NOVIBET - Αρνείται να πληρώσει

14 Μαι 2021
56
24
8
Καλησπέρα
Πριν δύο βδομάδες ζήτησα τη πρώτη ανάληψη από τη Novibet. Σημειώστε ότι παίζω που και πού εκεί και είμαι κερδισμένος γύρω στα 2000.
Ενώ είναι ταυτοποιημένος ο λογαριασμός μου ζήτησαν επιπλέον φωτογραφία να κρατάω τη ταυτότητα μου λες και είμαι κατάδικος,
Έστειλα ότι ζήτησαν και αντί να προχωρήσουν στο αίτημα ανάληψης μου κλείδωσαν το λογαριασμό χωρίς να διευκρινίζουν το λόγο λέγοντας ότι δε γνωρίζουν για πιο λογο γίνεται αυτό και ότι γίνεται από αρμόδιο τμήμα χωρίς να μου δίνουν τη δυνατότητα να επικοινωνήσω με αυτό.

ΑΠΛΑ ΑΡΝΟΥΝΤΑΙ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ

ΠΡΟΣΕΞΤΕ ΠΟΥ ΠΑΙΖΕΤΑΙ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΣΑΣ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΤΑ ΑΡΠΑΖΟΥΝ ΜΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΤΡΟΠΟΥΣ ΕΙΤΕ ΧΑΝΟΝΤΑΣ ΕΙΤΕ ΜΗ ΑΠΟΔΙΔΟΝΤΑΣ ΤΑ ΚΕΡΔΗ

Τελευταία επεξεργασία:
14 Μαι 2021
56
24
8
Καλησπέρα
Πριν δύο βδομάδες ζήτησα τη πρώτη ανάληψη από τη Novibet. Σημειώστε ότι παίζω που και πού εκεί και είμαι κερδισμένος γύρω στα 2000.
Ενώ είναι ταυτοποιημένος ο λογαριασμός μου ζήτησαν επιπλέον φωτογραφία να κρατάω τη ταυτότητα μου λες και είμαι κατάδικος,
Έστειλα ότι ζήτησαν και αντί να προχωρήσουν στο αίτημα ανάληψης μου κλείδωσαν το λογαριασμό χωρίς να διευκρινίζουν το λόγο λέγοντας ότι δε γνωρίζουν για πιο λογο γίνεται αυτό και ότι γίνεται από αρμόδιο τμήμα χωρίς να μου δίνουν τη δυνατότητα να επικοινωνήσω με αυτό.

ΠΡΟΣΕΞΤΕ ΠΟΥ ΠΑΙΖΕΤΑΙ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΣΑΣ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΤΑ ΑΡΠΑΖΟΥΝ ΜΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΤΡΟΠΟΥΣ ΕΙΤΕ ΧΑΝΟΝΤΑΣ ΕΙΤΕ ΜΗ ΑΠΟΔΙΔΟΝΤΑΣ ΤΑ ΚΕΡΔΗ
Με ένα ψάξιμο στο forum βρήκα περίπου άλλες 10 περιπτώσεις παραπόνων με αυτή την εταιρία και μάλιστα το τελευταίο χρονικό διάστημα
ΤΥΧΑΙΟ ?

• Like
Αντιδράσεις: Odysseask

svpg

New Member
25 Απρ 2021
12
9
3
Καλησπέρα

Θα απαντησω, οπως απαντησα σε ενα παρομοιο, τονιζοντας οτι ειναι η ανεπαρκης αποτελεσματικη αντοδραση μας που η novibet συνεχιζει και υπαρχει.. Μιλα με τον δικηγορο σου και προχωρα.

""..Τα χρηματα σου δεν νομιζω οτι θα τα χασεις.. Απλα πιστευω οτι προσπαθουν να σε κανουν να απογοητευτεις και ταυτοχρονα να καθυστερησουν την πληρωμη σου. Ισως να εχουν οικονομικα προβληματα και τρεναρουν την πληρωμη οσο μπορουν.. Δωσε τους μια γραπτη διορια 1-2 ημερων και μετα μιλα με τον δικηγορο σου.

