τα μισα απο αυτά που έχει κάνει το λιγότερο θα αισθανόσουν ντροπή μπροστά τους....)
Ξέρω μόνο Γιώργο Μίνο εσύ.

Όχι φίλε μου αλλά όχι επειδή μας χάρισε είτε 5 είτε 25 είτε 5 εκ ευρώ θα έχει ειδική μεταχείριση.

Ντροπή πρέπει να αισθάνεται ο Τζόκοβιτς που κάνει τα πάντα για τον βωμό του τίτλου για να γίνει ο μοναδικός σε τίτλους κάνει τα πάντα
 
Ξέρω μόνο Γιώργο Μίνο εσύ.

Όχι φίλε μου αλλά όχι επειδή μας χάρισε είτε 5 είτε 25 είτε 5 εκ ευρώ θα έχει ειδική μεταχείριση.

Ντροπή πρέπει να αισθάνεται ο Τζόκοβιτς που κάνει τα πάντα για τον βωμό του τίτλου για να γίνει ο μοναδικός σε τίτλους κάνει τα πάντα
Kάτσε διάβασε λίγο τι έχει κάνει αυτός ο άνθρωπος και θα καταλάβεις πόσο άγνοια υπάρχει.....

Φτάσαμε στην ΚΑΤΑΝΤΙΑ να ακυρώνει η πολιτική εξουσία την δικαστική.....

ΟΥΣΤ ΜΕ ΤΑ ΒΡΩΜΟΛΑΜΟΓΙΑ ΤΗΣ ΝΤΠ και της ψευτοεπανεκκίνησης
 
  • Like
Αντιδράσεις: magon
Παιδιά, ας φύγουμε λίγο από την περίπτωση του Τζόκοβιτς και ας δούμε λίγο την ουσία της υπόθεσης.
Μία κυβέρνηση απαγορεύει σε όσους είναι ανεμβολίαστοι, οι οποίοι όμως έχουν νοσήσει, να εισέλθουν στην επικράτεια της.
Αυτό για ποιο λόγο γίνεται; Ποια είναι η επιστημονική αιτιολόγηση πίσω από αυτήν την απόφαση;
 
Παιδιά, ας φύγουμε λίγο από την περίπτωση του Τζόκοβιτς και ας δούμε λίγο την ουσία της υπόθεσης.
Μία κυβέρνηση απαγορεύει σε όσους είναι ανεμβολίαστοι, οι οποίοι όμως έχουν νοσήσει, να εισέλθουν στην επικράτεια της.
Αυτό για ποιο λόγο γίνεται; Ποια είναι η επιστημονική αιτιολόγηση πίσω από αυτήν την απόφαση;
Γιατί δεν εμπιστευεται κανένα αλλοδαπο να του παρουσιαζεται ως νοσουντας, ξεροντας ότι σε πολλα κράτη δίνονται ψευδη πιστοποιητικα νοσησης.

Και στη προκειμενη περιπτωση, παρολο που μιλάμε για μια "εξέχουσα" προσωπικοτητα, αν με ρωτάς εμενα, πολυ αμφιβάλλω αν νοσησε αυτή τη φορά. Εγώ θα έβαζα το χέρι μου πως είναι άλλο ένα φτιαχτο ψέμα του Djoker για το οποίο θα ζητήσει συγγνώμη στο μέλλον

ΥΓ: Στο πρωτο μου post εδώ, είχα γράψει πως αυτή η εμμονή του να παιξει, θα του γυρίσει μπουμεραγκ και στη πορεια θα βγουν κι αλλα και στο τέλος θα χάσει τα παντα από αυτή την υπόθεση.
Δεν απέχει πολυ να φαει 3ετη αποκλεισμό (δηλαδή δε ξαναπαίζει σε ΑΟ) και παραλληλα να φαει και καμια ποινη από ΑΤΡ.
 
Ποια είναι η επιστημονική αιτιολόγηση πίσω από αυτήν την απόφαση;
ΕΚΛΟΓΕΣ! Στους ολυμπιακούς δεν δεν υπήρχε πρόβλημα! Χρήμα....
Πιο επιστημονική Απόφαση υπαρχει


Στάλθηκε από το STK-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Γιατί δεν εμπιστευεται κανένα αλλοδαπο να του παρουσιαζεται ως νοσουντας, ξεροντας ότι σε πολλα κράτη δίνονται ψευδη πιστοποιητικα νοσησης.

