NOVIBET - Αρνείται να πληρώσει

Fiodor

New Member
6 Ιολ 2013
3
3
3
Εγώ έχω επιτυχημένη ανάληψη από 25/10 κ δεν μου έχουν μπει ακόμα τα λεφτά.ξέρει κανέναν τον λόγο;Συνήθως μου έμπαιναν σε 2 μέρες
Το ίδιο κι εγώ με επιτυχημένη ανάληψη από 23/10. Έχουν μπει σε κανέναν λεφτά με επιτυχημένη ανάληψη από 23/10 και μετά; Πολύ φοβάμαι ότι πάει για φούντο.

• Like
Αντιδράσεις: PANATHA

Gs12344

New Member
2 Νοε 2021
5
1
3
Το ίδιο κι εγώ με επιτυχημένη ανάληψη από 23/10. Έχουν μπει σε κανέναν λεφτά με επιτυχημένη ανάληψη από 23/10 και μετά; Πολύ φοβάμαι ότι πάει για φούντο.
Έχουν παρά πολύ θέμα τελικά. Έχω μιλήσει 20 φορές μαζί τους σήμερα λένε προσπαθούν να λύσουν το πρόβλημα με την τράπεζα. Τόσο καιρό μου έλεγαν θα σας στείλουμε τους κωδικούς συναλλαγής σε mail αλλά δεν τους έστειλαν ποτέ

• Like

Fiodor

New Member
6 Ιολ 2013
3
3
3
Έχουν παρά πολύ θέμα τελικά. Έχω μιλήσει 20 φορές μαζί τους σήμερα λένε προσπαθούν να λύσουν το πρόβλημα με την τράπεζα. Τόσο καιρό μου έλεγαν θα σας στείλουμε τους κωδικούς συναλλαγής σε mail αλλά δεν τους έστειλαν ποτέ
Α, καλά . Εγώ ακόμα στους κωδικούς συναλλαγής είμαι. Σοβαρή εταιρία υποτίθεται, να σου λέει ότι έχει καταθέσει τα χρήματα, εδώ και 10 μέρες αλλά δεν έχει αποδεικτικό. Μία υπάρχει τεχνικό πρόβλημα , μία φόρτος εργασίας. Δεν τα βλέπω καλά τα πράγματα.

• Like

bethunter

Member
12 Ιον 2021
87
21
8
Που έχετε ζητήσει τα χρήματα; Για ελληνικές τράπεζες μιλάμε ή εξωτερικό; Συνήθως η Novibet με fast bank transfer παλιά πίστωνε τα χρήματα και την ίδια μέρα εντός λίγων ωρών. Αν είναι ξένες τράπεζες οι λογαριασμοί σας μπορεί να παίζει κάτι άλλο και να αργήσουν, αν είναι ελληνικές τότε ναι για να καθυστερούν τόσο πάει να πει ότι έχουν πρόβλημα ρευστότητας ή κάτι άλλο.

• Like

Fiodor

New Member
6 Ιολ 2013
3
3
3
Επειδή δεν θέλω να αφήνω δυσφημιστικά μηνύματα χωρίς λόγο , να πω ότι προφανώς βιάστηκα να κρίνω. και αποδείχτηκα λάθος. Μου στείλανε μήνυμα σήμερα πως υπήρξε κάποιο πρόβλημα του παρόχου πληρωμών τους και θα εμφανιστούν αύριο τα χρήματα στον λογαριασμό μου στη novibet ώστε να προχωρήσω σε νέα ανάληψη. Τελικά τα χρήματα φανήκαν σήμερα , προχώρησα σε ανάληψη μεγαλύτερου μάλιστα ποσού(είχα κι άλλα χρήματα μέσα) και σε λίγες ώρες μαζί με την έγκριση ανάληψης πιστώθηκαν κανονικά τα χρήματα στην τράπεζα. Να σημειώσω πως μέχρι τώρα όπως έγραψε κι ο φίλος πιο πάνω όποτε είχα κάνει ανάληψη τα χρήματα εμφανίζονταν στην τράπεζα 2 εργάσιμες μετά την έγκριση ανάληψης. Όποτε μάλλον αλλάξαν πάροχο πληρωμών.