Τωρα αυτο με την φωτογραφια (ταυτοτητα διπλα στο προσωπο), ειναι σαν να αγνοουν ενα δημοσιο επισημο εγγραφο και σιγουρα σηκωνει πολυ κουβεντα.. Αν εχεις κεφι και υπομονη, τους τραβας δικαστικα και αστους μετα να τραβανε τις κ@λοτριχες τους..."

14 Μαι 2021
56
24
8
Θα απαντησω, οπως απαντησα σε ενα παρομοιο, τονιζοντας οτι ειναι η ανεπαρκης αποτελεσματικη αντοδραση μας που η novibet συνεχιζει και υπαρχει.. Μιλα με τον δικηγορο σου και προχωρα.

""..Τα χρηματα σου δεν νομιζω οτι θα τα χασεις.. Απλα πιστευω οτι προσπαθουν να σε κανουν να απογοητευτεις και ταυτοχρονα να καθυστερησουν την πληρωμη σου. Ισως να εχουν οικονομικα προβληματα και τρεναρουν την πληρωμη οσο μπορουν.. Δωσε τους μια γραπτη διορια 1-2 ημερων και μετα μιλα με τον δικηγορο σου.

Τωρα αυτο με την φωτογραφια (ταυτοτητα διπλα στο προσωπο), ειναι σαν να αγνοουν ενα δημοσιο επισημο εγγραφο και σιγουρα σηκωνει πολυ κουβεντα.. Αν εχεις κεφι και υπομονη, τους τραβας δικαστικα και αστους μετα να τραβανε τις κ@λοτριχες τους..."
Καλησπέρα θα συμφωνήσω απολύτως μαζί σου
είχες παρόμοιο περιστατικό με αυτούς;

svpg

New Member
25 Απρ 2021
12
9
3
Καλησπέρα θα συμφωνήσω απολύτως μαζί σου
είχες παρόμοιο περιστατικό με αυτούς;
Eμενα δεν μου εφαγαν χρηματα.,γιατι τους εκοψα το βηχα απ' την αρχη και ημουν "καθαρος", δηλαδη ουτε διπλοι λογαριασμοι ουτε bonus hunting κλπ... Σε 2-3 ημερες τα χρηματα ηταν στον λογαριασμο μου..
Ομως, μετα με πηγαν στα 0,24 ευρω ευρω.. Ημουν στο παρα μεντε, να τους τρεξω με δικηγορο για διακριση εις βαρος μου, αλλα μετα λεω οτι αφου δεν με θελουν μαζι τους, γιατι να το παλεψω ? αστους να παν' να γ@μηθουνε..! Αλλα σε διαβεβαιω, οτι απο εσενα εξαρταται αν θες να παρεις τα λεφτα σου η' να τους κανεις μαγκες.. Εχε υποψη σου οτι ασχετα απο που εχουν αδεια, ΤΟ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΔΙΚΑΙΟ ΠΟΥ ΙΣΧΥΕΙ EINAI TO ΕΛΛΗΝΙΚΟ !!! - Μην σας παραμυθιαζουν με Μαλτες, Isle of Man κλπ κλπ... Εαν δεν εχεις δικηγορο, και επιτρεπεται, μπορω να σου δωσω links με Ελληνες δικηγορους που θα καλυψουν εσενα και ολα τα θυματα της Novibet.

Τελευταία επεξεργασία:
  • Like

svpg

New Member
25 Απρ 2021
12
9
3
Θα παω ενα βημα παραπερα, αναφεροντας οτι απο μεγαλο δικηγορικο γραφειο, ενημερωθηκα οτι

Αυτό που αγνοεί η συντριπτική πλειονότητα των χρηστών, είναι ότι ο Νόμος είναι σαφής, ορίζοντας ότι από τη στιγμή που οι παρεχόμενες υπηρεσίες λαμβάνουν χώρα και έχουν τελικό αποδέκτη χρήστη που βρίσκεται στην Ελλάδα, η διαφορά εισάγεται κανονικά στα Ελληνικά Δικαστήρια και δικάζεται με βάση το ελληνικό Δίκαιο!

Η ανωτέρω νομική παραδοχή δεν αλλάζει, ακόμα κι αν στους ΓΟΣ η εκάστοτε στοιχηματικη εταιρεία θέτει ως αποκλειστικά αρμόδια για την επίλυση οποιασδήποτε διαφοράς τα Δικαστήρια της δικής της (καταστατικής) έδρας ή ακόμη χειρότερα, την υπαγωγή της πιθανής διαφοράς σε διαιτησία.