Και στη προκειμενη περιπτωση, παρολο που μιλάμε για μια "εξέχουσα" προσωπικοτητα, αν με ρωτάς εμενα, πολυ αμφιβάλλω αν νοσησε αυτή τη φορά. Εγώ θα έβαζα το χέρι μου πως είναι άλλο ένα φτιαχτο ψέμα του Djoker για το οποίο θα ζητήσει συγγνώμη στο μέλλον

ΥΓ: Στο πρωτο μου post εδώ, είχα γράψει πως αυτή η εμμονή του να παιξει, θα του γυρίσει μπουμεραγκ και στη πορεια θα βγουν κι αλλα και στο τέλος θα χάσει τα παντα από αυτή την υπόθεση.
Δεν απέχει πολυ να φαει 3ετη αποκλεισμό (δηλαδή δε ξαναπαίζει σε ΑΟ) και παραλληλα να φαει και καμια ποινη από ΑΤΡ.
Πλανήτης vc Tζόκοβιτς 3-0 για αρχη .....και έπεται και συνέχεια.....τριετής δεν ειναι τίποτα, μπορει και δεκαετής αφαιρεση ολων των τίτλων, κατασχεση ολων των λογαριασμων σε δευτερη φαση.
Σε τριτη φαση δήμευση περιουσιας...
Σε τριτη φαση 20ετης φυλάκιση ως αρνητής και φυσικα δημοσια διαπομπευση ως τεντι μποις ...
Αυτα...

Υ.Γ Που πας ρε τζοκοο??? και ησουν καλο παιδι ρε γαμωτο!!!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: fairplay
@ loxagos mark γιατι δεν άνοιξες αποδόσεις; δεν βρήκα πουθενά να παίξω την Παρασκευή άρση βίζας!
Είχα μελετήσει την Ελληνική Ιστορία και διάλεξα σημειο.
Capital control Ελλάδα Παρασκευή!!!
Ασπις Πρόνοια ανάκληση άδειας ημέρα Παρασκευή
Οδηγούμε τις εξελίξεις...
Jokovic ανάκληση βίζα Παρασκευή


Στάλθηκε από το STK-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
  • Haha
Αντιδράσεις: loxagos mark
@ loxagos mark γιατι δεν άνοιξες αποδόσεις; δεν βρήκα πουθενά να παίξω την Παρασκευή άρση βίζας!
Είχα μελετήσει την Ελληνική Ιστορία και διάλεξα σημειο.
Capital control Ελλάδα Παρασκευή!!!
Ασπις Πρόνοια ανάκληση άδειας ημέρα Παρασκευή
Οδηγούμε τις εξελίξεις...
Jokovic ανάκληση βίζα Παρασκευή


Στάλθηκε από το STK-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Για κοροιδο με πέρασες? Ολόκληρος Μπουκ μάκερ χρόνια στο κουρμπετι και να σου δώσω τσάμπα λεφτά?????
 
  • Haha
Αντιδράσεις: GATHS
Ανυπομονώ να δω σε δυο μήνες που θα μιλήσει η ελληνική κυβέρνηση για άνοιγμα του τουρισμού, αν οι ίδιοι που σήμερα κράζουν την Αυστραλιανή κυβέρνηση και εξυψώνουν τον Τζόκοβιτς σε επίπεδο πρωτομάρτυρα -Χ.Ο. γαρ κι αυτός- θα ζητάνε αυστηρά μέτρα (ελέγχους εγγράφων, καραντίνες παραβατών κτλ) στις πύλες εισόδου της Ελλάδας. Και αν οι ίδιοι θα λένε πως ο covid δεν εξαλείφθηκε επειδή έγινε η χώρα μπάτε σκύλοι αλέστε..
Μα τι λέω, αυτό κι αν θα ήταν sure bet!
 
Ανυπομονώ να δω σε δυο μήνες που θα μιλήσει η ελληνική κυβέρνηση για άνοιγμα του τουρισμού, αν οι ίδιοι που σήμερα κράζουν την Αυστραλιανή κυβέρνηση και εξυψώνουν τον Τζόκοβιτς σε επίπεδο πρωτομάρτυρα -Χ.Ο. γαρ κι αυτός- θα ζητάνε αυστηρά μέτρα (ελέγχους εγγράφων, καραντίνες παραβατών κτλ) στις πύλες εισόδου της Ελλάδας. Και αν οι ίδιοι θα λένε πως ο covid δεν εξαλείφθηκε επειδή έγινε η χώρα μπάτε σκύλοι αλέστε..
Μα τι λέω, αυτό κι αν θα ήταν sure bet!
Ειχα πει δε θα γραψω άλλο γιατί μάλλον κάπου χάθηκε το νόημα, αλλά αφου είσαι μέσα στο μυαλό μου, είπα να σε χειροκροτησω.