Για το φίλο bethunter να απαντήσω πως σε ελληνική τράπεζα είχα ζητήσει εγώ ανάληψη.

Τελευταία επεξεργασία:
  • Like

ΧΡΗΣΤΟΣ1987

New Member
25 Φεβ 2019
6
2
3
ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΗ ΝΟΒΙΜΠΕΤ ΣΕ ΘΕΜΑΤΑ ΠΛΗΡΩΜΩΝ.ΜΑΛΙΣΤΑ ΠΡΙΝ 2 ΜΕΡΕΣ ΖΗΤΗΣΑ ΑΝΑΛΗΨΗ ΟΛΟΚΛΗΡΟΥ ΤΟΥ ΠΟΣΟΥ ΣΤΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΜΟΥ(415 ΕΥΡΩ) ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΕΙΧΑΝ ΜΠΕΙ ΣΕ ΤΡΑΠΕΖΙΚΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ.ΤΟ ΜΟΝΟ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΡΧΙΣΑΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΤΑ max bet ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΙ ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΓΙΑΤΙ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΑΠΟ ΤΑ 45 ΕΥΡΩ ΘΑ ΜΕ ΠΗΓΑΙΝΑΝΕ ΣΤΑ Ο.10 ΟΠΟΤΕ...

• Like

bethunter

Member
12 Ιον 2021
87
21
8
Αν είναι ελληνική τράπεζα μερικές φορές και εντός 24ωρου πληρώνει η Novibet. Για μεγάλα ποσά δεν ξέρω τι κάνουν αλλά έχω διαβάσει διάφορα εδώ μέσα.

Egglezos1985

New Member
9 Νοε 2021
4
0
1
Νόμιμες τρομερές αποδόσεις αλλά τραγική κατάσταση με τις πληρωμές, όπως έγραψαν όλοι

Gs12344

New Member
2 Νοε 2021
5
1
3
Επειδή δεν θέλω να αφήνω δυσφημιστικά μηνύματα χωρίς λόγο , να πω ότι προφανώς βιάστηκα να κρίνω. και αποδείχτηκα λάθος. Μου στείλανε μήνυμα σήμερα πως υπήρξε κάποιο πρόβλημα του παρόχου πληρωμών τους και θα εμφανιστούν αύριο τα χρήματα στον λογαριασμό μου στη novibet ώστε να προχωρήσω σε νέα ανάληψη. Τελικά τα χρήματα φανήκαν σήμερα , προχώρησα σε ανάληψη μεγαλύτερου μάλιστα ποσού(είχα κι άλλα χρήματα μέσα) και σε λίγες ώρες μαζί με την έγκριση ανάληψης πιστώθηκαν κανονικά τα χρήματα στην τράπεζα. Να σημειώσω πως μέχρι τώρα όπως έγραψε κι ο φίλος πιο πάνω όποτε είχα κάνει ανάληψη τα χρήματα εμφανίζονταν στην τράπεζα 2 εργάσιμες μετά την έγκριση ανάληψης. Όποτε μάλλον αλλάξαν πάροχο πληρωμών.

Για το φίλο bethunter να απαντήσω πως σε ελληνική τράπεζα είχα ζητήσει εγώ ανάληψη.
Φίλε μου τα ίδια έστειλαν σε εμένα αλλά μου έχουν βάλει την μια ανάληψη απο τις 8 που είχα

Gs12344

New Member
2 Νοε 2021
5
1
3
Συνεχίζουν να με κοροϊδεύουν μου έστειλαν την Παρασκευή ότι είχαν πρόβλημα κ το Σάββατο θα μου τα ξαναβάλουν για να ξανακάνω ανάληψη κ μου έχουν βάλει μόνο μια από τις 8 αναλήψεις που είχα

mikar

New Member
24 Φεβ 2022
2
0
1
Καλησπέρα παιδιά, κανένα καλό δικηγόρο με εμπειρία από στοιχηματικες;

Ενώ τους έχω στείλει όλα τα απαραίτητα έγγραφα για επιβεβαίωση της κάρτας μου εδώ και 10 ημέρες με διάφορες δικαιολογίες, λένε ότι δεν τους κάνουν τα έγγραφα που στέλνω.