Λοιπον, κουνηθειτε και παρτε τα λεφτα σας πισω..!!

Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
Αντιδράσεις: magon
14 Μαι 2021
56
24
8
Θα παω ενα βημα παραπερα, αναφεροντας οτι απο μεγαλο δικηγορικο γραφειο, ενημερωθηκα οτι

Αυτό που αγνοεί η συντριπτική πλειονότητα των χρηστών, είναι ότι ο Νόμος είναι σαφής, ορίζοντας ότι από τη στιγμή που οι παρεχόμενες υπηρεσίες λαμβάνουν χώρα και έχουν τελικό αποδέκτη χρήστη που βρίσκεται στην Ελλάδα, η διαφορά εισάγεται κανονικά στα Ελληνικά Δικαστήρια και δικάζεται με βάση το ελληνικό Δίκαιο!

Η ανωτέρω νομική παραδοχή δεν αλλάζει, ακόμα κι αν στους ΓΟΣ η εκάστοτε στοιχηματικη εταιρεία θέτει ως αποκλειστικά αρμόδια για την επίλυση οποιασδήποτε διαφοράς τα Δικαστήρια της δικής της (καταστατικής) έδρας ή ακόμη χειρότερα, την υπαγωγή της πιθανής διαφοράς σε διαιτησία.

Λοιπον, κουνηθειτε και παρτε τα λεφτα σας πισω..!!
Έχω στείλει ΜΗΝΥΜΑ σε όσους έχω βρει εδώ μέσα που την έχουνε πατήσει ακομα περιμένω απάντησή .......
Έχεις εμπειρία με παρόμοιο περιστατικό ??
΄Έχω μιλήσει σε δικηγόρο....έχεις εσύ δικηγόρους που έχουνε χειριστεί τέτοια θέματα?

svpg

New Member
25 Απρ 2021
12
9
3
Έχω στείλει ΜΗΝΥΜΑ σε όσους έχω βρει εδώ μέσα που την έχουνε πατήσει ακομα περιμένω απάντησή .......
΄Έχω μιλήσει σε δικηγόρο....έχεις εσύ δικηγόρους που έχουνε χειριστεί τέτοια θέματα?
Ο δικος σου δικηγορος, τι σε συμβουλεψε ?

Γνωριζω δικηγορικο γραφειο που ασχοληθηκε επιτυχως με παροιμοια υποθεση. Το ποσο ηταν γυρω στις 7,500 ευρω και με τις καταλληλες ενεργειες, η στοιχηματικη εταιρια του ξεκλειδωσε τον λογαριασμο και πληρωσε το ποσο. Δεν γνωριζω αν επιτρεπεται να ανεβασω τα στοιχεια τους. Θα φανει σας προμοταρισμα του γραφειου.

• Like
14 Μαι 2021
56
24
8
Ο δικος σου δικηγορος, τι σε συμβουλεψε ?

Γνωριζω δικηγορικο γραφειο που ασχοληθηκε επιτυχως με παροιμοια υποθεση. Το ποσο ηταν γυρω στις 7,500 ευρω και με τις καταλληλες ενεργειες, η στοιχηματικη εταιρια του ξεκλειδωσε τον λογαριασμο και πληρωσε το ποσο. Δεν γνωριζω αν επιτρεπεται να ανεβασω τα στοιχεια τους. Θα φανει σας προμοταρισμα του γραφειου.
ΕΙΠΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΣΤΕΙΛΕΙ ΜΙΑ ΕΠΙΣΤΟΛΗ ΣΤΑ ΑΓΓΛΙΚΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΕΔΡΑ ΣΤΗ ΝΗΣΟ ΜΑΝ
Ξέρω οτι έχει γραφεια στο Ν,Ηρακλειο Αττικης αλλά δε ξερω τη διεύθυνση

svpg

New Member
25 Απρ 2021
12
9
3
ΕΙΠΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΣΤΕΙΛΕΙ ΜΙΑ ΕΠΙΣΤΟΛΗ ΣΤΑ ΑΓΓΛΙΚΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΕΔΡΑ ΣΤΗ ΝΗΣΟ ΜΑΝ
Ξέρω οτι αυτό το κωλοχανιΟ έχει γραφεια στο Ν,Ηρακλειο Αττικης αλλά δε ξερω τη διεύθυνση
Απο αυτο που σε συμβουλεψε, κατλαβαινω οτι δεν εχει επιγνωση..