Είναι πολυ ωραια τα σχόλια περί ανέμων και υδάτων όταν μπαίνει σε άλλο πωπο....
Όταν το κακό έρχεται πανω μας και μόνο όταν θα μπει στο δικό μας πωπο, γινόμαστε όλοι επαναστάτες...
 
Kάτσε διάβασε λίγο τι έχει κάνει αυτός ο άνθρωπος και θα καταλάβεις πόσο άγνοια υπάρχει.....

Φτάσαμε στην ΚΑΤΑΝΤΙΑ να ακυρώνει η πολιτική εξουσία την δικαστική.....

ΟΥΣΤ ΜΕ ΤΑ ΒΡΩΜΟΛΑΜΟΓΙΑ ΤΗΣ ΝΤΠ και της ψευτοεπανεκκίνησης

Δηλαδή είμαστε της φάσης "Ξέρεις ποιος είμαι εγώ" μάλιστα Κλασσική νοοτροπία του Έλληνα βέβαια και άλλοι το κάνουν αλλά αφού υπάρχει τέτοια σκέψη και εδώ τι να πω γι'αυτό δεν θα πάμε μπροστά.

Στην πορεία πήγες? Αν δεν πήγες προλαβαίνεις ακόμα
 
Παρεμπιπτόντως, αυτή τη στιγμή βλέπω το
"Don't look up"...


Έστω και με μια περιεργη χιουμοριστική διάθεση, ρεαλιστική απεικόνιση της κοσμαρας μας....που συσχετίζεται απόλυτα με το θέμα μας...

ΥΓ: Αλλά ας μην αρχίσω νέο θέμα...

ΥΓ2: Αν τελικά ο Djoker μείνει εκτός, ξεκινάμε το ΑΟ με σχεδόν βέβαιο κέρδος για να μη ξεχνάμε ότι βρισκόμαστε στο infobeto και όχι στον ΣΚΑΙ...
 
  • Like
Αντιδράσεις: Ertzan
Go home, Mr Djokovic σε απλά τσιπρα-αγγλικα...

Και εγώ παω να περασω προωρα από το ταμειο, πριν αρχίσει το τουρνουά....
 
Go home, Mr Djokovic σε απλά τσιπρα-αγγλικα...

Και εγώ παω να περασω προωρα από το ταμειο, πριν αρχίσει το τουρνουά....
Μπράβο μπράβο, συγχαρητήρια έπιασες δύσκολο σημείο! χαχαχαχα όλοι οι Έλληνες γουστάρουν τα στημένα και το άκοπο χρήμα......χαχααχα

Και πουλάνε και ''ξυπνιλίκι'' :D :D :D :D :D
 
Μπράβο μπράβο, συγχαρητήρια έπιασες δύσκολο σημείο! χαχαχαχα όλοι οι Έλληνες γουστάρουν τα στημένα και το άκοπο χρήμα......χαχααχα

Και πουλάνε και ''ξυπνιλίκι'' :D :D :D :D :D
Αν πας στο άλλο νημα θα δεις από ποτε είναι πονταρισμενο... Και με τι αποδόσεις...

Οπότε για το τένις νομίζω οι ειρωνείες δεν ειναι αποδεκτές...
 
  • Like
Αντιδράσεις: nicolas
Άστον μωρέ ότι θυμάται χαίρετε αυτός μην του δίνεις σημασία. :paidi:

Απορώ πως έμπλεξε με το τένις γιατί απόσο ξέρω ο ΠΑΟΚ δεν έχει τμήμα τένις :confused:
 
Η σχέση του Νικόλα με το τένις είναι αυτή εδώ :fish:

1642338640426.png
 
  • Haha
Αντιδράσεις: nicolas, animusbet και Kavajim

Προγνωστικά

    • Δεν υπάρχουν ποδοσφαιρικές αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
  • 20:00
    Novasports Start
    • Ζάλγκιρις Κάουνας - Αρμάνι Μιλάνο
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Μπάγερν Μονάχου - Μπαρτσελόνα
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Μπασκόνια - Αναντολού Εφές
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Παρτίζαν - Ολυμπιακός
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Βιλερμπάν - Μονακό
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Ατλάντα Χοκς - Μπόστον Σέλτικς
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Νιου Ορλίνς Πέλικανς - Μιλγουόκι Μπακς
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 21:00
    Novasports 6HD
    • Ριμπάκινα - Αζαρένκα
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 02:30
    Novasports 6HD
    • Αλεξάντροβα - Κόλινς
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Είδες ριπλέι?
  • Ertzan Ertzan:
    ναι
  • PANATHA PANATHA:
    Η Φενέρμπαχτσε επιθυμούσε να πάρει αναβολή το ντέρμπι της 7ης Απριλίου με την Γαλατάσαραϊ για το τουρκικό Super Cup ελέω... Ολυμπιακού, όμως το συγκεκριμένο αίτημά της δεν έγινε αποδεκτό από την ποδοσφαιρική ομοσπονδία της χώρας.
  • PANATHA PANATHA:
    Η ποδοσφαιρική ομοσπονδία της Τουρκίας (TFF) ενημερώσε και τους δύο συλλόγους πως
    αυτό έχει να κάνει με το ότι δεν υπάρχει εναλλακτική ημερομηνία λόγω του φορτωμένου αγωνιστικού προγράμματος των ομάδων.
  • Ertzan Ertzan:
    Θα το έγραφα το πρωί αλλά από το κινητό δεν ήρθε. Οι αλλόθρησκοι όπως ήταν φυσιολογικό είπαν πως δεν θα δεχτούν την αναβολή του αγώνα. Οι δικοί μας έκαναν αίτηση για αναβολή και απότι διάβασα έλεγαν να γίνει ο αγώνας με την λήξη του πρωταθλήματος όμως η Ομοσπονδία που έχει χεστεί πάνω της και ακόμα να βγάλει την απόφαση για τις "τιμωρίες" δεν το έκανε αποδεκτό.
  • Ertzan Ertzan:
    Η Fenerbahce είναι η ομάδα που μάζεψε τους περισσότερους πόντους στην Ευρώπη αλλά δεν το βλέπουν έτσι δεν πειράζει όμως είναι μεγάλος ο θεός
  • PANATHA PANATHA:
    Δειχνει ο ΑΝΤ1 F1 την Κυριακή το πρωι??
  • Ertzan Ertzan:
    Νομίζω μόνο το plus θα το έχει
  • PANATHA PANATHA:
    ρε τα λαμογια....
  • Ertzan Ertzan:
    είχε προσφορά μέσω της ΔΕΗ για 9 μήνες δωρεάν πριν 1 μήνα
  • PANATHA PANATHA:
    ναι το ξερω....
  • PANATHA PANATHA:
    κ μαγνητοσκόπηση το δείχνει ο Αντ1 το ελεύθερο κανάλι στης 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Αγγλία - Βραζιλία 0-0 στο 36......Over 0,5 στο πρωτο μερος
  • PANATHA PANATHA:
    Απόδοσ
    η @31.0
  • M Forum Bot:
    Ο χρήστης MrChow ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Maurice Moss Tips" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Ertzan Ertzan:
    συνεχίζει η προσφορά της ΔΕΗ για Αντέννα plus νομίζω μέχρι 14 Απριλίου
  • Ertzan Ertzan:
    Λίγες μέρες πριν την συνέλευση της Fenerbahce βγήκε στην φόρα η συνάντηση που είχε ο Hugh Dallas με τους διαιτητές και οι συνομιλίες για τον αγώνα Galatasara-Antalyaspor όπου εκεί ο διαιτητής του VAR παραδέχεται πως έκανε λάθος στο πέναλτι που πήρε ο παίκτης της Γαλατσαραϊ όπου στην ουσία το είπε πως "βούτηξε" ο παίκτης στην μικρή επαφή που είχε που δεν ήταν για πέναλτι. Γι'αυτήν την φάση είχε μιλήσει και ο Πρόεδρος μας όπου είπε αυτά που συμβαίνουν και η Ομοσπονδία τον έβγαλε ψεύτη, ωραία πράγματα
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης std157489 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Φοιτητική Έρευνα για το Λιανικό Εμπόριο" στο Καφενείο.
  • PANATHA PANATHA:
    Μονο ο Τζαβελας θα μπορουσε να φαει κοκκινη καρτα χωρις να παιζει....πραγματικα ειναι ηλιθιο το παιδι...
  • Ertzan Ertzan:
    το είχε παίξει στοίχημα γι'αυτό :p
  • PANATHA PANATHA:
    Πραγματικα απορω....αφου σε καθε ματς ειναι με νευρα γιατι δεν το κοβει το ρημαδι και να ξεκινησει το ψαρεμα....
  • PANATHA PANATHA:
    Σε λιγο θα το καρφωσει ο Φωτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Δεν γινονται αυτα....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
    Ertzan Forum Bot: Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)"...