bethunter

Member
12 Ιον 2021
87
21
8
Για Novibet μιλάμε, δεν είναι η πρώτη φορά που το έχει κάνει.

mikar

New Member
24 Φεβ 2022
2
0
1
Για Novibet μιλάμε, δεν είναι η πρώτη φορά που το έχει κάνει.
Όχι φίλε μου,bet 365 είναι και μου κάνει εντύπωση, γιατί δεν είχα τέτοια εικόνα για αυτούς.. Πραγματικά χωρίς λόγο καθυστερούν να βάλουν τα χρήματα.Ζητανε ένα statement με κάποια στοιχεία που η Πειραιώς δεν τα βγάζει σε 1 Σελίδα.Τα στέλνω λοιπόν σε 2 σελίδες και τα απορρίπτουν!
Πώς μπορώ να πιέσω;Να βάλω δικηγόρο;

Dimnik

New Member
28 Φεβ 2022
10
6
3
Φίλε mikar και εγώ έχω παρόμοιο πρόβλημα με bet365 , μου έχουν απενεργοποιήσει την ανάληψη και ζήτησαν φωτογραφία της μπροστινής όψης της χρεωστικής μου κάρτας . 8 ημέρες τώρα ελέγχουν μια φωτογραφία.

Dimnik

New Member
28 Φεβ 2022
10
6
3
Μπορείς να δώσεις περισσότερες πληροφορίες για να βοηθήσεις ;
Ζήτησαν φωτογραφία της κάρτας ;
Έχει απενεργοποιηθεί η επιλογή ανάληψης ;
Εγώ σκέφτομαι να κάνω καταγγελία στην εεεπ και στον συνήγορο του Πολίτη για αρχή που είναι δωρεάν.

Dimnik

New Member
28 Φεβ 2022
10
6
3
Να ξέρεις το δικό μου πρόβλημα στη bet365 λύθηκε χωρίς καταγγελία. Μπορώ πλεον να κάνω ανάληψη μέσω εμβάσματος.

• Like

bongo1978

New Member
1 Μαρ 2021
2
0
1
Καλησπέρα, είχα ποντάρει στο Βέροια-ΑΕΛ, OVER 6,5 κίτρινες στο ματς, βγήκαν 8 και μου το βγάλανε χαμένο... Χθες στην επίσημη σελίδα της Σούπερ Λιγκ 2, βγήκαν και οι ποδοσφαιριστές που πήραν κάρτα στο ματς αλλά η Novibet αρνείται να με πληρώσει, λέγοντας ότι ο πάροχός τους, έχει δώσει 6 κάρτες... Μπορώ να κάνω κάτι με αυτή την απερίγραπτη συμπεριφορά τους?

Dimitris1987

New Member
25 Αυγ 2022
4
0
1
Καλησπέρα σε όλους.

Αντιμετωπίζω το ίδιο ακριβώς πρόβλημα με την Novibet. Μίλησα ήδη με μεγάλο δικηγορικό γραφείο της Αθήνας αλλά ενώ στην αρχή ειμασταν αρκετοί οι ενδιαφερόμενοι στο τέλος με ενημέρωσαν ότι δεν θέλουν να προχωρήσουν.
Υπάρχει κάποιος εδώ μέσα που έχει προχωρήσει δικαστικά; Μπορεί να επικοινωνήσει προσωπικά μαζί μου; Ποιο ήταν το αποτέλεσμα;
Ξεχασα να αναφέρω ότι αρχικά ήρθα σε επαφή με την ΕΕΕΠ. Μακριά!

Ευχαριστώ και ανυπομονώ για τις απαντήσεις σας.