Λεωφ. Ηρακλειου 385 δειχνουν οι χαρτες της Google, καθως και φωτογραφιες του κτιριου. - Googla-ρισε και για τα δυο θεματα και θα βρεις την αληθεια.

Σου εστειλα και ενα μνμ..

Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
Αντιδράσεις: AntonisXanthi94
14 Μαι 2021
56
24
8

Λεωφ. Ηρακλειου 385 δειχνουν οι χαρτες της Google, καθως και φωτογραφιες του κτιριου.

Googla-ρισε και για τα δυο θεματα και θα βρεις την αληθεια.

Λεωφ. Ηρακλειου 385 δειχνουν οι χαρτες της Google, καθως και φωτογραφιες του κτιριου. - Googla-ρισε και για τα δυο θεματα και θα βρεις την αληθεια.

Σου εστειλα και ενα μνμ..
ΣΕ ΕΥΧΑΡΗΣΤΩ ΠΟΛΥ ΦΙΛΕ
Είδα φώτο των γραφειων.....πάντως δε μερίμνησαν να βάλλουν καμία ταμπέλα απ εξω για τι ειδους κτήριο είναι αν και στο διαδίκτυο το αναφέρει

gina774

New Member
6 Ιον 2019
5
4
3
44

Τωρα αυτο με την φωτογραφια (ταυτοτητα διπλα στο προσωπο), ειναι σαν να αγνοουν ενα δημοσιο επισημο εγγραφο και σιγουρα σηκωνει πολυ κουβεντα.. Αν εχεις κεφι και υπομονη, τους τραβας δικαστικα και αστους μετα να τραβανε τις κ@λο
ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΜΟΥ ΤΑ ΖΗΤΟΥΝ ΓΙΑ 200 ΕΥΡΟ. εστειλα τα παντα. ακομα και χαρτι απο τραπεζα. Αλλα σελφι σαν καταζητουμενος δεν στελνω. Μακρια. Μονο bet365

Συνημμένα

• InkedΚαταγραφή_LI.jpg
    InkedΚαταγραφή_LI.jpg
    690.3 KB · Προβολές : 141
Τελευταία επεξεργασία από διαχειριστή:

Odysseask

New Member
16 Ιον 2021
2
0
1
Έπαθα ακριβώς το ίδιο... Θα ενημερώσω και εγώ σε λίγες μέρες ακριβώς την υπόθεση μου και πως προσπαθουν να μου φανε 1500 ευρώ πουβειχα μέσα

spanougia

New Member
25 Αυγ 2021
1
0
1
Θα μπορούσε κάποιος να μου πει δικηγορικό γραφείο που θα μπορούσα να απευθυνθώ ώστε να πάρω τα χρήματα μου από την novibet. Συγκεκριμένα 1500 ευρώ και μου έχουν κλείσει τον λογαριασμό εδώ και 2 μήνες και σήμερα απλά μου επέστρεψαν τις καταθέσεις μου.

BetLaden

IFC#6 Champion 2009-10, IFC#1 Super Cup winner 200
Μέλος του προσωπικού
13 Μαι 2002
38,647
25,350
113
50
Infobeto Town
www.infobeto.com
Όποιος έχει να προτείνει δικηγόρο, παρακαλώ να το στείλει με πριβε στον spanougia γιατί απαγορεύεται η δημόσια προβολή στο συγκεκριμένο επάγγελμα.