Dimitris1987

New Member
25 Αυγ 2022
4
0
1
Καλησπέρα παιδιά, κανένα καλό δικηγόρο με εμπειρία από στοιχηματικες;

Ενώ τους έχω στείλει όλα τα απαραίτητα έγγραφα για επιβεβαίωση της κάρτας μου εδώ και 10 ημέρες με διάφορες δικαιολογίες, λένε ότι δεν τους κάνουν τα έγγραφα που στέλνω.
Καλησπέρα

Είχες κάποια εξέλιξη με το θέμα; Έχεις βρει δικηγόρο;

Dimitris1987

New Member
25 Αυγ 2022
4
0
1
Με ένα ψάξιμο στο forum βρήκα περίπου άλλες 10 περιπτώσεις παραπόνων με αυτή την εταιρία και μάλιστα το τελευταίο χρονικό διάστημα
ΤΥΧΑΙΟ ?
Καλησπέρα

Είχες κάποια εξέλιξη με το θέμα; Έχεις βρει δικηγόρο;

Προγνωστικά

• 19:30
    Novasports 2HD
    • Πάντερμπορν - Ντάρμσταντ
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Σπόρτινγκ Λισαβόνας - Ζιλ Βισέντε
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Μπάγερν Μονάχου - Μπάγερ Λεβερκούζεν
  • 21:45
    Novasports 4HD
    • Σταντάρ Λιέγης - Σερέγκ
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Αθλέτικ Μπιλμπάο - Αλμερία
    Novasports 2HD
    • Ανζέ - Μαρσέιγ
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Χαλ - Λούτον
    Novasports Start
    • Τενερίφη - Σπόρτινγκ Χιχόν
  • 23:15
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Πόρτο - Μπράγκα
  • 10:00
    Novasports 4HD
    • Καναδάς - ΗΠΑ
  • 12:30
    Novasports 4HD
    • Αυστραλία - Κίνα
  • 13:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Γκόλντεν Στέιτ Ουόριορς - Ουάσινγκτον Ουίζαρντς
  • 22:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Γκραν Κανάρια - Μπαρτσελόνα
  • Αύριο 01-10-2022
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2021-22
  • 05:50
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Moto2 2022
  • 06:45
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • MotoGP 2022
  • 09:10
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Moto3 2022
  • 10:05
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Moto2 2022
  • 11:00
    Novasports 6HD
    • WTA 250 Ταλίν, Α’ Προημιτελικός
  • 11:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • MotoGP 2022
  • 12:50
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Formula 1 2022 - Γκραν Πρι Σιγκαπούρης
    Novasports 6HD
    • WTA 250 Ταλίν, Β’ Προημιτελικός
    ΕΡΤ Sports 1
    • Formula 1, Grand Prix Σιγκαπούρης, ελεύθερα δοκιμαστικά 1
  • 14:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 250 2022
  • 15:50
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Formula 1 2022 - Γκραν Πρι Σιγκαπούρης
  • 16:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 250 2022
    ΕΡΤ Sports 1
    • Formula 1, Grand Prix Σιγκαπούρης, ελεύθερα δοκιμαστικά 2
    Novasports Start
    • Σάκκαρη - Κόβινιτς
  • 18:00
    Novasports 6HD
    • WTA 250 Ταλίν, Γ’ Προημιτελικός
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 250 2022
    Novasports Start
    • WTA 250 Πάρμα, Β’ Ημιτελικός
  • 20:00
    Novasports 6HD
    • WTA 250 Ταλίν, Δ’ Προημιτελικός
  • 20:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 250 2022
  • 23:05
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • WRC 2022
  • Αύριο 01-10-2022
  • 00:10
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • WRC 2022
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • WRC 2022
  • 04:55
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Moto3 2022
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
    BetLaden Forum Bot: Ο χρήστης BetLaden ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "ΚΕΘΕΑ: Τέσσερις νέες μονάδες...

Σχετικά με εμάς

• Η κοινότητα του infobeto θεωρείται σημείο συνάντησης των παικτών και των ανθρώπων της αγοράς των τυχερών παιχνιδιών για διαβουλεύσεις, συμβουλές, ενημερώσεις, ανταλλαγές πληροφοριών, επίλυσης προβλημάτων με εταιρείες κλπ. Είμαστε υπερήφανοι που διαθέτουμε το μεγαλύτερο forum τυχερών παιχνιδιών στην Ελλάδα και ένα από τα μεγαλύτερα παγκοσμίως και δουλεύουμε καθημερινά για να κρατάμε υψηλό το επίπεδο της κοινότητάς μας.

Μενού χρήστη

Ακολουθήστε μας στο Facebook