14 Μαι 2021
56
24
8
Θα μπορούσε κάποιος να μου πει δικηγορικό γραφείο που θα μπορούσα να απευθυνθώ ώστε να πάρω τα χρήματα μου από την novibet. Συγκεκριμένα 1500 ευρώ και μου έχουν κλείσει τον λογαριασμό εδώ και 2 μήνες και σήμερα απλά μου επέστρεψαν τις καταθέσεις μου.
Καλημέρα σου έστειλα και μύνημα
έαν μπορείς να μιλήσουμε να γίνει κατι από κοινου μια ομαδική καταγγελία ή οτιδηποτε αλλό
θα δουμε κ για δικηγορο

Kostas Chantzis

New Member
2 Μαρ 2016
1
0
1
Καλησπέρα σας ! Εάν θα μπορούσε κάποιος να μου στείλει και εμένα το τηλ κάποιου δικηγορικού γραφείου . Σε δικο μου λογαριασμό μου αφαίρεσαν όχι μόνο τα κέρδη αλλά και μεγάλο μέρος του κεφαλαίου μου . Γνωρίζω ακόμη 2-3 περιπτώσεις που μετά από το κλείδωμα του λογαριασμού πριν από αρκετούς μήνες τους απάντησαν τις τελευταίες μέρες υποκλέπτοντας τόσο τα κέρδη όσο και το κεφάλαιο τους .

14 Μαι 2021
56
24
8
Καλησπέρα σας ! Εάν θα μπορούσε κάποιος να μου στείλει και εμένα το τηλ κάποιου δικηγορικού γραφείου . Σε δικο μου λογαριασμό μου αφαίρεσαν όχι μόνο τα κέρδη αλλά και μεγάλο μέρος του κεφαλαίου μου . Γνωρίζω ακόμη 2-3 περιπτώσεις που μετά από το κλείδωμα του λογαριασμού πριν από αρκετούς μήνες τους απάντησαν τις τελευταίες μέρες υποκλέπτοντας τόσο τα κέρδη όσο και το κεφάλαιο τους .
Καλησπέρα αμά γίνει κάτι από κοινου θα μας βγεί πιο οικονομικά τα έξοδα κάθε δικηγορου
αμα ενδιαφέρεσε να μιλήσουμε

• Like
Αντιδράσεις: Kostas Chantzis

Mounakias1981

New Member
1 Νοε 2021
5
0
1
Τραγική κατάσταση με novibet. Εγώ τα πήρα τα λεφτά μου αλλά έχω ακούσει και γω πολλά. Αποφύγετε την

Gs12344

New Member
2 Νοε 2021
5
1
3
Εγώ έχω επιτυχημένη ανάληψη από 25/10 κ δεν μου έχουν μπει ακόμα τα λεφτά.ξέρει κανέναν τον λόγο;Συνήθως μου έμπαιναν σε 2 μέρες

Προγνωστικά

• 18:00
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • UEFA European Qualifiers - Κλήρωση
  • 19:30
    Novasports 3HD
    • Ρέγκενσμπουργκ - Ντιναμό Δρέσδης
  • 21:15
    Novasports 2HD
    • Ουαλία - Ελλάδα
  • 21:30
    Novasports 3HD
    • Στουτγάρδη - Μάιντς
  • 21:45
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Κάλιαρι - Σαλερνιτάνα
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Αθλέτικ Μπιλμπάο - Γρανάδα
    Novasports News
    • Γουέστ Μπρομ - Νότιγχαμ Φόρεστ
  • 17:00
    Novasports 4HD
    • Γεωργία - Ουκρανία
  • 20:00
    Novasports 5HD
    • Ερυθρός Αστέρας - Ούνικς Καζάν
    Novasports 4HD
    • Γαλλία - Μαυροβούνιο
    Novasports Prime
    • Αρμάνι Μιλάνο - Ολυμπιακός
    Novasports 5HD
    • Μπαρτσελόνα - Ζάλγκιρις
  • 22:30
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Λος Άντζελες Κλίπερς - Ντιτρόιτ Πίστονς
  • Αύριο 27-11-2021
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2021-22
  • 03:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Μέμφις Γκρίζλις - Ατλάντα Χοκς
    Novasports 6HD
    • Σερβία - Αυστρία
    Novasports Start
    • ΗΠΑ - Ιταλία
  • 19:15
    ΕΡΤ3
    • ΠΑΟΚ - Παναθηναϊκός
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • Ertzan Ertzan:
    οι οπαδοί της Γαλατά είναι πολύ ζώα. Κερδίζουν 2-0 προκρίνεσαι και στα κόρνερ των Γάλλων πετάνε ξένα αντικείμενα, ε ρε και να πετύχει κανέναν εκεί να δω το γλέντι μετά
    +1
  • PANATHA PANATHA:
    Μοναδικό ματς που δεν έχει γκολ στην Μπρατισλάβα....
  • Ertzan Ertzan:
    διάβαζα κάτι σχόλια πως έχουν παράπονο οι Παοκτσήδες από το γήπεδο λες και το δικό τους είναι χαλί
  • Ertzan Ertzan:
    και ομάδα Μπαρτσελόνα
  • PANATHA PANATHA:
    εγώ πιστεύω πως τους επηρέασε που δεν έχει κόσμο το γήπεδο χαχα
  • Ertzan Ertzan:
    πρέπει να έχει 10 Παοκτσήδες μέσα νομίζω
  • PANATHA PANATHA:
    Ρίχνω τριάδα over Ολυμπιακό / Ρέιντζερς / Λιον
  • PANATHA PANATHA:
    ο άμπαλος πάλι έχει τον Πέλκα στον πάγκο.....
  • PANATHA PANATHA:
    τι γκολ έβαλε ο τρελο Λάζαρος....
  • Ertzan Ertzan:
    την γλύτωσε ο Ολυμπιακός στο πρώτο μέρος
  • Ertzan Ertzan:
    PANATHA είπε :
    τι γκολ έβαλε ο τρελο Λάζαρος....
    πρώην παίκτης Ολυμπιακού τέτοιους παικταράδες βγάζει ο Θρύλος :fish:
  • PANATHA PANATHA:
    πάντα μου άρεσε ο Λάζαρος...ακόμα και σήμερα θα τον ήθελα στην Πανάθα
  • Ertzan Ertzan:
    Αυτός πρέπει να έπαιξε και στις 3 μεγάλες. Ολυμπιακό, ΑΕΚ, Παναθηναϊκό
  • PANATHA PANATHA:
    χαχαχα ελα μην ντρεπεσαι....πες 4
  • Ertzan Ertzan:
    θα σου λεγα τίποτα τώρα
  • Ertzan Ertzan:
    ο Κορεάτης μας πραγματικός τοίχος φτου φτου φτου μην τον ματιάξω
  • Ertzan Ertzan:
    μπαίνει ο Πέλκας τώρα
  • Ertzan Ertzan:
    Άλλαξε σύστημα ο Περέιρα με 3 και κάτι σαν 3-5-2 για να δούμε
  • Ertzan Ertzan:
    στο 90 ρε την Παναχαϊκή μου μέσα
  • PANATHA PANATHA:
    σου ειχα πει για δύο ήττες....
  • PANATHA PANATHA:
    Τι κάνουμε αλάνια?
  • Ertzan Ertzan:
    Καλά μάνα μου να εδώ σε μια βροχερή Ξάνθη, λίγο μπάσκετ λίγο ποδόσφαιρο λίγο καμιά σειρά να περνάει η ώρα
  • PANATHA PANATHA:
    Στουτγάρδη - Μαιντς 1-0 στο 30΄....πιστεύω πως θα έχει ένα ακόμα γκολ στο πρώτο μέρος .....το Over 1,5 @2.60
  • Ertzan Ertzan:
    Εγώ βλέπω τον Θρύλο που κάνει παπάδες στην Ιταλία
  • PANATHA PANATHA:
    ναι ειδικα στην επίθεση ειναι εκπληκτικός
    PANATHA PANATHA: ναι ειδικα στην επίθεση ειναι εκπληκτικός

Σχετικά με εμάς

• Η κοινότητα του infobeto θεωρείται σημείο συνάντησης των παικτών και των ανθρώπων της αγοράς των τυχερών παιχνιδιών για διαβουλεύσεις, συμβουλές, ενημερώσεις, ανταλλαγές πληροφοριών, επίλυσης προβλημάτων με εταιρείες κλπ. Είμαστε υπερήφανοι που διαθέτουμε το μεγαλύτερο forum τυχερών παιχνιδιών στην Ελλάδα και ένα από τα μεγαλύτερα παγκοσμίως και δουλεύουμε καθημερινά για να κρατάμε υψηλό το επίπεδο της κοινότητάς μας.

Μενού χρήστη

Ακολουθήστε μας στο Facebook